انتقال تماس نارنجی: نحوه فعال کردن آن و غیرفعال کردن آن?, راه حل ما برای انتقال تماس نارنجی

راه حل ما برای انتقال تماس نارنجی

Contents

گزینه ارجاع به صورت رایگان در پیشنهادات خاص گنجانده شده است:

انتقال تماس نارنجی: نحوه فعال سازی و غیرفعال کردن آن ?

انتقال تماس نارنجی

شما نمی خواهید در هر شرایطی هیچ تماس تلفنی را از دست بدهید ? انتقال تماس نارنجی به شما امکان می دهد تماس های خود را به خط ثابت یا تلفن همراه مورد نظر خود هدایت کنید ! در این راهنما ، ما در مورد هر آنچه را که باید در مورد تماس با نارنجی بدانید برای شما تعریف می کنیم: چگونه می توان آن را از یک موبایل یا ثابت فعال کرد ، انواع مختلفی از نقل و انتقالات تماس ارائه شده در اپراتور یا حتی چقدر است هزینه خدمات است.

 • ضروری
 • انتقال تماس گزینه ای است که اجازه می دهد تماسهای برگشتی دریافت شده از یک ثابت یا موبایل به شماره تلفن دیگری.
 • مشتریان موبایل نارنجی می توانند انتخاب کنند 4 نوع انتقال تماس با توجه به وضعیت: انتقال منظم, در صورت بدون پاسخ, در صورت’عدم دسترسی یا در مورداشتغال از خط.
 • فراخوان فراخوانی برای پیشنهادات LiveBox و بسته های نارنجی موبایل ، اما صورتحساب 0.11 یورو هر فعال سازی جدید. مشتری تنها باید در گزینه مشترک شوید 1.50 یورو در هر ماه.

transfer انتقال تماس نارنجی چیست ?

انتقال تماس ، همچنین نامیده می شود تماس تلفنی, خدماتی است که دارای پیشنهادات اینترنتی خاص ، ثابت و موبایل از نارنجی است. این گزینه فعال و پیکربندی شده است از تلفن ثابت یا تلفن همراه به منظور هدایت خودکار تماس هایی که دریافت می کنید به تعداد مورد نظر خود ، به طور سیستماتیک یا با توجه به یک وضعیت خاص ،.

چرا از مراجعه به تماس استفاده کنید ?

تماس برگشت در همه شرایط قابل دسترسی باشید, که در انتقال تماس از خط ثابت یا موبایل خود به خط تلفن همراه/ثابت مورد نظر خود. به عنوان مثال ، اگر انتظار دارید یک تماس عمده در خط ثابت خود داشته باشید ، می توانید به این سرویس مراجعه کنید ، اما در خانه خود نیستید. به همین ترتیب ، می توانید تماس های دریافت شده در انتقال تلفن همراه خود را به شماره ثابت یا موبایل دیگر ، در صورتی که منتظر تماس مهم هستید و به زودی باتری ندارید.

انواع مختلف نقل و انتقالات تماس در نارنجی چیست ?

4 نوع انتقال تماس در نارنجی وجود دارد که باید مطابق تنظیمات برگزیده شما پیکربندی شوند:

 • ارجاع تجدید نظر “سیستماتیک” : تمام تماس های مربوط به خط شما به شماره مورد نظر ، چه ثابت یا موبایل هدایت می شوند
 • انتقال تماس “در صورت اشغال” : اگر در حال حاضر با خبرنگار دیگر آنلاین باشید ، انتقال تماس صورت می گیرد و به پست صوتی اشاره دارد
 • مراجعه به درخواست تجدید نظر “در صورت عدم پاسخ” : تماس ها به خط دیگری منتقل می شوند اگر جواب نمی دهید یا به سمت پیام صوتی شما ؛
 • انتقال تماس “در صورت عدم دسترسی” : وقتی تلفن شما دیگر شبکه را ضبط نمی کند ، تماس ها به تعداد مورد نظر شما ارسال می شود ، خاموش است یا دیگر باتری ندارد.

انتقال تماس بین المللی

سرویس انتقال تماس به یک خط ثابت یا موبایل اشاره دارد کلانشهر فرانسه یا در یک منطقه خارج از کشور . اگر می خواهید تماس های خود را به یک خط به خارج از کشور منتقل کنید ، باید درگزینه انتقال تماس بین المللی. فعال سازی فقط با تماس با خدمات مشتری نارنجی به 3900. هزینه ارتباطات بر اساس قیمت ارتباطات بین المللی اعمال شده برای برنامه موبایل نارنجی شما (یا اینترنت/اشتراک ثابت شما) است.

