نحوه پیکربندی دستگاه پاسخگویی رایگان تلفن همراه خود?, دستگاه پاسخگویی رایگان: چگونه می توان از پیام های رایگان استفاده کرد?

دستگاه پاسخگویی رایگان: چگونه می توان از پیام های رایگان استفاده کرد

Contents

برای بهره مندی از پیام صوتی بصری در تلفن هوشمند اندرویدی خود ، مراحل زیر را دنبال کنید:

نحوه پیکربندی دستگاه پاسخگویی رایگان تلفن همراه خود ?

شخصی سازی دستگاه پاسخگو تغییر پیام صوتی شماست ، اما نه. برای دسترسی به پیام های صوتی خود می توانید چندین گزینه را در دستگاه پاسخگو خود مانند انتقال تماس یا کد امنیتی اعمال کنید.

دستگاه پاسخگویی موبایل رایگان خود را مستقیماً از شماره آن پیکربندی کنید

یکی از سه راه حل ارائه شده توسط اپراتور رایگان این است که تماس بگیرید 666 یا +33 695600011 از خارج از کشور ، شماره اختصاص داده شده به پست صوتی برای اشتراک های موبایل رایگان.

با فراخوانی این مسئله ، مطمئناً می توانید با پیام های خود مشورت کنید ، اما همچنین تبلیغ خانه خود را سفارشی کنید. همچنین به شما پیشنهاد می شود که پیام رسانی خود را پیکربندی کنید تا دسترسی خود را به دومی با استفاده از کد برای فعال کردن یا غیرفعال کردن گزینه های ایمیل ، مانند اعلام شماره تماس یا اعلام زمان و تاریخ تماس ، ایمن کنید.

دستگاه پاسخگویی موبایل رایگان خود را از فضای مشترک خود پیکربندی کنید

در فضای مشترک مشترک موبایل خود ، می توانید دستگاه پاسخگویی رایگان خود را پیکربندی کنید. برای انجام این کار ، به سادگی به فضای مشترک خود وصل شوید و روی برگه کلیک کنید ” حساب من را مدیریت کنید “>” پیام رسانی »». از اینجا می توانید پیام های صوتی خود را مشورت ، حذف یا ذخیره کنید. شخصی سازی پیام رسانی شما نیز به لطف دکمه های ساده از این فضا امکان پذیر است روشن خاموش به منظور انتخاب کدام گزینه می خواهید فعال کنید یا نه.

دستگاه پاسخگویی موبایل رایگان خود را از برنامه پیام رسانی رایگان پیکربندی کنید

اپراتور موبایل رایگان همچنین امکان مدیریت پیام صوتی خود را با استفاده از یک برنامه موبایل به نام پیام رسانی Visual Vocal ، قابل بارگیری از Blinds Google Play Store و App Store ارائه می دهد.

این برنامه هنگام نصب به طور منطقی به تعداد خوبی از دسترسی به داده های تلفن همراه شما نیاز دارد. پس از نصب این کار ، به شما امکان می دهد با پیام های صوتی خود مشورت کنید و همچنین تبلیغات پذیرش خود را شخصی سازی کنید یا حتی پیام های خود را شخصی سازی کنید ، همانطور که توسط سایر راه حل های رایگان پیشنهاد شده است. این برنامه با شخصی سازی پیام رسانی شما با اجازه دادن به اعلان ها هنگام دریافت پیام صوتی جدید ، کمی بیشتر در شخصی سازی پیام رسانی شما انجام می شود. همچنین می توانید انتقال تماس به پیام رسانی را در صورت عدم پاسخگویی ، یا اگر از قبل آنلاین هستید ، مدیریت کنید.

این راه حل جایگزین استفاده از دستگاه پاسخگو می شود ، زیرا برنامه با هر پیام دریافت شده علاوه بر ذخیره آنها ، یک اعلان را صادر می کند. ناوبری بسیار ساده تر است ، زیرا بصری برخلاف دستگاه پاسخگو که منحصراً با صدا استفاده می شود.

هرچه راه حل انتخاب شده باشد ، همیشه قادر خواهید بود پیام های خود را مشورت ، شخصی سازی و ایمن کنید. راه حل برنامه موبایل هنوز گزینه های شخصی سازی کمی بیشتر را برای برآورده کردن بیشترین علائم ما ارائه می دهد.

 • نحوه فعال کردن انتقال تماس تلفنی موبایل رایگان ?
 • نحوه پیکربندی موبایل رایگان APN در تلفن هوشمند آن ?
 • نحوه پیکربندی دستگاه پاسخگویی رایگان تلفن همراه خود ?
 • نحوه تماس با خدمات رایگان مشتری تلفن همراه ?
 • نحوه اتصال به منطقه مشتری رایگان تلفن همراه خود و مدیریت حساب خود ?
 • چگونه کد رایگان ریو خود را بازیابی کنیم ?
 • چگونه سیم کارت رایگان خود را فعال کنیم ?
 • چگونه بسته تلفن همراه رایگان خود را خاتمه دهیم ?

