تست جریان آزاد: سرعت واقعی اتصال به اینترنت خود را اندازه گیری کنید ، نحوه انجام تست جریان جعبه اینترنت رایگان خود را انجام دهید و تفسیر کنید?

تست جریان آزاد: چگونه می توان عملکرد Freebox خود را دانست

Contents

در برخی شرایط ، راه حل ممکن است به سرعت نباشد. بنابراین لازم است با خدمات مشتری ارائه دهنده دسترسی به اینترنت خود تماس بگیرید. قبل از فرود تلفن و رسیدن به رایگان ، هنوز هم توصیه می شود بررسی کنید که یک شکست عمومی در حال انجام نیست. برای این کار ، شما باید به سمت سایتی مانند DownDetector روی آورید. این دستگاه به شما امکان می دهد تا به سرعت خرابی های فعلی را از اپراتورها و ارائه دهندگان دسترسی بخوانید.

تست جریان آزاد: سرعت واقعی اتصال به اینترنت خود را اندازه گیری کنید

شما تعجب می کنید که عملکرد واقعی اتصال اینترنت شما به صورت رایگان چیست ? در زیر نحوه انجام آزمایش بدهی و نحوه تجزیه و تحلیل نتایج این تست سرعت اینترنت را پیدا کنید.

هنگام عضویت در اشتراک اینترنتی بسیار پر سرعت یا پر سرعت با رایگان ، اپراتور حداکثر سرعت نظری اینترنت را با توجه به پیشنهاد بلکه فناوری قابل دسترسی در خانه شما به شما می دهد. بنابراین جریان واقعی اتصال اینترنت شما نیست بلکه یک تخمین است. بنابراین برای دانستن سرعت واقعی پهنای باند خود در خانه با رایگان ، می توانید تست اتصال اینترنت را نیز به نام تست سرعت انجام دهید.

تست بدهی رایگان: چرا این کار را انجام دهید ?

تست جریان آزاد

شما یک مشترک Freebox دارید و متوجه کاهش کیفیت اتصال یا کاهش سرعت اینترنت خود هستید ? انجام یک تست جریان آزاد به شما امکان می دهد فقط در چند لحظه سرعت واقعی اتصال اینترنت خود را در خانه بدانید. بنابراین آزمون بدهی اینترنت به شما امکان می دهد در مورد وضعیت خط خود اطلاعات بیشتری کسب کنید.

به یاد داشته باشید که وقتی در اشتراک Freebox خود مشترک هستید ، مانند هر ارائه دهنده دسترسی به اینترنت ، اپراتور رایگان به شما می دهد سرعت اینترنت نظری حداکثر بسته به نوع اتصال قابل دسترسی در محل اقامت شما ، یعنی ADSL ، VDSL یا فیبر نوری در دسترس است. مراقب باشید ، این فقط تخمین جریان است. در شرایط واقعی ، شما جریان اینترنت آزاد است می تواند متفاوت باشد.

توجه داشته باشید که هرچه فناوری موجود در محل اقامت شما با اپراتور رایگان باشد ، می توانید یک تست فیبر رایگان یا یک آزمایش ADSL را برای اتصال خود انجام دهید تا از بدهی واقعی اینترنت خود پیدا کنید.

به طور خلاصه ، انجام یک تست جریان در خط اینترنت رایگان شما به شما امکان می دهد با دستیابی به عملکرد ارتباط خود را دقیقاً اندازه گیری کنید:

 • جریان سراشیبی,
 • میزان سرعت,
 • زمان تأخیر (پینگ).

نحوه انجام تست بدهی اینترنت رایگان ?

عملکرد تست جریان آزاد

اندازه گرفتن جریان دقیق خط آزاد شما, این روند ساده ، رایگان و سریع است. برای تشخیص این اتصال اینترنت با Freebox ، باید:

 1. به صفحه تست بدهی دسترسی پیدا کنید,
 2. روی دکمه “راه اندازی تست” کلیک کنید,
 3. چند ثانیه صبر کنید در حالی که ابزار اتصال رایگان شما را آزمایش می کند.

پس از اتمام تست اتصال اینترنت رایگان ، نتایج به طور مستقیم در صفحه تست سرعت نمایش داده می شوند.

قبل از راه اندازی تست اتصال رایگان چه کاری باید انجام دهید ?

