در اینجا بهترین سری کانال های لحظه ای – مشاور فنی ، بهترین سریال برای دیدن در کانال چیست؟? شمار

بهترین سریال برای دیدن در کانال چیست  

Contents

برای کمک به شما در انتخاب این مجموعه به طور مرتب به روز شده کلاسیک ، مخلوط با ناگت های ناشناخته تر ، در اینجا راهنمای ما برای بهترین سری برای دیدن در کانال است+. ما 12 سری را برای همه سلیقه ها ، بین تریلر ، عاشقانه و ضربات سیاسی پایین انتخاب کرده ایم.

بهترین کانال+ سری (2023)

ماری لاور کالر

برای سری انواع مختلف ، زنجیره رمزگذاری شده یک مرجع باقی مانده است ، بیشتر با دسترسی اختصاصی به دیزنی بیشتر است+.

پس از انتخاب ما از بهترین سری Netflix ، Amazon Prime Video ، OCS ، Hulu … ما تصمیم گرفتیم آن را به یک کانال خاص+تبدیل کنیم ، به این امید که به شما کمک کند تا به وضوح بیشتری ببینید !

انتخاب ما التقاطی است و شامل سری موجود در بسته های ذکر شده در زیر است.

سریال های کانال+ در جریان ، بدون تعهد

برای تماشای سری در دستگاه های متصل خود ، 100 ٪ دیجیتال ، می توانید بین چندین اشتراک کانال+ مانند:

  • سریال Canal+ (6.99 یورو در ماه) به مجموعه خلاقیت های اصلی و بین المللی دسترسی می یابد (Django ، Braquo ، Hippocrates ، معتبر ، جنگ جهان و غیره).
  • با کانال+دوستان و خانواده (49.99 یورو در ماه) سری کامل سری ، دیزنی+، اپل تلویزیون+برنامه ها و مسابقات ورزشی را بگیرید. این برای 4 کاربر همزمان است.
  • سری Canal+Cine (از 34.99 یورو در ماه) شامل کانال+، Netflix ، Paramount+، Apple TV+، OCS ، Disney+و غیره است., این سرویس می تواند به طور همزمان در 2 دستگاه استفاده شود.

سریال Canal+ از تلویزیون شما ، با تعهد

برای اینکه بتوانید این سریال را در تلویزیون خود تماشا کنید ، باید 24 ماه در کانال+ سین Séries مشترک شوید و از 30 روز رایگان بهره مند شوید.

کانال+ در چندین صفحه

این دو بسته شامل برنامه MyCanal است که دسترسی به محتوای زنجیره ای برای چندین پایانه (رایانه شخصی ، رایانه لوحی ، تلفن هوشمند).

توجه داشته باشید که برای استفاده از آن ، باید از تجهیزات سازگار و اتصال با سرعت بالا بهره مند شوید.

با استفاده از این گزینه ، می توانید دفتر افسانه ای را در رایانه لوحی خود مشاهده کنید و یکی دیگر از اعضای خانواده می تواند در تلفن هوشمند خود به بقراط نگاه کند. بارگیری برنامه در Android یا iOS رایگان است.

سریال های کانال+ را از خارج تماشا کنید

برای مشترکین کانال+، توجه داشته باشید که می توانید از خارج از کشور به کانال های خود نگاه کنید ، و این به لطف یک VPN پرداخت کننده (“شبکه مجازی خصوصی”) یا رایگان. حالت دوم به شما امکان می دهد مکان جغرافیایی خود را تغییر دهید.

بنابراین ، شما می توانید ادعا کنید که در فرانسه هستید و حتی به دور از خانه خود ، شب های سریال را ادامه می دهید ! ما nordvpn را توصیه می کنیم.

بدون آزار و اذیت بیشتر ، در اینجا انتخاب ما وجود دارد !

دمدمی

سری کانال به علاوه

داستان عاشقانه آپولو (کتابدار) و اما (کتابدار) یک افسانه واقعی است ، تا اینکه او به طرز مرموزی ناپدید شود ..

توچال

بهترین کانال+ سری

در طی سفر به مکزیک برای جشن گرفتن 10 سال ازدواج خود ، یک زن و شوهر خود را درگیر ناپدید شدن عجیب دو جوان 15 سال قبل می دانند. این فوریه به طور جدی از آنها سؤال خواهد کرد ..

بي نهايت

سری کانال Infiniti Plus

آنا زاراتی بورس تحصیلی فرانسوی است ، ایساک تورگوون یک افسر پلیس قزاقستان است ، هر دو تیم سعی در توضیح مرگ کاپیتان ISS دارند.

1985

کانال+ سری

در دهه 1980 ، مارک ، فرانکی و خواهرش ویکی وارد بروکسل شدند. پسران در ژاندارمری حرفه ای می خواهند ، در حالی که ویکی قانون را مطالعه می کند. آرمانهای مترقی این زن آخر اغلب مخالف اصول محافظه کارانه تر Franky و Marc است. وقتی کشور یک سری سرقت های خونین را تجربه می کند ، همه چیز تغییر می کند.

