سوپر شارژرهای تسلا در دسترس با نشان پرداخت شارژمپ – دیجیتال ، سوپر شارژر تسلا: قیمت ، کارت و بهره برداری

راهنمای کامل در مورد سوپر شارژر تسلا

منطقه Urvillers (A26)

سوپر شارژرهای تسلا در دسترس با نشان پرداخت Passemap Pass

شبکه فرانسوی Superchargers Tesla ، که در حال حاضر دارای 1500 پایانه است ، اکنون در دسترس دارندگان Badgemap Pass Chargemap Pass است. هیچ کمیسیونی انجام نمی شود ، اما عبور از برنامه تلفن همراه Tesla اجباری است.

تبلیغات ، محتوای شما در زیر ادامه می یابد

از فوریه 2022 ، شبکه Supercharger Tesla در فرانسه ، که 1500 پایانه را گرد هم می آورد ، برای صاحبان یک وسیله نقلیه الکتریکی غیر از مارک های تجاری قابل دسترسی است. کارمندان تحریریه دیجیتالی آن را با یک Cupra متولد شده در سایت Vélizy-Villacoublay که در آن 16 پایانه V3 (قدرت بار تا 250 کیلو وات) را تجربه کرده بود. پرداخت مورد نیاز (و همیشه نیاز دارد) برای عبور از برنامه تلفن همراه Tesla. پس از بارگیری ، از ما دعوت شد تا بدون فراموش کردن اطلاعات مربوط به کارت بانکی خود ، یک برگه اطلاعاتی را با آدرس پستی و ایمیل خود پر کنیم.

از این پس ، استفاده از Pass Chargemap ، یکی از پیش سازهای پرداخت شارژ در بیشتر پایانه های موجود در فرانسه ، صرف نظر از شبکه امکان پذیر خواهد بود. Chargemap ، همچنین نقشه شبکه های ترمینال برقی و جامعه ای است که در زمان واقعی به وضعیت پایانه های مذکور هشدار می دهد. تا به امروز ، Chargemap 1.5 میلیون مشترک در اروپا دارد.

برای استفاده از Pass Chargemap از یک ترمینال تسلا ، دوباره می توان از طریق برنامه تسلا استفاده کرد ، جایی که لازم است به عنوان وسیله اصلی پرداخت گذرگاه گذرگاه ذکر شود. از طرف دیگر ، همیشه می توان تاریخ شارژهای ترمینال تسلا را از برنامه Chargemap موبایل تأیید کرد.

Chargemap به ما اطمینان داد که او کمیسیون از شبکه Supergenurur Tesla نخواهد گرفت: “برای لحظه ای ، ما همان قیمت عمومی تسلا را اتخاذ می کنیم. ما امیدواریم که بتوانیم این شرایط را زنده کنیم. از آنجا که ما مطمئن نیستیم ، ما ترجیح می دهیم آن را به وضوح به کاربران خود نشان دهیم.»

امروز ، قیمت های سوپر شارژر برای “غیر Tesla” با توجه به زمان روز متفاوت است: 0.55 €/kwh ساعت از نیمه شب تا 4 بعد از ظهر ، 0.61 €/kWh از 4 بعد از ظهر تا 8 بعد از ظهر و از 8 بعد از ظهر. تا نیمه شب. تسلا همچنین اشتراک 12.99 یورو در ماه را ارائه می دهد که در آن قیمت هر کیلووات ساعت پایین تر است.

امروز ، دسترسی فقط به پایانه های تسلا واقع در فرانسه محدود می شود. سازگاری “به زودی به کل شبکه اروپایی برای صاحبان یک تسلا و سوپر شارژرها برای همه در اروپا برای صاحبان یک وسیله نقلیه الکتریکی دیگر باز خواهد شد.”.

