سلام بانک: خاتمه و بسته شدن حساب بانکی خود ، چگونه حساب بانکی سلام خود را ببندید: روال پیگیری

برای بستن یک حساب در Hello Bank: چگونه انجام دهیم

Contents

در اینجا الگویی از بسته شدن نامه حساب بانکی سلام:

چگونه حساب بانکی خود را ببندیم سلام بانک ?

شما دیگر از خدمات بانک آنلاین Hello Bank راضی نیستید ? شما می توانید حساب خود را به راحتی ، مستقیماً آنلاین ببندید. این راهنما تمام جزئیات این روش را به شما می دهد ، عناصر برای بررسی قبل از ارسال درخواست خود به انتخاب نامه پایانی ، از جمله مزایای تحرک بانکی. برای تسهیل رویه های خود ، ما همچنین با سرویس پستی ثبت شده خود یک مدل نامه آماده -برای -ارسال را به شما ارائه می دهیم.

نامه خاتمه - بستن یک حساب بانکی سلام

1. عناصر برای بررسی قبل از بستن حساب بانکی سلام

لیست عملیات بانکی را در حساب Hello Bank خود دریافت کنید

قبل از ارسال حساب خود برای بستن حساب خود ، از Hello Bank بخواهید تا لیست خلاصه ای از خود را برای شما ارسال کند انتقال وت نمونه ها. ظرف 5 روز پاسخی دریافت خواهید کرد.

از کمک های تحرک بانکی استفاده کنید

در صورت تمایل می توانید از کمک استفاده کنید تحرک بانکی. سپس بانک جدید شما می تواند از بستن حساب شما و انتقال تمام نمونه ها و انتقال به حساب جدید خود مراقبت کند. توجه داشته باشید که این سرویس فقط با حساب های جاری امکان پذیر است.

جزئیات بانکی خود را به روز کنید

فراموش نکنید که به همه هشدار دهید فرستنده وت بدهکار حساب شما (سازمان ها ، کارفرمایان و غیره.) اینکه بانک را تغییر می دهید. برای انجام این کار ، باید دنده جدید خود را برای آنها ارسال کنید.

چک های خود را بررسی کنید

به یاد داشته باشید که بررسی کنید که آیا در مورد چک بحث نکرده اید. او دیگر نباید در حساب شما بماند تا آن را ببندد. حداکثر اعتبار یک چک یک سال است.

2. نامه پایانی یک حساب بانکی سلام

کدام نامه را برای درخواست بسته شدن حساب بانکی سلام انتخاب کنید ?

برای بستن حساب بانکی Hello Bank خود ، باید نامه ثبت شده را با آن ارسال کنید تأیید رسید.

چگونه نامه بسته شدن بانک Hello Bank خود را با خدمات ما ارسال کنیم ?

سرویس تعاملی ما به شما امکان می دهد نامه بسته شدن Hello Bank خود را از خانه ارسال کنید. همه چیز به صورت آنلاین اتفاق می افتد ، برای ارسال نامه خود نیازی به حرکت نخواهید داشت.

یک حساب بانکی سلام را فسخ کنید

شما فقط باید مدل نامه بسته بندی Hello Bank را انتخاب کنید ، که در این راهنما یا با تایپ نام Hello Bank در خدمه موجود است. نیازی نیست که به دنبال آدرس خاتمه برای یک حساب Hello Bank باشید ، با دسترسی به نوع حصار به طور خودکار ظاهر می شود.

پس از نشان دادن کارت بانکی یا شماره حساب بانکی سلام ، سپس الگوی را انتخاب کنید بسته شدن حساب. تمام کاری که شما باید انجام دهید این است که زمینه های خالی را با اطلاعات تماس خود تکمیل کنید ، سپس برای امضای نامه الکترونیکی خود به صورت الکترونیکی (با دست نویس یا امضای بارگیری شده) امضا کنید.

نامه شما سپس با تأیید رسید از طریق نامه ثبت شده ارسال می شود ، سپس توسط شریک زندگی ما La Poste پشتیبانی می شود. این توسط پستچی در Hello Bank تحویل داده می شود.

نمونه ای از نامه پایانی یک حساب بانکی سلام

در اینجا الگویی از بسته شدن نامه حساب بانکی سلام:

الگوی بسته شدن نامه حساب بانکی سلام

نامه خاتمه ثبت شده با تأیید دریافت

هدف: بسته شدن حساب بانکی سلام

من امروز را با این نامه ارسال شده از طریق نامه ثبت شده به شما اطلاع می دهم ، که می خواهم حساب بانکی خود را ببندم سلام شماره بانکی (شماره کارت بانکی یا حساب بانکی سلام خود را نشان دهید) ، و همچنین کلیه خدمات مربوط به آن.

با تشکر از شما برای دریافت درخواست من برای در نظر گرفتن این نامه ثبت شده ، اقدام به انتقال مانده اعتبار من در حساب Hello Bank که هویت بانکی را به این نامه پیدا خواهید کرد.

در ضمن ، لطفا بپذیرید ، خانم ، آقا ، بیان تبریک های برجسته من.

