سیم کارت رایگان: نحوه فعال کردن سیم کارت موبایل رایگان?, چگونه سیم کارت خود را برای بسته تلفن همراه رایگان خود فعال کنیم?

نحوه فعال کردن سیم کارت بسته موبایل رایگان آن

Contents

به طور کلی ، سیم کارت در زمان سفارش تنظیم می شود. این مورد با تلفن همراه رایگان است که با آن مبلغ 10 یورو هزینه دارد.

سیم کارت رایگان: نحوه فعال کردن سیم کارت موبایل رایگان ?

به منظور استفاده بیشتر از بسته موبایل رایگان جدید خود ، فعال کردن سیم کارت رایگان که به دست آورده اید ضروری است. روش دنبال کردن چیست و چه مدت فعال سازی می تواند طول بکشد ? این راهنما به شما این امکان را می دهد تا با جزئیات بدانید که چگونه یک سیم کارت کلاسیک رایگان مانند ESIM را فعال کنید و مهلت وجود دارد که می تواند باشد.

شما می خواهید پیشنهادات موجود در موبایل + Freebox موجود را مقایسه کنید ?

سرویس Jechange رایگان

شما می خواهید پیشنهادات موجود در موبایل + Freebox موجود را مقایسه کنید ?

 • ضروری
 • منفعال سازی سیم کارت رایگان به شما امکان می دهد جدید خود را بسازید بسته موبایل عملیاتی.
 • این برای انجام شده است سیم کارتهای فیزیکی کلاسیک مانند با ESIM مجازی.
 • روش فعال سازی رایگان سیم کارت در سطح آن انجام می شود منطقه مشتری در چند دقیقه.
 • در زمان فعال سازی سیم کارت رایگان جدید به طور کلی تقریباً فوری است.
 • در صورت بسته بندی ترمینال ، SIM Free Delivered IS است قبلاً به طور خودکار فعال شده است.

کارت رایگان سیم کارت فعال چیست؟ ?

درج سیم کارت

هر برنامه موبایل رایگان به لطف حضور سیم کارت از اپراتور درج شده در تلفن هوشمند خود کار می کند. هنگام عضویت در یک پیشنهاد موبایل به مشترک جدید ارسال می شود. آنجا سیم کارت رایگان حاوی حافظه و همچنین یک تراشه الکترونیکی است. دومی چندین دارد اطلاعات ضروری پیوند به اپراتور: شناسه وی ، تعداد مشترکین و کد کشور.

با گذشت سالها ، قالب سیم کارتها تکامل یافته و بیشتر و بیشتر مینیاتور می شوند. پیشنهادات رایگان 3 قالب سیم کارت مختلف بسته به مدل تلفن هوشمند شما: Mini-Sim ، Micro-Sim و Nano-Sim. ما باید بدانیم که چگونه می دانیم که سیم کارت تلفن ما چه فرمت سیم کارت را در آن قرار می دهد.

بدون یک سیم کارت درج و فعال شده, یک تلفن قادر به دریافت شبکه تلفن همراه صادر شده توسط اپراتور بسته موبایل مشترک نیست. برقراری تماس ، ارسال پیامک و حرکت به اینترنت در 3G ، 4G یا 5G امکان پذیر نخواهد بود. همچنین استفاده از a امکان پذیر است ESIM رایگان : این یک سیم کارت “مجازی” است که ما از تلفن همراه شما بارگیری می کنیم. Esim دارد همان ویژگی ها که یک سیم کارت فیزیکی کلاسیک.

واقعیتسیم کارت رایگان را فعال کنید ماشه را تشکیل می دهد تا بتواند از اشتراک تلفن همراه و شبکه آن استفاده کند. سیم کارت همچنین اجازه می دهد:

 • قدرت فروشگاه از اپراتور تلفن همراه و داده های خاص ، مانند تاریخچه مکالمات پیام کوتاه ، ورود به سیستم تماس یا لیست مخاطب.
 • از طریق حضور a دسترسی به تلفن هوشمند خود را ایمن کنید کد کاج 4 -دیجیتالی هنگام شروع موبایل وارد شوید.
 • ساختن یک انتقال این داده ها در موبایل دیگر ، اگر در همان اپراتور بمانیم.

