در مورد کیف پول سامسونگ بیشتر بدانید – دستگاه ها و بانک های سازگار | سامسونگ فرانسه ، نحوه استفاده از کیف پول سامسونگ برای پرداخت | سامسونگ مراکش

نحوه استفاده از کیف پول سامسونگ برای پرداخت

اگر با دستگاه سامسونگ (تلفن هوشمند ، رایانه لوحی یا شیء متصل) خود با مشکل روبرو شدید ، می توانید از طریق برنامه اعضای سامسونگ (گزارش سؤالات یا گزارش خطا) به ما اطلاع دهید.

درباره کیف پول سامسونگ – دستگاه ها و بانک های سازگار بیشتر بدانید

کیف پول برنامه ای است که تمام عناصر اساسی زندگی روزمره شما را در یک مکان جمع می کند (کلیدها ، کارتهای اعتباری ، کارتهای شبانه روزی ، بلیط و غیره.) به منظور آسانتر کردن زندگی خود و جلوگیری از جابجایی از یک برنامه به برنامه دیگر.

شخصی از سامسونگ پرداخت در تلفن هوشمند خود استفاده می کند

برنامه کیف پول سامسونگ ایمن ترین و سریعترین راه برای پرداخت با تلفن هوشمند شما به صورت آنلاین یا در فروشگاه است.

با این حال ، این برنامه فراتر از پرداخت ساده است. در واقع ، برنامه های Samsun Pay و Samsung Pass را که می توانید با هم ترکیب کنید برای ذخیره رمزهای عبور ، آدرس و داده های کارت خود برای تسهیل پیمایش و خریدهای آنلاین خود در عین حال ادغام پرداخت مدیریت کارت ، کلیدها ، کارتهای شبانه روزی و غیره ، گرد هم می آورد. بشر.

همچنین این مهم است که بدانید کیف پول سامسونگ فقط با دستگاه های گلکسی سامسونگ سازگار است ، با حداقل نسخه Android 9 و داشتن عملکرد NFC و داده های بیومتریک و ایمنی.

دستگاه های سازگار

برنامه کیف پول سامسونگ با دستگاه های زیر سازگار است.

 • Galaxy A: A34 5G ، A54 5G ، A53 ، A52 5G ، A52S 5G ، A22 4G ، A20E ، A40 ، A41 ، A42 5G ، A32 ، A50 ، A51 ، A70 ، A71 ، A80 ، A7 ، A8 ، A8 ، A9 ، ،. A6+، A5 (2017).
 • Galaxy S: S23 ، S23+، S23 Ultra ، S22 ، S22+، S22 Ultra 5G ، S21 ، S21+، S21 Ultra 5G ، S21 Fe ، S20 ، S20 Ultra 5G ، S20 Fe ، S10E ، S10 ، S10+، S9 ، S9 ، S9 ، S9+، S8 ، S8+، S7 ، S7 Edge.
 • Galaxy Note: Note20 ، Note20 Ultra 5G ، Note10 ، Note10+، Note10 Lite ، Note9 ، Note 8.
 • Galaxy Z: Z Fold4 ، Z Fold3 ، Z Fold2 ، Fold ، Z flip4 ، z flip3 ، z flip and z flip 5g.

دستگاه های زیر با سامسونگ پرداخت سازگار هستند ، اما هنوز از کیف پول سامسونگ پشتیبانی نمی کنند.

 • Galaxy Watch ، Galaxy Watch 3 ، Galaxy Watch 4 ، Galaxy Watch Active ، Galaxy Watch Active 2 ، Gear S3 (Classic & Frontier) ، Gear Sport.

بانک های سازگار

سرویس Pay Samsung به شما امکان می دهد اگر در اختیار داشتن کارت یکی از بانکهای زیر قرار دارید ، با موبایل موبایل و/یا ساعت متصل سامسونگ خود پرداخت کنید:

 • بانک BCP,
 • بانک محبوب,
 • بانک,
 • کیف پول,
 • پرورش یافته*,
 • Caisse d’Epargne,
 • اعتبار کشاورزی **,
 • تعاونی,
 • بانک,
 • Crédit du Nord Group,
 • لیدیا,
 • بانک پستی
 • بانک فرانسوی من,
 • MasterCard PCS.

*فقط کارتهای ویزا پرورش یافته
** فقط کارتهای Mastercard Crédit Agricole

مشکل در دستگاه شما ?

مشکل در دستگاه شما ?