زمین های خون

زمین های خون

بازرس تام برانیک ، بیوه و پدر کوچک لیزی ، با تحقیق در مورد یک اتومبیل که در دریاچه ای در ایرلند شمالی تهیه شده است ، از زمان طبقه بندی ، پیوند با یک رابطه شخصی را ایجاد می کند.

یک مورد سرد که باعث می شود او به گذشته ای دردناک برگردد.

باند لندن

کانال سری+

پس از ترور رئیس مافیای فین والاس ، باندها در یک مبارزه با مرگ شرکت می کنند تا کنترل لندن زیرزمینی را به دست بگیرند.

قهرمانان سرکش

قهرمانان سرکش

دیوید استرلینگ پس از یک تمرین تمرینی که به اشتباه انجام شد ، در بیمارستان بستری شد. وی سپس یک برنامه رادیکال تهیه کرد که بر خلاف همه قوانین جنگ مدرن پیش می رود.

او همه کارها را برای به دست آوردن مجوز برای جذب سربازان سخت تر ، جسورانه و درخشان برای ایجاد یک واحد مخفی کوچک انجام می دهد ..

معتبر

معتبر

Clément ، aka Apache ، یک رپر با استعداد جوان است. با حمایت از وفادارترین دوستانش ، خودش را می بیند معتبر با یک نماد در جامعه ، همکاری 2 هنرمند به سرعت نوبت یک رقابت خطرناک را می گیرد.

معاون توکیو

معاون توکیو

توکیو ، در دهه 1990 ، جیک آدلشتاین یک خبرنگار آمریکایی موفق شد در یک زندگی روزمره استخدام شود. مسئول حقایق مختلف ، او با هم بودن همکار یاکوزاها و هم یک خبرچین پلیس ، خود را در معرض خطر قرار می دهد.

آدلشتاین همچنین از سامانتا ، مهاجر آمریکایی عبور می کند که به عنوان مهماندار در کلوپ منطقه کابوکیچ و همچنین Sato ، یک Yakuza…

کاری که در سایه ها انجام می دهیم

کاری که در سایه ها انجام می دهیم

به خون آشام و هم اتاقی دیوانه وار متشکل از ناندور ، لازلو ، نادجا و گیلرمو بپیوندید. این خون آشام ها که بیش از صد سال در کنار هم زندگی می کنند ، در جزیره استاتن ، به یاد می آورند که توسط استاد سابق خود سفارش می دهند. دومی به آنها متهم می کند که آنها مسئول فتح دنیای جدید هستند.

این سریال فیلم به همین نام را دنبال می کند (خون آشام ها در حریم خصوصی کامل برای نسخه فرانسوی) به کارگردانی Taika Waititi (پسر ، به دنبال ریکی بیکر ، خرگوش جوجو …).

بازوبند

بازوبند

شما طنز انگلیسی را دوست دارید ? بنابراین شما با برنج سرو خواهید شد !
وینی ، که از یک اختلال دوقطبی رنج می برد ، و دیلن دوستان بسیار طولانی هستند که هیچ چیز نمی تواند از هم جدا شود. اما ، بدون شمارش این بود که دوست دختر دیلن ، که از زندگی خود خسته شده است ، تصمیم می گیرد از شهر خارج شود.

او اکنون با یک معضل روبرو شده است: با گروه دوستان خود که با 400 عکس ساخته شده است ، دنبال کنید یا بمانید ?

کمدی در زمینه بدبختی اجتماعی که ما را به یاد بی شرمانه می اندازد.

جیر جیر

جیر جیر

بیست و پنج سال از سقوط هواپیما در یک منطقه وحشی گذشت و دختران جوان دبیرستانی را از یک تیم فوتبال منتقل کرد.

بازماندگان ، که در وحشیگری غرق شده بودند ، از آن زمان دوباره ساخته شده اند. با این حال ، این گذشته غم انگیز و وحشتناک هرگز آنها را ترک نکرده است ، زیرا در هر لحظه از زندگی آنها دوباره زنده می شود ..

بقراط

بقراط

با سریال Hippocrates وارد دنیای بیمارستان می شوید. شما 3 کارآموز را بدون تجربه و 1 معاینه پزشکی ، که در طی قرنطینه ناگهانی پزشکان تیتراژ ، خود را مسئول یک سرویس کامل و بیماران خود می یابید ، دنبال خواهید کرد.

آیا آنها می توانند در یک تیم کار کنند و بدون نظارت تصمیمات پزشکی بگیرند ?

نمایش سایه ها

نمایش سایه ها

در پی جنگ جهانی دوم ، مکس مک لوگلین ، پلیس آمریکایی ، برای کمک به ایجاد یک نیروی پلیس وارد برلین شد-.

او از این فرصت استفاده می کند تا در جستجوی موریتز ، برادرش باشد.