�� تماس نارنجی رایگان است ?

گزینه ارجاع به صورت رایگان در پیشنهادات خاص گنجانده شده است:

 • بسته های متحرک نارنجی, به جز بسته های مسدود شده و موبایل
 • پیشنهادات اینترنتی Orange LiveBox از طریق تلفن اینترنتی (VOIP) ؛
 • اشتراک تلفن ثابت بهینه من.

اگر اشتراک دیگری مانند اشتراک اصلی تلفن ثابت (19.96 یورو در ماه + + هزینه ارتباطات) داشته باشید ، مجبور خواهید بود مشترک شدن در گزینه ارجاع تماس (بدون تعهد) برای 1.50 یورو در ماه (در یک شهر). شما می توانید گزینه را در هر زمان و بدون هیچ هزینه ای خاتمه دهید. علاوه بر این ، هر زمان که انتقال تماس را فعال کردید ، نارنجی شما را شارژ می کند 0.11 یورو (اگر در یک پیشنهاد بهینه مشترک شده اید نیز این مورد است). از طرف دیگر غیرفعال کردن سرویس است, رایگان.

هزینه ارتباطات

در بیشتر موارد ، تماس با تماس است بسته بندی کردن به عنوان یک تماس کلاسیک و بنابراین هیچ هزینه اضافی ایجاد نمی کند . از طرف دیگر ، در صورت انتقال تماس از خط ثابت خود به شماره ای که در پیشنهاد خود درج نشده است ، می توانید تماس را صورتحساب دهید (به عنوان مثال: به یک تلفن همراه در حالی که ثابت شما شامل تماس های نامحدود به موبایل نیست).

پس از آن ممکن است عاقلانه باشد که در این گزینه مشترک شوید نامحدود ثابت به موبایل (5 یورو در هر ماه بدون تعهد) یا 1 ساعت تماس با موبایل (3 € در هر ماه بدون تعهد) ، به طوری که هنگام تماس با خط ثابت شما به موبایل شما توسط نارنجی صورت نگرفته است.

در صورتی که تو تماس های شما را از خط تلفن همراه شما منتقل می کند (به استثنای پیام صوتی) در حالی که در خارج از کشور هستید ، قیمت های زیر با توجه به منطقه ای که در آن قرار دارید اعمال می شود:

 • از مناطق DOM/اروپا/سوئیس/آندورا: 0.38 €/دقیقه ؛
 • از مناطق Maghreb/Türkiye/ایالات متحده آمریکا/کانادا: 1.73 یورو در دقیقه ؛
 • از بقیه جهان: 4.30 یورو در دقیقه.

بازگشت حق بیمه

مشتریان LiveBox همچنین امکان مشترک سازی گزینه را دارند بازگشت حق بیمه, پیشنهاد به 2 €/ماه بدون تعهد . این سرویس امکان انتقال تماس های دریافت شده به خط ثابت خود به موبایل یا خط ثابت مورد نظر خود را از چند طریق امکان پذیر می کند:

 1. مرجع تجدید نظر بدون زنگ زدن ؛
 2. فراخوانی همزمان برای خط LiveBox و شماره دوم ؛
 3. آبشار به شماره های دیگر باز می گردد.

علاوه بر این ، یک عملکرد دفتر خاطرات به شما اجازه می دهد منابع تماس خود را با توجه به تاریخ ها و زمان های مورد نظر برنامه ریزی کنید. همچنین می توانید اضافه کنید حداکثر 3 عدد مختلف که تماسهای شما را منتقل می کنند.

�� شما به تعطیلات می روید ? برای بهره مندی از اینترنت در همه جا ، به چند سیم کار فکر کنید (شامل رایگان در برنامه های موبایل نارنجی) !
به بسته های نارنجی با چند سیم مراجعه کنید

�� نحوه انتقال تماس به موبایل نارنجی ?

