دیزنی: پلت فرم جریان به زودی قیمت های خود را افزایش می دهد | اخبار ، دیزنی اشتراک خود را با تبلیغات راه اندازی می کند و قیمت های خود را افزایش می دهد

دیزنی اشتراک خود را با تبلیغات راه اندازی می کند و قیمت های خود را افزایش می دهد

بر خلاف اشتراک تبلیغات Netflix ، دیزنی+ پیشنهاد “با تخفیف” را ارائه نمی دهد. در واقع ، دیزنی همچنان به کاربران خود ارائه می دهد که حداکثر 4K Ultra HD را با HDR10 و Dolby Vision برای محتوای سازگار پخش می کنند ، همه در چهار صفحه به طور همزمان. ما از 720p در یک صفحه واحد که توسط مقرون به صرفه ترین اشتراک در Netflix ارائه شده است ، بسیار دور هستیم.

دیزنی+: پلت فرم جریان به زودی قیمت های خود را افزایش می دهد

قیمت اشتراک دیزنی+ این زمستان افزایش می یابد. اما پلت فرم جریان نیز دو پیشنهاد جدید از جمله یکی با تبلیغات را راه اندازی می کند.

برای اولین بار ، دیزنی مشترکین را از دست داد

جای تعجب است که خوشحال نیست. سرویس پخش دیزنی + اختصاص داده شده به دیزنی اصلی دیزنی ، پیکسار ، مارول ، جنگ ستارگان ، نشنال جئوگرافیک و ستاره ، برو افزایش دادن.

به طور مشخص ، پیشنهاد فعلی تکامل می یابد (و گران تر می شود) و دو نفر دیگر به اشتراک فعلی اضافه می شوند. این شبکه قیمت گذاری جدید از 1ᵉʳ نوامبر 2023 در فرانسه.

چه تغییر می کند ?

تاکنون ، دیزنی + پیشنهاد داد یک اشتراک واحد در فرانسه با 8.99 یورو در هر ماه. این امکان دسترسی به سرویس را فراهم می کند چهار صفحه به طور همزمان و در 4K UHD با HDR.

با این شبکه قیمت گذاری جدید ، اکنون پرداخت آن لازم است 11.99 یورو برای بهره مندی از همین مزایا ، سه یورو بیشتر در ماه. این اشتراک به “حق بیمه” تغییر نام داده می شود.

و اگر قبلاً در دیزنی + مشترک شده اید و متوجه هیچ دستکاری نمی شوید ، از 6 دسامبر 2023 به طور خودکار به اشتراک حق بیمه تغییر خواهید داد. بیش از یک سال ، این تغییر نشان دهنده است 36 یورو بیشتر در سال.

دو اشتراک جدید

اما این همه چیز نیست. دو اشتراک جدید در دیزنی ظاهر می شود +. اولین ، با نرخ اشتراک قدیمی یا 8.99 یورو در هر ماه ، اما محدود به Full HD 1080p و فقط دو صفحه.

فیلم ها: همین حالا در اخبار

دوم با ادغام از مدل آمریکایی الهام گرفته شده است تبلیغات. وی در هر ماه به 5.99 یورو باز می گردد و همچنین به Full HD 1080p و دو صفحه محدود می شود.

به نظر می رسد سوال اشتراک حساب در منظره یاب دیزنی قرار دارد. آیا شرکت در این زمینه همان مسیر Netflix را طی خواهد کرد ?

با ثبت نام در اخبار من ، تمام اخبار را در شهرها و رسانه های مورد علاقه خود دنبال کنید.

 • در فیسبوک به اشتراک بگذارید
 • در توییتر به اشتراک بگذارید
 • به اشتراک گذاشتن از طریق ایمیل
 • لینک کپی شده را کپی/چسباند ! https: // اخبار.Fr/Loisirs-Culture/Disney-La-PlateForme-De-Streaming-VA-Bientot-Augment-SES-TARIFS_59995239.HTML

آخرین اخبار

فرانسه – جهان

بیشترین خوانده شده

فرانسه

خبرنامه اخبار مجموعه ای از بهترین موارد موجود در جعبه ایمیل خود !

 • فیس بوک
 • توییتر
 • خوراک RSS
 • دلهره

شهرها

© 2023 اخبار.FR ، بازداشت شده و با استفاده از Publihebdos و شرکتهای تابعه آن استفاده شده است.
اقامتگاه اختصاصی: DIS ، Digital Ad Trust و ACPM. طراحی و طراحی: Datagif.

