آیا من واجد شرایط فیبر هستم? با آزمون ما بررسی کنید!, تست واجد شرایط بودن فیبر چند اپراتور – پیش بینی اتصال

تست واجد شرایط بودن فیبر

Contents

مناطق استقرار با توجه به معیارهای مختلف ، مانند تراکم جمعیت ، زیرساخت های موجود و اولویت های ایجاد شده توسط اپراتورها برنامه ریزی شده است. بنابراین کاملاً ممکن است که شما و همسایه خود متعلق به مناطق مختلف استقرار باشید و تفاوت فیبر با فیبر را توضیح دهید.

تست واجد شرایط بودن: فیبر نوری ، ADSL ، VDSL2

قبل از انتخاب پیشنهاد اینترنت خود ، باید بدانید که کدام فناوری را می توانید ادعا کنید: ADSL ، VDSL2 ، فیبر نوری ? برای اطلاع از این ، تست واجد شرایط بودن فیبر آنلاین ما را انجام دهید.

���� تست واجد شرایط بودن فیبر

تست واجد شرایط بودن SELECTRA – Lafibreoptique.FR سایتی از گروه Selectra برای استفاده از ما است تست واجد شرایط بودن فیبر نوری, این بسیار ساده است: شما فقط باید آدرس خود را وارد کنید ، آن را انتخاب کنید ، سپس روی “تست” کلیک کنید. در چند ثانیه ، شما خواهید دانست کدام اپراتور واجد شرایط هستید.

چرا یک تست واجد شرایط بودن ?

 • پیشنهاد بهتری پیدا کنید: هنگامی که تأمین کنندگان شبکه ای در خانه شناسایی شده اند ، می توانید قیمت ها و فیبر نارنجی ، قرمز ، رایگان ، SFR ، Bouygues و سایر موارد را با یکدیگر مقایسه کنید.
 • صرفه جویی در وقت: ما تست صلاحیت این مزیت را دارد که پاسخ فوری را به شما ارائه دهد. نیازی به رفتن به وب سایت های اپراتورها نیست ، آزمایشی که ما ارائه می دهیم چند اپراتور است.

کدام اپراتورها توسط آزمون واجد شرایط بودن مورد توجه قرار می گیرند ?

ما تست واجد شرایط بودن فیبر به شما امکان می دهد صلاحیت خود را برای پیشنهادات فیبر در SFR ، Red و Bouygues بدانید.

همچنین قادر است واجد شرایط بودن ADSL خود را به شما در T ارتباط برقرار کنداپراتورهای بازار.

اگر می خواهید یک تست واجد شرایط بودن فیبر حتی کامل تری انجام دهید ، می توانید با شماره 01 88 24 67 58 به صورت رایگان با ما تماس بگیرید.

چگونه صلاحیت فیبر خود را در هر اپراتور بررسی کنیم ?

بسیار سریعتر از ADSL (در قیمت و بدهی فرزندان) و با قیمت های بسیار رقابتی برای اکثر ارائه دهندگان دسترسی به اینترنت ارائه می شود ، فیبر نوری اکنون در بسیاری از شهرداری ها در دسترس است ، با پوشش کامل از قلمرو بسیار پر سرعت تا سال 2025.

با این حال ، فیبر از یک اپراتور به دیگری و همچنین پوشش مربوط به آنها از قلمرو متفاوت است ، با توجه به سرمایه گذاری های انجام شده نابرابر است. بنابراین لازم است ابتدا انجام شود تست واجد شرایط بودن فیبر نوری که در هر اپراتور صلاحیت شما را به شما می دهد.

پیشنهادات فیبر رایگان

اپراتور رایگان بیش از 20 میلیون سوکت فیبر قابل اتصال. تأمین کننده طیف گسترده ای از فیبر اینترنت را از 19.99 یورو در هر ماه به مدت 12 ماه به 8 گیگابایت در ثانیه ارائه می دهد. شما به طور خاص می توانید این اپراتور اینترنتی را برای Delta Freebox انتخاب کنید ، یک تمرکز واقعی از فناوری ها.

برای آزمایش خود واجد شرایط بودن برای فیبر رایگان, شما باید به وب سایت اپراتور بروید یا با شماره 09 71 07 95 19 تماس بگیرید.

