چگونه بسته تلفن همراه رایگان خود را خاتمه دهیم?, نحوه خاتمه بسته غیر اتصال رایگان موبایل خود?

یک بسته موبایل رایگان را خاتمه دهید: تمام مراحل و شرایط

نامه خاتمه رایگان خود را از طریق نامه ثبت شده با تأیید دریافت ارسال کنید.

چگونه بسته تلفن همراه رایگان خود را خاتمه دهیم ?

خاتمه بسته موبایل رایگان در هر زمان قابل انجام است. اشتراک شما در تلفن همراه رایگان هر چه باشد ، خاتمه اشتراک تلفن شما رایگان است ، به جز اگر اجاره تلفن همراه در اپراتور داشته باشید. پس از آن باید تا پایان قرارداد اجاره با افزایش 5 یورو ماهانه ، به دومی ادامه دهید.

بسته تلفن همراه رایگان خود را خاتمه دهید

خاتمه اشتراک تلفن رایگان آن در سه مرحله انجام می شود.

مرحله 1: با خدمات رایگان مشتری تماس بگیرید

اولین مرحله خاتمه تماس رایگان با خدمات مشتری تلفن همراه به شماره خدمات مشتری برای مشترکین آن است: 3244.

 • از 24 دسامبر ، 6 بعد از ظهر تا 26 دسامبر 7:00 A.M.
 • از 31 دسامبر تا 18 صبح تا 2 ژانویه 7:00 A.M.

با فراخوانی برای این شماره باید گزینه را انتخاب کنید ” اطلاعات مربوط به خاتمه اشتراک شما »به منظور ارتباط با خدمات مشتری که آدرس پستی را در اختیار شما قرار می دهد.

مرحله 2: نامه ثبت شده ارسال کنید

مرحله دوم خاتمه بسته موبایل رایگان شما ارسال نامه ثبت شده با تأیید رسید ، به آدرس است که توسط خدمات مشتری به شما نشان داده شده است:

تلفن همراه رایگان
سرویس خاتمه
75371 پاریس Cedex 08

این نامه خاتمه این است که خودتان نوشته شوید. شما فقط باید شماره تلفن همراه مربوطه را نشان دهید و این سند را امضا کنید تا بسته موبایل رایگان خود را خاتمه دهید. برای کمک به شما ، در اینجا نمونه ای از نوشتن واضح و مختصر برای نامه خاتمه شما آورده شده است:

“عزیز,
با این نامه ثبت شده ، من شما را از آرزوی خود برای پایان دادن به قرارداد به شما اطلاع می دهم (موبایل و شناسه) که ما را به هم متصل می کند.
لطفاً درخواست من را در نظر بگیرید و مرا از مدت قرارداد مطلع کنید.
لطفا بپذیرید ، خانم ، آقا ، سلام های برجسته من ».

مرحله 3: تأیید خاتمه آزاد

پس از دریافت نامه خاتمه ثبت شده خود ، پیامکی را در تلفن همراه خود دریافت خواهید کرد. این حاوی کدی خواهد بود که در صورت شک و یا در صورت تمایل به شما امکان می دهد روش خاتمه را لغو کنید. اگر اینگونه نباشد ، به دنبال این پیام کوتاه تأیید ، برنامه تلفن همراه شما در پایان اشتراک ماه جاری متوقف می شود.

پس از توقف بسته خود ، می توانید در فضای مشترک خود ، فاکتور نهایی شامل مصرف ماه قبل را پیدا کنید.

اگرچه شما دیگر اشتراک تلفن همراه به اپراتور رایگان ندارید ، اما همیشه می توانید با فاکتورهای خود در فضای مشترک خود مشورت کنید ، دومی نگهداری می شود و شناسه های شما همیشه فعال خواهند بود. اگر می خواهید اطلاعات مربوط به اشتراک قدیمی خود را بازیابی کنید بسیار کاربردی است.

جزئیات و نکات برای یادآوری

این روش خاتمه به شما امکان نمی دهد شماره تلفن خود را نگه دارید. اگر می خواهید آن را با یک اپراتور تلفنی دیگر نگه دارید ، بی فایده است که خودتان اشتراک رایگان موبایل خود را خاتمه دهید. شما فقط باید کد ریو خود را به اپراتور جدید خود ارائه دهید. پس از انجام قابلیت حمل تعداد ، خاتمه به طور خودکار انجام می شود. با آموزش ما “نحوه بازیابی کد رایگان ریو خود” مشورت کنید ? »برای دانستن روند پیگیری.

