اسکوترهای پرنده ، پرنده در معرض خطر است: اسکوتر و دوچرخه برقی آن به زودی از بین می روند

پرنده در معرض خطر است: اسکوترهای برقی و دوچرخه آن به زودی می توانند از بین بروند

پرنده با Vision Zero ، یک جنبش جهانی با هدف ایجاد تحرک ایمن تر ، سالم تر و عادلانه تر برای همه کاربران جاده درگیر می شود. اسکوترهای پرنده نیاز به اتومبیل را کاهش می دهند ، گزینه های حمل و نقل را حساس می کنند و شهرها را ترغیب می کنند تا در زیرساخت های ایمنی که به نفع همه است ، سرمایه گذاری کنند.

امنیت

قبل از رانندگی ، باید تأیید هویت را بارگیری کنید.

فقط یک نفر در هر پرنده

ایمن ترین سفرها به صورت انفرادی انجام می شود. لطفا برای دو نفر رانندگی نکنید.

کلاه ایمنی بپوشید

مراقب باشید و قوانین ایمنی محلی را دنبال کنید.

سالم ماندن

  • هر پرنده به طور مرتب ضد عفونی می شود
  • هنگام دویدن ، فاصله اجتماعی را تمرین کنید
  • یک بهداشت شخصی خوب را اتخاذ کنید (دستان خود را بشویید !)

سوار شدن

  • مراقب عابران پیاده باشید
  • در مسیرهای چرخه یا جاده ها بچرخید ، مگر اینکه در غیر این صورت مشخص شده باشد
  • به مناطق محدود کننده سرعت و مناطقی که برای دوچرخه سواران ممنوع است توجه کنید

توقفگاه خودرو

  • پرنده خود را با دقت در یک منطقه پارکینگ مشخص کنید
  • عصا خود را پایین بیاورید و وسیله نقلیه خود را به عقب بکشید تا با خیال راحت آن را پارک کنید
  • مناطق دسترسی را آزاد نگه دارید

alt =

مروری بر ایمنی اسکوتر برقی

مسیرهای چرخه بیشتر و سفرهای کمتر اتومبیل می تواند به افزایش ایمنی همه کاربران جاده کمک کند. گزارش امنیت پرنده را بارگیری کنید تا اطلاعات بیشتری کسب کنید. بیشتر بدانید

alt =

پرنده با Vision Zero ، یک جنبش جهانی با هدف ایجاد تحرک ایمن تر ، سالم تر و عادلانه تر برای همه کاربران جاده درگیر می شود. اسکوترهای پرنده نیاز به اتومبیل را کاهش می دهند ، گزینه های حمل و نقل را حساس می کنند و شهرها را ترغیب می کنند تا در زیرساخت های ایمنی که به نفع همه است ، سرمایه گذاری کنند.

پرنده در معرض خطر است: اسکوترهای برقی و دوچرخه آن به زودی می توانند از بین بروند

پرنده یونیکورن سابق کالیفرنیا با مشکلات مالی زیادی روبرو است ، به حدی که در صورت عدم بهبود اوضاع ، می توان فعالیت های آن را در دوازده ماه آینده متوقف کرد. اسکوتر و دوچرخه برقی آن در سلف سرویس می تواند از ترافیک ناپدید شود.

پرنده برقی Velo Trottinette

آیا این شروع پایان پرنده است ? راه اندازی کالیفرنیا در سپتامبر 2017 راه اندازی شد و شرکت Unicorn-Crown-Crown-Company 1 میلیارد دلار از سال بعد در حال حاضر یک دوره ظریف را پشت سر می گذارد. به حدی که وجود آن امروز در معرض خطر باشد ، مقاله ای را در آن هشدار می دهد دوران مالی.

دوشنبه ، 21 نوامبر ، برد در مورد توانایی خود در حفظ فعالیت خود در سال آینده ابراز تردید کرد اگر نتواند نوار مالی خود را صاف کند. این شرکت نکته خود را مشخص می کند:

اگر پرنده قادر به جمع آوری بودجه جدید یا تولید پول اساسی برای گسترش عملیات خود و نوآوری نیست ، ممکن است نتواند با رقابت رقابت کند. این همچنین می تواند برخی از فعالیت های آن را به منظور به حداقل رساندن هزینه های آن ، برخی از فعالیت های آن را کاهش یا قطع کند ، یا از قانون ورشکستگی فراخوانی کند.

