ماشین الکتریکی پاریس: مزایای آن چیست?, کارت پارکینگ وسیله نقلیه الکتریکی رایگان در پاریس

کارت پارکینگ وسیله نقلیه الکتریکی رایگان در پاریس

Contents

شارژ مجدد نرخ در شبکه ها با فرمول “belib” در دسترس است

مزایای داشتن ماشین برقی در پاریس چیست؟ ?

برای ماشین برقی خود در پاریس چه برنامه ریزی کنیم

انتخاب ما از پارکینگ در پاریس

  • خرید یک ماشین برقی در پاریس: ایدز چیست ?
  • برای خرید یک ماشین برقی در پاریس کمک کنید
  • ماشین برقی پاریس: شهر کمک به پارکینگ
  • پارکینگ در پاریس برای اتومبیل برقی: مزایایی وجود دارد ?
  • ترمینال شارژ در پاریس: نحوه شارژ مجدد وسیله نقلیه الکتریکی خود
  • یک فضای پارکینگ را با ایستگاه شارژ برای ماشین برقی خود اجاره کنید: با Yespark امکان پذیر است !

2 روز آزمایش رایگان
پشتیبانی از 7 روز در هفته

برای ماشین برقی خود در پاریس چه برنامه ریزی کنیم

پاریس یکی از شهرهایی است که خرید یا استفاده از ماشین برقی بیشترین توصیه را دارد. در واقع ، قانون شهر پاریس با سیاست پارکینگ یا سیاست گردش خون آن را به شدت تشویق می کند. در طول قله های آلودگی ، ماشین الکتریکی برخلاف سایر اتومبیل هایی که مجوز آنها به انتقاد بستگی دارد ، مجاز است: پاستیل که به میزان انتشار آلاینده ها بر اساس موضوع اروپایی انتشار که وسیله نقلیه پاسخ می دهد ، تأیید می کند. با توجه به پارکینگ اتومبیل های برقی ، برخی از فضاها به آنها اختصاص می یابد و برای اکثر این پارکینگ ها ، یک ایستگاه شارژ در آنجا نصب می شود. در این مقاله تمام اطلاعات مربوط به کمک در منطقه را برای خرید یک ماشین برقی در پاریس ، بلکه اطلاعات مربوط به شارژ مجدد وسیله نقلیه در پاریس نیز خواهید داشت. ما در مورد امکانات پارک کردن وسیله نقلیه خود در پایتخت بحث خواهیم کرد.

اجاره یک پارکینگ خصوصی با yespark

در اینجا چند نمونه از پارکینگ برای اجاره در پاریس آورده شده است
پارکینگ نظارت تصویری
ارزانترین پارکینگ
پارکینگ با سرپرست
شارژ پارکینگ ترمینال

خرید یک ماشین برقی در پاریس: ایدز چیست ?

منطقه île-de-france به دلایل مختلف استفاده از اتومبیل های برقی را به شدت تشویق می کند: آلودگی هوا را محدود کنید و فشار صدا را محدود کنید .

شارژ ماشین

برای خرید یک ماشین برقی در پاریس کمک کنید

در حالی که دولت از اول ژوئن 2020 پاداش های تبدیل را افزایش داده است ، منطقه île-de-france با کمک به جدید نیز کمک می کند.آنها خریدار هستند.جنجال.از طریق کمک مالی یک وسیله نقلیه الکتریکی. گرند پاریس بنابراین برای خرید یک ماشین برقی جدید و 10،000 یورو برای خرید یک وسیله نقلیه برقی مورد استفاده ، چندین کمک مالی تا 17،000 یورو ارائه می دهد.

این کمک مربوط به چندین وسیله نقلیه تمیز است:

  • وسایل نقلیه هیدروژن ؛
  • وسایل نقلیه هیبریدی قابل شارژ ؛
  • یا GNV (وسیله نقلیه نورد گاز طبیعی).

برای از این کمکهای مختلف استفاده کنید, شما باید پرونده ای را در یک فروشگاه یک مرحله ای برای کمک به تجدید وسیله نقلیه ارسال کنید. اینها کمک های مالی را می توان با ایدز ارائه شده توسط دولت با جایزه تبدیل ترکیب کرد. در این حالت ، این دو پرونده هستند که شما باید یکی را به ایالت و دیگری در گراند پاریس ارسال کنید.

ماشین برقی پاریس: شهر کمک به پارکینگ

آنجا شهر پاریس بخشی از نصب ایستگاه های شارژ را پشتیبانی می کند و این کمک می تواند تا 50 ٪ از مبلغ پرداخت شده برای کار مربوط به نصب و اجرای ایستگاه شارژ افزایش یابد برای ماشین برقی.