به یاد داشته باشید که قبل از خاتمه بسته تلفن همراه خود ، تعهدات اجاره تلفن همراه خود را در فضای مشترک مشترک خود بررسی یا خاتمه دهید. این امر به شما امکان می دهد در صورت اصلاح بسته خود ، 5 یورو را افزایش ندهید.

 • نحوه فعال کردن انتقال تماس تلفنی موبایل رایگان ?
 • نحوه پیکربندی موبایل رایگان APN در تلفن هوشمند آن ?
 • نحوه پیکربندی دستگاه پاسخگویی رایگان تلفن همراه خود ?
 • نحوه تماس با خدمات رایگان مشتری تلفن همراه ?
 • نحوه اتصال به منطقه مشتری رایگان تلفن همراه خود و مدیریت حساب خود ?
 • چگونه سیم کارت رایگان خود را فعال کنیم ?
 • چگونه بسته تلفن همراه رایگان خود را خاتمه دهیم ?

یک بسته موبایل رایگان را خاتمه دهید: تمام مراحل و شرایط

صفحه بسته بندی موبایل رایگان

ملزومات خاتمه بسته موبایل رایگان

به دلایل مختلف و متنوع, مشتریان رایگان ممکن است بخواهند بسته تلفن همراه خود را بدون تعهد خاتمه دهند. برای انجام این کار ، فقط یک روش ساده را دنبال کنید. MyPetitforfa نقطه را به نقطه ای از رویه دنبال می کند تا خاتمه یک پیشنهاد رایگان را انجام دهد. عناصر خاصی در واقع قبل از خاتمه در نظر گرفته می شوند.

برای خاتمه اشتراک تلفن به صورت رایگان ، لازم است:

 1. با تماس با شماره 3244 با خدمات مشتری رایگان تماس بگیرید
 2. “اطلاعات مربوط به خاتمه اشتراک خود را” انتخاب کنید
 3. ارسال نامه خاتمه از طریق نامه ثبت شده به صورت رایگان ؛
 4. منتظر تأیید پیامک باشید

توجه به این نکته حائز اهمیت است که این نوع خاتمه دسترسی به شماره تلفن خود را از دست می دهد. توصیه می شود شماره خود را در حین تغییر اپراتور تلفن همراه نگه دارید تا بتوانید خیلی راحت بسته رایگان خود را خاتمه دهید. اپراتور جدید در صورت قابلیت حمل شماره از کلیه مراحل خاتمه مراقبت خواهد کرد.

محتوای این صفحه توسط یک متخصص تحریریه در مورد تاریخ تأیید شده است 05/09/2022

چگونه بسته تلفن همراه رایگان خود را خاتمه دهیم ?

اول از همه ، باید بدانید که خاتمه دادن پیشنهاد رایگان خود به یک روش امکان پذیر نیست. اگر چندین اپراتور با خاتمه دادن به صورت آنلاین به مواد معدنی شرط بندی کرده اند, رایگان روند را از طریق نامه اتخاذ می کند. در واقع ، لازم است نامه خاتمه بنویسید در شکل خوب. در این سطح ، ویراستار نامه های خاتمه موجود در وب سایت MonpetItforfait به شما امکان می دهد نامه شخصی را بدست آورید.

این ابزار به ویژه برای جلوگیری از خطاهای مضر است. هنگام خاتمه دادن یک پیشنهاد ، در واقع باید اطمینان حاصل کنید که یک روش دقیق وجود دارد. بدون سختگیری لازم برای این نوع رویکرد ، شگفتی های ناخوشایند می تواند خاتمه را مختل کند. در بعضی موارد ، عواقب حتی قابل توجه است.

بسته تلفن همراه رایگان خود را سوار کنید

اشتراک تلفن همراه رایگان خود را با یا بدون نامه خاتمه خاتمه دهید.

برای جلوگیری از پیچیده شدن روش خاتمه ، احترام به یک روش خاص کافی است. بین انواع مختلف پیشنهادات ، مخاطبین مناسب و هر هزینه ، پارامترهای زیادی در نظر گرفته می شود. در اینجا مراحلی برای پیگیری به منظور خاتمه در بهترین شرایط آورده شده است.

