از سرگیری تلفن قدیمی من: چگونه کار می کند? نارنجی ، چگونه تلفن قدیمی خود را بفروشم? نارنجی

بازیابی نارنجی: چگونه تلفن قدیمی خود را دوباره بفروشم

برای کمک به شما در خرید تلفن جدید رویاهای خود ، ما به شما فرصتی می دهیم پاداش ها بازیابی شدند. نه تنها از ارزش خرید تلفن همراه خود بهره مند می شوید بلکه علاوه بر این, ما یک جایزه اضافی اضافه می کنیم شرایط. به عنوان مثال ، این امکان را به شما می دهد تا یک تلفن واجد شرایط برای این جایزه بخرید … و معاملات خوبی را انجام دهید !

از سرگیری تلفن قدیمی من: چگونه کار می کند ?

شما می خواهید تلفن هوشمند خود را تغییر دهید و نمی دانید با تلفن فعلی خود چه کاری انجام دهید ? نیازی به ذخیره آن در پایین کشو نیست: نارنجی می تواند این موبایل را برای شما خریداری کند. عملکرد خدمات نارنجی را که به دست گرفته شده است ، تخمین تجهیزات خود (موبایل ، تبلت یا ساعت متصل) را در روش استفاده از همتای مالی برای ارائه تجهیزات جدید به شما کشف کنید.

بازیابی نارنجی: چیست ?

تلفن هوشمند شما قدیمی است و می خواهید یک نسخه جدید بخرید ? با نارنجی ، از سرگیری تلفن قدیمی شما هرگز آسان و سودمند نبوده است. سرویس کشف شده نارنجی تخمین می زند و سپس تلفن های همراه شما را خریداری کرده است ، بلکه تبلت ها و ساعتهای متصل شما را نیز خریداری می کند.

همچنین از یک شی با “بازیابی جایزه” : علاوه بر ارزش خرید موبایل شما ، نارنجی بسته به شرایط می تواند پاداش دیگری نیز اضافه کند (برای مثال خرید یک موبایل واجد شرایط برای این جایزه).

برای بهره مندی از ارزش خرید خود (و پاداش احتمالی) ، می توانید بین:

 • بازپرداخت فوری در خرید جدید یا
 • یک کوپن معتبر به مدت دو ماه در فروشگاه نارنجی که تجهیزات شما را خریداری کرده است.

خدمات بهبودی نارنجی برای همه در دسترس است ، حتی بدون اینکه در یک بسته نارنجی برای تلفن خود مشترک شوید. و اگر مشتری یک بسته نارنجی “با تلفن همراه” هستید ، برخی از پاداش های ترجیحی برای شما محفوظ است.

برای آماده سازی قرار ملاقات خود در فروشگاه ، از سرگیری تلفن شما در چهار مرحله صورت می گیرد:

 1. 1. تخمین زدن از ارزش خرید تلفن شما به صورت آنلاین ، فقط در چند کلیک.
 2. 2. به یک فروشگاه نارنجی بروید در نزدیکی شما با تلفن هوشمند قدیمی ، رایانه لوحی یا ساعت متصل خود.
 3. 3. تلفن قدیمی خود را به خاطر بسپارید پس از اعتبار سنجی ارزش بازیابی با یک مشاور.
 4. 4. شما حتی می توانید از a بهره مند شوید تخفیف اضافی اگر تلفن جدیدی را که واجد شرایط دریافت جایزه بازیابی است خریداری می کنید.

چندین موبایل در کشوهای شما می خوابند ? برای بهره مندی از یک ارزش خرید حتی جذاب تر در همان کوپن ، امکان پذیر است به طور همزمان با 3 تلفن به نارنجی می فروشید.

ارزش کل کوپن یا تحویل فوری شما نمی تواند از 999 یورو تجاوز کند. کوپن یا تحویل فوری برای خرید جدید با یکدیگر ترکیب نمی شوند. ارزش کل کوپن یا تحویل فوری شما باید در مورد مورد استفاده شود.

قبل از قرار دادن تلفن هوشمند خود به یک فروشنده نارنجی ، فکر کنید داده های شخصی خود را حذف کنید, برای غیرفعال کردن جغرافیایی ، حذف حساب های Gmail و حذف کارت حافظه و سیم کارت.

خوب است بدانید

ارزش بازیابی تلفن ها بر اساس تخمین های متخصص ، برای هر مدل ، بسته به تشخیص بر اساس چهار سؤال که امکان تعریف وضعیت صفحه ، بدنه ، وجود جغرافیایی و غیره را فراهم می کند ، استوار است.