پاسخ دهنده

سری Steponder

پلیس کریس کارسون مجبور است خود را در خدمت یک فروشنده مهم قرار دهد تا بدهی خود را تسویه کند و به کیسی کمک کند. با این کار ، او خطرات بزرگی را برای خودش و حرفه خود به خود می گیرد. ناگفته نماند که راشل به او احتیاج دارد … این انتخاب هایی که انجام آن دشوار است با عواقب سنگین خواهد بود

میلیاردها

میلیاردها

دنیای مالی به کوسه ها آلوده شده است. چاک روادس ، دادستان فدرال نیویورک ، برای مقابله با مدیران صندوق سرمایه گذاری ثروتمند استفاده می شود. Bane او جسورانه بابی آکسلرود است.

این دو مرد کاملاً از همه وسایل برای تصادف یکدیگر استفاده می کنند.

مقالات پیشنهادی:

  • نحوه دسترسی به هولو از فرانسه ?
  • نحوه تماشای کانال معیار از فرانسه ?
  • بهترین سریال در Hulu

بهترین سریال برای دیدن در کانال چیست+ ?

تولید فصل 3 YellowJackets در حال حاضر در یک توقف است // منبع: Showtime

Canal+ Catalog یک معدن طلا برای دوستداران فیلم است ، اما همچنین برای علاقه مندان به سریال. در اینجا 12 مورد وجود دارد که بسیار شایسته توجه شما هستند.

در دوران تلویزیون اوج, انتخاب سری بعدی شما می تواند یک سردرد واقعی باشد. به خصوص از آنجا که تعداد سیستم عامل های مختلف SVOD به طور جدی شروع به سرگیجه می کند. در وسط این پیشنهاد عظیم ، آشکارا کانال است+. این پلتفرم ، در سری فرانسوی بسیار خلاق است ، همچنین کاتالوگ گسترده ای از تولیدات بین المللی را ارائه می دهد.

برای کمک به شما در انتخاب این مجموعه به طور مرتب به روز شده کلاسیک ، مخلوط با ناگت های ناشناخته تر ، در اینجا راهنمای ما برای بهترین سری برای دیدن در کانال است+. ما 12 سری را برای همه سلیقه ها ، بین تریلر ، عاشقانه و ضربات سیاسی پایین انتخاب کرده ایم.

و اگر در سیستم عامل های دیگر مشترک شده اید ، ما همچنین به شما توصیه می کنیم با راهنماهای ما از بهترین سری برای تماشای Netflix یا Disney مشورت کنید+.

چه سریال هایی را در کانال از دست ندهید+ ?

جیر جیر, خواهر کوچک از گمشده وت قله های دوقلو

یک تصادف هوایی در وسط هیچ جا ، قبیله ای از دختران نوجوان با هورمون های جوش ، فرش آدمخوار در سایه ها و اسرار همیشه به خوبی 25 سال بعد نگه داشته می شود: خوش آمدید جیر جیر, کابوس جدید شما. مخلوط پوچ بین گمشده, ورونیکا مریخ, قله های دوقلو, وت تاریک, این درام نوجوان در پایان سال 2021 در ایالات متحده پخش شد. و به دلایل خوب, جیر جیر یک سریال غیرقابل طبقه بندی ، جدا از همه جعبه ها است.

این روایت به دنبال از دست دادن ما در هر زمان است ، و به موازات داستان یک تیم فوتبال زن نوجوان که در سال 1996 سقوط می کند و سرنوشت برخی از بازماندگان ، دو دهه بعد. آماده شوید تا به اندازه قهرمان گیج شوید بدخلقی از این داستان با الهام از اعلیحضرت او, توسط ویلیام گلدینگ ، نسخه قدرت دخترانه.

این محتوا مسدود شده است زیرا شما کوکی ها و سایر ردیاب ها را قبول نکرده اید. این محتوا توسط YouTube تهیه شده است.
برای اینکه بتوانید آن را تجسم کنید ، باید استفاده از YouTube را با داده های خود که می تواند برای اهداف زیر مورد استفاده قرار گیرد ، بپذیرید: به خودتان اجازه دهید تا محتوا را با رسانه های اجتماعی مشاهده و به اشتراک بگذارید ، توسعه و بهبود محصولات D’Humanoid و آن را به اشتراک بگذارید. شرکا ، تبلیغات شخصی را در رابطه با مشخصات و فعالیت خود به شما نشان می دهد ، یک پروفایل تبلیغاتی شخصی را برای شما تعریف می کند ، عملکرد تبلیغات و محتوای این سایت را اندازه گیری می کند و مخاطبان این سایت را اندازه گیری می کند (بیشتر)

بارون سیاه, تواریخ سیاسی بی امان

اگر این سریال در مورد سیاست تلویزیون آمریکایی جمع شود ، به بال غربی داشتن رسوایی, نویسندگان فرانسوی نسبت به ایده حمله به امور ایالتی محتاط تر عمل کرده اند. همه چیز در سال 2016 تغییر کرد ، با ورودی خرد شده بارون سیاه روی صفحه کوچک. این سریال در تلاش برای صعود سیاسی ، بی رحمانه فیلیپ ریکوارت ، معاون شهردار شمال است. این سیاستمدار به همان اندازه که غیرقابل تحمل است ، برای رسیدن به اهداف خود از چندین رشته در اختیار خود استفاده می کند و برای صعود از مراحل قدرت متوقف نمی شود. کاد مرد (اوسکین) در این نقش دراماتیک فراموش نشدنی ، تقریباً متناسب با این بازیگر پرکار ، برتری دارد.