با تشکر از خدمات تماس های نارنجی, می توانید تماس های دریافت شده را از تلفن همراه خود به تلفن ثابت خود یا به یک تلفن همراه یا خط ثابت دیگر منتقل کنید (چه با یک قرارداد نارنجی همراه باشد یا نه). بسته به وضعیت روبرو شده ، می توان یکی از آنها را انتخاب کرد 4 نوع انتقال تماس نارنجی با وارد کردن یک کد خاص از تلفن همراه خود ارائه می شود.

انتقال تماس منظم

 1. آهنگسازی *21*
 2. شماره تلفن را برای انتقال تماس ها تایپ کنید
 3. کلید را تایپ کنید # سپس روی کلید تماس بگیرید

اگر می خواهید انتقال تماس دیگری را فعال کنید ، در اینجا نحوه ادامه کار آمده است:

 • انتقال تماس “اگر عدم پاسخ” : آهنگسازی ** 61*شماره تلفن*11# ؛
 • انتقال تماس “در صورت عدم دسترسی” : آهنگسازی ** 62*شماره تلفن*11# ؛
 • انتقال تماس “خیلی شلوغ” : آهنگسازی ** 67*شماره تلفن*11#.

شماره تلفن برای نشان دادن یکی از مواردی است که می خواهید تماس های خود را منتقل کنید. همچنین می توانید انتقال تماس موبایل خود را از منطقه مشتری یا برنامه Orange & ME پیکربندی کنید.

☎ نحوه فعال کردن انتقال تماس از نارنجی ثابت من ?

بسته به اینکه آیا شما خط RTC یا تلفن اینترنتی (VOIP) وجود دارد که با پیشنهادات LiveBox وجود دارد ، گزینه های مختلفی برای انتقال تماس از خط ثابت خود امکان پذیر است.

انتقال تماس برای تلفن ثابت RTC خود را فعال کنید (به یک پریز برق وصل شده است)

از خط تلفن شما

تلفن نارنجی ثابت شما (سیمی یا بی سیم) است متصل به یک پریز دیواری ? آهنگسازی *21*شماره تلفن# برای فعال کردن انتقال تماس های ثابت خود به شماره ثابت/تلفن همراه مورد نظر خود.

از سرور آواز

همچنین می توانید سرویس از راه دور از تلفن دیگر (ثابت یا موبایل) با تماس با سرور صدای نارنجی ، که به شما امکان می دهد خدمات پیشنهاد خود را به طور مستقل مدیریت کنید:

 • از یک خط نارنجی در فرانسه : آهنگسازی 3000 ؛
 • از خط اپراتور دیگر در فرانسه : آهنگسازی 09 69 36 3000 ؛
 • از خارج از کشور : آهنگسازی +33 9 69 36 3000.

هنگامی که شماره صالح را در وضعیت خود تشکیل دادید ، این چند مرحله را دنبال کنید انتقال تماس را فعال کنید ::

 1. پس از گوش دادن به پیام پذیرش ، کلید را فشار دهید 2 و تعداد خط تلفن همراه را که می خواهید تماس های خود را به آن منتقل کنید وارد کنید.
 2. وارد کن کلمه عبور 4 -دیجیتالی برای تأیید اینکه شما دارنده خط هستید.
 3. پس از تأیید اعتبار ، کلید را فشار دهید 1 برای برنامه ریزی تماس تلفنی ، سپس به خودتان اجازه دهید راهنمایی و اعتبار خود را تأیید کنید

شما می توانید کد محرمانه خود را با تماس با 3000 از خط ثابت خود در فرانسه و با فشار دادن کلید 1. از منوی مربوط به مدیریت کد محرمانه خود ، انتخاب را انتخاب کنید “برای مدیریت کد محرمانه خود”. سپس دو بار کلید را دو بار تشکیل دهید 1, سپس کد محرمانه خود را وارد کرده و کلید را فشار دهید # برای تایید.

از منطقه مشتری

 1. منطقه مشتری نارنجی خود را شناسایی کنید
 2. به برگه “مدیریت و عیب یابی” بروید و سپس “خدمات خود را مدیریت کنید” ؛
 3. در بخش “خدمات من” ، روی “خدمات بسته 3 (از جمله انتقال تماس)” کلیک کنید
 4. روی “اصلاح” در سمت راست “انتقال تماس” کلیک کنید
 5. شماره خط را که تماس های خود را به آن منتقل می کنید نشان دهید و روی “اعتبارسنجی” کلیک کنید.