3. سؤال/پاسخ در مورد بسته شدن حساب بانکی سلام

پایان حساب بانکی سلام رایگان است ?

بله ، هیچ حصار برای حساب بانکی سلام بانک وجود ندارد.

چه نامه ای برای بستن یک حساب بانکی سلام ?

پایان حساب بانکی Hello Bank نیاز به ارسال نامه ثبت شده با تأیید دریافت دارد.

تحرک بانکی چگونه کار می کند ?

کمک به تحرک بانکی به بانک جدید شما اجازه می دهد حساب بانکی سلام شما را برای شما ببندد. همچنین می تواند نمونه ها و نقل و انتقالات شما را به حساب جدید شما منتقل کند.

نحوه بستن یک حساب مشترک بانک سلام ?

اگر می خواهید یک حساب مشترک Hello Bank فسخ کنید ، امضای کلیه دارندگان حساب ضروری است.

راهنماهای مشابه

 • نحوه تغییر بانک و بستن حساب جاری ?
 • چگونه حساب بانکی Bforbank خود را ببندیم ?
 • چگونه حساب بانکی Fortuneo خود را ببندیم ?
 • خاتمه بانک نارنجی
 • نحوه بستن و خاتمه حساب بانکی ?
 • چگونه حساب بانکی بانکی Boursorama خود را ببندیم ?
 • خاتمه حساب بانکی LCL
 • پیشخوان خارج از بانک پستی

نامه خاتمه خود را از طریق نامه ثبت شده ارسال کنید ، بدون اینکه دور خود را بدست آورید

 • با همکاری La Poste
 • خدمات موجود 24 ساعت شبانه روز ، 7 روز در هفته
 • سفر دیگری نیست ، شما در وقت خود صرفه جویی می کنید !

حساب بانکی سلام خود را در 2 دقیقه ببندید

 • مدل نامه فرمول برای نقوش و آدرس بسته شدن Hello Bank را نشان می دهد.
 • چند کلیک و مراحل خود را پر کنید بسته شدن نامه حساب بانکی سلام.
 • نامه خود را از طریق نامه ثبت شده از خانه ارسال کنید. وی توسط پست چاپ می شود و به Hello Bank تحویل می شود.

با همکاری

نامه خاتمه خود را توسط پست ثبت شده ارسال کنید,

بدون حرکت ! که در 2حداقل

در Hello Bank یک حساب را ببندید! : چطور انجام دادن ?

سلام بانک

این نکته ای است که چند هفته در لیست انجام شده است: حساب خود را حصار کنید سلام بانک!. این به دلیل عدم اراده نیست … بلکه از کجا شروع کنیم ? یک نامه بفرست ? یک نامه ? با خدمات مشتری تماس بگیرید ? بسیاری از مشتریانی وجود دارند که با تصور یک روش خسته کننده و پر هزینه تسلیم می شوند.

با این حال ، بستن یک حساب کاربری است توسط قانون رایگان و کاملاً قاب بندی شده است. بنابراین به دنبال آن نباشید: Billetdebanque در این مقاله به شما جادوی دستور العمل را می دهد تا همه را تهیه کنید روشهای بسته شدن با سلام بانک!, و این در چند دقیقه نمایش در دست. وینگاردیوم لویوسا !

قبل از اینکه به خودتان بگویید

پیشنهاد بهتر در رقابت ، استفاده از کارت ، خدمات مشتری Unnanom … دلایلی که منجر به بستن حساب بانکی آن می شود بی شمار است اما مطمئن باشید: شما هستید در حق خاتمه یک حساب بانکی سلام! هروقت بدون اینکه تصمیم خود را توجیه کنید.

با این حال ، حتی اگر از انتخاب خود مطمئن باشید ، ما به شما توصیه می کنیم با یک مشاور Hello Bank تماس بگیرید!. در واقع ، وقتی درخواست بسته شدن خود را اعلام می کنید ، سلام بانک! مطمئناً به شما پیشنهاد می دهد قرار ملاقات تماس تلفنی به طوری که علل عزیمت خود را در معرض دید خود قرار دهید. و چرا ، الف پیشنهاد تجاری جالب می تواند برای شما ارائه شود

3 قدم به سمت حصار

اگر انتخاب شما نهایی است ، بدانید که حصار در یک ضربه محکم و ناگهانی انگشتان انجام نمی شود: برخی از چک ها ضروری است پیش از.

مرحله اول: تعادل خود را بررسی کنید

اول از همه ، باید واضح باشد که مانده حساب شما مثبت است. نگران نباشید ، مبلغ باقیمانده پس از حساب انتخاب شما اخراج می شود. برای سادگی بیشتر, ترازو را در 0 یورو قرار دهید. بنابراین ، شما دیگر با انتقال فقط سلام بانک مشکلی نخواهید داشت! می توانست دیر عمل کند.

توجه داشته باشید : بالاتر از همه ایستگاه به حساب بدهکار ! در واقع ، کشف در زمان خاتمه این است که خود را در معرض پیگرد قانونی احتمالی قرار دهید ، به عنوان مثال از طریق بهبودی حقوقی.