در مورد سازندگان این سریال ، اریک بنزکری و ژان باپتیست دلفون ، آنها یک کار طلافروشی واقعی را در تمام سطوح انجام می دهند: ریخته گری به خصوص به خوبی انتخاب شده است ، موقعیت ها از حقایق واقعی الهام گرفته شده اند و دیالوگ ها خوشمزه هستند. سه فصل از بارون سیاه به طرز عجیبی با زمینه سیاسی فعلی ما طنین انداز است و اجازه می دهد یک پرتگاه گیج کننده و بی سابقه. آنقدر که کانال+ سرانجام می تواند فصل چهارم را به این شیرجه بزرگ به اسرار élysée اختصاص دهد ، اما در سال 2020 لغو شد.

این محتوا مسدود شده است زیرا شما کوکی ها و سایر ردیاب ها را قبول نکرده اید. این محتوا توسط YouTube تهیه شده است.
برای اینکه بتوانید آن را تجسم کنید ، باید استفاده از YouTube را با داده های خود که می تواند برای اهداف زیر مورد استفاده قرار گیرد ، بپذیرید: به خودتان اجازه دهید تا محتوا را با رسانه های اجتماعی مشاهده و به اشتراک بگذارید ، توسعه و بهبود محصولات D’Humanoid و آن را به اشتراک بگذارید. شرکا ، تبلیغات شخصی را در رابطه با مشخصات و فعالیت خود به شما نشان می دهد ، یک پروفایل تبلیغاتی شخصی را برای شما تعریف می کند ، عملکرد تبلیغات و محتوای این سایت را اندازه گیری می کند و مخاطبان این سایت را اندازه گیری می کند (بیشتر)

عاری از, جشن پر جنب و جوش LGBTQIA+

از خجالتی داشتن داستان ترسناک آمریکایی عبور از نوک, رایان مورفی یکی از سازندگان سریال در سالهای اخیر است. اما در سال 2018 ، او شاهکار حرفه خود را توسعه داد: عالی عاری از. واقع در قلب دهه 1980 ، در جهان فرهنگ توپ وت دلهره, یک سبک رقص به ویژه با الهام از نمایش های مد ، این سریال به خصوص از شخصیت بلانکا رودریگز پیروی می کند. در نیویورک ، این زن جوان transgender چند عضو دیگر از جامعه LGBTQIA+، که اغلب به حاشیه رانده می شود ، زیر بال خود قرار می دهد ، در حالی که ایدز شروع به خراب کردن می کند.

با بازیگران پرشور خود (به صورت مجزا توسط MJ Rodriguez ، در سال 2022 یک گلدن گلوب به آن اهدا کرد) ، فتنه های اصلی آن و مهمتر از همه بازنمایی قوی و متنوع آن, عاری از به سرعت خود را به عنوان مرجع ، بین درام و کمدی تحمیل کرد. این اود پر جنب و جوش را در سه فصل از دست ندهید ، لباس های درخشان ، موسیقی متن فیلم جذاب و ماکت ها تبدیل به فرقه می شوند.

این محتوا مسدود شده است زیرا شما کوکی ها و سایر ردیاب ها را قبول نکرده اید. این محتوا توسط YouTube تهیه شده است.
برای اینکه بتوانید آن را تجسم کنید ، باید استفاده از YouTube را با داده های خود که می تواند برای اهداف زیر مورد استفاده قرار گیرد ، بپذیرید: به خودتان اجازه دهید تا محتوا را با رسانه های اجتماعی مشاهده و به اشتراک بگذارید ، توسعه و بهبود محصولات D’Humanoid و آن را به اشتراک بگذارید. شرکا ، تبلیغات شخصی را در رابطه با مشخصات و فعالیت خود به شما نشان می دهد ، یک پروفایل تبلیغاتی شخصی را برای شما تعریف می کند ، عملکرد تبلیغات و محتوای این سایت را اندازه گیری می کند و مخاطبان این سایت را اندازه گیری می کند (بیشتر)

فراخوانی, کنجکاوی با تن سرد

جویندگان هیجان ، شما در جای مناسب هستید ! این UFO حسی که توسط تیموته هوچت در سال 2017 ایجاد شده است ، تا حد زیادی سزاوار دور زدن است. فراخوانی مجموعه ای از ضبط های صوتی مربوط به پدیده های فردی و غیر قابل توضیح فردی و جمعی است که در قرن بیست و یکم رخ داده است: یک دلقک قاتل ، یک هواپیمای در وسط تصادف ، یک غار مرموز زیر آب … با نگاه کردن به لرزید فراخوانی, خاص بودن آن شرط بندی همه چیز در صدا است. فقط نام شخصیت ها ، کلمات آنها و چند رنگ روی صفحه نمایش ظاهر می شود و تماشاگر را وادار می کند تا تمام توجه خود را به گوش دادن متمرکز کند.