دستگاه پاسخگویی رایگان: چگونه می توان از پیام های رایگان استفاده کرد ?

به عنوان یک فراوانی رایگان ، می توانید از طریق تلفن ثابت تلفن همراه یا Freebox خود به پیام های صوتی خود دسترسی پیدا کنید. دستگاه پاسخگویی موبایل رایگان چیست ? چگونه می توان از پیام های صوتی بصری استفاده کرد ? چگونه می توان از طریق صندوق صوتی خود با صندوق صوتی خود مشورت کرد و روشهای مختلفی برای دسترسی به آن چیست؟ ? مقاله ما با شما سهام می گیرد.

 • ضروری
 • دستگاه پاسخگویی موبایل رایگان است در 666 قابل دسترسی است از تلفن رایگان خود.
 • می توانید با دستگاه پاسخگویی رایگان تلفن همراه یا پیام رسانی Freebox خود مشورت کنید از تلفن دیگری.
 • شما می توانید به تمام ویژگی های پیام رسانی رایگان دسترسی پیدا کنید دستگاه پاسخگویی خود را پیکربندی کنید از حساب مشتری خود.
 • یک سرویس جدید از پیام صوتی بصری برای افرادی که یک تلفن هوشمند سازگار دارند در دسترس است.
 • در مواجهه با هر مشکلی ، پشتیبانی تلفنی رایگان با بین المللی تماس گرفته می شود (+33) 178569560.

نحوه دسترسی به دستگاه پاسخگویی موبایل رایگان وی ?

دستگاه پاسخگویی موبایل رایگان چیست ?

تمام خطوط تلفن رایگان دارای یک دستگاه پاسخگو هستند که به خبرنگاران شما اجازه می دهد در صورت عدم دسترسی به شما پیام بدهند. برای دسترسی به شما دستگاه پاسخگویی موبایل رایگان, فقط پیام رسانی آواز خود را به صورت رایگان صدا کنید 666 از موبایل رایگان.

همچنین می توانید با دستگاه پاسخگویی موبایل رایگان خود مشورت کنید از یک تلفن هوشمند دیگر. برای انجام این کار ، این نشانه ها را دنبال کنید:

 1. شماره تلفن همراه خود را شماره گیری کنید.
 2. صبر کنید تا در صندوق پستی خود قرار بگیرید.
 3. در پیام رسانی ، کلید را فشار دهید #.
 4. کد محرمانه خود را وارد کنید ، که هنگام پیکربندی پیام صوتی خود ایجاد شده است.
 5. دوباره کلید را فشار دهید #.

اکنون می توانید به پیام های صوتی خود گوش دهید.

دستگاه پاسخگویی موبایل رایگان از خارج

شما در خارج از کشور هستید و باید با یک پیام اضطراری مشورت کنید ? شما می توانید این دستگاه پاسخ دهنده تلفن همراه رایگان را تهیه کنید: +33،695600011.

برای اینکه بتوانید از سرویس استفاده کنید پیام رسانی موبایل رایگان در خارج از کشور, شما باید قبلاً یک کد مخفی شخصی را پیکربندی کرده باشید. برای انجام این کار ، به بخش بروید حساب من را مدیریت کنید از فضای مشترک رایگان شما و سپس در پیام رسانی.

چگونه می توان از پیام رسانی صوتی بصری (MVV) استفاده کرد ?

سرویس پیام رسانی صوتی بصری چیست ?

موبایل رایگان درخواست کنید

یک سرویس از پیام صوتی بصری در دستگاه پاسخگویی موبایل رایگان شما با تلفن های هوشمند سازگار در دسترس است.

این سرویس به شما امکان می دهد دستگاه پاسخگویی رایگان تلفن همراه خود را مشاهده کنید و بنابراین صدا (های) مورد نظر خود را از طریق دکمه انتخاب کنید بازی.

همچنین می توانید ببینید چه کسی از هر پیام صوتی آمده است ، اگر یک متن را از دست داده اید یا مستقیماً شماره ورودی را به یاد می آورید ، به جلو یا پشتیبان گوش دادن بروید.

شما می خواهید پیشنهادات اینترنتی موجود را مقایسه کنید ?

سرویس Jechange رایگان

شما می خواهید پیشنهادات اینترنتی موجود را مقایسه کنید ?

پیام رسانی صوتی در آیفون آن

برای فعال کردن گزینه پیام صوتی بصری در آیفون خود ، این چند مرحله را دنبال کنید:

 1. برنامه Apple Store را بارگیری کنید.
 2. شناسه های رایگان خود (ایمیل و آدرس رمز عبور) خود را وارد کنید تا به فضای مشترک خود دسترسی پیدا کنید.
 3. در گروه حساب من را مدیریت کنید, روی کلیک کنید گزینه های من.
 4. در مقابل گزینه پیام صوتی بصری, روی کلیک کنید فعال کردن.
 5. پس از انجام این مراحل ، آیفون خود را مجدداً راه اندازی کنید.

