تولد برند سامسونگ تا امروز ، تلفن سامسونگ: قیمت همه تلفن های هوشمند کهکشان

تلفن گلکسی سامسونگ: قیمت همه تلفن های هوشمند

از دهه 1980 ، تولید کننده ، که به یک چند ملیتی تبدیل شد ، تحقیقات خود را به طور قابل توجهی تقویت می کند ، این با میلیون ها دلار سرمایه گذاری است. به ویژه با ایجاد بخش الکترونیک سامسونگ ، این برند در شهرهایی مانند نیویورک ، آستین ، تگزاس نصب شده است ..

تاریخچه مارک سامسونگ

لی بیونگ-چلول

رویای کره ای ، اگر شخصی وجود داشته باشد که او را شخصیت کند ، مطمئناً لی بیونگ-چول ، بنیانگذار امپراتوری الکترونیک و تلفن های هوشمند است: سامسونگ. در اول مارس سال 1938 ، جوان لی بیونگ-چول ، با 27 دلار در جیب خود ، در یک شرکت تجاری در محل Taegu سوار یک شرکت تجاری شد. بنیانگذار با 40 کارمند خود ، یک فروشگاه مواد غذایی را که متخصص در فروش محصولات محلی است ، از ماهی گرفته تا سبزیجات خشک شده و همچنین رشته فرنگی تولید شده در محلی باز می کند.

پیدایش سامسونگ

علی رغم آغازهای تا حدودی دشوار ، شرکت لی بیونگ-چول موفق به گسترش پایتخت سئوللا در سال 1947 شد. جنگ او را مجبور کرد که کلید را زیر درب قرار دهد. پس از این دوره های مشکل دار ، او در تجارت بهبود یافت. این بار ، وی یک پالایشگاه قند را در بوسان به نام Cheiljedang تأسیس کرد. اندکی پس از آن ، او صنعت نساجی را آغاز کرد ، یک کلمه بزرگ در آن زمان ، اما کارخانه وی بزرگترین کشور بود.

این تنوع موفقیت آمیز به یک استراتژی رشد برای سامسونگ تبدیل شده است ، که به سرعت در بخش های بیمه ، اوراق بهادار و خرده فروشی توسعه یافته است. این شرکت همچنین اقدامات خود را در زمینه توسعه مجدد کره ، که توسط جنگ ویران شده است ، با لهجه خاصی برای صنایع جهت گیری کرده است.

صفحه تلنگر سامسونگ

صفحه تلنگر سامسونگ

اولین قدم در الکترونیک داخلی

دهه 1960 با تغییرات خود وارد می شوند. الکترونیک شامل اوقات فراغت و خانه است. این دوره انتخاب شده توسط لی بیونگ-چول برای ورود به صنعت الکترونیک است. اولین بخش های الکترونیکی شامل “دستگاه های الکترونیکی سامسونگ” ، “الکترو مکانیک سامسونگ” ، “سامسونگ کورنینگ” و “نیمه هادی سامسونگ و ارتباطات”. سامسونگ اولین تاسیسات خود را در سوون در سال 1970 تأسیس کرد ، جایی که او شروع به تولید تلویزیون های سیاه و سفید کرد.

بین سالهای 1972 و 1979 ، سامسونگ به راندمان زیادی در لوازم خانگی حمله می کند ، وی شروع به فروش ماشین لباسشویی کرد. این شرکت ، قوی از گسترش خود ، نام خود را برای “سامسونگ پتروشیمی” سپس “صنایع سنگین سامسونگ” تغییر داد. در سال 1976 ، او میلیون مین تلویزیون سیاه و سفید خود را فروخته بود.

1977 یک نقطه عطف بزرگ در زندگی تجاری است. در بازار بین المللی نصب شده و محصولات خود را در خارج از مرزهای کره جنوبی به فروش می رساند و از تلویزیون های رنگی شروع می شود. سایر بخش ها اضافه می شوند ، زیرا توسعه فن آوری های جدید تسریع می شود. در سامسونگ ، ارقام امیدوار کننده است. این شرکت که به یکی از پرچمداران صنعت کره تبدیل شده است ، 4 میلیون تلویزیون سیاه و سفید فروخته است. همچنین اولین اجاق های مایکروویو خود را قبل از سال 1980 تولید کرد.

سامسونگ ، دیروز و امروز

سامسونگ با خرید شرکت Hangukjenjatongin ، وارد صنعت ارتباطات می شود. در ابتدا ، سامسونگ تجهیزات استاندارد تلفنی را تولید می کند ، سپس در سیستم های تلفنی توسعه می یابد تا در نهایت به ساخت تلفن های همراه برسد.