شما به ویژه صدای کیان خوژندی را تشخیص خواهید داد (مختصر) یا رامزی بدیا (مشعل) ، در حساب های وحشتناک ، قریب به یادکار یا به یاد ماندنی. این کنجکاوی در سه فصل تولید فرانسوی را هنگام انتشار نشان داد و حتی موضوع اقتباس آمریکایی توسط Apple TV بوده است+. فراخوانی یک ناگت کوچک است ، کاملاً نوشته شده و تفسیر شده است که شما اشتباه می کنید که از دست بدهید.

این محتوا مسدود شده است زیرا شما کوکی ها و سایر ردیاب ها را قبول نکرده اید. این محتوا توسط YouTube تهیه شده است.
برای اینکه بتوانید آن را تجسم کنید ، باید استفاده از YouTube را با داده های خود که می تواند برای اهداف زیر مورد استفاده قرار گیرد ، بپذیرید: به خودتان اجازه دهید تا محتوا را با رسانه های اجتماعی مشاهده و به اشتراک بگذارید ، توسعه و بهبود محصولات D’Humanoid و آن را به اشتراک بگذارید. شرکا ، تبلیغات شخصی را در رابطه با مشخصات و فعالیت خود به شما نشان می دهد ، یک پروفایل تبلیغاتی شخصی را برای شما تعریف می کند ، عملکرد تبلیغات و محتوای این سایت را اندازه گیری می کند و مخاطبان این سایت را اندازه گیری می کند (بیشتر)

دفتر افسانه ای, حماسه جاسوسی فرانسوی

بدون شک این سریال بود که تولید فرانسوی را تسریع کرد: دفتر افسانه ای نامه های اشراف خود را به داستان های شش ضلعی در صفحه کوچک ، با شخصیت های پیچیده و نوشتن با کیفیت آن بازگرداند. این سریال از طریق ماجراهای مالوترو ، یک مأمور اطلاعاتی به تازگی از مأموریت در سوریه بازگشت و که برای از سرگیری زندگی واقعی خود تلاش می کند ، در زیر یک سیستم نسبتاً ناشناخته به بررسی می پردازد ، ضمن اینکه به روانشناسی شخصیت های خود افتخار می کند.

تعادل دشوار برای یافتن ، اما به لطف کیمیاگری بازیگران ، که به ویژه ماتیو کاسوویتز ساخته شده است ، به طرز شگفت انگیزی کار می کند (نفرت) ، فلورانس-لیتر کایل (بازدید کنندگان) و سارا جیودو (دهقان کوچک). دفتر افسانه ای موفق می شود در Tour de Force خود را در محیط تاریک DGSE (مدیر کل امنیت خارجی) غوطه ور کنیم ، بدون اینکه هرگز در این راه گم شویم. در پنج فصل به همه دوستداران عمل و فتنه ژئوپلیتیکی توصیه کنید.

این محتوا مسدود شده است زیرا شما کوکی ها و سایر ردیاب ها را قبول نکرده اید. این محتوا توسط YouTube تهیه شده است.
برای اینکه بتوانید آن را تجسم کنید ، باید استفاده از YouTube را با داده های خود که می تواند برای اهداف زیر مورد استفاده قرار گیرد ، بپذیرید: به خودتان اجازه دهید تا محتوا را با رسانه های اجتماعی مشاهده و به اشتراک بگذارید ، توسعه و بهبود محصولات D’Humanoid و آن را به اشتراک بگذارید. شرکا ، تبلیغات شخصی را در رابطه با مشخصات و فعالیت خود به شما نشان می دهد ، یک پروفایل تبلیغاتی شخصی را برای شما تعریف می کند ، عملکرد تبلیغات و محتوای این سایت را اندازه گیری می کند و مخاطبان این سایت را اندازه گیری می کند (بیشتر)

شبی که لوریر گادرائول از خواب بیدار شد, استاد سکته مغزی خاویر دولان

بیش از ده سال ، فیلمساز کبک با ارائه فیلم هایی که به همان اندازه متفاوت است ، در دنیای هفتمین هنر سرگرم شده است درست پایان جهان ، مامان یا به هر حال لورنس. اما Xavier Dolan اکنون بهترین رسانه ها را پیدا کرده است تا مدتی از دنیای سینما دور شود و با آن دور شود شبی که لوریر گادرائول از خواب بیدار شد. با این تریلر ، کارگردان وسواس خود را برای شخصیت هایی که پس از ترک خیلی طولانی عزیزان خود به سرزمین های مادری خود باز می گردند ، پیدا می کند.