برای دسترسی به دستگاه پاسخگویی موبایل رایگان خود ، فقط باید به بخش بروید تلفن سپس پیام رسانی از آیفون شما. بنابراین شما در قالب یک لیست به دستگاه پاسخگویی موبایل رایگان خود دسترسی خواهید داشت.

برای استفاده از این عملکرد ، شما باید ایجاد کرده باشید کلمه عبور. اگر این کار را نکرده اید ، از شما خواسته می شود قبل از فعال شدن پیام صوتی بصری خود یکی را پیکربندی کنید.

فقط آیفون با نسخه iOS 6 و نسخه های بعدی با پیام صوتی بصری سازگار هستند.

پیام صوتی بصری در تلفن هوشمند اندرویدی شما

برای بهره مندی از پیام صوتی بصری در تلفن هوشمند اندرویدی خود ، مراحل زیر را دنبال کنید:

 1. برنامه را در فروشگاه Google Play بارگیری کنید.
 2. به فضای مشترک خود بروید ، بخش حساب من را مدیریت کنید.
 3. روی کلیک کنید گزینه های من سپس پیام صوتی بصری.
 4. در منوی Drop -down ، انتخاب کنید نوع متحرک, سپس اندروید.
 5. در آخر ، با کلیک بر روی تأیید کنید گزینه را فعال کنید.

هنگامی که گزینه پیام رسانی پیام صوتی بصری را فعال می کنید ، چه در Android یا Iphone Smartphone ، دستگاه پاسخگو کلاسیک رایگان تلفن همراه همیشه در دسترس است.

پیام صوتی بصری و داده های تلفن همراه برای کار ، تصویر صوتی بصری از داده های تلفن همراه شما استفاده می کند ، حتی اگر به WiFi متصل باشید. بنابراین شما باید صاحب یک برنامه موبایل رایگان کافی باشید. اگر با بسته نامحدود رایگان ، هیچ سؤالی برای پرسیدن از خود ندارید ، بسته رایگان € به آن یک پاکت داده کمتر قابل توجه ارائه می دهد ، محدود به 50 مگابایت. قبل از فعال کردن گزینه پیام رسانی پیام صوتی بصری ، حتماً داده های تلفن همراه کافی داشته باشید تا از بسته خارج نشوید.

چه کاری می توانیم انجام دهیم از زمان تلفن همراه تلفن همراه او ?

در اینجا ویژگی های مختلفی وجود دارد که می توانید از فضای مشترک مشترک تلفن همراه خود پیدا کنید حساب من را مدیریت کنید سپس پیام رسانی ::

 • گوش دادن به پیام های صوتی شما : همچنین می توانید پیام صوتی خود را مدیریت کنید ، یعنی حذف یا ذخیره یک یا چند پیام. برای انجام این کار ، روی نمادهای واقع در زیر کادر ، پیدا و کلیک کنید عمل.
 • شخصی سازی دستگاه پاسخگویی موبایل رایگان شما : در این بخش است که شما امکان اضافه کردن گزینه های مختلف مانند تاریخ و زمان باقی مانده پیام را دارید ، شماره خبرنگار که سعی در رسیدن به شما دارد. همچنین می توانید تبلیغ شخصی خود را ایجاد کنید ، اما همچنین یک کد محرمانه اضافه کنید تا از دسترسی به دستگاه پاسخگویی رایگان تلفن همراه خود جلوگیری کنید.
 • پیکربندی دستگاه پاسخگویی موبایل رایگان شما برای دریافت پیام های صوتی از طریق ایمیل : این عملکرد به شما امکان می دهد از طریق ایمیل ، تاریخ ، زمان و خبرنگار مرتبط با پیام صوتی ، بلکه برای گوش دادن به پیام خود از طریق یک فایل صوتی بدانید. برای استفاده از این عملکرد ، بررسی کنید اعلان ساده ارسال شده از طریق ایمیل یا پرونده فرستاده پسر پرونده در پیوست اگر می خواهید پرونده صوتی را نیز دریافت کنید. سپس آدرس ایمیل خود را وارد کنید (می توانید تا 10 آدرس ایمیل ارتباط برقرار کنید).

شما به دنبال یک جعبه اینترنت هستید ? پیشنهادات اینترنت موجود را کشف کنید و به خودتان اجازه دهید تا از پیشنهاد شریک زندگی مناسب برای نیازهای خود استفاده کنید.

09 71 07 88 21 سرویس Jechange رایگان

از Freebox خود به دستگاه پاسخگویی ثابت خود دسترسی پیدا کنید

چگونه می توان پیام های خود را از FreeBox خود مشورت کرد ?