انتقال تماس را برای VoIP ثابت خود فعال کنید (به LiveBox خود متصل شده است)

اگر می خواهید انتقال تماس از تلفن ثابت خود را که در جعبه زنده خود وصل شده است فعال کنید ، بسته به آنچه می خواهید انجام دهید ، چندین دستکاری امکان پذیر است.

از تلفن

می توانید ارجاع تماس را مستقیماً از ثابت خود فعال کنید:

 • فراخوانی سیستماتیک را فعال کنید : آهنگسازی *21*شماره تلفن# ؛
 • در صورت عدم تحمل ، مراجعه به پست صوتی را فعال کنید : آهنگسازی *22* ؛
 • در صورت اشغال ، مراجعه به پست صوتی را فعال کنید : آهنگسازی *23*.

با در نظر گرفتن درخواست شما توسط پیام زیر تأیید می شود: “درخواست شما ثبت شده و پذیرفته شده است ، می توانید آویزان شوید”.

از طریق سرور صوتی

همچنین می توانید انتقال تماس را با آهنگسازی فعال کنید 800 از خط تلفن شما. پس از این ، تلفظ کنید “ارسال تماس” و به خودتان اجازه دهید تا زمان فعال سازی سرویس هدایت شوید. اگر می خواهید ارجاع تجدید نظر خود را از یک خط ثابت دیگر پیکربندی کنید, آهنگسازی 0 819 100 800 و قبل از اعتبار با کلید ، شماره تلفن ثابت خود را وارد کنید #. پس از آن فقط باید کد محرمانه خود را وارد کنید و به خودتان اجازه دهید تا انتقال تماس از خط ثابت خود به تلفن همراه خود را فعال کنید.

با منطقه مشتری

 1. روی کلیک کنید خانه و خط ثابت را از دسته انتخاب کنید “خدمات اینترنتی”.
 2. از جانب “خدمات ثابت شما”, روی کلیک کنید تماس تلفنی.
 3. کادر را بررسی کنید “اگر جواب نمی دهید یا از قبل آنلاین هستید” و قبل از بازگشت تماس ، تعداد محدوده مورد نظر را انتخاب کنید.
 4. کادر را بررسی کنید “به سمت این مسئله” و شماره مقصد را وارد کنید.
 5. کادر را بررسی کنید “بلافاصله ، بدون زنگ زدن” اگر می خواهید تماس های شما به طور خودکار به پیام شما هدایت شود ، بدون اینکه تلفن تلفن ثابت خود را زنگ بزنید.
 6. بالاخره روی کلیک کنید اعتبار سنجی برای تأیید انتخاب خود.

�� شما به تعطیلات می روید ? برای بهره مندی از اینترنت در همه جا ، به چند سیم کار فکر کنید (شامل رایگان در برنامه های موبایل نارنجی) !
به بسته های نارنجی با چند سیم مراجعه کنید

برنامه تماس موقت را برنامه ریزی کنید

همچنین می توانید انتقال تماس موقت را به ثابت خود برنامه ریزی کنید:

 1. از منطقه مشتری ، روی کلیک کنید برنامه انتقال بالا سمت راست ؛
 2. شماره تلفنی را که می خواهید برنامه انتقال تماس را وارد کنید وارد کنید ، سپس قبل از کلیک روی تاریخ ، و همچنین زمان شروع و پایان را وارد کنید اعتبار سنجی.

بالاخره امکان پذیر است هر هفته انتقال تماس را برنامه ریزی کنید, در روزها و برنامه های مورد نظر شما ، به لطف انتقال دوره ای ::

 1. انتخاب کنید برنامه انتقال و جعبه را بررسی کنید “انتقال دوره ای (هفتگی)”.
 2. روز (های) فعال سازی سرویس را انتخاب کنید ، سپس قبل از کلیک بر روی تاریخ شروع و پایان و پایان مورد نظر را وارد کنید اعتبار سنجی.

❌ نحوه غیرفعال کردن یا لغو انتقال تماس ?

انتقال تماس از یک خط تلفن همراه را غیرفعال کنید

مانند فعال سازی ، چندین امکان برای شما در دسترس است مراجعه به تماس از خط تلفن همراه نارنجی خود را غیرفعال کنید ::

 • انتقال تماس “سیستماتیک”: آهنگسازی کنید ## 21# ؛
 • تماس “Si Non Non Response”: آهنگسازی کنید ## 61# ؛
 • انتقال تماس “اگر در دسترس نباشد”: آهنگسازی کنید ## 62# ؛
 • انتقال تماس “در صورت اشغال”: آهنگسازی کنید ## 67#.