بنابراین ، هر شرایط ، لازم است سیم کارت رایگان خود را به سرعت فعال کنید. این مرحله به طور کلی درست پس از اشتراک یک بسته موبایل رایگان انجام می شود. اگر اشتراک در فروشگاه انجام شود ، مشاور رایگان آن را مستقیماً در سایت قرار می دهد.

در موارد مکرر از اشتراک رایگان آنلاین, سیم کارت مستقیماً از طریق پست برای شما ارسال می شود. این بهار خود ما خواهد بوداین سیم کارت رایگان جدید را فعال کنید.

شما می خواهید یک پیشنهاد رایگان تلفن همراه + Freebox را تهیه کنید ?

سرویس Jechange رایگان

شما می خواهید یک پیشنهاد رایگان تلفن همراه + Freebox را تهیه کنید ?

نحوه فعال کردن سیم کارت رایگان من ?

موبایل رایگان: یک سیم کارت کلاسیک را فعال کنید

وقتی سیم کارت رایگان خود را دریافت می کنید ، در یک قرار می گیرد سیم کارت پشتیبانی در پلاستیک اندازه کارت اعتباری. لازم است به صورت ظریف ، سیم کارت این پشتیبانی را جدا کنید و سپس آن را در تلفن هوشمند خود وارد کنید و سیم کارت سیم کارت را فعال کنید.

با این حال ، بسته به مدل تلفن شما ، ممکن است لازم باشد نانو-سیم را جدا کنید در کانتور میکرو سیم کارت خود توخالی شده است. بیشتر تلفن های امروز بیشتر از قالب Nano-Sim قبول نمی کنند.

پس از اتمام این کار ، و هنگامی که شما دارید سیم کارت را درج کرد در تلفن همراه خود ، فعال سازی سیم کارت رایگان نباید بیش از چند دقیقه طول بکشد. این کار از فضای مشترک رایگان شما انجام شده است. برای آن:

 • اتصال بهفضای مشتری رایگان از طریق شناسه های رایگان و رمز عبور خود
 • روی “کلیک کنید”شما سیم کارت رایگان خود را دریافت کرده اید ? برای فعال کردن آن اینجا را کلیک کنید“”
 • ما همچنین می توانیم آن را از بخش انجام دهیم سفارشات من> دستورات سیم
 • کد 19 -دیجیتالی موجود در پشتیبانی سیم کارت را وارد کنید و اعتبار دهید

از تلفن او:

 • کد پین را تأیید کنید (پیش فرض: 1234) برای اعتبارسنجی فعال سازی کارت سیم کارت
 • توصیه می شودخاموش شوید و دوباره روشن کنید موبایل وی برای بررسی سیم کارت فعال

پس از فعال سازی ، رایگان همچنین توصیه می کند که به فضای مشترک آنلاین خود ارتباط برقرار کرده و دوباره وصل کنید. این به منظور اطمینان از مدیریت کل اشتراک ، خدمات و گزینه های آن. همچنین توصیه می شود کد رایگان پین خود را ویرایش کنید, زیرا ترکیب پیش فرض 1234 کاملاً استاندارد است. در دست افراد ناسازگار ، آسان خواهد بود قفل تلفن خود را باز کنید با این کد پین.

شما می خواهید پیشنهادات رایگان موبایل + Freebox را با یکدیگر مقایسه کنید ?

سرویس Jechange رایگان

شما می خواهید پیشنهادات رایگان موبایل + Freebox را با یکدیگر مقایسه کنید ?

نحوه فعال کردن کارت مجازی رایگان ESIM ?

اگر استفاده از a را انتخاب کرده اید esim, پس از این مراحل ، بارگیری آن در تلفن خود ضروری خواهد بود:

 1. برو به فضای مشترک به شناسه ها و رمز ورود آن کمک می کند.
 2. به بخش بروید دستورات من, سپس دستورات سیمز من.
 3. کد QR را اسکن کنید با استفاده از تلفن خود نمایش داده می شود.
 4. پرکردن کد تایید اشاره شد.

بارگیری ESIM رایگان شروع می شود و فقط باید طول بکشد چند دقیقه. مانند یک سیم کارت کلاسیک ، کد پین رایگان به طور پیش فرض 1234 است ، که توصیه می شود شخصی سازی شود. سایت کمکهای موبایل رایگان تمام تلفن های سازگار با ESIM را لیست می کند و راهنماهای مفصلی برای هر یک از آنها دارد.