این کمک فقط به اتحادیه های همکار و صاحبخانه های اجتماعی. پارکینگ های مورد نظر قابل اشتراک یا خصوصی است.

متاسفانه وجود دارد هیچ کمکی که توسط شهر اختصاص داده نشده است, با این حال ، در حال حاضر کمک های دولتی برای نصب ایستگاه شارژ وجود دارد چه در یک پارکینگ یک ساختمان و چه در خانه. بنابراین ، به جای جنگ با ایجاد اتحادیه ها و صاحبان, می توانید با yespark تماس بگیرید.

ما به شما پیشنهاد می دهیم پارکینگ را با ایستگاه شارژ اجاره کنید. اگر ساکن هستید.e ، ما می توانیم آن را در ساختمان شما نصب کنیم ، یا اگر در خارج از خانه هستید ، می توانید مکان خود را با یک ترمینال برقی اجاره کنید.

پارکینگ در پاریس برای اتومبیل برقی: مزایایی وجود دارد ?

در حالی که پارک در جاده ها پیچیده تر و گران تر است ، صاحبان اتومبیل های برقی چندین مزیت دارند . از یک طرف ، پارکینگ برای ساکنان.اشمیه.S و حرفه ای.در.S به شرط اینکه او رایگان باشد.او.اولین بار درخواست کرد کارت مجازی کم مصرف در وب سایت تالار شهر پاریس.

به این ترتیب ، آنها را ساکن کنید.اشمیه.s can تا 7 روز متوالی در همان مکان پارک کنید , در حالی که حرفه ای است.در.S می تواند پارک کند تا 6 ساعت متوالی و بدون هزینه. این کارت رایگان و مجازی است ، با این حال ، شما باید هر 3 سال یکبار آن را تمدید کنید. از طرف دیگر ، صاحبان یک ماشین برقی می توانند در فضای پارکینگ ماشین قدیمی پارک کنند. برخی در در کل 2200 .

ماشین الکتریکی

ترمینال شارژ در پاریس: نحوه شارژ مجدد وسیله نقلیه الکتریکی خود

در سال 2019 ، آنها نزدیک هستند 4000 پایانه شارژ که در France در دسترس هستند و بیش از 1600 در پاریس . از این رو تالار شهر پاریس می خواهد از سال 2023 به 12000 پایانه برسد. در میان این ایستگاه های مختلف شارژ ، ما پیدا می کنیم 200 ایستگاه بار قدیمی Autolib که دوباره در خدمت آنها قرار گرفته اند.

برای استفاده از ایستگاه های مختلف شارژ عمومی در شهر ، باید برای اشتراک در کارت Autolib که سالانه 120 یورو هزینه دارد , یا 600 یورو برای حرفه ای.در.انجام یک بهره برداری تجاری . این شما را ملزم به پارک کردن فقط در این مکان های اختصاصی می کند.

دیگران اپراتورها نیز در پاریس موجود هستند و همان سرویس هایی مانند Belib را به شما ارائه می دهد که 3 نوع شارژ را ارائه می دهد:

3 کیلو وات ، عادی ، تقریباً 4 ساعت بار برای شارژ مجدد حدود 50 ٪ باتری
22 کیلو وات ، شتاب ، تقریباً 30 دقیقه بار برای شارژ مجدد حدود 50 ٪ باتری
50 کیلو وات ، سریع ، تقریباً 15 دقیقه بار برای شارژ مجدد حدود 50 ٪ باتری

با توجه به قیمت های بلبی ، ابتدا باید 15 یورو را در ثبت نام خود بپردازید ، سپس در هر دقیقه شارژ خود را پرداخت کنید:

شارژ قیمت برای دارندگان نشان Belib:

محل

روز بین 8 صبح و 8 بعد از ظهر

شب بین 8 بعد از ظهر و 8 A.M

0.016 € TTC/دقیقه ساعت اول

0.266 یورو شامل مالیات/دقیقه فراتر از ساعت اول

ترمینال N ° 1 و N ° 3 (حداکثر 22 کیلو وات)

0.016 € TTC/دقیقه ساعت اول (یعنی 1 €/ساعت)

0.266 یورو شامل مالیات/دقیقه فراتر از ساعت اول

شارژ مجدد نرخ در شبکه ها با فرمول “belib” در دسترس است

هر شبکه ایستگاه های شارژ با قیمت گذاری خود ، نرخ بار به طور کلی بین:

1 تا 4 € شامل مالیات/زمان (برای شبکه هایی که از قیمت گذاری ساعتی استفاده می کنند)
3 تا 5 € TTC/10 کیلو وات (برای شبکه هایی که از قیمت انرژی استفاده می کنند)
3 تا 9 € TTC/30 دقیقه برای شارژ سریع

انواع دسترسی

روز بین 8 صبح و 8 بعد از ظهر

شب بین 8 بعد از ظهر و 8 A.M

0.067 € TTC/دقیقه ساعت اول

0.266 € ht/min فراتر از ساعت اول

یک فضای پارکینگ را با ایستگاه شارژ برای ماشین برقی خود اجاره کنید: با Yespark امکان پذیر است !

