بهترین صندلی های اداری ارگونومیک ، صندلی اداری راحت: صندلی کلاسیک در مقابل ارگونومیک

صندلی اداری راحت: صندلی کلاسیک در مقابل ارگونومیک

موقعیت نشسته یا مفهومی که شامل تغییر وضعیت آن در طول روز است ، برای تسهیل تغذیه ستون فقرات و کاهش خستگی مرتبط با بار استاتیک استاتیک ضروری است.

بهترین صندلی های دفتر ارگونومیک: هر آنچه را که باید بدانید

یک صندلی ارگونومیک یک دارایی اصلی برای هر ایستگاه کاری است ، چه در دفتر خانه و چه در موقعیت سنتی. اصل ارگونومی به شما کمک می کند تا در حین انجام وظایف و کارکردهای خود در طول روز ، سالم بمانید و راحت باشید.

ارگونومی به ویژه در حفظ موقعیت طبیعی گردن و ستون فقرات شما به منظور جلوگیری از درد مزمن و سایر مشکلات احتمالی تشکیل شده است. بهترین صندلی یکی از مواردی است که به شما در محیط کار کمک می کند. صندلی های دفتر ارگونومیک به شما راحتی ، پشتیبانی کمر ، امکانات تنظیم و ویژگی های پشتیبانی را ارائه می دهند که نیاز به نشستن و کار برای ساعت های قابل تحمل را ایجاد می کند.

موقعیت نشسته یا مفهومی که شامل تغییر وضعیت آن در طول روز است ، برای تسهیل تغذیه ستون فقرات و کاهش خستگی مرتبط با بار استاتیک استاتیک ضروری است.

انتخاب صندلی اداری هم می تواند یکی از ساده ترین و دشوارترین تصمیمات برای تهیه لوازم اداری باشد. این واقعیت وقتی که به دنبال بهترین صندلی ارگونومیک هستید ، با تعداد زیادی از ویژگی ها و سازگار با بودجه خود ، صادق تر است.

عمق صندلی قابل تنظیم ، تنش کج ، پیشرو و غیره. همچنین عناصر مهمی هستند که باید هنگام انتخاب در نظر بگیرند. اگر می خواهید یک صندلی اداری برای کمردرد باشد ? چه اتفاقی می افتد وقتی می خواهید یک صندلی پویاتر را اتخاذ کنید ?

اگر نیاز به بهبود صندلی خود در خانه یا دفتر دارید ، در جای مناسب قرار دارید.

مزایا و مضرات یک صندلی اداری

مزایای صندلی اداری

صندلی های اداری در محل کار مورد نیاز است. در اینجا برخی از مزایا که باید قبل از گرفتن صندلی اداری در نظر بگیرید:

 • یک صندلی دفتر ارگونومیک برای ارائه پشتیبانی طراحی شده است که باعث بهبود نگرش ، روحیه ، بهره وری و عملکرد شما می شود.
 • این می تواند فشار و تنش ثابت را در پشت ، پاها ، گردن ها و باسن شما کاهش دهد و باعث ایجاد وضعیت خوب می شود.
 • نشستن به راحتی ضروری است ، زیرا باعث افزایش غلظت و آرامش می شود ، که به شما امکان می دهد به وضوح فکر کنید تا از یک زاویه بهینه به وظایف خود نزدیک شوید.
 • یک صندلی اداری به دفتر شما در خانه یا دفتر استاندارد شما جنبه حرفه ای می دهد.
 • سرمایه گذاری در یک صندلی دفتر ارگونومیک می تواند آسیب به کار را کاهش داده و به تعهد و بهره وری بهتر کارمندان تبدیل شود.

مزایای صندلی اداری

مضرات یک صندلی اداری

 • ممکن است با مشکلات سلامتی مزمن روبرو شوید که اغلب با سبک زندگی بی تحرک همراه است.
 • یک فضای بزرگ ممکن است برای استفاده از صندلی و حرکت راحت لازم باشد. صندلی هایی با فاکتور فرم مناسب می توانند به شما در جلوگیری از پرداخت قیمت مکانی برای حالت نشسته کمک کنند.