من یک اکانت از قبل دارم

یک منطقه را انتخاب کنید یا یک شهر را جستجو کنید

محتوای خارجی
ما نمایش این محتوای ویدئویی/صوتی را برای احترام به انتخاب های شما از نظر کوکی ها مسدود کردیم. با کلیک بر روی “مشاوره” ، شما سپرده کوکی ها را با خدمات ویدیویی آنلاین مانند YouTube ، Dailymotion می پذیرید. شما می توانید با کلیک بر روی “تغییر کوکی های من” در بخش خدمات در پایین این صفحه ، گزینه های خود را در هر زمان تغییر دهید.

محتوای خارجی
ما نمایش این محتوا را برای احترام به انتخاب های شما از نظر کوکی ها مسدود کرده ایم. با کلیک بر روی “مشاوره” ، شما سپرده کوکی ها را با خدمات ویدیویی آنلاین مانند YouTube ، Dailymotion می پذیرید. شما می توانید با کلیک بر روی “تغییر کوکی های من” در بخش خدمات در پایین این صفحه ، گزینه های خود را در هر زمان تغییر دهید.

محتوای خارجی
ما نمایش این اینفوگرافیک را برای احترام به انتخاب های شما از نظر کوکی ها مسدود کرده ایم. با کلیک بر روی “مشاوره” ، شما سپرده کوکی ها را با خدمات ویدیویی آنلاین مانند YouTube ، Dailymotion می پذیرید. شما می توانید با کلیک بر روی “تغییر کوکی های من” در بخش خدمات در پایین این صفحه ، گزینه های خود را در هر زمان تغییر دهید.

دیزنی+ اشتراک خود را با تبلیغات راه اندازی می کند و قیمت های آن را افزایش می دهد

تلفن هوشمند دیزنی به علاوه

وابسته به آمازون

برای رقابت با Netflix و افزایش سودآوری خود ، دیزنی+ اشتراک با تبلیغات ، سخاوتمندانه تر از رقیب خود را راه اندازی می کند. دیزنی همچنین از این فرصت استفاده می کند تا قیمت های خود را به سمت بالا مرور کند.

دیزنی+ دیروز پیشنهاد “اساسی” خود را به طور رسمی در ایالات متحده راه اندازی کرد. اشتراک تبلیغاتی که با همان قیمت قدیمی ارائه می شود ، قیمت آن برای این مناسبت افزایش می یابد. در حالی که منتظر دیدن این پیشنهاد جدید به اینجا هستید ، بگذارید آنچه را که در این فرمول جدید وجود دارد ، جدا کنیم.

دیزنی+ اساسی گرانتر ، اما سخاوتمندتر از Netflix

این روز بزرگ برای دیزنی+ است که به تازگی پیشنهاد “اساسی” خود را در سراسر آتلانتیک با قیمت 7.99 دلار در هر ماه راه اندازی کرده است ، یک دلار بیشتر از پیشنهاد با تبلیغات Netflix.

برای این قیمت ، مشترکان به کل کاتالوگ دسترسی دارند ، که این مورد برای رقیب آن نیست. این برنامه ها با تبلیغاتی که می تواند 15 ثانیه ، 30 ثانیه یا 45 ثانیه طول بکشد ، در مدت زمان چهار دقیقه در ساعت انجام شود. این شرکت همچنین مشخص می کند که برنامه های اختصاص داده شده به کودکان مهد کودک تبلیغاتی نخواهد داشت.

بر خلاف اشتراک تبلیغات Netflix ، دیزنی+ پیشنهاد “با تخفیف” را ارائه نمی دهد. در واقع ، دیزنی همچنان به کاربران خود ارائه می دهد که حداکثر 4K Ultra HD را با HDR10 و Dolby Vision برای محتوای سازگار پخش می کنند ، همه در چهار صفحه به طور همزمان. ما از 720p در یک صفحه واحد که توسط مقرون به صرفه ترین اشتراک در Netflix ارائه شده است ، بسیار دور هستیم.

