خانه ، تجارت یا انبار تحت نظارت ، کیت نظارت تصویری – بهترین قیمت دوربین و ضبط ویدیو

نظارت تصویری

Contents

برای دسترسی از راه دور از شبکه های خصوصی مجازی (VPN) استفاده کنید: VPN یک شبکه خصوصی مجازی است که به شما امکان می دهد با استفاده از یک اتصال رمزگذاری شده ، به یک شبکه از راه دور وصل شوید ، داده های منتقل شده بین رایانه و شبکه از راه دور رمزگذاری می شوند تا از رهگیری اشخاص ثالث مخرب جلوگیری کنند. ممکن است کاهش کمی در سرعت اتصال و نیاز به نرم افزار یا نصب اضافی وجود داشته باشد ، اما این ارزش دارد که به طور موثر از داده ها و سیستم در برابر تهدیدات آنلاین محافظت کند. مهم است که یک تأمین کننده قابل اعتماد VPN را برای جلوگیری از نشت اطلاعات یا سایر مشکلات امنیتی انتخاب کنید.

سیستم نظارت ویدیویی

NVR Poe 4 -Channel Video System System + 4 دوربین های موتوری هوشمند + کابل های ارائه شده

نظارت تصویری به تدریج در محیط ما مستقر شده است تا امروز کاملاً ضروری شود. یک بردار اساسی برای ایمنی کالاها و مردم ، به ما این امکان را می دهد تا در شرایط محافظت بهتر ، تحت نگاه او احساس کنیم. و در صورت تصادف یا اجرای جرم ، بسته به این پرونده شرایط واقعی را برای شناسایی نویسندگان یا قربانیان باز می کند. نظارت تصویری نه تنها یک شاهد مستقیم برای جرم است ، بلکه آن را ثبت می کند ، و در عین حال تأیید اعتبار خود را به عنوان یک عمل امکان پذیر می کند ، در حالی که غالباً شناسایی نویسنده خود را ارتقا می بخشد. براساس این اصل که یک سارق در هر 90 ثانیه در فرانسه اتفاق می افتد ، بنابراین برای محافظت از خود از طریق یک سیستم نظارتی اساسی شده است. بنابراین این توضیحات برای ایجاد وضعیت مقایسه ای از راه حل های مختلف این نوع نظارت ، به منظور کمک به شما در انتخاب بهترین انتخاب.

استفاده از یک ضبط کننده برای یک سیستم حفاظت از ویدیو چیست ?

برای یک سیستم حفاظت از فیلم در نظارت فردی ، ترجیح می دهد یک ضبط کننده داشته باشد. در غیاب شما ، می تواند اثبات تخلف را در نگاه مقامات و بیمه ثبت کند. بنابراین این اثبات واقعیت یک پوشش و بازپرداخت را در صورت بروز ادعا به شما امکان می دهد.

سودمندی دسترسی از راه دور

البته اگر همیشه جالب است که بتوانید تصاویر را پس از غیبت مشاهده کنید ، اگر از جایی که برای محافظت از آن فاصله دارید ، دسترسی به مسافت حتی جالب تر می شود. به این ترتیب ، زمان بین گزارش و مداخله نیروهای امنیتی کاهش می یابد و مجدداً اجازه می دهد تا اعلامیه عجولانه ای از ادعای بیمه مربوطه.

پشتیبان گیری

برای ذخیره ضبط های نظارت تصویری ، چندین فرصت به شما ارائه می شود:
– کارت میکرو SD تجهیزات اساسی برای ذخیره تصاویر است. این دستگاه برای دوربین های IP Wifi ، دوربین های خودمختار و دوربین های جاسوسی معتبر است. پس از ذخیره ، پرونده ها را می توان در رایانه خواند. کارتهای میکرو ظرفیت 4 تا 250 گیگابایت دارند
– هارد دیسک داخلی دستگاه مخصوص ضبط کننده های سیمی و WiFi است. هارد دیسک حافظه بیشتری نسبت به کارت میکرو دارد. شما باید با 2 ، حتی 16 دوربین روبرو شوید. به عنوان مثال: ذخیره سازی 5 روز از ضبط 4 دوربین به طور مداوم 24/24.

نمایشگر موزائیک محلی

این سیستمی است که به عنوان مثال امکان نظارت بر یک فروشگاه فروش را به صورت زنده فراهم می کند. شما یک مانیتور دارید که به شما امکان می دهد کوادراویژن را ارائه دهید. این یک نمایشگر موزائیک است که در آن شما در یک صفحه نمایش 4 ، 6 ، 8 ، 16 ویندوز از هر دوربین تجسم می کنید.

پیشگیری از جرم

یک مطالعه جدی که توسط رصدخانه ملی برای بزهکاری و پاسخ های جنایتکار انجام شده است ، ارقام زیر را نشان می دهد: دوربین ها 22 ٪ خطر سرقت را کاهش می دهند ، در برابر 15 ٪ برای دیجیتال و 7 ٪ برای درهای زرهی. بنابراین به نظر می رسد که سیستم نظارت تصویری بهترین سیستم محافظت از نفوذ است.

سیستم نظارت بر ایمنی و تصویری

به عنوان مثال برای کارکنان فیلم در محل کار ، در شرکت ممنوع است. در دومی ، می توانید ورودی ها ، خروجی ها و مسیرهای عبور و همچنین مناطق ذخیره سازی را فیلمبرداری کنید. بنابراین در زمینه انطباق با مردم ، فیلمبرداری از امکانات بهداشتی ، اصلاحات ، اتاق های تعویض ، مکان های استراحت و محل نمایندگان کارکنان ممنوع است. نظارت تصویری یا حفاظت از فیلم برای فیلمبرداری از مسیرهای عمومی یا خصوصی به مجوزهای خاصی نیاز دارد.

استفاده از ضبط کننده چیست ?

