از زیرنویس های اتوماتیک در فیلم های اینستاگرام استفاده کنید ، از زیرنویس های اتوماتیک در اینستاگرام استفاده کنید

از زیرنویس های اتوماتیک در اینستاگرام استفاده کنید

یک روش جدید برای تسهیل استفاده از این سکو توسط همه و برای همه ، وقتی می دانید بیش از 5 ٪ از جمعیت جهان (بیش از 440 میلیون نفر) سخت است.

زیرنویس ها را در فیلم های اینستاگرام قرار دهید

Juliette Pauthe | نمایشنامه

خودشه. بالاخره امکان پذیر است زیرنویس های اتوماتیک را در اینستاگرام قرار دهید !

همانطور که در YouTube ، Twitter و Tiktok ، اینستاگرام امکان فعال سازی یا غیرفعال کردن زیرنویس های خودکار را به کاربران می دهد.

یک روش جدید برای تسهیل استفاده از این سکو توسط همه و برای همه ، وقتی می دانید بیش از 5 ٪ از جمعیت جهان (بیش از 440 میلیون نفر) سخت است.

در 17 زبان موجود است ، زیرنویس های اتوماتیک همچنین مصرف فیلم ها را بدون صدا (به عنوان مثال در مکانهای عمومی) تسهیل می کند ، و در نتیجه زمان استفاده از کاربران اینترنت روی این سیستم عامل را افزایش می دهد.در این مقاله بیاموزید تا از عملکرد زیرنویس اتوماتیک موجود در اینستاگرام !

در چند دقیقه یک فیلم با کیفیت ایجاد کنید

نحوه فعال یا غیرفعال کردن زیرنویس های ویدیویی در اینستاگرام ?

تولید می کنند زیرنویس ویدیویی در اینستاگرام خودکار و فعال کردن یا غیرفعال کردن برای کاربر بسیار آسان است. دو روش وجود دارد:

زیرنویس ها را در خوراک خود فعال کنید

برای این ، دو مرحله:

زیرنویس در فیلم های فید اینستاگرام

 • هنگام تماشای ویدئویی در فید خود ، روی سه نقطه افقی ، واقع در سمت راست بالای انتشار ، کلیک کنید,
 • مکان نما را به سمت راست بکشید تا آنها را فعال کنید و به سمت چپ برای غیرفعال کردن آنها.

زیرنویس اینستاگرام را از طریق تنظیمات حساب خود فعال کنید

این مراحل را دنبال کنید:

 • اینستاگرام را باز کنید و به نمایه خود بروید
 • بر روی منوی “همبرگر” در بالا سمت راست کلیک کنید
 • به “تنظیمات” سپس “حساب” بروید

زیرنویس ویدیوی حساب اینستاگرام

 • بالاخره روی کلیک کنید “زیرنویس”

زیرنویس ها را در فیلم های اینستاگرام خود فعال کنید

 • زیرنویس ها را فعال کنید با کشیدن مکان نما به راست (یا سمت چپ برای غیرفعال کردن آنها)

زیرنویس اینستاگرام را از حساب خود فعال کنید

چرا Playplay را برای زیرنویس اینستاگرام خود انتخاب کنید ?

اگر می خواهید مطمئن باشید که ویدیوی شما با زیرنویس تماشا می شود ، می توانید خودتان آنها را درج کنید. PlayPlay به عنوان مثال اجازه می دهد تا زیرنویس های اتوماتیک را به فیلم های خود اضافه کنید.

در واقع ، زیرنویس های ارائه شده توسط هوش مصنوعی اینستاگرام گاهی از کیفیت پایین برخوردار هستند. پیام را می توان به صورت ضعیف رونویسی کرد و/یا گسل ها قابل تولید هستند. یک راه حل جایگزین انتخاب a است ابزار ویرایش ویدیویی مانند نمایشنامه.

پس از آماده شدن ویدیوی شما ، می توانید زیرنویس های اتوماتیک را خیلی ساده فعال کرده و آنها را مستقیماً روی ابزار ما ویرایش کنید.

توجه داشته باشید که PlayPlay به شما امکان می دهد تمام فیلم های خود را متمرکز کنید. شما یک ابزار واحد برای هر شبکه اجتماعی دارید ، هر فرمی که نیاز دارید. به مدت 7 روز نمایشنامه را به صورت رایگان امتحان کنید !

�� می خواهید در مورد اینستاگرام بیشتر بدانید ?

هر آنچه را که باید در مورد آن بیاموزید:

 • قالب ویدیوی ایده آل اینستاگرام
 • قالب تصاویر در اینستاگرام
 • چگونه در داستانهای اینستاگرام خود موفق شویم ?
 • نحوه به اشتراک گذاشتن یک فیلم در اینستاگرام ?
 • 20 نکته برای اینستاگرام ارگانیک موفق
 • چگونه می توان در اینستاگرام واقعی ساخت ?
 • نکات برجسته اینستاگرام: داستان برند خود را بگویید
 • نحوه تنظیم یک تونل فروش مؤثر در اینستاگرام ?

شغل شما: ارتباطات. ویرایش ویدیو نیست.

