اجتماعی: اخبار شبکه های اجتماعی ، فیس بوک ، اینستاگرام ، لینکدین ، ​​اسنپ چت., تعریف | شبکه اجتماعی – شبکه های اجتماعی – شبکه جامعه

شبکه اجتماعی: چیست

Contents

اولین شبکه های اجتماعی بزرگ (MySpace و Facebook) خود را به عنوان خدمات عمومی قرار داده اند که همه می توانند محتوای مورد نظر خود را ، هرچه موضوع ، با مخاطبین خود به اشتراک بگذارند.

اجتماعی

YouTube راه اندازی می کند ، برنامه ای برای قرار دادن فیلم های خود در تلفن همراه

YouTube Creat در حال حاضر در Beta برای کاربران Android موجود است ، که می توانند به طور کامل بروند و فیلم های خود را از طریق تلفن همراه آزاد کنند.

نحوه ایجاد یا پیوستن به WhatsApp

واتس اپ 21 سپتامبر

نحوه ایجاد یا پیوستن به WhatsApp

کانال های WhatsApp به ساختارها یا شخصیت ها اجازه می دهند تا با مخاطبان خود رابطه محلی برقرار کنند. نحوه پیوستن یا ایجاد زنجیره ای را پیدا کنید [. بشر

متا برای شرکت ها تأیید شده است: راه اندازی ، قیمت ، مزایا ، همه چیز

متا برای شرکت ها تأیید شده است: راه اندازی ، قیمت ، مزایا ، همه چیز

پیشنهاد پرداخت شده متا به زودی به شرکتها گسترش می یابد ، که از این رو قادر به بدست آوردن یک نشان صدور گواهینامه و دسترسی به ویژگی های حق بیمه خواهد بود.

WhatsApp on iPad: برنامه جدید وارد نسخه بتا می شود

واتس اپ 20 سپتامبر

WhatsApp on iPad: برنامه جدید وارد نسخه بتا می شود

برنامه WhatsApp در iPados مشتاقانه منتظر بود. تا کنون ، کاربران مجبور بودند نسخه وب را طی کنند.

چرا Tiktok جریمه جریمه 345 میلیون یورو است؟

چرا Tiktok جریمه 345 میلیون یورو دارد ?

Tiktok به تازگی توسط CNIL ایرلندی جریمه سنگین تحمیل شده است ، که وی را به دلیل شیوه های وی در رابطه با داده های خردسالان مورد انتقاد قرار می دهد.

اینستاگرام: 10 حساب برای پیگیری وقتی مدیر جامعه هستید

اینستاگرام 15 سپتامبر

اینستاگرام: 10 حساب برای پیگیری وقتی مدیر جامعه هستید

شما مدیر جامعه یا مدیر رسانه های اجتماعی هستید ? در اینجا 10 حساب اینستاگرام وجود دارد که به طور روزانه از شما الهام می گیرند.

مدیر جامعه در سال 2023: مشخصات ، مطالعات ، ماموریت ها ، دستمزدها ، ابزار ..

مدیریت جامعه 14 سپتامبر

مدیر جامعه در سال 2023: مشخصات ، مطالعات ، ماموریت ها ، دستمزدها ، ابزار ..

در اینجا نتایج بررسی 2023 ما در مورد مدیران جامعه آورده شده است.

کانال های WhatsApp وارد فرانسه می شوند: چگونه کار می کند

واتس اپ 14 سپتامبر

کانال های WhatsApp وارد فرانسه می شوند: چگونه کار می کند

از ماه ژوئن ، کانال های واتس اپ در تعداد محدودی از کشورها در دسترس بوده اند. آنها اکنون در سراسر جهان گسترش یافته اند.

ابزارهای مورد علاقه مدیران جامعه در سال 2023

مدیریت جامعه 13 سپتامبر

ابزارهای مورد علاقه مدیران جامعه در سال 2023

ابزارهای مورد علاقه CM را برای برنامه ریزی پست ، ایجاد بصری ، ویرایش ویدیو و غیره کشف کنید. امسال جدید: [. بشر

فروشگاه Tiktok که در ایالات متحده راه اندازی شد: این برنامه برای تجارت الکترونیکی باز می شود

فروشگاه Tiktok که در ایالات متحده راه اندازی شد: این برنامه برای تجارت الکترونیکی باز می شود

با الهام از خرید اینستاگرام ، شبکه اجتماعی Bytedance به کاربران ایالات متحده بخشی را برای فروش و خرید محصولات در برنامه ارائه می دهد.