اگر با دستگاه سامسونگ (تلفن هوشمند ، رایانه لوحی یا شیء متصل) خود با مشکل روبرو شدید ، می توانید از طریق برنامه اعضای سامسونگ (گزارش سؤالات یا گزارش خطا) به ما اطلاع دهید.

نحوه استفاده از کیف پول سامسونگ برای پرداخت

نمای صفحه اصلی کیف پول سامسونگ

اگر حداقل یک کارت به سامسونگ پرداخت کرده اید ، می توانید به سامسونگ کیف پول دسترسی پیدا کنید در حال حرکت از پایین صفحه نمایش روی صفحه اصلی ، صفحه قفل. همچنین می توانید هنگام قفل بودن تلفن به سامسونگ بپردازید و صفحه نمایش خاموش است. برای پرداخت پرداخت با استفاده از پرداخت سامسونگ ، در اینجا کاری است که شما باید انجام دهید:

1 برای باز کردن از پایین صفحه نمایش (از صفحه اصلی یا صفحه قفل) بکشید کیف پول. بدهی یا کارت اعتباری پیش فرض شما روی صفحه نمایش داده می شود. اگر چندین کارت تنظیم کرده اید ، به سادگی به سمت چپ یا راست بکشید تا به کارت مورد نظر برای استفاده از آن تغییر دهید.

2 برای وارد کردن مد حالت ، روی روی ضربه بزنید اثر انگشت طلا دکمه ایریس اگر کیف پول سامسونگ را با سنسور بیومتریک یا دکمه “پین” ایمن کرده اید اگر می خواهید پین خود را وارد کنید. اگر کیف پول سامسونگ را از طریق سنسور اثر انگشت ایمن کرده اید ، به سادگی با انگشت خود روی سنسور ضربه بزنید و حالت پرداخت فعال می شود.

3 سپس پشت تلفن را به ترمینال پرداخت یا دستگاه کارت لمس کنید. ممکن است شما نیاز به لمس تلفن به سمت دستگاه کارت در بعضی از جعبه ها داشته باشید. شما 30 ثانیه برای این کار دارید, اما اگر زمان تمام شد ، به سادگی مرحله 2 را تکرار کنید. پس از بازداشت کارت ، می توانید تماس تلفنی را به ترمینال پرداخت یا دستگاه کارت متوقف کنید. ممکن است از شما خواسته شود که پین ​​کارت خود را در ترمینال یا دستگاه کارت وارد کنید تا اجازه پرداخت را بدهد.

آیا می توانم از کیف پول سامسونگ در خارج از کشور استفاده کنم?

در صورتی که صادرکننده کارت اجازه استفاده از کارت فیزیکی در خارج از کشور را می دهد ، می توانید از دستگاه کیف پول سامسونگ برای پرداخت هزینه استفاده کنید. همان نرخ و هزینه ارز هنوز اعمال می شود. برای اطلاعات بیشتر ، از کارت تماس بگیرید.

پس از اضافه شدن کارت شما به سامسونگ پرداخت ، توسط شبکه کارت پرداخت فعال می شود (E.جف., ویزا ، MasterCard یا American Express) و کارت از طریق متوسط ​​، فعال سازی 5-10 دقیقه پس از هرگونه الزام تأیید اضافی انجام می شود ، مانند حذف رمز عبور یک بار (OTP). در این مدت ، شما قادر به استفاده از کارت خود در پرداخت سامسونگ نخواهید بود. کارت شما یک اخطار نشان می دهد و هنگام فعال شدن کارت ، یک اعلان دریافت خواهید کرد.

لطفا توجه داشته باشید: برای افزودن کارت در پرداخت سامسونگ ، یک اتصال اینترنتی فعال لازم است.

کیف پول سامسونگ: یک راه حل جدید در یک ، یک ژست واحد برای پرداخت های تلفن همراه ، بلیط های ورودی و غیره.

کیف پول سامسونگ

سامسونگ کیف پول سامسونگ [1] را ارائه می دهد ، یک سکوی جدید که ویژگی های موجود سامسونگ Pay و سامسونگ را از تلفن های هوشمند کهکشان عبور و غنی می کند [2] . Samsung Wallet یک راه حل تلفن هوشمند فوق العاده ساده برای رسیدگی است ، کاربران هم اکنون می توانند علاوه بر خدماتی مانند کلیدهای ماشین مواد مخدر ، کارتهای شبانه روزی و موارد دیگر بلیط های ورودی نیز داشته باشند.

