تلفن های هوشمند | سامسونگ آفریقا ، تلفن های هوشمند | سامسونگ کانادا

تلفن های هوشمند

* تصویر شبیه سازی شده. انتخاب رنگ بسته به کشور یا ارائه دهنده خدمات ممکن است متفاوت باشد.

گوشی های هوشمند

* تصویر شبیه سازی شده برای اهداف تصویرگری. ux/iu واقعی ممکن است متفاوت باشد.

* S Pen Fold Edition به طور جداگانه و فقط با مدل های Z Fold5 ، Z Fold4 و Z Fold3 به فروش می رسد. Flex Fashion در زاویه های بین 75 تا 115 درجه پشتیبانی می شود.

* S PEN فقط در Galaxy S23 Ultra یکپارچه شده است.

* تصویر شبیه سازی شده برای اهداف تصویرگری.

** مدل ها و رنگ های موجود بسته به کشور یا اپراتور ممکن است متفاوت باشد.

*** Galaxy A53 5G IP67 طبقه بندی شده است. بر اساس شرایط آزمایش برای غوطه وری تا 1 متر آب شیرین به مدت 30 دقیقه حداکثر. محافظت در برابر فشارهای کم آب.

* S Pen با سری Tab S8 گنجانده شده است. سامسونگ Galaxy Watch4 Classic و Buds Pro به طور جداگانه فروخته می شوند. در دسترس بودن رنگ بسته به کشور متفاوت است.

* تصویر شبیه سازی شده. رنگ های موجود بسته به کشور یا اپراتور ممکن است متفاوت باشد.

* تصویر Galaxy Z Fold3 5G ، Galaxy Z Flip3 5G و S Pen Edition شبیه سازی شده برای اهداف تصویر.

* S Pen Edition برابر جداگانه فروخته می شود و فقط با Z Fold3 5G سازگار است.

* تصویر شبیه سازی شده. نسخه S PEN Fold به طور جداگانه فروخته می شود و فقط با Z Fold4 و Z Fold3 سازگار است.

* تصویر شبیه سازی شده برای اهداف تصویرگری. Galaxy Z Flip4 ، Galaxy Watch5 و Galaxy Buds2 Pro به طور جداگانه فروخته می شوند. در دسترس بودن رنگ ، اندازه ها ، مدل ها و دستبندهای تماشای بسته به کشور یا اپراتور می توانند متفاوت باشند.

* کهکشان ابزار جستجو: OIS به معنای تثبیت تصویر نوری است. استقلال 2 روز در رابطه با مشخصات کاربر یک کاربر متوسط/معمولی تخمین زده می شود. ارزیابی مستقل انجام شده توسط تجزیه و تحلیل استراتژی در انگلستان با نسخه های آزمایشی SM-A536 ، SM-A336 ، SM-A736 ، SM-A135 و SM-A235. برای اطلاعات بیشتر ، به صفحه مفصل هر محصول در سامسونگ مراجعه کنید.کم. قوچ و ظرفیت حافظه داخلی بسته به کشور می تواند متفاوت باشد. در دسترس بودن واقعی ذخیره بسته به نرم افزار از پیش نصب شده می تواند متفاوت باشد. کارت microSD به طور جداگانه فروخته می شود. برخی از دستگاه های Galaxy A طبقه بندی شده IP67. بسته به شرایط آزمایش غوطه وری در حداکثر 1 متر آب شیرین به مدت 30 دقیقه. محافظت در برابر فشارهای کم آب. فرکانس تازه کردن بسته به کاربرد ممکن است متفاوت باشد. برخی از برنامه ها یا رابط های بازی به دلایل سازگاری می توانند از فرکانس کمتر از 120 هرتز پشتیبانی کنند.

تلفن های هوشمند

Galaxy Z صفحه جستجوی جهان خود را از محدوده Z Galaxy z مستقر کنید

* meramente ilustrativa. در دسترس بودن CORE. o Galaxy A52 é Classificado Como IP67. Baseado em Condições of teste para submersão em até 1 metro água doce por até 30 minutos. não recumendável para uso na praia ، piscina یا com água ansaboada. Caso Você Derrame líquidos açacarados بدون celular ، enxágue o استدلال com água limpa e parada enquado clica nos botões. Seguro somente sob água com baixa pressão. água com alta pressão ، como água corrente de torneira یا chuveiro ، pode danificar o avisitivo.

* رنگهای آنلاین منحصر به فرد فقط در سامسونگ موجود است.کم.

* رنگ های موجود بسته به کشور ، منطقه و ارائه دهنده خدمات ممکن است متفاوت باشد.

