پارکینگ رایگان در پاریس: آدرس هایی برای دانستن., آلودگی: پارکینگ مسکونی رایگان – شهر پاریس

شهر پاریس

برای ذرات ، در صورت تداوم بیش از سه روز ، مقامات باید اقدامات مربوط به روش هشدار را انجام دهند.

پارکینگ رایگان در پاریس: آدرس هایی برای دانستن

در پاریس ، امید به پارک به صورت رایگان تخیل بیشتر از حد ممکن است. با این وجود 3 وجود دارد.194 مکان پراکنده در سرتاسر شهر ، که در دراز مدت قصد ناپدید شدن خواهد بود.

ارسال شده در تاریخ 06/15/2023 در 1:48 بعد از ظهر

فضای پارکینگ رایگان در پاریس: درست یا نادرست ? درست است، واقعی ! در واقع در خیابان های پایتخت فضاهای پارکینگ برای دسترسی به کسانی که می دانند چگونه آنها را پیدا کنند رایگان است. این مکان ها در سراسر شهر منتشر شده ، در همه ولسوالی ها قرار دارند که به خوشه های کوچک دو یا سه تقسیم می شوند ، حتی به هفت مکان متوالی می روند. در وب سایت خود ، شهرداری تعداد دقیق آنها را نشان می دهد ، به طور مرتب به روز می شود. در کل ، بنابراین 3 وجود خواهد داشت.194 مکان رایگان در پاریس ، همکاران ما را از پاریسی آشکار می کنند. اما چگونه آنها را مشخص کنیم ? اینجا جایی است که استخوان دارد.

در صورت عدم وجود مارک های زمینی یا پانل ها برای نشان دادن آنها ، این ناگت ها به طور مرتب توسط رانندگان نادیده گرفته می شوند. برخی حتی ترجیح می دهند متر پارکینگ ذاتی را در مکانهای پرداخت شده همسایه بپردازند تا مطمئن نباشند خوب نباشند. این مورد ماریو ، مدیر تجارت واقع در مقابل چهار مکان رایگان ، Rue du Docteur-Finlay ، در 15th Arrondissement است. بی اعتماد ، بازرگان ترجیح می دهد بپردازد ، “حتی اگر این برای هیچ چیز باشد” ، برای هفده سال که در این مکان ورزش کرده است.

مانند گوشه های قارچ

“اگر صریحاً به عنوان پرداختی مشخص نشود ، یک مکان رایگان است ، امتیازات éric de Caumont ، کارشناس وکالت در رانندگان. پارکینگ در صورت علامت گذاری زمین یا در حضور پانل عمودی پرداخت می شود. بنابراین ، وقتی در مورد یک نامه نقاشی باقی مانده به من بگویید ، این اطلاعات مشخص نیست ، می تواند یک تقصیر در نظر گرفته شود. هر آنچه ناقص است در برابر رانندگان قابل اجرا نیست.»

در عمل ، مانند گوشه های قارچ است: شما باید آنها را بشناسید و از کسانی که راز را فاش می کنند مراقب باشید. با این وجود پاریسی با شناسایی هر یک از مکان های آزاد در پایتخت ، این خطر را به خود گرفت. اما “این مکان های آزاد آشکارا با پرداخت هزینه یا در مکان های مختلف اختصاصی در اسرع وقت می گذرد.”. این شهر همچنین ادعا می کند که همه این مکان ها واقعاً در دسترس نیستند ، برخی از آنها به عنوان یک مکان ذخیره سازی برای ساخت و ساز یا تجهیزات تراس موقت خدمت می کنند. بنابراین چشم را باز کنید ، و خوب !

آلودگی: پارکینگ طولانی مدت مسکونی تا شنبه 9 سپتامبر

به دلیل یک قسمت آلودگی جوی ، شهر پاریس از گسترش پارکینگ مسکونی رایگان تا شنبه 9 سپتامبر خبر داد.

Airparif فراهم می کند غلبه بر آستانه اطلاعات برای غلظت ازن (O3) برای شنبه 9 سپتامبر 2023.

مطابق مقررات ارائه شده توسط مجریه پاریس در قله های آلودگی جوی, این شهر تصمیم گرفته است تا پارکینگ مسکونی رایگان را گسترش دهد تا شنبه 9 سپتامبر ، گنجانده شده است.

بخشدار پلیس همچنین به ویژه دستورالعمل های زیر را توصیه می کند:
تا حد امکان از کار دور استفاده کنید.
– از حالت های حمل و نقل عمومی یا دارایی ها و همچنین کارپولینگ استفاده کنید.
– حداکثر سرعت مجاز را کاهش دهید:
در 110 کیلومتر در ساعت در بزرگراه ها به طور معمول به 130 کیلومتر در ساعت محدود می شوند
با سرعت 90 کیلومتر در ساعت در بخش بزرگراه ها و آهنگ های سریع که به طور معمول محدود به 110 کیلومتر در ساعت است

با سرعت 70 کیلومتر در ساعت در بخش بزرگراه ها و آهنگ های سریع که به طور معمول محدود به 90 کیلومتر در ساعت و همچنین در جاده های ملی و دپارتمان محدود به 80 کیلومتر در ساعت یا 90 کیلومتر در ساعت در ساعت است.