این که آیا این یک پیشنهاد موبایل غیر اتصال یا اشتراک اینترنتی است ، این روند یکسان است. با این حال, این دو نوع پیشنهادات دارای ویژگی های خاصی هستند که خودشان هستند. در واقع ، عناصر متفاوت هستند ، و توجه برخی از آنها ضروری است.

بسته تلفن همراه رایگان خود را با تغییر اپراتور خاتمه دهید

برای اینکه مجبور نباشید برای خاتمه بسته رایگان خود قدم بردارید ، یعنی ارسال نامه خاتمه ، بهتر است شماره تلفن خود را حفظ کنید. با انتخاب نگه داشتن همان شماره, شما واقعاً هیچ رویکردی برای انجام آن نخواهید داشت در اپراتور رایگان. با عضویت در یک بسته موبایل از یک اپراتور رقیب, دومی از شما مراقبت خواهد کرد تا پیشنهاد قدیمی خود را خاتمه دهید و شماره تلفن خود را به قرارداد جدید خود منتقل کنید.

برای اینکه بتوانیم همان شماره تلفن را نگه دارید, اپراتور جدید شما از شما درخواست شماره ریو خط خود را می کند. دومی با شماره گیری 3179 روی تلفن شما به راحتی بدست می آید. سپس کافی است که هنگام عضویت در وب سایت اپراتور جدید خود ، این کد را یادداشت کنید یا آن را مستقیماً در فروشگاه مشخص کنید.

برای خاتمه یک بسته رایگان بدون از دست دادن شماره خود:

 1. برای به دست آوردن کد ریو خود با 3179 تماس بگیرید
 2. مشترک شدن در یک بسته جدید با یک اپراتور دیگر
 3. قابلیت حمل را انتخاب کنید و قبل از نهایی کردن سفارش ، کد ریو را وارد کنید
 4. اپراتور جدید سپس بدون فرآیند از خاتمه دادن پیشنهاد فعلی شما مراقبت می کند.

شماره خود را آزاد نگه دارید

همان شماره را نگه دارید تا بسته رایگان خود را به راحتی و بدون رویکرد اداری خاتمه دهید.

پس از تماس ، 3179 ارسال می کند پیامکی از جمله ریو. این امر باعث می شود که از عدم وجود رونویسی که قابلیت حمل را غیرممکن می کند ، جلوگیری شود. پس از پیدا کردن بسته ای که نیازهای وی را برآورده می کند ، تنها کاری که باید انجام دهید این است که از اپراتور جدید در این پیشنهاد مشترک شوید. هنگام سفارش ، پس از آن کافی است که کد ریو را نشان دهد تا قابلیت حمل آن پوشانده شود. با نشان دادن ریو به اپراتور جدید ، دومی از خاتمه پیشنهاد فعلی مراقبت می کند. بنابراین این روشها بین اپراتورها انجام می شود ، که به مصرف کننده اجازه می دهد تا از آن جدا شود.

قابلیت حمل نیز برای خطوط ثابت ارزش دارد

درست مثل موبایل, تلفن های ثابت می توانند از قابلیت حمل تعداد بهره مند شوند. شماره ای که باید به آن پیوست شود نیز 3179 است. با این حال ، قابلیت حمل ممکن است برای تعداد جغرافیایی امکان پذیر نباشد.

اشتراک رایگان خود را از طریق تلفن و نامه خاتمه خاتمه دهید

در گذشته ، خاتمه اشتراک موبایل رایگان بسیار ساده بود. ارسال نامه خاتمه به آدرس موجود از منطقه مشتری آن کافی بود. از ژوئن سال 2019 ، اپراتور با این حال مرحله جدیدی را به مشترکان خود تحمیل می کند که مایل به فسخ پیشنهاد خود هستند.

از این پس ، آنها باید برای به دست آوردن آدرس خاتمه با 3244 تماس بگیرید برای ارسال نامه. برای انجام این کار ، از قبل لازم است که شناسه رایگان و کد خط تلفن خود را که از فضای مشترک آن یافت می شود ، بیاورد. او برای نوشتن نامه خاتمه خود باقی مانده است.

نامه خاتمه رایگان

نامه خاتمه رایگان خود را از طریق نامه ثبت شده با تأیید دریافت ارسال کنید.