در صورتی که چندین انتقال تماس را فعال کرده اید ، همچنین امکان پذیر است همه آنها را به طور همزمان غیرفعال کنید با آهنگسازی ## 002# از موبایل نارنجی مربوطه. علاوه بر این ، اگر می خواهید همه موقعیت ها را برای تماس های موقعیتی غیرفعال کنید و فقط خواستار سیستماتیک برای, شما می توانید آهنگسازی کنید ## 004#.

انتقال تماس از یک خط ثابت را غیرفعال کنید

برای غیرفعال کردن سرویس از یک تلفن ثابت ، باید آن را تهیه کنید #21# از خط مربوطه. اگر شما تلفن ثابت به جعبه زنده شما وصل شده است, شما می توانید به همان روش برای غیرفعال کردن فراخوان سیستماتیک ادامه دهید. از طرف دیگر و اگر می خواهید پایان پایان دادن به تماس با مراجعه به پیام صوتی خود, لطفاً با توجه به وضعیت خود یکی از دستکاری های زیر را انجام دهید:

 • مراجعه به پیام رسانی آواز در صورت عدم تحمل: آهنگسازی را تهیه کنید #22# ؛
 • اگر خط شما از قبل مشغول است ، با مراجعه به پست صوتی تماس بگیرید: آهنگسازی را تنظیم کنید #23#.

شما هم می توانید تماس های خود را از منطقه مشتری آنلاین خود حذف کنید با پیروی از یکی از این مسیرها مطابق قرارداد خود: بخش ها خانه> ثابت> مراجعه به تماس (مشتریان LiveBox) یا مدیریت و عیب یابی> مدیریت خدمات خود> انتقال تماس> اصلاح> حذف یک انتقال (مشتریان تلفن ثابت).

�� شما به تعطیلات می روید ? برای بهره مندی از اینترنت در همه جا ، به چند سیم کار فکر کنید (شامل رایگان در برنامه های موبایل نارنجی) !
به بسته های نارنجی با چند سیم مراجعه کنید

به روز شده در 08/31/2023

آلین فعالیت حرفه ای خود را به عنوان آغاز کرد مشاور تجاری در فروشگاه Orange از 2012 تا 2014 سپس ادامه داد از راه دور Bouygues در سال 2014-2015. وی با کار در آستلیا به عنوان یک افسر ارتباطات در بخش ارتباطات ادامه داد و سپس قبل از اینکه این بازار را برای چند سال رها کرد مسئول سایت LiveBox-News در Selectra در سال 2022. او اکنون می نویسد راهنماهای اختصاص داده شده به نارنجی و SOSH, مارک هایی که او به لطف تجربه خود در شرکت نارنجی می داند.

آرم نارنجی

یک یادآوری رایگان توسط یک مشاور نارنجی بخواهید:

خدمات برای اشتراک های جدید رزرو شده است. مشتری در حال حاضر ? لطفا با 3900 تماس بگیرید.

با کلیک بر روی “اعتبارسنجی” ، شما موافقت می کنید که توسط یک مشاور نارنجی فراخوانده شوید. شماره شما فقط برای این درخواست فراخوان استفاده می شود و به اشخاص ثالث ارسال نمی شود.

آرم نارنجی

یک یادآوری رایگان توسط یک مشاور نارنجی بخواهید:

خدمات برای اشتراک های جدید رزرو شده است. مشتری در حال حاضر ? لطفا با 3900 تماس بگیرید.

یک مشاور نارنجی ظرف 48 ساعت به شما یادآوری می کند

با کلیک بر روی “اعتبارسنجی” ، شما موافقت می کنید که توسط یک مشاور نارنجی فراخوانده شوید. شماره شما فقط برای این درخواست فراخوان استفاده می شود و به اشخاص ثالث ارسال نمی شود.

