خاتمه تلفن همراه – هزینه های محاسبه هزینه ها ، هزینه خاتمه برای یک بسته تلفن همراه: نحوه محاسبه آنها?

هزینه خاتمه برای یک بسته موبایل: نحوه محاسبه آنها

در کل ، 3179 به شما امکان می دهد قبل از تصمیم گیری برای شروع یک روش خاتمه ، تمام کارت ها را در دست داشته باشید. مصرف کنندگان با اپراتور تلفن خود که نمی دانند به همین دلیل مورد علاقه خود قرار می گیرند برای یافتن هزینه خاتمه آنها با این شماره تماس بگیرید.

تغییر برنامه تلفن همراه: هزینه خاتمه را محاسبه کنید

از اول ژوئن 2008, قانون چتل وارد کار شد و حقوق مصرف کننده را به ویژه در بخش های ارتباطات الکترونیکی تقویت کرد. بنابراین قانون چتل تصریح می کند که بیش از 12 ماه از تعامل ، مشترک می تواند قرارداد موبایل خود را که با پرداخت تنها یک چهارم از مبلغ باقیمانده پیش بینی شده پیش بینی شده است ، خاتمه دهد.

واضح است ، اگر با یک تعهد 24 ماهه در یک بسته موبایل درگیر شوید و بعد از یک سال اپراتور خود را ترک می کنید ، 12 ماه باقی مانده را پرداخت نمی کنید ، بلکه فقط هزینه های خاتمه مربوط به اشتراک 3 ماه (به استثنای تخفیف).

لطفاً توجه داشته باشید: هر ماه باقیمانده قبل از پایان سال اول نامزدی کاملاً موعد است !

راهنماهای ما در مورد خاتمه اینترنت / موبایل

چگونه می توان یک کلید نارنجی 3G / 4G نارنجی ، Bouygues یا SFR را خاتمه داد؟

نحوه خاتمه دادن به کلید نارنجی 3G / 4G Orange ، Bouygues یا SFR ?

چگونه می توان بیمه موبایل SFR chubb را خاتمه داد؟

نحوه خاتمه بیمه تلفن همراه SFR chubb ?

چگونه بسته اینترنت Orange LiveBox خود را خاتمه دهیم؟

چگونه بسته اینترنت Orange LiveBox خود را خاتمه دهیم ?

چگونه می توان اشتراک کانال خود ، سابق Canalsat را خاتمه داد؟

نحوه خاتمه اشتراک کانال خود ، سابق Canalsat ?

چگونه می توان اشتراک اینترنتی SFR را خاتمه داد؟

نحوه خاتمه اشتراک SFR اینترنت ?

چه نامه خاتمه برای لغو اشتراک از تلفن همراه رایگان؟

چه نامه خاتمه ای برای لغو اشتراک از تلفن همراه رایگان ?

هزینه خاتمه برای یک بسته موبایل: نحوه محاسبه آنها ?

هزینه خاتمه تخمین

امروز ، استاندارد با بسته های تلفن همراه بدون تعهد است. اپراتورهای تاریخی همه شرکت های تابعه کم هزینه خود را راه اندازی کرده اند بسته های تلفن همراه بدون هزینه کمتری. در اصل ، این نوع اشتراک ها در صورت خاتمه قرارداد شامل پرداخت هزینه خاتمه نمی شود. از طرف دیگر ، این همیشه اینگونه نبود: اشتراک های مربوط به نامزدی ، چند سال پیش ، ارز مشترک بود.

برخی از مصرف کنندگان همچنان بسته های خود را با تعهد مدت زمان ، به ویژه با هدف بدست آوردن تلفن هوشمند با هزینه کمتری ادامه می دهند. در این موارد بسیار خاص ، هزینه های خاتمه ممکن است بالاتر یا پایین تر باشد. در واقعیت ، همه اینها به تاریخ پایان تعهد بسته موبایل بستگی دارد. برای روشن شدن ، کاربران می توانند به راحتی تعداد پرداخت های ماهانه باقی مانده را برای پرداخت محاسبه کنند. توجه داشته باشید که قانون چتل می تواند به مصرف کنندگان اجازه دهد هزینه های خاتمه آنها را تا حد زیادی کاهش می دهد.