برای انجام آزمایش جریان آزاد در شرایط بهینه, و سرعت دقیق اتصال اینترنت خود را با Freebox خود اندازه گیری کنید ، مهم است که قبل از شروع تست سرعت برخی اقدامات احتیاطی را انجام دهید:

 • تمام صفحات وب باز را به جز صفحه تست اتصال ببندید,
 • بارگیری های فعلی را متوقف کنید,
 • نرم افزار باز را روی رایانه متوقف کنید که می تواند از جریان استفاده کند,
 • کامپیوتر خود را با یک کابل اترنت برای نتیجه حتی عادلانه تر به جعبه اترنت وصل کنید.

توصیه می شود تست بدهی رایگان را چندین بار دوباره انجام دهید در ساعات مختلف روز بلکه به روزهای مختلف برای به دست آوردن یک مقدار متوسط. در واقع ، عوامل خاصی مانند زمان انجام آزمایش بر نتایج آزمایش سرعت تأثیر می گذارد.

نحوه تفسیر نتایج آزمون جریان آزاد ?

برای نتایج آزمون جریان آزاد را تفسیر کنید, در ابتدا درک عملکرد شاخص های اندازه گیری مهم است.

برای تعیین عملکرد اتصال اینترنتی خود در خانه ، آزمایش جریان در چند ثانیه انجام می شود:

 • آزمایش پینگ یعنی اندازه گیری زمان تأخیر اتصال شما,
 • یک تست بدهی پذیرش ، یعنی اندازه گیری سرعت پایین روی خط شما,
 • یک آزمایش حمل و نقل ، یعنی محاسبه میزان نرخ در اتصال شما.

توجه داشته باشید که هرچه سرعت اندازه گیری شده در خط آزاد شما زیاد باشد ، اتصال اینترنت شما با Freebox بیشتر کارآمد است.

آیا می دانید ? سرعت در مگابیت / دوم (مگابایت بر ثانیه) و گیگابیت / دوم (GB / s) اندازه گیری می شود. آزمون پینگ در میلی ثانیه محاسبه می شود.

پینگ

تأخیر یعنی پینگ مربوط به زمانی است که بین ارسال و دریافت اطلاعات جریان می یابد. بنابراین پینگ زمان واکنش اتصال به اینترنت شما را اندازه گیری می کند. هرچه زمان تأخیر کمتر باشد ، اتصال اینترنتی شما در خانه واکنش نشان می دهد.

جریان سراشیبی

جریان سراشیبی Debit Download یا Reception نیز با انتقال داده هایی که از اینترنت به دستگاه خود دریافت می کنید مطابقت دارد. آزمون بدهی اینترنت بنابراین سرعت بارگیری از شبکه را بررسی می کند. سرعت وب سایت های وب سایت ها یا حتی بارگیری پرونده ها از سرعت دسترسی به اینترنت استفاده می کند.

میزان سرعت

میزان سرعت, به نام بارگذاری یا حتی حمل و نقل ، با جریان داده ای که از دستگاه خود به شبکه اینترنتی ارسال می کنید مطابقت دارد. این مقدار برای انتقال پرونده ها به پیوست ها به ایمیل های خود به عنوان مثال ، یا هنگام بارگیری عکس در شبکه های اجتماعی ضروری است.

جیگ چیست ?

اندازه دیگری که در آزمایش جریان ADSL یا فیبر موجود است ، جیگ. این اندازه گیری در میلی ثانیه (MS) بیان شده است و مطابق با تغییر در تأخیر است. به طور مشخص ، اگر اندازه گیری جیگ در تست بدهی مطرح شود ، به این معنی است که زمان تأخیر متفاوت است و بنابراین ، اتصال اینترنت شما دشوار است.

جریان اتصال به اینترنت با رایگان موجود است

ارائه دهنده دسترسی رایگان اینترنت یک کاتالوگ بسیار کامل از پیشنهادات Freebox ارائه می دهد. جدا از اشتراک کریستال Freebox که فقط در سرعت بالا با ADSL قابل دسترسی است ، تمام پیشنهادات Freebox از رایگان با توجه به صلاحیت نوری ، ADSL یا VDSL شما قابل دسترسی است. بسته به نرخ آزاد ، نرخ جریان ممکن است متفاوت باشد.

