داستانهای اینستاگرام برای دوستان نزدیک محفوظ است | وبلاگ اینستاگرام ، یک راهنمای مفصل: ایجاد داستان های سرگرم کننده و تعاملی اینستاگرام | اینستاگرام برای تجارت

اخبار اینستاگرام را کشف کنید

این را بخوانید تا از مشاوره خلاقانه برای به اشتراک گذاشتن داستانهای سرگرم کننده و تعاملی با جامعه خود استفاده کنید و مخاطبان خود را راضی کنید.

داستانهای اینستاگرام برای دوستان نزدیک رزرو شده است

شما می توانید برای ایجاد لیستی از دوستان نزدیک در داستان ها ارائه دهید و فقط با افرادی که به آن اضافه شده اند ، محتوا را به اشتراک بگذارید. داستانهای اینستاگرام یک فضای انتخابی برای بیان خود و به اشتراک گذاشتن لحظات در زندگی روزمره ارائه می دهند. در جامعه رو به رشد اینستاگرام ، ما می دانیم که شما لزوماً نمی خواهید همه چیز را با همه به اشتراک بگذارید. با دوستان نزدیک ، می توانید لحظات شخصی تر خود را برای یک گروه دستی رزرو کنید.

برای افزودن کاربران اینترنت به این لیست ، به نمایه خود بروید و در منوی جانبی دوستان نزدیک را فشار دهید. شما به تنهایی می توانید لیست دوستان نزدیک خود را ببینید و امکان اضافه کردن به آن وجود ندارد ، که به شما امکان می دهد در هر زمان آن را اصلاح کنید. وقتی داستانی را منتشر می کنید ، امکان اشتراک گذاری آن را فقط با حساب های موجود در لیست دوستان نزدیک خود مشاهده خواهید کرد. وقتی یک حساب به لیست شما اضافه می کند ، هر زمان که داستان های آن را مشاهده می کنید ، یک نشان سبز نمایش داده می شود. عکس پروفایل وی همچنین توسط یک حلقه سبز در نوار داستانها احاطه خواهد شد.

دوستان نزدیک دوستان امروز در آخرین نسخه های اینستاگرام برای iOS و Android مستقر شده اند. برای اطلاعات بیشتر ، به صفحات راهنمای اینستاگرام مراجعه کنید .

اخبار اینستاگرام را کشف کنید

با تشکر از اطلاعیه ها ، مشاوره و داستانهای موفقیت در وبلاگ ما ، با پیدا کردن الهام شروع کنید.

31 اکتبر 2019

یک راهنمای مفصل: داستان های تفریحی و تعاملی اینستاگرام را ایجاد کنید

توسط: تیم تجاری اینستاگرام

سانفرانسیسکو ، کالیفرنیا

این را بخوانید تا از مشاوره خلاقانه برای به اشتراک گذاشتن داستانهای سرگرم کننده و تعاملی با جامعه خود استفاده کنید و مخاطبان خود را راضی کنید.

مرحله 1: با استفاده از داستانها در طول روز در این پنج لحظه شروع کنید

داستانهای اینستاگرام روشی سرگرم کننده و جذاب برای افراد برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد فعالیت شما است. یک سوم از داستانهای دیده شده توسط شرکتهای 1 منتشر شده است .

اگر هرگز عکس یا فیلم را در داستان خود به اشتراک نگذاشته اید ، بدانید که چگونه این کار را در اینجا انجام دهید.

در اینجا پنج روش برای استفاده از داستان وجود دارد:

خطایی رخ داده است

ما در خواندن این فیلم با مشکل روبرو می شویم.برای تماشای فیلم ، لطفاً مرورگر وب خود را در سطح خود قرار دهید.

لحظه های بدون فیلتر روز خود را نشان دهید.

با عکس و فیلم های بی ادب در پشت صحنه آنچه در زمان واقعی اتفاق می افتد ، به جامعه خود نقطه نظر خود را در کسب و کار خود ارائه دهید. در مطالعه ای که توسط فیس بوک ، برزیلی ها ، اندونزیایی ها ، انگلیسی ها و آمریکایی ها انجام شد ، گفتند که آنها تمایل دارند داستانها را برای دیدن محتوای زنده ، بدون فیلتر نگاه کنند. 2

توصیفات مشتریان خود را به اشتراک بگذارید.

ارزیابی محصولات و خدمات خود را از مشتریان خود بخواهید و آنها را در داستان های خود به اشتراک بگذارید.

داستان شرکت را بگویید.

شما می توانید تاریخ آغاز مشاغل خود ، مأموریت خود ، چالش هایی را که برآورده کرده اید یا حکایتی که شخصیت کسب و کار شما را ارائه می دهد ، به اشتراک بگذارید. از فیلم یا حتی فقط متن در پس زمینه متحد استفاده کنید.

محصولات و خدمات خود را ارائه دهید.