 • ابتدا باید تاریخ پایان خود را پیدا کنید
 • این کار را می توان با تماس با 3179 انجام داد
 • اگر پیشنهاد بدون تعهد باشد یا کاربر دیگر درگیر آن نباشد ، خاتمه رایگان است
 • در غیر این صورت ، قانون چتل هزینه هزینه های خاتمه را برای مصرف کنندگان که هنوز متحمل شده اند کاهش می دهد.
 • نحوه محاسبه هزینه خاتمه یک بسته موبایل ?
 • برای اطلاع از تاریخ پایان تعهد قرارداد موبایل خود با 3179 تماس بگیرید
 • هزینه خاتمه را برای مخابرات SFR ، نارنجی ، رایگان یا Bouygues محاسبه کنید
 • چگونه مجبور به پرداخت هزینه های خاتمه برنامه تلفن همراه خود نباشید ?
 • کاهش و بازپرداخت هزینه های خاتمه یک اشتراک تلفن همراه
 • به لطف قانون چتل در صورت تعهد ، هزینه خاتمه کمتری را پرداخت کنید
 • بازپرداخت هزینه های خاتمه یک بسته نارنجی ، SFR یا Bouygues

محتوای این صفحه توسط یک متخصص تحریریه در مورد تاریخ تأیید شده است 09/11/2023

نحوه محاسبه هزینه خاتمه یک بسته موبایل ?

به عنوان بخشی از خاتمه بسته موبایل ، مشترکان باید در ابتدا هزینه های خاتمه آنها را تخمین بزنند. برای انجام این کار ، چندین راه حل وجود دارد و به کاربر اجازه می دهد تا بداند که در مورد اشتراک و پرداخت آنها در کجا است. به عنوان مثال ، کاربران می توانند سعی کنند کد ریو خود را به دست آورند قبل از خاتمه پیشنهاد خود ، اطلاعاتی در مورد بسته خود داشته باشید. علاوه بر این ، هزینه های خاتمه را می توان از طریق شبیه سازهای موجود از طریق اپراتورهای تلفن محاسبه کرد.

محاسبه هزینه های یک برنامه تلفن همراه

خاتمه بسته موبایل می تواند هزینه هایی ایجاد کند: نحوه محاسبه آنها ?

برای اطلاع از تاریخ پایان تعهد قرارداد موبایل خود با 3179 تماس بگیرید

کاربران با یک بسته تلفن همراه با تعهد می توانند برای یافتن کد ریو و پایان تاریخ تعهد با 3179 تماس بگیرید اشتراک آنها. این امر به آنها اجازه می دهد تا تعداد پرداخت های ماهانه باقی مانده را برای پرداخت محاسبه کنند. بنابراین این اطلاعات با ارزش است که می تواند هزینه های خاتمه بسته موبایل را محاسبه کند.

یک صدای خلاصه کد ریو و پایان تاریخ تعهد را با هم ارتباط می دهد. پس از به دست آوردن این اطلاعات ، کاربران می توانند:

 • برنامه تلفن همراه خود را با همان قیمت نگه دارید
 • به لطف کد موبایل ریو ، قابلیت حمل شماره را انجام دهید
 • سعی کردن در مورد قیمت بسته مذاکره کنید ؛
 • در ازای تجدید تعهد ، تلفن هوشمند را با نرخ ترجیحی درخواست کنید
 • برنامه تلفن همراه را پس از محاسبه هزینه خاتمه خاتمه دهید.

در کل ، 3179 به شما امکان می دهد قبل از تصمیم گیری برای شروع یک روش خاتمه ، تمام کارت ها را در دست داشته باشید. مصرف کنندگان با اپراتور تلفن خود که نمی دانند به همین دلیل مورد علاقه خود قرار می گیرند برای یافتن هزینه خاتمه آنها با این شماره تماس بگیرید.

کد ریو نیز برای خطوط ثابت وجود دارد

برای مشتریانی که می خواهند قابلیت حمل و نقل خط تلفن ثابت خود را انجام دهند ، حالت عملیاتی همانند گفته شده در بالا باقی مانده است. بنابراین آنها باید کد ریو خط ثابت خود را بدست آورند تا شماره تلفن ثابت خود را حفظ کنند.

هزینه خاتمه را برای مخابرات SFR ، نارنجی ، رایگان یا Bouygues محاسبه کنید

اپراتورهای تلفنی همه فضاهای مشتری را در دسترس همه مشترکین ارائه می دهند. از فضای آنلاین خود ، کاربران می توانند یک شبیه سازی برای تخمین هزینه خاتمه آنها.

از طرف نارنجی و SFR ، کاربران ابتدا باید با استفاده از شناسه های خود به منطقه مشتری خود متصل شوند. به این ترتیب ، آنها می توانند به شبیه ساز دسترسی داشته باشند که به آنها امکان می دهد هزینه های خاتمه برنامه تلفن همراه خود را محاسبه کنید. عملکرد این شبیه سازها تقریباً یکسان است ، مصرف کنندگان باید اطلاعات مربوط به نوع بسته خود و تاریخ پایان تعهد را اضافه کنند.