پیام صوتی از راه دور

شما می توانید به روش های مختلف با پیام های صوتی خود مشورت کنید:

 • از تلفن ثابت خود : شما فقط باید آهنگسازی کنید ** 1 و به خودتان اجازه دهید توسط سرور آواز رایگان هدایت شوید.
 • از تلویزیون خود : در منوی TV Freebox که از کلید قابل دسترسی است رایگان یا خانه از کنترل از راه دور Freebox خود ، به بخش بروید پست صوتی و روی کلیک کنید خوب. اگر پیشنهاد Freebox Revolution را دارید ، به آنجا بروید برنامه های کاربردی سپس در پیام صوتی. در اینجا سکویی را پیدا خواهید کرد که به شما امکان می دهد با استفاده از فلش های جهت دار کنترل از راه دور خود ، با دستگاه پاسخگویی رایگان خود مشورت ، گوش دهید و مدیریت کنید.
 • از تلفن ثابت دیگر : با تماس با شماره Freebox خود از طریق تلفن دیگر می توانید پیام های صوتی خود را از راه دور گوش دهید. یک بار در دستگاه پاسخگویی رایگان خود ، # کلید # را فشار دهید. شما به سرور صوتی هدایت خواهید شد. همانطور که با دستگاه پاسخگویی موبایل رایگان خود ، باید کد محرمانه پیام رسانی خود را پیکربندی کرده باشید تا بتوانید از این عملکرد دستگاه پاسخ دهنده رایگان استفاده کنید.
 • از وب سایت رایگان : یک بار در فضای مشترک مشترک خود ، به بخش بروید تلفن سپس در مدیریت پیام رسانی صوتی. پیام صوتی مورد نظر خود را انتخاب کرده و آن را بارگیری کنید تا بتوانید به آن گوش دهید.
 • از صندوق پستی خود: با شناسه های رایگان خود به فضای مشترک خود وصل شوید و سپس به بخش بروید تلفن. پیوند را انتخاب کنید مدیریت پیام رسانی صوتی برای دسترسی به لیست پیام های صوتی خود. انتخاب از قبل برای گزینه پرونده فرستاده پسر پرونده در پیوست, می توانید پرونده صوتی را دریافت کنید.

چگونه می توان درخواست تجدید نظر را به دستگاه پاسخگویی رایگان خود بازگرداند ?

همچنین ویژگی های بسیار عملی دیگری در رابطه با آن وجود دارد سرویس پیام رسانی رایگان ::

 • اگر در دسترس نباشید و نمی توانید پاسخ دهید ، می توانید تمام تماس های خود را مستقیماً به صندوق پستی خود ارسال کنید. به سادگی آهنگسازی *75*1# پس از برنده شدن در تلفن Freebox.
 • همچنین می توانید دستگاه پاسخگویی رایگان خود را پیکربندی کنید تا گیرنده شما در هنگام برقراری ارتباط در صندوق پستی شما قرار بگیرد. برای این ، *75*2# پس از برنده شدن در تلفن Freebox.

سپس می توانید با مشورت با خود ، بعداً به هر یک از پیام های صوتی خود گوش دهید دستگاه پاسخگویی رایگان بطور عادی. همچنین امکان انتقال تماس رایگان یا.

از یک خط بدون ثابت یا موبایل ، همچنین می توان به سادگی شماره ها را مسدود کرد ، و به طور خودکار تماس ها را بدون اینکه آنها روی دستگاه پاسخ دهنده سقوط کنند ، رد کنید.

نحوه غیرفعال کردن دستگاه پاسخگویی رایگان تلفن همراه رایگان ?

هنگامی که پیشنهاد Freebox خود را دریافت می کنید ، پست صوتی از قبل به طور خودکار اجرا می شود. با این حال ، شما می توانید این سرویس تلفنی را با ترکیب شماره کاملاً غیرفعال کنید #75# از تلفن ثابت خود. (اطمینان حاصل کنید که هنگام تهیه این شماره ، گوشی به خوبی برنده شده است).

اگر می خواهید پس از آن دوباره این شماره را فعال کنید ، به همان روش ادامه دهید اما آهنگسازی کنید *75*5#.

این توابع از فضای مشترک مشترک شما نیز موجود است:

 1. به بخش بروید تلفن.
 2. انتخاب کنید مدیریت خدمات تلفنی من.
 3. این بار بخش را انتخاب کنید اشاره به پیام رسانی.
 4. روی کلیک کنید پیام رسانی غیرفعال.

شما می دانید که دستگاه پاسخگویی رایگان شما هنگام شنیدن یک پیام صوتی دارد دوتایی وقتی تلفن ثابت خود را دریافت می کنید. این لحن دوتایی تا زمانی که پیام دریافت شده را گوش ندهید یا حذف نکنید ، حضور خواهد داشت اما در تماس های تلفنی شما دخالت نمی کند.

برای کشف وسایل دیگر دستگاه پاسخگویی رایگان خود را پیکربندی کنید, به بخش مشتری رایگان خود مراجعه کنید تلفن سپس مدیریت خدمات تلفنی من.

سوالات متداول

تعداد دستگاه پاسخگویی رایگان تلفن همراه چقدر است ?