سودمندی تصاویر از همه مهمتر است زیرا اجازه می دهد در صورت شکستن ، بلکه به اعتبار یا جلوگیری از ادعای ، ارائه اثبات و مداخله با بیمه ، سریعتر عمل کند. ضبط کننده به شما امکان می دهد تصاویر را ذخیره کرده و نویسندگان یک نفوذ را شناسایی کنید.
ما وقتی یک دستگاه ایمنی مبتنی بر انتقال تصویر و استفاده از دوربین های ایمنی داریم ، در یک پیکربندی نظارت تصویری قرار داریم. در این زمینه ، دو سیستم با هم رقابت می کنند: DVR و NVR که بسیار نزدیک به عملکرد هستند. در واقع ، هر دو تصویر ضبط می کنند ، هر دو می توانند آنها را ذخیره کنند تا به شما امکان دهند از راه دور ، زنده یا تأخیر یا ضبط شده آنها را مشاهده کنید. تفاوت اصلی نوع اتصال بین ضبط و دوربین است: بی سیم برای NVR ، با کابل های کواکسیال برای DVR.

سیستم DVR قدیمی ترین است. او سیگنال های آنالوگ گرفته شده توسط دوربین ها را از همان نوع ضبط می کند. NVR فیلم های دیجیتالی را که دوربین رمزگذاری کرده است ضبط می کند. از دوربین های IP روی یک شبکه کار می کند.

مزایای سیستم NVR در DVR

انعطاف پذیری NVR به دلیل سازگاری آن با دوربین ها بیشتر است
شبکه. بنابراین نیازی به عبور از کابل ها در خانه خود نیست ، یک پریز برق کافی است. کمتر کار ، هزینه پایین و تعمیر و نگهداری تسهیل می شود.

برای آینده ، منطقی به نظر می رسد که استدلال زیر را پیش ببرید. نظارت بر کیفیت بالا بر اساس NVR فقط می تواند توسعه آن را افزایش دهد. سیستم NVR حاشیه بیشتری از انعطاف پذیری و توسعه را ارائه می دهد ، بنابراین این سیستم است که باید جایگاه برتر را در بازار بگیرد. NVR باید خود را در زمینه نظارت بین المللی صنعتی تحمیل کند.

نکات مهم برای نفع یک سیستم حفاظت ویدیویی

اولین بخش هایی که کنترل می شوند ویژگی های دوربین نظارت است. در واقع ، وضوح دوربین نظارت مهم است. کیفیت تصویر با تعداد تصاویر در ثانیه به آن بستگی دارد ، این معیارهای ضبط شما است. در این صورت انتخاب صحیح مهم است. وضوح به دو معیار ، ارتفاع و عرض تصویر بستگی دارد. با ضرب این دو شکل ، تعداد پیکسل های تصویر به دست می آید.
– مثال: عرض: 1920 – ارتفاع: 1080 ضرب = 2،073،600
این در واقع وضوح 2 مگاپیکسلی است. این به طور کلی وضوح دوربین نظارتی است. امروز می توانیم دوربین هایی را با قطعنامه 4 MP یا 5 MP پیدا کنیم. البته هرچه پیکسل بیشتر باشد ، تصویر از کیفیت بیشتری برخوردار خواهد بود ، اما آیا واقعاً این ابزار را دارید ?

تعداد تصاویر در هر ثانیه نیز مهم است تا یک تصویر سیال ، طبیعی و نه تند و زننده به شما بیاورد. به نظر می رسد به طور کلی اعتراف کرده است که 25 یا 30 تصویر در ثانیه تصویری طبیعی و آرامش بخش می دهد.

با توجه به زاویه دید ، شما باید یک زمینه بینایی داشته باشید که به درستی منطقه نظارت را پوشش دهد. برای انجام این کار و نظارت بر خانه خود ، یک یا چند دوربین مجهز به زاویه وسیع خواهید داشت. البته شما همچنین می توانید اهداف خاص را از 2.8 میلی متر تا 3.6 میلی متر انتخاب کنید. آنها با یک میدان دید گسترده به شما زاویه وسیعی می دهند.

مطمئناً به گونه ای که دوربین شما کاملاً عملیاتی باشد ، باید در شب فیلمبرداری کند. بنابراین لازم خواهد بود که مجهز به LED های مادون قرمز باشد و در تاریکی تاریک و سفید فیلمبرداری کند. بسته به منطقه نظارت ، دوربین های IR (مادون قرمز) مجهز به مسافت های مختلف هستند. برای دوربین های IP ، فاصله IR از 10 متر تا 50 متر متغیر است.

به چند دوربین نیاز دارید ?

پاسخ دادن به این سوال ساده دشوار است. هر مورد یک مورد متفاوت است. با این وجود می توانیم پاسخ دهیم که اگر یک خانه کوچک دارید ، در یک سرزمین کوچک ، می توانید با 4 دوربین که به طور هوشمندانه در جلو و پشت ورودی قرار دارند ، از محافظت خوبی برخوردار باشید. برعکس ، در صورتی که ملک شما در یک سرزمین بسیار بزرگ وسیع باشد ، به تعداد بیشتری دوربین نیاز خواهید داشت ، از سفارش 6 تا 16 طبق خواسته های خود. برای هر زمینه متفاوت ، یک پاسخ مناسب است.

نظارت تصویری

نظارت تصویری

راه حل های نظارت ویدیویی Ubitech برای تأمین نیازهای خاص هر یک از افراد و متخصصان طراحی شده اند. آنها به گونه ای طراحی شده اند که به شما امکان می دهد به سادگی ، سریع و بدون تعجب ناخوشایند ، کیت را که مناسب نیازهای شما است انتخاب کنید. ممکن است همه بسته به استفاده ای که می خواهند آن را انجام دهند ، برای یک کیت نظارت تصویری برای مصارف خانگی یا کیت در نظر گرفته شده برای استفاده حرفه ای انتخاب کنند.