منفعال سازی و شروع یک سیم کارت رایگان به طور معمول سریع است. باید تقریباً باشد فوری بعد از فعال سازی آنلاین. اگر اینگونه نباشد ، مشاوران رایگان با تماس با آنها به شما کمک می کنند 3244. نکته قابل توجه: وقتی سیم کارت از طریق اشتراک ترمینال رایگان بازیابی می شود ، قبلاً فعال شده است.

اطمینان حاصل کنید که امروزه تلفن وی قفل نشده است ، اکثریت قریب به اتفاق تلفن ها هستند قفل شده است : این بدان معنی است که آنها می توانند سیم کارت را از همه اپراتورهای تلفن همراه بدون مشکل قرار دهند. اگر ما از اپراتور دیگری مشترک شویم ، هنوز باید مطمئن باشید که موبایل وی مسدود نشده است از زمان اپراتور سابق.

شما می خواهید از جدیدترین پیشنهادات رایگان Mobile + Freebox استفاده کنید ?

سرویس Jechange رایگان

شما می خواهید از جدیدترین پیشنهادات رایگان Mobile + Freebox استفاده کنید ?

کارت سیم کارت رایگان زمان فعال سازی چیست ?

چه مدت برای فعال کردن سیم کارت رایگان ? این دوره ممکن است متفاوت باشد اما زمان انتظار به طور کلی هرگز طولانی نیست. دو مورد وجود دارد: افتتاح یک خط موبایل جدید و حفظ شماره تلفن قدیمی آن.

چه زمان فعال سازی با شماره جدید سیم کارت ?

سیم کارت

اگر با تمایل به داشتن یک بسته موبایل رایگان مشترک شوید شماره تلفن جدید, هیچ قابلیت حمل و نقل برای انجام وجود نخواهد داشت. و بنابراین ، لازم نیست کد RIO خود را که به اپراتور سابق مرتبط است ، بدست آورید. این کد ریو باید به طور کلی باشد ابلاغ شده در صورت عدم تغییر در شماره تلفن ، به اپراتور جدید ، فعال شدن یک سیم کارت جدید سازگار با شماره موجود شما.

منفعال سازی رایگان سیم کارت به طور معمول برای یک خط جدید فوری است: در هنگام عضویت مستقیماً آماده استفاده است. به محض داشتن آن ، می توانید آن را درج کرده و از طریق روش مندرج در بالا فعال کنید.

شما می خواهید در یک پیشنهاد رایگان تلفن همراه + Freebox مشترک شوید ?

سرویس Jechange رایگان

شما می خواهید در یک پیشنهاد رایگان تلفن همراه + Freebox مشترک شوید ?

سیم کارت رایگان را فعال کنید: آیا قبل از قابلیت حمل امکان پذیر است ?

مورد دوم مربوط به کاربران مایل است شماره های آنها را نگه دارید. قابلیت حمل شماره باید از اپراتور قدیمی به جدید ساخته شود ، با استفاده از کد ریو که باید ارائه دهیم. که در عضویت در یک برنامه موبایل رایگان, لازم است منتظر یک تاریخ قابل حمل باشید که اپراتور به شما بگوید.

دوره فعال سازی به شدت با این تاریخ قابلیت حمل مرتبط خواهد بود. هنوز هم ممکن استسیم کارت خود را قبل از تاریخ قابلیت حمل فعال کنید به صورت رایگان تأسیس شده است ، اما در این حالت شما قادر به استفاده از شماره معمول خود نخواهید بود: a شماره موقت ممکن است توسط اپراتور تهیه شود.

به طور کلی ، باید وجود داشته باشد تاخیر حداکثر 3 روز برای فعال کردن شماره تلفن دائمی خود از سیم کارت رایگان جدید. این دوره ممکن است بسته به اپراتورها و با توجه به سرعت سفارش و تحویل سیم کارت شما متفاوت باشد. این زایمان در واقع می تواند بیش از 3 روز طول بکشد.

