پاریس: چه چیزی از اسکوتر برقی خواهد شد?, اسکوتر برقی در پاریس: کالبد شکافی یک فیاسکو | پژواک

اسکوتر برقی در پاریس: کالبد شکافی محتوای فیاسکو که برای مشترکان محفوظ است

Contents

گزارش شنوایی – Wyssem m. و Maxime G. با دائمی برای “خشونت داوطلبانه که منجر به مرگ بدون قصد دادن آن شد” در برابر فیلیپ مونگیلوت روبرو شد.

پاریس: چه چیزی از اسکوتر برقی خواهد شد ?

خدا حافظ پس از ممنوعیت اجاره اسکوتر برقی در پاریس ، 15.000 دستگاه در بیکاری فنی یافت می شود. آهک ، دات و ردیف ، سه اپراتور موجود در پایتخت ، با این حال اطمینان دارند که هیچ دو چرخ پرتاب نمی شود

ارسال شده در 03/09/23 در 3:02 بعد از ظهر

  • اشتراک در مسنجر
  • در فیسبوک به اشتراک بگذارید
  • در توییتر به اشتراک بگذارید
  • به اشتراک گذاری در Flipboard
  • در Pinterest به اشتراک بگذارید
  • به اشتراک در LinkedIn
  • چاپ
  • پست الکترونیک
  • ذخیره مقاله

پایان اسکوترهای سلف سرویس در پاریس: آنها چه می شوند ..

08/02/23 | خداحافظ اروپا ، لیل یا اسرائیل … ناخواسته ، اسکوتر ..

08/07/23 | حمل و نقل خطرات: تصادفات در اسکوتر می تواند صدمات ایجاد کند ..

08:32 | مسابقه ای که المپیک پاریس برای آنها یک تخته سنگ برای اشتغال خواهد بود ?

07:02 | توصیفات جلوی تختخواب ، آنها “دیگر خطر” رفتن به فیلم ها را نمی گیرند

09/24/23 | حادثه چرا یک پلیس به سلاح خود برای تظاهرکنندگان در پاریس اشاره کرد ?

اسکوتر برقی در پاریس: کالبد شکافی یک فیاسکو

اسکوتر های سلف سرویس در تاریخ 1 سپتامبر پس از پنج سال با اختلاف نظرها و همه پرسی از دست رفته در بهار ، احترام خود را به دست می آورند. Micromomability Startips اکنون در دوچرخه شرط بندی می کنند تا به عقب برگردند.

اسکوتر های سلف سرویس در تاریخ 1 سپتامبر از خیابان های پاریس ناپدید می شوند

ارسال شده در 31 آگوست 2023 در 7:20 به روز شده در 1 سپتامبر. 2023 در 13:20

“وای ، سریع است ! »با پرش روی یک اسکوتر برقی آهک ، کریستینا گونگرا دستگاه خود را در مسیر دوچرخه در بلوار ولتر در پاریس ، تحت نگاه سرگرم کننده همسرش ، گرفتار کرد. این تابستان ، این زن و شوهر از هیوستون (تگزاس) یک هفته آرامش در پایتخت Tricolor ارائه دادند.

در این برنامه: بازدید از موزه های بزرگ ، پیک نیک با Hounds Chaumont ، Lèche-Vitrine à la Samaritaine و سفرهای اسکوتر برای تحسین نمای سبک Haussmann. این آخرین تجربه به زودی اتفاق نمی افتد. از اول سپتامبر ، در 15.000 اسکوتر سلف سرویس از لیموترش استارت آپ ، دات و ردیف باید پیاده رو را ترک کرده باشد.

این مقاله است برای مشترکین رزرو شده است

هم اکنون مشترک شوید

شرکت های پیشنهادی خصوصی

فیلم های ما

چرا قطارهای پر از غلات اوکراین در مرز لهستان منتظر هستند

لهستان تحریم واردات غلات اوکراین را افزایش داده است ، اما توسط اتحادیه اروپا برداشته شده است.

