مراحل خاتمه جعبه اینترنت شما – دیجیتال ، خاتمه جعبه اینترنت آن: شرایط و رویه ها

چگونه جعبه اینترنت خود را خاتمه دهیم

Contents

توجه: اگر تجهیزات بدتر شود ، هزینه های تعمیر (در حد مقدار ترمینال ذکر شده در GTC) به مشترکان فاکتور می شود. به همین ترتیب ، اگر یک یا چند لوازم جانبی از دست رفته باشد ، مبلغ 20 یورو برای شما ادعا می شود.

جعبه اینترنت خود را دوباره پر کنید: چگونه انجام دهید ?

خاتمه موفقیت آمیز جعبه اینترنت شما به سرعت می تواند برای برخی از مصرف کنندگان به سردرد تبدیل شود. در واقع ، رویکردی برای همه ارائه دهندگان دسترسی وجود ندارد. هر یک از آنها روش های خاتمه خاص خود را دارند. مهم است که آنها را به خوبی بشناسید تا از هرگونه شگفتی ناخوشایند جلوگیری شود. در این صفحه مراحل لازم برای چهار اپراتور اصلی بازار فعلی و همچنین پارامترهای مختلف را برای در نظر گرفتن پیدا خواهید کرد. در پایان خواندن ، شما می دانید که چگونه جعبه خود را به راحتی و با آرامش خاتمه دهید ! ما فقط باید برای شما خواندن خوب آرزو کنیم … و یک خاتمه خوب !

راهنمای D

بهترین جعبه های اینترنتی لحظه

حذف جعبه اینترنت شما از یک بازتاب عمیق ناشی می شود ، این کار با هوی و هوس انجام نمی شود. به هر دلیلی (تجربه بد ، پیشنهاد رقابتی تر ، …) ، تصمیم گرفته می شود: شما اشتراک خود را طنین انداز می کنید ! فقط این می تواند سوالات دیگری را بپرسد: مراحل چیست؟ ? هزینه خاتمه وجود دارد ? آیا شرایط خاصی وجود دارد ?

برای کمک به شما ، ما یک راهنمای کامل برای انجام خاتمه جعبه اینترنت خود را برای شما نوشتیم. می توانید تمام پاسخ هایی را که منتظر آن هستید پیدا کنید.

چگونه جعبه اینترنت خود را خاتمه دهیم ?

مراحل انجام شده برای خاتمه اشتراک شما از یک ارائه دهنده دسترسی به دیگری متفاوت است. ما شرایط چهار اپراتور اصلی را در بازار ذکر کرده ایم: نارنجی ، Bouygues Telecom ، SFR و رایگان.

– جعبه خود را در نارنجی بردارید

برای پایان دادن به اشتراک خود در نارنجی ، دو راه حل در دسترس شما است: از طریق منطقه مشتری آنلاین یا از طریق تلفن.

برای اولین راه حل ، به سادگی به بخش “مدیریت قرارداد” منطقه مشتری خود بروید و روی “خاتمه پیشنهاد خود” کلیک کنید. سپس باید دستورالعمل های نمایش داده شده در سایت را دنبال کنید. پیام یا ایمیل برای تأیید درخواست شما برای شما ارسال می شود.

برای راه حل دوم ، به بخش “تماس با نارنجی” در سایت خود بروید. لازم است فرم بالادست تماس را پر کنید. شما باید وضعیت خود را (“مشتری در حال حاضر”) ، موضوع درخواست خود (“بسته و گزینه ها”) ، موضوع درخواست شما (“خاتمه دادن یک پیشنهاد یا دنبال کردن درخواست خاتمه”) مشخص کنید (“اقدامی که باید انجام شود) (اقدامی که باید انجام شود ( “خاتمه دادن یک پیشنهاد”) و ماهیت آن (“ثابت”). سایت شما را به یک راهنمای آنلاین یا به خدمات مشتری تلفن نارنجی برای شما ارسال می کند.

خاتمه 10 روز پس از درخواست انجام می شود. اگر می خواهید تاریخ خاتمه را نشان دهید ، این فرصت را دارید و توسط نارنجی در نظر گرفته می شود.

– حذف جعبه خود در Bouygues Telecom

از طرف Bouygues Telecom ، دو راه حل نیز: از طریق نامه ثبت شده با تأیید دریافت یا از طریق تلفن.