جریان فیبر رایگان ارائه می شود

جریان فیبر رایگان فرزندان هزینه های شروع
1 گیگابایت در ثانیه 700 مگابایت در ثانیه
انقلاب 1 گیگابایت در ثانیه 700 مگابایت در ثانیه
یک جعبه آزاد 1 گیگابایت در ثانیه 700 مگابایت در ثانیه
پاپ آزاد 5 گیگابایت در ثانیه 700 مگابایت در ثانیه
دلتا 8 گیگابایت در ثانیه 700 مگابایت در ثانیه

در صورت واجد شرایط بودن برای شبکه فیبر رایگان ، تأمین کننده حداکثر جریان قطعی نظری 1 گیگابایت در ثانیه و حداکثر میزان مبلغ نظری 700 مگابایت در ثانیه را با جعبه اشتراک های اینترنت مینی 4K ، انقلاب و یک ارائه می دهد.

با ارائه Delta Freebox Delta و Freebox Delta S ، حداکثر سرعت سقوط به لطف فناوری 10G Epon و 600 مگابایت در ثانیه در Pruction Up 8 گیگابایت در ثانیه است.

با راهنمای ما در مورد واجد شرایط بودن فیبر رایگان مشورت کنید تا دریابید که آیا محل اقامت شما با فیبر سازگار است.

آیا می دانید ? رکورد جریان در فرانسه به صورت رایگان برگزار می شود. در واقع ، یک مشترک فیبر دلتا Freebox جریان نزولی 8190 مگابایت در ثانیه یا 8.2 گیگابایت در ثانیه را بدست آورده است !

جریان ADSL رایگان در دسترس است

جریان DSL رایگان فرزندان هزینه های شروع
70 مگابایت در ثانیه در VDSL
20 مگابایت در ثانیه در ADSL
1 مگابایت در ثانیه
انقلاب 70 مگابایت در ثانیه در VDSL
20 مگابایت در ثانیه در ADSL
1 مگابایت در ثانیه
یک جعبه آزاد 70 مگابایت در ثانیه در VDSL
20 مگابایت در ثانیه در ADSL
1 مگابایت در ثانیه
پاپ آزاد 70 مگابایت در ثانیه در VDSL
20 مگابایت در ثانیه در ADSL
1 مگابایت در ثانیه
دلتا حداکثر 300 مگابایت در ثانیه در 4 گرم
70 مگابایت در ثانیه در VDSL
20 مگابایت در ثانیه در ADSL
1 مگابایت در ثانیه

اگر اسکان شما هنوز واجد شرایط بودن فیبر رایگان نیست ، می توانید با ADSL یا با فناوری VDSL که از طرف خود ، جریان های خود را افزایش می دهد ، از پیشنهادات Freebox با سرعت بالا بهره مند شوید.

 • در ADSL ، بسته به طول خط ، جریان قطره آزاد به طور کلی بین 1 مگابایت در ثانیه و 15 متر بر ثانیه است و میزان سرعت اغلب کمتر از 1 مگابایت در ثانیه است.
 • در VDSL ، سرعت رو به پایین بین 15 مگابیت در ثانیه و 50 مگابایت بر ثانیه است و سرعت قائم می تواند برای کوتاهترین خطوط به 8 مگابایت بر ثانیه برسد.

Delta Freebox یک استثنا است. این در واقع تنها جعبه اینترنت است که از یک فناوری جمع آوری XDSL+4G بهره مند می شود. هنگامی که اتصال اینترنت ADSL شما خیلی کند است ، روتر 4G که در Delta Freebox به طور خودکار ادغام می شود. بنابراین می توانید با ترکیب دو فناوری ، حداکثر 300 مگابایت در ثانیه به دست بیاورید.

چرا نتایج خروجی تست متفاوت است ?

عوامل مختلفی وجود دارد که می آیند مستقیماً بر نتایج آزمون جریان آزاد تأثیر می گذارد. آنها هنگام خواندن نتایج آن باید مورد توجه قرار گیرند.

اول از همه ، شما باید زمان انجام آزمایش بدهی رایگان را در نظر بگیرید ، به خصوص برای اتصالات ADSL. در واقع ، در طی برخی از “ساعت های سنبله” ، اتصال به صورت رایگان می تواند کندتر از روز باشد ، نتیجه اوج اتصال.