راه حل های نظارت تصویری همه در یک

ترکیب یک سیستم نظارت تصویری IP:

 • دوربین گنبد یا لوله (از یک عدد متغیر بسته به کیت ها) ، همه مجهز به دید شب است
 • ضبط ویدیو (NVR: ضبط کننده ویدیوی شبکه)
 • کابل های شبکه RJ45 (همان تعداد دوربین)

بسته های نظارت تصویری غیر Poe همچنین شامل بلوک های منبع تغذیه 12 ولت لازم برای عملکرد دوربین ها هستند.

برای ذخیره فیلم ها می توانید یک هارد دیسک به NVR خود اضافه کنید. شما آن را با توجه به تعداد دوربین های متصل و ماندگاری فیلم های مورد نظر انتخاب خواهید کرد. تمام درایوهای سخت سازگار با ضبط های ویدیویی را در اینجا پیدا خواهید کرد: هارد درایو

کیت های مدولار

در صورت تمایل ، می توانید خودتان کیت خیاطی خود را تهیه کنید. بدانید که کارشناسان ما در اختیار شما هستند تا به شما توصیه کنند که کیت را تهیه کنید که به بهترین وجه نیازهای شما را برآورده کند. برای تکمیل موثر سیستم امنیتی خود ، می توانید زنگ هشدار بی سیم (موجود در اینجا: هشدار بی سیم) و یک Doorman ویدیویی (موجود در اینجا: Video Porter) را مرتبط کنید

دوربین POE 2 دوربین 4MP H265 CAMERAS کیت+ Vision Night 30 متر EXIR 2.0

Modeul Gistoll 2 Camerage Hilook Hilook Anti -Revandal 4MP H265+ Vision Night 30 متر Exir 2.0

 • سریال Hilook
 • دوربین IP داخلی / خارجی
 • دید در شب
 • 4 دوربین حداکثر
 • 2 سال گارانتی

237.26 یورو شامل مالیات 252.40 -6 ٪ در دسترس است

کیت نظارت ویدیویی Hilook 2 PTZ 4MP H265 PTZ DABERAS+ ZOOM X 4 NIGHT VISION 20 متر EXIR 2.0 فناوری

Modeul Kit 2 PTZ Hilook 4MP H265 PTZ H265+ ZOOM X 4 NIGHT VISION 20 متر فناوری EXIR 2.0

 • سریال Hilook
 • دوربین IP داخلی / خارجی
 • دید در شب
 • 4 دوربین حداکثر
 • 2 سال گارانتی

374.50 یورو شامل مالیات 398.40 -6 ٪ در دسترس است

Modeul Gird 2 دوربین Hilook 4MP H265+ Night Vision 30 متر EXIR 2.0

Modeul Gird to Kit 2 Hilook 4MP H265 DAMERAS+ VISION NIGHT 30 متر EXIR 2.0

 • سریال Hilook
 • دوربین IP داخلی / خارجی
 • دید در شب
 • 4 دوربین حداکثر
 • 2 سال گارانتی

241.02 یورو شامل مالیات 256.40 -6 ٪ در دسترس است

کیت نظارت ویدیویی پو 4 دوربین کامل HD H265 Turrel+ Hilook IK-4142TH-MH/P

کیت نظارت تصویری پو 4 دوربین کامل HD H265+ Night Vision 30 متر IK-4142th-MH/P Hilook توسط Hikvision

 • سریال Hilook
 • دوربین IP داخلی / خارجی
 • دید در شب
 • 4 دوربین حداکثر
 • گارانتی 3 ساله

294.31 یورو شامل مالیات 319.90 -8 ٪ در دسترس است

کیت دوربین نظارت بر دوربین 2 دوربین در باتری Full HD H265 با Ezviz BC1-B2 Vision Night

دوربین نظارت بر کیت در باتری 2 دوربین WiFi Full HD H265 با دید رنگ Ezviz BC1-B2 (2MP)

 • ازایز
 • دوربین IP داخلی / خارجی
 • دید در شب
 • 4 دوربین حداکثر
 • دوربین وای فای بی سیم
 • 2 سال گارانتی

مالیات بر ارزش افزوده 299.90 یورو

WiFi 4 دوربین WiFi HD H265 کیت یکپارچه میکرو یکپارچه و دید شب 30 متر IK-4142BH-MH/W HILOOK توسط Hikvision

WiFi 4 دوربین WiFi HD H265 کیت یکپارچه میکرو یکپارچه و دید شب 30 متر IK-4142BH-MH/W HILOOK توسط Hikvision

 • سریال Hilook
 • دوربین IP داخلی / خارجی
 • دید در شب
 • 4 دوربین حداکثر
 • دوربین وای فای بی سیم
 • 2 سال گارانتی

299.90 یورو در دسترس است

کیت نظارت ویدیویی پو 4 دوربین کامل HD H265+ Vision Night 30 متر IK-4142BH-MH/P HILOOK توسط Hikvision

کیت نظارت ویدیویی پو 4 دوربین کامل HD H265+ Vision Night 30 متر IK-4142BH-MH/P HILOOK توسط Hikvision

 • سریال Hilook
 • دوربین IP داخلی / خارجی
 • دید در شب
 • 4 دوربین حداکثر
 • 2 سال گارانتی

304.47 یورو شامل مالیات 323.90 -6 ٪ در دسترس است

دوربین Poe 2 IP Dome Full HD Cameras Kit 2MP

کیت نظارت تصویری 2 دوربین ضد ویندسم Hikvision Full HD 2MP H265+ Vision Night 30 متر Exir 2.0

 • Lite Easyip+
 • دوربین IP داخلی / خارجی
 • دید در شب
 • 4 دوربین حداکثر
 • گارانتی 3 ساله