اگر نامه ثبت شده را انتخاب کنید ، حتماً نام و نام خانوادگی دارنده خط ، شماره تلفن و تاریخ خاتمه را فراموش نکنید. برای آدرس ، این موارد به شرح زیر است: Bouygues Telecom Telecom Bbox ، TSA 59013 ، 60643 Chentilly Cedex.

به منظور خاتمه تلفن ، به سادگی 614 را از طریق تلفن Telecom Bouygues یا 1064 از یک تلفن ثابت یا هوشمند از یک اپراتور دیگر شماره گیری کنید. یک مشاور تماس شما را می گیرد و در مورد رویه ها به شما می گوید.

– جعبه خود را در SFR حذف کنید

در SFR ، فقط یک روش برای خاتمه جعبه اینترنت شما وجود دارد: نامه خاتمه بنویسید. در اینجا نحوه ادامه کار آورده شده است:

1 – اول ، با خدمات مشتری با شماره 1023 تماس بگیرید. او درخواست شما را یادداشت می کند و آدرس را برای ارسال نامه خود به شما می گوید.
2 – نامه خود را با نشان دادن نام ها و نام های اول نگهدارنده خط ، شماره تلفن (یا شماره قرارداد) و تاریخ خاتمه مورد نظر بنویسید.

– جعبه خود را به صورت رایگان بردارید

سرانجام ، به صورت رایگان ، این کار در سه مرحله انجام می شود:

1 – شما باید از طریق تلفن با شماره تلفن 3244 با خدمات مشتری تماس بگیرید و سپس گزینه “اطلاعات مربوط به خاتمه اشتراک خود را” انتخاب کنید.
2 – مشاور درخواست شما را تأیید می کند و از شما می خواهد نامه ای را به آدرس ابلاغ ارسال کنید.
3 – تجهیزات را از طریق یک کوپن برگشتی موجود در فضای مشترک خود برگردانید.

برای همه ارائه دهندگان دسترسی ، خاتمه ظرف 10 روز پس از تأیید درخواست شما در نظر گرفته می شود. اگر می خواهید این کار را در نامه خود مشخص کنید ، این تاریخ را می توان جبران کرد. برای حفظ تاریخ واقع بینانه ، که این دوره 10 روز را برای ارائه دهندگان دسترسی در نظر می گیرد.

بهتر است با تأیید دریافت ، نامه ثبت شده را انتخاب کنید. در صورت بروز مشکل ، این به شما امکان می دهد اثبات درخواست خاتمه خود را حفظ کنید.

چگونه جعبه اینترنت خود را خاتمه دهیم ?

شما می خواهید پس از یافتن پیشنهاد بهتر از یک تأمین کننده دیگر ، جعبه اینترنت خود را خاتمه دهید ? شما از ADSL یا میزان فیبر ، کاهش ، مشکلات فنی اپراتور اینترنت خود خسته شده اید ? راه حل: درخواست خاتمه برای تغییر اپراتور اینترنت ! این راهنما برای شما توضیح می دهد که چگونه می توانید جعبه SFR ، LiveBox ، Bbox ، Freebox و غیره را پایان دهید. علاوه بر الگویی از نامه خاتمه و دسترسی به کلیه آدرس های اپراتورهای اینترنتی.

نامه خاتمه - پیشنهاد جعبه های اینترنتی آن را سوار کنید

1. خاتمه بسته اینترنت توسط نامه ثبت شده

یک قرارداد منوط به قانون چتل

باید بدانید که از اول ژوئن 2008 ، این است قانون که قوانینی را که باید برای خاتمه اشتراک اینترنت مشاهده شود ، اصلاح می کند (خواه این باشد فیبر یا پیشنهاد ADSL). با این وجود خواندن شرایط قرارداد شما ضروری است. اما وحشت نکنید ، ما این کار را برای شما انجام دادیم !

اشتراک اینترنت خود را خاتمه دهید

چه نامه خاتمه ای برای یک پیشنهاد اینترنتی ?

اپراتور شما هر چه باشد ، باید نامه خاتمه خاتمه را به ارائه دهنده خدمات اینترنت پیشنهادی خود با تأیید دریافت ارسال کنید. این باید حاوی جزئیات پستی شما و شماره خط ثابت است که به اشتراک اینترنت مرتبط است ، که در فاکتورهای خود پیدا خواهید کرد. همچنین در صورت استناد به یک دلیل مشروع ، باید دلیل خود را برای خاتمه نشان داده و به اثبات بپیوندید.

آیا می توانیم تاریخ خاتمه پیشنهاد اینترنت آن را انتخاب کنیم ?