سپس بدیهی است که شما بین اتصال ADSL و اتصال فیبر همان جریان را به دست نمی آورید. اگر تست جریان آزاد را از یک خط تلفن همراه رایگان انجام دهید یکسان است.

چگونه می توان سرعت اتصال را با Freebox من بهبود بخشید ?

برای جریان آزاد خود را بهبود بخشید و بنابراین از یک ناوبری روانتر و سریعتر لذت ببرید ، می توان چندین عمل ساده و سریع را انجام داد:

 • برای بازگرداندن اتصال بهتر اینترنت می توانید مجدداً آزاد شده خود را مجدداً تنظیم کنید. این عمل به Freebox اجازه می دهد تا به روزرسانی های خود را به درستی انجام دهد و بنابراین مشکلات اتصال خاصی را حل می کند. توجه داشته باشید که برای تنظیم مجدد یک جعبه اینترنت ، فقط باید آن را خاموش کرده و آن را روشن کنید.
 • همچنین می توانید به جای شبکه WiFi از یک کابل اترنت استفاده کنید تا از تداخل هایی که باعث تخریب جریان می شود جلوگیری کنید.
 • جدیدترین جعبه های اینترنتی (Delta Freebox ، Freebox Pop) WiFi کارآمد تری دارند. با تشکر از فناوری “WiFi Smart” ، تنظیمات WiFi از Freebox شما به طور خودکار برای بهینه سازی بهتر پیکربندی می شوند.

به تازگی ، رایگان برنامه ای را برای کنترل جعبه اینترنت شما ارائه داده است: برنامه “Freebox Connect” . در این برنامه ، تمام اطلاعات مربوط به Freebox و جریان آن را پیدا خواهید کرد. شما به تمام دستگاه های متصل به Freebox خود دسترسی دارید و امکان قطع آنها در یک کلیک.

اتصال آزاد

و در آخر ، شما ممکن است از a استفاده کنید تقویت کننده اینترنت برای بهره مندی از ارتباط بهتر با Freebox خود و این به خصوص هنگامی که دستگاه شما در مکانی به دور از مکانی است که مودم رایگان در آن قرار دارد. به عنوان مثال می توانید یک کیت CPL (شامل جعبه های خاص Freebox) نصب کنید یا حتی یک تکرار کننده WiFi را نیز بدست آورید تا سیگنال موجود در محل اقامت خود را افزایش دهد. با Delta Freebox Pop و Freebox خود ، یک تکرار کننده WiFi رایگان ارائه می دهید.

سؤالات متداول در آزمون جریان آزاد

نحوه انجام یک تست جریان آزاد ?

CableReview یک تست سرعت رایگان برای ارزیابی اتصال اینترنت Freebox شما طراحی کرده است. به این صفحه بروید ، سپس بر روی دکمه “شروع تست” کلیک کنید. ابزار ما مسئول اندازه گیری نزولی و قائم و همچنین پینگ و جیگ خواهد بود.

چگونه می توان جریان رایگان خود را بهبود بخشید ?

راه حل های زیادی برای بهبود اتصال رایگان شما وجود دارد: اتصال اترنت ، تکرار WiFi ، بهینه سازی تنظیمات جعبه … ما در این مقاله همه چیز را برای شما توضیح می دهیم.

ثبت نام در خبرنامه Tons of Cableereview

قبل از هر کس دیگری به برنامه های خوب در جعبه های اینترنتی ، بسته های تلفن همراه و اشتراک های جریان هشدار داده شود !

✅ 1 ایمیل در هفته ، بدون هرزنامه !

تست جریان آزاد: چگونه می توان عملکرد Freebox خود را دانست ?

تست جریان به صورت رایگان

پس از تحمیل خود با انتخاب بسته های ارزان قیمت ، رایگان تصمیم گرفت با ارائه جعبه های مختلف اینترنتی ، پیشنهاد خود را متنوع کند. اکنون می توان هفت پیشنهاد اینترنتی مختلف را در کاتالوگ ارائه دهنده دسترسی پیدا کرد. این به او اجازه می دهد تا تمام نیازهای مصرف کننده را تأمین کند. در واقع ، یافتن آن امکان پذیر است جعبه های اینترنتی فیبر نوری ، جعبه های ADSL یا حتی یک جعبه 4G.

