سطح ایمنی رمز عبور من چقدر است?, تأیید رمز عبور – رمز عبور من مطمئن است? |

تست رمز عبور

زمان لازم برای شکستن رمز عبور
ما به شما نشان می دهیم زمان که یک کامپیوتر مدرن نیاز دارد رمز عبور خود را ترک کنید. شما باید رمز عبور خود را انتخاب کنید تا حداقل چند هزار سال برای شکستن آن داشته باشید.

سطح ایمنی رمز عبور من چقدر است ?

قدرت رمزهای عبور خود را با استفاده از ابزار آنلاین رایگان ما بررسی کنید.

رمز عبور در لیستی از رمزهای عبور به خطر افتاده به سرقت رفته توسط مجرمان سایبری است و بنابراین توسط دزدان دریایی به راحتی قابل شناسایی است.

ارزیابی نیرو:

توجه: این ابزار از JavaScript برای بررسی قدرت رمز عبور فقط در ترمینال خود استفاده می کند (سمت مشتری). این رمزهای عبور به سرورهای ما منتقل نمی شوند.

چرا ماژول ما برای تأیید نیروی رمزهای عبور از دیگران برتر است?

Roboform از ZXCVBN ، یک ابزار منبع باز قدرتمند که برای ارزیابی نیروی رمزهای عبور استفاده می شود ، برای محاسبه نیروی فردی هر رمز عبور استفاده می کند. ماژول های تأیید نیروی رمزهای عبور اغلب برای شمارش حروف کوچک ، حروف بزرگ ، ارقام و نمادها (LUDS) محتوا هستند. آنها نوشته های فرهنگ لغت ، نام های فعلی و نه کلمات معابر شناخته شده فعلی و انواع آنها را در نظر نمی گیرند. این اغلب باعث خطاهای ارزیابی می شود. به عنوان مثال “p@ssword1” هنگامی که در واقع یک رمز عبور متوسط ​​است ، به عنوان قوی گزارش می شود.

ابزار ما شامل تمام این مدل ها است که دارای رمزهای عبور کم است. ارزیابی های ما از این رو قابلیت اطمینان را به دست می آورد ، زیرا آنها زمان لازم برای رمز عبور خوب را برای حدس زدن رمز عبور ، علاوه بر نمره LUDS ، نشان می دهند.

برای بررسی رمزهای عبور خود از Roboform استفاده کنید.

از عملکرد مرکز ایمنی ما برای تأیید قدرت رمزهای عبور موجود خود استفاده کنید و خطر کپی کردن در سایت های مختلف را رد کنید.

رمز عبور سازش چیست?

یک رمزعبور به خطر افتاده یک رمز عبور فردی است که قبلاً به عنوان بخشی از نقض داده های مستند مشاهده شده است که در طی آن دزدان دریایی داده ها را به سرقت رفته یا آن را در وب تاریک فروخته شده است. برای تشخیص رمزهای عبور سازش ، Roboform لیستی را که توسط “من PWNED” (HIBP) نگهداری می شود ، تأیید می کند ، خدماتی که رمزهای عبور را در هنگام تخلف از داده ها جمع آوری می کند.

تست رمز عبور

تأیید رمز عبور – رمز عبور شما مطمئن است ?

کنترل کننده رمز عبور متخصص.com به شما امکان می دهد درجه امنیتی رمز عبور خود را تعیین کنید. ما زمانی را محاسبه می کنیم که یک کامپیوتر به طور متوسط ​​برای شکستن رمز عبور نیاز دارد. ما همچنین بررسی می کنیم که آیا رمز عبور در گذشته در طول نشت داده یا حمله هکر رایانه ای فاش شده است.

رمز ورود خود را در قسمت فوق نشان دهید. سپس اطلاعات زیر را به شما می دهیم:

زمان لازم برای شکستن رمز عبور
ما به شما نشان می دهیم زمان که یک کامپیوتر مدرن نیاز دارد رمز عبور خود را ترک کنید. شما باید رمز عبور خود را انتخاب کنید تا حداقل چند هزار سال برای شکستن آن داشته باشید.