اگر می خواهید اشتراک جعبه شما در یک تاریخ خاص متوقف شود ، می توانید آن را در نامه خاتمه درخواست کنید. با این حال ، این تاریخ باید پس از دوره قانونی 10 روز باشد. امکان انتخاب تاریخ پایان سرویس اینترنت خودتان بسیار جالب است اگر حرکت کنید. بنابراین ، شما فقط باید در نامه خاتمه خود در همان روز از حرکت ، از آن بخواهید.

توجه ! شماره خط ثابت که هنگام عضویت در پیشنهاد جعبه به شما اعطا شده است ، همزمان با اشتراک اینترنت شما خاتمه می یابد. اما اگر می خواهید آن را نگه دارید ، در پایان راهنما نحوه ادامه کار را با قابلیت حمل خواهیم دید.

چرا از یک مدل نامه خاتمه استفاده کنید ?

می توانید بنویسید نامه های خاتمه از طریق مدلهای نامه از پیش پر شده به طور مستقیم در سایت ما. منآدرس خاتمه اپراتور اینترنتی شما به طور خودکار وارد می شود. مدل نامه بسته به خود به خودی خود تکمیل می شود دلیل خاتمه از جعبه ای که شما نشان می دهید ، با اصطلاحاتی که اعتبار آن را تضمین می کند. سایت ما امنیت قابل توجهی و پیگیری را پیاده سازی می کند تا بتوانید بدون نگرانی جعبه اینترنت خود را خاتمه دهید.

کارشناسان ما شرایط کلی (CGV) ارائه دهندگان دسترسی به اینترنت را رمزگشایی می کنند (نارنجی ، رایگان ، SFR ، Bouygues Telecom ، La Poste Mobile و غیره.). مدل های نامه های ما توسط بسیاری از کاربران اینترنت که به دنبال سندی هستند استفاده می شود که موفقیت خاتمه اینترنت آنها را تضمین می کند.

نحوه استفاده از سرویس ارسال تعاملی ما ?

ما سرویس ارسال آنلاین به شما امکان می دهد نامه خاتمه خود را از یک پیشنهاد اینترنتی ثبت شده با تأیید دریافت ، مستقیماً از طریق رایانه خود ارسال کنید. سپس نامه شما از طریق پست پشتیبانی می شود و سپس توسط فاکتور به سرویس خاتمه اپراتور اینترنت شما تحویل داده می شود.

نمونه ای از نامه خاتمه پیشنهاد اینترنت

در زیر نمونه ای از نامه خاتمه اشتراک اینترنتی را پیدا خواهید کرد:

مدل نامه برای خاتمه اشتراک اینترنتی خود به دلیل اختلال در عملکرد

نامه خاتمه ثبت شده با تأیید دریافت
هدف: خاتمه بسته و جعبه اینترنت

با این نامه خاتمه توصیه شده با تأیید دریافت ، من از آرزوی خود برای خاتمه بسته اینترنت خود برای خط تلفن ، که تعداد آنها شماره ثابت یا شماره مشترک است) به دلیل عدم دسترسی به اینترنت من ، به شما اطلاع می دهم. تماس های من برای کمک تلفنی اپراتور شما مشکل را برطرف نکرد.

بنابراین توجه داشته باشم که تعهدات شما رعایت نمی شود ، و تعهد نتیجه شرکت شما رعایت نمی شود (مطابق با حکم 8 نوامبر 2007 دادگاه کاس)). بنابراین من از عدم عملکرد تعهدات قراردادی شما برای خاتمه اشتراک اینترنتی خود استفاده می کنم.

لطفاً درخواست خاتمه من را پس از دریافت این نامه در نظر بگیرید و مبلغ جمع آوری شده توسط خدمات خود را به من بازپرداخت کنید.

لطفا بپذیرید ، خانم ، آقا ، بیان سلام صمیمانه من.

2. چگونه می توان جعبه اینترنت خود را بدون یا با تعهد خاتمه داد ?

چگونه می توان یک پیشنهاد اینترنت را بدون تعهد خاتمه داد ?

اگر پیشنهاد جعبه ای را بیرون آورده بودید بدون درگیری, مشکلی وجود ندارد ، خاتمه نامه ثبت شده می تواند انجام شود به همه مامانحرف. اما اکثر تأمین کنندگان شما را شارژ می کنند هزینه خاتمه (به عنوان مثال در حدود 50 یورو اگر می خواهید یک پیشنهاد اینترنتی Zen Orange LiveBox را خاتمه دهید). بدانید که یک فرصت خوب وجود دارد که اپراتور جدید شما هزینه هایی را که می پردازید به مبلغی که از آن پرداخت می کنید بازپرداخت کند !