مضرات یک صندلی اداری

بهترین صندلی دفتر ارگونومیک برای شما چیست ?

بسیاری از صندلی های اداری ارزان این احساس را به شما می دهند که در یک پرواز بین المللی در یک دفتر مرکزی پرتحرک در اقتصاد قفل شده اید ، اما صندلی های اداری با کیفیت به شما امکان می دهد به کلاس اول دسترسی پیدا کنید: آنها برای پشتیبانی راحت در طولانی مدت طراحی شده اند.

اکنون زمان آن رسیده است که به مجموعه ای از بهترین صندلی های موجود در بازار نگاه کنیم. این باید انتخاب صندلی آینده شما را تسهیل کند.

1. کرسی

صندلی Kinn مانند یک صندلی اداری معمولی و صندلی اداری راحت به نظر می رسد. هیچ چیز خاصی در طراحی مش خارجی وجود ندارد. اگر در یک اتاق روشن قرار دارید ، اسکلت TPE با شکوه آن را که مخصوصاً برای پشتیبانی از وضعیت خود طراحی شده و به لطف زمینه های مغناطیسی طراحی شده و سلامت پشت خود را ارتقا می بخشد ، خواهید دید. طراحی بی قاب و قسمت بالای انعطاف پذیر پوشه به شما امکان می دهد آزادانه به راست و چپ حرکت کنید ، در حالی که پیشرانه انعطاف پذیر از گردن و شانه های شما محافظت می کند.

کرسی

صندلی صندلی دارای یک صندلی بهاری منحصر به فرد است که به شما امکان می دهد مناطق مشکل مانند کمر را هدف قرار دهید و صندلی را با بدن خود مطابقت دهید و وضعیت خود را صاف کنید. این صندلی از حمایت خود از وضعیت استقرار بسیار قدردانی می شود که به شما در حفظ تراز صحیح ستون فقرات کمک می کند. این توسط BIFMA تأیید شده است.

2. میوچر خودمختار

با Myochair خودمختار به دنیای راحتی خوش آمدید. این یک صندلی قابل تقدیر و محبوب تر و صندلی اداری راحت است ، با طراحی ارگونومیک و یک پوشه مش هوایی که تمام روز شما را خنک و راحت نگه می دارد.

میوچر خودمختار

Myochair یک صندلی پروفایل با بالشتک با کیفیت عالی و یک پایه پایدار را ارائه می دهد که به تسکین پاهای شما کمک می کند ، در حالی که پرونده پشتیبانی وضعیت خوبی را برای تسکین کمردرد تشویق می کند.

این صندلی به گونه ای طراحی شده است که یک محیط کار حرفه ای و کارآمد را با قیمت مناسب به شما ارائه می دهد و کاملاً انتظارات شما را برآورده می کند.

3. ergochair 2 خودمختار

Ergochair 2 دارای یک سیستم تنظیم ظرفیت بزرگ است ، برای صندلی که روزانه هشت ساعت در آن مستقر می کنید ضروری است: بازوهای تنظیم شده ، کوسن صندلی حرکت می کند و که ممکن است مفیدترین باشد ، پشتیبانی کمری به سمت بالا و پایین ستون مهره حرکت می کند صندلی. این یکی از راحت ترین صندلی های اداری است.

ergochair 2 خودمختار

پوشه مش تنفس و کوسن صندلی کف راحت باعث نشستن روی این صندلی ارگونومیک حتی راحت تر می شود. به لطف بسیاری از امکانات تنظیم آن ، می توانید پشتیبانی پشتی ، تنش شیب پشتی ، ارتفاع صندلی ، ارتفاع و موقعیت افقی بازو ، عمق صندلی ، موقعیت پشتیبانی و غیره را کنترل کنید.

ستون گردن و مهره شما از شما سپاسگزار خواهد بود ، زیرا سطح پشتیبانی صندلی باعث کاهش تنشی می شود که بدن شما باید از آن پشتیبانی کند.