309.96 یورو شامل مالیات 344.40 -10 ٪ ورود فعلی

Modeul Kit 2 Hilook 4K Anti -vandal H265+ Night Vision 30 متر EXIR 2.0

Modeul Gird 2 دوربین Hilook 4K Anti -vandal H265+ Vision Night 30 متر Exir 2.0

 • سریال Hilook
 • دوربین IP داخلی / خارجی
 • دید در شب
 • 4 دوربین حداکثر
 • 2 سال گارانتی

314.34 یورو شامل مالیات 334.40 -6 ٪ در دسترس است

Modeul Kit 2 Cameras Hilook 4K H265+ Night Vision 30 متر EXIR 2.0

Modeul Gird 2 دوربین Hilook 4K H265+ Night Vision 30 متر EXIR 2.0

 • سریال Hilook
 • دوربین IP داخلی / خارجی
 • دید در شب
 • 4 دوربین حداکثر
 • 2 سال گارانتی

314.34 یورو شامل مالیات 334.40 -6 ٪ در دسترس است

دوربین های 4MP 4MP 4MP H265 نظارت تصویری+ بینایی شب 30 متر EXIR 2.0

4MP HILOOK 4MP 4MP H265 CAMERAS HILOOK CAMERAS 4 PUB VISION 30 متر EXIR 2.0

 • سریال Hilook
 • دوربین IP داخلی / خارجی
 • دید در شب
 • 4 دوربین حداکثر
 • 2 سال گارانتی

376.00 یورو شامل مالیات 400.00 -6 ٪ در دسترس است

4MP HILOOK 4MP H265 4MOOK 4MP CAMP KIT+ VISION NIGHT 30 متر EXIR 2.0

4MP HILOOK 4MP H265 H -CAMERAS KIT H265+ VISION NIGHT 30 متر EXIR 2.0

 • سریال Hilook
 • دوربین IP داخلی / خارجی
 • دید در شب
 • 4 دوربین حداکثر
 • 2 سال گارانتی

383.52 یورو شامل مالیات 408.00 -6 ٪ در دسترس است

دوربین کیت 2 دوربین WiFi 4MP در باتری H265 با دید شب در رنگ Ezviz BC1-B2 (4MP)

دوربین نظارت بر کیت در باتری 2 دوربین WiFi H265 WiFi با دید شب در رنگ Ezviz BC1-B2 (4MP)

 • ازایز
 • دوربین IP داخلی / خارجی
 • دید در شب
 • 4 دوربین حداکثر
 • دوربین وای فای بی سیم
 • 2 سال گارانتی

389.90 یورو پارگی سهام TTC

کیت دوربین نظارتی WiFi 3 دوربین در باتری Full HD H265 با دید شب در رنگ Ezviz BC1-B3

دوربین نظارت بر کیت در باتری 3 دوربین WiFi Full HD H265 با دید شب در رنگ Ezviz BC1-B3 (2MP)

 • ازایز
 • دوربین IP داخلی / خارجی
 • دید در شب
 • 4 دوربین حداکثر
 • دوربین وای فای بی سیم
 • 2 سال گارانتی

399.90 یورو پارگی سهام TTC

3MP H265 باتری باتری Ezviz HB3-B2

کیت ایمنی ویدیوی بی سیم 2 دوربین در 3MP H265 Ezviz HB3-B2 با دید رنگ در رنگ تا 15 متر

 • ازایز
 • دوربین IP داخلی / خارجی
 • دید در شب
 • 4 دوربین حداکثر
 • دوربین وای فای بی سیم
 • 2 سال گارانتی

399.90 یورو در دسترس است
نتایج 1 – 15 از 74.

28 روز برای تغییر D

آنها به ما اعتماد دارند

135.92 -15 € 159.90 مالیات بر ارزش افزوده

دانش شناخته شده

Ubitech اولین توزیع کننده الکترونیکی اروپا از محصولات رسمی Hikvision است ، یک برند در سراسر جهان که به دلیل کیفیت ، قابلیت اطمینان و استحکام تجهیزات خود شناخته شده است. Ubitech یک سری کامل از کیت های نظارت تصویری ، متشکل از دوربین های 2 تا 16 IP مجهز به وضوح متغیر را ارائه می دهد: 2MP ، 4MP و 4K. بسته به اینکه منبع تغذیه مستقیماً از طریق کابل شبکه RJ45 یا یک بلوک منبع اصلی معمولی انجام شود ، دوربین ها گفته می شود “Poe” یا “” Poe “نیست.

تمرکز فناوری

برخی از کیت های نظارت تصویری (کیت های Ultra HD متشکل از دوربین های 4K) شامل عملکردهای زیر هستند:

 • تشخیص عبور از خط مجازی از پیش تعریف شده
 • تشخیص صورت
 • شمارش مردم
 • تشخیص چمدان های بدون مراقبت
 • تشخیص ناپدید شدن شی

ساده برای استفاده

پس از نصب و پیکربندی کیت نظارت ویدیویی ، می توانید از طریق برنامه Hik-Connect با آن مشورت کرده و از راه دور با تلفن هوشمند یا رایانه لوحی کنترل کنید. این برنامه توسط Hikvision طراحی و توسعه یافته است که آن را به صورت رایگان از کاربران خود فراهم می کند.

پشتیبانی و کمک

تکنسین های معتبر Hikvision ما در صورت تمایل از خود در هنگام نصب پشتیبانی می کنند تا تمام مراحل پیکربندی کیت نظارت ویدیویی خود را تسهیل کنند.

کیت نظارت تصویری مجموعه ای از تجهیزات است که به شما امکان می دهد یک سیستم نظارت کامل را نصب کنید. می توان از آن برای تأمین فضای داخلی یا فضای باز استفاده کرد: یک خانه ، دفاتر ، فروشگاه ، انبار ، یک پارکینگ و غیره. این برنامه به عنوان یک بسته “همه در یک” طراحی شده است که شامل تمام عناصر اساسی برای نصب یک سیستم نظارت تصویری است ، یعنی: دوربین های نظارتی ، یک ضبط کننده ویدیویی که تصاویر ضبط شده توسط دوربین ها و اتصال لازم را برای اتصال این عناصر ذخیره می کند.

