ادریس ابروکین تهدید کرد که دکترای خود را توسط پلی تکنیک به دلیل سرقت ادبی از دست خواهد داد ، ادریس ابرکرک پلاجی پایان نامه خود را ، پلی تکنیک می خواهد دکترای خود را پس بگیرد

ادریس آبرکان پلاژ پایان نامه خود را ، پلی تکنیک می خواهد دکترای خود را پس بگیرد

این دو موسسه درگیری هستند و سیب زمینی داغ را پشت سر می گذارند. دانشگاه پاریس ساکلی تخمین می زند که استفاده از این تصمیم پلی تکنیک است. اما برعکس ، دانشکده مهندسی وسایل قانونی ندارد پاریسی.

ادریس ابروکین تهدید کرد که دکترای خود را توسط پلی تکنیک به دلیل سرقت ادبی از دست داد

ادریس آبرکان در طول

مدیر سابق کمیته اخلاق مسئول تحقیق در مورد سوء ظن های سرقت ادبی ، Benoît Deveaud ، به “L’Express” فاش می کند که پلی تکنیک پیشنهاد می کند که دکترای ادریس ابروک را پس بگیرد. با این حال ، استفاده از این تصمیم بدون جواب مانده است.

حکم کمیته اخلاق پلی تکنیک سقوط کرد: دانشکده مشهور مهندسی پیشنهاد می کند که از دکترا ، تهیه شده در پلی تکنیک خارج شود و در سال 2016 در دانشگاه پاریس ساکلی ، از مقاله نویس ادریس ابرکرکن به دست آورد.

تصمیمی که از سپتامبر 2022 گرفته شده است

در سال 2021 ، پایان نامه مقاله نویس توسط همه در دسترس بود. با مرور هزاران صفحه ، برخی از مردم در مورد فصل 13 تعجب کردند. پس از برخی تحقیقات ، این یک نسخه تقریباً کامل و چسباندن مستندات نرم افزاری است که به صورت رایگان در اینترنت در سال 2015 پخش می شود ، من بیان می کنم آن را در سال 2022 فاش کرد.

اعتماد به من بیان می کنم, Benoît Deveaud ، پیش بینی سابق کمیته اخلاق پلی تکنیک école ، اعلام کرد که این سازمان هشدار داده شده است و می تواند این تقلب را در پایان نامه خود ببیند. Benoît Deveaud در ستون های مجله گفت: “این تصمیم هم به پلی تکنیک école و هم در دانشگاه پاریس-ساکلی منتقل شد.”. استفاده از این تصمیم ، که در سپتامبر 2022 گرفته شده است ، بدون جواب مانده است.

یک مقاله نویس بحث برانگیز

این دو موسسه درگیری هستند و سیب زمینی داغ را پشت سر می گذارند. دانشگاه پاریس ساکلی تخمین می زند که استفاده از این تصمیم پلی تکنیک است. اما برعکس ، دانشکده مهندسی وسایل قانونی ندارد پاریسی.

مقاله نویس فرانسوی بسیار بحث برانگیز و متهم به تورم CV خود برای برانگیختن موضوعات علمی است که فراتر از مهارت های او است. در طول همه گیر Covvi-19 بود که او به یک چهره ضد واکسی تبدیل شد. او X (دوقلوی سابق) را با یک کاروانسرا از یک فرانسوی غیر متکنه Covvi-19 شوکه کرده بود ، که طبق گفته وی یک بیمار دروغین بود. چهار روز بعد ، ما از مرگ این بیمار مطلع شدیم. در ابتدای سال 2022 ، وی ویدئویی را با هدف توانبخشی مشهورترین معلمان مارسی منتشر کرد: Didier Raoult.

ادریس آبرکان پلاژ پایان نامه خود را ، پلی تکنیک می خواهد دکترای خود را پس بگیرد

پلی تکنیک بیش از 2 سال پیش توسط یک سوت دار که سرقت ادبی را در یک فصل کامل از سند مشاهده کرده بود ، توقیف شده بود.

پس از دو ماه و نیم تحقیق ، حکم سقوط کرد. ادریس آبرکان ، زیست شناس و مقاله نویس ، با هدف تحقیقات داخلی توسط پلی تکنیک école در نهایت مقصر سرقت ادبی برای پایان نامه منتشر شده 7 سال پیش است. تصمیمی که می تواند برای لغو دکترا برای او هزینه کند ، نشان دادبیان چهارشنبه 30 اوت.

مشهور به شبکه های اجتماعی ، به ویژه به لطف کانال یوتیوب وی که در آن به وفور ضد تب یا حتی توطئه گران را به 897 خود منتقل می کند.000 مشترک ، زیست شناس 37 ساله ، می گوید که او “بیش از حد اجتماعی” است ، از داشتن سه دکترا برخوردار است. اولین ، در دیپلم و “noopolitical” (اصطلاحی که او اختراع کرده است) ، توسط مرکز مطالعات دیپلماتیک و استراتژیک در پاریس صادر شد اما توسط دولت شناخته نشده است. دوم در “ادبیات تطبیقی” ، که در دانشگاه استراسبورگ انجام شده است معتبر است. از طرف دیگر ، آن مدیریت کاربردی و علم معرفت شناسی مورد سؤال است.

یک سوت دار پشت این نظرسنجی

این پرونده به سال 2016 باز می گردد. در آن سال ، ادریس ابرکن پس از آماده شدن آن در پلی تکنیک école ، این پایان نامه را از دانشگاه پاریس-ساکلی به دست آورد. پس از اعتبارسنجی ، مقاله نویس برای محافظت از “خطوط COD” که در سند ظاهر می شود ، تحریم پنج ساله را می طلبد. بنابراین لازم است تا سال 2021 صبر کنید که کار شما به صورت عمومی مشاهده شود. چندین نفر کنجکاو سپس به سند نگاه می کنند.