برای دسترسی به دستگاه پاسخگویی رایگان تلفن همراه خود, 666 را تشکیل دهید از موبایل رایگان.

استفاده از پیام رسانی صوتی بصری (MVV) رایگان است ?

پیام صوتی بصری رایگان به شما امکان می دهد در یک لحظه تجسم کنید تعداد پیام های صوتی که دارید ، برای خواندن آنها ، مکث, دوباره آنها را بخوانید و آنها را حذف کنید بسیار ساده.

آیا می توانیم به پیام رایگان شما مراجعه کنیم ?

اگر خط رایگان دارید ، می توانید به دستگاه پاسخگویی خود برگردید:

 1. همه تماس ها بدون تمایز.
 2. فقط تماسهای دریافت شده وقتی خط شلوغ است.
 3. فقط تماس هایی که به شما جواب نده.
 4. تماس های دریافت شده هنگام اشغال خط و تماس هایی که به آنها پاسخ نمی دهید.

به روز شده در 03/28/2023

امانوئل مسئول ایجاد اخبار و راهنماهای Echosdunet است. این کار با بسیاری از موارد از راه دور و صفحات اختصاص داده شده به اپراتورها است.

دستگاه پاسخگویی رایگان (پیام رسانی صوتی): پیکربندی و شماره

با دستگاه پاسخگویی رایگان خود مشورت کنید

موبایل رایگان یک دستگاه پاسخگویی بسیار کامل ارائه می دهد ، که علاوه بر احتمال ساده ترک پیام صوتی ، ویژگی های بسیاری را نیز شامل می شود. همچنین می توان با آن در فرانسه ، بلکه در خارج از کشور یا از خط تلفن دیگری نیز مشورت کرد.

به طور خلاصه ، در اینجا اطلاعات اساسی در مورد دستگاه پاسخگو رایگان وجود دارد.

 • با ساخت 666 از خط تلفن همراه رایگان آن قابل دسترسی است.
 • همچنین می توانید از فضای مشترک خود با پیام رسانی خود مشورت کنید.
 • مشترکین می توانند پیام پذیرش خود را شخصی سازی کنند.
 • گزینه های بسیاری از جمله تماس با پیام صوتی یا تصویری بصری در دسترس است.
 • نحوه دسترسی و مشورت با دستگاه پاسخگویی رایگان خود ?
 • تعداد دستگاه پاسخگویی رایگان چقدر است ?
 • به نامه صوتی رایگان از منطقه مشتری خود دسترسی پیدا کنید
 • با دستگاه پاسخگویی رایگان وی از خارج مشورت کنید
 • آیا می توانید از خط تلفن دیگری با دستگاه پاسخگو خود مشورت کنید ?
 • چگونه می توان دستگاه پاسخگویی رایگان خود را به درستی پیکربندی کرد ?
 • تبلیغات دستگاه پاسخگو خود را به صورت رایگان شخصی کنید
 • گزینه های دیگر موجود برای دستگاه پاسخگویی موبایل رایگان
 • ارجاع را به خط رایگان آن پیکربندی کنید
 • استفاده از کلیدهای مختلف برای دستگاه پاسخگویی رایگان چیست؟ ?
 • نحوه نصب پیام های صوتی بصری با بسته رایگان آن

محتوای این صفحه توسط یک متخصص تحریریه در مورد تاریخ تأیید شده است 09/11/2022

مشتریانی که در یک برنامه موبایل رایگان مشترک هستند ، امکان لذت بردن از پیام صوتی را دارند. دسترسی به دستگاه پاسخگو به روش های مختلف ، از فرانسه ، خارجی یا خط تلفن دیگری امکان پذیر است. همچنین می توان پارامترهای مختلف مانند پیام پذیرش یا بازگشت به آن را پیکربندی کرد.

ماساژ صوتی رایگان به l

نحوه مشاوره و پیکربندی دستگاه پاسخگویی رایگان خود ?

نحوه دسترسی و مشورت با دستگاه پاسخگویی رایگان خود ?

برای دسترسی به دستگاه پاسخگویی رایگان وی و مشورت با پیام صوتی وی ، چندین روش وجود دارد:

 • شماره تلفن دستگاه پاسخگویی رایگان را با خط تلفن خود تشکیل دهید
 • به دستگاه پاسخگویی وی از منطقه مشتری رایگان دسترسی پیدا کنید
 • با پیام های صوتی خود از خارج مشورت کنید
 • از شماره تلفن دیگری به آن دسترسی پیدا کنید.

تعداد دستگاه پاسخگویی رایگان چقدر است ?

در دستگاه پاسخگویی تلفن رایگان به شما امکان می دهد راهی برای تماس و اطلاع رسانی در همه شرایط ، حتی در حالت هواپیما داشته باشید. شخصی که در این دستگاه پاسخ دهنده تلفن می شود می تواند پیام خود را در آنجا بگذارد و دارنده خط می تواند با آن مشورت کند. به عنوان یک قاعده ، اپراتورها شماره هایی را ارائه می دهند که به راحتی آهنگسازی می شوند و بنابراین به یاد آوردن آسان است.

