ربات استخر دلفین | رهبر روبات های استخر ، روبات استخر برقی ارزان | استخرهای نقدی

روبات های برقی برای پاک کننده های استخر

Contents

نام تجاری دلفین رهبر تجهیزات تمیز کردن استخر است. در روبات های برقی دلفین از آخرین پیشرفت های فناوری از نظر استقلال و منظم تمیز کردن با توجه به نوع پوشش استخر خود استفاده کنید.

استخر شنا برقی دلفین

انواع مختلفی از روبات های استخر شنا ، مناسب برای تمیز کردن راحتی برای هر کاربر استخر مدفون و استخر زیر زمین.

سری S سری

خط دلفین S

راحتی استفاده و طراحی

آسان برای رسیدگی ، روبات های استخر شنا در محدوده خط S با انواع پوشش استخر سازگار هستند. بسیار دقیق ، فناوری ثبت شده آنها به آنها اجازه می دهد تا برای تمیز کردن بهینه به دیوار بپیوندند.

دامنه سری M

Dolphin M Line

استحکام و عملکرد

demant بهترین راه حل های تمیز کننده برای استخر تمیز. خانواده روبات های پاکسازی استخر Dolphin M Line برای طراحی شده است عملکرد و استحکام را ترکیب کنید.

سری S سری

محدوده آزادی

عملکرد دلفین بی سیم

برای نسل جدید روبات های استخر بی سیم انتخاب کنید. روبات های آزادی به شما نوید چابکی دستکاری ، بدون سازش در مورد کارآیی تمیز کردن !

دامنه سری

خط دلفین E

بالای تمیز کردن استخرهای کوچک و استخرهای بالای زمین

برای استخرهای کوچک و استخرهای زیر زمین خود بهترین کیفیت / قیمت را انتخاب کنید.

سریال دلفین T

خط دلفین T

روبات های استخر به طور انحصاری در مرکز استخر و کابستو.

دامنه کلاسیک

خط کلاسیک دلفین

عملکرد دلفین

ویژگی های اثبات شده قابلیت اطمینان ، کارآیی و سهولت استفاده.

سریال خاص

سریال ویژه دلفین

روبات های استخر شنا منحصراً توسط شبکه های فروشندگان ما ارائه می شوند.

یک روبات استخر دلفین برای هر استخر

اندازه استخر شما هر چه باشد ، تمیز کننده استخر شنا دلفین را با نیازهای تمیز کردن آن پیدا خواهید کرد !

استخرهای کوچک
& بالای زمین

حداکثر 7 متر

استخر
استاندارد

استخرهای بزرگ
یا از شکل پیچیده

استخر
وابسته به

ربات استخر سمت راست را انتخاب کنید: دلفین – مزایای منتشر نشده !

دریغ نکنید ، با 100 ٪ راحتی ، بهترین فناوری ربات استخر را انتخاب کنید !

آب کریستالی ، تمیز کردن هوشمند ، کار با بی دردسر ، تجهیزات پلاگین و بازی ، راه حل های اقتصادی و قوی: روبات های استخر شنا دلفین به شما تمیز کردن کارآمد استخر خود را ارائه می دهند.

بسته به مدل ها ، برخی از روبات های استخر با چندین چرخه تمیز کردن قابل برنامه ریزی هستند ، هنگامی که برخی دیگر به هم وصل می شوند و از طریق برنامه تلفن های هوشمند قابل کنترل هستند.

کاملاً خودمختار ، روبات های استخر برقی دلفین ، کف حوضه را تمیز کنید ، آب را فیلتر کنید ، از دیوارها صعود کنید ، خط آب را تمیز کنید و مطابق با مدل انتخاب شده با انواع استخرهای شنا سازگار شوید.

روبات های کارآمد که راحتی استفاده منحصر به فرد را به شما ارائه می دهند: تمیز کردن کامل بدون.

مایرونیک: روبات های دلفین و استخر پیشرفته

Maytronics ، رهبر جهان و تولید کننده روبات های استخر برقی دلفین ، پیشگام در فناوری تمیز کردن استخر استخر است.

هر دلفین فن آوری های پیشرفته را با قابلیت اطمینان اثبات شده ترکیب می کند به طوری که هر استفاده حداکثر رضایت کاربر را تضمین می کند. از پایین استخر تا دیوارهای استخر ، تا خط آب ، پاک کننده های استخر شنا دلفین تمرکز فناوری بدون در نظر گرفتن نوع پوشش و بودجه کاربر ، برای تمیز کردن عمیق استخر پیشرفته است.