مشکل: آنها خاطرنشان می کنند که یکی از فصل ها تقریباً به طور کامل کپی کردن مستندات نرم افزار پخش شده به صورت رایگان در اینترنت در سال 2015 ، همچنین نشان دادبیان در سال 2022. پاریس-ساکلی و پلی تکنیک école ، که توسط یک سوت زن هشدار داده شده بود ، کمیته اخلاق پلی تکنیک را در این فرآیند به دست گرفتند. دو سال و نیم بعد ، Cleaver سقوط کرد: تقریباً تمام فصل XIII پایان نامه وی در واقع نتیجه یک سرقت ادبی است.

“پرخاشگری باورنکردنی”

این مشاهدات بدون نتیجه برای ادریس ابروکن نخواهد بود. در L ‘بیان, Benoît Deveaud ، مدیر تحقیقات و رئیس کمیته اخلاق پلی تکنیک در زمان واقعیت ها ، توضیح می دهد: “بنابراین ما به اتفاق آرا تصمیم گرفتیم تا فسخ پایان نامه وی را پیشنهاد کنیم. این تصمیم هم به پلی تکنیک école و هم در دانشگاه پاریس-ساکلی منتقل شد “. مصاحبه همچنین برانگیخته است “پرخاشگری باورنکردنی” هنگامی که او توسط X و به ویژه امتناع وی از پاسخ دادن به سؤالات ارائه شده به وی دخیل است.

مدرسه مهندسی خود را پیدا کنید

خودتان با مدارس متناسب با شما تماس بگیرید

چه زمینه مورد علاقه شما ?

پایان نامه ادریس آبرکان در پلی تکنیک? موردی از سرقت ادبی “آشکار” برای کمیته اخلاق مدرسه

سخنران فرانسوی برای به دست آوردن دکترای خود در مدیریت کاربردی و علوم معرفت شناسی ، یکی از سه موردی که ادعا می کند ، تقلب کرد. یکی از فصل های پایان نامه وی تقریباً سرقت ادبی است

ادریس آبرکان در حین اپیدمی Covid-19 در سپتامبر 2020 سخنرانی در طول تظاهرات ضد ماسکی در مورد ملت ها در ژنو ارائه داد .- © Fabrice Coffrini / AFP

آب و هوا

ارسال شده در 01 سپتامبر 2023 ساعت 5:45 بعد از ظهر. اصلاح شده 04 سپتامبر 2023 در 12:46.

این مقاله در تاریخ 4 سپتامبر پس از دریافت پاسخ مقامات Neuchâtel به روز شد.

پیروان مشهور توسعه شخصی ، پایان نامه وی را سرقت ادبی کرده و تهدید می شود که یکی از دکترا های خود را از دست خواهد داد. “ادریس ابرکین تقریباً تمام 47 صفحه را در فصل XIII پایان نامه خود گرفتار کرد.”سرقت ادبی” آشکار “و” درشت “است. و حکم بدون تجدید نظر: کمیته اخلاق Ecole Polytechnique de Paris در سپتامبر 2022 تصمیم گرفت که “به اتفاق آرا” در سپتامبر سال 2022 درخواست کند که از پایان نامه در علوم مدیریت و معرفت شناسی کاربردی مقاله نویس و سخنران فرانسه استفاده کند ، که با برجسته کردن این واقعیت ، شهرت خود را بنا کردند که او صاحب سه دکترا بود. این اطلاعات چهارشنبه توسط مجله فاش شد من بیان می کنم, در مصاحبه ای با Benoît Deveaud ، رئیس کمیته تا همین اواخر.

این تصمیم به هر دو مدرسه پلی تکنیک منتقل شد-در کجا تهیه شده است-و در دانشگاه پاریس ساکلی-از کجا در سال 2016 پشتیبانی شد. Benoît Deveaud گفت: “تا به امروز ، اعمال مجازات هنوز در انتظار است.”. این سرقت ادبی دقیقاً چیست? فصل متهم “یک نسخه تقریباً کامل و چسباندن مستندات نرم افزار پخش شده به صورت رایگان در اینترنت در سال 2015” است ، نشان می دهد من بیان می کنم.

یک مؤلفه سوئیسی

اشکالاتی از ادریس ابروکین ، که دیپلم ها و اظهارات مربوط به CV وی در سال 2016 مورد سؤال قرار گرفت ، همچنین یک مؤلفه سوئیسی را تجربه می کند. در دسامبر سال 2020 ، RTS فاش کرد که این فرانسوی در قلب “inmbroglio قضایی” در کانتون Neuchâtel قرار دارد. پس از ورشکستگی جنرال بیونیکس ، شرکتی با فعالیت های متعدد که در سال 2018 ایجاد کرده بود ، تحقیقاتی برای مدیریت ناعادلانه افتتاح شد. او در سال 2019 غرق شد. تمام حساب های Idriss Aberkane در سوئیس یخ زده است ، RTS را مشخص می کند.

تحقیقات امروز انجام می شود ، نشانگر مقامات قضایی Neuchâtel. آنها مشخص می کنند: “قطعات به تازگی مشاهدات خود را قرار داده اند. بر این اساس ، دادستان عمومی تعیین می کند که آیا توصیه می شود پرونده را طبقه بندی کنید یا آن را به دادگاه ارجاع دهید. این امتحان باید به زودی انجام شود “.