هزینه های خاتمه دادن به اینترنت چقدر است ?

اگر پیشنهاد جعبه ای را بیرون آورده بودید با تعهد, در صورت تمایل می توانید اشتراک خود را (بدون هزینه اضافی به غیر از هزینه های خاتمه) متوقف کنید ، به محض پایان دوره تعهد خود. اگر هنوز در یک دوره تعهد هستید ، هزینه های اضافی اعمال می شود (به جز در موارد خاص خاص که در زیر ذکر شده است).

برخی از مثال ها: اگر تعهد شما 12 ماه است و می خواهید بعد از 6 ماه خاتمه دهید ، باید 6 ماه باقی مانده را پرداخت کنید. اگر تعهد شما 24 ماه است و می خواهید بعد از 6 ماه خاتمه دهید ، برای پایان سال اول باید 6 ماه باقیمانده بپردازید و 1/4 مبلغ مبلغی را برای سال دوم پرداخت کنید. اگر می خواهید بعد از 14 ماه با تعهد 2 ساله خاتمه دهید ، باید به اپراتور اینترنتی بپردازید که برای 10 ماه باقیمانده 1/4 مبلغ را ترک کنید.

چگونه می توان با خاتمه جعبه اینترنت خود پس انداز کرد ?

برنامه صحیح برای خاتمه: اگر دوست دارید پیشنهاد اینترنت را به طور مرتب تغییر دهید تا بهترین ارزش را برای پول داشته باشید ، بنابراین ترجیح داده می شود بدون تعهد خود را به سمت یک تأمین کننده اینترنت سوق دهید یا در زمان مناسب تغییر دهید.

برنامه هوشمند: اگر یک پیشنهاد اینترنت + موبایل دارید ، بدانید که تقریباً همه اپراتورها مجاز به خاتمه بخش واحد از پیشنهاد شما هستند. بنابراین می توانید بسته های اینترنتی و موبایل را به دست آورید تا ارزانترین قیمت ها را بدست آورید.

زمان خروج از پیشنهاد اینترنت چقدر است ?

قانون 14 روز از دوره عقب نشینی برای فروش آنلاین ، نه در فروشگاه. برای ادعای این حق ، شما باید همان رویکرد را برای خاتمه انجام دهید ، با ارسال نامه ثبت شده با تأیید رسید ارائه دهنده دسترسی به اینترنت ، توضیح می دهد که چرا شما جمع می شوید.

راهنماهای ما در مورد خاتمه اینترنت

 • خاتمه جعبه SFR
 • خاتمه bbox از bouygues
 • خاتمه جعبه عددی
 • خاتمه آزاد آزاد
 • خاتمه Orange LiveBox
 • سایر تأمین کنندگان اینترنت

3. خاتمه جعبه های اینترنتی بدون هیچ هزینه ای

دلایل قانونی برای خاتمه اشتراک اینترنتی

دلایل “مشروعیت” بسیار خوبی وجود دارد که می توانیم قرارداد اینترنتی خود را بشکنید بدون پرداخت یورو. شرایط دقیق برای خاتمه پیشنهاد اینترنت شما توسط هر اپراتور به صورت رایگان تعیین می شود. با این حال ، قانون مجموعه ای از شرایط را برای آنها تحمیل می کند:

 • ISP شما خدماتی را که برای آنها امضا کرده اید به شما ارائه نمی دهد
 • وضعیت شما تغییر کرده است و بخشی از لیست ثبت شده در شرایط عمومی فروش یا مواردی از نیروهای مجاری است که توسط دادگستری و دادگاه کاسه ای به رسمیت شناخته شده است: بستری طولانی مدت ، بیکاری ، بیش از حد ، حرکت به خارج از کشور یا در منطقه ای که در آن قرار دارد. این سرویس نمی تواند اطمینان حاصل شود ، حبس
 • اپراتور شما قرارداد اولیه شما (محتوا ، خدمات ، قیمت) را تغییر داده است
 • اپراتور نمی تواند یا دیگر دسترسی به اینترنت را که مطابق با قرارداد باشد ، به شما ارائه نمی دهد
 • خدماتی که باید برای شما ارائه شود ، با شکست روبرو می شوند
 • CGV های جدید در قرارداد شما برای شما مناسب نیستند
 • به هر دلیلی ، دسترسی به اینترنت از محل زندگی شما دیگر امکان پذیر نیست.

