ریزگردانی آهک | دوچرخه الکتریکی آهک – اجاره دوچرخه در نزدیکی من ، دسترسی آهک به راه حل اسکوتر برقی پایین … | ریزگردها

زمان آهک

اولین قدم بارگیری برنامه آهک در تلفن شما است. پس از ایجاد حساب خود ، به سادگی یک وسیله نقلیه را از طریق کارت درخواست در نزدیکی پیدا کنید ، کد QR وسیله نقلیه را اسکن کنید تا آن را باز کنید. شما فقط باید رول کنید !

دوچرخه برقی

حتی اگر بگوییم “دوچرخه فراموش نمی کند” ، ممکن است به یک یادآوری کوچک نیاز داشته باشید. در این حالت ، از مشورت ویدیوی ما “رول با آهک” دریغ نکنید و همه چیز را در مورد عملکرد دوچرخه های برقی ما Gen4 کشف کنید.

تجهیزات طراحی شده برای ماندگاری

موفقیت وسایل نقلیه ما ، از جمله موارد دیگر ، با استفاده از آنها برای تولید مواد نوآورانه که به آنها امکان دستیابی آسان ، استقلال عالی و قابلیت اطمینان اثبات شده را می دهد ، توضیح داده شده است.

پرسش

نحوه استفاده از وسیله نقلیه آهک ?

اولین قدم بارگیری برنامه آهک در تلفن شما است. پس از ایجاد حساب خود ، به سادگی یک وسیله نقلیه را از طریق کارت درخواست در نزدیکی پیدا کنید ، کد QR وسیله نقلیه را اسکن کنید تا آن را باز کنید. شما فقط باید رول کنید !

نحوه بارگیری برنامه?

برای بارگیری برنامه آهک ، فقط اینجا را کلیک کنید و به طور خودکار به صفحه بارگیری مناسب به تلفن هوشمند خود هدایت می شوید. همچنین می توانید “آهک” را مستقیماً در App Store یا Google Play جستجو کنید. فروشگاه و Google Play.

چگونه یک وسیله نقلیه در اطرافم پیدا کنیم?

برای پیدا کردن وسیله نقلیه در نزدیکی خود ، برنامه آهک را روی تلفن خود باز کنید. به لطف برنامه ادغام شده در برنامه یا به سادگی در خیابان ، یک وسیله نقلیه آهک موجود را پیدا کنید. اگر هیچ وسیله نقلیه پیدا نکردید ، از جستجوی یک منطقه وسیع تر دریغ نکنید.

آیا باید کلاه ایمنی بپوشم?

ما همیشه توصیه می کنیم هنگام رانندگی وسایل نقلیه کلاه ایمنی بپوشید. در بعضی از شهرها ، کلاه ایمنی حتی اجباری است.

آیا محدودیت های سرعت وجود دارد?

وسایل نقلیه ما سرعت محدود خود را دارند و به شما اجازه نمی دهند سریع بروید. با این حال احترام به کد بزرگراه و توجه به عابران پیاده و سایر وسایل نقلیه مهم است. همیشه سعی کنید در هنگام دسترسی یا جاده در مسیرهای چرخه رانندگی کنید.

قیمت آن چند است ?

قیمت سفرها در اسکوتر و دوچرخه برقی ما با توجه به شهر متفاوت است. برای اطلاع از قیمت در شهر خود ، برنامه آهک را بارگیری کنید. بارگیری برنامه رایگان است شما فقط پس از پایان سفر از مسابقه شارژ می شوید.

راه اندازی راه حل اسکوتر برقی کم هزینه Lime در پاریس

دسترسی به آهک در پاریس راه اندازی شده است و به شرکت کنندگان واجد شرایط این امکان را می دهد تا 50 ٪ یا بیشتر در هر اسکوتر برقی آهک در سراسر شهر صرفه جویی کنند.

در ابتدا در سال گذشته در بازارهای منتخب معرفی شد ، برنامه سهام پرچمدار این شرکت برای کمک به وعده “تحرک برای همه در حال ایجاد بود.”در پاریس ، این بدان معنی است که سواران شرکت کننده برای باز کردن یک اسکوتر برقی و نرخ مسطح 0.10 یورو برای هر دقیقه برای سوار شدن (0.00 یورو) پرداخت می کنند.