“کیف پول سامسونگ به طور قابل توجهی زندگی روزمره کاربران دستگاه های تلفن همراه را ساده می کند ، خواه قفل وسیله نقلیه آنها ، باز کردن درب جلو یا شبانه روزی در فرودگاه[3]. ما به استقرار ویژگی های جدید در یک محیط کاملاً ایمن و ایمن ادامه خواهیم داد. “, اعلام می کند جانی هان ، EVP و رئیس تیم کیف پول سامسونگ برای بخش تجاری Samsung Electronics MX (تجربه موبایل) سامسونگ الکترونیک.

خیلی بیشتر از یک سرویس پرداخت ساده

امروز ، سامسونگ کیف پول دسترسی به بلیط های ورودی از نمایش های فرهنگی و مکانهایی با نام های بزرگ مانند کاخ ورسای ، L’Atelier des Lumières ، چراغ در چراغ ها ، چراغ های چراغ ، مرکز Caumont D ‘ART را فراهم می کند. [4]

هر روز ، سامسونگ پرداخت به میلیون ها کاربر از سراسر جهان اجازه می دهد تا پرداخت های خود را به راحتی انجام دهند. سامسونگ کیف پول با ارائه یک رابط تصفیه شده و دسترسی به یک ژست به کارتهای پرداخت ، کارتهای وفاداری و عضویت و غیره ، به موفقیت برنامه متکی است.

سایر اسناد رسمی مهم ، مانند گواهینامه های واکسیناسیون COVVI-19 یا پاس واکسیناسیون ، همچنین می توانند برای احراز هویت آسان و ایمن در کیف پول سامسونگ در برخی مناطق [5] ثبت شوند.

کیف پول سامسونگ خانه های هوشمند را تسهیل می کند. با تشکر از ادغام SmartThings و مشارکت سامسونگ با 15 شرکت [6] از ایمنی داخلی که بیش از 135 قفل درب هوشمند را پشتیبانی می کند ، کاربران می توانند به راحتی با دستگاه کهکشان خود قفل و باز کنند. علاوه بر این ، کیف پول سامسونگ می تواند کلیدهای اتومبیل دیجیتالی برخی از مدل های BMW را ضبط کند [7]: از این برنامه می توان برای قفل و باز کردن قفل وسیله نقلیه ، شروع موتور و حتی به اشتراک گذاشتن کلیدها با خیال راحت با دوستان و اعضای خانواده استفاده کرد.

سامسونگ کیف پول همچنین شامل عملکرد Samsung Pass است که به شما امکان می دهد تا با خیال راحت رمزهای عبور را برای دسترسی به حساب آنلاین و همچنین کارتهای شبانه روزی و بلیط های ورود به رویدادها ذخیره کنید [8] . در حال حرکت ، از کیف پول سامسونگ می توان برای سازماندهی بلیط استفاده کرد و به کاربران این امکان را می دهد تا آماده سازی خود را ساده کنند. همکاری سامسونگ با کره کره [9] به شما امکان می دهد کارت های شبانه روزی کره کره را در کیف پول سامسونگ برای دسترسی آسان ضبط کنید ، و سوار شدن به راحتی به عنوان اتصال به یک حساب آنلاین.

امنیت تضمین شده به لطف سامسونگ ناکس

سامسونگ کیف پول توسط سامسونگ ناکس ، سکوی ایمنی استانداردهای دفاع محافظت می شود [10] . محافظت ها شامل شناخت اثر انگشت و رمزگذاری است که از داده های حساس محافظت می کند ، به طوری که فقط صاحب دستگاه می تواند به اطلاعات مهم وی دسترسی پیدا کند. علاوه بر سامسونگ ناکس ، اطلاعات ثبت شده در کیف پول سامسونگ رمزگذاری شده و در محیط های جدا شده ذخیره می شود ، خواه این “محیط اجرای قابل اعتماد” باشد (محیط اعدام اعتماد به نفس) یا “عنصر امن تعبیه شده” (محیط امن تعبیه شده) ، یک تراشه غیرقابل تحمل که در برابر هک دیجیتال و فیزیکی مقاومت می کند.

حتی در صورت از دست دادن تلفن خود ، کاربران آرامش خاطر دارند که می دانند همه چیز ذخیره شده در کیف پول سامسونگ توسط سامسونگ ناکس و احراز هویت بیومتریک محافظت می شود. به لطف FindMymobile [11] ، کیف پول سامسونگ نیز می تواند از راه دور غیرفعال شود ، و کاربران می توانند از راه دور دستگاه خود را برای یک لایه محافظ اضافی قفل کنند.