با توجه به Bouygues Telecom ، همه مصرف کنندگان می توانند به شبیه ساز دسترسی پیدا کنند. برای این کار ، کاربران می توانند به بخش شبیه ساز “خاتمه شبیه ساز” به وب سایت اپراتور مراجعه کنند. پس از آن ، نوع پیشنهاد مشترک ، وضعیت قرارداد ، مدت زمان درگیری و همچنین پایان درگیری باید مطلع شود. سرانجام ، کاربران باید قیمت بسته آنها را مشخص کنید.

بنابراین ، در اینجا نحوه دسترسی به هزینه های خاتمه اپراتورهای ترمینال وجود دارد:

 • نارنجی: تخمین هزینه های خاتمه از طریق منطقه مشتری آنلاین ؛
 • SFR: محاسبه هزینه های خاتمه در منطقه مشتری ؛
 • Bouygues Telecom: امکان تخمین هزینه های خاتمه برای همه باز است.

بسته ارزان قیمت

همچنین بسته موبایل ارزان را بخوانید: مقایسه با پایین آمدن فاکتور خود

چگونه مجبور به پرداخت هزینه های خاتمه برنامه تلفن همراه خود نباشید ?

برخی از موقعیت ها توجیه می کنند به صورت رایگان یا حداقل با هزینه کمتری خاتمه دهید. از طرف دیگر ، دلایل باید مواردی از Majeure Force باشد. علاوه بر ایجاد یک دلیل معتبر هنگام خاتمه ، کاربران باید اسناد حمایتی را ارائه دهند که ثابت می کند شرایط این نوع خاتمه را برآورده می کند.

روش خاتمه در صورت عدم وجود نیرو ، به طور منطقی برای مصرف کنندگان یک پنی هزینه نمی کند. به همین دلیل است که اپراتورهای تلفن اغلب از بسیاری از اسناد پشتیبان درخواست می کنند. توجه داشته باشید که موارد Force Majeure نیز توجیه می شود یک قرارداد را هنوز در حین تعهد خاتمه دهید.

بنابراین ، در اینجا مواردی از نیروهای نیرو وجود دارد که اپراتورها را مجبور به پذیرش خاتمه آزاد می کنند:

 • مصرف کننده ناگهان کار خود را در یک قرارداد دائمی از دست می دهد
 • مشترک بسته موبایل می میرد
 • خدمات ارائه شده به عنوان بخشی از اشتراک توسط اپراتور ارائه نمی شود.

در واقعیت ، دلایل دیگر برای خاتمه بسته بندی موبایل به صورت رایگان وجود دارد. برای کسب اطلاعات بیشتر ، کاربران می توانند به قرارداد خود با اپراتور تلفن مراجعه کنند. در همه موارد ، اپراتور باید دلایل خاتمه را بدون هزینه های معتبر تحقق بخشید.

قبل از خاتمه بسته خود با اپراتور خود تماس بگیرید

قبل از خاتمه برنامه تلفن همراه خود ، در همه موارد توصیه می شود با اپراتور آن تماس بگیرید. این به شما امکان می دهد تا همه دلایل خاتمه رایگان را درخواست کنید. علاوه بر این ، مشاوران غالباً پیشنهادات تبلیغاتی را به مصرف کنندگان ارائه می دهند که ابراز می خواهند پیشنهاد خود را فسخ کنند تا بتوانند آنها را در بین مشتریان خود نگه دارند.

کاهش و بازپرداخت هزینه های خاتمه یک اشتراک تلفن همراه

مصرف کنندگان این انتخاب را دارند که بسته های تلفن همراه را با تعهد یا بدون تعهد بیرون بیاورند. در حالت اول ، در صورت خاتمه ، هزینه ها به طور بالقوه می توانند صورتحساب شوند. این به ویژه هنگامی که دوره تعهد بسته موبایل تکمیل نشود ، مداخله می کند. وقتی این اتفاق بیفتد ، برای کاربران مناسب است هزینه های خاتمه را که باید بپردازند محاسبه کنید تا شگفتی های ناخوشایند نداشته باشد.

هر اتفاقی بیفتد ، هزینه خاتمه لزوما باید جزو شرایط عمومی فروش باشد. اگر مصرف کنندگان در زمان خاتمه هنوز با اپراتور خود درگیر هستند ، راه حل های خاص مانند قانون چتل یا برخی از پیشنهادات تبلیغاتی ، کم و بیش پول صرفه جویی می کنند.

