چگونه فرانسه نارنجی شد?, یک خط از راه دور از راه دور فرانسه را باز کنید

یک خط از راه دور از راه دور فرانسه را باز کنید

از بسته های اینترنتی وت بسته های سیار نارنجی

چگونه فرانسه نارنجی شد ?

اشتراک اینترنت و موبایل

France Telecom نارنجی شد

شما می خواهید یک پیشنهاد اینترنتی یا موبایل را در Orange تهیه کنید ?

با عضویت در یک پیشنهاد نارنجی با مشاوران SELECTRA ، پس انداز کنید:

تاریخچه فرانسه تیلوم از نزدیک از افزایش رعد و برق و تکامل احتمالی مخابرات از دهه 1970 تا امروز پیروی کرده است. PTT و France Telecom دیگر وجود ندارند ، اما شبکه تلفنی فعلی مدیون نصب این “اپراتور تاریخی” است که نام آن بسیار در بازار وجود دارد.

از بسته های اینترنتی وت بسته های سیار نارنجی

از بسته های اینترنتی وت بسته های سیار نارنجی

در اواخر دهه 1980 ، فرانسه رئیس جمهور François Mitterrand در حال آماده سازی برای یک انقلاب کوچک بود: یک دستورالعمل اروپایی به تازگی رقابت را در بازار ارتباطات معرفی کرده است. در واقع ، اتحادیه اروپا آرزو دارد بخش را در کشورهای عضو خود آزاد کند. در کشوری که تلفن تقریباً از زمان منشأ آن یک انحصار عمومی بوده است ، این امر به تغییر عمق نیاز دارد ، که فقط در چندین سال قابل انجام است. بدین ترتیب ، در سال 1988 ، برند مخابرات فرانسه متولد شد, ناشی از دولت PTT و هنوز هم بسیار مشمول دولت است ، که در آن زمان تنها سهامدار آن است. دشوار است که امروز تصور کنید که در آن زمان ، هنوز هم به تعمیم تلفنی تلفن همراه مشکوک نیست ، و نه از ظهور دیگری در آینده: اینترنت: اینترنت.

افتتاح موبایل به رقابت

ایجاد برند از راه دور فرانسه سیگنال افتتاح بازار فرانسه را به رقابت می دهد: در سال 1992 ، SFR برای اولین بار یک شبکه GSM رقیب را افتتاح کرد و با “7” Cegetel تلفنی ثابت ارائه می دهد. سپس ، در سال 1994 ، نوبت Bouygues Telecom بود تا پیشنهاد خود را در بازار موبایل ارائه دهد.

تا سال 2000 نگذشته بود ، پس از عدم موفقیت در نزدیکی با دویچه Telekom با عبور نارنجی.

این مهمتر از همه در نظر گرفته شده است که به یک برند بین المللی برای France Telecom تبدیل شود. پیشگامان تلفن همراه بدون شک اولا ، MobiCarte و البته Itineris را به یاد می آورند. در ابتدا ، این فقط این مارک های “موبایل” است که زیر کلاه نارنجی گروه بندی می شوند: در واقع ، این مسئله برای وحشت کردن خیلی ها نیست مشترکین فرانسه از راه دور ثابت !

France Telecom ، متولد 1988 ، فقط در سال 2013 100 ٪ نارنجی شد

در طول دهه 2000 ، ظهور اینترنت باعث ایجاد خواهد شد بسیاری از تحولات در بازار ارتباطات. دولت به تدریج از سرمایه جدا شد و در سال 2004 ، زیر 50 ٪ علامت گذشت و فرانسه از راه دور A را ساخت شرکت های خصوصی. این به دنبال گسترش مواضع بین المللی خود است و فعالیت های خود را توسعه می دهد ارائه دهنده خدمات اینترنت تحت نام تجاری Wanadoo ، که امروز ما هنوز در آدرس های ایمیل خاص پیدا می کنیم.