یاپارک برقی

در حالی که شما محدود هستید.اشمیه.در زمان بارگیری ، و باید یک ایستگاه شارژ در پاریس پیدا کنید, اجاره فضای پارکینگ با ایستگاه شارژ می تواند بهترین راه حل باشد. به این ترتیب ، دیگر نیازی به نگرانی در مورد اینکه آیا یک ترمینال در دسترس است یا نه.

در پایین خود یک ایستگاه شارژ داشته باشید یا به نظر می رسد مستقیماً به محل کار خود بهترین راه حل است. Yespark شما را به اجاره یک فضای پارکینگ و یک ایستگاه شارژ دعوت می کند.

اگر ساکن هستید.E در بنایی که yespark در آن حضور دارد ، می توانید برای ماشین برقی یک ایستگاه شارژ درخواست کنید.

بنابراین می توانید از طریق سرویس شارژ ما به طور مستقیم برای یک ترمینال درخواست کنید ، کارشناسان ما به شما کمک می کنند ، آنها از کلیه مراحل اداری مراقبت می کنند تا برای شما انجام دهند نصب نهایی دومی.

شما فقط باید ماشین خود را به محض این کار وصل کنید.

کارت پارکینگ وسیله نقلیه الکتریکی رایگان در پاریس

پارکینگ وسیله نقلیه برقی در پاریس

پاریس یکی از پر سر و صدا ترین شهرهای جهان است. وسایل نقلیه برقی در مواجهه با این وضعیت ، خود را به عنوان یکی از بهترین راه حل ها برای مبارزه با آلودگی محیط زیست و صدا معرفی می کنند. برای تقویت ناوگان اتومبیل برقی و محدود کردن حضور اتومبیل های حرارتی ، شهرداری پاریس اقدام به اقدامات سودمند خاصی گرفت: کارت پارکینگ رایگان. کارت پارکینگ وسیله نقلیه الکتریکی چیست ? چگونه آن را در پاریس بدست آوریم ? این مقاله از شما دعوت می کند تا پاسخ این سؤالات مختلف را کشف کنید.

کارت پارکینگ اتومبیل برقی در پاریس: چیست ?

این نقشه ای است که توسط تالار شهر پاریس صادر شده است که به صاحبان اتومبیل های برقی اجازه می دهد تا آنها را به صورت رایگان پارک کنند. همچنین با نام کارت پارکینگ وسیله نقلیه کم مصرف شناخته شده است. تالار شهر پاریس آن را به ساکنان و همچنین بازدید کنندگان ارائه می دهد.

با استفاده از این کارت ، پارکینگ وسیله نقلیه الکتریکی خود در پاریس کمتر محدود کننده است. در واقع ، شما می توانید از یک پارکینگ جاده ای منحصر به فرد برای پارکینگ رایگان ، پارکینگ مسکونی یا پارکینگ برای متخصصان لذت ببرید. لازم به ذکر است که کارت باید همیشه در جلو یا در جلو یا جلو جلو باشد.

چه شرایطی برای واجد شرایط بودن کارت پارکینگ اتومبیل برقی در پاریس وجود دارد ?

واجد شرایط بودن معیار اصلی و قبل از به دست آوردن کارت پارکینگ رایگان است. برای انجام این کار ، مالکیت یک اتومبیل با انرژی الکتریکی ، گاز طبیعی یا یک ماشین ترکیبی ضروری است.

با این حال ، توجه به این نکته حائز اهمیت است که اتومبیل باید برقی باشد یا کمتر از 60 گرم CO2 در هر کیلومتر ساطع کند. اما ، چگونه می توان این کنجد معروف را برای پارک کردن ماشین برقی خود به صورت رایگان در شهر پاریس دریافت کرد ?

رویکرد به دست آوردن کارت پارکینگ برقی در پاریس

به دست آوردن کارت پارکینگ اتومبیل برقی در پاریس منوط به یک روش خاص است. بنابراین شما دو راه حل برای انجام آن دارید. اولین راه حل قرار ملاقات با یک بخش پارکینگ در جاده عمومی تالار شهر پاریس است.

راه حل دوم برای به دست آوردن این کارت یک درخواست آنلاین است. این گزینه آخر ساده ترین و کاربردی ترین برای ساکنان و متخصصان پاریس است. برای این منظور ، فقط یک حساب کاربری در تالار شهر پاریس ایجاد کنید و درخواست خود را بصورت آنلاین انجام دهید.