نشت رمز عبور
ما بررسی می کنیم که آیا رمز ورود شما جزو پایگاه داده های فاش شده در گذشته در طول یک است نشت داده ها یا این حمله دزدان دریایی است. در این حالت ، دیگر نباید از این رمز عبور استفاده کنید.

بهبود رمز عبور
در پایان ، ما پیشنهاداتی را برای بهبود رمز عبور خود ارائه می دهیم. ما بررسی می کنیم که رمز عبور شما حاوی ترکیبی از چهره ها و شخصیت های متداول است. مشورت : با استفاده از ژنراتور رمز عبور ما ، می توانید یک رمز عبور تصادفی بسیار ایمن ایجاد کنید.

سوالات متداول

آنچه به امنیت یک رمز عبور بستگی دارد ?

طول وت منحصر به فردیت دو عامل مهم هنگام انتخاب رمز عبور هستند. رمز ورود شما باید حداقل 8 حرف داشته باشد ، ترجیحاً از 12 تا 16. اگر از حروف ، ارقام و کاراکترهای سرمایه و کاراکتر کمتری استفاده می کنید ، زمان لازم برای شکستن رمز عبور را با یک حمله نیروی بی رحمانه افزایش می دهید . در تأیید رمزهای عبور ، ما طول و شخصیت های خاص مورد استفاده را کنترل می کنیم و زمانی را که یک کامپیوتر برای شکستن رمز عبور نیاز دارد محاسبه می کنیم.

علاوه بر طول ، انجام این کار ضروری است نه از همان رمز عبور استفاده کنید برای همه حساب های آنلاین. در گذشته ، میلیون ها رمز عبور به دلیل نقض داده ها عمومی شده اند و به آن حمله می کنند. این رمزهای عبور اکنون می توانند توسط مهاجمان برای حملات فرهنگ لغت استفاده شوند . بنابراین ابزار کنترل ما بررسی می کند که آیا رمز عبور شما در گذشته تحت تأثیر تخلف داده قرار گرفته است.

دقت زمان تخمین زده شده برای شکستن رمز عبور چیست؟?

ما محاسبه می کنیم که چه مدت طول می کشد تا یک کامپیوتر رمز عبور را با حمله به نیروی بی رحمانه بکشد. ما فرض می کنیم که یک مهاجم می تواند 40 میلیارد ترکیب در ثانیه را بررسی کند. از آنجا که این تعداد در واقع متغیر است ، مشخصات زمان فقط باید به عنوان طبقه بندی تقریبی امنیت رمز عبور در نظر گرفته شود.

این یعنی افشای رمز عبور من ?

دیگر نیازی به استفاده از رمز عبوری نیست که تحت تأثیر نشت داده قرار گرفته است. بهتر است برای هر سرویس آنلاین از یک رمز عبور جداگانه استفاده کنید. می توانید از یک مدیر رمز عبور برای سازماندهی رمزهای عبور خود استفاده کنید.

حفاظت از داده ها

رمزهای عبور داده های مهم برای امنیت ، ما از داده ها محافظت می کنیم بسیار جدی است. اقدامات زیر تضمین می کند که بررسی رمز عبور شما یک خطر اضافی نیست.

محاسبه موضعی
ما محاسبات ایمنی رمز عبور را انجام می دهیم (مدت زمان برای ترک رمز عبور ، شماره ها ، شخصیت های خاص) مستقیماً در مرورگر خود. رمز عبور به سرور ما ارسال نمی شود و قابل رهگیری نیست.

مدل k-anymonymat
برای بررسی اینکه آیا رمز عبور شما تحت تأثیر نشت داده قرار دارد ، ما پایگاه داده را که من از آن استفاده کرده ام سوال خواهیم کرد . با این حال ، ما رمز عبور شما را به سرور منتقل نمی کنیم ، اما از یک مدل K-Anmanymat استفاده می کنیم تا مشخص کنید آیا رمز ورود شما در یک نسخه پشتیبان تهیه شده است که نشت شده است. برای انجام این کار ، ما هش رمز عبور شما را می سازیم ، اما فقط انتقال می دهیم 5 نماد اول این هش. سرور سپس با حدود 500 مکاتبات ممکن پاسخ می دهد ، که ما سپس مرورگر خود را بررسی کنید. می توانید اطلاعات بیشتری در مورد این روش در اینجا بیابید .