از دهه 1980 ، تولید کننده ، که به یک چند ملیتی تبدیل شد ، تحقیقات خود را به طور قابل توجهی تقویت می کند ، این با میلیون ها دلار سرمایه گذاری است. به ویژه با ایجاد بخش الکترونیک سامسونگ ، این برند در شهرهایی مانند نیویورک ، آستین ، تگزاس نصب شده است ..

1987 نقطه عطف بزرگی در زندگی شرکت با مرگ بنیانگذار لی بیونگ-چول بود. این گروه به چندین شرکت تابعه از هم جدا شد و به سامسونگ اجازه می داد فقط از لوازم الکترونیکی ، مهندسی ، ساخت و سازها و تولیدات پیشرفته بالا مراقبت کند. خرده فروشی ، غذا ، مواد شیمیایی ، تدارکات ، سرگرمی ، لوازم التحریر و ارتباطات از راه دور در گروه Shinsegae تحت رهبری CJ و Hansol در گروه Shinsegae برون سپاری شده است.

سامسونگ در دهه 1990 به عنوان یک شرکت بین المللی در حال رشد است. بخش ساخت و ساز سامسونگ چندین پروژه پیشرو از جمله یکی از برج های پتروناس در مالزی ، تایپه 101 در تایوان و برج برجخالیفا در امارات متحده عربی را به دست آورده است.

سامسونگ Techwin ، بخش مهندسی سامسونگ که موتورهای هواپیما و توربین های گازی تولید می کند ، به ساخت راکتورهای راکتورهای هواپیمای بوئینگ و ایرباس کمک می کند.

در سال 1993 ، سامسونگ شروع به تمرکز روی سه صنعت یعنی الکترونیک ، مهندسی و شیمی کرد. دوره کاملاً ظریف از آنجا که با فروش ده شرکت تابعه ، مدیران نیز به سمت کاهش کارمندان حرکت می کنند. چند ملیتی نیش دوتایی را در الکترونیک قرار می دهد. این شرکت با سرمایه گذاری در فناوری LCD ، بزرگترین تولید کننده صفحه نمایش LCD در جهان در سال 2005 می شود.

سونی در مواجهه با موفقیت سامسونگ ، و برای دستیابی به بخش فناوری LCD ، در سال 2006 با شرکت کره ای همکاری کرده است. هدف ایجاد یک منبع پایدار از صفحه LCD برای دو شرکت بود. با این حال ، سامسونگ در برابر اقدامات برابر ، در مقایسه با سونی اقدامات بیشتری داشت. که به این شرکت اجازه داد تا توسط لی بیونگ-چول تأسیس شود تا تولید را کنترل کند. در پایان سال 2011 ، سامسونگ مشارکت سونی را خریداری کرد و کنترل کامل را به دست گرفت.

سامسونگ اکنون روی پنج فعالیت اصلی تمرکز دارد. در میان آنها ، تلفن همراه ، الکترونیک و محصولات دارویی. به عنوان بخشی از سرمایه گذاری خود در بخش داروسازی ، سامسونگ به شرکت Biogen شرکت می کند و سپس 255 میلیون دلار سرمایه گذاری می کند. سامسونگ چند سال پس از یکی از رهبران تولید دارویی در کره جنوبی شد. سامسونگ سپس تقریباً 2 میلیارد دلار سرمایه گذاری اضافی برای ادامه استراتژی رشد خود در این بخش تزریق می کند.

در بخش تلفن همراه ، این چند ملیتی 3 تا 4 میلیارد دلار برای مدرن سازی کارخانه تولید نیمه هادی آستین در تگزاس سرمایه گذاری می کند. گسترش سامسونگ در این زمینه به گونه ای است که در سال 2012 ، در بالای تولید کنندگان تلفن های هوشمند طبقه بندی می شود.

تلفن گلکسی سامسونگ: قیمت همه تلفن های هوشمند

قیف

شماره یک جهان در تلفن همراه تقریباً به مدت 10 سال اکنون ، سامسونگ در اوایل سال 2021 ، بیش از 22 ٪ از سهام جهان برای فروش تلفن های هوشمند را در اختیار دارد. با فاصله بسیار زیاد سیب و مقاوم در برابر افزایش مارک های چینی (هواوی ، شیائومی و OPPO) ، تولید کننده کره جنوبی همچنان ضروری است و حضور قابل توجهی را در همه بخش های این بخش تضمین می کند.