سفارش ایجاد پارکینگ مسکونی رایگان در شنبه 9 سپتامبر 2023
سفارش ایجاد پارکینگ مسکونی رایگان در جمعه 8 سپتامبر 2023
سفارش ایجاد پارکینگ مسکونی رایگان در پنجشنبه 7 سپتامبر 2023
سفارش ایجاد پارکینگ مسکونی رایگان در چهارشنبه 6 سپتامبر 2023
شما می خواهید در صورت رایگان بودن پارکینگ مسکونی هشدار داده شوید ?
من در هشدار مشترک هستم
هر جمعه ، مستقیماً از طریق ایمیل دریافت کنید
تمام اخبار پاریسی.
متن تأیید پیش فرض
متن تنظیمات HTML

پارکینگ مسکونی رایگان ، نحوه عملکرد آن ?

پارکینگ مسکونی رایگان به کاهش انتشار آلاینده ها در جو کمک می کند و ساکنان را به نفع حمل و نقل عمومی ترغیب می کند.

در صورت وجود اوج آلودگی ، ایجاد پارکینگ مسکونی رایگان ، که پس از اشتراک هفتگی اعلام شد ، اعتبار دومی به تعداد روزهای رایگان تصمیم گرفته شده به طور رسمی تصمیم گرفته می شود.

دقت: رایگان فقط در آهنگ های مختلط 4 منطقه اختصاص داده شده در خانه راننده مربوط به پارکینگ مسکونی امکان پذیر است.

نحوه عملکرد اطلاعات و هشدار?

روش بین بخشی از اقدامات و اقدامات اضطراری به منظور کاهش یا از بین بردن انتشار آلاینده ها در جو در صورت ایجاد لبه برش آلودگی هوا ، ترتیب می دهد. هدف محدود کردن تأثیرات بر سلامت انسان و محیط زیست است.

این مربوط به منطقه île-de-france به عنوان یک کل است و برای چهار آلاینده اعمال می شود:
دی اکسید گوگرد (SO2)

سطح اطلاعات و توصیه

آستانه اطلاعات مربوط به سطح غلظت آلاینده ها در جو فراتر از آن است که قرار گرفتن در معرض کوتاه مدت خطر برای سلامت انسان از گروههای حساس به ویژه در جمعیت ایجاد می کند و این امر باعث می شود که انتشار اطلاعات فوری و کافی برای این گروه ها و توصیه ها به برخی از انتشار گازهای گلخانه ای را کاهش دهید.

روش اطلاعات و توصیه برای یک آلاینده در مشاهده یا پیش بینی بیش از آستانه اطلاعات و توصیه های مربوط به این آلاینده توسط Airparif انجام می شود.

این شامل اقدامات اطلاعاتی در مورد جمعیت ، توصیه های بهداشتی به دسته های جمعیت به ویژه در صورت قرار گرفتن در معرض کوتاه مدت ، و همچنین توصیه ها و اقدامات برای کاهش برخی از انتشار آلاینده ها ، مانند مواردی که توسط مقامات برای محدود کردن رانندگان وسایل نقلیه انجام می شود. سرعت آنها.

برای ذرات ، در صورت تداوم بیش از سه روز ، مقامات باید اقدامات مربوط به روش هشدار را انجام دهند.

سطح هشدار

آستانه هشدار مربوط به سطح غلظت آلاینده ها در جو فراتر از آن است که قرار گرفتن در معرض کوتاه مدت خطر برای سلامت کل جمعیت یا تخریب محیط زیست را ایجاد می کند و توجیه مداخله اقدامات اضطراری است.

روش هشدار برای آلاینده ای که در مورد مشاهده یا پیش بینی توسط Airparif از بیش از آستانه هشدار مربوط به این آلاینده یا برای ذرات PM10 انجام می شود ، در صورت تداوم قسمت آلودگی ذرات PM10 ایجاد می شود.

علاوه بر اقدامات ارائه شده از نظر اطلاعات و توصیه ها ، این سطح شامل اقدامات محدودیت یا تعلیق فعالیتهای کمک به آلودگی (صنایع و حمل و نقل) ، از جمله در صورت لزوم گردش وسایل نقلیه است.

فقط ازن: این آلاینده دارای سه آستانه سطح هشدار دهنده است که باعث فعال شدن یا تقویت اقدامات خاص با توجه به شدت قسمت آلودگی می شود.

آستانه برای تحریک اطلاعات و سطح هشدار عمومی در صورت بروز قسمت آلودگی ایل-فرانسه برای چهار آلاینده مربوطه.