هنگامی که می خواهید جعبه های اینترنتی خود را تغییر دهید ، نگرانی اصلی در کیفیت جریان ها نهفته است. اگرچه رایگان ترین جریانهای موجود در بازار را برجسته می کند ، به خصوص در مورد پیشنهادات فیبر نوری ، باید این را در نظر داشته باشیماینها فقط ارزشهای نظری هستند. در عمل ، فقط یک آزمایش بدهی به شما امکان می دهد بدانید که چیست. در اینجا همه چیزهایی است که شما باید در مورد تست بدهی در جعبه های رایگان اینترنت بدانید.

تحقق و تفسیر یک آزمون جریان آزاد

همه مشترکین رایگان می توانند تست سرعت را به سرعت و به سادگی انجام دهید. در حقیقت ، این آزمون به اندازه گیری سه مقدار اساسی می رسد: جریان سراشیبی ، که به آن بارگیری نیز می رسد ، نرخ افزایش ، همچنین حمل و نقل و همچنین تأخیر ، که به طور کلی توسط این اصطلاح تعیین می شود پینگ. با انجام یک آزمایش جریان آزاد ، بنابراین مهم است که دقیقاً بدانیم این سه مقدار چیست و چه چیزی را نشان می دهد. در اینجا روش انجام این تجزیه و تحلیل به سرعت در خانه آورده شده است.

روش انجام تست جریان با جعبه اینترنت رایگان آن

همه مصرف کنندگان این امکان را دارند که هنگام اتصال به جعبه اینترنت رایگان خود ، یک آزمایش جریان را مستقیماً در خانه انجام دهند. برای این ، شما باید به سمت a مراجعه کنید تست سرعت این مراقبت خواهد شد سه مقدار اساسی اتصال به اینترنت را اندازه گیری کنید.

SpeedTest: آزمایش کیفیت اتصال اینترنتی رایگان آن

برای اطلاع از عملکرد جعبه اینترنت رایگان خود ، به یک تست بدهی نیاز دارید.

برای اینکه این آزمون در بهترین شرایط ممکن انجام شود ، باید چندین نکته اساسی در نظر گرفته شود. در ابتدا ، شما باید اطمینان حاصل کنید که هیچ عنصر خارجی در این لحظه دقیق از اتصال استفاده نمی کند. این به عنوان مثال می تواند دستگاه های متصل به Wi-Fi مانند تلفن های هوشمند ، چاپگر یا رایانه لوحی باشد. هنگامی که بسیاری از دستگاه ها به طور همزمان از شبکه استفاده می کنند ، آزمایش جریان می تواند مغرضانه باشد.

توجه داشته باشید که برای آن ضروری است تمایز اتصال از طریق کابل اترنت و اتصال Wi-Fi. در حقیقت ، هنگامی که اتصال توسط کابل مستقیماً به جعبه اینترنت متصل می شود ، جریان ها همیشه بیشتر هستند. در مقابل ، نرخ جریان Wi-Fi می تواند بسیار مهمتر باشد.

هنگامی که همه شرایط را برآورده کرد ، امکان پذیر است آن را راه اندازی کنید تست سرعت زیر با کلیک بر روی “راه اندازی آزمون”.

تست جریان آزاد: نحوه تفسیر نتایج ?

پس از انجام آزمایش بدهی, مقادیر مختلف نمایش داده می شوند. همانطور که در بالا ذکر شد ، این مهم است که دقیقاً بدانیم که آنها چه چیزی را بیان می کنند تا یک ایده مشخص از جریان واقعی جعبه اینترنت رایگان آن را بدست آورند.

اندازه گیری آزمایش بدهی به طور خلاصه:

 • سرعت نزولی: این سرعت بارگیری یک اتصال است. در حقیقت ، هرچه مقدار بالاتر باشد ، بارگیری سریعتر انجام می شود. این به طور کلی مهمترین مقدار در طول آزمایش جریان است.
 • میزان سرعت : برعکس ، این مقدار به شما امکان می دهد با ارسال وضعیت اتصال اینترنتی رایگان را بدانید. مقدار به طور کلی پایین تر از بارگیری است.
 • زمان تأخیر: همچنین به نام پینگ, این زمانی است که اطلاعات را برای ایجاد سفر برگشت بین رایانه و سرور مورد نظر قرار می دهد. بر خلاف جریان ، این مقدار در MB/s بیان نمی شود ، بلکه در میلی ثانیه است. علاوه بر این ، بر خلاف جریان ، این مقدار باید تا حد امکان کم باشد تا بهینه تلقی شود.

