تبلیغات مغازه – تلویزیون ، تلفن های هوشمند و الکتروومگر | سامسونگ فرانسه ، تبلیغات | سامسونگ کالیفرنیا

Galaxy Z Fold2 شما دارای خدمات اختصاصی مشتری است که به طور خاص طراحی شده است Galaxy Z

Contents

از -20 ٪ در انتخاب محصولات سازگار با محیط زیست استفاده کنید.

ارتقاء سامسونگ

خود را برای شروع سال تحصیلی تجهیز کنید

حداکثر 800 یورو از تخفیف فوری

یخچال و فریزر

شخصیت خود را با Bespoke منعکس کنید
بیش از محصولات ، این یک هنر زندگی است

دستگاه قدیمی خود را برای یک کهکشان کاملاً جدید مبادله کنید

با به دست آوردن تخفیف غوطه ور روی سبد خود ، به راحتی از مبادله دستگاه هایی با محصولات واجد شرایط بهره مند شوید.

شاخص 1 شاخص 2 شاخص 3

پیشنهادات بازپرداخت ما را کشف کنید

50 یورو برای خرید یک صفحه ادیسه OLED G5* بازپرداخت شد*

از 10 اوت تا 31 اکتبر 2023

حداکثر 150 یورو بازپرداخت در انتخاب جاروبرقی جارو*

از 15 سپتامبر تا 20 اکتبر 2023

حداکثر 200 یورو در انتخاب محصولات صوتی بازپرداخت شد.

از 26 ژوئیه تا 02 اکتبر 2023

شاخص 1 شاخص 2 شاخص 3

پیشنهادات شریک

EDF X سامسونگ

از -20 ٪ در انتخاب محصولات سازگار با محیط زیست استفاده کنید.

پیشنهاد EDF و سامسونگ پیشنهاد EDF و سامسونگ

Bouygues Telecom x Samsung

فیبر را انتخاب کنید و خود را با یک تلویزیون هوشمند 4K رفتار کنید.

Bouygues Telecom و Samsung Bouygues Telecom و Samsung

مزایای فروشگاه سامسونگ

تحویل رایگان

و بازخورد رایگان طی 14 روز

تسهیلات پرداخت

با راه حل های تأمین مالی ما در چندین بار به صورت رایگان ، در تمام آرامش بخرید.

اجاره سامسونگ+

تلفن هوشمند خود را به مدت 12 یا 24 ماه اجاره کنید

بیمه

با محافظت از محصولات سامسونگ خود آرامش کسب کنید.

انتخاب

از کارشناسان چت زنده ما بپرسید

تلفن های هوشمند ما را با یکدیگر مقایسه کنید

تلویزیون ایده آل سامسونگ را پیدا کنید

کمک به لوازم خانگی

قرص های ما را مقایسه کنید

ساعتهای متصل ما را مقایسه کنید

جاروبرقی ایده آل سامسونگ را پیدا کنید

پیشنهادات اختصاصی

پیشنهادات برای دانشجویان

برای متخصصان ارائه می دهد

محصولات پیشنهادی

دامنه های قابل تنظیم

سبک خود را با #youmake تأیید کنید

استودیوی Bespoke Galaxy Watch5

تلویزیون
قاب

یخچال
در معرض خطر قرار گرفتن

برنامه های وفاداری و کمک

پاداش سامسونگ

برای کسب امتیاز به حساب سامسونگ خود متصل شوید.

اعضای سامسونگ

ثبت و دسترسی به پیشنهادات اختصاصی.

معاونت

از کمکی که به محصول سامسونگ خود نیاز دارید ، خواه این مشاوره ، عیب یابی یا به روزرسانی نرم افزار باشد.

حداکثر 4 ماه موسیقی YouTube و YouTube را بدون تبلیغ با هر دستگاه کهکشان سامسونگ دریافت کنید!

پیشنهادات در تاریخ 3/5/21 پایان. 22 شرایط خاص اعمال می شود.

برای تجارت خود پیشنهادات و محصولات ارائه دهید.