تبلیغات ، محتوای شما در زیر ادامه می یابد

تمام اخبار دیجیتالی را در Google News دنبال کنید

راهنمای کامل در مورد سوپر شارژر تسلا

از یک سوپر شارژر تسلا استفاده کنید: چه چیزی را بدانید

پارکینگ با ایستگاه های شارژ

 • قیمت سوپر شارژر تسلا
 • سوپر شارژر Tesla رایگان: وجود دارد ?
 • سوپر شارژرهای تسلا کجاست ?
 • لیست سوپر شارژرهای تسلا در فرانسه
 • سوپر شارژر نصب شده در سال 2021
 • افتتاح سوپر شارژر تسلا به همه اتومبیل ها
 • برنامه آزمایشی: 16 ایستگاه برای “غیر تسلا” باز است
 • تسلا فرانسه
 • فناوری SuperCergence V2 و V3
 • سوپر شارژر تسلا v3
 • چه تعداد شارژهای تسلا وجود دارد ?
 • کارخانه Superchargers در شانگهای

2 روز آزمایش رایگان
پشتیبانی از 7 روز در هفته

از یک سوپر شارژر تسلا استفاده کنید: چه چیزی را بدانید

در زمانی که این راهنما نوشته شده است ، سوپر شارژهای تسلا برای مشتریان برند آمریکایی محفوظ است. اما فقط در چند ماه – در سپتامبر 2022 – به طور دقیق ، شبکه سوپر شارژرها برای همه اتومبیل های برقی با یک سوکت COMBO CCS باز خواهد بود. آزمایشی از پایان ژانویه در 16 ایستگاه فرانسه در حال انجام است. بنابراین تقریباً کل ناوگان الکتریکی. از آنجا که همیشه حرکت در جنگل ایستگاه های شارژ شتاب که در رومینگ پیدا می کنیم ، در جاده های فرانسه آسان نیست ، Yespark یک راهنمای کامل را به دست آورده است که قیمت ها ، کارت یا فناوری این جواهرات خودرو را برانگیخته است.

قیمت سوپر شارژر تسلا

فاکتورهای Tesla شارژهای فوق العاده او را به 0.36 یورو/کیلووات ساعت. با این حال ، همانطور که تولید کننده در سایت خود نشان می دهد ، “هزینه ها به احتمال زیاد بسته به موقعیت جغرافیایی وسیله نقلیه ، پیکربندی آن ، سن باتری آن ، عادت های استفاده از راننده و شرایط آب و هوایی و محیطی متفاوت است».

به خودتان ایده ای بدهید قیمت میانگین شارژ مجدد رومینگ در یک سوپر شارژر تسلا ، در اینجا یک شبکه نرخ از وب سایت رسمی است.

مدل تسلا

قیمت 100 کیلومتر (€)

قیمت 500 کیلومتر (€)

قیمت 1000 کیلومتر (€)

قیمت 2000 کیلومتر (€)

با یک مشاور تماس بگیرید

سوپر شارژر Tesla رایگان: وجود دارد ?

سوپر شارژر تسلا

شما ممکن است شنیده باشید سوپر شارژرهای تسلا رایگان. در مورد چیست ? آیا واقعاً می توانیم از این ترمینال بدون پرداخت استفاده کنیم ? در واقع ، شما ابتدا باید مشتری تسلا باشید و به شرایط خاصی احترام بگذارید. صاحبان وسایل نقلیه تسلا قبل از سال 2017 از شارژ رایگان برای زندگی بهره مند می شوند ! این در مدل S و مدل X معتبر است.

اما این تنها شرط نیست. علاوه بر این ، باید اولین خریدار وسیله نقلیه توسط مشتری دیگری از برند حمایت مالی شود. در این حالت ، بنابراین شما باید خود را نگه دارید کد ارجاع. از سپتامبر 2018 ، Superchargers دیگر برای زندگی رایگان نیستند, اما فقط سال اول پس از خرید. همین اتفاق می افتد ، شما همیشه باید حمایت مالی کنید و یکی از دو مدل را خریداری کرده باشید (مدل 3 تحت تأثیر این مزیت قرار نمی گیرد).

سوپر شارژرهای تسلا کجاست ?

نقشه سوپر شارژر تسلا

وب سایت رسمی تسلا یک منتشر کرد نقشه Supercharters نصب شده در فرانسه و جهان. بنابراین می توان دقیقاً مکان هر ترمینال را مشاهده کرد. سایت Data-Gouv همچنین این نقشه از پایانه های تسلا را بازتولید کرده است. برای ارائه یک دیدگاه دیگر ، در اینجا ما یک لیست جامع و دقیق از ابرقهرمانان را به شما ارائه می دهیم (در پایان سال 2021 به روز شده است).