* رنگهای آنلاین منحصر به فرد نیاز به تولید ویژه دارند. لطفا حداکثر چهار هفته برای تحویل فراهم کنید.

* تصویر شبیه سازی شده برای اهداف تصویرگری. UX/IU فعلی می تواند با تصویر متفاوت باشد.

* قلم S Pen Edition Stylus به طور جداگانه فروخته می شود و فقط با دستگاه های Z Fold5 ، Z Fold4 و Z Fold3 سازگار است. Flex Fashion در زاویه های بین 75 تا 115̊ پشتیبانی می شود.

* قلم قلم S فقط در Ultra Galaxy S23 ادغام شده است.

* تصویر شبیه سازی شده. انتخاب رنگ بسته به کشور یا ارائه دهنده خدمات ممکن است متفاوت باشد.

* تصویر شبیه سازی شده برای اهداف تصویرگری.

** در دسترس بودن رنگ بسته به کشور یا ارائه دهنده خدمات ممکن است متفاوت باشد.

*** Galaxy A53 5G IP67 طبقه بندی شده است. براساس شرایط آزمایش برای غوطه وری تا یک متر آب شیرین حداکثر 30 دقیقه. مطمئناً در برابر فشار کم آب.

* S Styule با سری Tab S8 گنجانده شده است. سامسونگ Galaxy Watch4 Classic Watch و جوانه های Pro Pro به طور جداگانه فروخته می شوند. در دسترس بودن رنگ با توجه به کشور متفاوت است.

* تصویر Galaxy Z Fold3 5G ، Galaxy Z Flip3 5G و S Pen Fold Edition برای اهداف تصویرگری شبیه سازی شده است.

* S Pen Told Edition به طور جداگانه فروخته می شود و فقط با Z Fold3 5G سازگار است.

* تصویر شبیه سازی شده برای اهداف تصویرگری. Galaxy Z Flip4 ، Galaxy Watch5 Watch و Galaxy Buds2 Pro Atria به طور جداگانه فروخته می شوند. در دسترس بودن رنگ ، اندازه ، مدل ها و دستبندهای تماشای بسته به کشور یا ارائه دهنده خدمات ممکن است متفاوت باشد.

* Galaxy یک ابزار جستجو: “OIS” به معنی “تثبیت تصویر نوری” (تثبیت کننده تصویر نوری). استقلال 2 روز با توجه به مشخصات کاربر یک کاربر متوسط/معمولی تخمین زده می شود. ارزیابی مستقل انجام شده توسط تجزیه و تحلیل استراتژی در انگلستان با نسخه قبل از افتتاح نسخه SM-A536 ، SM-A336 ، SM-A736 ، SM-A135 و نسخه SM-A235 نسخه. برای اطلاعات بیشتر ، به صفحه مفصل هر محصول در سامسونگ مراجعه کنید.کم. ظرفیت رم (رم) و حافظه داخلی بسته به کشور می تواند متفاوت باشد. ظرفیت ذخیره واقعی بسته به نرم افزار از پیش نصب شده ممکن است متفاوت باشد. کارت microSD به طور جداگانه فروخته می شود. برخی از دستگاه های Galaxy A طبقه بندی شده IP67. بسته به شرایط آزمایش غوطه وری در حداکثر عمق 1 متر آب شیرین برای حداکثر مدت 30 دقیقه. مطمئناً در برابر فشار کم آب. فرکانس تازه کردن بسته به کاربرد ممکن است متفاوت باشد. برخی از برنامه ها یا رابط های بازی می توانند به دلایلی مانند سازگاری از کمتر از 120 هرتز پشتیبانی کنند.

*شرایط اعمال می شود. کل پس انداز برآورد شده به عنوان مقدار ترکیبی از ارتقاء ذخیره سازی (ارزش 160 دلار) و مبادله Galaxy S22 Ultra 1 TB محاسبه می شود (ارزش بازیابی 430 دلار به علاوه 400 دلار پس انداز اضافی به لطف بهبود بهبودی). پیشنهادات تأمین مالی ممکن است برای ساکنان کبک در دسترس نباشد. منوط به تأیید اعتبار.

*شرایط اعمال می شود. کل پس انداز تخمین زده شده به عنوان مقدار ترکیبی کد تبلیغی z-seriessal (300 دلار پس انداز) ، ارتقاء برای به روزرسانی ذخیره سازی (حداکثر 320 دلار پس انداز) و بازیابی سری Galaxy Z (900 دلار پس انداز به لطف بهبود بهبودی بهبود یافته است. ) برای خرید Galaxy Z Fold5.