جریان نظری و جریان واقعی: چه تفاوت هایی ?

با عضویت در جعبه اینترنت ، ارائه دهنده خدمات اینترنتی بدهی مرتبط با پیشنهادات خود را نشان می دهد. این یک است جریان نظری. در واقع ، هنگامی که رایگان جریان 1 گیگابایت بر ثانیه برای بارگیری برای انقلاب Freebox خود را نشان می دهد ، مشترکان تضمین نمی کنند از این جریان استناد شده استفاده کنند. عوامل مختلف در نظر گرفته می شوند. نرخ جریان نظری فقط حداکثر سرعت قابل دستیابی را نشان می دهد. به طور روزانه ، توجه به جریان های واقعی کمتر مهم است.

جعبه اینترنت: جریان های احتمالی Freebox آن چیست؟ ?

برای به دست آوردن ایده ای از کیفیت اتصال اینترنتی آن ، باید مقادیر نظری برجسته شده توسط شبکه های ثابت را در نظر بگیرید. در حقیقت ، برای استفاده از یک جریان بسیار جذاب ، شما باید بتوانید از فناوری فیبر نوری بهره مند شوید. دومی سرعت اتصال بسیار برتر از ADSL است. نکته دیگر نیز باید مورد توجه قرار گیرد: سرعت نظری ارائه دهنده دسترسی. بسته به جعبه اینترنت ، این نکته در واقع می تواند متفاوت باشد. این به ویژه در کاتالوگ رایگان صادق است.

ADSL ، VDSL ، فیبر نوری و جعبه 4G: جریان قابل دسترسی چیست ?

بسته به فناوری مورد استفاده ، که به صلاحیت خانواده بستگی دارد ، سرعت قابل دسترسی یکسان نیست. به عنوان مثال مصرف کنندگان از فیبر نوری می توانند از آن لذت ببرند امیدوارم از سرعت تقریباً 1 گیگابایت در ثانیه. البته این فقط یک سرعت نظری است و سایر عوامل باید مورد توجه قرار گیرند. با این حال ، در اینجا ، به عنوان یک نشانه ، جریان های مختلف توسط شبکه های مختلف که توسط ارائه دهندگان دسترسی به اینترنت استفاده می شود.

SPEEDTEST رایگان

جریان اتصال به اینترنت بدیهی است به فناوری مورد استفاده بستگی دارد.

 • ADSL: حداکثر جریان قابل دسترسی به 15 مگابایت در ثانیه برای بارگیری و 2 مگابایت در ثانیه در ارسال. با این حال ، گاهی اوقات ، ممکن است یک جریان نزولی را که می تواند به 20 مگابایت در ثانیه برسد ، یادداشت کنید. درباره پینگ, ADSL به طور کلی اجازه می دهد تا تأخیر واقع شود بین 50 تا 60 میلی ثانیه.
 • VDSL: فناوری VDSL مربوط به خطوط ADSL است که کمتر از یک کیلومتر را ایجاد می کند و جریان های جذاب تری را ایجاد می کند. در صورت لزوم ، مشترکین می توانند از سرعت نظری استفاده کنند 100 مگابایت در ثانیه برای بارگیری و 15 مگابایت در ثانیه در ارسال. در پینگ تعمیر شد بین 40 تا 50 میلی ثانیه در بهترین شرایط.
 • فیبر نوری : فیبر نوری به رونق در آنچه که معمولاً “سرعت بسیار بالا” گفته می شود اجازه داده است. سرعت اتصال برجسته بسیار بالاتر از آنچه ADSL با جریان های نظری ارائه می دهد که می توانند به آن برسند 1 گیگ بر ثانیه برای بارگیری, حتی در بعضی موارد 10 گیگابایت در ثانیه ، و 600 مگابایت در ثانیه در ارسال. در پینگ است کمتر از 10 میلی ثانیه, که دور از ناچیز است.
 • 4G: مصرف کننده هایی که در جعبه 4G رایگان مشترک شده اند نیز می توانند از سرعت اتصال بهینه بهره مند شوند. در این حالت ، جریان های نظری روی آن تنظیم شده است 300 مگابایت در ثانیه برای بارگیری و 50 مگابایت در ثانیه در ارسال. در پینگ ثابت شده است که بین 30 و 50 میلی ثانیه برای کسانی که از بهترین شرایط ممکن بهره مند می شوند.