مهلت فعال سازی رایگان سیم کارت و تاریخ قابل حمل همیشه در آن کسر می شود روزهای کاری. این بدان معناست که اگر تأخیر در روز پنجشنبه شروع شود ، نباید انتظار داشته باشید که یکشنبه خط خود را فعال کنید ، بلکه مطابق با روز دوشنبه یا سه شنبه است.

شما را آزاد کنید با پیامک ارتباط برقرار خواهد کرد سفارش سیم کارت جدید رایگان. شما همچنین از قابلیت حمل پس از رفع. به طور کلی ، اپراتورهای تلفن همراه A را مشخص می کنند روز در طول روز برای قابلیت حمل. این یک لحظه ایده آل برای یک سیم کارت رایگان جدید را فعال کنید.

چه می شود اگر ما با سیم کارت مسدود شده رایگان باشیم ?

زن تلفن

به دنبال فعال سازی سیم کارت رایگان آن ، ممکن است اتفاق بیفتد که دومی به دلیل دستکاری ضعیف در سطح کد پین مسدود می شود. بعد از 3 تلاش اشتباه ورود کد پین ، قفل سیم کارت و از دسترسی به داده های تلفنی جلوگیری می کند.

در این حالت ، چگونه یک سیم کارت رایگان را باز کنیم ? شما باید از کد PUK که در پشتیبانی سیم کارت دریافت شده هنگام سفارش است. در این پشتیبانی ، کد PUK ثبت شده است و اجازه می دهد سیم کارت رایگان خود را باز کنید. ما همچنین می توانیم او را از فضای مشترک خود پیدا کنیم. اگر به نوبه خود کد PUK را مسدود کنیم ، پس سیم کارت کاملاً قفل خواهد شد غیرقابل استفاده است. لازم است سیم کارت رایگان را تغییر داده و یک کارت جدید را سفارش دهید.

واقعیت سیم کارت رایگان خود را مسدود و باز کنید هیچ تاثیری در فعال سازی آن ندارد. کارت از لحظه انجام این کار همیشه فعال خواهد ماند. با این حال ما می توانیم رایگان بخواهیم خط خود را به حالت تعلیق و غیرفعال کنید, وقتی پرواز یا از دست دادن سیم کارت وجود داشت.

شما به دنبال پیشنهاد Freebox + Mobile هستید ? اینترنت + پیشنهادات موبایل موجود را کشف کنید و به خودتان اجازه دهید تا از پیشنهاد شریک زندگی مناسب برای نیازهای خود استفاده کنید.

09 71 07 88 21 سرویس Jechange رایگان

به روز شده در 08/22/2023

ژان در ژانویه سال 2021 شروع به کار در Echos du Net کرد. موضوع مورد علاقه او ? مقالات مربوط به مضامین مربوط به اپراتور رایگان.

نحوه فعال کردن سیم کارت بسته موبایل رایگان آن ?

فعال سازی سیم کارت رایگان

پس از مشترک شدن در یک برنامه تلفن همراه رایگان ، سیم کارت مرتبط با اشتراک جدید از طریق پست ارسال می شود و فعال سازی پس از دریافت آن ضروری است. این که آیا شما یک مشتری جدید با قابلیت حمل و نقل شماره خود هستید ، باید سیم کارت رایگان جدید خود را به صورت دستی در وب سایت اپراتور فعال کنید.

برای فعال کردن سیم کارت رایگان خود ، فقط:

 • با شناسه و رمزعبور 8 -digit خود به فضای مشترک خود (در اینجا) وصل شوید.
 • روی “من سیم کارت خود را فعال می کنم” کلیک کنید.
 • کد 19 -دیجیتالی موجود در پشتیبانی سیم کارت را برگردانید.
 • سیم کارت را وارد کنید و آن را با کد 0000 یا 1234 باز کنید.
 • فعال سازی سیم کارت موبایل رایگان: چگونه کار می کند ?
 • چگونه سیم کارت رایگان خود را به عنوان مشتری جدید فعال کنیم ?
 • نحوه فعال کردن سیم کارت رایگان خود در حالی که شماره قدیمی خود را نگه دارید ?
 • در حال حاضر مشتری تلفن همراه رایگان: نحوه فعال کردن سیم کارت خود ?
 • نحوه تغییر و فعال کردن سیم کارت رایگان خود در صورت تغییر موبایل ?
 • نحوه تغییر و فعال کردن سیم کارت رایگان خود ، در صورت سیم کارت نقص یا سرقت شده ?
 • آیا روش های دیگری برای به دست آوردن و فعال کردن سیم کارت رایگان وجود دارد؟ ?