به منظور پیوستن به پیام های صوتی Free و با پیام های خود مشورت کنید, مشتری باید با 666 معامله کند.

با دستگاه پاسخگویی رایگان خود تماس بگیرید

برای مشورت با دستگاه پاسخگویی رایگان موبایل خود باید با 666 سر و کار داشته باشید.

ترکیبی بسیار ساده از همان شکل ، که به شما امکان می دهد از طریق تلفن خود به سرعت به فضای خود دسترسی پیدا کنید. به این دلیل, پیام های خود را در دستگاه پاسخگویی رایگان تلفن همراه خود گوش دهید بازی کودک می شود. هنگامی که در این فضا قرار دارد ، کاربر می تواند انواع کارها را انجام دهد و پیام های دریافت شده پس از گوش دادن به آنها را حذف کند.

همچنین بهترین بسته های موبایل رایگان را رایگان بخوانید

به نامه صوتی رایگان از منطقه مشتری خود دسترسی پیدا کنید

اپراتور موبایل رایگان اغلب در حاشیه فناوری است. پیشنهادات آن ارگونومیک و به خوبی تفکر شده و دسترسی به پست صوتی است از این قانون فرار نمی کند. بنابراین کاربران می توانند از فضای مشترک مشترک تلفن همراه خود به دستگاه پاسخگو خود دسترسی پیدا کنند. این یک ایده عالی است که به کاربران امکان می دهد حتی در صورت از دست دادن شماره تلفن خود ، به صندوق پستی خود دسترسی پیدا کنند ، در حالی که منتظر دریافت و فعال کردن سیم کارت جایگزینی هستند.

روش دسترسی به پیام رسانی رایگان از طریق منطقه مشتری خود ساده است. فقط سه مرحله لازم است.

 1. برای شروع ، مشتری باید از طریق شناسه های خود به فضای مشترک خود متصل شود.
 2. سپس او باید به بخش “بسته موبایل من” دسترسی پیدا کند ، سپس “پیام رسانی صوتی” را انتخاب کند.
 3. سرانجام ، او فقط باید پیامی را که می خواهد برای مشاوره انتخاب کند انتخاب کند, مستقیماً از طریق این رابط.

با دستگاه پاسخگویی رایگان وی از خارج مشورت کنید

برنامه های تلفن همراه اخیر اکثریت قریب به اتفاق رومینگ داده ها را دارند. این امر به طور خاص اجازه می دهد تا از بسته موبایل رایگان در خارج از کشور استفاده کنید. پیشنهادات دارای یک پاکت داده 4G برای این استفاده ، در اتحادیه اروپا/DOM است. تماس ها و پیامک/mms نیز بسته به مقصد می تواند نامحدود باشد. بنابراین ، اپراتور رایگان گنجانیده شده است یک شماره خاص برای رسیدن به برای مشورت با دستگاه پاسخگو از خارج از کشور.

برای’از خارج از کشور به نامه رایگان آواز وی دسترسی پیدا کنید, مشتری باید شماره زیر را تشکیل دهد: +33 695600012.

این شماره نسخه بین المللی 666 است که برای مشورت با پیام های صوتی شما یا شخصی سازی دستگاه پاسخگویی شما ساخته شده است. این روش ساده است ، فقط با فراموش نکردن تلفنی فرانسه ، 0033 یا +33 با این مسئله مقابله کنید.

کد پیام رسانی مخفی را به صورت رایگان پیکربندی کنید

برای اینکه بتوانید از تمام کارکردهای دستگاه پاسخگو خود با تلفن همراه رایگان استفاده کنید ، باید یک کد پست صوتی مخفی را پیکربندی کنید. این تشریفات امکان دسترسی به دستگاه پاسخگویی وی را فراهم می کند از یک خط تلفنی دیگر, و همچنین برای محافظت از حساب خود. به این ترتیب ، شخصی که شماره تلفن را می شناسد و سعی می کند بدون مجوز به آن دسترسی پیدا کند ، نمی تواند به پیام های خصوصی در دستگاه پاسخگو گوش کند.

آیا می توانید از خط تلفن دیگری با دستگاه پاسخگو خود مشورت کنید ?

همچنین ممکن است از خط تلفن دیگری با دستگاه پاسخگویی موبایل رایگان خود مشورت کنید. رایگان به این اجازه می دهد تا دسترسی ایمن به پیام صوتی خود را چند برابر کند. به منظور جلوگیری از مسدود شدن ناخواسته ، روشی وجود دارد تا بتواند با دنبال کردن این چند مرحله ، دسترسی به پیام رسانی را امکان پذیر کند:

 • ابتدا باید با شماره تلفن دیگر خود تماس بگیرید
 • صبر کنید تا لحن دسترسی به پیام های صوتی آن باشد
 • یک بار در دستگاه پاسخگو ، باید ” #” را فشار دهید
 • دسترسی برای کاربرانی که قبلاً یک کد محرمانه ایجاد کرده اند محفوظ است
 • پس از وارد شدن این کد محرمانه ، ” #” را فشار دهید.