پیام های خود را به فیلم تبدیل کنید. در چند دقیقه.

از زیرنویس های اتوماتیک در اینستاگرام استفاده کنید

مأموریت فیس بوک این است که به همه این فرصت را بدهد که جامعه ای ایجاد کنند و مردم را در سراسر جهان نزدیکتر کنند. برای رسیدن به آنجا ، ما تلاش می کنیم تا محصولات ما توسط همه در دسترس و قابل استفاده باشند. به همین دلیل است که ما زیرنویس ها را در چندین سطح در اینستاگرام مستقر کرده ایم. به لطف نکات زیر ، محتوای خود را در دسترس تر کنید.

اهمیت زیرنویس

طبق اعلام سازمان بهداشت جهانی ، بیش از 5 ٪ از جمعیت جهان (بیش از 440 میلیون نفر) سخت است.

برای سازمان های دولت ، سیاسی و غیر انتفاعی ، طراحی محتوای در دسترس را تضمین می کند که پیام های مهم به جامعه آنها برای تشکیل رای دهندگان منتقل می شود یا اثربخشی کمپین های جمع آوری کمک های مالی را افزایش می دهد.

زیرنویس IGTV

در سال 2020 ، زیرنویس ها را در IGTV مستقر کردیم. از آنجا که فیلم های IGTV می توانند تا 40 دقیقه دوام بیاورند ، این سطح به شما امکان می دهد فیلم های طولانی تر را پخش کنید ، خواه اعلامیه ها ، سخنرانی ها یا عصاره های بحث و گفتگو. با افزودن زیرنویس به فیلم های IGTV خود ، اطمینان حاصل می کنید که محتوای شما برای مخاطبان شما قابل دسترسی است.

سازندگان و بینندگان می توانند زیرنویس ها را در IGTV فعال و غیرفعال کنند. هنگام وارد کردن یک فیلم ، روی تنظیمات پیشرفته کلیک کنید تا به راحتی زیرنویس های تولید شده به طور خودکار به ویدیوی خود اضافه کنید.

تماشاگران همچنین می توانند برای فعال کردن زیرنویس های اتوماتیک برای فیلم های IGTV به تنظیمات خود دسترسی پیدا کنند.

زیرنویس ها در داستان ها

ما اخیراً برچسب زیرنویس را در Stories مستقر کرده ایم ، که به شما امکان می دهد به طور خودکار زیرنویس ها را به داستانهای خود اضافه کنید. داستان هایی با زیرنویس به تماشاگران شما اجازه می دهد تا پیام شما را حتی بدون صدا جذب کنند.

برای افزودن زیرنویس به داستان های خود ، نماد برچسب را در داستان خود فشار داده و برچسب زیرنویس را در کرکره برچسب انتخاب کنید.

پس از انتخاب برچسب زیرنویس ، صدای ویدیوی شما روی صفحه رونویسی می شود. حتماً رونویسی را بررسی کنید. اگر خطایی پیدا کردید ، می توانید زیرنویس ها را قبل از انتشار ویدیوی خود تغییر دهید. برای انجام این کار ، به سادگی کلمه (ها) را که می خواهید اصلاح کنید فشار دهید.

برای طراحی محتوای قابل دسترسی ، فکر کردن به دسترسی بصری نیز مهم است. رنگ زیرنویس خود را تغییر دهید تا خواندن آنها در پس زمینه داستان خود تسهیل شود. به عنوان مثال ، از متن سفید در پس زمینه زرد روشن استفاده نکنید.

در حال حاضر ، برچسب زیرنویس فقط در انگلیسی و استرالیا ، کانادا ، نیوزیلند ، سنگاپور ، ایرلند ، ایالات متحده و انگلستان در دسترس است. ما بعداً زیرنویس ها را به زبانهای دیگر مستقر خواهیم کرد.

زیرنویس در قرقره

هنگام راه اندازی برچسب داستانها در داستان ها ، ما زیرنویس ها را نیز در قرقره ها آزمایش کردیم. برچسب به همان شیوه در واقعیت ها و داستان ها کار خواهد کرد. در ارتباط باشید تا خروجی نسخه کامل زیرنویس موجود در قرقره ها را از دست ندهید.

اضافه کردن زیرنویس به واقعیت های شما به شما امکان می دهد تا اطمینان حاصل کنید که مشترکان شما شامل خلاقیت شما هستند. علاوه بر این ، دسترسی به محتوای شما به بهبود عملکرد آن کمک می کند. ما کشف کرده ایم که زیرنویس در فیلم ها میانگین مدت زمان مشاهده را برای همه کاربران اینترنت افزایش می دهد. اگر یک کاربر اینترنت محتوای شما را کشف کند در حالی که صدا در دستگاه خود غیرفعال است و زیرنویس ها را فعال نکرده اید ، فرصتی برای انتقال پیام خود را از دست می دهید.

این که آیا شما یک نماینده دولتی هستید ، یک سازمان غیرانتفاعی محلی یا نامزد خدمات عمومی ، زیرنویس اینستاگرام یک روش ساده برای اطمینان از تعامل مخاطبان شما با محتوای شما است و او از آن قدردانی می کند.