مرحله دوم: اطمینان حاصل کنید که هیچ عملیاتی در مورد بدهی آینده ندارید

سپس بررسی کنید که نداریدعملیات توسعه در حال انجام که می تواند این تعادل را به خطر بیاندازد. در عمل ، ما اغلب هدف از چک هایی را که شما داده اید هدف قرار می دهیم اما هنوز مورد پرداخت قرار نگرفته است. نکته: چک های صادر شده بیش از یک سال دیگر معتبر نیست !

مرحله سوم: به مردم از تغییر حساب خود اطلاع دهید

بالاخره ، درست کنید خلاصه سازمان ها و مردم که مرتباً برداشت یا نقل و انتقالات از حساب شما می گیرند. برای جلوگیری از آنها باید در اولویت هشدار داده شود اختلاف نظرهای مربوط به انتشار عملیات, در صورت امکان با انتقال اطلاعات بانکی حساب دیگر.

برای این بررسی سوم ، اگر می ترسید چیزی را از دست بدهید ، دریغ نکنید از طریق پیام رسانی با تیم سلام تماس بگیرید از برنامه شما. سپس شما یک لیست دقیق از نمونه های مکرر و نقل و انتقالات از a دریافت خواهید کرد حداکثر تاخیر 5 روزه. برای جلوگیری از اشاره همه چیز با دست بسیار مفید است ..

نامه وداع

هنگامی که تمام چک های قبلی انجام می شود ، شما فقط باید نامه پایانی را بنویسید. نیازی به تفصیل نیست ، مدل های نامه “نوع” آدرس در اینترنت ، بنابراین از آن استفاده کنید ! فقط به خاطر داشته باشید که محتویات باید روشن شوند:

سلام کارت های بانکی بانک!

 • هویت شما
 • شماره حساب بسته می شود
 • ذکر این که شما به آن متعهد هستید همه را نابود کنیدمعنی پرداخت ارائه شده توسط Hello Bank! (کارت های بانکی و چک)

با توجه به ارسال نامه ، بهتر است این کار را انجام دهید نامه ثبت شده با تأیید رسید. در صورت بروز مشاجره ، بسته شدن حساب دیرهنگام و سایر موارد ، نامه پست.

حمل و نقل مواد مخدر

با این حال ، چه کسی می گوید بانک آنلاین نیز می گوید حصار آنلاین. سلام بانک! به شما امکان می دهد از طریق پیام رسانی ایمن در سایت یا برنامه تلفن همراه ، یک درخواست بسته شدن را منتقل کنید. با این حال ، این امر نیاز دارد نامه تاریخ و امضا شده را اسکن کنید و آن را به عنوان پیوست ارسال کنید. فقط نزولی: شما نخواهید داشت امنیت قانونی یک نامه ثبت شده

علاوه بر این ، همچنین به یاد داشته باشید که نامه خود را از دنده ای از یک موسسه دیگر, اگر می خواهید موجودی موجود در حساب بانکی خود را داشته باشید! منتقل شدن.

نظر: دو امضا

برای خاتمه یک حساب مشترک بانکی سلام!, این روش ها یکسان خواهند بود ، با این تفاوت که همه دارندگان باید نامه درخواست بسته شدن را امضا کنند. اگر یک یا چند امضا گم شده است ، سلام بانک! قادر به پذیرش درخواست نخواهد بود.

تحرک بانکی: کمک گرانبها

اگر پشت خود را به Hello Bank برگردانید! برای یک موسسه دیگر ، دومی مطمئناً به شما امکان می دهد از تحرک بانکی بهره مند شوید ، الف خدمات اداری بسیار عملی. به طور خلاصه ، بانک آینده شما مسئول شما است تقریباً همه رویه ها : او با سلام بانک تماس می گیرد! برای شروع خاتمه و عملکرد دنده از سازمانهایی که نمونه یا نقل و انتقالات در حساب قدیمی شما دارند ، عمل می کند.

با Hello Bank Service با Hello Bank تماس بگیرید! به عنوان بخشی از بسته شدن حساب خود

پرسش

چه مدت طول می کشد تا یک حساب را ببندید ?

برای ارسال درخواست خود چند دقیقه طول می کشد ، سپس باید پردازش پرونده خود را توسط بانک آنلاین در نظر بگیرید.

برای بستن حساب بانکی سلام خود ، چگونه می توان با خدمات مشتری تماس گرفت! ?

روش های مختلفی برای تماس با Hello Bank Service Service وجود دارد! : از طریق تلفن ، از طریق گربه یا شبکه های اجتماعی آنها.

آیا برای بستن حساب بانکی سلام خود باید هزینه کنید! ?

نه ، این یک عمل کاملاً رایگان است که طبق قانون قاب شده است ، هیچ بانکی نمی تواند شما را برای پرداخت این سرویس هزینه کند.

چه زمانی می توانم حساب بانکی سلام خود را ببندم! ?

شما می توانید حساب خود را در صورت تمایل ببندید ، نمی توانید حداقل بازداشت حساب را تحمیل کنید.