تبلیغات جعبه نارنجی

Fiber LiveBox از 24.99 €/ماه

تبلیغات Sosh Box

جعبه فیبر Sosh از 20.99 €/ماه

تبلیغات بسته نارنجی

بسته 5G نارنجی از 16.99 €/ماه

افتتاح خط ، تست واجد شرایط بودن ، تغییر اینترنت و اپراتور تلفن همراه

از دوشنبه تا جمعه از 8 صبح تا 9 بعد از ظهر شنبه از ساعت 9 صبح تا 7 بعد از ظهر یکشنبه از 9 صبح تا 5 بعد از ظهر

راه حل ما برای انتقال تماس نارنجی

وقتی حرفه ای هستید ، مهم است که همیشه قابل دسترسی باشید. در واقع ، مشتریان یا بیماران و مخاطبین شما باید بتوانند به راحتی با شما تماس بگیرند تا قرار ملاقات بگذارند ، برای شما پیام بگذارند یا اطلاعاتی را در مورد خدمات خود بدست آورند. فقط ، اگر وسیله ای برای داشتن دبیر داخلی ندارید یا به طور مرتب در حال حرکت یا قرار ملاقات هستید ، می تواند برای شما پیچیده باشد که تلفن را انتخاب کنید. به همین دلیل شرکت ما چندین توسعه داده است راه حل برون سپاریدریافت تلفن. بنابراین ، می توانید مدیریت استاندارد خود را به صورت موقت ، دائمی یا موقت به ما واگذار کنید.
به همین ترتیب ، ما می توانیم مراقبت کنیم صدا زدن نارنجی وقتی می خواهید ، در طول جلسات ، غیبت های خود یا مرخصی خود را به عنوان مثال. با یک استاندارد برون سپاری ، شما دیگر تماس های خود را از دست نمی دهید و به همکاران خود خدمات قابل اعتماد و با کیفیت ارائه می دهید.

آگافون ، متخصص

یک سرویس انتقال تماس برای همه متخصصان قابل دسترسی است

ایجاد شده در سال 1985, شرکت ما در دریافت تلفن برون سپاری تخصص دارد. ما چندین متخصص را ارائه می دهیم بسته بندی کردن برون سپاری استاندارد ، که با توجه به نیاز شما می تواند شخصی سازی شود. به عنوان مثال ، اگر می خواهید اجرا کنید انتقال تماس برای یک دوره ثابت یا نامشخص ، نارنجی به تلفن دیگر ، می توانید با آن تماس بگیرید تیم ما.
به همین ترتیب ، خدمات ما برای برآورده کردن انتظارات و الزامات جوانب مثبت تدوین شده است. آنها هم برای صنعتگران و هم برای SMES ، VSES, گروه های بزرگ ، پزشکان ، وکلا و تجارت الکترونیکی.
به سادگی از خدمات ما بهره مند شوید با ما تماس بگیرید. می توانید 4 بسته ما را در سایت ما پیدا کنید اما با پر کردن پیام برای ما ارسال کنید فرم تماس ما. کارشناسان ما همچنین می توانند یک نقل قول خیاطی را برای شما ارسال کنند و به شما در انتخاب فرمول خود کمک کنند. در هر صورت ، شما از یک سرویس کارآمد و شخصی ، یک مشاور گوش دادن و یک منطقه مشتری در دسترس 24 ساعته بهره مند می شوید.

یک روش مؤثر برای مدیریت تماسهای دریافتی شما

به طور روزانه ، مدیریت تماس های تلفنی و به طور کلی ، یک پذیرش به زمان نیاز دارد. با این حال ، بین فعالیت ، قرارهای خود و پرونده های خود ، لزوماً وقت پاسخ دادن به تلفن را ندارید. و اگر نمی توانید دبیرخانه داخلی داشته باشید ، ممکن است به سرعت غیرقابل کنترل شود.
بنابراین ، برای اینکه مخاطب را از دست ندهید و مشتریان (یا بیماران) خود را برآورده نکنید ، از انتخاب برون سپاری استاندارد و انتقال تماس نارنجی دریغ نکنید. بنابراین ، این به شما امکان می دهد تا راحت تر روی تجارت اصلی خود تمرکز کنید و دیگر به طور مرتب از آهنگ های زنگ تلفن ناراحت نشوید.
به همین ترتیب ، شما خدمات با کیفیت را در اختیار شما قرار می دهید ، از آنجا که سیستم عامل های ما از تماس های شما پشتیبانی می کنند ، در شکاف های زمانی بزرگتر قابل دسترسی هستند 24 ساعت شبانه روز و 7 روز در هفته شامل تعطیلات عمومی.

پس صبر نکن, با ما تماس بگیرید به سرعت برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد بسته های ماندگاری برون سپاری ما !