سال 2006 مرحله ای برای France Telecom است. در این زمان است که نارنجی برای تلفن ثابت و این در سراسر جهان به برند منحصر به فرد France Telecom تبدیل می شود. در کشورهای خاص فقط چند استثناء محلی وجود دارد. همچنین در سال 2006 بود که شرکت تابعه اینترنتی به نوبه خود نارنجی شد.

با این حال ، هنوز چند قدم برای عبور از فروشگاه های نارنجی »». و تا سال بعد ، در سال 2012 ، خطوط ثابت فرانسوی نیز نارنجی مشهور بود. این بار ، انجام شده است ! تمام اینترنت ، تلویزیون ، تلفن ثابت و تلفن همراه همین نام را ارائه می دهد: نارنجی. و در نهایت 1 ژوئیه 2013, پس از آخرین رای در جلسه عمومی ، که از راه دور فرانسه رسما نارنجی می شود. در ضمن ، یک رقیب جدید در فرانسه ظاهر شد ، اول از همه در پیشنهاد اینترنت – تلفن ثابت – تلویزیون در سال 2007 ، سپس در پیشنهاد موبایل در اوایل سال 2012: رایگان.

France Telecom ناپدید می شود اما نصب کننده حلقه محلی است

از سال 2013 ، بنابراین فرانسه تیلوم دیگر به طور رسمی وجود ندارد. با این حال ، این نام هنوز هم توسط نصب کننده های مخابراتی نقل می شود ، یا به سادگی توسط اپراتورهای فعلی پیشنهاد می شود ، که بدیهی است که مایل به تبلیغ یک رقیب مستقیم نیستند ، والدین بین فرانسه از راه دور و نارنجی امروز برای مصرف کنندگان آشکار هستند. برای چی ? به خاطر اینکه حلقه محلی.

در واقع ، هر چه اپراتور شما باشد ، به ندرت متعلق به تمام کابل هایی است که سرور آن را به خانه شما وصل می کند. و حلقه محلی دقیقاً این است بخشی از شبکه ای که از خانه به مسکن محلی اپراتور شما می رود.

این یک شرط ایمن است که سوکت تلفنی که در خانه نصب شده است ، و به خصوص جفت سیم های مس که آن را به شبکه ارتباطات از طریق کابینت در زیرزمین های ساختمانها یا پیاده رو در خیابان ها ، تا تلفن مرکزی وصل می کند مستقر شده اند PTT در دهه 70 و 80 یا توسط فرانسه از راه دور از دهه 90.

این سرمایه گذاری قابل توجه ، که طی دهه ها گسترش یافته است ، با شتاب شدید از دهه 1970 ، 28 میلیارد یورو توسط “ژاندارم” از راه دور در فرانسه ، تخمین زده شدباسن (مرجع نظارتی برای ارتباطات و پست های الکترونیکی).

39 میلیون خط مخابرات فرانسه دیگر !

حلقه محلی است 39 میلیون خط در فرانسه . بنابراین ، هر چه اپراتور شما باشد ، در صورت حرکت به اتصال از راه دور فرانسه اشاره خواهد کرد یا اگر با مشکلاتی روبرو شوید که نیاز به عیب یابی در محلی محلی فرانسه از راه دور. به خصوص از آنجا که 2 پسر مس با ارزش نیز برای ADSL استفاده می شود ، که با 22.3 میلیون مشترک ، حالت ممتاز اتصال به اینترنت فرانسوی ها باقی مانده است. (داده های ARCEP).

همه اپراتورها ، و نه تنها نارنجی ، اکنون از این تمرین خارج می شوند که نیاز به حرکت کمتر و کمتر به حرکت یک تکنسین دارد. و می دانید که تماس با آنها بی فایده است خدمات مشتری از راه دور فرانسه برای یک حرکت یا خط خط: دیگر وجود ندارد ! همه چیز امروز از طریق اپراتور شما که مستقیماً مسئولیت رویه های نارنجی را بر عهده دارد.