دلفین انواع مختلفی از روبات های استخر دارد ، مدل سازگار با هر پیکربندی استخر : استخر دفن شده یا استخر زیر زمین.

با داشتن فناوری که امروزه به عنوان مؤثر در بازار تمیز کردن استخر در نظر گرفته می شود ، روبات استخر برقی یک استخر برقی را ارائه می دهد راحتی منحصر به فرد برای کاربر : آن را به یک پریز برق وصل کنید ، استخر را به تنهایی تمیز می کند.

بدون خطر است ، هیچ خطری را نشان نمی دهد زیرا از موتور ولتاژ کم استفاده می شود (24 ولت).
این حرکت هوشمندانه بر روی کل سطح استخر شنا ، مکیدن زباله ها و تمیز کردن کف حوضه ، دیوارها و خط آب (بسته به مدل) استخر شنا حرکت می کند.

محدوده های مختلف قیمت استخر شنا ، خطوط دلفین را در خط دلفین M کشف کنید !

ربات استخر خود را انتخاب کنید: 3 معیار اصلی انتخاب

اندازه استخر

اندازه استخر است معیار اول که به کاربر اجازه می دهد تا به طور مؤثر در جستجوی ربات استخر خود باشد. هرچه بیشتر باشد ، زمان بیشتری برای تمیز کردن آن طول می کشد. هرچه پیچیده تر باشد (به شکل آن ، پیشینه آن ، پوشش آن ، موانع آن) ، این فناوری بیشتر باید پیشرفت کند (عملکرد مسواک زدن ، چسبندگی ، ناوبری).

به عنوان مثال ، استخرهای بزرگ شنا باید توسط روبات های قدرتمند با ظرفیت تمیز کردن بزرگ تمیز شوند.

پیکربندی استخر

استخر شنا در شهری که در معرض باد و هوای بد قرار دارد واقع شده است ? نزدیک به یک محیط سبز ? (درختان ، شاخ و برگ …) سیستم تصفیه روبات های استخر شنا دلفین به ویژه برای متنوع ترین تنظیمات مناسب است.

روکش استخر

پوشش استخر بستگی به فناوری مورد استفاده برای ساخت آن دارد: پوسته پلی استر ، غشای پی وی سی ، آستر ، کاشی صاف / مینای دندان ، بتن ، گچ / نقاشی ..

هرچه سطوح خشن تر یا نامنظم تر باشد ، باقیمانده ها راحت تر ثابت می شوند و از بین می روند. در این حالت ، یک روبات استخر قادر به صعود بر روی دیوارها و مجهز به برس ها ، مانند روبات های استخر برقی لازم است.

روبات های برقی برای پاک کننده های استخر

روبات های برقی

مقایسه استخرهای برقی برای استخرهای شنا

بزرگنمایی بر روی استخر برقی روبات ها توسط دلفین

روبات های استخر زیر زمین

روبات های استخر دفن شده

روبات های استخر

روبات های استخر آستر

کاشی های روبات استخر

روبات های بی سیم

علائم ربات

برای تمیز کردن کامل ، ربات برقی استخر مناسب را انتخاب کنید

چرا در حالی که یک استخر شما به صورت دستی نگهداری می شود ربات برقی استخر دلفین جایی که زودیاک می تواند این کار را برای شما انجام دهد ? برای مالش دیوارها ، پشت و خط استخر خود ، ساعت ها تمیز کنید تا از باغ یا تراس خود لذت ببرید. راه حل ایده آل یک است ربات برقی استخر مناسب برای نوع پوشش شما (آستر ، کاشی کاری و غیره.) و اندازه استخر شما. تمیز کردن خوب به شما امکان می دهد از مقدار کمتری از محصول تصفیه آب استفاده کنید ، در مورد آن فکر کنید !

بسته به استخر شما کدام مدل تمیز کننده استخر برقی برای خرید است ?

ربات تمیز کننده یک استخر شنا که انتخاب می کنید باید برای پوشش استخر مناسب باشد. اگر او باید بتواند تمام ناخالصی های موجود در پایین استخر شما را از بین ببرد ربات برقی برای استخرهای شنا همچنین بسته به مدل ، تمیز کردن کامل دیوارها و خط آب استخر شما اجازه می دهد.