4. صندلی اداری میانه Serta

اگرچه بیشتر به خاطر تشک های خود شناخته شده است ، Setta با صندلی دفتر Serta برای سلامتی و بهزیستی ، ارگونومی را آغاز کرد. این صندلی با قیمت مناسب و صندلی اداری راحت دارای یک طراحی و احساس شایسته یک برند بالا و دارای کوسن های عمیق در لایه های ارگونومیک است که ترکیب کاملی از راحتی و پشتیبانی را ارائه می دهد.

صندلی اداری میانه Serta

این صندلی از چرم چسبناک زیست محیطی با پشتیبانی کمر BIM فعال ساخته شده است که هنگام حرکت مداوم از کمر حرکت می کند. با فشار دادن یک دکمه ، ارتفاع بازوهای خالی شده را تنظیم کنید و از اهرم های عملی فعال شده توسط کابل برای کنترل عملکردهای بلند کردن و قفل استفاده کنید.

صندلی Serta Back in Motion همچنین فناوری تصحیح وضعیتی منحصر به فرد را فراهم می کند که هنگام دراز کشیدن حوضه شما را به جلو تغییر می دهد. این پشت شما را در یک موقعیت خنثی مفید حفظ می کند تا از فشار بر روی دیسک های شما جلوگیری شود و حرکت ستون فقرات را ترویج کند. بعد از گذشت چند روز ، شما شروع به احساس مزایای یک صندلی راحت و پایدار خواهید کرد که به شما امکان می دهد روزهای طولانی کار خود را انجام دهید.

5. صندلی آئرون هرمان میلر

صندلی آئرون هرمان میلر در دنیای کار بسیار محبوب شده است. علاوه بر این ، این در منشأ تمایل به ارگونومی است. این صندلی اولین کسی است که یک صندلی و یک پرونده بافته شده بدون بالشتک فوم ارائه می دهد.

هوا براساس اصول بیومورفیک بدن برای راحتی نهایی استوار است. همچنین این امکان را برای مبارزه با درد کمری ، به ویژه به لطف یک پشتی بالا و یک کوسن سر که به شما امکان می دهد در حین حفظ وضعیت صحیح ، به استراحت سر خود را امکان پذیر می کند ، امکان پذیر است.

صندلی آئرون هرمان میلر

صندلی Aeron در اندازه های A ، B و C در دسترس است که هر یک از آنها برای ارائه ماژولار و راحت ترین تجربه طراحی شده اند.

6. صندلی پارچه جهش فولادی

همه نمی توانند مبلغ عظیمی را برای یک صندلی خرج کنند. این بدان معنا نیست که شما باید از یک محصول با کیفیت پایین راضی باشید. در واقع ، صندلی Leap -fabric بهترین صندلی ارگونومیک فروشنده توسط Steelcase است. این صندلی اداری راحت به شما اطمینان می دهد که یک محصول قابل اعتماد و راحت را خریداری کنید.

یکی از بهترین ویژگی های این صندلی ، فناوری پر ثبت اختراع Steelcase است. این اجازه می دهد تا این صندلی با شکل پشت شما مطابقت داشته باشد ، بنابراین پشتیبانی اساسی را ارائه می دهد و به شما امکان می دهد بیش از هر زمان دیگری راحت بمانید.

صندلی پارچه جهش فولادی

صندلی جهش نه تنها با بدن شما سازگار است و مانند هیچ صندلی دیگری با شما حرکت می کند ، بلکه به روشی ماندگار نیز ساخته می شود. کمتر از 30 ٪ صندلی از مواد بازیافت شده ساخته می شود ، و بیش از 90 ٪ صندلی قابل بازیافت است ، به این معنی که وقتی این صندلی به پایان می رسد ، می توان از مواد استفاده مجدد کرد ، که به طور قابل توجهی پیامدهای موجود در محیط را محدود می کند.

هر قسمت از صندلی انعطاف پذیر است ، از قسمت فوقانی پشت تا کمر ، بازوها در لبه صندلی ، از ارتفاع صندلی تا عمق آن. هر صندلی بهینه سازی کل را امکان پذیر می کند تا همه کاربران بتوانند از همان پشتیبانی و همان راحتی همکاران کار خود بهره مند شوند.