به سمت پایان پسران مس

امروز ، شبکه ADSL در سیم های مس به تدریج توسط فیبر جایگزین می شود.

سرعت بسیار بالا ، عمدتا توسط فیبر ، که هنوز هم تنها 7.1 ٪ از کل اشتراک ها را در سال 2012 نشان می دهد ، به طور مداوم در حال افزایش است.

کندی این پیشرفت آشکارا با دشواری و هزینه راه اندازی یک شبکه جدید در سراسر قلمرو مرتبط است ، که به کار اصلی و سرمایه گذاری های مهم نیاز دارد ، حتی اگر امکان استفاده جزئی از نصب های موجود باشد.

نارنجی همیشه N ° 1 ?

از بسته های اینترنتی وت بسته های سیار نارنجی

از بسته های اینترنتی وت بسته های سیار نارنجی

امروز ، نارنجی یک بازیگر اصلی در بازار بین المللی ارتباطات است 143 میلیون مشتری تلفن همراه در منطقه, عمدتا در اروپا ، بلکه در آفریقا و کارائیب. Orange همچنین یکی از رهبران جهان در خدمات ارتباطات از راه دور به شرکت های چند ملیتی تحت نام تجاری خدمات تجارت نارنجی است (منبع: گزارش سالانه نارنجی 2022).

بنابراین ، “وزن” تاریخی فرانسه از مخابرات فرانسه به برند نارنجی اجازه داد تا علی رغم رقابت ، چه در زمینه اینترنت ، هم اکنون با پیشنهاد تلویزیون و تلفن ثابت ، موقعیت خود را به عنوان یک رهبر فرانسوی حفظ کند ? احتمالاً می دانید ، جواب مثبت است. طبق گفته ARCEP ، نارنجی برای دوازدهمین سال متوالی توسط کاربران تحسین می شود.

هنوز براساس گزارش سالانه 2022 ، Telecom سابق France اکنون 287 میلیون مشتری دارد و همچنین با فیبر نارنجی با سرعت بسیار بالایی پیش می رود که با 1.3 میلیون مشتری فیبر اضافی در سال 2022 در حال افزایش است ! رشد قوی که می تواند هم با تعداد اولیه مشترک مشترکان و هم با تمایل گروه برای استقرار سریع فیبر در سراسر قلمرو توضیح داده شود.

و در بازار تلفن همراه فرانسه ? هنوز نارنجی است که با آن حاکم است مشتریان موبایل 241.9 متر و 143 متر مشتری موبایل در منطقه. به همه توجه داشته باشید که دومی اپراتور تلفن همراه است که بهترین پیشرفت را تجربه می کند.

و اکنون اینجا بانک نارنجی است

بانک نارنجی آنلاین

امروز ، نارنجی در حال حاضر به ایجاد خدمات جدید برای مشتریان خود ، به ویژه رسانه ها از طریق تلویزیون نارنجی. اما این همه چیز نیست ! از سال 2008 ، خدمات انتقال پول و پرداخت تلفن همراه وجود دارد ، ” پول نارنجی “، در کشورهای آفریقایی که نارنجی در آن حضور دارد پیشنهاد شده است. از ژوئن سال 2016 ، پول نارنجی نیز در فرانسه برای ارسال پول به ساحل عاج ، سنگال و مالی در دسترس است. این سرویس در حال حاضر نزدیک به 30 میلیون مشتری دارد.

در سال 2017 ، اخبار این گروه بر راه اندازی بانک نارنجی ، در ابتدا در فرانسه ، سپس در اسپانیا و بلژیک متمرکز شد. بنابراین نارنجی با همکاری بیمه Groupama به یک اپراتور بانکی کامل تبدیل می شود. چه چیزی می تواند ورود یک گروه از راه دور در دنیای بانک را توجیه کند ?

پاسخ نارنجی ساده است: 85 ٪ از تعامل با بانک امروز از طریق تلفن هوشمند عبور می کند. بانک های آنلاین در 3 سال در فرانسه 14 ٪ سهم بازار را به دست آورده اند و این روند تنها با انفجار استفاده از موبایل افزایش می یابد.