سری کانال+ به دنبال بازگشت میریل به شهری که در آن بزرگ شده بود ، به مناسبت مرگ مادرش. او پس از خاموش کردن اسرار سنگین خانواده ، مجبور است روابط پیچیده خود را با سه برادرش جدا کند. از نظر بصری درخشان و فیلمنامه نویسی تأثیرگذار, شبی که لوریر گادرائول از خواب بیدار شد به سادگی بهترین ایجاد خاویر دالان است ، همانطور که قبلاً به شما گفتیم وقتی بیرون می آید.

این محتوا مسدود شده است زیرا شما کوکی ها و سایر ردیاب ها را قبول نکرده اید. این محتوا توسط YouTube تهیه شده است.
برای اینکه بتوانید آن را تجسم کنید ، باید استفاده از YouTube را با داده های خود که می تواند برای اهداف زیر مورد استفاده قرار گیرد ، بپذیرید: به خودتان اجازه دهید تا محتوا را با رسانه های اجتماعی مشاهده و به اشتراک بگذارید ، توسعه و بهبود محصولات D’Humanoid و آن را به اشتراک بگذارید. شرکا ، تبلیغات شخصی را در رابطه با مشخصات و فعالیت خود به شما نشان می دهد ، یک پروفایل تبلیغاتی شخصی را برای شما تعریف می کند ، عملکرد تبلیغات و محتوای این سایت را اندازه گیری می کند و مخاطبان این سایت را اندازه گیری می کند (بیشتر)

ستاره دار, کمدی رمانتیک احساس خوب

عید نوروز ، جسی یک شب کامل و غیر منتظره را با تام می گذراند. اما ، همه چیز پیچیده می شود وقتی که او می فهمد که او یک ستاره فیلم است ، در حال حاضر در یک رابطه .. ستاره دار یک کمدی نوازش عاشقانه است که از کلیشه های سنتی ژانر با مخرب استفاده می کند تا به لطف طنز تلخ ، گردن خود را بچرخاند. گل رز ماتفائو ، خالق و بازیگر اصلی این سریال ، نوشتن راندمان فوق العاده را ارائه می دهد ، در حالی که جسی را با اخلاص عالی تجسم می کند.

دو شخصیت اصلی این سریال در همان زمان خنده دار و عصبی هستند و امکان شناسایی فوری با داستان عاشقانه خود را فراهم می کنند اما بدیهی است. و در صورت تمایل ، حتی می توانید خود را تکمیل کنید پرجمعیت عاشق با تیز, کمدی احساس خوب و مدرن در اطراف گروسوفوبیا و خود پذیرش ، که در کانال نیز موجود است+.

این محتوا مسدود شده است زیرا شما کوکی ها و سایر ردیاب ها را قبول نکرده اید. این محتوا توسط YouTube تهیه شده است.
برای اینکه بتوانید آن را تجسم کنید ، باید استفاده از YouTube را با داده های خود که می تواند برای اهداف زیر مورد استفاده قرار گیرد ، بپذیرید: به خودتان اجازه دهید تا محتوا را با رسانه های اجتماعی مشاهده و به اشتراک بگذارید ، توسعه و بهبود محصولات D’Humanoid و آن را به اشتراک بگذارید. شرکا ، تبلیغات شخصی را در رابطه با مشخصات و فعالیت خود به شما نشان می دهد ، یک پروفایل تبلیغاتی شخصی را برای شما تعریف می کند ، عملکرد تبلیغات و محتوای این سایت را اندازه گیری می کند و مخاطبان این سایت را اندازه گیری می کند (بیشتر)

کشتن حوا, دوئل در بالا

Mix Phoebe Waller-Bridge ، طراح و بازیگر زن این سریال کک, بازیگران زن ساندرا اوه (آناتومی گری) و جودی کامر (آخرین دوئل) ، و همچنین یک طرح کاملاً گره خورده و یکی از بیشترین موارد را خواهید گرفت بدخلقی از این دهه گذشته. کشتن حوا یک بمب تأخیر خوشمزه ، مخلوط کردن میل زن ، تحقیقات نفس گیر و عناصر طنز فمینیستی است. این سریال در بازی Macabre Cat و Mouse بین Eve Polastri ، عامل Mi-5 و Villanelle ، یک قاتل سریالی ساکن است.

این تریلر غیر منتظره با تاشو تمام کارتهای ژانر و شوخ طبعی انگلیسی اگر نمادین بسیار نمادین باشد ، داستانهای جاسوسی را به طور کامل تجدید می کند. چهار فصل از کشتن حوا با این حال ناهموار هستند ، اما هنوز هم از یک تفسیر با کیفیت بالا و یک سناریوی طراوت بهره مند می شوند. از دست نده.