اوضاع در 11 نوامبر به شدت رو به وخامت گذاشت ، هنگامی که برد گفت که او بین سه ماهه اول سال 2020 و سه ماهه دوم 202222 درآمدهای خود را بیش از 31.6 میلیون دلار ارزیابی کرده است. تقصیر سفرهای پرداخت نشده توسط بسیاری از مشتریان. عواقب: از 11 نوامبر ، دوره سهام آن نیز تقویت شده است ، همانطور که ارزش بازار آن است.

ضررهایی که جمع می شوند

قبل از آن ، سایر رویدادهای نگران کننده جمع شده اند. این گروه 23 ٪ از نیروی کار خود را رد کرده است ، فعالیت فروش خود را متوقف کرده و از بزرگترین بورس های جهانی ، بورس اوراق بهادار نیویورک ، اخطار دریافت کرده است ، زیرا نتایج خود بسیار عادلانه تلقی می شود. این شرکت همچنین از چندین بازار ، از آلمان تا سوئد از طریق نروژ و چندین شهر آمریکایی خارج شده است.

بدون شک همه این اقدامات از 9 ماه اول سال تأثیر بر درآمد خود داشته است که 24 ٪ یا 175 میلیون دلار افزایش یافته است. افزایشی که از خسارات خالص سنگین جلوگیری نمی کند ، که 322.2 میلیون دلار است ، مشخص می کند دوران مالی. بگذارید اضافه کنیم که در سپتامبر 2022 ، پرنده فقط 38.5 میلیون دلار نقدینگی داشت. بدون کمک خارجی و با این نرخ ، ترازنامه می تواند طی دوازده ماه آینده ثبت شود ، این برند را دلالت کرده است.

دوقطبی

برای یک کارمند سابق پرنده ، این مشکل از جاهای دیگر نیز ناشی می شود. با توجه به او، ” پرنده خیلی سریع رشد کرد و قبل از پیدا کردن یک مدل اقتصادی مناسب ، بیش از حد شهرها را آغاز کرد. این شرکت با هر مسابقه پول از دست می داد. بنابراین هرچه این گروه در شهرها بیشتر تأسیس شود و تعداد سفرها بیشتر افزایش یابد ، جامعه بیشتر پول از دست می داد “طرف علاقه مند در سراسر اقیانوس اطلس توضیح می دهد.

در فرانسه ، پرنده فراز و نشیب هایی را تجربه کرده است. در ژوئیه سال 2020 ، شرکت MicromOmability خواستار مناقصه های مربوط به تالار شهر پاریس به نفع دات ، سوم و آهک نبود تا همچنان به بهره برداری از ناوگان خود از خراش های سلف سرویس برقی ادامه دهد. این دوش سرد بود ، پایتخت فرانسه یکی از بزرگترین بازارهای جهان به حساب می آمد.

بازگشت به پاریس

پرنده سپس در سایر مناطق موجود در کشور توسعه یافت – در 23 شهر در ماه مه 2022 – قبل از بازگشت در شهر سبک در بهار گذشته … با ناوگان دوچرخه های برقی واقع شده بود. ایده این پروژه: بهتر به حومه و پاریس درون شهری پیوند دهید.

به نظر می رسد گروه کالیفرنیایی در هر صورت با توجه به وضعیت مالی و تکامل فعالیت آن در معرض خطر است. ماه های آینده برای یکی از پیشگامان از نظر اسکوتر برقی سلف سرویس باید برای یکی از پیشگامان بسیار مهم باشد. ناپدید شدن او کمی رعد و برق در بخش خواهد بود.

آیا از Google News (اخبار در فرانسه) استفاده می کنید ? شما می توانید رسانه مورد علاقه خود را دنبال کنید. دنبال کردن Frandroid در Google News (و numerama).

پرنده - تحرک برقی

پرنده – تحرک برقی