دیزل ، بنزین.کمبود سوخت: نحوه یافتن یک ایستگاه خدماتی که در نزدیکی شما عرضه می شود? | ، سوخت: سایت ها و برنامه های برتر برای یافتن دیزل و بنزین در نزدیکی شما.

سوخت ها: سایت ها و برنامه های برتر برای یافتن دیزل و بنزین در نزدیکی شما

برای اطلاع از ایستگاه های خدماتی در نزدیکی شما ، می توانید از کارت تعاملی ارائه شده توسط دولت در سایت سوخت قیمت استفاده کنید.گوا.خط .

کمبود سوخت: نحوه یافتن یک ایستگاه خدماتی که در نزدیکی شما عرضه می شود ?

پیوند به این صفحه با موفقیت به گیرندگان ارسال شد.

تعداد زیادی از ایستگاه های خدمات سرزمین به دلیل حرکات اعتصاب که بر پالایشگاه ها تأثیر می گذارد ، مشکلات عرضه را تجربه می کنند. برای اطلاع از کجا می توانید در بنزین سوخت گیری کنید ، از کارت تعاملی وب سایت سوخت قیمت استفاده کنید.گوا.خط. این همه ایستگاه های خدمات را لیست می کند و در مورد در دسترس بودن سوخت ها و قیمت های شارژ شده شما را آگاه می کند.

مشکلات تأمین بسته به بخش ها منجر به پارگی کل یا جزئی می شود.

برای اطلاع از ایستگاه های خدماتی در نزدیکی شما ، می توانید از کارت تعاملی ارائه شده توسط دولت در سایت سوخت قیمت استفاده کنید.گوا.خط .

این کارت به شما می گوید:

  • قیمت فروش سوخت هایی که توسط هر ایستگاه خدمات (قیمت در هر لیتر ، در یورو ، کلیه مالیات ها شامل می شود) است
  • اگر سوخت مورد نظر در دسترس باشد یا خارج از آن باشد.

در منطقه “مکان” ، یک بخش را انتخاب کرده و سپس نام یا کد پستی شهرداری خود را مشخص کنید. روی کارت نمایش داده شده ، برای باز کردن پنجره اطلاعات ، روی یک ایستگاه سرویس کلیک کنید. نام و آدرس نقطه فروش را در آنجا پیدا خواهید کرد ، نشانگر سهام برای هر نوع سوخت (دیزل ، SP98 ، SP95-E10 ، SP95 ، E85 ، GPLC). اگر سوخت مربوطه در دسترس باشد ، قیمت شارژ شده نشان داده می شود.

توجه: در مواجهه با کمبود ، برخی از بخشنامه ها همچنین تصمیم گرفته اند حجم سوخت مجاز به پر از بنزین را به 30 لیتر محدود کنند. وضعیت دپارتمان را توسط بخش در سایت سوخت قیمت پیدا کنید.گوا.خط .

یادآور : از 11 اکتبر 2022 ، احکام بخشدار برای ممنوعیت فروش و خرید سوخت در جریکان در کلیه ادارات صادر شده است.

سوخت ها: سایت ها و برنامه های برتر برای یافتن دیزل و بنزین در نزدیکی شما

  • نکات و ترفندهای ما به گونه ای که تجزیه نشود

بسیاری از ایستگاه های خدماتی مشکلات عرضه را تجربه می کنند یا در روزهای اخیر قربانی کمبود هستند. نتیجه: صف های گسترده برای سوخت گیری. بسیاری از سایت ها و برنامه های تلفن همراه به یافتن ایستگاه های عرضه شده کمک می کنند و در چنین سوخت هایی وجود ندارد.

در حالی که این وضعیت در مورد اصلاحات بازنشستگی سخت شده است ، برای رانندگان ، افراد و متخصصان ، این یک شکار سوخت است. بین شکاف های AppPrisionment ، کمبود ، محدودیت در پمپ ، افزایش قیمت ، حرکت دشوار برای حرکت ، دانستن اینکه اوضاع از یک شهر به شهر دیگر ، یک بخش یا یک منطقه به منطقه دیگر یکسان نیست.

سایت های اینترنتی و برنامه های تلفن همراه به رانندگان این امکان را می دهند تا بتوانند در زمان واقعی اطلاعات کسب کنند و بدانند که در کجا سوخت گیری می کنند.

1. سوفال قیمت وب سایت.گوا.خط

سایت مرجع سوخت باقی مانده است. مدیران ایستگاه های خدمات وظیفه دارند قیمت خود را اعلام کنند. نقشه فرانسه بنابراین تمام ایستگاه های خدماتی را که هنوز دیزل یا بنزین دارند ، لیست می کند. او مرتباً به روز می شود. می توان تا حد امکان جستجوی خود را اصلاح کرد. از ابتدای هفته ، قربانی جمعیت بسیار قوی ، داخلی ممکن است در اتصال و منجر به سایت با مشکل روبرو شود. در این حالت ، خود را با صبر و شکیبایی مسلح کنید و بعداً سعی کنید به آن متصل شوید.

2. وب سایت کمبود.بی حسی.خط

چند روز دوباره فعال شده است و قبلاً توسط طوفان گرفته شده است. کمبود.بی حسی.این ویژگی خاصیت ناشی از افراد را دارد. بین دوشنبه ، 10 اکتبر و سه شنبه ، 11 اکتبر ، تعداد کمک ها از یک به دو برابر با این 11 اکتبر ظهر در ظهر ، بیش از 51،741 شرکت.

این کارت به شما امکان می دهد ایستگاه هایی را که با مشکلات عرضه روبرو هستند بدانید. سوخت گمشده نیز مشخص شده است. در ساعت 1 بعد از ظهر ، 1،342 ایستگاه تا حدی خارج و 2،368 در کل پارگی بسته به سایت.

3. کارت Totalnergies تعاملی

در حالی که این گروه تحت تأثیر جنبش اعتصاب قرار دارد ، Totalenergies در سایت خود کارت را از کلیه ایستگاه های خدمات ارائه شده در سایت خود فراهم می کند. از این پس ، سوخت مفقود شده در هر ایستگاه نیز ذکر شده است.

4. برنامه Waze

در حالی که تعداد بسیار زیادی از کاربران جاده از برنامه Waze برای یک پارامتر برنامه سفر استفاده می کنند ، بسیاری از آنها اکنون از آن برای یافتن Grail ، سوخت استفاده می کنند. برنامه ناوبری همچنین ایستگاه های خدمات کوتاه سوخت را مشخص می کند. برای انجام این کار ، فقط پارامترهای نوع سوخت خود را وارد کنید. و در یک رویکرد مشترک ، آنها همچنین می توانند قیمت سوخت را از ایستگاه جایی که در حال جابجایی کامل بوده اند نشان دهند.

5. gasoilnow بیشترین بارگیری است

برنامه Gasoilnow با جغرافیایی کار می کند و سوخت هایی را که از شما یا در مسیر شما خارج شده است ، و همچنین قیمت آنها سیگنال می دهد. رابط کاربری راحت است و مشارکتی نیز وجود دارد. برنامه نشان می دهد چه زمانی گزارش تهیه شده است. این برنامه بارگیری شده است. در آیفون و اندروید در دسترس است.