7. ژست صندلی فولادی

صندلی برنده جایزه Steelcase یکی از صندلی های راحت است که قابل خریداری است. این صندلی جدید دفتر انقلابی برای تطبیق با موقعیت های مختلف و اندازه بدن طبیعی ، ضمن پشتیبانی و محافظت از پشت و گردن طراحی شده است.

ژست از فناوری اختصاصی Liveback استفاده می کند که به طور خودکار با بدن شما سازگار می شود و از حرکت طبیعی ستون فقرات و گردن شما تقلید می کند.

بازوهای صندلی مخصوصاً توسعه یافته اند تا طیف گسترده ای از حالت های مختلف را فراهم کنند. یکی از مشکلات بسیاری از کرسی های اداری این است که آنها آزادی حرکت بزرگی را ارائه نمی دهند.

ژست صندلی فولادی

با این حال ، بدن انسان به طور طبیعی موقعیت ها را به طور مرتب تغییر می دهد تا راحت بماند. با قرار دادن بازوهای بیشتر ، ما این تحریک طبیعی را در نظر می گیریم ، با ارائه موقعیت های بیشتر در جایی که می توانید از آنها پشتیبانی کنید.

بازوها همچنین می توانند 360 درجه بچرخند ، که به شما امکان می دهد در تمام موقعیت های ممکن از آنها پشتیبانی کنید.

ژست در سال 2013 جایزه نئوکون طلا را به دست آورد و خود را در هشت رنگ مختلف ارائه می دهد ، بنابراین همیشه می توانید در ظاهر صندلی خود و همچنین در عملکرد آن احساس خوبی داشته باشید.

8. صندلی دفتر ارگونومیک Sihoo

با جایگزینی صندلی اداری کلاسیک سیاه با طراحی خاکستری روشن ، صندلی دفتر Sihoo یک سرمایه گذاری عالی با قیمت مناسب است. تمام عناصر ارگونومیک استاندارد وجود دارد ، از جمله یک پوشه مرکزی خمیده ، بازوهای قابل تنظیم ، یک پوشه در پارچه مش و عملکرد شیب با یک کوسن اسفنجی با چگالی بالا برای حفظ راحت شما در روزهای طولانی کار.

سیهو

پشتیبانی کمر قابل تنظیم به شما امکان می دهد بسته به مورفولوژی خود ، پوشه را به اندازه خود تنظیم کنید. گیلاس روی کیک ? صندلی آسان برای مونتاژ است.

نتیجه

سرمایه گذاری در یک کرسی دفتر ارگونومیک یکی از تصمیمات اساسی است که شما برای کار خود یا برای خودتان باید اتخاذ کنید. با این کار ، شما هم در آینده و هم در حال حاضر سرمایه گذاری می کنید.

این صندلی ها به جای معکوس با شکل طبیعی بدن شما سازگار هستند. اگر یکی از آنها را بدست آورید ، وضعیت خوبی را تضمین می کند ، و در حین کار عضلات و مفاصل شما را در حالت خنثی نگه می دارد.

صندلی ارگونومیک راحت امکان تراز صحیح لگن و باسن را فراهم می کند و در طول روز انرژی بیشتری به شما می دهد. سپس می توانید بدون هیچ گونه حواس پرتی روی کار روز تمرکز کنید و کارهای بیشتری انجام خواهید داد.

اگر سلامتی خود را جدی می گیرید و کار می کنید ، باید خرید یک صندلی دفتر ارگونومیک را در نظر بگیرید.

سفارش فله 2023

سفارش فله 2023

خبرنامه Subcibe و 100 دلار تخفیف دریافت کنید.

به روزرسانی های محصول ، پیشنهادات ویژه ، نکات ERGO و فرم الهام بخش تیم ما را دریافت کنید.

صندلی اداری راحت: صندلی کلاسیک در مقابل ارگونومیک

شما به دنبال یک صندلی اداری راحت ? گیمر ، سازنده از راه دور ، حرفه ای بخش سوم ، کارمند دفتر ، آزمایشگاه ، کارخانه … هرچه محیط کار شما باشد ، اگر ساعت های زیادی را در یک حالت نشسته می گذرانید ، انتخاب صندلی با کیفیت برای آن ضروری است پشت خود را تسکین دهید. علاوه بر این ، یک صندلی راحت به جلوگیری از ظاهر کمردرد کمک می کند. برای طیف گسترده ای از صندلی های موجود در بازار ، که یک صندلی اداری کلاسیک را از یک مدل ارگونومیک متمایز می کند ? چگونه حتماً صندلی را انتخاب کنید که به اندازه کافی نیازهای شما را برآورده کند ? ما همه چیز را به شما می گوییم.