محتوای این صفحه توسط یک متخصص تحریریه در مورد تاریخ تأیید شده است 03/21/2023

در سفر برای تبدیل شدن به یک مشترک رایگان تلفن همراه, یک قدم بسیار مهم است: فعال سازی سیم کارت رایگان. ابتدا می تواند در زمینه اشتراک به عنوان مشتری جدید ضروری باشد. و این ، خواه کاربر شماره تلفن خود را نگه دارد یا نه. برای مصرف کننده در حال حاضر مشتری در تلفن همراه رایگان, فعال سازی سیم کارت نیز ممکن است در چندین مورد از ارقام ضروری باشد.

به عنوان مثال هنگام تغییر موبایل ، ممکن است نیاز به تغییر سیم کارت باشد. در واقع چندین قالب سیم کارت وجود دارد که لپ تاپ ها لزوماً نمی توانند از همه مراقبت کنند. فراتر از یک مشکل سازگاری ساده ، ممکن است لازم باشد اگر نقص دارد سیم کارت را تغییر دهید. در این حالت ، بدست آوردن یک مورد جدید و فعال کردن آن به وضوح ضروری است. این سناریو همچنین می تواند در هنگام از دست دادن یا سرقت تلفن هوشمند آن بوجود آید. در همه این موارد ، روش برای فعال کردن سیم کارت موبایل رایگان خود چیست؟ ?

فعال سازی سیم کارت موبایل رایگان: چگونه کار می کند ?

سیم کارت پشتیبانی است که به شما امکان می دهد اطلاعات مختلفی را در رابطه با مشترک ، خط آن و اپراتور آن ذخیره کنید. سیم کارت همچنین شامل لیست تماس با کاربر ، پیام کوتاه ، بلکه سایر اطلاعات خاص مانند شماره تلفن یا مدل شما است. این کارت همچنین کاربر را مشخص می کند. برای اینکه بتوانید از بسته موبایل رایگان خود استفاده کنید ، فعال کردن سیم کارت رایگان دریافت شده از طریق پست ضروری است. برای فعال سازی سیم کارت ، مراحل بسیار ساده است.

سیم کارت موبایل رایگان را فعال کنید

مراحل مختلفی برای فعال کردن سیم کارت بسته موبایل رایگان آن وجود دارد.

چگونه سیم کارت رایگان خود را به عنوان مشتری جدید فعال کنیم ?

ممکن است اتفاق بیفتد که قابلیت حمل عدد لازم نیست یا امکان پذیر نیست. به عنوان مثال شخصی که مایل به بدست آوردن شماره تلفن جدید است ، هیچ علاقه ای به قابلیت حمل شماره ندارد. این به ویژه ممکن است اینگونه باشد به عنوان بخشی از افتتاح خط دوم تلفن همراه, برای زندگی حرفه ای خود در نظر گرفته شده است.

برای کاربران مورد آزار و اذیت بوم ، باز کردن یک خط جدید نیز می تواند ایده خوبی باشد. افراد شخصی تماس پینگ یا کلاهبرداری با شماره اضافی ، ممکن است به طور قانونی به دریافت شماره تلفن جدید فکر کنند. در این موارد ، هنگام دریافت سیم کارت ارسال شده توسط موبایل رایگان به دنبال اشتراک در یک بسته تلفن همراه, سیم کارت رایگان پس از فعال سازی آن مستقیماً آماده استفاده است.

برای فعال کردن سیم کارت موبایل رایگان خود با شماره جدید ، فقط:

 1. با شناسه و رمزعبور 8 -digit خود به فضای مشترک خود متصل شوید
 2. روی “من سیم کارت خود را فعال می کنم” کلیک کنید ؛
 3. کد 19 -دیجیتالی را پر کنید, واقع در پشتیبانی سیم کارت ؛
 4. سیم کارت را وارد کنید و کد پین پیش فرض را وارد کنید (1234).

اگر سفارش ESIM را رایگان داده اید ، روش یکسان نیست. می توانید در اینجا با صفحه ما مشورت کنید تا بدانید که چگونه ESIM را فعال کنید.