برای نگهداری از پوشش استخر شما دو نوع برس وجود دارد:
• آنجا قلم مو, که تمیز کردن کامل و کارآمد استخر شما را تضمین می کند ، به خصوص اگر استخر با یک آستر یا روکش پی وی سی مسلح دارید
• آنجا برس, برای سطوح لغزنده کارآمدتر ، که برای کاشی ها یا موزائیک ها که اغلب در زیر استخرهای سنگ تراشی می پوشند ، محفوظ است.

برای انتخاب مدلی که رضایت شما را به شما می دهد و آرامش روزانه خود را تضمین می کند ، ما به شما توصیه می کنیم که از بین بروید روبات های برقی مارک هایی مانند دلفین ، زودیاک ، BWT یا Racer.

سه نوع وجود دارد روبات های تمیز کردن استخر ::
ربات جاروبرقی هیدرولیک , که عمدتاً کف حوضه را تمیز می کند و توسط یک لوله طولانی متصل به جارو آن یا یک اسکیمر به سیستم تصفیه شما وصل می شود
ربات تمیز کردن فشار بالا , که به لطف افزایش فشار آب در حوضه ، فیلتر و تمیز شده به پایین استخر شنا حرکت می کند
ربات تمیز کننده الکتریکی خودمختار , که به لطف منبع تغذیه مستقل از سیستم تصفیه شما مداخله می کند.

انتخاب ربات برقی در استخر شما نیز به بودجه ای که می توانید به آن اختصاص دهید بستگی دارد. شما می توانید یک ربات تمیز کننده خریداری کنید که فقط از کف استخر شما مراقبت کند ، مانند Racer Cross Over Electric Robot. یا شما همچنین می توانید یک مدل دقیق تر مانند آن را خریداری کنید Robot Racer بیش از 3 با قیمت بالاتر. دومی از نگهداری کامل پایین ، دیوارها و خط آب استخر شما به طور کارآمد اطمینان خواهد داد.

طیف وسیعی از دستگاههای ما برای تمیز کردن استخر شما اختصاص داده شده است

می ریزگی نقدی محصول نگهداری استخر خود را در اختیار شما قرار می دهد ، روبات های استخر با قیمت های اختصاصی مناسب برای بودجه شما. تمام مارک هایی که ما ارائه می دهیم (دلفین ، زودیاک ، BWT در میان دیگران) به دلیل قابلیت اطمینان ، ظرفیت تمیز کردن بهینه آنها از پایین و دیواره های استخر و سیستم تصفیه کیفیت آنها شناخته می شوند.

هدف ما: تسهیل نگهداری از استخر خود.

دلفین تمیز کننده استخر برقی

نام تجاری دلفین رهبر تجهیزات تمیز کردن استخر است. در روبات های برقی دلفین از آخرین پیشرفت های فناوری از نظر استقلال و منظم تمیز کردن با توجه به نوع پوشش استخر خود استفاده کنید.

ما بهترین مدل های برقی برند دلفین را برای شما انتخاب کرده ایم ربات Dolphin XT4 مجهز به یک موتور دوتایی ، برای استخر تا 15 متر. برای انواع پوشش ها مناسب است و هم پس زمینه و هم دیوارها یا خط آب را تمیز می کند.

روبات های برقی مسابقه

همچنین علاقه مند به ربات های تمیز کننده برند Racer . ویژگی این برند مرجع از نظر تجهیزات استخر ، ارائه روبات های برقی است که با ماهیت استخر شما سازگار است.

اگر استخر زیر زمین دارید ، مدل ها مسابقه دهنده وین وت مسابقه دهنده باید کف استخر شما را با بیشترین مراقبت تمیز می کند.

از طرف دیگر ، اگر استخر سنتی دارید ، باید یک مدل کامل تر و کارآمدتر را انتخاب کنید. در میان دامنه از روبات های تمیز کردن عبور کنید, مخصوصاً به این نوع استخر اختصاص داده شده است ، Robot Racer بیش از 3 بدون کوچکترین شک و مؤثر است. با بهره گیری از دانش فنی برند دلفین ، این ربات بالا عملکرد تمیز کردن استثنایی ، از پایین تا خط آب استخر خود را به شما ارائه می دهد. این ربات برقی Racer به سادگی یکی از بهترین روبات های موجود در بازار است.