پیشنهادات فیبر نارنجی

اپراتور نارنجی چندین سال است که شبکه فیبر نوری FTTH (فیبر به مشترک) را در این قلمرو مستقر می کند. این اپراتور بیش از 30 میلیون واحد مسکن در فرانسه دارد. تأمین کننده تاریخی دو اشتراک اینترنتی فیبر LiveBox را با این پیشنهاد به بازار عرضه می کند تا میزان جریان تا 2 گیگابایت در ثانیه داشته باشد.

Fiber SFR ارائه می دهد

SFR دارای دو شبکه با سرعت بسیار بالا است ، یعنی شبکه FTTH و شبکه FTTLA (فیبر پایان کواکسیال). ما در اوایل سال 2023 در فرانسه حساب می کنیم نزدیک به 650 شهرداری تحت پوشش فیبر SFR. اپراتور اینترنت طیف وسیعی از سه فیبر را تا 8 گیگابایت در ثانیه به بازار عرضه می کند. واجد شرایط بودن فیبر SFR خود را در زیر آزمایش کنید.

برای ساختن یک تست واجد شرایط بودن SFR, می توانید از ابزار ما در بالای مقاله استفاده کنید.

Bouygues Telecom Fiber ارائه می دهد

ارائه دهنده خدمات اینترنت Bouygues Telecom سه پیشنهاد فیبر را از طریق 16.99 یورو در ماه (برای 12 ماه) به مشترک (FTTH) ارائه می دهد. با توجه به پیشنهاد انتخاب شده فیبر Bbox ، می توانید از این اپراتور اینترنتی با بدهی حداکثر 2 گیگابایت در ثانیه بهره مند شوید.

برای اطلاعات ، Bouygues Telecom دارد بیش از 20 میلیون سوکت واجد شرایط فیبر در فرانسه است.

برای ساختنواجد شرایط بودن فیبر Bouygues, می توانید از ابزار ما در بالای مقاله استفاده کنید.

چرا آزمایش فیبر نشان می دهد که من هنوز واجد شرایط فیبر نوری نیستم ?

بسیاری از سرمایه گذاری ها هنوز توسط اپراتورهای خصوصی و هم توسط بازیگران دولتی انجام می شود تا بتوانند سرعت بسیار بالایی را به کل جمعیت ارائه دهند.

با این حال ، برنامه فرانسه با سرعت بسیار بالا که توسط هر بخش در اداره برنامه ریزی دیجیتال سرزمینی خود (SDTAN) رد شده است ، در میان مدت (2022 تا 2030) برنامه ریزی می کند تا کل جمعیت را به سرعت بسیار بالا متصل کند (عمدتا از طریق فیبر نوری FTTH).

در این بازه ، ما توصیه می کنیم که به طور مرتب آزمایشات فیبر فوق ، شهرها و محله ها را که به تدریج توسط اپراتورها (یا RIP) متصل می شوند ، انجام دهید.

آیا آزمون واجد شرایط بودن نشانگر بدهی اینترنت به آدرس است ?

جریانهای واجد شرایط با توجه به منطقه خانگی شما ، فناوری بسیار پر سرعت مورد استفاده یا طبق پیشنهادات مشترک در تأمین کننده اینترنت متغیر هستند.

به عنوان مثال ، سرعت نزولی موجود در فیبر FTTH (به مشترک) می تواند به 1 گیگابایت بر ثانیه برسد ، و همچنین برای پیشنهادات FTTLA (تا پای ساختمان). از نظر مبالغ ، بهترین نتیجه با شبکه FTTH بدست می آید که به طور بالقوه می تواند جریان شبه تقاضا را ارائه دهد.

هر آزمون فیبر بالا باید حداکثر سرعت جریان را در هر اپراتوری که شما با توجه به پیشنهاد مرتبط واجد شرایط هستید ، نشان دهد.

استخر فیبر نوری

واجد شرایط بودن محل اقامت شما مبتنی بر استقرار شبکه های فیبر نوری است که توسط اپراتورهای شبکه یا از طریق شبکه های ابتکار عمومی (RIP) در مناطق بیشتر روستایی ساخته شده است. برای ارتقاء دسترسی به شبکه ها ، اپراتورهای زیرساختی در مناطق ابتکار خصوصی موظفند دسترسی به سایر تأمین کنندگان اینترنتی را که مایل به ارائه پیشنهادات خود در شهر شما هستند ، امکان پذیر کنند.