کد پین پیش فرض را تغییر دهید

بار دیگر ، کد پین پیش فرض 1234 است. منطقی رایگان از برای امنیت بیشتر ، آن را در اسرع وقت تغییر دهید. در صورت از بین رفتن تلفن همراه یا سرقت ، ابتدایی ترین کدهای کاج در واقع آسان است. برای محافظت از دسترسی به داده های ذکر شده در بالا ، بنابراین یک رمز عبور شخصی برای SIM ترجیح داده می شود.

نحوه فعال کردن سیم کارت رایگان خود در حالی که شماره قدیمی خود را نگه دارید ?

برای یک مشتری جدید تلفن همراه رایگان که در حال حاضر خط تلفن با یک رقیب دارد ، می توان قابلیت حمل این شماره را در نظر گرفت. در این حالت ، شما باید رویکردی را دنبال کنید که به نظر می رسد نسبتاً ساده است. هنگام عضویت در یک بسته رایگان با قابلیت حمل ، مشتری جدید باید یک تاریخ فعال سازی را برای قابلیت حمل انتخاب کند. بنابراین, پس از دریافت سیم کارت رایگان ، نباید قبل از تاریخ قابلیت حمل فعال شود.

شماره خود را آزاد نگه دارید

همان شماره را نگه دارید تا بسته رایگان خود را به راحتی و بدون رویکرد اداری خاتمه دهید.

D -day از قابلیت حمل ، پس از آن کافی خواهد بود که روش کلاسیک را برای فعال کردن سیم کارت رایگان دنبال کنید تا بتواند از بسته رایگان خود با شماره قدیمی خود استفاده کند. گاهی اوقات باید چند ساعت صبر کنید تا قابلیت حمل پس از فعال کردن سیم کارت رایگان مؤثر باشد.

در اینجا رویکردی برای فعال کردن سیم کارت موبایل رایگان شما وجود دارد:

 1. به لطف شناسه 8 -Digit خود به فضای مشترک خود وصل شوید و رمز عبور او
 2. روی پیوند “من سیم کارت خود را فعال می کنم” کلیک کنید
 3. کد 19 -دیجیتالی را که در پشتیبانی از سیم کارت است پر کنید
 4. سیم کارت را وارد کنید ، تلفن را مجدداً راه اندازی کنید و با کد پین 1234 باز کنید.

پس از انجام این رویکرد ، ممکن است لازم باشد که قطع شود ، سپس دوباره به فضای مشترک خود متصل شود. پس از آن ، در صورت لزوم می توانید اشتراک خود را مدیریت کرده یا تلفن هوشمند را سفارش دهید. با این حال ، سیم کارت به طور مستقیم قابل استفاده نیست. با تقاضای قابل حمل ، در واقع لازم است منتظر تاریخ مشخص شده هنگام تأیید قابلیت حمل باشید. تا این تاریخ ، شماره تلفن فقط در سیم کارت قدیمی قابل دسترسی است.

به طور پیش فرض ، کد پین 1234 است. برای امنیت بیشتر ، با این حال به شدت توصیه می شود کد پین را از اولین استفاده از سیم کارت تغییر دهید.

پین کد فراموشی

برای خواندن نحوه اصلاح کد پین سیم کارت آن نیز

در حال حاضر مشتری تلفن همراه رایگان: نحوه فعال کردن سیم کارت خود ?

اگر یک مشتری موبایل رایگان جدید بدیهی است به سیم کارت نیاز دارد ، می تواند برای مشتری سابق یکسان باشد. این سناریو به دلایل مختلف می تواند بوجود بیاید. به عنوان مثال ، با از دست دادن ، یا سرقت از تلفن هوشمند خود ، باید باید سیم کارت جدید سفارش دهد. همچنین ممکن است اتفاق بیفتد که یک سیم کارت معیوب یا شکسته است. در این حالت ، تجدید آن نیز تنها راه حل است.

سرانجام ، در حین تغییر گوشی هوشمند ، دستگاه جدید ممکن است با سیم کارت قدیمی خود سازگار نباشد. در این حالت ، لازم است از یک قالب جدید بخواهید ، و بنابراین ، برای فعال کردن. مراحل مربوط به یک خط ثانویه باید از مشترکین حساب ارشد انجام شود. مانند اولین ، سیم کارت جدید 10 یورو هزینه دارد ، که برای فاکتور بعدی اعمال می شود.