این محتوا مسدود شده است زیرا شما کوکی ها و سایر ردیاب ها را قبول نکرده اید. این محتوا توسط YouTube تهیه شده است.
برای اینکه بتوانید آن را تجسم کنید ، باید استفاده از YouTube را با داده های خود که می تواند برای اهداف زیر مورد استفاده قرار گیرد ، بپذیرید: به خودتان اجازه دهید تا محتوا را با رسانه های اجتماعی مشاهده و به اشتراک بگذارید ، توسعه و بهبود محصولات D’Humanoid و آن را به اشتراک بگذارید. شرکا ، تبلیغات شخصی را در رابطه با مشخصات و فعالیت خود به شما نشان می دهد ، یک پروفایل تبلیغاتی شخصی را برای شما تعریف می کند ، عملکرد تبلیغات و محتوای این سایت را اندازه گیری می کند و مخاطبان این سایت را اندازه گیری می کند (بیشتر)

UFO (ها), داستان های علمی فرانسوی (بله ، بله)

در سال 2012 ، دو سال قبل باقیمانده, Fabrice Gobert تصور بازگشت به زندگی چند نفر را که سالها درگذشت ، در یک شهر کوهستانی کوچک تصور کرد. روح با تبدیل شدن به یکی از اولین سریال های داستان های داستانی فرانسوی (همچنین در کانال+) زمان خود را مشخص کرده بود.

تقریباً ده سال بعد ، غریب UFO (ها) به نظر می رسد ضمن ارائه نورپردازی طنز به ژانر. در دهه 1970 ، Didier Mathure ، مهندس فضایی درخشان ، مشکلات زنجیر شده. موشکی که او مسئولیت آن را بر عهده دارد ، به تازگی در پرواز کامل منفجر شده است و به همین دلیل او به گپان ، سازمانی که مسئول مطالعه UFO ها است ، منتقل می شود. در این سریال WACKY ، Melvil Poupaud در یک نقش بی نظیر و پیچ خورده شگفت زده می شود. در دو فصل, UFO (ها) موفق به تحمیل سبک خاص خود ، ضمن اینکه ثابت کرد داستان های علمی شش ضلعی مرده نیست. یک تور تور ، که به وضوح برای همه جذاب نخواهد بود ، اما حداقل باید برخی را فتنه کند.

این محتوا مسدود شده است زیرا شما کوکی ها و سایر ردیاب ها را قبول نکرده اید. این محتوا توسط YouTube تهیه شده است.
برای اینکه بتوانید آن را تجسم کنید ، باید استفاده از YouTube را با داده های خود که می تواند برای اهداف زیر مورد استفاده قرار گیرد ، بپذیرید: به خودتان اجازه دهید تا محتوا را با رسانه های اجتماعی مشاهده و به اشتراک بگذارید ، توسعه و بهبود محصولات D’Humanoid و آن را به اشتراک بگذارید. شرکا ، تبلیغات شخصی را در رابطه با مشخصات و فعالیت خود به شما نشان می دهد ، یک پروفایل تبلیغاتی شخصی را برای شما تعریف می کند ، عملکرد تبلیغات و محتوای این سایت را اندازه گیری می کند و مخاطبان این سایت را اندازه گیری می کند (بیشتر)

سالها و سالها, دیستوپی وحشتناک

ما در سال 2019 هستیم. بریتانیا به تازگی Brexit سخت ساخته است ، که یک زمینه سیاسی و اجتماعی را اصلاح می کند. در عین حال ، رادیکال بودن حق شدید در صندوق های رأی ضروری است ، با نامزدی ویوین Rook ، ترکیبی از یخ بین دونالد ترامپ و مارین لو پن. اوضاع چیزی را به شما یادآوری می کند ? این طبیعی است: خوش آمدید سالها و سالها, دیستوپی که واقع گرایی و احساس زمان بندی در حال حاضر صدها بیننده را مشخص کرده است.

این سریال دارای یک دارایی با اندازه اول است: توسط Russell T Davies ، فیلمنامه نویس شگفت انگیز از ساخته شده است دکتر هو یا حرکت آن گناه است, در کانال از دست ندهید+. این پنجره ترسناک در مورد آینده پیشنهاد می کند که زندگی روزمره خانواده لیون را دنبال کند ، که با یک آب و هوای ناپایدار اقتصادی و زیست محیطی ، بلکه با فناوری های جدید مواجه شده است. نتیجه ? یک فصل شوک واحد 6 قسمت ، که چندین بار در مقابل صفحه نمایش توهین یا غم و اندوه به شما می دهد ، در حالی که گالری از شخصیت های تنوع عالی (از جمله بازیگر افسانه معلول روت مادلی) ایجاد می کنید. به این یکنوع بازی شبیه لوتو گفته می شود.