اطلاعات دیگر ، هنگامی که یک اپراتور مسئول استقرار شبکه در ساختمان شما است ، دومی نیز باید شرایط خاصی را رعایت کند تا دسترسی به همه اپراتورها را تضمین کند. اپراتور مسئول استقرار باید از این رو از سایر اپراتورها سؤال کند که آیا می خواهند پیشنهادات فیبر خود را در ساختمان ارائه دهند.

تست واجد شرایط بودن فیبر

به لطف تست چند اپراتور از راه دور نارنجی ، SFR ، رایگان و Bouygues ، واجد شرایط بودن فیبر خود را آزمایش کنید. شما هنوز واجد شرایط نیستید? دوره اتصال خود را کشف کنید.

با توجه به 2884 بررسی مشتری

چند اپراتور

پیشنهاد فیبر را با بهترین سرعت و بهترین قیمت در آدرس خود پیدا کنید.

پیش بینی کننده

دریابید که خانه شما در چه زمانی به فیبر متصل خواهد شد

��تست واجد شرایط بودن فیبر ما چگونه کار می کند ?

⚙ تست چند اپراتور
آزمون ماست در زمان واقعی به اپراتورهای SFR ، Bouygues Telecom و Free که ما را به حداکثر واجد شرایط بودن و بدهی به آدرس آزمایش شده ارجاع می دهند.

یک آزمایش پیش بینی کننده
در صورت صلاحیت غیر فیبری ، اطلاعات مربوط به نقطه جمع آوری یا وضعیت ساختمان شما ، که از ARCEP بازیابی می شود ، به ما اجازه می دهد تا تعیین کنیم که آیا استقرار فیبر در آدرس شما ارائه شده است و تحت چه مهلت های تقریبی.


آیا دوست دارید بدهی فعلی خود را آزمایش کنید ?

برای تکمیل تست واجد شرایط بودن فیبر ، ما از شما دعوت می کنیم جریان فیبر خود را آزمایش کنید. نتیجه آن نشان می دهد ارزش واقعی اتصال اینترنت شما, خیلی اوقات دور از جریان نظری وعده داده شده توسط اپراتورها دور می شوند.

اما این همه چیز نیست ! ما همچنین خود را ارائه می دهیم بهترین نکات برای تقویت اتصال به اینترنت شما و به طور کامل از تجربه آنلاین خود لذت ببرید.

375.86 بارگیری MB/s
304.99 MB/S بارگذاری
جریان فیبر در فرانسه در سال 2022
و شما ، جریان شما چیست ? آزمایش جریان فیبر را انجام دهید. بدهی

 • مورد 1 – من واجد شرایط فیبر هستم
  مورد 2 – من واجد شرایط فیبر نیستم
  مورد 3 – محل اقامت من در دست ساخت است: چگونه آن را وصل کنیم ?

مورد 1 – من واجد شرایط فیبر هستم

من واجد شرایط و متصل هستم

کدام اپراتور فیبر را در آدرس من ارائه می دهد ?

یک اپراتور به ویژه شما را مورد علاقه خود قرار می دهد ? فراموش نکن واجد شرایط بودن خود را آزمایش کنید در اپراتور می خواهید قبل از شروع به آن بپیوندید. در چند ثانیه ، تمام جعبه هایی را که واجد شرایط دریافت آدرس خود هستید ، می دانید.

شما می توانید پذیرش فیبر خود را در همه اپراتورها ، از جمله برای واجد شرایط بودن فیبر قرمز یا واجد شرایط بودن فیبر SOSH ، SFR و اپراتورهای کم هزینه نارنجی خود آزمایش کنید.

همه اپراتورها فیبر را در آدرس من ارائه نمی دهند: چه کاری انجام دهم ?

اگر همه تأمین کنندگان فیبر در خانه در دسترس نباشند, تشویق رقابت گزینه ای است. تماس با سایر اپراتورها و ابراز علاقه شما می تواند استقرار آنها را در منطقه شما تحریک کند. در انتظار, اپراتور موجود را در نظر بگیرید برای نیازهای اتصال شما.

اهمیت ترمینال نوری (PTO) چیست ?

سوکت ترمینال نوری

پایانه نوری

برای نصب فیبر نوری ، ارتباط برقرار کنید مرجع PTO (نقطه خاتمه نوری) گرفتن اپراتور خود. قرار ملاقات برای اتصال سوکت شما انجام می شود و مداخله در نقطه استخر, دسترسی آنها ضروری است. قبل از قرار ملاقات نصب ، تأمین کننده شما تجهیزات لازم مانند جعبه و رمزگشایی را برای شما فراهم می کند تا به سوکت فیبر شما وصل شود.