صندلی اداری راحت

صندلی اداری راحت: در زندگی روزمره چگونه مهم است ?

توسعه فضای کاری شما یک است عامل اصلی بهزیستی شما. صدا ، دسک تاپ و محیط رایانه ، صندلی راحت ، نور طبیعی ، صفحه نمایش ضد آب .. ایستگاه کاری خود را تطبیق دهید به حالت های و حرکاتی که به طور روزانه ایجاد می کنید مزایای بسیاری را نشان می دهد ، به ویژه: تسکین پشت خود ، افزایش بهره وری آن با اتخاذ آزادی حرکت در طول روز ، محافظت از خود در برابر MSD ها (اختلالات اسکلتی عضلانی) که به ویژه روی کارگران نشسته و غیره تأثیر می گذارد.

آیا می دانید ? با ظاهر MSDS ، بهداشت حرفه ای یک چالش بزرگ برای شرکت ها است. به همین ترتیب ، کارفرمای شما می تواند یارانه ها را برای بهره مندی از بودجه کمک کنید تجهیزات ارگونومیک. دفتر نشسته ، صندلی ارگونومیک ، پایه ، استراحت CRAC ، اسکلت اسکلتی … تعداد مبلمان و لوازم جانبی که به ویژه برای راحتی کاربر طراحی شده اند در بازار وجود دارد.

روی تریبون تجهیزات تحسین شده توسط کارگران: صندلی میز ، راحت ترجیحا. با دفتر ، این راه حلی را تشکیل می دهد که به بهزیستی و سلامتی در محل کار کمک می کند. اما چگونه می توان از یک صندلی راحت که واقعاً نیازهای شما را برآورده می کند ، انتخاب کنید ?

صندلی اداری: کلاسیک یا ارگونومیک ?

صندلی ارگونومیک چیست ?

یک صندلی ارگونومیک برای سختی ، ناراحتی و خستگی کاربر را کاهش دهید. علاوه بر استحکام و دوام ، صندلی دفتر ارگونومیک تنظیمات مختلفی را ارائه می دهد تا بتوانید آن را به نیازهای خود شخصی سازی کنید.

صندلی همچنین باید بتواند تمام حرکات خود را دنبال کند تا بتوانید موقعیت های مختلف جایگزین در طول روز.

به طور خلاصه ، یک صندلی ارگونومیک مخصوصاً برای آن طراحی شده است آخرین و پشت خود را نگه دارید و همچنین اعضای فوقانی شما.

خوب است بدانید: ارگونومی یک است مطالعه علمی واقعی در مورد شرایط کار و به طور خاص ، در مورد پیوندهای بین انسان و دستگاه. هدف از مطالعات در مورد ارگونومی در محل کار ، تطبیق محیط با نیازهای کاربر و نه برعکس از طریق واسطه ابزارها (تجهیزات ارگونومیک) است.

چه تفاوت هایی با یک صندلی اداری کلاسیک ?

در سطح ساختاری ، تفاوت زیادی ندارد: صندلی دفتر کلاسیک و ارگونومیک هر دو دارای یک صندلی ، پشتی ، یک پایه یا حتی بازو هستند. با این حال ، صندلی ارگونومیک از بسیاری جهات متفاوت خواهد بود:

 • در مکانیسم کج و تمایل, که از یک مدل به مدل دیگر متفاوت است ، اما همیشه به کاربر اجازه می دهد پوشه و/یا صندلی را به نیازهای خود تنظیم کند.
 • عمق و عرضصندلی راحت برای برآورده کردن نیازهای بسیاری از کاربران.
 • آنجا حضور بازوهای (قابل تنظیم یا بسته به مدل) ، از پیشرو قابل تنظیم با ارتفاع قابل تنظیم و احتمالاً پشتیبانی کمری به طور بالقوه قابل تنظیم در ارتفاع.
 • آنجا انحنای پرونده و صندلی به طور خاص برای ازدواج با مورفولوژی کاربر و ارائه پشتیبانی خوب پشتی مورد مطالعه قرار گرفت.
 • در مواد استفاده شده. در حالی که برخی خواص قابل تنفس را ارائه می دهند ، برخی دیگر راحتی بیشتری را ارائه می دهند یا به محیط های کاری خاص پاسخ می دهند (به عنوان مثال ضد فوا).
 • از پایه 5 شاخه قوی این امکان ثبات بهینه را فراهم می کند.

علاوه بر این خصوصیات ، حالت های طراحی از یک صندلی کلاسیک متفاوت است ، زیرا یک صندلی دفتر ارگونومیک باید به مجموعه ای از آنها پاسخ دهد استانداردهای سخت برای تضمین کیفیت آن.

در مورد صندلی های بازی ?

تولید کنندگان مدل های ویژه صندلی های گیمرها را طراحی می کنند. در اصل که با استفاده طولانی سازگار است ، صندلی های بازی نیز بزرگ را ارائه می دهند پانل تنظیمات برای ارائه راحتی بهینه.

بیشتر اوقات ، صندلی های گیمرها مبتنی بر مکانیسم تماس کج و دائمی هستند. این بدان معنی است که صندلی دارای سیستمی است که سوئیچ کل را اجازه می دهد, در حالی که به کاربر موقعیت ثابت را ارائه می دهد زیرا پوشه در تماس با پشت کاربر است.

علاوه بر این ، تمایل صندلی بازی اغلب بسیار بیشتر از یک صندلی اداری معمولی است. برخی از مدل ها تا آنجا پیش می روند که اجازه می دهد تمایل 180 پس از یک جلسه بازی طولانی ، پشت خود را دراز کنید !

صندلی های گیمرها هیچ ارتباطی با صندلی اداری معمولی ندارند. با بازو ، پیشانی ، منحنی پرونده مورد مطالعه ، صندلی های بازی کسی نیست صندلی های ارگونومیک. مدل های اختصاص داده شده به بازیکنان هنوز یک تکینگی دارند: طراحی آنها همان است صندلی های ماشین مسابقه.

نحوه انتخاب مناسب ترین صندلی اداری ?

توجه مصرف کننده ، توضیحات تنظیمات و لوازم جانبی مختلف … برای مقایسه خوب محصولات بازار ، از خود شروع کنید استفاده از شما. به عنوان مثال ، در صورت نشستن کمتر از 4 ساعت در روز ، لازم نیست به یک مدل 24 ساعته اختصاص داده شده به حرفه های نظارت و کنترل بروید. صندلی های ورودی ارگونومیک این ترفند را انجام می دهند !

توصیه های دیگر: به تولید محصول توجه کنید. اصطلاح “ارگونومیک” مشمول کنترل نیست. سپس در صندلی های دفتر نیمه انرژی زا که ارگونومیک نیستند ، می یابیم. اولین شاخصی که تراشه را در گوش قرار می دهد این است معیار قیمت (اغلب کمتر از 100 €). برای خرید یک محصول با کیفیت ، بهتر است از متخصصان تجهیزات ارگونومیک حمایت کنید. این به ویژه مورد Ergofrance است ، که علاوه بر این خدمات بسیاری از قبیل را ارائه می دهدآزمایش رایگان مبلمان, تضمین ها و دوره های آموزشی برای اتخاذ.

سرانجام ، قیمت صندلی های ارگونومیک بسته به ایستاده متفاوت خواهد بود. ما آن را پیدا می کنیم بین 200 یورو و بیش از 1000 یورو برای قوی ترین (به عنوان مثال به افراد دارای شرکت های قوی اختصاص داده شده است). برای یافتن ارزش مناسب برای پول ، بهترین این است که بتوانیم محصول و مهمتر از همه را آزمایش کنیم از مشاوره برای تطبیق تنظیمات با نیازهای خود بهره مند شوید.