بانک نارنجی بدیهی است 100 ٪ دسترسی به موبایل برای تسهیل روزانه بانک و همچنین خدمات فوری و نوآورانه ، طراحی شده برای موبایل. پیشنهاد کامل بانکی برای افراد ، مشتری های نارنجی یا نه در نظر گرفته شده است: حساب بانکی ، کارت بانکی ، پس انداز ، اعتبار مصرف کننده و حتی اعتبار بیمه و املاک و مستغلات در مرحله دوم. سرانجام ، نارنجی همچنین می تواند به بیش از 500 مغازه در سراسر فرانسه به شبکه خود اعتماد کند.

منبع: ارائه بانک نارنجی

اینترنت ، تلفن ، تلویزیون: پیشنهادات فعلی

از بسته های اینترنتی وت بسته های سیار نارنجی

از بسته های اینترنتی وت بسته های سیار نارنجی

سرانجام ، ما نتوانستیم این مقاله را بدون بررسی اجمالی از این مقاله نتیجه بگیریم پیشنهادات عمومی نارنجی.

از طرف ثابت ، اکنون زمان آن است که صلاحیت خود را برای فیبر آزمایش کنید: اراده اپراتور برای دسترسی به مشتریان به فیبر به شما امکان می دهد از قیمت های سودمند لذت ببرید: اینترنت “بازی سه گانه” – پیشنهاد تلفنی ثابت – تلویزیون ارائه می شود 2 ‘، 99 € در هر ماه به مدت 12 ماه با سرعت بسیار زیاد با فیبر به لطف بسته فیبر LiveBox.

از طرف موبایل ، بسته های زیادی را با تعهد یا بدون تعهد ، مسدود شده یا خیر ، از 8.99 یورو در هر ماه ، به استثنای ارتقاء پیدا خواهید کرد. سرانجام ، پیشنهادات “باز” ​​که تمام استفاده های ثابت و موبایل را گرد هم می آورد ، می تواند با جمع آوری تمام اشتراک های خود در همان اپراتور ، پس انداز کنید.

تلفن همراه خوب

10 گیگابایت 5.99 یورو دیدن

100 گیگابایت 16.99 یورو دیدن

20 گیگابایت 5.99 یورو دیدن

تلفن همراه خوب

5.99 یورو پیشنهاد را ببینید

5.99 یورو پیشنهاد را ببینید

2.99 یورو پیشنهاد را ببینید

بهترین پیشنهاد لحظه را پیدا کنید !

امروز: 09/22/2023 15:20 – 169538808

اشتراک اینترنت و موبایل

اشتراک اینترنت یا تلفن همراه را تغییر دهید ?

بهترین پیشنهادات را از تأمین کنندگان شریک ما کشف کنید

تماس رایگان

اشتراک اینترنت یا تلفن همراه را تغییر دهید ?

مرکز تماس ما در حال حاضر بسته است. یک یادآوری رایگان بخواهید.

بنابراین ما این کار را با هم انجام می دهیم ? 1.6 میلیون فرانسوی قبلاً به ما اعتماد کرده اند

مشاور خدمات شما

از دوشنبه تا جمعه از 7 صبح تا 9 بعد از ظهر ، شنبه 8:30 صبح تا 6.30 بعد از ظهر و یکشنبه از 9 صبح تا 5 بعد از ظهر.

یک خط از راه دور از راه دور فرانسه را باز کنید

اپراتور نارنجی ، که قبلاً فرانسه از راه دور بود ، نه تنها ارائه دهنده خدمات مانند تلفن ثابت و تلفن همراه یا اینترنت بلکه مدیر شبکه تلفن است. در این زمینه ، او واسطه انتخابی برای افتتاح یک خط تلفن است.

نحوه باز کردن خط مخابرات فرانسه ?