واجد شرایط اما متصل نیست: چگونه فیبر را به محل اقامت خود وصل کنیم ?

اتصال محل اقامت شما توسط همه اپراتورها پشتیبانی می شود. از طرف دیگر ، مبلغی حدود 50 یورو برای هزینه های نصب انجام شده توسط تکنسین از شما گرفته می شود. تمام مراحل نصب توسط دومی انجام می شود ، از تورفتگی تا نقطه اتصال نوری (PBO) به اتصال بین جعبه اینترنت و سوکت نوری ترمینال (PTO) (PTO).

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد روشهای اتصال فیبر ، توصیه می کنیم با راهنمای اختصاصی ما مشورت کنید.

⚠ موارد خاصی وجود دارد:

این امکان وجود دارد که وضعیت شما دشوارتر از حد انتظار باشد ، مانند PBO خیلی دور از ذهن. این شرایط به دلیل پیچیدگی های آنها می تواند هزینه های اضافی را برای فاکتور نصب فیبر شما ایجاد کند.

آیا با واجد شرایط بودن فیبر ، می توان در جعبه ADSL مشترک شد؟ ?

او هست عضویت در یک پیشنهاد ADSL غیرممکن است وقتی که ما واجد شرایط فیبر هستیم. خیلی اوقات ، مسکن که قبلاً در THD به هم وصل شده است نیز می تواند برای سایر اشکال اتصالات مانند ADSL ، VDSL و غیره واجد شرایط باشد. با این حال ، تأمین کنندگان اینترنت ، مانند نارنجی ، SFR ، Bouygues یا رایگان ، به شما اجازه نمی دهند اگر واجد شرایط سرعت بسیار بالایی هستید ، در این پیشنهادات مشترک شوید. در نتیجه ، در صورتی که واجد شرایط فیبر در یکی از اپراتورها باشید ، به طور خودکار به سمت یک پیشنهاد فیبر نوری گرایش خواهید یافت.

CAS2 – من واجد شرایط فیبر نیستم

چه زمانی واجد شرایط فیبر از خانه هستم ?

تست واجد شرایط بودن فیبر ما با اطلاع رسانی به شما ، علاوه بر اپراتورهایی که با آنها واجد شرایط هستند ، از استقرار فیبر در خانه به شما یک نمای کامل ارائه می دهد. ابزار ما پاسخ به سه سؤال اصلی را تجزیه و تحلیل می کند تا اطلاعات مفصلی در مورد محدودیت زمانی برای اتصال به شما ارائه دهد:

1. وضعیت استقرار فیبر در ساختمان شما چیست ? (برنامه ریزی شده یا در حال انجام)
2. نقطه ترکیب فیبر ZAPM شما (منطقه توسعه سیاست شهر) قبلاً مستقر شده یا مستقر شده است ?
3. آیا تعهد L33-13 در منطقه مسکونی شما وجود دارد؟ ?

اگر هنوز کار اتصال فیبر برنامه ریزی نشده باشد ، تیم ما از طریق ورود آنها از طریق ایمیل شما را مطلع می کند.

چگونه برای فیبر واجد شرایط شویم ?

�� پرونده خانه های انفرادی

اگر در یک خانه جدا شده زندگی می کنید ، استقرار فیبر عمدتاً به برنامه تعیین شده توسط اپراتورها بستگی دارد. متأسفانه ، این بدان معنی است که شما باید قبل از ورود صبر کنید. با این وجود ، می توانید اطلاعات دقیق تری در مورد همین طرح در منطقه خود از ما دریافت کنید تست پیش بینی کننده. این نشانه های اضافی به شما می دهد و به شما در پیش بینی بهتر کمک می کند.

�� مورد آپارتمان ها

برای آپارتمان ها ، شما مجتمع در مورد انتخاب خود تصمیم بگیرید اداره کننده نصب فیبر. در این حالت ، برای به دست آوردن اطلاعات بیشتر توصیه می شود با آپارتمان خود تماس بگیرید. از پیشنهاد گزینه های مختلف برای تسریع در ورود فیبر در ساختمان خود دریغ نکنید.