درخواست آنلاین شما در صورت همراه بودن با بخش های مهم خاص قابل قبول است. این در اصل کارت خاکستری (دارای نام شما ، نام و آدرس اقامت شما) ، یک سند هویت ، اثبات آدرس (برق ، آب یا قبض های تلفنی) است که از کمتر از 3 ماه ، از آخرین نظر مالیات مسکن است.

وقتی صحبت از یک ماشین برقی اجاره ای می شود ، باید قرارداد اجاره را اضافه کنید. از طرف دیگر ، برای یک ماشین برقی حرفه ای یا کاربردی ، یک گواهی از کارفرما مورد نیاز است.

کارت پارکینگ اتومبیل برقی در پاریس برای چه نوع پارکینگ قرار دارد ?

هزینه کارت بسته به مشخصات شما متفاوت است. به عنوان مثال ، اگر ساکن هستید ، در هفته 09 یورو پرداخت می کنید تا ماشین الکتریکی خود را به صورت رایگان در شهر پاریس پارک کنید. با این حال ، مدت زمان پارکینگ بسته به مشخصات صاحب ماشین کم مصرف متفاوت است.

در واقع ، برای بازدید کننده از شهر پاریس ، مدت زمان پارکینگ رایگان برای وسیله نقلیه برقی آنها 6 ساعت متوالی در همان مکان است. برای یک ساکن ، 7 روز متوالی در همان مکان است (در 4 منطقه مجاز در اطراف خانه وی یا حداکثر 6 ساعت در یک منطقه دور افتاده).

برای متخصصان نیز همین است. با این حال ، برخی از اختلافات باید مشخص شود. در واقع ، دوره پارکینگ یک ماشین برقی برای حرفه ای با توجه به عادات تحرک آن متفاوت است. متخصصان بی تحرک یک دوره پارکینگ رایگان 24 ساعت متوالی در سایت پرداخت آهنگ های مختلط 4 منطقه مجاز که مشاغل آنها را احاطه کرده اند.

برای سایر مکان ها ، زمان پارکینگ رایگان 6 ساعت است. از طرف دیگر ، برای متخصصانی که موبایل هستند ، 7 ساعت متوالی در تمام مکان های پرداخت شده روی سطح است.

کارت پارکینگ اتومبیل برقی در پاریس: راه حلی برای صرفه جویی در هزینه

وقتی صاحب یک ماشین حرارتی هستید ، اگر ساکن شهر پاریس هستید ، به طور متوسط ​​468 یورو در سال خرج می کنید. این مبلغ هزینه پارکینگ را در خارج از پاریس حذف نمی کند. بنابراین انتخاب سوار شدن در اتومبیل برقی در پاریس از این رو دو مزیت دارد.

این باعث کاهش ردپای کربن شما و صرفه جویی در سفر و پارکینگ شما می شود. چه در پاریس و چه در شهرهای دیگر ، مطمئناً از این مزیت مالی استفاده خواهید کرد.

کارت پارکینگ اتومبیل برقی در پاریس: در مورد دیسک سبز چیست ?

دیسک سبز وسیله ای است که در سال 2008 توسط ارتباط خودروهای زیست محیطی تنظیم شده است. این اجازه می دهد تا صاحبان اتومبیل های برقی از فضای پارکینگ رایگان در 30 شهر اروپایی از جمله شهر پاریس لذت ببرند.

با دیسک سبز در پاریس ، 02 ساعت پارکینگ رایگان دارید. برای واجد شرایط بودن برای دیسک سبز ، ماشین شما باید از یک منبع انرژی پاک (الکتریکی ، هیبریدی ، هیدروژن و غیره استفاده کند.) و کمتر از 120 گرم CO2 در هر کیلومتر ساطع می شود.

روش درخواست همانند کارت پارکینگ رایگان است. با این حال ، یک تفاوت باقی مانده است. در واقع ، کارت خاکستری ماشین اکولوژیکی باید با ذکر P3 همراه باشد. دومی انرژی پیشرانه ای خودروی زیست محیطی (برقی ، هیبریدی ، گاز طبیعی و غیره را تعیین می کند.). سپس ، دیسک سبز و یک لوزه برای چسبیدن به شیشه جلو اتومبیل شما توسط شهرداری به شما داده می شود.

با تشکر از کارت پارکینگ, شما می توانید ماشین برقی خود را به صورت رایگان در اکثر شهرهای بزرگ فرانسه پارک کنید. ماشین برقی و کارت پارکینگ رایگان راه حل های غیرقابل توقف را برای اطمینان از انتقال زیست محیطی خود به روشی ساده و کارآمد تشکیل می دهند.