برای ارائه محصولات خود ، از قالب های تمام صفحه داستانها استفاده کنید ، محصولات جدید را راه اندازی کنید و تبلیغات را اعلام کنید. اگر فعالیت شما مبتنی بر خدمات است ، از خدمات خود به کاربران اینترنت نمای کلی ارائه دهید. در مطالعه ای که توسط فیس بوک انجام شده است ، نیمی از افراد مصاحبه شده می گویند که آنها با محصول/خدمات در وب سایت هایی که می توانند پس از دیدن آن در یک داستان ، آن را خریداری کنند ، مشورت کرده اند. 3

به اشتراک گذاشتن آموزش.

به مردم نشان دهید که چگونه از محصولات خود استفاده کنند. شما می توانید در حین ایجاد تخصص خود در این بخش ، افرادی را که پیش بینی می کنند خرید کنید.

مرحله 2: با استفاده از این پنج نکته ، متن را به داستانهای خود اضافه کنید

داستانها ابزارهای مختلفی را برای بیان خود و کشف خلاقیت شما ارائه می دهند.

در اینجا پنج نکته در مورد اضافه کردن متن به داستان های شما آورده شده است:

رنگ های متن خود را مخلوط کنید.

اگر به دنبال سایه ای واضح تر یا تیره تر برای متن و برس خود هستید ، این رنگ را کلیک کرده و نگه دارید تا تغییرات بیشتری در این رنگ در پایین صفحه خود داشته باشید.

رنگهای خود را ترکیب کنید.

از ابزار پیپت برای ترکیب رنگ برس یا متن خود با زمینه های خود استفاده کنید. شما ممکن است عکسی از محصول خود داشته باشید و دوست دارید رنگ افسانه شما مطابقت داشته باشد. برای یافتن ابزار پیپت ، روی ابزار سمت چپ پالت رنگ خود کلیک کرده و آن را به رنگی که می خواهید با متن یا برس خود در آن مرتبط کنید ، بکشید.

متن خود را با بلوک رنگ بیرون بیاورید.

بلوک رنگی هنگامی که یک پس زمینه رنگی را در متن متن خود در یک رنگ متضاد وارد می کنید ، استفاده می شود. برای افزودن یک پس زمینه رنگی به متن خود ، روی کلیک کنید

بالا سمت چپ صفحه شما. با انتخاب همه چیز ، رنگ متن خود را تغییر دهید ، در حالی که همان رنگ پس زمینه را نگه دارید.

متن خود را جمع کنید

یک کلمه را وارد کنید ، سپس دوباره همان کلمه را وارد کرده و رنگ را تغییر دهید. سپس آنها را روی دیگری جمع کنید تا اثر سایه ای به کلمه بدهد.

برای ایجاد پیش زمینه های تخریب شده از ایجاد استفاده کنید.

اگر می خواهید یک داستان متنی به جای یک عکس یا یک داستان ویدیویی ایجاد کنید ، پس زمینه تخریب شده برای متن خود را با ایجاد انتخاب کنید ، که در انتهای صفحه شماست.

برای ایجاد پیش زمینه های تخریب شده از ایجاد استفاده کنید

برای ایجاد پیش زمینه های تخریب شده از ایجاد استفاده کنید

مرحله 3: با این سه نکته برچسب های سرگرم کننده را به داستانهای خود اضافه کنید

برچسب ها را اضافه کنید تا داستان های خود را سرگرم کننده تر کنید. در اینجا سه ​​روش برای استفاده از برچسب ها در داستان های شما آورده شده است.

در اینجا بیشتر در مورد برچسب ها بیاموزید.

آنچه را که احساس می کنید بیان کنید.

برای نمایش آنچه احساس می کنید از برچسب های خلق و خو یا ایموجی استفاده کنید. حتی اگر می خواهید احساسات خود را در زمان واقعی با کلیک کردن و گرفتن عکس از شما برای یک برچسب ادغام کنید ، می توانید یک برچسب سلفی اضافه کنید.

به مردم بگویید کجا هستید.

از برچسب موقعیت مکانی برای شناسایی موقعیت مکانی تجارت خود استفاده کنید ، خواه شهر شما باشد یا سایت واقعی شرکت شما. به یاد داشته باشید که اضافه کردن یک برچسب مکان ، داستان شما را نیز به این صفحه مکان اضافه می کند ، که به افراد امکان می دهد تجارت شما را کشف کنند. اطلاعات بیشتر در مورد صفحات مکان را در اینجا کسب کنید.

برای پیکربندی مکانی برای آدرس شرکت خود ، حساب اینستاگرام شما باید با یک صفحه فیس بوک که مدیریت می کنید در ارتباط باشد. دریابید که چگونه در اینجا انجام دهید. صفحه فیس بوک که شما مدیریت می کنید باید یک مکان فیزیکی مرتبط داشته باشد. پس از ارتباط با حساب ها ، این مکان در اینستاگرام پخش می شود.