به دست آوردن واجد شرایط بودن فیبر می تواند یک فرایند پیچیده باشد ، اما دلسرد نشوید. با طرفین ذیربط در تماس باشید و تمام امکانات را برای تسریع در ورود فیبر به خانه کشف کنید. ما اینجا هستیم تا در طول این روند از شما پشتیبانی کنیم و به تمام سوالات شما پاسخ دهیم.

استقرار فیبر در فرانسه

برنامه استقرار فیبر در فرانسه چیست ?

استقرار فیبر در فرانسه از یک برنامه استراتژیک پیروی می کند که به اولویت مناطق متراکم قبل از گسترش تدریجی به سمت مناطق کمتر متراکم. به منظور به دست آوردن اطلاعات دقیق ، توصیه می کنیم با مقامات صالح با برنامه های استقرار فیبر در بخش خود مشورت کنید تا ایده ای از وضعیت فیبر در منطقه خود داشته باشید.

نقشه ویجت فرانسه

پوشش فیبر در شهر شما چیست ?

که فیبر را در فرانسه مستقر می کند ?

استقرار فیبر در فرانسه توسط بازیکنان مختلف انجام می شود: اپراتورهای ملی و اپراتورهای تخصصی زیرساخت.

آنها از استقرار و نصب فیبر در مناطق متراکم با سرمایه گذاری در زیرساخت های لازم.

نقش آنها ایجاد شبکه های فیبر نوری در مناطق کم جمعیت است.

همسایه من واجد شرایط فیبر است اما من نیست: چرا ?

�� مورد n ° 1: شما به همان منطقه استقرار بستگی ندارید

در بعضی موارد ، یکی از همسایگان شما می تواند در حالی که شما نیستید و به یک دلیل ساده ، به فیبر دسترسی داشته باشید: شما به همان منطقه استقرار بستگی ندارید. در واقع ، فیبر نوری توسط مناطق تعریف شده پخش می شود ، و همسایه شما ممکن است در منطقه ای واقع شود که استقرار در آن انجام شده است ، در حالی که هنوز منطقه شما تحت پوشش قرار نگرفته است.

مناطق استقرار با توجه به معیارهای مختلف ، مانند تراکم جمعیت ، زیرساخت های موجود و اولویت های ایجاد شده توسط اپراتورها برنامه ریزی شده است. بنابراین کاملاً ممکن است که شما و همسایه خود متعلق به مناطق مختلف استقرار باشید و تفاوت فیبر با فیبر را توضیح دهید.

❌ مورد 2: آدرس پستی شما از نظر ضعیف آگاه است

پایگاه ملی آدرس (BAN) همه آهنگ ها و آدرس ها را با داده های داده شده از مقامات محلی از طریق پایگاه آدرس محلی (BAL) لیست می کند. با این حال ، با وجود رویه های دقیق, خطاها گاهی اوقات می توانند رخ دهند, اگرچه آنها نادر هستند. در اینجا رایج ترین شرایط وجود دارد:

 • آدرس شما ارجاع نمی شود, که می تواند به دنبال فراموشی از سئو ، یا به سادگی وقتی خانه شما اخیر است انجام شود.
 • آدرس شما ضعیف آگاه است, که می تواند با یک خطای شماره گذاری مطابقت داشته باشد ، یا هنگامی که چندین خانه تحت یک آدرس واحد قرار می گیرند می تواند اتفاق بیفتد.

غالباً ، اگرچه آدرس “واقعی” برای فیبر واجد شرایط است ، خطایی بسیار مهم است که به درستی ارجاع شود تا تکنسین ها بتوانند به این اتصال ادامه دهند. اگر خطای ارجاعی را برآورده می کنید ، توصیه می کنیم با تالار شهر خود تماس بگیرید ، که می تواند به شما در تصحیح خطا کمک کند. در بعضی موارد ، برای دستیابی به کمک می توانید با شبکه مسئول شبکه نیز تماس بگیرید.

��‍♂ مورد n ° 3: یک همسایه امتناع می ورزد که شبکه از زمین خود عبور خواهد کرد

در شرایط خاص, مخالفت شخص ثالث با نصب فیبر در دارایی آن می تواند مانع استقرار آن شود. در این حالت ، اپراتورها باید استقرار را متوقف کنند مگر اینکه مسیری جایگزین برای سیم کشی پیدا کنند.