23 شرایط خاص اعمال می شود.

تأمین مالی شرایط عمومی برای محصولات تلفن همراه:

§ بودجه با 0 ٪ تا 36 ماه در مورد مشتریان واجد شرایط که حداقل مبلغ قابل استفاده برای 200 دلار تأمین اعتبار پرابریت (قبل از مالیات و هزینه) را رعایت می کنند ، منوط به تأیید اعتبار است. شما ممکن است واجد شرایط برنامه بهره در 0 ٪ و میزان پرداخت ماهانه خود ، بهره ای که می پردازید و شرایط وام پیشنهادی به مشخصات اعتبار شخصی شما بستگی دارد. پرداخت ماهانه ممکن است شامل هزینه های درمانی ماهانه 6.95 دلار باشد. محصولات واجد شرایط سامسونگ عبارتند از: تمام مدل ها و تمام رنگ های تلفن های هوشمند ، رایانه ها ، موارد ، تبلت ها ، پوشاک ، شارژرها ، محصولات صوتی AKG و محصولات SmartThings. بودجه ارائه شده توسط Paybright یا شریک زندگی آن Easy Financial. همه معاملات منوط به تأیید پیبرایت یا شریک زندگی وی ، توسط Easy Financial. پیشنهادات تأمین مالی گاهی اوقات می تواند متفاوت باشد. پیشنهادات تأمین مالی ممکن است برای مشتریان در استان کبک متفاوت باشد. به www مراجعه کنید.پربار.com/سؤالات متداول برای اطلاعات بیشتر.

شرایط عمومی برای Air Miles® ارتقاء: 21 *دریافت 1 مایل Air Miles® برای هر قطعه 20 دلاری که در تلفن های هوشمند ، تبلت ، لپ تاپ ، اشیاء متصل و لوازم جانبی آنلاین سامسونگ در سامسونگ هزینه می کنید.com/ca_fr و در بوتیک با تجربه+ سامسونگ. این پیشنهاد را می توان در هر زمان و بدون اطلاع رسانی لغو یا اصلاح کرد.

مقررات: این پیشنهاد در سامسونگ معتبر است.com/ca_fr و در بوتیک با تجربه+ سامسونگ. خریدهای واجد شرایط باید در یک معامله واحد انجام شود و هزینه های تحویل و رسیدگی ، وظایف گمرکی ، مالیات و هزینه های کنترل محیط زیست را حذف کند. شماره اعضا Air Miles باید در زمان خرید ارائه شود. این پیشنهاد بدون اطلاع و در هر زمان قابل اصلاح یا لغو است. مایل پاداش ظرف 60 روز از خرید واجد شرایط به حساب اعضای شما اضافه می شود.

یوتیوب شرایط عمومی حق بیمه: 22

محاکمه رایگان چهار ماهه
این تبلیغ برای یک محاکمه چهار ماهه برتر YouTube به شرکت کنندگان کانادا که یک دستگاه Galaxy Zfold3 Series 5G ، Galaxy Zflip3 Series 5G ، Samsung Galaxy S21 (S21 ، S21+، S21 Ultra) را بین 14 ژانویه و 5 مارس 5 مارس ارائه می دهند ، ارائه می شود. ، 2022 در 11:59 بعد از ظهر HNP. این پیشنهاد فقط برای مشتریانی که در حال حاضر مشترک در YouTube Premium یا YouTube Music Premium نیستند ، در نظر گرفته شده است ، که هرگز در YouTube Premium ، YouTube Music Premium یا Google Play Musique مشترک نشده اند و هرگز در دوره آزمایشی از حق بیمه YouTube شرکت نکرده اند ، YouTube Music Premium یا Google Play Music قبلاً. این پیشنهاد باید حداکثر تا 5 آوریل 2022 ساعت 11 بعد از ظهر استفاده شود. در هنگام ثبت نام ، یک روش پرداخت معتبر لازم خواهد بود ، اما قبل از پایان ارتقاء هیچ مبلغی بدهی نخواهد شد. در پایان تبلیغ ، قیمت اشتراک فردی (در حال حاضر 11.99 دلار در ماه) به طور خودکار به صورت ماهانه مکرر به شما صورتحساب می شود. می توانید هر زمان قبل از پایان دوره آزمایش ، آزمایش خود را لغو کنید. بازپرداخت برای دوره های صورتحساب جزئی ارائه نمی شود. این پیشنهاد به یک حساب Google نیاز دارد. سازمان دهنده: شرکت الکترونیک سامسونگ., با مسئولیت محدود., 129 سامسونگ-رو ، یونگتونگ-گور ، سوون-سی ، گیونگگی-دیو ، کره.