با GIF لذت ببرید

با GIF لذت ببرید.

برای اضافه کردن یک برچسب GIF پر جنب و جوش به عکس یا فیلم خود با کتابخانه Giphy مشورت کنید. حروف لرزان ، قلبهایی که می چرخند ، گربه های رقصنده ، پیتزا در فضا. با تشکر از این برچسب های متحرک ، تمام عکس ها یا فیلم های شما سرگرم کننده ، جالب و خلاق می شوند.

مرحله 4: داستان های خود را به لطف این شش نکته تعاملی تر کنید

ویژگی های تعاملی داستانها به جامعه شما اجازه می دهد تا مستقیماً با تجارت شما ارتباط برقرار کند. در اینجا 6 روش برای ایجاد داستان های تعاملی وجود دارد:

مستقیم زنده

از ویژگی Live Stories برای تعامل با مشتریان خود در زمان واقعی استفاده کنید. به عنوان مثال ، نمای کلی از آنچه در پشت صحنه اتفاق می افتد یا آموزش های زنده ایجاد کنید. فراموش نکنید که آن را از قبل اعلام کنید تا جامعه شما بتواند به هم وصل شود.

با استفاده از شمارش معکوس ، وزوز را ایجاد کنید.

اگر شما یک محصول راه اندازی یا رویدادی را برای آمدن دارید ، از برچسب حساب Countdown در داستان های خود استفاده کنید تا مشترک خود را به شمارش معکوس این لحظه خاص بشناسید. مشترکین شما همچنین می توانند با پایان یافتن شمارش معکوس ، مطلع شوند و به این جشن بپیوندند.

یک جلسه سؤال/پاسخ را ترتیب دهید.

از برچسب سوال استفاده کنید تا آن را به جامعه خود باز کنید. پاسخ های خود را در داستان های زیر به اشتراک بگذارید تا بقیه جامعه شما آنها را بخوانند. همچنین می توانید مستقیماً برای پاسخ به سوالات زمان واقعی راه اندازی کنید.

جامعه خود را بررسی کنید

جامعه خود را بررسی کنید.

از برچسب نظرسنجی استفاده کنید تا دقیقاً بدانید که چه چیزی را دوست دارد و جامعه خود را دوست ندارید. حتی می توانید از این برچسب در داستانهای تبلیغاتی خود استفاده کنید.

مشتریان خود را تشویق کنید تا مستقیماً به شما پاسخ دهند.

1 داستان اینستاگرام در 3 پیامی را به صورت مستقیم ایجاد می کند ، بنابراین به جامعه خود یادآوری کنید که با پاسخ به داستانهای شما می تواند به راحتی با تجارت شما تماس بگیرد.

پرسشنامه هایی را برای جامعه خود تهیه کنید.

برای ایجاد سوالات چند گزینه ای برای مشترکان خود از برچسب Quiz استفاده کنید. شما می توانید جامعه خود را بر روی داده های جالب مربوط به بخش خود آزمایش کنید ، یا حتی در مورد محصولات و خدمات خود سؤالاتی ایجاد کنید.

مرحله 5: به لطف سه نکته پیشرفته ، داستان های خود را با سرعت بالا منتقل کنید.

از این ابزارهای ایجاد برای ایجاد داستانهایی که غافلگیر شده و مخاطبان خود را خوشحال کنید استفاده کنید. این ممکن است تمرین بیشتری برای تسلط بر آنها طول بکشد. در اینجا سه ​​نکته پیشرفته برای تحت تأثیر قرار دادن مردم وجود دارد:

خطایی رخ داده است

ما در خواندن این فیلم با مشکل روبرو می شویم.برای تماشای فیلم ، لطفاً مرورگر وب خود را در سطح خود قرار دهید.

خطایی رخ داده است

ما در خواندن این فیلم با مشکل روبرو می شویم.برای تماشای فیلم ، لطفاً مرورگر وب خود را در سطح خود قرار دهید.

به لطف این نکته ، یک اثر رنگین کمان تخریب شده روی متن خود ایجاد کنید. شما باید از هر دو دست استفاده کنید و کمی تمرین کنید.

1. برای انتخاب تمام متن کلیک کنید.

2. انگشت اول: کلیک کنید و هر رنگی را نگه دارید

3. انگشت دوم: تا پایان متن مکان نما را کلیک کرده و نگه دارید.

4. دو انگشت خود را با همان سرعت حرکت دهید. شما به طور همزمان تمام متن را هنگام حرکت انگشت خود بر روی شیب انتخاب خواهید کرد.

خطایی رخ داده است

ما در خواندن این فیلم با مشکل روبرو می شویم.برای تماشای فیلم ، لطفاً مرورگر وب خود را در سطح خود قرار دهید.