در اینجا برخی از اطلاعات در مورد عناصری که یک کیت را تشکیل می دهند آورده شده است:

 • دوربین های نظارتی: از 2 تا 16 بسته به کیت های مختلف ، همه آنها از یک مدل یکسان (گنبد ، لوله یا PTZ) هستند که هر نوع دوربین دارای ویژگی ها و ویژگی های مختلف است.
 • ضبط کننده ویدیو: معمولاً NVR (برای ضبط ویدیوی شبکه) نامیده می شود دستگاهی است که برای ذخیره تصاویر ضبط شده توسط دوربین ها استفاده می شود. NVR تصاویر را در هارد دیسک ذخیره می کند.
 • کابل ها: آنها دوربین ها را به NVR وصل می کنند ، این کابل های شبکه اترنت (RJ45) هستند که در صورت گفته می شود که دومی POE (قدرت بیش از اترنت) است که نصب را ساده می کند ، می تواند برای انتقال منبع تغذیه به دوربین ها نیز استفاده شود. نیازی به تأمین منبع تغذیه دوربین نیست.
دوربین کیت 2 4 کیت دوربین کیت 6 دوربین
کیت 2 دوربین PTZ دوربین های کیت 4 لوله دوربین های کیت 6 گنبد

نصب یک راه حل نظارت بر فیلم ، ایمنی و پیشگیری را بهبود می بخشد: دوربین ها به محافظت از مردم و کالاها در برابر نفوذ ، پرواز یا اقدامات خرابکاری کمک می کنند. حضور دوربین های نظارتی می تواند متجاوزان را از نزدیک شدن به یک خاصیت یا فضای نظارت شده منصرف کند. نصب یک سیستم نظارت ویدیویی باعث تقویت نظارت می شود ، همچنین باعث می شود تا از سلامتی سالمندان و کودکان اطمینان حاصل شود و تأیید کند که این حادثه تولید نشده است. سرانجام ، از تصاویر ضبط شده توسط دوربین های نظارت می توانند برای اهداف قانونی برای شناسایی افراد استفاده شوند. [تصاویر محصول کیت]

مزایای نظارت ویدیویی کلید در دست چیست؟ ?

مهمترین مزیت یک مجموعه کیت در ظاهر “همه درک” آن است که خرید را ساده می کند ، زیرا در حال حاضر شامل تمام تجهیزات لازم برای نصب سیستم نظارت تصویری خود است. کیت ها بدون نیاز به تکنسین تخصصی به راحتی تنظیم می شوند. آنها اقتصادی هستند ، زیرا ارزان تر از خرید هر عنصر به طور جداگانه و بنابراین مقرون به صرفه تر برای افراد و مشاغل کوچک است. آنها انعطاف پذیری خاصی را ارائه می دهند ، زیرا آنها ماژولار هستند ، و این باعث می شود تعداد دوربین ها و پیچیدگی سیستم با توجه به نیازها و وسایل آن تطبیق یابد.

معیارهای انتخاب نظارت ویدیویی شما

در اینجا عواملی که باید در نظر بگیرید:

 1. تعداد دوربین ها: برای تعیین مراقبت چند دوربین برای پوشاندن فضای نظارتی لازم است. برای تأمین صحیح یک منطقه بزرگ یا مناطق بیشتر ، لزوماً دوربین های بیشتری را نسبت به محافظت از یک فضای محدود به خود اختصاص می دهد.
 2. وضوح: دوربین های نظارت بسته به مدل ، از 1080p (Full HD) تا 4K وضوح متغیر دارند. هرچه وضوح بالاتر باشد ، تصاویر دقیق تر و دقیق تر می شوند. مهم است که مسافت ها و زوایای مشاهده را برای انتخاب یک مدل دوربین با وضوح بهینه در نظر بگیرید.
 3. عملکرد: فراتر از توابع تشخیص استاندارد نفوذ ، دوربین ها اغلب مجهز به ویژگی های پیشرفته مانند تشخیص حرکات ، تمایز انسان/وسایل نقلیه توسط هوش مصنوعی یا حتی بینایی شب (به رنگ سیاه و سفید یا رنگ) هستند.

کیت نظارت ویدیویی چقدر است ?

قیمت کیت نظارت تصویری بسته به تعداد دوربین ها و ویژگی های آنها بسیار متفاوت است. برای ارزان ترین کیت ها حدود 200 یورو طول می کشد ، در حالی که کیت های بالا می توانند بیش از 2000 یورو هزینه کنند.
کیت هایی با دوربین های کانونی ثابت ارزان تر از کیت هایی با دوربین های متغیر هستند. دوربین های لنز موتوری (PTZ) گرانترین هستند.
کیت های بیرونی با دوربین های ضد آب قیمت بالاتری نسبت به کیت های داخلی دارند.
با این حال ، قیمت نباید تنها معیار در نظر گرفتن در هنگام خرید باشد. لازم است در اولویت ویژگی ها و ویژگی های سازگار با نیاز و پیکربندی آن را در اولویت قرار دهید.