بیایید مارک روبات های استخر زودیاک را کشف کنیم

در اینجا از درب یکی از مارک های پیشگام از نظر نگهداری و تمیز کردن پایین و دیوارهای استخرهای شنا باغ عبور می کنیم: مدیل .

زودیاک دستگاه های مختلفی را به بسیاری از لوازم جانبی ارائه می دهد: سبد ، برس ، فیلترها و غیره., همه سازگار با ربات که انتخاب کرده اید.

در روبات های Tornax Zodiac به ویژه برای استخرهای دارای دیوارهای سفت و سخت در زیر زمین مانند می ریزگی برند O’Bya مناسب تر هستند . بسیار سبک ، آنها با انواع پوشش استخر سازگار هستند. در میان این محدوده ، مدل OT3230 موردی است که بیشترین گزینه ها را به شما ارائه می دهد.

آسپیراسیون سیکلونی ثبت شده از روبات های سیکلونکس زودیاک گردبادی از آب را تضمین می کند که از گرفتگی فیلتر و استفاده طولانی تر از دومی جلوگیری می کند. این روبات های برقی برای نگهداری ساده و سریع روزانه یک برنامه تمیز کردن ، بیان ، پس زمینه و دیوارها دارند. به خصوص برای استخرهای دفن شده توصیه می شود ، Zodiac RC 4030 Robot هست مدل سیکلونکس کاملترین مارک.

اگر به دنبال یک ربات همه زمینی, ما شما را تشویق می کنیم تا خود را به سمت مدل های موجود در محدوده هدایت کنید گردان. با یک آسپیراسیون سیکلونی فوق العاده قدرتمند ، اینها روبات های برقی با کیفیت بالا, بدون توجه به شکل یا پوشش استخر خود ، تمیز کردن کاملی را به شما ارائه می دهد. پرچمدار مدل از روبات های گرداب, در Zodiac OV5430 IQ ROBOT یکی از مواردی است که به لطف مزایای بسیاری از آن (سبد یکپارچه ، چرخه های متعدد ، کنترل از راه دور و غیره) بیشترین رضایت را برای شما به ارمغان می آورد.

3 مدل برند BWT در استخرهای نقدی در انتظار شما هستند

از دنیای تصفیه آب, بوی با سه ربات با کیفیت به ردیف های پول نقد می پیوندید. خطوط با قاطعیت مدرن آنها باعث روشنایی LED و تکنیک تمیز کردن استخر با کیفیت بالا می شوند.

مدل D600 از یک خلبان توسط یک برنامه نصب شده بر روی تلفن شما که به عنوان یک کنترل از راه دور استفاده می کنید ، بهره می برد. سیستم تصفیه قدرتمند آن کوچکترین خاک موجود در استخر شما را برای نگهداری کامل ضبط می کند. این ربات بالا از آخرین نوآوری های فناوری BWT استفاده کنید و سبد ذخیره سازی خاص خود را دارد.
با همان سیستم تصفیه D600 ، D500 استخر برقی همچنین با سبد حمل و نقل خود تحویل داده شده است. با استفاده از دارایی های اصلی برادر بزرگ خود ، ربات برقی D500 از راه دور کنترل نمی شود.
بالاخره ، ربات برقی D400 یک مدل جمع و جور است. با یک پلاگین و بازی مانند دو مدل دیگر برند BWT , دیوارهای استخر شما و پایین استخر را نیز تمیز می کند.

نحوه عملکرد ربات استخر برقی چیست؟ ?

هر یک ربات برقی استخر استفاده از آن بسیار آسان است. از کابل برقی استاندارد استفاده می شود و شاید برای برخی از مدل ها در پایه ای برای استفاده بی سیم ، در استقلال کامل شارژ شود.

سپس فقط برنامه مورد نظر را انتخاب کرده و ربات را در آب غوطه ور کنید تا از تمیز کردن استخر شما در باغ خود مراقبت کند. شما می توانید آب میوه ای را روی عرشه خود بچشید و به طرز حیرت انگیزی کار انجام شده توسط روبات استخر برقی خود را تحسین کنید.

تمام مناطق استخر شما مالیده می شود و حشرات و برگهای مختلف موجود در استخر شما در سبد فیلتر ربات شما مکیده و ذخیره می شوند.

