ابزارهای مدیریت بودجه ما – مالی برای همه ، بودجه جدول اکسل اکسل رایگان برای بارگیری و پر کردن

برای بارگیری جدول رایگان بودجه خانواده اکسل خود

سلام ، من فقط ماژول مدیریت حساب شما (در کل) را بارگیری کردم زیرا موردی که من ایجاد کردم خیلی طولانی بود. من آن را برای چند ماه آزمایش می کنم اما با توجه به پیکربندی به نظر می رسد سریع و آسان استفاده از آن ! با تشکر از شما – من در بقیه سایت شما که واقعاً کامل به نظر می رسد ، خودم را مستند نمی کنم

ابزارهای مدیریت بودجه ما

امور مالی برای همه

برای اینکه بودجه شخصی و خانوادگی خود را با سهولت تهیه کنید ، می توانید از برگه های محاسبه بودجه ما ، چه در قالب کاغذ ، آماده چاپ یا در قالب جدول Excel استفاده کنید تا در رایانه خود استفاده شود.

در استفاده از این ابزارهای مدیریت بودجه به ما دریغ نکنید.

 • در مورد درآمد و هزینه های خود در مورد نسخه قابل چاپ (PDF) نکته ای را بیان کنید
 • یک نکته در مورد درآمد و هزینه های خود را دریافت کنید
 • ماه بودجه خود را در هر ماه نسخه صفحه گسترده اکسل را تهیه کنید
 • ماشین حساب بودجه نسخه آنلاین.

برای … بیشتر

88 نظر در مورد “ابزارهای مدیریت بودجه ما”

صبح بخیر,
وقتی پول کمی یا بدون پول دارید می توانید از تمام برنامه های مورد نظر و مناسب استفاده کنید,
اینها ابزار کمی دارند.
هیچ چیز باعث افزایش دستمزدها ، تخصیص ، حقوق بازنشستگی نمی شود …و به تورم نمایه شد.
خالصانه

صبح بخیر,
من از صفحه گسترده بودجه شما استفاده می کنم. این یک ابزار عالی است ! با این حال ، من برای مطابقت بهتر با وضعیت شخصی خود ، باید چند خط اضافه کنم ، اما متأسفانه به صورت کتبی محافظت می شود. آیا راه حلی برای ارائه به من خواهید داشت؟ ? پیشاپیش از شما متشکرم.

تیم LafinancePourtous.کم گفت:

صبح بخیر,
در باز کردن پرونده اکسل ، یک پیشانی در بالای جدول “فعال کردن اصلاح” را ارائه می دهد. سپس ، در برگه “Revision” ، روی “حذف محافظت از برگ” کلیک کنید. سپس باید بتوانید یک یا چند خط را به صفحه گسترده اضافه کنید و آن را با نام جدید ضبط کنید.
با احترام.
تیم LafinancePourtous.کم

سایت شما به سادگی فوق العاده است !
من فقط در درک اینکه چرا پس انداز به عنوان هزینه در بودجه شمرده می شود مشکل دارم. و من تمایل به ایجاد یک خط جداگانه برای آن دارم.
با تشکر !

تیم LafinancePourtous.کم گفت:

صبح بخیر
ممنون از نظر شما ! برای پس انداز ، در واقع یک هزینه است (از آنجا که این بودجه را تحت تأثیر قرار می دهد) ، اما شما خیلی خوب می توانید یک خط جداگانه ایجاد کنید. همه گزینه ها امکان پذیر است ! با احترام.
تیم LafinancePourtous.کم

صبح بخیر,
این وب سایت تعجب آور است. با توجه به ابزارهای موجود ، این شرم آور است که یک نسخه PDF به طور مستقیم قابل چاپ از نسخه ماه در هر ماه از جدول بودجه در دسترس نیست.
موردی که مانند جدول موجود در بخش “دستورالعمل بودجه” بروشور “ملزومات موجود در … حساب های خود را نگه دارید و بودجه آن را تهیه کنید” به نظر می رسد. فقط با درآمد و هزینه های اصلی برای نگه داشتن آن در یک برگه منظره A4.
درآمد:
– حقوق و درآمد دیگر
– حقوق بازنشستگی (بازنشستگی ، غذا ، معلولیت)
– کمک هزینه های اجتماعی
– درآمد سرمایه (اجاره ، علایق و غیره)
– دیگران
هزینه ها:
– غذا
– محل اقامت
– لباس ، بهداشت ، زیبایی
– سلامتی
– حمل و نقل و وسایل نقلیه
– مالیات – حقوق بازنشستگی
– ارتباطات ، فرهنگ و اوقات فراغت
– مبلمان و تجهیزات
– کار کردن
– خدمات مالی
-دیگر جالب است که در مورد کارهای از پیش چاپ شده موجود در تجارت برای کمک به مدیریت مالی مانند رسیدها و نوت بوک های بودجه خانواده صحبت کنیم.