مراحل پیکربندی:

 • عناصر کیت را باز کنید و وجود همه مؤلفه های لازم را بررسی کنید.
 • کابل برق دوربین ها (Non -poe) را به یک پریز برق وصل کنید و با استفاده از کابل های ارائه شده ، دوربین ها را به ضبط کننده ویدیو (NVR) وصل کنید.
 • ضبط ویدیو را با استفاده از کابل اترنت به شبکه داخلی وصل کنید. سپس ضبط کننده ویدیو را در یک پریز برق وصل کنید.
 • ضبط کننده ویدیو را روشن کنید و منتظر شروع آن باشید.
 • برنامه یا نرم افزار نظارتی را که با کیت در رایانه یا دستگاه تلفن همراه تهیه شده است نصب و باز کنید. دستورالعمل های نصب و پیکربندی برنامه را دنبال کنید. ممکن است خواسته شود اطلاعات اتصال مانند آدرس IP ضبط ویدیو ، نام کاربری و رمز عبور را وارد کنید. این اطلاعات به طور کلی با کیت یا در مستندات محصول ارائه می شود.
 • دوربین ها را با استفاده از نرم افزار نظارت یا نظارت پیکربندی کنید. ممکن است از آنها خواسته شود که آنها را به گونه ای پیکربندی کنید تا به ضبط ویدیو وصل شوند ، پارامترهایی مانند وضوح تصویری و نرخ خنک کننده را انتخاب کنند و آنها را در مکان مورد نظر قرار دهند.
 • سیستم را آزمایش کنید تا مطمئن شوید که به درستی کار می کند. بررسی کنید که تصاویر روشن هستند و مشکل شبکه یا اتصال وجود ندارد.

نحوه نصب کیت نظارت ویدیویی ?

 1. انتخاب مکان ها برای قرار دادن دوربین هایی که پوشش خوبی از مناطقی را برای محافظت دارند ، با در نظر گرفتن عواملی مانند نور ، زاویه دید و احترام به حریم خصوصی. دوربین ها باید در مکان های استراتژیک نصب شوند تا آسیب پذیرترین مناطق مانند ورودی و خروجی ، پارکینگ ها ، باغ ها ، دسترسی به ورودی به ورودی را پوشش دهند. مهم است که مکانهایی را انتخاب کنید که دید خوبی از تصاویر ضبط شده داشته باشد که از شناسایی ایمن افراد یا وسایل نقلیه اطمینان حاصل می کند. سرانجام ، لازم است جنبه حقوقی مرتبط با نظارت تصویری ، به ویژه محافظت و احترام به حریم خصوصی مردم را در نظر بگیرید. باید اطمینان حاصل شود که دوربین ها به فضاهای خصوصی مانند ویندوز یا دروس خصوصی هدایت نمی شوند و به افرادی که احتمالاً از حضور دوربین فیلمبرداری می شوند ، آگاه می شوند.
 2. دوربین ها را در محل انتخاب شده نصب کنید. این به معنای تنظیم پشتیبانی دوربین یا نصب دوربین ها بر روی سطوح موجود است. بررسی کنید که دوربین ها به طور ایمن ثابت شده اند تا از هرگونه حرکت یا لرزش جلوگیری کنند و زوایای مشاهده به درستی جهت گیری شده اند تا به طور مؤثر مناطقی را که باید ایمن شوند ، پوشش دهند. معمولاً لازم است سوراخ هایی برای رفع تکیه گاه دوربین یا استفاده از اتصالات چسب برای رفع دوربین ها در سطوح موجود استفاده کنید. پیروی از دستورالعمل های سازنده برای اطمینان از نصب صحیح دوربین ها و جلوگیری از هرگونه خسارت یا هرگونه سقوط بسیار مهم است.
 3. دوربین ها را با استفاده از کابل های ارائه شده به ضبط کننده ویدیویی وصل کنید و بررسی کنید که کابل ها به درستی به هم وصل شده اند تا از هرگونه مشکل اتصال جلوگیری شود. این مهم است که اطمینان حاصل شود که همه دوربین ها به درستی به ضبط کننده ویدیو متصل شده اند تا امکان عملکرد مداوم سیستم نظارت تصویری فراهم شود. باید تأیید کرد که تنظیمات اتصال به درستی پیکربندی شده است تا از مشکلات ایمنی احتمالی جلوگیری شود.
 4. پارامترهای ضبط کننده ویدیویی و دوربین ها را پیکربندی کنید تا اطمینان حاصل شود که سیستم به طور مؤثر کار می کند و نیاز به نظارت به درستی دارد.
  تنظیمات ضبط ویدیو شامل موارد زیر است:
  • تعریف وضوح ضبط ، برای اطمینان از اینکه تصاویر ضبط شده واضح و مفصل هستند
  • برنامه نویسی برنامه های ضبط ، برای اطمینان از ثبت سیستم فقط در صورت لزوم
  • پیکربندی تشخیص حرکتی ، برای ایجاد ضبط در هنگام شناسایی یک حرکت در یک منطقه نظارت شده
  • پارامترهای دوربین شامل موارد زیر است:
  • کیفیت تصویر ، برای اطمینان از روشن و دقیق تصویر
  • حساسیت به نور ، برای اطمینان از اینکه تصویر در شرایط مختلف روشنایی در معرض دید قرار گرفته است
  • پیکربندی تشخیص حرکت ، برای اطمینان از پیکربندی صحیح هشدارهای تشخیص حرکت

برای پیکربندی بهینه پارامترها و به طور مرتب آنها را بررسی کنید تا اطمینان حاصل شود که آنها به درستی کار می کنند.

مشاوره برای ایمن سازی و حفظ سیستم نظارت ویدیویی خود

برای محافظت از دسترسی به ضبط کننده ویدیو (NVR) و دوربین ها از یک رمز عبور قوی و پیچیده استفاده کنید: توصیه می شود از رمزهای عبور 8 کاراکتر با حروف ، اعداد و نمادها استفاده کنید و از کلمات فعلی یا اطلاعات شخصی استفاده نکنید. همچنین مهم است که مرتباً رمزهای عبور خود را تغییر داده و از همان برای حساب های مختلف استفاده نکنید. این به شما امکان می دهد خود را در برابر حملات نیروی بی رحمانه محافظت کنید و خطر سازش حساب را محدود کنید.