این محتوا مسدود شده است زیرا شما کوکی ها و سایر ردیاب ها را قبول نکرده اید. این محتوا توسط YouTube تهیه شده است.
برای اینکه بتوانید آن را تجسم کنید ، باید استفاده از YouTube را با داده های خود که می تواند برای اهداف زیر مورد استفاده قرار گیرد ، بپذیرید: به خودتان اجازه دهید تا محتوا را با رسانه های اجتماعی مشاهده و به اشتراک بگذارید ، توسعه و بهبود محصولات D’Humanoid و آن را به اشتراک بگذارید. شرکا ، تبلیغات شخصی را در رابطه با مشخصات و فعالیت خود به شما نشان می دهد ، یک پروفایل تبلیغاتی شخصی را برای شما تعریف می کند ، عملکرد تبلیغات و محتوای این سایت را اندازه گیری می کند و مخاطبان این سایت را اندازه گیری می کند (بیشتر)

کاری که در سایه ها انجام می دهیم یا نهر Schitt, دوئل غیرممکن کمدی ها

انتخاب بین این روشهای عالی با خنده دشوار است ، بنابراین تصمیم گرفتیم این دو را به شما ارائه دهیم. به سمت چپ ما در رینگ ، یکی از جالب ترین مستندات تقلید در صفحه نمایش کوچک ، در اطراف یک جمع آوری نیویورک. اما اینها دوستان دوران مدرن در واقع سه خون آشام در سن چند قرن و … یک انسان است. شما لزوماً زیر طلسم Nandor ، Laszlo ، Nadja و Guillermo قرار خواهید گرفت ، شخصیت های کاملاً فرو رفته اما مهمتر از همه خنده دار. کاری که در سایه ها انجام می دهیم یک کمدی گزنده است ، با قسمت های کوتاه و چهار فصل به همان اندازه شرم آور است که غیرممکن است.

این محتوا مسدود شده است زیرا شما کوکی ها و سایر ردیاب ها را قبول نکرده اید. این محتوا توسط YouTube تهیه شده است.
برای اینکه بتوانید آن را تجسم کنید ، باید استفاده از YouTube را با داده های خود که می تواند برای اهداف زیر مورد استفاده قرار گیرد ، بپذیرید: به خودتان اجازه دهید تا محتوا را با رسانه های اجتماعی مشاهده و به اشتراک بگذارید ، توسعه و بهبود محصولات D’Humanoid و آن را به اشتراک بگذارید. شرکا ، تبلیغات شخصی را در رابطه با مشخصات و فعالیت خود به شما نشان می دهد ، یک پروفایل تبلیغاتی شخصی را برای شما تعریف می کند ، عملکرد تبلیغات و محتوای این سایت را اندازه گیری می کند و مخاطبان این سایت را اندازه گیری می کند (بیشتر)

در سمت راست ما ، موفقیت غافلگیرانه مراسم گلدن گلوب در سال 2021 ، که همه چیز را در مسیر خود به دست آورد: نهر Schitt. در فرانسه تا زمان باران جوایز آن ناشناخته است ، این سریال سرانجام توسط کانال پخش شد+. خانواده صورتی به معنای واقعی کلمه برای چندین دهه طلایی می کنند. هنگامی که آنها به طور ناگهانی خراب شدند ، چهار عضو این خواهر و برادرهای دیوانه تصمیم می گیرند خود را در شهر کوچک Schitt’s Creek ، که سالها پیش خریداری کرده بودند ، بر اساس یک شوخی بازسازی کنند. شوک فرهنگ های خنده دار ، که توسط شخصیت های اصلی خدمت می کنند ، همه از دیگری منع شده اند.

این محتوا مسدود شده است زیرا شما کوکی ها و سایر ردیاب ها را قبول نکرده اید. این محتوا توسط YouTube تهیه شده است.
برای اینکه بتوانید آن را تجسم کنید ، باید استفاده از YouTube را با داده های خود که می تواند برای اهداف زیر مورد استفاده قرار گیرد ، بپذیرید: به خودتان اجازه دهید تا محتوا را با رسانه های اجتماعی مشاهده و به اشتراک بگذارید ، توسعه و بهبود محصولات D’Humanoid و آن را به اشتراک بگذارید. شرکا ، تبلیغات شخصی را در رابطه با مشخصات و فعالیت خود به شما نشان می دهد ، یک پروفایل تبلیغاتی شخصی را برای شما تعریف می کند ، عملکرد تبلیغات و محتوای این سایت را اندازه گیری می کند و مخاطبان این سایت را اندازه گیری می کند (بیشتر)

چه فیلم سینمایی در کانال+ در این لحظه ?

شما بیشتر به دنبال فیلم های سینمایی هستید که در کانال رمزگذاری شده موجود است ? در این حالت ، انتخاب ما از بهترین فیلم ها را برای دیدن در کانال مشاهده کنید+.

منبع: مونتاژ Numerama

سرویس SVOD برای شما چه کاری انجام شده است ? Netflix ، Disney+، Canal+، OCS: مقایسه 2023 پیشنهادات SVOD در فرانسه مقایسه ما را کشف کنید

آینده NUMERAMA به زودی فرا می رسد ! اما قبل از آن ، ما به شما احتیاج داریم. شما 3 دقیقه فرصت دارید ? به تحقیقات ما پاسخ دهید