�� مورد n ° 4: ممکن است یک مشکل زیرساختی وجود داشته باشد

وقتی شبکه فیبر هوا است ، مشکلات زیرساختی می تواند مانع استقرار فیبر شود. در واقع ، تأمین کننده باید تأیید کند ظرفیت را برای تحمل محفظه فیبر ارسال کنید (محاسبه بار). اگر یک پست بیش از حد بارگذاری شده باشد ، باید یک پرونده جدید نصب شود که به یک پرونده مکان با شهرداری نیاز داشته باشد.

�� مورد n ° 5: صاحب یا متولی شما از اتصال ساختمان خودداری کرد

در رویداد در یک آپارتمان ، اپراتورها باید مجوز بگیرند صاحب یا متولی ساختمان برای نصب فیبر نوری. متأسفانه ، ممکن است مواردی وجود داشته باشد که این مجوز از آن امتناع ورزد ، که ممکن است توضیح دهد که چرا ساختمان شما هنوز به هم وصل نشده است.

گزینه های فیبر نوری چیست ?

ADSL/VDSL: گزینه های جایگزینی

در حالی که منتظر دریافت فیبر نوری در آدرس خود هستید ، می توانید یک جعبه ADSL را انتخاب کنید. حتی اگر ADSL جریان کمتری نسبت به فیبر داشته باشد ، یک راه حل مناسب برای اتصال است. اگر این امکان را دارید, برای اتصال VDSL انتخاب کنید, نسخه بهبود یافته ADSL که به شما قول می دهد جریانهای بالاتر.

برای نصب جعبه ADSL خود باید یک خط تلفن باز کنید ? تیم ما در آنجا برای کمک به شما به صورت رایگان شماره ای که در صفحه شما ظاهر می شود کمک می کند.

شما خط تلفنی ندارید ?

برای استفاده از فناوری های ADSL و VDSL ، داشتن یک خط تلفن در خانه ضروری است. شرایط افتتاح یک خط توسط ارائه دهندگان مختلف دسترسی به اینترنت را کشف و مقایسه کنید.

واجد شرایط ADSL نیست ? راه حل های دیگر وجود دارد !

شما نه در فیبر و نه در ADSL واجد شرایط هستید ? نگران نباشید ، گزینه های دیگری نیز وجود دارد.

راه حل ایده آل است جعبه 4G یا 5G. این پیشنهاد مبتنی بر شبکه های 4G یا 5G اپراتورها است و به طور خاص برای کاربران واقع در مناطق کم خدمت طراحی شده است ، جایی که شبکه های ADSL و فیبر خیلی مستقر نیستند ، حتی وجود ندارد. قبل از عضویت در یک پیشنهاد جعبه 4G/5G ، مهم است که اطمینان حاصل کنید که واجد شرایط هستید.

برای این کار ، دو معیار باید در نظر گرفته شود:

 • شما باید برای ADSL واجد شرایط باشید ، به این معنی که سرعت اینترنت شما در خانه کمتر از 8 مگابیت در ثانیه است,
 • شما باید از پوشش 4G یا 5G در یکی از اپراتورها بهره مند شوید.

برای تأیید این موضوع ، یک تست پوشش موبایل را انجام دهید و دریابید که کدام اپراتور بهترین پوشش را به آدرس شما ارائه می دهد.

آخرین گزینه در دسترس شماست: جعبه های ماهواره ای. چندین نوع و قول وجود دارد همه جا در فرانسه را پوشش می دهد.

مورد 3 – محل اقامت من در دست ساخت است: چگونه آن را وصل کنیم ?

ساختمان شما در حال ساخت است ? هیچ رویکردی انجام نمی شود

وقتی محل اقامت جدید را در یک ساختمان خریداری می کنید, لازم نیست نگران روند اتصال فیبر باشید. این کار کاملاً توسط توسعه دهنده املاک و مستغلات مسئول این پروژه انجام شده است. بنابراین ، شما می توانید بدون نیاز به نگرانی در مورد رویه های فنی ، از اتصال به اینترنت باند پهن استفاده کنید.

شما یک خانه می سازید ? از اپراتورهای زیرساختی جلوگیری کنید

در طول ساخت خانه شما ، مهم استبه اپراتورهای زیرساختی اطلاع دهید در برنامه استقرار فیبر نوری گنجانده شود. اگر آنها را مطلع نکنید ، ممکن است آدرس شما حذف شود. برای حداکثر رساندن شانس دسترسی به فیبر در هنگام تکمیل خانه ، زود با آنها تماس بگیرید.