تیم LafinancePourtous.کم گفت:

سلام ، شما یک ماه در یک ماه در سایت ما یک نسخه قابل چاپ دارید ، و همچنین یک صفحه گسترده اکسل که می توانید در رایانه خود ذخیره کنید. در این یکی می توانید ستون ها را حذف کنید تا پرونده کوتاه تر باشد. با احترام.
تیم LafinancePourtous.کم

آره!
خیلی خوب !!
نیازی به پیچیده کردن زندگی خود با صفحه گسترده یا برنامه ها نیست .

صبح بخیر,
من 2 سال پیش به سایت شما علاقه مند شدم و از آن زمان می توانم بودجه خود را کاملاً مدیریت کنم. من می دانم کجا هستم و توانستم با یک نگاه هزینه های خود را از سال اول تحلیل کنم. حالا می دانم کجا می روم و نگران نیستم.

تیم LafinancePourtous.کم گفت:
سلام ، از شهادت شما متشکرم ! با احترام.
تیم LafinancePourtous.کم

سلام به امور مالی برای همه? بنابراین برای کسانی که کامپیوتر ندارند و مایل به استفاده از پشتیبانی برای مدیریت بودجه خود یا سایر موارد هستند ?

تیم LafinancePourtous.کم گفت:

سلام ، در مقاله فوق ، اسناد قابل چاپ را پیدا خواهید کرد که به شما امکان می دهد بودجه خود را دنبال کنید. با احترام
تیم LafinancePourtous.کم

سلام ، یک تشکر بزرگ از صفحه گسترده “بودجه” ماه در هر ماه که به من یک افزایش واقعی می دهد !
من فقط تعجب می کنم که چرا خط پس انداز در هزینه ها حساب می شود ? پیشاپیش از شما برای روشنگری من در این مورد تشکر می کنم.

تیم LafinancePourtous.کم گفت:

سلام ، پس انداز اول از همه هزینه منزوی بودجه شما برای اهداف سرمایه گذاری است. پس از آن می توان درآمد دریافت کرد. با احترام
تیم LafinancePourtous.کم

صبح بخیر,
من آن را بسیار ساده می دانم و استفاده از ابزار ماهانه در ماه بودجه را تمرین کردم. با این حال ، من سودمندی تعادل را در شروع دوره برای هر ماه درک نمی کنم ، سلولهای مربوطه نیز به جز اولین موردی که قابل درک است ، خراب می شوند ، اما سایرین ، من نمی فهمم . علاوه بر این ، فرمول محاسبه جمع آوری از یک ماه به ماه دیگر است و کل سالانه برابر با مجموع هر سلول ماهانه تجمعی است . از کمک شما در این مورد متشکرم . در هر صورت از این ابزاری که جدا از این سوال کوچک کاملاً من را برآورده می کند متشکرم.

تیم IEFP گفت:
سلام ، از تشویق شما متشکرم! با احترام. تیم LafinancePourtous.کم

سلام ، من فقط ماژول مدیریت حساب شما (در کل) را بارگیری کردم زیرا موردی که من ایجاد کردم خیلی طولانی بود. من آن را برای چند ماه آزمایش می کنم اما با توجه به پیکربندی به نظر می رسد سریع و آسان استفاده از آن ! با تشکر از شما – من در بقیه سایت شما که واقعاً کامل به نظر می رسد ، خودم را مستند نمی کنم

تیم IEFP گفت:

سلام ، ما از پیام شما متشکرم. با احترام.
تیم LafinancePourtous.کم

برای بارگیری جدول رایگان بودجه خانواده اکسل خود

ما می دانیم که مهم است که حساب های خود را به طور منظم نگه دارید … وقتی بودجه خانوادگی برای مدیریت دارید حتی صادق تر است: منابع مدرسه ، ورزش کودکان ، گذرگاه حمل و نقل ، غذا ، لباس … اگر همه این ایستگاه های مخارج ، در صورتی کنترل نمی شوند ، می توانید به سرعت حساب های خود را فرو کنید ! به منظور کنترل بودجه خود و مشاهده ای از تمام ایستگاه های مختلف هزینه خود ، می توانید از برنامه های تلفن همراه استفاده کنید ، اما به خصوص صفحه گسترده خوب اکسل شما ! در اینجا یک مدل از جدول عالی بودجه خانواده.

در اینجا بودجه رایگان بودجه خانواده اکسل به نظر می رسد

به منظور دنبال کردن درآمد و هزینه های خانه خود ، پیشنهاد می کنم این جدول بودجه خانواده اکسل را به صورت رایگان بارگیری کنید. شما می توانید از این جدول بودجه اکسل برای مدیریت بودجه خود استفاده کنید. ایستگاه های هزینه و درآمد باید مطابق با وضعیت خود سازگار شوند ، می توانید ستون های مختلف را اصلاح کنید. می توانید از این پرونده برای اهداف شخصی استفاده کنید و مهمتر از همه آن را به اشتراک بگذارید !