بازیابی نارنجی: چگونه تلفن قدیمی خود را دوباره بفروشم ?

شما می خواهید تلفن هوشمند خود را تغییر دهید اما نمی دانید با تلفن فعلی خود چه کاری انجام دهید ? نیازی به قرار دادن آن در پایین کشو نیست ، ما آن را دوباره خریداری می کنیم ! بهره برداری و مزایای فروش مجدد ، برآورد قیمت خرید: ما توضیح می دهیم که چگونه تلفن قدیمی خود را با بازیابی نارنجی دوباره فروش می کنیم.

بازیابی نارنجی: چیست ?

فروش مجدد تلفن قدیمی خود یک روش خوب برای ارائه تلفن هوشمند جدید بدون ساخت فولیا است. خبر خوب: با از سرگیری سرویس نارنجی ، موبایل قدیمی خود را دوباره بفروشید, این ساده و مهمتر از همه سودمند است.

بهتر است ، علاوه بر تلفن های همراه شما ، ما تبلت ها و ساعتهای متصل را نیز می گیریم. نیازی به رها کردن تجهیزات خود در پایین کشو نیست: شما نیز ممکن است از آن استفاده کنید با یک تلفن هوشمند جدید لذت ببرید.

برای کمک به شما در خرید تلفن جدید رویاهای خود ، ما به شما فرصتی می دهیم پاداش ها بازیابی شدند. نه تنها از ارزش خرید تلفن همراه خود بهره مند می شوید بلکه علاوه بر این, ما یک جایزه اضافی اضافه می کنیم شرایط. به عنوان مثال ، این امکان را به شما می دهد تا یک تلفن واجد شرایط برای این جایزه بخرید … و معاملات خوبی را انجام دهید !

بازیابی تلفن همراه نارنجی

چگونه تلفن خود را با نارنجی بفروشیم؟

چگونه تلفن خود را با بازیابی نارنجی دوباره فروش کنیم ?

 1. 1. شما فقط با چند کلیک ارزش خرید تلفن خود را بصورت آنلاین تخمین می زنید.
 2. 2. شما با تلفن هوشمند ، رایانه لوحی یا ساعت متصل به یک فروشگاه نارنجی در نزدیکی خود می روید.
 3. 3. شما تلفن قدیمی خود را پس از اعتبارسنجی ارزش بازیابی با یکی از مشاوران ما می فروشید.
 4. 4. در صورت خرید تلفن جدید واجد شرایط دریافت جایزه بازیابی ، از تخفیف اضافی استفاده می کنید.

شما با میزان تصرف تلفن خود موافقید ? ایده آل ، شما بین این گزینه ها را انتخاب می کنید:

 • تخفیف فوری در پرداخت برای خرید مستقیم تلفن هوشمند جدید که باعث خواب شما می شود
 • یک کوپن دو ماه معتبر در مغازه ای که در آن بهبودی صورت گرفت.

برای تسهیل فروش مجدد تلفن خود حتی بیشتر ، بدانید که سرویس نارنجی بازیابی شده است در دسترس همه, حتی بدون اینکه در یک بسته نارنجی برای تلفن خود مشترک شوید. و اگر مشتری یک بسته نارنجی با موبایل هستید ، به وفاداری خود پاداش دهید, ما برخی از پاداش های ترجیحی را به شما می دهیم.

تخفیف فوری و خوب D

آیا می توانیم چندین تلفن را همزمان بفروشیم

آیا می توانیم چندین تلفن را همزمان بفروشیم ?

با گذشت سالها ، شما از چندین موبایل استفاده کرده اید که امروز در کشوهای خود می خوابند ? به جای جمع آوری تلفن های قدیمی ، چرا نه از تخفیف حتی مهمتر بهره مند شوید برای خرید تلفن هوشمند بعدی خود ?

در مغازه های ما شما را پس می گیریم حداکثر 3 تلفن در عین حال ، و می توانید ارزش خرید آنها را با هم ترکیب کنید در همان کوپن ، تا 999 یورو. چیزی برای خوشحال کردن خود با یک حالت -لپ تاپ -art ، مانند مدل های اخیر اپل یا سامسونگ. فقط شرط: شما باید یکباره از تخفیف خود استفاده کنید.

آخرین توصیه های کوچک: قبل از قرار دادن تلفن هوشمند خود به یکی از فروشندگان ما ، به آن فکر کنید داده های شخصی خود را حذف کنید, برای غیرفعال کردن جغرافیایی ، حذف حساب های Gmail و حذف کارت حافظه و سیم کارت.