در بیانیه مطبوعاتی ، مایکل پائول ، رئیس دیزنی “مستقیم به مصرف کننده” ، موضوع این پیشنهاد جدید را با تبلیغات توضیح می دهد:

“راه اندازی امروز یک گام مهم برای دیزنی+ است و انتخاب مصرف کننده را در پیش زمینه قرار می دهد. با تشکر از این پیشنهاد جدید که توسط تبلیغات تأمین می شود ، ما می توانیم انعطاف پذیری بیشتری را برای مصرف کنندگان فراهم کنیم تا از میزان و عمق کامل روش باورنکردنی برای گفتن داستانهای شرکت والت دیزنی لذت ببرند. »»

سهم برای دیزنی بدیهی است که با گرفتن سهم بازار در Netflix ، در حالی که مربوط به مشترکان فعلی آن است ، سودآوری خود را به دست می آورد. برای دستیابی به این هدف ، دیزنی مجبور به تأمین مالی و ایجاد محتوای با کیفیت است که مردم می خواهند تماشا کنند.

قیمتی که بدون تبلیغات دیزنی برای پیشنهاد افزایش می یابد+

اما اشتباه نکنید ، در پشت این پیشنهاد جدید به سادگی افزایش قیمت اشتراک را بدون تبلیغات پنهان می کند. دومی که 7.99 دلار بود ، اکنون به 10.99 دلار در ماه افزایش می یابد. بنابراین مصرف کنندگان موظف نیستند هزینه های بیشتری بپردازند ، اما برای دیدن تبلیغات بین برنامه های خود مجبور به امتیاز دادن به امتیازات هستند.

اشتراک های دیزنی بیشتر ایالات متحده است

طبق موسسه مطالعه Kantar و موسسه Conseil ، 23 ٪ از مشترکان آمریکایی آماده هستند تا با تبلیغات به اشتراک بروند تا مبلغ بیشتری بپردازند ، اما تجربه تخریب شده ای دارند. این 46 میلیون نفر از 164 میلیون مشترک در دیزنی+ در ایالات متحده را نشان می دهد.

در خارج از اقیانوس اطلس ، دیزنی همچنین از این فرصت استفاده می کند تا پیشنهادات گروه خود را از جمله Hulu و ESPN+ را با قیمت 12.99 دلار در هر ماه یا 19.99 دلار در هر ماه بررسی کند تا بتواند محتوا را به صورت آفلاین بارگیری کند و بعداً آنها را تماشا کند.

در فرانسه ، لازم است تا سال 2023 صبر کنید تا این پیشنهاد جدید دیزنی وارد شود+. اشتراک کلاسیک بدون تبلیغ در حال حاضر 8.99 یورو هزینه دارد. اگر شرکت همان استراتژی تعرفه را اتخاذ کند ، این می تواند قیمت اشتراک جدید با تبلیغات باشد و پیشنهاد فعلی را به 10.99 یورو در هر ماه برساند.

قیمت دیزنی به علاوه قیمت

دیزنی+ فرانسه: قیمت ، اشتراک ، کاتالوگ. همه چیز در مورد سکوی جریان

 • پاریسی
 • با تکنولوژی

با این قیمت ، این بستر گربه دوام نخواهد داشتElectro Dépôt این آخر هفته Philips One Blade Pro Mower را با قیمت باورنکردنی ارائه می دهدجریان PSG - OM: این راه حل برای دیدن شوک زنده دیوانه استآدیداس: با کاهش 44 ٪ ، این کفش های در حال اجرا احساس را ایجاد می کنند

این بسته موبایل قابل تنظیم را با کمتر از 10 یورو که یک جعبه است کشف کنیدسامسونگ Galaxy Tab S9: از 150 یورو کاهش در رایانه لوحی جدید این برند بهره مند شویدبهمن اسباب بازی های LEGO را در اسباب بازی های Cdiscount از دست ندهیدگوشی هوشمند Samsung Galaxy S20 Ultra: از کاهش دیوانه وار -76 ٪ استفاده کنید

لو پاریسین او را راهنمایی می کند

 • با این قیمت ، این بستر گربه دوام نخواهد داشت
 • Electro Dépôt این آخر هفته Philips One Blade Pro Mower را با قیمت باورنکردنی ارائه می دهد
 • جریان PSG – OM: این راه حل برای دیدن شوک زنده دیوانه است
 • آدیداس: با کاهش 44 ٪ ، این کفش های در حال اجرا احساس را ایجاد می کنند
 • انتخاب خرید