حقوق مدیران جامعه در سال 2023

مدیریت جامعه 12 سپتامبر

حقوق مدیران جامعه در سال 2023

پاداش 2023 در پاریس و استانها را کشف کنید و ابزار ما را آزمایش کنید تا حقوق خود را با همکاران خود مقایسه کنید.

شبکه های اجتماعی مورد علاقه مدیران جامعه در سال 2023

مدیریت جامعه 11 سپتامبر

شبکه های اجتماعی مورد علاقه مدیران جامعه در سال 2023

اینستاگرام همیشه مهمترین شبکه اجتماعی در نگاه مدیران جامعه است ، که توسط LinkedIn بسیار از نزدیک دنبال می شود.

راهنمای استاد تیکتوک برای مدیران رسانه های اجتماعی

راهنمای استاد تیکتوک برای مدیران رسانه های اجتماعی

BrandWatch به تازگی یک راهنمای کامل برای متخصصان رسانه های اجتماعی منتشر کرده است تا همه چیز را در مورد Tiktok بدانند: نکات ، شیوه های خوب ، KPI ، مشاوره.

یادداشت های جامعه در X (توییتر): مفید ، بیهوده یا مبارز؟

X (توییتر) 11 سپتامبر

یادداشت های جامعه در X (توییتر): مفید ، بیهوده یا مبارز ?

ابزار مشارکتی که قرار است “دنیای آگاه تر ایجاد کند” ، یادداشت های جامعه در حال حاضر از حرف اصلی خود منحرف شده است.

کانال تلگرام: نحوه ایجاد یا پیوستن به یک کانال

پیام رسانی 8 سپتامبر

کانال تلگرام: نحوه ایجاد یا پیوستن به یک کانال

نحوه ایجاد ، پیوستن یا حذف یک کانال تلگرام ، این کانال های پخش عمومی یا خصوصی را پیدا کنید.

شبکه اجتماعی: چیست ?

استفاده از شبکه های اجتماعی به طور فزاینده ای به تلفن هوشمند © Redpixel ، Fotolia تبعید می شود

تعریف شبکه اجتماعی: در زمینه فناوری ها ، یک شبکه اجتماعی شامل خدماتی است که امکان ایجاد افراد مختلف را به منظور ایجاد مبادله در یک موضوع خاص یا خیر. به نوعی ، شبکه اجتماعی منشاء آن در انجمن ها ، گروه های بحث و سالن های گربه ای است که از اولین ساعات اینترنت اینترنت معرفی شده است .

از اوایل دهه 2000 ، حضور شبکه های اجتماعی ، که به آن شبکه های جامعه نیز گفته می شود ، از اهمیت بیشتری برخوردار شده است و با توجه به ویژگی های مختلف تمایل به تکثیر دارد.

اولین شبکه های اجتماعی بزرگ (MySpace و Facebook) خود را به عنوان خدمات عمومی قرار داده اند که همه می توانند محتوای مورد نظر خود را ، هرچه موضوع ، با مخاطبین خود به اشتراک بگذارند.

مشخصات شبکه های اجتماعی

با این حال ، تعداد زیادی از شبکه های خاص جامعه نیز وجود دارد:

  • به عنوان مثال ، یک سن از جمعیت ، نوجوانان را گرد هم می آورد
  • یک اشتیاق مشترک ، به عنوان مثال Bëhance Graphic Graphic
  • نوعی انتشار ، به عنوان مثال شبکه اجتماعی اینستاگرام عکاسان را هدف قرار می دهد ، YouTube YouTube و Vimeo با هدف فیلمبرداران انجام می شوند
  • یک هدف خاص ، به عنوان مثال LinkedIn و Viadeo با هدف گسترش فرصت های حرفه ای خود.

توجه داشته باشید که ظهور تلفن های هوشمند تلفن های هوشمند شبکه های اجتماعی را برای بررسی کاربردهای آنها یا محدود کردن آنها فقط به تلفن تبدیل کرده است. در زمان نوشتن ، این مورد WhatsApp WhatsApp ، Facebook Messenger یا اینستاگرام است.

طبق یک مطالعه آماری که در ژانویه 2018 منتشر شده است ، فیس بوک مهمترین شبکه اجتماعی با 2 است.167 میلیارد کاربر قبل از یوتیوب (1.5 میلیارد) ، واتس اپ (1.3 میلیارد) و پیام رسان فیس بوک (1.3 میلیارد). WeChat ، QQ ، اینستاگرام و Tumblr به ترتیب در موقعیت 5 ، 6 ، 7 و 8 قرار دارند.