برای اینکه درخواست خاتمه سریع درمان شود ، بدیهی است که ضروری است هویت دارنده خط را نشان می دهد. این در واقع تنها شخصی است که می تواند یک پیشنهاد یا پرونده استثنایی را فسخ کند. سایر اطلاعات لازم ، شماره خط. در شرایط خاص ، دارنده یک قرارداد ممکن است چندین خط با اپراتور داشته باشد. به طوری که خاتمه مربوط به خط راست باشد ، لازم است تعداد موردی را که موضوع درخواست است مشخص کنید. اگر همه خطوط تحت تأثیر تحقق قرار بگیرند ، لازم است تعداد هر یک از آنها را نشان دهیم.

در اینجا یک ژنراتور نامه خاتمه برای یک بسته رایگان وجود دارد:

آدرس پستی که در آن ارسال نامه برای درخواست خاتمه یک بسته رایگان ارسال می شود:

موبایل رایگان – خاتمه – 75371 پاریس Cedex 08

تغییر پیشنهادات بدون خاتمه امکان پذیر است !

راه دیگر باعث می شود که به سادگی خاتمه دهید: قابلیت حمل شماره. با عضویت در یک اپراتور دیگر با کد ریو خود, اپراتور جدید از رویه ها مراقبت می کند.

شرایط خاتمه دادن یک پیشنهاد موبایل رایگان

با تلفن همراه رایگان ، شرایط خاتمه نسبتاً ساده است. با این حال ، آنها بسته به پیشنهاد خاتمه یافته متفاوت هستند. به روشهای مختلفی که مطابق اشتراک هستند مشاهده می شود.

چه هزینه ای به معنای خاتمه در تلفن همراه رایگان است ?

از نظر هزینه خاتمه ، توصیه می شود روی اعلامیه های حقوقی ارائه شده توسط رایگان تمرکز کنید.

در مورد بسته های رایگان ، که 3 هستند, خاتمه می تواند در هر زمان به صورت رایگان انجام شود. بسته 2 یورو (رایگان برای مشترکین Freebox) ، 19.99 یورو (15.99 یورو برای مشترکین) و پیشنهادات موجود برای سری های خصوصی یا ویژه در واقع بدون تعهد ارائه می شود. مصرف کنندگان که یکی از این بسته های قرارداد رایگان را دارند ، بنابراین می توانند پیشنهادات خود را مطابق دلخواه خود تغییر دهند.

خاتمه دادن, لازم نیست منتظر تولد باشید. به همین روش ، نیازی به ترس از هزینه خاتمه نیست. این آزادی در تغییر پیشنهاد یا خاتمه برای Freebox اعمال می شود ، اما تا حد دیگری.

چه مهلت هایی برای خاتمه اشتراک رایگان ?

از نظر مهلت ، موبایل رایگان یک راه حل نسبتاً انعطاف پذیر در مورد تاریخ مؤثر تقاضا ارائه می دهد. بنابراین می توان خاتمه را از 10 روز از زمان دریافت درخواست بدست آورد. در غیر این صورت ، احتمال دیگر این است که برنامه خاتمه برای آخرین روز ماه. با این حال ، این تنها درصورتی که این تاریخ به حداقل مدت 10 روز اعطا شده به اپراتور احترام بگذارد ، امکان پذیر است.

همچنین توجه داشته باشید که بازگشت به درخواست خاتمه شما امکان پذیر است. موبایل رایگان در واقع دریافت درخواست خاتمه را از طریق پیام کوتاه متهم می کند. دومی حاوی یک کد برای لغو روش فعلی. اگر در نهایت کاربر دیگر مایل به خاتمه دادن نیست ، برای او کافی است که کد موجود در پیام کوتاه را به پایان برساند. با این حال مراقب باشید زیرا این کد برای همیشه معتبر نیست. پیامک نشان می دهد که کد چه تاریخ قابل استفاده است. پس از این دوره ، دیگر نمی توان فسخ را لغو کرد.

خدمات مشتری رایگان تلفن همراه

برای خواندن نیز با خدمات مشتری رایگان در تماس باشید

در مورد پیوندهای وابستگی بیشتر بدانید

تیم ما بهترین پیشنهادات را برای شما انتخاب می کند. برخی از پیوندها ردیابی می شوند و می توانند بدون تأثیرگذاری بر قیمت اشتراک شما ، کمیسیون برای mypetitforfait ایجاد کنند. قیمت ها برای اطلاعات ذکر شده و احتمالاً تکامل می یابند. مقالات حمایت شده مشخص می شوند. برای اطلاعات بیشتر اینجا را کلیک کنید.