چگونه می توان از یک دلیل مشروع استفاده کرد ?

نیازی به پرداخت هزینه های خاتمه درخواست شده نیست. برای بهره مندی از این معافیت از هزینه ها ، باید به نامه خاتمه ای که برای ارائه دهنده دسترسی به اینترنت خود ارسال می کنید ، اثبات کنید. این نامه باید به طور ضروری از طریق نامه ثبت شده با تأیید دریافت ، به آدرس خاتمه اپراتور اینترنت ارسال شود.

نحوه به دست آوردن بازپرداخت هزینه های خاتمه ?

با توجه به میزان هزینه خاتمه ، اپراتورها پیشنهادات بازپرداخت بیشتر و بیشتری را ارائه می دهند ” پیشنهاد بازیابی تعهد »». مبلغ آنها می تواند تا 150 یورو افزایش یابد و در ازای اشتراک جدید برای آنها به شما امکان می دهد هزینه های خود را وارد کنید. این همچنین می تواند راهی برای خاتمه اشتراک اینترنت به صورت رایگان باشد.

برای کسب اطلاعات بیشتر ، به راهنمای ما مراجعه کنید که نشان می دهد چگونه می توان برای خاتمه جعبه اینترنت خود بازپرداخت کرد !

4. چگونه جعبه اینترنت خود را برگردانیم ?

تنها کاری که باید انجام دهید ارسال جعبه اینترنت خود است ! برای انجام این کار ، شما باید از رویکرد تحمیل شده توسط اپراتور خود به نامه پیروی کنید ، که این مربوط به آن است جعبه SFR, آنجا bbox از bouygues, آنجا جعبه زنده نارنجی یا جعبه رایگان.

بازگشت مواد به صورت رایگان

تجهیزات ترمینال و همچنین تمام لوازم جانبی آنها باید به صورت کامل و به ترتیب کار خوب به آدرس نشان داده شده در فرم خاتمه ، در RAR برگردانده شود. این بازده باید حداکثر 15 روز خاتمه مؤثر باشد. هرگونه تأخیر در دریافت ، جبران خسارت می کند. در بعضی موارد می توان برچسب بازگشت پیش پرداخت را ارائه داد.

توجه: اگر تجهیزات بدتر شود ، هزینه های تعمیر (در حد مقدار ترمینال ذکر شده در GTC) به مشترکان فاکتور می شود. به همین ترتیب ، اگر یک یا چند لوازم جانبی از دست رفته باشد ، مبلغ 20 یورو برای شما ادعا می شود.

بازگشت تجهیزات به SFR

شما یک نامه تأیید خاتمه را با تمام دستورالعمل ها برای بازگشت تجهیزات قدیمی خود دریافت می کنید. برچسب حمل و نقل پیش پرداخت Chronopost یا Colissimo به شما ارائه شده است. شما فقط باید بسته بندی را آماده کنید ، برچسب بازگشت را بچسبانید ، بسته را مطابق فرمول انتخاب شده قرار دهید و اثبات را بازیابی کنید.

توجه: در صورت بازگشت تجهیزات آسیب دیده یا مفقود شده ، کمک هزینه ها برای شما صورتحساب می شود.

در همه موارد ، هنگامی که مشکلی در بازگشت تجهیزات وجود ندارد ، سپرده ای که ممکن است پرداخت کرده باشید در طی چند روز پس از بازگرداندن تجهیزات به شما بازگردانده می شود.

نامه های خاتمه ما برای جعبه اینترنت

 • SFR را خاتمه دهید
 • خاتمه دادن
 • Bouygues را حذف کنید
 • Nordnet را خاتمه دهید
 • Exervie Alice
 • نارنجی را خاتمه دهید
 • اعداد
 • OVH را خاتمه دهید
 • پیشنهاد اینترنت DOM را خاتمه دهید

5. خاتمه: چگونه شماره خط ثابت خود را حفظ کنیم ?