تصویر گوشی هوشمند Galaxy Z Fold5

سامسونگ گلکسی Z Fold5

تصویر گوشی هوشمند Galaxy Z Flip5

سامسونگ گلکسی z flip5

تصویر گوشی هوشمند Galaxy A14 5G

سامسونگ گلکسی A14 5G

تصویر گوشی هوشمند Galaxy A34

تصویر گوشی هوشمند Galaxy A54

تصویر تلفن هوشمند A14

تصویر گوشی هوشمند Galaxy S23

تصویر گوشی هوشمند Galaxy S23 Ultra

سامسونگ Galaxy S23 Ultra

تصویر گوشی هوشمند Galaxy S23 Plus

سامسونگ Galaxy S23 Plus

تصویر گوشی هوشمند Galaxy A23 5G

سامسونگ گلکسی A23 5G

Galaxy Z Flip 4 تصویر تلفن هوشمند

سامسونگ گلکسی z تلنگر 4

تصویر گوشی هوشمند Galaxy Z Fold 4

سامسونگ گلکسی Z برابر 4

دامنه تلفن های سامسونگ در سال 2023

با وجود بسیاری از مدل های ارائه شده امروز توسط تولید کننده کره جنوبی ، انتخاب همیشه آسان نیست. از آنجا که ، با وجود بحران جهانی بهداشت که تقریباً هیچ بخشی از آن را حفظ نکرده است ، سال 2022 هنوز هم در خانواده های مختلف و سری این برند ، انتشار چندین تلفن هوشمند جدید سامسونگ را تجربه کرده است. به عنوان یک یادآوری ، تولید کننده کره جنوبی در حال حاضر تقریباً تمام تلفن های هوشمند خود را تحت مارک گلکسی سامسونگ با 5 محدوده اصلی به بازار عرضه می کند:

سامسونگ کهکشان S

این محدوده پرچمداران بسیار بالا برند را گرد هم می آورد. آخرین مورد Galaxy S23 ، S23 Plus و S23 Ultra است که در فوریه 2023 منتشر شد. اینها تلفن های هوشمند هستند که بهترین عملکرد برند را ارائه می دهند.

سامسونگ گلکسی نوت

این شامل فبلت بسیار بالا با قلم است که برای استفاده حرفه ای ایده آل است. در سال 2020 ، این محدوده میزبان سامسونگ Galaxy Note20 و Galaxy Note20 Ultra بود که هر دو در پایان تابستان 2020 ارائه شده اند. از آن تاریخ ، جدید در این محدوده وجود ندارد ، که با دامنه S Ultra ادغام شده است.

سامسونگ کهکشان Z

این خانواده تلفن های هوشمند تاشو برند کره ای را گرد هم می آورند. سامسونگ پس از موفقیت مختلط Galaxy Fold که در سال 2019 منتشر شد ، این خانواده بسیار بالا از تلفن های هوشمند را در سال 2020 گسترش داد ، با راه اندازی دو مدل جدید: Galaxy Z Flip که در ماه فوریه منتشر شد ، سپس Galaxy Z Fold 2 که ورود آن به آن رسیده است در اول سپتامبر وارد بازار شوید. در سال 2022 2 مدل جدید با Z Fold 4 و Z Flip 4 ظاهر شد. این تلفن های هوشمند بسیار پریمیوم به لطف نوآوری های فنی و طراحی آنها بیشتر و بیشتر محبوب می شوند.

سامسونگ کهکشان دارد

خانواده کهکشان با سطح متوسط ​​و ورودی رقابتی ، مدلهای بسیار “عمومی عمومی” را جمع کرده اند که موفقیت تجاری بسیار شلوغ هستند. سال گذشته پس از موفقیت سامسونگ A13 – در سال 2023 از 3 تلفن هوشمند جدید ، Galaxy A14 ، Galaxy A34 و Galaxy A54 استقبال می کنیم.

سامسونگ کهکشان م

این خانواده مدلهای سطح ورودی سازنده کره است. تلفن های هوشمند اخیر این مارک عبارتند از: Galaxy M13 ، Galaxy M23 ، Galaxy M53.

بهترین تلفن های هوشمند سامسونگ

پرچمدار سامسونگ ، Galaxy S23 آن که در حال حاضر یکی از بهترین تلفن های هوشمند فروش است. ویژگی های جدید آن ، قدرت و کیفیت عالی عکس آن ، آن را به یک تلفن هوشمند عالی و یک رویا برای بسیاری از طرفداران این برند تبدیل کرده است. تراشه Snapdragon 8 Gen 2 آن را به یک گوشی هوشمند فوق العاده با فرمت نسبتاً جمع و جور تبدیل می کند.