برای استفاده از کل دسترسی به دستگاه پاسخگویی رایگان ، باید چندین پارامتر را بررسی کنید. در میان آنها ، به تلفن هوشمند خود بروید و مطمئن شوید که APN رایگان به خوبی پیکربندی شده است زیرا شامل آن نیز می شود دسترسی به دستگاه پاسخگو در درون آن.

همه چیز در مورد پیکربندی

همچنین APN Free Mobile را بخوانید: پارامترهای مورد نیاز برای MMS و اینترنت

چگونه می توان دستگاه پاسخگویی رایگان خود را به درستی پیکربندی کرد ?

پاسخ آواز موبایل رایگان دارای یک باتری کامل پارامترها برای شخصی سازی است. بسیاری از تنظیمات انجام می شود ، اگرچه عملکرد اصلی را پیکربندی نمی کنند: دسترسی به دستگاه پاسخگویی آن. بسیاری از کاربران در صورت لزوم از تشکیل 666 راضی هستند. با این حال, آگهی پذیرایی خود را شخصی سازی کنید ، با مراجعه به پیام صوتی یا پیام صوتی بصری تماس بگیرید ممکن است علاقه ای داشته باشد.

تبلیغات دستگاه پاسخگو خود را به صورت رایگان شخصی کنید

یکی از ویژگی های اصلی دستگاه پاسخگویی رایگان این است که بتوانید یک پیام پذیرش شخصی را ضبط کنید. برای انجام این کار ، ابتدا می توان با 666 تماس گرفت ، سپس کلید “2” را فشار دهید. در غیر این صورت ، مشتریان همچنین می توانند از منطقه مشتری اپراتور عبور کنند.

شخصی سازی پیام دستگاه پاسخگویی رایگان

می توان پیام پذیرش دستگاه پاسخگویی رایگان خود را شخصی سازی کرد.

برای آن لازم است:

 1. به فضای مشترک خود در وب سایت رایگان وصل شوید ، سپس به “مدیریت حساب من” بروید ، سپس “پیام رسانی” ؛
 2. سپس بررسی کنید »از یک دستگاه پاسخگویی شخصی آگهی استفاده کنید” ؛
 3. سرانجام ، می توان یک فایل صوتی را که قبلاً ذخیره شده بود ، انتخاب کرد تا از آن به عنوان یک دستگاه پاسخگو استفاده شود
 4. برای تکمیل پیکربندی روی “ذخیره تغییرات” کلیک کنید.

گزینه های دیگر موجود برای دستگاه پاسخگویی موبایل رایگان

با رفتن به منطقه مشتری رایگان خود به برگه “پیام صوتی” ، امکان پذیر استپارامترهای مختلف را به دستگاه پاسخگویی رایگان آن اضافه کنید. پیام صوتی اساسی ، رایگان ، تعداد شخصی را که به روشی ناموفق برای پیوستن به شماره تلاش کرده است ، نشان نمی دهد. این گزینه از منطقه مشتری قابل تنظیم است ، فقط یک کادر چک ساده است.

علاوه بر این ، کاربران همچنین می توانند نمایشگر تاریخ و زمانی را که در آن پیام باقی مانده است پیکربندی کنند. همچنین در این مکان است که مشتری می تواند دسترسی محرمانه به دستگاه پاسخگویی رایگان تنظیم کنید. این شرایط اساسی برای دسترسی به دستگاه پاسخگو از خط تلفن دیگر در این مکان پیکربندی شده است.

یک اعلان پیام صوتی را از طریق ایمیل با رایگان دریافت کنید

می توان گزینه ای را از منطقه مشتری رایگان فعال کرد یک اعلان از طریق ایمیل دریافت کنید هر پیام دریافت شده در دستگاه پاسخگو. برای استفاده از این گزینه ، مشتری باید به بخش “پیام رسانی صوتی” و سپس به “اعلان ها” برود. پس از آن ، او سپس می تواند روش ارسال را انتخاب کند ، یعنی به سادگی یک اعلان یا همراه با آن از پرونده صوتی که حاوی پیام باقی مانده در دستگاه پاسخگویی رایگان است ، می گوید. او می تواند تا 10 آدرس ایمیل وارد کند.

ارجاع را به خط رایگان آن پیکربندی کنید

از دستگاه پاسخگویی رایگان نیز امکان پذیر است یک مراجعه به تماس را پیکربندی کنید. این امر از بروز پیامدهای بیش از حد بارگیری شده ، یا تماس های فوری حرفه ای از خط خصوصی آن جلوگیری می کند. اینها فقط دو نمونه از استفاده از این گزینه است که می تواند بسیار مفید باشد.

توجه داشته باشید که سه نوع تماس برای تماس وجود دارد:

 • مراجعه به شغل ؛
 • عزل برای عدم پاسخ ؛
 • سرانجام ، گزینه سوم که اجازه عزل بی قید و شرط را می دهد.