قابلیت حمل شماره تلفن ثابت

مشترکین می توانند هنگام تغییر اپراتور اینترنت ، شماره خط ثابت خود را حفظ کنند. این روش نامیده می شود ” قابلیت حمل شماره تلفن ثابت »». برای بهره مندی از آن ، شما باید:

 • بدست بیاور کد ریو (بیانیه هویت اپراتور) ثابت. این یک کد منحصر به فرد از 12 کاراکتر است که شامل حروف بزرگ ، ارقام و علامت است +. برای به دست آوردن آن ، به سادگی آهنگسازی کنید 3179 از خط ثابت خانه شما ، 24 ساعت شبانه روز ، 7 روز در هفته (رایگان).
 • سپس با انتقال کد RIO خود به FAI جدید خود ، در یک اشتراک اینترنتی جدید با یک اپراتور جدید مشترک می شوید.
 • اگر قابلیت حمل شماره تأیید شود ، ارائه دهنده دسترسی جدید ممکن است از خاتمه قرارداد قبلی شما مراقبت کند. بنابراین شما وظیفه ارسال نامه خاتمه را در RAR ندارید. اما این شما را در هر موردی که مربوط به خاتمه است ، معاف نمی کند ، و فقط نامه خاتمه ای که برای شما ارسال می کنید تضمین می کند که تاریخ خاتمه رعایت می شود و می توانید حقوق خود را ادعا کنید. این درخواست شما را توجیه می کند.

خیلی مهم : قابلیت حمل شماره را می توان انجام داد تا زمانی که 40 روز پیروی تغییر اپراتور اینترنت. این بدان معنی است که اپراتوری که قرارداد اینترنتی آن را می توانید خاتمه دهید نمی تواند شماره خود را به مشتری دیگری در طی آنچه گفته می شود تغییر دهید “قرنطینه“”. شما به خوبی می توانید نامه خاتمه خود را به تأمین کننده اینترنت خود ارسال کنید و با برقراری ارتباط با ریو ، به اشتراک جدید خود مشترک شوید.

در چه مواردی قابلیت حمل غیرممکن است ?

از شما خواسته شده است که جعبه اینترنت خود را با قابلیت حمل خاتمه دهید ? چند مورد وجود دارد که قابلیت حمل این شماره هنگام بستن قرارداد اینترنتی شما غیرممکن است:

 • اگر درخواست قابلیت حمل با همان شماره RIO در حال انجام است
 • اگر درخواست بیش از 40 روز پس از تغییر اپراتور باشد
 • اگر کد ریو ارائه نشده یا اشتباه باشد ؛
 • اگر به یک منطقه شماره گذاری متفاوت بروید (ZNE). به عنوان مثال ، اگر از لیل به زندگی در پایتخت بروید ، شماره خط ثابت شما از 03 شروع نمی شود و نمی تواند شما را در پاریس دنبال کند و در آنجا شماره ها در 01 شروع می شوند.

راهنماهای مشابه

 • نحوه درخواست بازپرداخت هزینه های خاتمه جعبه اینترنت خود ?
 • نحوه خاتمه پیشنهاد ADSL OVH ?
 • چگونه می توان جعبه اینترنت خود را در Cdiscount Mobile خاتمه داد ?
 • خاتمه جعبه اینترنت SFR
 • خاتمه جعبه دلتا رایگان
 • خاتمه بسته اینترنت رایگان
 • اشتراک Nordnet خود را خاتمه دهید (ماهواره ، ADSL ، فیبر یا رادیو)
 • چگونه می توان قیمت خود را به راحتی فسخ کرد ?
 • نحوه خاتمه پیشنهادات کانال و جعبه اینترنت آن ?
 • چگونه جعبه اینترنت ازن خود را خاتمه دهیم ?
 • نحوه خاتمه یک بسته موبایل یا قرمز توسط جعبه اینترنت SFR ?
 • خاتمه بسته اینترنتی
 • خاتمه اینترنت نارنجی

نامه خاتمه خود را از طریق نامه ثبت شده ارسال کنید ، بدون اینکه دور خود را بدست آورید

 • با همکاری La Poste
 • خدمات موجود 24 ساعت شبانه روز ، 7 روز در هفته
 • سفر دیگری نیست ، شما در وقت خود صرفه جویی می کنید !

در 2 دقیقه یک جعبه اینترنت بگیرید

 • این مدل نامه برای ارسال به ISP شما حاوی فرمولاسیون برای کلیه دلایل بسته شدن قرارداد ، وآدرس خاتمه اپراتورهای اینترنتی.
 • خود را به روز کنید نامه خاتمه جعبه اینترنت با نشان دادن اطلاعات تماس شخصی خود.
 • نامه خود را از رایانه خود توصیه کنید. La Poste از چاپ و تحویل مراقبت می کند سرویس خاتمه تأمین کننده اینترنت شما.

با همکاری

نامه خاتمه خود را توسط پست ثبت شده ارسال کنید,

بدون حرکت ! که در 2حداقل