به لطف قانون چتل در صورت تعهد ، هزینه خاتمه کمتری را پرداخت کنید

اولین راه حل به گونه ای که با هزینه های خاتمه بسته بندی موبایل خود با تعهد اجرا نشود ، فراخوانی با قانون چتل است. این قانون برای مصرف کنندگان آغاز شده به مدت 24 ماه با اپراتور تلفن خود در نظر گرفته شده است. به طور خلاصه ، قانون چتل به مصرف کنندگان این امکان را می دهد تا اشتراک آنها را با تعامل به روشی اولیه خاتمه دهید, بدون پرداخت تمام پرداخت های ماهانه باقی مانده.

بنابراین کاربران می توانند برنامه تلفن همراه خود را پس از دوازدهمین ماه درگیری خاتمه دهید و فقط 25 ٪ از کل مبلغ را به دلیل اپراتور پرداخت کنید. برای اینکه بتوانید از این تخفیف بهره مند شوید ، بنابراین لازم است که مصرف کنندگان در مورد تاریخ پایان تعهد بسته موبایل خود سؤال کنند. قانون چتل در واقع نمی تواند برای 12 ماه اول درگیری اعمال شود.

به عنوان مثال ، برای بسته ای با تعهد بیش از 2 سال با 25 € در هر ماه ، هزینه خاتمه با قانون چتل می تواند به شرح زیر محاسبه شود:

 • خاتمه بسته در مدت 6 ماه از اشتراک → 25 x 6 + 25 x 12/4 = 150 + 75 = 225 € ؛
 • خاتمه بسته در طی 14 ماه از اشتراک → 25 x 10/4 = 250/4 = 62.5 €.

به عبارت دیگر ، به لطف قانون چتل ، مشترکین درگیر بیش از 24 ماه نباید پرداخت کنید که یک چهارم از پرداخت ماهانه باقی مانده در سال دوم تعهد.

اپراتور تلفن همراه را تغییر دهید

همچنین بسته بندی اپراتور و بسته موبایل را بخوانید: نحوه انجام ?

بازپرداخت هزینه های خاتمه یک بسته نارنجی ، SFR یا Bouygues

برای اپراتورهای تلفنی مانند Orange ، Bouygues Telecom یا SFR غیر معمول نیست تا مصرف کنندگان را به خاتمه بسته فعلی تلفن همراه خود ترغیب کند. برای این کار ، برخی از ارائه دهندگان به کاربران پیشنهاد می دهند تا از آنها بهره مند شوند هزینه خاتمه رایگان در اپراتور قدیمی خود برای هر اشتراک جدید. به عنوان یک قاعده ، هزینه های خاتمه به صورت داشتن بازپرداخت می شود و یک پرداخت ماهانه واحد را پوشش می دهد. بسته به نوع بسته انتخاب شده از اپراتور جدید ، بازپرداخت ممکن است کم و بیش قابل توجه باشد.

سایر اپراتورها همچنین مبلغ بازپرداخت ثابت را ارائه می دهند ، که بعضی اوقات می تواند برای همه مشترکین جدید چند صد یورو باشد. متأسفانه ، این پیشنهادات تبلیغاتی عمدتاً مربوط به اشتراک اینترنت است. کلیه ارائه دهندگان خدمات اینترنتی بازپرداخت هزینه های خاتمه ISP قبلی خود را به مصرف کنندگان ارائه می دهند. با توجه به برنامه های تلفن همراه ، کاربران هنوز هم می توانند هوشیار باشند زیرا غیرممکن نیست که ارتقاء این نوع به آنها ارائه شود.

هزینه های دیگر برای اشتراک های اینترنتی انتظار می رود

همانطور که در بالا توضیح داده شد ، ارائه دهندگان خدمات اینترنتی اغلب پیشنهاداتی را برای دریافت بازپرداخت هزینه های خاتمه اشتراک قدیمی شما ارائه می دهند. با این حال ، باید بدانید که مشتری به طور کلی مجبور به پرداخت هزینه های فعال سازی خط ، که غیر قابل بازپرداخت هستند.

در مورد پیوندهای وابستگی بیشتر بدانید

ما یک ده کارمند هستیم. پیوندهای ردیابی شده در محتوای ما می توانند برای همه THEFORFAIT درآمد فراهم کنند.خط. این هزینه بیشتری برای شما ندارد ، به ما امکان می دهد تا به شما محتوای کیفی ارائه دهیم و پروژه های جدیدی را توسعه دهیم. برخی از مطالب حمایت مالی و به همین ترتیب شناسایی می شوند. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد عملیات ، اینجاست.