نحوه تغییر و فعال کردن سیم کارت رایگان خود در صورت تغییر موبایل ?

شما باید بدانید که قالب های مختلفی برای سیم کارت وجود دارد: مینی سیم ، میکرو سیم و در آخر Nano SIM. امروز ، جدیدترین تلفن های هوشمند فقط Nano Sims را می پذیرند. با تجدید تلفن همراه خود ، بنابراین می تواند اتفاق بیفتد که سیم کارت آن دیگر با گوشی جدید سازگار نیست.

امروز ، برای جلوگیری از این مشکل, سیم کارت ها جهانی هستند ، با یک برش سه گانه. اگر سیم کارت مشترکین قدیمی باشد ، ممکن است مجهز به این فناوری نباشد. در این حالت ، نیاز به تغییر قالب سیم کارت و بنابراین سفارش جدید است. ابتدا باید بدانید که برای سفارش یک سیم کارت جدید ، 10 یورو ، در موبایل رایگان ، هزینه دارد.

در اینجا روشی است که باید دنبال کنید:

 1. با شناسه و رمزعبور 8 -دیجیتالی خود به فضای مشترک خود وصل شوید
 2. روی “سیم کارت گم شده یا سرقت شده” کلیک کنید ? قالب سیم کارت برای تغییر ? سفارش جدید » ؛
 3. به “سفارش یک سیم کارت جدید” بروید
 4. خط مربوطه را در منو انتخاب کنید “برای کدام خط می خواهید یک سیم کارت جدید ارسال کنید” ؛
 5. قالب مورد نظر را انتخاب کنید وقتی تلفن همراه رایگان می پرسد “چه نوع قالب سیم کارت را می خواهید ? »؛
 6. روی “نه” کلیک کنید و با کلیک بر روی “اعتبارسنجی” وقتی که رایگان سؤال می کند “سیم کارت فعلی شما از بین رفته یا به سرقت رفته است ?».

سیم کارت جدید سپس توسط پست ارسال می شود. بنابراین فقط برای فعال کردن آن باقی مانده است. برای آن لازم است به فضای مشترک خود بروید و به طور دقیق در بخش “سفارشات من”.

خدمات مشتری رایگان تلفن همراه

همچنین نحوه تماس با خدمات رایگان مشتری تلفن همراه را بخوانید ?

نحوه تغییر و فعال کردن سیم کارت رایگان خود ، در صورت سیم کارت نقص یا سرقت شده ?

موقعیت های دیگر به غیر از تغییر تلفن هوشمند ممکن است نیاز به خرید سیم کارت جدید داشته باشد. به عنوان مثال ، یک سیم کارت معیوب باید تغییر یابد. قبل از انجام روش شرح داده شده در قسمت قبلی ، باید اطمینان حاصل شود که این سیم کارت نقص است.

اول ، کنترل جنبه کلی سیم کارت ، به منظور مشاهده یک شکست احتمالی ، مهم است. اگر اینگونه نباشد ، ضروری است آن را با تلفن دیگری تست کنید. در واقع این امکان وجود دارد که تلفن هوشمند نقص باشد ، نه سیم کارت. در این حالت ، نیازی به سفارش جدید نیست.

مشکل سیم کارت رایگان

در صورت بروز مشکل فعال کردن سیم کارت رایگان ، می توان سریعاً یک مورد جدید را دریافت کرد.

سرانجام ، باید تأیید کرد که نقص با یک مشکل شبکه ساده در منطقه آن مرتبط نیست. برای این ، می تواند جالب باشد شبکه های اجتماعی رایگان موبایل و همچنین انجمن های اپراتور رایگان را بررسی کنید. سایتی مانند downdetector.FR ، که لیست خرابی ها را نیز می تواند مفید باشد. در صورتی که در واقع سیم کارت نقص باشد ، در این صورت لازم است همان روشی را که در قسمت قبلی توضیح داده شده است انجام دهید.