اگر کاغذ را دوست دارید و می خواهید حساب های خود را با یک برگه و یک قلم انجام دهید ، می توانید با کلیک بر روی اینجا ، فایل اکسل من را با فرمت PDF بارگیری کنید: پرونده بودجه خانواده اکسل را با فرمت PDF بارگیری کنید

نحوه استفاده از جدول?

پرونده در قالب است .xlsx ، بنابراین شما چندین فرصت برای باز کردن این جدول دارید. در اینجا نرم افزاری که می توانید استفاده کنید: Microsoft Excel ، شماره های اپل یا نرم افزارهای رایگان مانند Google Sheets و Libreoffice.

چگونه می توان این جدول بودجه خانوادگی را پر کرد?

برای پر کردن این جدول بودجه اکسل ، هیچ چیز ساده تر نیست ! شما فقط باید جعبه های اختصاصی را پر کنید (محاسبات به طور خودکار انجام می شود):

 • مانده حساب شما در ابتدای ماه: این مبلغی است که شما قبل از تمام هزینه های خود در حساب خود دارید و به درآمد خود رسیدید.

مانده حساب شما در آغاز ماه

 • در این بخش ، شما باید پس از مالیات ، درآمد خالص خود را برآورده کنید. اینها همه منابع پولی است که هر ماه دریافت می کنید: حقوق ، درآمد اجاره ، کمک های اجتماعی ، حقوق بازنشستگی ، سود سهام … در صورت ازدواج شما ، همچنین درآمد همسرتان را وارد کنید (ه).

درآمد خود را اضافه کنید

 • در این قسمت ، شما باید هزینه های ثابت ، متغیر و گاه به گاه خود را تکمیل کنید: اجاره ، بیمه ، هزینه های بانکی ، مالیات ، اینترنت ، وام و غیره. هزینه های ثابت هزینه هایی است که توسط بدهی مستقیم پرداخت می شود. هزینه های متغیر همه هزینه هایی است که از یک ماه به ماه دیگر مبلغ مشخصی ندارند: تعطیلات ، نژادها ، مسافرتها … هزینه های استثنایی تمام هزینه هایی است که انتظار نمی رود: هزینه های پیش بینی نشده مانند تعمیر ماشین شما ، تغییر تلویزیون ، هزینه های بهداشتی. .. شما باید تمام هزینه هایی را که به حساب شما منتقل می شود اضافه کنید. فراموش نکنید که پس انداز خود را اضافه کنید. چرا من پس انداز را به عنوان یک هزینه ثابت قرار دادم ? زیرا پس انداز باید به این صورت فکر شود. توصیه می شود حداقل 10 ٪ از درآمد خود را 10 ٪ از درآمد خود قرار دهید.

هزینه های خود را اضافه کنید

 • محاسبه مانده (درآمد – هزینه) به طور خودکار انجام می شود ، پس از پر کردن جعبه های مختلف در جدول. تعادل باید مثبت باشد: اگر اینگونه نیست ، پس باید هزینه های خود را مرور کنید. با مهمترین ایستگاه های هزینه شروع کنید و سعی کنید تا حد امکان هزینه های خود را کاهش دهید.

تعادل موجود

ویدئویی در مورد نحوه استفاده از جدول بودجه اکسل

من همچنین ویدئویی منتشر کردم که توضیح می دهد چگونه می توان جدول بودجه اکسل را به خوبی انجام داد.

یوتیوب

با بارگذاری این ویدیو ، سیاست حفظ حریم خصوصی YouTube را می پذیرید.
بیشتر بدانید

همیشه به YouTube اجازه دهید

گزینه های دیگر برای اکسل پرونده

برنامه مدیریت بودجه

اگر اکسل ندارید یا با این نرم افزار خیلی راحت نیستید ، می توانید یک برنامه مدیریت بودجه را طی کنید. من linxo را توصیه می کنم. با استفاده از این برنامه ایمن ، شما به تمام حسابهای خود در یک فضای واحد دسترسی دارید ، حتی می توانید نقل و انتقالات دهید ، بودجه ایجاد کنید و به محض اینکه حساب شما تحت آستانه مشخصی باشد ، اعلان ها را دریافت کنید. علاوه بر این ، برنامه رایگان است !

شبیه ساز بودجه

همچنین می توانید از شبیه ساز بودجه من که در دسترس شما قرار می دهم استفاده کنید که به شما امکان می دهد بودجه آنلاین خود را به سرعت و به راحتی محاسبه کنید.

اگر عناصری دارید که می خواهید من را اضافه کنید ، اگر آهنگ های ردیابی را در پرونده مشاهده می کنید ، از واکنش در نظرات دریغ نکنید ، من خوشحال می شوم که به شما پاسخ دهم !

از توصیه مربی مالی استفاده کنید, اولین مصاحبه رایگان خود را رزرو کنید

مربیان مالی و بودجه ما پس از گرفتن وضعیت مالی خود ، از شما حمایت می کنند تا به شما پیشنهاد دهند:

 • یک استراتژی بودجه
 • توصیه های مالی شخصی.
 • اولین ارزیابی مالی شخصی کاملاً رایگان و بدون تعهد است.