برای دسترسی از راه دور از یک اتصال رمزگذاری شده ایمن استفاده کنید: این از داده ها در برابر رهگیری و جعل با استفاده از پروتکل هایی مانند SSL ، TLS و HTTPS که از گواهینامه ها برای تأیید اعتبار خبرنگاران و تعیین کمیت داده های رد و بدل شده استفاده می کنند ، محافظت می کند. یک اتصال ایمن تضمین می کند که داده ها در برابر رهگیری و جعل محافظت می شوند ، حتی در هنگام عبور از اینترنت. این به شما امکان می دهد تا از هرجایی با ایمنی کامل به سیستم نظارت ویدیویی خود متصل شوید و از راه دور دوربین های خود را از راه دور با ایمنی کامل کنترل کنید.

به طور مرتب سیستم عامل (سیستم عامل) دوربین های نظارت تصویری را به روز کنید و ضبط کننده ویدیو برای استفاده از آخرین به روزرسانی های امنیتی. تولید کنندگان با انتشار به روزرسانی سیستم عامل به طور مرتب آسیب پذیری ها را در تجهیزات خود تصحیح می کنند. شما باید مرتباً بررسی کنید که آیا به روزرسانی ها برای تجهیزات شما در دسترس است و به محض انتشار آنها را نصب کنید. با این حال ، به روزرسانی ممکن است نیاز به وقفه در سرویس داشته باشد و از این رو ترجیح می دهد یک تعمیر و نگهداری برای به روزرسانی دستگاه ها برنامه ریزی کنید. همچنین صرفه جویی در تنظیمات دستگاه ها قبل از به روزرسانی آنها برای جلوگیری از از دست دادن آنها نیز مهم است.

برای دسترسی از راه دور از شبکه های خصوصی مجازی (VPN) استفاده کنید: VPN یک شبکه خصوصی مجازی است که به شما امکان می دهد با استفاده از یک اتصال رمزگذاری شده ، به یک شبکه از راه دور وصل شوید ، داده های منتقل شده بین رایانه و شبکه از راه دور رمزگذاری می شوند تا از رهگیری اشخاص ثالث مخرب جلوگیری کنند. ممکن است کاهش کمی در سرعت اتصال و نیاز به نرم افزار یا نصب اضافی وجود داشته باشد ، اما این ارزش دارد که به طور موثر از داده ها و سیستم در برابر تهدیدات آنلاین محافظت کند. مهم است که یک تأمین کننده قابل اعتماد VPN را برای جلوگیری از نشت اطلاعات یا سایر مشکلات امنیتی انتخاب کنید.

تشخیص نفوذ را برای شبکه محلی خود پیکربندی کنید یا از فایروال استفاده کنید برای محافظت از سیستم نظارت ویدیویی خود در برابر حملات هکر رایانه. تشخیص نفوذ (IDS) سیستمی است که شبکه محلی را برای تشخیص فعالیت های مخرب نظارت می کند و آنها را قبل از ایجاد آسیب مسدود می کند. فایروال وسیله ای است که دسترسی به شبکه را با استفاده از قوانین ایمنی کنترل می کند ، به شما امکان می دهد اتصالات ناقص و خروجی غیرمجاز را مسدود کنید. پیکربندی صحیح این ابزارها و به روزرسانی آنها به طور مرتب و به طور منظم نظارت بر روزنامه های رویداد برای شناسایی تلاش های نفوذ و درمان سریع آنها بسیار مهم است.

از پروتکل های ایمنی استاندارد برای رمزگذاری و احراز هویت استفاده کنید: پروتکل های ایمنی استاندارد مکانیسم های موثری را برای رمزگذاری داده ها فراهم می کنند ، و آنها را توسط اشخاص ثالث غیرمجاز غیرقانونی یا اصلاح می کند. آنها همچنین مکانیسم هایی را برای تأیید اعتبار کاربران و دستگاه ها فراهم می کنند ، و اطمینان می دهند که آنها خوب هستند که ادعا می کنند. متداول ترین پروتکل های سهام AE و RSA هستند. احراز هویت متداول دو عامل تأیید اعتبار (2FA) و احراز هویت بر اساس گواهینامه ها است. استفاده از پروتکل های امنیتی استاندارد داده ها و ارتباطات مؤثر را در برابر تهدیدهای فعلی فراهم می کند.

از ابزارهای نظارت بر شبکه برای تشخیص فعالیت های مشکوک و خطاهای پیکربندی استفاده کنید : از این ابزارها برای شناسایی خطاهای پیکربندی که باعث آسیب پذیری سیستم در برابر حملات و همچنین تشخیص فعالیت های مشکوک از کاربران مخرب می شود ، استفاده می شود. دو دسته اصلی وجود دارد: ابزارهای نظارت بر ترافیک شبکه و ابزارهای نظارت بر نفوذ. ابزارهای نظارت بر ترافیک شبکه برای شناسایی ناهنجاری ها یا رفتار مشکوک ، ترافیک شبکه را ضبط و تجزیه و تحلیل می کنند. ابزارهای نظارت بر نفوذ ، مانند سیستم های تشخیص و پاسخ (SIEM) برای شناسایی و گزارش فعالیتهای احتمالی نفوذ طراحی شده اند. با استفاده از این ابزارها ، ما در صورت بروز فعالیت مشکوک یا خطای پیکربندی هشدار داده می شود و می توانیم به سرعت واکنش نشان دهیم تا از سیستم خود در برابر حملات محافظت کنیم.

کیت خود را به خوبی حفظ کنید

اطمینان حاصل کنید که تمام دوربین ها به خوبی ثابت و تراز شده اند: به طور مرتب بررسی کنید که دوربین ها کاملاً به پشتیبانی خود متصل شده اند تا از هرگونه حرکت یا تغییر تصادفی جلوگیری کنند و به جهت درست اشاره کنند. همچنین مهم است که به طور منظم بررسی کنید که پیچ ها و آجیل مونتاژ محکم است.

سپس جهت گیری صحیح هدف را کنترل کنید: اگر دوربین ضعیف باشد ، ممکن است تصاویر مورد نظر را ضبط نکند. باید به گونه ای تنظیم شود که منطقه مورد نظر را بپوشاند ، تنظیمات را می توان به صورت دستی یا از طریق برنامه انجام داد.