بهینه سازی جریان جعبه اینترنت

همچنین این روش را برای تقویت اتصال به اینترنت خود بخوانید

جریان های نظری ارائه شده توسط جعبه های اینترنتی رایگان مختلف چیست؟ ?

تمام جعبه های اینترنتی رایگان سرعت نظری یکسان را ارائه نمی دهند. در مورد جعبه های ADSL ، سرعت های پیش بینی شده بسیار مهمتر از فیبر نوری خواهد بود. علاوه بر این ، رایگان تصمیم گرفته است جعبه های اینترنتی را ارائه دهد حق بیمه به خصوص از نظر سرعت اتصال جالب است. از طرف جامع ترین جعبه های ارائه دهنده خدمات اینترنت ، واقعاً امکان پذیر است توجه داشته باشید برای بارگیری حداکثر 8 گیگ بر ثانیه جریان دارد.

جریانهای برجسته شده توسط جعبه های اینترنتی فیبر نوری مختلف آن:

 • Freebox Mini 4K: 1 گیگ بر ثانیه برای بارگیری و 600 مگابایت در ثانیه در ارسال.
 • انقلاب Freebox: 1 گیگ بر ثانیه برای بارگیری و 600 مگابایت در ثانیه در ارسال.
 • Freebox One: 1 گیگ بر ثانیه برای بارگیری و 600 مگابایت در ثانیه در ارسال.
 • Freebox Pop: 5 گیگ بر ثانیه برای بارگیری و 700 مگابایت در ثانیه در ارسال به اشتراک گذاشته شده است.
 • Delta S و Delta Freebox: 8 گیگ بر ثانیه برای بارگیری و 700 مگابایت در ثانیه در ارسال.
 • جعبه 4G رایگان: 320 مگابایت در ثانیه برای بارگیری و 50 مگابایت در ثانیه در ارسال.

در مورد جریان ADSL چه چیزی ?

از طرف ADSL ، جریان های نظری برجسته برای همه جعبه های اینترنتی یکسان است. ISP سرعت اتصال را ارائه می دهد که می تواند به آن برسد 15 مگابایت در ثانیه برای بارگیری و 1 مگابایت در ثانیه در ارسال. با توجه به شبکه VDSL ، جریان های نظری هستند 50 مگابایت در ثانیه برای بارگیری و 8 مگابایت در ثانیه در ارسال, مهم نیست جعبه اینترنت انتخاب شده.

اتصال به اینترنت بد در یک جعبه آزاد: چه کاری انجام شود ?

برخی از مشترکین متأسفانه با جریان های روزانه بد روبرو هستند. هنگامی که این نوع مشکل طول می کشد ، این می تواند به خصوص معلولیت باشد. برخی از راه حل ها برای سعی کنید بر مشکل اتصال اینترنت بد غلبه کنید با جعبه آزاد. در اینجا همه چیزهایی است که شما باید در مورد آن بدانید.

از عملکرد مناسب جعبه اینترنت رایگان آن اطمینان حاصل کنید

اول ، اتصال به اینترنت بد می تواند به دلیل تجهیزاتی باشد که به درستی کار نمی کند. قبل از تماس با خدمات رایگان مشتری ، برای آن ضروری است از عملکرد مناسب جعبه اینترنت خود اطمینان حاصل کنید. برای انجام این کار ، در اینجا چند نکته وجود دارد:

 • اطمینان حاصل کنید که کابل متصل به جعبه اینترنت و سوکت فیبر ADSL/فیبر نوری یک وضعیت خوب و به درستی متصل است
 • در مورد اتصال کابل اترنت: بررسی کنید که اتصال به درستی انجام شده است و کابل شرایط خوبی است.