آرتور-لوئیس ژاکیر ، مدیر کل لیم در پاریس گفت: “دسترسی به دسترسی به تحرک شخصی می تواند تأثیر چشمگیری نه تنها در حرفه حرفه ای شخص ، بلکه بر کیفیت زندگی شخص نیز داشته باشد.”. “پس از یک راه اندازی موفقیت آمیز در ایالات متحده ، ما هیجان زده می شویم که می توانیم برنامه دسترسی آهک را به دوستان و همسایگان خود در اینجا در پاریس گسترش دهیم.»

ثبت نام در دسترسی به آهک در دسترس است:

  1. افراد کم درآمد در حال حاضر واجد شرایط برای حداقل های اجتماعی هستند
  2. هرکسی که در حال حاضر واجد شرایط دریافت تحرک île-de-France (IDFM) است

برای کمک به تسهیل روند درخواست ، Lime یک صفحه تأثیر جامعه ایجاد کرده است که قیمت گذاری و مستندات خاص برای پاریس را توضیح می دهد. افراد مورد علاقه که آماده است تا با استعلام از کار خود ادامه دهند می توانند اطلاعات خود را مستقیماً از طریق فرم درخواست دسترسی آهک ارسال کنند.

پرتاب دسترسی به آهک پاریس یک روز پس از اعلام اینکه ترافیک خودرو در نزدیکی لیون ، فرانسه در سال 2019 به طرز چشمگیری کاهش یافته است-فقط به عنوان اسکوتر الکترونیکی رکورد 4 میلیون سوار در شهر را پشت سر گذاشته است.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد برنامه های سهام عدالت Micromobility دسترسی آهک ، مشترک در خیابان 2 یا بارگیری برنامه Lime برای گرفتن یک اسکوتر برقی در پاریس امروز.

با دسترسی آهک-کم هزینه-برقی-برقی-تنظیم-راه حل-راه حل-پاری-1

Lime برنامه “دسترسی آهک” خود را در پاریس راه اندازی کرده است تا به شرکت کنندگان واجد شرایط امکان صرفه جویی در 50 ٪ یا بیشتر در هر مسیر اسکوتر برقی آهک را ارائه دهد.

اولین بار در ایالات متحده برای چند ماه آزمایش شد ، برنامه اجتماعی این شرکت برای حفظ وعده “تحرک برای همه” ایجاد شد. در پاریس ، ذینفعان برای باز کردن قفل اسکوتر برقی و یک برنامه 0.10 یورو در هر دقیقه برای سوار شدن به هیچ کاری (0.00 یورو) پرداخت نخواهند کرد. این برنامه در ماه های آینده در لیون نیز در دسترس خواهد بود.

آرتور لوئیس ژاکیر ، مدیر عامل لیم در پاریس گفت: “تسهیل دسترسی به تحرک فردی می تواند تأثیر قابل توجهی در دوره های زندگی همه داشته باشد ، نه تنها در حرفه حرفه ای بلکه به طور کلی بر کیفیت زندگی.”. “پس از یک راه اندازی موفق در ایالات متحده ، ما خوشحالیم که می توانیم برنامه دسترسی آهک را در پاریس گسترش دهیم.””

برنامه دسترسی آهک برای:

  1. هر فرد کم درآمد که در حال حاضر واجد شرایط اجتماعی است
  2. هرکسی که در حال حاضر واجد شرایط قیمت گذاری اجتماعی تحرک île-de-France (IDFM) است

برای تسهیل روند درخواست ، Lime یک صفحه فرم ویژه ایجاد کرده است که قیمت ها و اسناد را برای ارائه نهایی ثبت نام خود نشان می دهد.

راه اندازی دسترسی آهک در پاریس یک روز پس از اعلام افت چشمگیر ترافیک خودرو در شهر همسایه لیون صورت می گیرد. در لیون ، در سال 2019 ، اسکوتر برقی از رقم رکورد 4 میلیون سفر فراتر رفت.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد برنامه های سهام مانند دسترسی به آهک ، مشترک در خیابان 2 یا بارگیری برنامه آهک برای سوار شدن در اسکوتر برقی در پاریس هم اکنون.