به طور مرتب لنزهای دوربین ها را تمیز کنید: لنزهای دوربین را می توان با گرد و غبار ، باقیمانده و اثر انگشت خراب کرد. از پارچه تمیز و خشک یا پارچه میکروفیبر استفاده کنید. از محصولات ساینده یا خورنده نباید استفاده شود که می تواند به لنزها آسیب برساند. برای جلوگیری از خراشیدن لنزها خیلی سخت فشار ندهید. توصیه می شود لنزها را تمیز کنید اگر متوجه شدید که تصویر تار شده است یا لکه ها روی تصویر قابل مشاهده هستند.

به طور مرتب کابل ها و کانکتورها را بررسی کنید: اطمینان حاصل کنید که آنها به خوبی در ارتباط هستند و آسیب ندیده اند. اگر کابل یا کانکتورها قطع یا آسیب دیده باشند ، باید به سرعت جایگزین شوند. مهم است که کابل ها را مرتباً بررسی کنید زیرا می توانند شل شوند. بررسی کنید که همه کابل ها به خوبی در ارتباط هستند و در شرایط خوبی قرار دارند. همچنین بررسی کابل هایی که دوربین ها را به NVR وصل می کنند نیز مهم است ، این کابل ها نیز می توانند شل یا آسیب دیده باشند. توصیه می شود از کابل های با کیفیت بالاتر برای جلوگیری از هرگونه مشکل انتقال سیگنال استفاده کنید.

نظارت بر سطح ذخیره سازی NVR: برخی از NVR ها امکان پیکربندی قوانین برای مدیریت فضای ذخیره سازی را فراهم می کنند ، به عنوان مثال ، فقط در صورت تشخیص حرکت ثبت نام کنید ، یا در یک دوره خاص از روز ثبت کنید. این گزینه ها فضای ذخیره سازی را ذخیره می کنند و تصاویر غیر ضروری را ضبط نمی کنند. همچنین مهم است که به طور مرتب ضبط های غیر ضروری را برای آزاد کردن فضای ذخیره سازی از بین ببرید. توصیه می شود برای مدت زمان معقول 30 روز ضبط های قابل توجهی را حفظ کنید.

به طور مرتب پارامترهای سیستم نظارت تصویری را آزمایش کنید: شما باید پارامترهای وضوح ، روشنایی ، کنتراست و اشباع را بررسی کنید تا اطمینان حاصل شود که تصاویر از کیفیت خوبی برخوردار هستند. همچنین برای جلوگیری از هشدارهای دروغین ، پارامترهای تشخیص حرکت نیز لازم است. همچنین تنظیمات ارسال هشدارها را از طریق ایمیل یا پیام کوتاه بررسی کنید و بررسی کنید که هشدارها به آدرس مناسب یا شماره تلفن مناسب ارسال می شوند. در آخر ، پارامترهای اعلان صدا را بررسی کنید.

به طور مرتب سیستم عامل (سیستم عامل) سیستم نظارت تصویری را به روز کنید: این کار را می توان با بررسی وب سایت سازنده یا دسترسی به رابط پیکربندی سیستم انجام داد تا بررسی کند که آیا به روزرسانی های موجود است. شما باید دستورالعمل های سازنده را دنبال کنید تا سیستم را به طور مؤثر و بدون خطر سیستم انجام دهید. به روزرسانی ها می توانند اشکالات ، نقاط ضعف ایمنی را اصلاح کنند و ویژگی های سیستم را بهبود بخشند.

تست 4 دوربین کامل HD HD HILOOK IK-4142BH/P

تست 4 دوربین کامل HD HD HILOOK IK-4142BH/P

Ubitech x Vincent Vintech امروز ، Vincent Vintech کیت نظارت تصویری Poe Hilook IK-4142BH-MH/P (4 دوربین کامل لوله HD + NVR) را آزمایش می کند و برداشت های خود را ارائه می دهد. برای تماشای ویدیو در کانال YouTube خود ، روی پیوند یا روی آن کلیک کنید.

دوربین نظارت ویدیویی مناسب را انتخاب کنید

دوربین نظارت ویدیویی مناسب را انتخاب کنید

انتخاب راه حل نظارت ویدیویی خود برای ایجاد معقول ترین انتخاب در مورد دستیابی به یک یا چند دوربین امنیتی ، درک کامل فن آوری ها و ویژگی های ارائه شده در آن مهم است.

بهترین دوربین نظارت تصویری در سال 2022

بهترین دوربین نظارت تصویری در سال 2022

نحوه انتخاب بهترین دوربین نظارت ویدیویی در سال 2022 ? فن آوری ها به سرعت تکامل می یابند و تولید کنندگان تجهیزات نظارت تصویری راه حل های فزاینده ای مؤثر و مقرون به صرفه را ارائه می دهند.

Hikvision فناوری Deepinview را راه اندازی می کند

Hikvision فناوری Deepinview را راه اندازی می کند

Hikvision عملکرد سیستم نظارت تصویری را با سری جدید دوربین های Deepinview Hikvision ، تأمین کننده پیشرو در جهان از راه حل های و محصولات نوآورانه ویدیویی تقویت می کند ، به تازگی یک سری جدید را راه اندازی کرده است.

نصب انرژی خورشیدی خودمختار

نصب انرژی خورشیدی خودمختار

بازگشت به چالش محافظت از سایت های جدا شده بسیاری از سایت های جدا شده اکنون نیاز به افزایش نظارت دارد: کشاورزی ، ماهی ، هاراس ، مناطق جنگلی ، پارک های ملی ، اماکن طبیعی محافظت شده ، … با این حال اینها.

ارزیابی محصولات دسته بندی نظارت تصویری توسط مشتریان ما:

9.4/10 بر اساس 73 بررسی محصول