لیست سوپر شارژرهای تسلا در فرانسه

سوپر شارژرها در حال حاضر در آن قرار دارند 14 منطقه بزرگراه و در 81 شهر. یک برنامه استقرار در حال انجام است ، بسیاری از سایت های دیگر در سالهای آینده میزبان فناوری شارژ تسلا خواهند بود و از پاریس شروع می شوند.

منطقه Urvillers (A26)

منطقه کامبرت (A8)

منطقه Châteauvillain (A5)

منطقه Manissieux (A43)

منطقه Reims-Champagne (A4)

Aire de Saint Priest (A43)

منطقه Vidauban (A8)

منطقه خلیج سامم (A16)

منطقه Vendée (A83)

منطقه ابیس (A43)

درهای زاویه

منطقه گرانیر (A43)

منطقه مرغ برسی (A39)

Le Mans Saint Saturnin

سوپر شارژر پاریس مارسی لیون

سوپر شارژر نصب شده در سال 2021

علاوه بر این مکان های بیشمار ، سوپر شارژرها نیز در شهرهای دیگر فرانسه مستقر می شوند. شهرداری های Angers ، Bordeaux-est ، Brest ، Montpellier ، Perpignan ، Savigny-en-Terre-Plaine ، Bourg-en-Bresse ، منشور ، Colmar, لون, Nevers ، Roissy-en-France ، Toul ، Yvetot ، Lille-Nord, مارسی, پاریس, Pontoise ، Saint-etienne یا Touse-Labèges. نصب این ابرقدرها باید در سال 2022 تکمیل شود.

افتتاح سوپر شارژر تسلا به همه اتومبیل ها

شارژر افتتاح

در حال حاضر ، کل شبکه Superchargers Tesla است منحصراً محفوظ است اتومبیل های برند تسلا. آنها با داشتن یک شبکه بسیار جالب برای مسافت های طولانی ، به ویژه در تعطیلات ، آنها یک ویترین واقعی برای تولید کننده آمریکایی هستند. برخی از ایستگاه های شارژ حداکثر 16 پایانه سریع تسلا را به خود اختصاص می دهند.

با این حال ، از سپتامبر 2022, سوپر شارژر خواهد بود باز کن به سایر تولید کنندگان. این تصمیم ده سال پس از راه اندازی این شبکه ، که اکنون 25،000 پایانه دارد ، رسید. چندین سوال در مورد این افتتاح وجود دارد: این مربوط به کل شبکه است ? آیا قیمت 0.36 یورو/کیلووات ساعت برای غیر مشتری های تسلا بیشتر خواهد بود ? به هر حال ، از طرف فنی ، این نگرانی را ایجاد نمی کند ، ترمینال هایی که دارای یک اتصال دهنده دسته کوچک موسیقی جاز CCS هستند.

برنامه آزمایشی: 16 ایستگاه برای “غیر تسلا” باز است

از دوشنبه ، 31 ژانویه ، 16 سوپر شارژر تسلا برای عموم مردم باز شده است ، این بدان معنی است که اتومبیل های موجود در مارک های دیگر می توانند در این پایانه های فوق العاده رپید شارژ شوند. برنامه آزمایشی تمدید آزمایشی است که در هلند آغاز شده است ، و باید در چند ماه ، زمان باز شدن شبکه را در چند ماه انجام دهد تا آخرین جزئیات را بپردازد.
فقط وسایل نقلیه با سوکت دسته کوچک موسیقی جاز می توانند از آن بهره مند شوند ، که این امر از Citroën C-Zéro ، Peugeot Ion و Leaf Nissan استفاده می کند ، که از استاندارد CHADEMO استفاده می کنند. در حال حاضر ، SuperCompes 0.57 €/kWH این کاربران جدید را شارژ می کند ، که در صورت اشتراک نیز قادر به استفاده از نرخ های ترجیحی هستند.

“سوپر شارژرها انرژی خود را تحویل می دهند به سرعت و تولید مثل به تدریج جریان آنها به عنوان شارژ باتری “

فناوری SuperCergence V2 و V3

فناوری قدرت SuperCerguer v2

سوپر شارژر تسلا v2

سوپر شارژر V2 در هر غرفه دارای دو کابل است: a کانکتور نوع 2 اصلاح شده (برای مدل S و مدل X) و A اتصال دسته کوچک موسیقی جاز CCCS (برای وسایل نقلیه جدید ، مانند مدل 3). یک سوپر شارژر V2 دارای یک جفت پایانه ، شماره 1A/2A ، 2A/2B و غیره است. هر جفت می تواند تحویل دهد 150 کیلو وات قدرت ، به این معنی که وسیله نقلیه ای که به تنهایی بر روی یک جفت مسئول باشد می تواند از کل قدرت بهره مند شود.