شما فقط باید تمیز کردن را تمیز کنید ، کابل را جدا کنید ، خالی کنید و فیلتر را با آب پاک تمیز کنید ، سپس در قسمت بیرونی خود بشویید ربات برقی استخر و سرانجام ، آن را روی سبد خرید خود قرار دهید. طبق گفته های تولید کنندگان و مدل های ربات ، دومی به طور خودکار در زمان خرید گنجانده نشده است. برای پیدا کردن سهام و در دسترس بودن ما دریغ نکنید که از فروشگاه استخر نقدی خود سوال کنید.

برای بازگشت به روبات های زودیاک, پیشرفته ترین مدل ها فناوری های زیادی دارند و حتی “نامیده می شوند” ربات »». عملکرد قابل برنامه ریزی بسیار مفید است و با اندوه همه گوشه های زمین ، تمیز کردن استخر شما را بهینه می کند.

کارآمدترین روبات ها امکان تمیز کردن تمام سطوح استخر را فراهم می کنند:
• پله ها ؛
• دیوارها؛
• خط آب ؛
• پایین حوضه گرد ؛
• کف پوشش شکننده.

با تشکر از ربات برقی استخر, هیچ جایی فراموش نمی شود. برنامه نویسی این روبات های هوشمند به آنها اجازه می دهد تا پیکربندی استخر شما را بیاموزند. این ربات سپس بی سر و صدا مسابقه خود را برای خاک انجام داد بدون اینکه گوشه ای از استخر خود را حذف کند.

چه مدلی از ربات تمیز کردن برقی برای خرید با توجه به اندازه استخر ?

آن را انتخاب کنید ربات برقی برای استخرهای شنا بسته به اندازه استخر و قیمت تمیز کننده مناسب ترین نیازهای شما است. دستگاه های برقی کلاسیک به طور کلی دارای یک موتور واحد هستند و به استثنای دیوارها و خط آب قادر به تمیز کردن قسمت زیرین حوضه هستند.

پیشرفته ترین آنها دارای 2 ، حتی 3 موتورها است و قادر به حرکت هم به صورت افقی و هم به صورت عمودی هستند. آنها برای برخی از مدل ها مجهز هستند و امکان به خاطر سپردن اطلاعاتی مانند:
• شکل استخر ؛
• موانع برای جلوگیری از ؛
• دوره ای که باید انجام شود ؛
• برنامه مورد علاقه برای نگهداری خاک.

این امکان تمیز کردن بهینه و کامل استخر شما را فراهم می کند ، بدون هیچ گونه تلاشی از طرف شما. در حین بازدید از مینای پول نقد ، مشاوره ما را بخواهید متخصص روبات اگر استخر شما پیکربندی خاصی دارد. آنها روبات های سازگار با نیازهای شما را به شما نشان می دهند.

اقدامات احتیاطی که باید با یک ربات تمیز کردن استخر برقی انجام شود ?

ربات برقی یا توسط یک کابل برقی متصل به شبکه یا باتری های قابل شارژ تغذیه می شود. منبع تغذیه دستگاه خود ولتاژ کم است.

تنها و تنها دستورالعمل ایمنی که به طرز فجیعی مشاهده می شود ، هرگز شنا نیست در حالی که ربات برقی در آب غوطه ور است .
بنابراین مراقب باشید که تمام خانواده و دوستان را از عملکرد ربات مطلع کنید.

از طرف دیگر ، قبل از راه اندازی چرخه تمیز کردن ربات ، هر شی موجود موجود در آب را بردارید:
• شناور ؛
• بازی ها ؛
• دماسنج ؛
• شیء دراز کشیده بر روی زمین.

بعد از تحویل محصولات درمانی (کلر ، برم ، ضد الگئه ، …) در آب استخر خود حمام نکنید. به زمان انحلال محصول احترام بگذارید و به جای آن از باغ خود لذت ببرید !

اگر متوجه کابل آسیب دیده یا حتی غیرحضال شده اید ، دیگر از دستگاه استفاده نکنید و در نزدیکترین فروشگاه نقدی قرار ملاقات بگذارید تا متخصصان ما در قوانین هنر تعمیر شوند . خود را بر روی کابل یا تمام قطعات برقی خود تعمیر نکنید ، ممکن است خود را در معرض خطر قرار دهید.

در آخر ، به یاد داشته باشید که فیلتر را مرتباً تمیز کرده و پس از حفظ استخر خود ربات برقی خود را بشویید. حتی اگر در برابر محصولات درمانی مقاوم باشد ، توصیه می شود پس از پایان هر چرخه تمیز کردن ، ربات خود را بیرون بیاورید.

