پرداخت پارکینگ برای موتور سیکلت و اسکوتر در پاریس: چگونه می توان از رایگان بهره مند شد | اخبار پاریس ، پارکینگ: دو چرخ الکتریکی دیگر نیازی به بلیط از ماه سپتامبر نخواهند داشت

پارکینگ: دو چرخ الکتریکی دیگر نیازی به بلیط از ماه سپتامبر ندارند

از اول سپتامبر 2022 ، پارکینگ برای دو چرخ موتور در پاریس پرداخت شد. اما وسایل نقلیه برقی و برخی از متخصصان معاف هستند.

پرداخت پارکینگ برای موتور سیکلت و اسکوتر در پاریس: چگونه می توان از رایگان بهره مند شد

از اول سپتامبر 2022 ، پارکینگ برای دو چرخ موتور در پاریس پرداخت شد. اما وسایل نقلیه برقی و برخی از متخصصان معاف هستند.

مارک زمین قبلاً در پاریس تنظیم شده است

فقط چند روز قبل از ورود به پارکینگ پرداخت شده دو چرخ موتور (2RM) پاریس. از پنجشنبه 1 سپتامبر 2022, موتور سیکلت های حرارتی و اسکوتر مانند رانندگان برای پرداخت هزینه برای پارک در پایتخت هزینه ای خواهند داشت. دو چرخ برقی با این حال هستند معاف, همچنین برخی از متخصصان.

دو چرخ حرکتی کم انتشار معاف است

فقط موتور سیکلت و اسکوتر گرمی, از گروه L1 ، L2 ، L3 و L5 تحت تأثیر پارکینگ پرداخت شده در پاریس Intramuros ، از ساعت 9 تا 8 بعد از ظهر قرار می گیرند ، به استثنای یکشنبه ها و تعطیلات.

در دو چرخ الکتریکی, هیدروژن ، نورد با گاز طبیعی و هیبریدهای قابل شارژ ، معاف هستند. آنها می توانند به پارک ادامه دهند رایگان مشروط بر اینکه مشترک شوید پیشنهاد “وسیله نقلیه انتشار کم” (VBE) در سایت شهر پاریس.

این اشتراک برای باز است بازدید کنندگان ، ساکنان و متخصصان در اثبات (گواهی ثبت نام وسیله نقلیه). این حق برای یک سال معتبر است و می توان دو ماه قبل از مهلت تمدید کرد ، شهرداری را مشخص می کند.

پس از صدور قانون ، صاحبان موتور سیکلت های برقی و اسکوتر قادر خواهند بود تا با استفاده از هر مکان پولی به صورت رایگان پارک کنند بلیط روزانه رایگان در یک برنامه تلفن همراه یا کنتور پارکینگ.

حداکثر زمان پارکینگ مجاز بسته به مشخصات: ساکن ، بازدید کننده یا حرفه ای اعمال می شود.

فیلم ها: همین حالا در اخبار

سایر موارد رایگان

موارد دیگری وجود دارد که امکان پذیر است. بنابراین, متخصصان مراقبت از منزل ورزش در پاریس (پزشکان ، ماساژورها-فیزیوتراپیست ها ، پرستاران ، ماماها …) ساخت “حداقل 100 بازدید از خانه هر سال” نیز می تواند در یک اشتراک یک ساله رایگان ، تجدید پذیر مشترک شود.

مورد دوم به آنها اجازه می دهد تا از طریق یک برنامه تلفن همراه بلیط روزانه رایگان دریافت کنند. متخصصان مربوطه می توانند پس از ارائه اسناد پشتیبانی ، درخواست خود را در سایت La Ville de Paris انجام دهند.

برای افراد دارای معلولیت, بلیط نیز رایگان است ، برای یک روز معتبر است. برای ساکنان Ile -de -France ، شهر پاریس توصیه می کند که وسیله نقلیه خود را به آن ارجاع دهد Handetat “ برای یک تجدید پذیر 2 سال برای داشتن بلیط مجازی Handi.

تمام جزئیات مربوط به پارکینگ پرداخت شده برای دو چرخ موتوری را می توان در سایت La Ville de Paris یافت.

با ثبت نام در اخبار من ، تمام اخبار را در شهرها و رسانه های مورد علاقه خود دنبال کنید.

  • در فیسبوک به اشتراک بگذارید
  • در توییتر به اشتراک بگذارید
  • به اشتراک گذاشتن از طریق ایمیل
  • لینک کپی شده را کپی/چسباند ! https: // اخبار.fr/ile-de-france/paris_75056/parieuer-des-motos-et-scooters-a-paris-benefier-de-la-gratuite_53432470.HTML

پارکینگ: دو چرخ الکتریکی دیگر نیازی به بلیط از ماه سپتامبر ندارند

کاربران دو چرخ موتور الکتریکی دیگر نیازی به بلیط در صورت پارکینگ رایگان از سپتامبر آینده ندارند

این پنجشنبه ، معاون اول در تالار شهر پاریس امانوئل گرگایر از لغو بلیط پارکینگ رایگان برای موتور سیکلت های برقی و اسکوتر از سپتامبر آینده خبر داد.

در یک کنفرانس مطبوعاتی که این پنجشنبه داده شد ، امانوئل گرگایر ، معاون اول در شهربازی پاریس مسئول برنامه ریزی شهر از حذف بلیط در صورت پارکینگ رایگان برای دو چرخ موتوری برقی از سپتامبر آینده خبر داد.

در صورت پارک کردن در یک مکان رایگان ، کاربران دیگر نیازی به تهیه بلیط پشتیبانی نخواهند داشت. این اقدام همچنین مربوط به وسایل نقلیه متخصصان مراقبت از منزل و وسایل نقلیه در نظر گرفته شده برای افراد دارای تحرک کاهش یافته است. “”این اقدام تعجب آور نیست و سازگار است. ما فکر کردیم که در سالهای آینده اتفاق می افتد اما خیلی سریع نیست“ژان مارک بلوتی ، هماهنگ کننده فدراسیون فرانسوی دوچرخه سواران عصبانی در پاریس و تاج کوچک توضیح می دهد.

یک اندازه دیگر مربوط به معلولیت است. برای داشتن یک وسیله نقلیه ارجاع شده ، همراه با آنها دیگر نیازی به پیوند شجره نامه با شخص مورد نظر یا زندگی در île-de-france نخواهد داشت.

کاهش زمان بازپرداخت برای بسته پس از پیمانکاری

سرانجام ، امانوئل گرگایر همچنین از کاهش مهلت بازپرداخت بسته پس از قرارداد خبر داد. این از 8 ماه در حال حاضر به 2 سپتامبر آینده می رود. FPS هنگامی اعمال می شود که کاربر از زمان پارکینگ که برای آن پرداخت می کند فراتر رود. او به شکل هزینه پرداخت شده خلفی می گیرد.

پس از پرداخت ، می توان آن را به درخواست تجدید نظر اداری قبلی (RAPO) بازپرداخت کرد. امروز ، شهر پاریس تخمین می زند که 5000 فریم در ثانیه در انتظار بازپرداخت است. درمان کلیه تجدید نظر باید تا پایان سال 2023 تخمین زده شود امانوئل گرگایر. از سپتامبر 2022 ، دو چرخ موتوری دیگر به صورت رایگان در پاریس پارک نشده اند.