یک شبکه اجتماعی چیست ?

قبل از ظهور دوران وب ، اصطلاح “شبکه اجتماعی” عمدتاً گروهی از افراد با وابستگی یا علاقه مشترک را تعیین می کرد. آنچه به عنوان یک دایره اجتماعی نیز نامیده می شود. برای تعریف سیستم عامل ها به عنوان فیس بوک ، توییتر و اینستاگرام ، ما در مورد رسانه های اجتماعی صحبت می کنیم.

در دنیای مجازی ، یک شبکه اجتماعی وب سایتی است که به کاربران ، متخصصان و/یا افراد امکان می دهد تا اطلاعات را به اشتراک بگذارند. هر کاربر باید یک نمایه برای انتشار و مشورت با محتوای مختلف ایجاد کند: متن ، عکس ، فیلم ، پیوندها. اینها فضاهای بزرگ اشتراکی هستند که بدون در نظر گرفتن موقعیت جغرافیایی آنها ، امکان اتصال به میلیون ها نفر را فراهم می کنند. رسانه های اجتماعی زیادی وجود دارد.

آنها عمدتاً از ویژگی های آنها ، مشخصات کاربران و هدف مورد نظر متمایز می شوند (برای مثال انتشار خلاقیت های هنری وی ، پیدا کردن دوستان کودکی وی یا گرفتن حداکثر مخاطب).

یک شبکه اجتماعی برای چیست ?

همه چیز به هدف بستگی دارد. یک رسانه اجتماعی مانند فیس بوک ، با نزدیک به 40 میلیون کاربر در فرانسه در پایان سال 2019 ، از تمایل به ایجاد یک دروازه مجازی بین کاربر و دوستانش متولد می شود. گفته می شود ، موفقیت روزافزون شرکت مارک زاکربرگ مارک زاکربرگ باعث شد تا شرکت ها از این رسانه های اجتماعی به عنوان اهرمی برای کمپین های بازاریابی وب خود استفاده کنند. هدف آنها: برای بهبود دید آنها در اینترنت ، افزایش ترافیک در سایت خود ، هدف قرار دادن چشم انداز آنها برای تبدیل آنها به مشتریان ، ایجاد وفاداری مشتریان فعلی خود و برقراری ارتباط با آنها (خبرنامه ، فروش فلش و غیره).

برای استفاده کاملاً حرفه ای ، ما ترجیح می دهیم برای LinkedIn که به شما امکان می دهد CV خود را منتشر کرده و با پیشنهادات شغلی خود مشاوره دهید. اینستاگرام بیشتر روی بصری قرار می دهد. اولویت به عکس ها و فیلم ها داده می شود ، با حضور شدید خلاقیت های هنری (روندی که صنعتگران برای فروش محصولات ، نقاشان و عکاسان خود برای آشکار کردن استعداد خود استفاده می کنند).

افراد مشهور عمدتا با پیروان خود در توییتر ارتباط برقرار می کنند. YouTube بستر مرجع برای مشاهده و بارگیری فیلم ها است. سایر رسانه های اجتماعی استفاده شده در فرانسه شامل Snapchat (فیلم ها و عکس هایی است که بعد از چند ثانیه به طور خودکار محو می شوند) و دوستان قبل (برای یافتن رفقای سابق خود).

چگونه یک شبکه اجتماعی کار می کند ?

شبکه های اجتماعی احساسات مردم را می خورند ، نیاز آنها به برقراری ارتباط و تعامل. ویژگی های موجود مانند Facebook یا هشتگ معروف توییتر در نظر گرفته شده است تا کاربران را واکنش نشان دهد ، تا آنها را به اشتراک گذاری اطلاعات و نظرات آنها ترغیب کند. نیاز به تحقق و فواید عاطفی ، که در واقع واقعی هستند ، با یک وسیله مجازی بدست می آیند.

شبکه هر کاربر اغلب با یک ستاره ستاره مقایسه می شود . هر شاخه با یک ویژگی مطابقت دارد که آن را تعریف می کند: مخاطبین ، علایق ، گروه ها ، داده های شخصی. پس از بافته شدن بوم ، این پلتفرم از پیوندهای قوی شما (مخاطبین مجاور ما) برای ایجاد پیوندهای ضعیف (دوستان دوستان خود) استفاده می کند. بنابراین ، جامعه در حال رشد است و شبکه اجتماعی مرفه.