اگر تلفن هوشمند مشترک مشترک گم شده یا به سرقت رفته است ، برای به دست آوردن سیم کارت جدید نیز لازم است که همین روش را دنبال کنید. تنها تفاوت زمانی فرا می رسد که موبایل رایگان “سیم کارت فعلی شما از بین رفته یا به سرقت رفته است” مشخص می کند. بر خلاف دو مورد قبلی ، لازم است به سؤال مثبت پاسخ دهید. این اجازه می دهد خط را به حالت تعلیق درآورد ، تا از هرگونه استفاده تقلبی از آن جلوگیری شود. به محض فعال شدن سیم کارت جدید ، خط دوباره کاربردی است.

آیا باید سیم کارت خود را به صورت رایگان پرداخت کنید ?

به طور کلی ، سیم کارت در زمان سفارش تنظیم می شود. این مورد با تلفن همراه رایگان است که با آن مبلغ 10 یورو هزینه دارد.

آیا روش های دیگری برای به دست آوردن و فعال کردن سیم کارت رایگان وجود دارد؟ ?

اپراتور خاویر نیل به خاطر سلیقه خود برای نوآوری شناخته شده است. بنابراین موبایل رایگان یک روش ابتکاری برای به دست آوردن سیم کارت جدید ، برای یک مشترک رایگان یا مشترک شدن در اشتراک برای مشتری جدید ارائه می دهد. این است سیم اسکله اسکله.

اینها برای اولین بار برای مشتریان جدید اپراتور که نمی توانند به صورت آنلاین مشترک شوند در نظر گرفته شده است. سپس اشتراک می تواند مستقیماً در پایانه های تلفن همراه رایگان انجام شود. برای آوردن کارت بانکی کافی است. ترمینال حتی قادر است سیم کارت را در قالب مورد نظر تحویل دهید. بنابراین این یک راه حل نوآورانه و مؤثر برای عضویت در یک بسته جدید موبایل به صورت رایگان است.

پایانه های موبایل رایگان

برای فعال کردن سیم کارت خود ، پایانه های تلفن همراه رایگان در همه جا در فرانسه وجود دارد.

سودمندی آن در اینجا متوقف نمی شود ، زیرا ترمینال دوم قادر استتمدید سیم کارت را درست کنید, برای مشترکین موبایل رایگان. این می تواند برای تغییر در قالب سیم کارت یا در صورت از دست دادن یا سرقت تلفن هوشمند شما مفید باشد.

فعال سازی سیم کارت خریداری شده در چنین ترمینال نیز اتوماتیک است. اگر این یک تجدید باشد ،سیم کارت قدیمی سپس به طور خودکار غیرفعال می شود.

مشاوره از منمقدار کمیبسته بندی کردن

اگر پایانه های موبایل رایگان به کاربران امکان می دهند سیم کارت خود را به سرعت بدست آورند ، از نظر دیگر نیز مفید هستند. در صورت عدم پرداخت ، در واقع می توان فاکتورهای خود را از همین پایانه ها پرداخت کرد. یک دارایی واقعی برای کاربرانی که در نزدیکی خانه خود یک فروشگاه فیزیکی رایگان ندارند.

در مورد پیوندهای وابستگی بیشتر بدانید

تیم ما بهترین پیشنهادات را برای شما انتخاب می کند. برخی از پیوندها ردیابی می شوند و می توانند بدون تأثیرگذاری بر قیمت اشتراک شما ، کمیسیون برای mypetitforfait ایجاد کنند. قیمت ها برای اطلاعات ذکر شده و احتمالاً تکامل می یابند. مقالات حمایت شده مشخص می شوند. برای اطلاعات بیشتر اینجا را کلیک کنید.

برنامه های خوب در حال حاضر

بسته B و شما

بسته های تبلیغاتی تبلیغاتی

اطلاعات مفید برای مدیریت تلفن همراه خود

راهنماهای اپراتور رایگان

پایانه های موبایل رایگان

 • تنظیمات رایگان APN
 • کد خود را PUK رایگان پیدا کنید
 • مکان مغازه های رایگان

PUK ، PIN ، IMEI: کدهای مفید

کمک تلفن های هوشمند

 • کد پین: نحوه سفارشی کردن آن ?
 • کد PUK خود را از کجا پیدا کنید ?
 • کد IMEI برای مسدود کردن تلفن همراه شما

بسته بند ب و شما 40 بروید

ب و شما 40 بروید

بسته ها – عزیز