دسترسی

سامسونگ کیف پول امروز در شش بازار موجود است: فرانسه ، آلمان ، ایتالیا ، اسپانیا ، انگلستان و ایالات متحده. برای شروع استفاده از کیف پول سامسونگ ، کاربران کهکشان برای باز کردن برنامه سامسونگ Pay یا Samsung Pass در یک دستگاه سازگار با کهکشان کافی است و دعوت را برای به روزرسانی نرم افزار دنبال می کنند یا به فروشگاه Galaxy می روند [12] .

[1] تقویم و در دسترس بودن ویژگی ها و خدمات شرح داده شده در این بیانیه مطبوعاتی ممکن است بسته به بازار و مدل متفاوت باشد و احتمالاً اصلاح می شود.

[2] سازگار با تلفن های کهکشان پذیرش پرداخت سامسونگ و بر اساس Android P یا نسخه بعدی. برخی از عناصر به دستگاه سازگار با ESE نیاز دارند. برای لیست کامل دستگاه های سازگار ، لطفاً با سایت www مشورت کنید.سامسونگ.کم.

[3] خدمات فقط پشتیبانی می شوند. هوایی کره ای اولین شریک این سرویس است.

[4] سایر مشارکتهای آینده.

[5] ایالات متحده ، کره جنوبی و برای اروپا: فرانسه ، آلمان ، ایتالیا ، اسپانیا ، انگلیس ، به زودی سوئیس و سوئد.

[6] در برخی از بازارهای درب هوشمند و قفل موجود است. برای به دست آوردن لیست شرکای جهانی ، لطفاً با سایت https: // www مشورت کنید.هوشمند.com/لیست محصولات.

[7] خدمات کلیدی دیجیتال خودکار بسته به بازار در مدل ها و دستگاه های خاص موجود است. در حال حاضر با مدل های خاص اتومبیل ، از جمله BMW 1 ، 2 ، 3 ، 4 ، 5 ، 7 ، 8 ، Z4 ، M3 ، M4 ، M5 ، M8 ، X3 ، X5 ، X6 ، X7 ، X5M ، X6M ، IX3 ، IX ، I4 کار می کند. ، i7 پس از ژوئیه 2020 ساخته شده و به یک کلید دیجیتال مجهز شده است. ویژگی های دقیق ممکن است بسته به خودروساز و/یا مدل متفاوت باشد.

[8] توابع و ویژگی های موجود و همچنین برنامه های سازگار ممکن است بسته به بازار به دلیل اختلافات نظارتی و قانونی و سیاست شریک زندگی متفاوت باشد.

[9] مدیریت کارتهای شبانه روزی هوایی کره از ماه مه 2022 در پروازهای هوایی واجد شرایط در دسترس است. در دسترس بودن منوط به اصلاح.

[10] سامسونگ ناکس با موفقیت به الزامات سختگیرانه امنیتی تعیین شده توسط دولت ها و شرکت های بزرگ در سراسر جهان پاسخ داد و به کاربران حرفه ای راه حل امنیتی موبایل قوی ارائه داد. گواهینامه ها بسته به کشور متفاوت است. برای اطلاعات بیشتر: https: // www.سامسونگکنوکس.com/in/knox-platform/knox

[11] نیاز به اتصال به یک حساب سامسونگ ، اتصال به شبکه Wi-Fi یا داده و پیکربندی پارامترها در FindMymobile دارد. محل دستگاه گمشده موجود با FindMymobile با مکان تقریبی که سیگنال دستگاه گمشده شناسایی شده است مطابقت دارد.

[12] در صورت بروزرسانی کاربران به سامسونگ کیف پول ، سامسونگ Pay و Samsung Pass می توانند از طریق برنامه کیف پول سامسونگ استفاده شوند: دیگر لازم نیست از دو برنامه جداگانه استفاده کنید. اگر کاربران نمی خواهند این تغییر را ایجاد کنند ، می توانند گزینه “هرگز” را برای به روزرسانی خودکار برنامه ها در تنظیمات فروشگاه Galaxy> به روزرسانی برنامه های خودکار انتخاب کنند.
سامسونگ کیف پول در کشورهای زیر موجود است: آفریقای جنوبی ، آلمان ، بحرین ، چین ، کره جنوبی ، دانمارک ، اسپانیا ، ایالات متحده ، فنلاند ، فرانسه ، ایتالیا ، قزاقستان ، کویت ، نروژ ، عمان ، قطر ، انگلستان ، امارات متحده عربی امارات عربی ، سوئد ، سوئیس و ویتنام.