بسته به وضعیت ، می توان انتخاب کرد که چگونه خواستار تماس از فضای مشترکین کار می کند. برای پیکربندی آنها ، شما باید:

 1. # 21 # (بدون قید و شرط) ، * 69 * (شغل) یا # 61 # (عدم پاسخ) را تهیه کنید
 2. روی شماره تلفن خط تلفن همراه خود به صورت رایگان ضربه بزنید ، سپس #را فشار دهید
 3. با فشار دادن کلید تماس اعتبار سنجی کنید.

انتقال را فعال کنید

برای خواندن انتقال تماس های موبایل رایگان: نحوه تنظیم آن ?

استفاده از کلیدهای مختلف برای دستگاه پاسخگویی رایگان چیست؟ ?

هنگامی که مشتری برای رسیدن به دستگاه پاسخگویی رایگان شماره را تشکیل می دهد ، باید بین چندین گزینه انتخابی انجام دهد. این گزینه ها را می توان با فشار دادن کلیدهای مربوطه روی صفحه کلید آن انتخاب کرد. برای اینکه خطر خطا را چند برابر نکند ، اپراتور رایگان است فقط سه گزینه را اجرا کرده است:

لمس دستگاه پاسخگویی رایگان
کلیدی اثرات
1 با پیام های دریافت شده در صندوق پستی خود مشورت کنید
2 تبلیغات دستگاه پاسخگو او را شخصی سازی کنید
8 پیام های خود را مدیریت کرده و گزینه های خاصی را فعال کنید

پاسخ های موبایل رایگان در عملکرد آنها کاملاً مشخص است. با فشار دادن 1 کلید ، گزینه های جدید در دسترس است ، به ویژه امکان بایگانی یا حذف یک پیام دریافت شده. برای کاربرانی که کلید 2 را فشار می دهند ، می توانند آگهی پذیرش خود را به ویژه با جایگزینی پیام پیش فرض سفارشی کنند. سرانجام ، با فشار دادن کلید 8 ، آنها می توانند پیام های خود را به روش گزینه های مدیریت موجود از فضای مشترکان مدیریت کنند.

نحوه نصب پیام های صوتی بصری با بسته رایگان آن

رایگان برای فن آوری های مفید و اخیر استفاده می شود. او همچنین با راه اندازی پیام صوتی بصری ، از نوآوری های خود از نوآوری های خود بهره مند می شود. این سرویس به شما امکان می دهد پیام های دریافت شده از تلفن هوشمند خود را تجسم کنید. البته لازم است تلفن هوشمند Android یا iOS داشته باشید تا این امکان وجود داشته باشد. در حقیقت ، کاربر به رابط کاربری دسترسی دارد که به او امکان می دهد با پیام های خود مشورت کند و خواندن آنها را کنترل کند. برای انجام این کار ، ابتدا باید برنامه Visual Voice Mail را به صورت رایگان بارگیری کنید.

سپس ، برای استفاده از گزینه Visual Visual Voice Voice رایگان ، باید:

 1. به فضای مشترک خود متصل شوید
 2. به بخش “بسته موبایل من” بروید ، سپس به “گزینه های من” ؛
 3. خط “پیام صوتی بصری” را پیدا کنید و “فعال” را فشار دهید
 4. در آخر ، تلفن همراه را مجدداً راه اندازی کنید تا روش نهایی شود.

این روش جدید برای مشاوره با ماشین پاسخ دهنده شما مطابق با پیشرفت فناوری ها است و ادامه تکامل این سیستم را امکان پذیر می کند. مراقب همه موارد مشابه باشید: از این عملکرد استفاده کنید. در صورت عدم وجود اتصال به اینترنت, این سرویس درخواست اتصال 4G یا 5G می کند.

همه چیز در مورد L

همچنین حساب موبایل رایگان من را بخوانید: نحوه اتصال به فضای مشترکین ?

در مورد پیوندهای وابستگی بیشتر بدانید

تیم ما بهترین پیشنهادات را برای شما انتخاب می کند. برخی از پیوندها ردیابی می شوند و می توانند بدون تأثیرگذاری بر قیمت اشتراک شما ، کمیسیون برای mypetitforfait ایجاد کنند. قیمت ها برای اطلاعات ذکر شده و احتمالاً تکامل می یابند. مقالات حمایت شده مشخص می شوند. برای اطلاعات بیشتر اینجا را کلیک کنید.

برنامه های خوب در حال حاضر

قرمز 40 گیگابایت

بسته B و شما

راهنماهای دیگر در مورد رایگان

از شبکه امن FreeWifi استفاده کنید

اتصال به WiFi رایگان ایمن

تماس های Wi-Fi را به صورت رایگان فعال کنید

فعال سازی Wi-Fi رایگان تماس می گیرد

بسته بند ب و شما 40 بروید

ب و شما 40 بروید

بسته ها – عزیز