اگر همه چیز از این نظر به نظر می رسد ، پس باید به راه حل های دیگر موجود برای غلبه بر ارتباط بد با اینترنت روی آورید.

کلید Wi-Fi رایگان را اصلاح کنید

برای خواندن نحوه تغییر کد Wi-Fi رایگان خود ?

برای حل یک مشکل اتصال ، جعبه اینترنت رایگان خود را تنظیم مجدد کنید

در صورتی که به نظر می رسد تمام تجهیزات کار می کنند ، راه حل می تواند باشد جعبه اینترنت خود را مجدداً راه اندازی کنید. اگر این دستکاری ساده کافی نباشد ، می تواند تنظیم مجدد تجهیزات آن جالب باشد. برخلاف آنچه ممکن است برخی فکر کنند ، این دستکاری بسیار ساده است و به زمان زیادی احتیاج ندارد.

جعبه اینترنت رایگان: تنظیم مجدد

تنظیم مجدد جعبه اینترنت رایگان آن می تواند مشکلات اتصال را حل کند.

بنابراین هرکسی می تواند جعبه اینترنت رایگان خود را به سرعت تنظیم مجدد کند و سعی کند مشکل اتصال بد اینترنت را حل کند.هنگام راه اندازی مجدد جعبه اینترنت خود ، همیشه توصیه می شود حداقل ده ثانیه صبر کنید قبل از برگرداندن آن. وقتی می خواهید یک مشکل اتصال را حل کنید ، این زمان انتظار ضروری است.

در صورت بروز مشکل با Freebox خود با خدمات مشتری تماس بگیرید

در برخی شرایط ، راه حل ممکن است به سرعت نباشد. بنابراین لازم است با خدمات مشتری ارائه دهنده دسترسی به اینترنت خود تماس بگیرید. قبل از فرود تلفن و رسیدن به رایگان ، هنوز هم توصیه می شود بررسی کنید که یک شکست عمومی در حال انجام نیست. برای این کار ، شما باید به سمت سایتی مانند DownDetector روی آورید. این دستگاه به شما امکان می دهد تا به سرعت خرابی های فعلی را از اپراتورها و ارائه دهندگان دسترسی بخوانید.

در صورت عدم موفقیت در حال انجام است ، خدمات مشتری رایگان تماس با شما ضروری است. برای این کار ، امکان پذیر است 3244. توجه داشته باشید که همچنین می توانید از طریق یک سیستم Visio-Conference به یک مشاور برسید. برای انجام این کار ، شما باید به منطقه مشتری رایگان خود متصل شوید.

آیا می توان در مورد اتصال به اینترنت ضعیف ، جعبه اینترنت خود را خاتمه داد ?

در صورتی که خدمات رایگان مشتری نتواند راه حل بهینه برای مشکل را پیدا کند ، خاتمه برای بسیاری از کافی ترین راه حل ها باقی مانده است. با این حال ، قبل از پایان دادن به قرارداد شما باید نکات مهمی را در نظر گرفته شود. اول از همه, دوره تعهد تحمیل شده توسط شرکت ضروری است. در حقیقت ، مشترکان امکان خاتمه دادن به قبل از پایان این دوره را ندارند ، مگر اینکه هزینه های خاتمه را بپردازند.

با این حال ، وجود دارد شرایطی که خاتمه قبل از پایان دوره تعهد و بدون هزینه امکان پذیر باشد. این برای برجسته کردن دلایلی است که مشروعیت در نظر گرفته می شود. برای انجام این کار ، شما باید به سمت قرارداد اشتراک خود برگردید. دومی تصریح می کند که دلایلی که ممکن است مشترک را برای خاتمه دادن به صورت رایگان رها کند. در میان این دلایل ، این واقعیت وجود دارد که اپراتور نتوانسته است خدمات صحیح ارائه دهد. این نکته باید اثبات شود.

امکانات مختلف برای خاتمه جعبه اینترنت رایگان شما:

 • یک نامه ثبت شده را به ارائه دهنده دسترسی به اینترنت خود ارسال کنید که درخواست خاتمه را ارائه می دهد.
 • با خدمات رایگان مشتری تماس بگیرید.
 • به فضای مشترک آنلاین خود متصل شوید.
 • بگذارید ارائه دهنده دسترسی جدید آن از طریق حمل شماره ثابت خاتمه دهد.