همچنین مجهز به پردازنده Snapdragon 8 Gen 2 و یک سنسور عکس فوق العاده با کارآمد در روز و شب ، Galaxy S23 Plus حداکثر قوچ 8 گیگابایتی است. این عملکرد نسبتاً چشمگیر را با یک صفحه نمایش بزرگ ارائه می دهد تا از این تلفن هوشمند بسیار خوب نهایت استفاده را ببرید.

بهترین تلفن هوشمند که هرگز توسط سامسونگ منتشر نشده است ، Galaxy S23 Ultra بهترین دانش دانش سامسونگ را در سال 2023 نشان می دهد. قدرت محدود و طراحی آن در پس زمینه تلفن هوشمند عالی در حال حاضر اگر به هزینه نگاه نکنید ! صفحه نمایش بزرگ 6.8 اینچی QHD+ Ultra -Bright 6.8 -اینچ AMOLED ، آخرین نسل آن Snapdragon 8 Gen 2 Chip و 4 سنسور عکس آن را به یک تلفن هوشمند فوق العاده همه کاره و قدرتمند تبدیل می کند. او قادر است همه کارها را بهتر انجام دهد.

برای کسانی که به دنبال یک تلفن هوشمند قابل اعتماد با طراحی واقعاً اصلی هستند ، Samsung Galaxy Z Flip 4 گزینه مناسبی است. تصحیح نقص اولین تلفن هوشمند تاشو سازنده کره ، این مدل دارای یک برگه فنی محکم ، همراه با ارگونومی و بیش از قابلیت استفاده مناسب است. لولا برای تاشو صفحه لمسی به آن اجازه می دهد ضمن ارائه یک طراحی شگفت انگیز و موفق ، از همه جا عبور کند !

بگذارید به دامنه زیر برویم تا مدل سامسونگ را کشف کنیم که بهترین ارزش را برای پول ارائه می دهد. جانشین گلکسی A52 ، A53 یک دال AMOLED 6.5 اینچ بسیار زیبا را نشان می دهد و از یک تراشه Exynos 1280 همراه با 6 یا 8 گیگابایت رم بهره می برد. این تلفن های هوشمند در حال حاضر با کمتر از 400 یورو فروخته می شوند که این امر باعث می شود ارزش بسیار خوبی برای پول و یکی از بهترین فروش های سال 2022 باشد. تراشه 5G آن و استقلال عالی آن ، آن را به یک همراه عالی برای سال 2023 تبدیل می کند.

کدام سامسونگ قابل حمل را انتخاب کنید ?

برای انتخاب صحیح در بین این مدل های بسیاری ، دو معیار اصلی کاملاً در نظر گرفته می شود:

بودجه

این تا حدودی معیار اساسی است که برای همه ایستاده است. در سامسونگ ، دامنه قیمت بسیار گسترده است ، از صد یورو برای همه مدل ها ، تا بیش از 1500 یورو برای سامسونگ گلکسی 4. برای ایده کمی ، سطح ورودی تولید کننده مدلهایی را جمع می کند که قیمت آنها به طور کلی زیر 200 € باقی می ماند. میانه سامسونگ بسیار گسترده تر است و مدل های آن بین 200 تا 500 یورو به بازار عرضه می شود. این تلفن های هوشمند سامسونگ اغلب در حال تبلیغ هستند ، این مدل های این محدوده است که سودمندترین ارزش را برای پول ارائه می دهند.

برای کمتر از 900 یورو ، آخرین گلکسی سامسونگ ، مانند گلکسی S23 سامسونگ معمولاً در دسترس است. برای داشتن بهترین تلفن هوشمند سامسونگ و شاید حتی بهترین تلفن هوشمند فعلی: Galaxy S23 Ultra ، بیش از 1100 € را بشمارید

رایج ترین استفاده پیش بینی شده

تلفن های هوشمند سامسونگ عموماً به دلیل تطبیق پذیری آنها مشهور هستند. با این حال ، برخی از مدل ها و خانواده های خاص به دلیل ویژگی های خود به وضوح به سمت کاربردهای خاص گرایش دارند.
مجهز به جدیدترین پردازنده های نسل ، همراه با قوچ های جامد و تراشه های گرافیکی بسیار واکنشی ، مدل های موجود در محدوده Galaxy S همه چیز را در قدرت و عملکرد شرط می بندند. بنابراین آنها به ویژه برای کاربرانی که وظایف همزمان ، گیمرها ، بلکه دوستداران عکس را ضرب می کنند ، مناسب هستند. در این نقاط ، Samsung Galaxy S23 Plus و Samsung Galaxy S23 Ultra کاملاً نشان داده شده اند.