اگر دو نفر به یک جفت پایانه V2 وصل شوند ، آنها قدرت را به اشتراک می گذارند. بنابراین ، اگر این دو اتومبیل بیش از 75 کیلو وات دریافت کنند ، این همان چیزی است که آنها خواهند داشت. اگر یکی از این دو ظرفیت کمتری داشته باشد ، اشتراک گذاری به شرح زیر انجام می شود: 150 کیلو وات – قدرت

سوپر شارژر تسلا v3

از سال 2020 ، تسلا فقط سوپر شارژرهای V3 را نصب کرده است. آنها در مقایسه با نسل قبلی پیشرفت بزرگی به ارمغان می آورند. در واقع ، حداکثر قدرت آنها این است 250 کیلو وات و هیچ تقسیم برق بین پایانه ها وجود ندارد. برخلاف سوپر شارژرهای V2 ، آنها دارند فقط یک کابل, دسته کوچک موسیقی جاز CCS ، نازک تر از قبل و توسط آب خنک می شود.

چه تعداد شارژهای تسلا وجود دارد ?

تسلا یک کل باورنکردنی دارد 25،000 ابرقهرمانان در سراسر جهان, و 2500 ایستگاه شارژ. در فرانسه, فقط زیر 100 سایت وجود دارد.
در اینجا تقویم استقرار با تعداد سایت های سوپر شارژر از سال 2014 در کشور باز است:

تعداد ایستگاه های فوق شارژ

شما اینجا هستید

تسلا موتورز در سال 2003 در معروف تأسیس شد سیلیکون ولی توسط گروهی از مهندسان ، از جمله انقلابی و بینایی الون مسک ، که می خواستند نشان دهند که وسایل نقلیه برقی می توانند بهتر از بنزین ، سرعت ، عملکرد ، بوم شناسی و کارآیی باشند. تسلا در برق سازی حمل و نقل و توسعه زیرساخت های شارژ برای مشتریان خود حضور پررنگی دارد. از آنجا ، آنها شبکه ای از سوپر شارژرها ، ایستگاه های شارژ سریع رایگان برای صاحبان یک وسیله نقلیه تسلا ایجاد کرده اند. شارژ یک مدل تسلا یا مدل X فقط چند دقیقه طول می کشد.

در سال 2016 ، بیش از 682 ایستگاه شارژ سریع (سطح 3) به منظور به حداقل رساندن توقف در طول سفرهای طولانی ، از لحاظ استراتژیک توزیع شدند. این ابرقهرمانان در نزدیکی رستوران ها ، مراکز خرید و نقاط دسترسی به اینترنت Wi-Fi واقع شده اند. هر ایستگاه دارای چندین اتصالات است – بیش از 4.175 اتصالات تسلا (2016) وجود دارد که فقط با وسایل نقلیه الکتریکی تسلا سازگار است.

به لطف کارت تعاملی ChargeHub ، موجود در iOS و Android ، تمام ایستگاه های شارژ سطح 3 (سوپر شارژر) را پیدا کنید.

اشتراک، ابونمان

هیچ اشتراک لازم برای دسترسی به ایستگاه های شارژ سطح 3 شبکه تسلا وجود ندارد ، اما این پایانه ها از اتصالات خود استفاده می کنند. به عبارت دیگر ، ایستگاه های شارژ آنها محدود به وسایل نقلیه الکتریکی تسلا است. علاوه بر ابرقدرت های نصب شده توسط تسلا ، شبکه ای در حال افزایش شرکای انتخابی ایستگاه های شارژ سطح 2 را سازگار با وسایل نقلیه الکتریکی تسلا نصب می کند.

هزینه شارژ

درایورهای وسیله نقلیه الکتریکی تسلا دسترسی رایگان به کلیه ابر رایانه های نصب شده در سراسر جهان دارند. فقط در 30 دقیقه ، شارژ مجدد می تواند تا 270 کیلومتر وسیله نقلیه الکتریکی تسلا موتورز را تأمین کند.