محاکمه دو ماهه رایگان
این تبلیغ برای یک آزمایشی دومین دوره از YouTube به شرکت کنندگان کانادا که یک دستگاه تلفن همراه سامسونگ را خریداری و فعال می کنند (به استثنای سامسونگ گلکسی Zfold3 سری 5G ، Galaxy Zflip3 Series 5G ، Galaxy S21 (S21 ، S21 ، S21+ Ultra)) بین مارس ارائه می شود. 6 ، 2021 و 5 مارس 2022 در ساعت 11:59 بعد از ظهر HNP. این پیشنهاد فقط برای مشتریانی که در حال حاضر مشترک در YouTube Premium یا YouTube Music Premium نیستند ، در نظر گرفته شده است ، که هرگز در YouTube Premium ، YouTube Music Premium یا Google Play Musique مشترک نشده اند و هرگز در دوره آزمایشی از حق بیمه YouTube شرکت نکرده اند ، YouTube Music Premium یا Google Play Music قبلاً. این پیشنهاد باید حداکثر تا 5 آوریل 2022 ساعت 11 بعد از ظهر استفاده شود. در هنگام ثبت نام ، یک روش پرداخت معتبر لازم خواهد بود ، اما قبل از پایان ارتقاء هیچ مبلغی بدهی نخواهد شد. در پایان تبلیغ ، قیمت اشتراک فردی (در حال حاضر 11.99 دلار در ماه) به طور خودکار به صورت ماهانه مکرر به شما صورتحساب می شود. می توانید هر زمان قبل از پایان دوره آزمایش ، آزمایش خود را لغو کنید. بازپرداخت برای دوره های صورتحساب جزئی ارائه نمی شود. این پیشنهاد به یک حساب Google نیاز دارد. سازمان دهنده: شرکت الکترونیک سامسونگ., با مسئولیت محدود., 129 سامسونگ-رو ، یونگتونگ-گور ، سوون-سی ، گیونگگی-دیو ، کره.

شرایط عمومی خرید SME: 23

ما می توانیم با صلاحدید خود ، این شرایط کلی خرید را در هر زمان و بدون اطلاع به شرکت شما ، با نمایش شرایط عمومی خرید اصلاح شده در سایت راه حل های SMEs تجدید نظر کنیم. این وظیفه شرکت شما است که به طور مرتب با این شرایط خرید عمومی مشورت کنید. اگر شرکت شما سفارش را در مورد راه حل های SME ها قرار دهد ، در صورت قرار دادن این سفارش ، به شرایط خرید عمومی که در سایت منتشر می شود ، محدود می شود. سفارش شرکت شما با اتمام روند خرید آنلاین ما به نظر می رسد که قرار داده شده است.

این شرکت فقط می تواند از وب سایت SME به نمایندگی از شرکت استفاده کند. این شرکت باید در کانادا ثبت شود و ظرفیت قانونی برای نتیجه گیری توافق نامه حقوقی داشته باشد. استفاده از راه حل های وب سایت برای SME توسط شرکت باید کلیه قوانین قابل اجرا را رعایت کند. این وظیفه شرکت است که تعیین کند آیا استفاده از وب سایت قانونی است. شرکت شما با قرار دادن سفارش در راه حل های وب سایت برای SMES ، شرکت شما را می پذیرد و تأیید می کند که از محصولات فقط به منظور شرکت استفاده می شود ، و نه برای فروش مجدد یا استفاده شخصی از کارمندان.