بهترین ربات فروش و روبات جدید ما را کشف کنید

استخر روبات های تعمیر و یدکی

برای کسانی که به دنبال استقلال هستند ، اعتماد کنید ربات استخر برقی. شما فقط باید آن را برنامه ریزی کنید و مسئولیت تمیز کردن هر گوشه استخر شما را بر عهده خواهد داشت. با این حال ، گزینه های موجود را ببینید. بعضی از آنها فقط پایین و پایین دیوارها را تمیز می کنند. این مورد بهترین مدل های استخر برند Hawyard است. برخی دیگر به تمیز کردن خط آب ، مانند محصولات امضا شده توسط برند دلفین/مایرونیک گسترش می یابند. در بالا -استخر یا استخر دفن شده ، این دستگاه با هر پیکربندی که شما دارید سازگار است.

روبات های استخر شنا زودیاک در بالای لیست برای گروه برقی طبقه بندی می شوند. این مورد مدل Vortex OV 3505 است که تمیز کردن کامل را ارائه می دهد. تمیز کردن کف حوضه ، بلکه دیوارها و خط نیز با انواع پوشش ها سازگار است.

در ربات استخر هیدرولیک, در مورد او ، طرفدار استحکام ، عملکرد و قابلیت اطمینان. استخر را با استفاده از سیستم تصفیه آن تمیز می کند. این مقاومت هیدرولیکی این سیستم است که به آن اجازه می دهد تا خاک را بخورد و حرکت کند. اگر می خواهید یک ربات خودمختار داشته باشید ، این کیفیتی است که ربات هیدرولیک مکش نیز دارد.

آیا استخر شما دفن شده است یا زیرساخت های مدرن تری دارد ، ربات فشار سازگار خواهد شد. از جمله انواع روبات های موجود در بازار ، از نظر کارایی ، اما قیمت آن نیز جلوتر است. استفاده از آن همچنین نیاز به نصب یک تقویت کننده برق دارد. ویژگی آن در فیلتر یکپارچه آن است که وظیفه بازیابی خاک در یک کیسه مستقل را بر عهده دارد. بنابراین ، هیچ زباله ای به پیش فیلتر پمپ یا فیلتر استخر نمی رسد. برای استخر خود ، خود را به سمت برند Polaris هدایت کنید ، ترجیح می دهید کاربران یک ربات فشار را تحت فشار قرار دهید. توجه داشته باشید که چرخه های تمیز کردن آن بسیار سریع است.

اگر بیشتر به جاروبرقی استخر که یک ربات ، ضروری است که به ویژگی های تاسیسات خود اعتماد کنید. اینها شامل اندازه ، تجهیزات و پوشش استخر است. شما بین جاروبرقی ، جاروبرقی استخر دستی و یکی از وسایل الکتریکی انتخابی دارید. اطمینان حاصل کنید که سر مناسب برای آسیب رساندن به روکش نیست. در بازار ، Balster Pool Tech Tech در رتبه 1 قرار دارد.

همچنین وجود دارد روبات های حرفه ای در نظر گرفته شده برای جوامع ، آپارتمان ها ، هتل ها و اردوگاه ها. عملکرد الکتریکی برند دلفین در بین بهترین های موجود در بازار شناخته شده است. فناوری آن از نظافت مؤثر و کیفیت آب بی عیب و نقص در استخر روزانه شما اطمینان خواهد داد. به عنوان مثال حتما از تجهیزات در نظر گرفته شده برای این استفاده برای تمیز کردن استخر شهرداری استفاده کنید. حتی اگر یک ربات در نظر گرفته شده برای یک استخر خصوصی در تمام سطوح مؤثر به نظر برسد ، برای مصاحبه حرفه ای مناسب نیست.

در صورت بروز مشکل در روبات استخر شما ، ما یک سری کامل از قطعات یدکی را برای شما فراهم می کنیم. ما هر مؤلفه ای داریم که فاقد مدل Bestway شما است. مثل جدید خواهد بود !

 • پرداخت کردن
  در 4 X CB
  یا presto 10 x
  در نوچی
 • تبادل
  یا بازپرداخت
  بازگرداندن
  15 روز
 • تحویل
  بیان
  برای روبات ها
  در انبار
 • سرویس
  پس از فروش
  نه مبادله
  با ضمانت طلا
 • قیمت پایین
  تضمین
  تبلیغات
  و بی ثبات