France Telecom از سال 2013 به نام Orange خوانده می شود ، بنابراین هر خط ثابت از راه دور فرانسه با تماس با این اپراتور انجام می شود.

چندین مورد ممکن است در باز شدن یک خط بوجود بیاید:

خط مخابراتی فرانسه را باز کنید

اسکان در صورتی که:

  • در گذشته یک خط تلفن یا اینترنت اجرا شده است
  • یک یا چند سوکت تلفنی در محل اقامت وجود دارد.

در این حالت ، فقط خط را دوباره فعال کنید. زمان فعال سازی برای یک خط اینترنت 10 تا 15 روز است.

محل اقامت در صورتی وصل نمی شود:

  • هرگز دسترسی تلفنی وجود نداشته است ، اگر به عنوان مثال محل اقامت جدید باشد (دوره اتصال 57 روز)
  • هیچ خط فعال وجود ندارد ، به عنوان مثال اگر از آخرین اشتراک خاتمه داده شده بیش از حد مهم باشد.

سپس ایجاد خط ارتباط از راه دور فرانسه نیاز به اتصال دارد و بنابراین مداخله یک تکنسین نارنجی است.

برای درخواست اتصال خود ، با شماره 08 10 00 98 49 با Orange تماس بگیرید

بیشتر بدانید

شما می خواهید اطلاعات بیشتری داشته باشید ?
کارشناسان ما آنجا هستند

از پیشنهادات شریک زندگی ما استفاده کنید

افتتاح خط مخابرات فرانسه چقدر است ?

باز کردن ساده یک خط در قیمت های وابسته به اپراتور, اینها در مقدار کم باقی می مانند ، به طور کلی به دنبال اشتراک قرارداد به اولین فاکتور اضافه می شوند.

در صورت لزوم برقراری ارتباط ، مداخله یک تکنسین نارنجی ضروری است. بسته به کار انجام شده ، ممکن است هزینه این مداخله متفاوت باشد. از اول ژوئن 2021 ، یک اتصال ساده با نرخ مسطح 69 یورو ارائه شد. اگر کار دیگر لازم باشد ، دامنه خدمات نارنجی برای پوشش آنها بسیار گسترده است. کار اتصال مسکن عموماً با هزینه مالک است.

نحوه تماس با فرانسه از راه دور برای افتتاح یک خط ?

با چند روش می توان با نارنجی تماس گرفت. این اپراتور در سراسر فرانسه مغازه های فیزیکی زیادی دارد ، به راحتی می توانید به آنجا بروید تا پاسخ سریع به همه سوالات داشته باشید.

تماس با اینترنت از طریق سایت کمک انجام می شود.نارنجی.که طیف گسترده ای از درخواست ها را درمان می کند. درخواست های مربوط به اتصال یک محل اقامت جدید نیز می تواند مستقیماً از طریق ایمیل به آدرس [ایمیل محافظت شده] انجام شود.

بیشتر بدانید

با این حال ، ساده ترین راه برای باز کردن یک خط ، تلفن باقی مانده است ، 08 10 00 98 49 همه درخواست های مربوط به افتتاح خطوط تلفن جدید ، این شماره برای تماس با شما برای قرار ملاقات در دید برای برنامه ریزی مداخله یک تکنسین است.

در حین یک حرکت ، مهم است که فکر کنید که یک قرارداد برق انجام دهید.

چه زمانی می توانیم از یک خط مخابرات فرانسه بخواهیم ?

زمان اتصال یک خط ADSL می تواند 4 روز برای یک خط موجود و 9 روز برای ایجاد یک خط جدید باشد.

از طرف دیگر ، برای ایجاد خط فیبر ، مهلت ها می توانند در مقایسه با سایر اپراتورها بسیار طولانی باشند ، به طور متوسط ​​11 روز طول می کشد.

خوب است بدانید

برای باز کردن خط فیبر ، لازم نیست خط تلفن باز شود.
از طرف دیگر برای یک خط ADSL ضروری است.