ایالات متحده: تظاهرات در مقابل دفتر مرکزی استلانتیس ، جو بایدن حمایت خود را به نمایش می گذارد

چرا جمهوری آذربایجان یک حمله نظامی را در هاوت-کاراکار آغاز کرد

چرا افق انرژیهای تجدید پذیر در انگلستان تاریک می شود

بیشترین خوانده شده

مورد iziwork: کالبد شکافی یک استارتاپ در بحران

فرانسه دیجیتال ، لوکوموتیو لابی لابی اروپایی

راه اندازی: یک فهرست جدید برای ارتقاء قهرمانان اروپا

در صفحه اول

امانوئل ماکرون در مواجهه با تنش ها ، یک ژست هدفمند را روی سوخت ها کاهش می دهد

حق و مرکز اکثریت خود را در مجلس سنا آرامش می بخشد

تغییر آب و هوا: پیشروی آهسته در تعمیر آسیب

زیست بوم

این بودجه که دانشجویان و فارغ التحصیلان جوان را تأمین می کند

Hypercroissance ، همیشه آلفا و امگا از راه اندازی نرم افزار

فرانسه دیجیتال ، لوکوموتیو لابی لابی اروپایی

کلیه حقوق محفوظ است – Les Echos 2023

پایان اسکوتر سلف سرویس در پاریس: داستان یک فیاسکو

علیرغم محدودیت در سال 2020 به سه اپراتور برای هر 5000 اسکوتر ، پاریسی ها همیشه از مزاحمت های این دستگاه ها ابراز ناراحتی می کردند

روایت – در پاریس ، این وسایل نقلیه برقی سلف سرویس اکنون تبعید شده اند. آن هیدالگو و سبزها دیگر نمی خواستند.

چند سال و بعد برو. از جمعه ، اول سپتامبر ، اسکوتر های سلف سرویس در پاریس ممنوع شده اند. 15.000 وسیله نقلیه در گردش باید ناپدید شود. به لذت ساکنان پایتخت ? در هر صورت ، در مورد این موضوع در هنگام رأی گیری که در اوایل ماه آوریل توسط شهربازی سازماندهی شده بود ، مشورت می شود ، اقلیت ریز و درشتی که در رای (7 ٪) شرکت کرده بودند تردید نکرده بودند: در اکثریت قریب به اتفاق (89 ٪) ، پاریسی ها درخواست کرده بودند ممنوعیت این وسیله حمل و نقل در ” شناور رایگان »».

نان برکت شهردار پاریس ، آن هیدالگو ، که به همین دلیل اعلام کرده بود که پایان این اسکوتر ها برای پایان ماه اوت. فرصتی برای لذت بردن از متحدین محیطی خود که امروزه وحشت مقدس از این شیوه سفر دارند که توسط استارت آپ های خصوصی مورد سوء استفاده قرار می گیرد. وی پس از مبارزات انتخاباتی ریاست جمهوری فاجعه آمیز (1.75 ٪ آرا) نیاز به تقویت اکثریت شهرداری خود داشت.

دستیابی به موفقیت خیره کننده

اما این دستگاه ها همیشه برعکس چنین طرد را تجربه نکرده اند. هنگامی که آهک در دسترس قرار گرفت ، در پایان بهار 2018 ، اولین اسکوتر خدمات سلف سرویس در پاریس ، این مفهوم جدید باعث ایجاد شوق در بین افراد 18-34 ساله شد. به یاد داشته باشید: برای باز کردن قفل آن کافی بود که کد QR پاتین را اسکن کنید. و شما برای مسافرت با سرعت زیاد خیابان های مستقیم پاریس به عنوان ” من و مو در باد. همه اینها با نادیده گرفتن ترافیک و بدون کوچکترین تلاش به لطف موتور الکتریکی دستگاه. برای جوانان بسیار بیشتر از دوچرخه قدیمی خوب است. “این سرگرم کننده ، عملی و سریع است”, خلاصه اودارد ، پیرو ساعت اول.

این اسکوتر همچنین از یک زمینه مطلوب برای راه اندازی خود بهره مند شد: پس از تغییر ارائه دهنده خدمات ، Vélib ‘با حرکت آهسته حرکت کرد. و در آن زمان ، آن هیدالگو و متحدین اکولوژیکی او چشم خوبی را به چشم می دیدند که از این سرویس جدید طبقه بندی شده در بین تحرک نرم طبقه بندی شده است. آیا آنها قول داده اند که حمل و نقل را در پایتخت دفع کنند ? در اوایل سال 2019 ، دستیار حمل و نقل وی ، کریستوف نجدوفسکی (EELV) گفت: “ما طرفدار تعویق معین خودرو به حالت های دیگر حمل و نقل مانند اسکوتر و دوچرخه هستیم. »»

با این تقویت ها ، ” شناور رایگان به سرعت یک پیشرفت خیره کننده در پایتخت انجام داد: میلیون ها سفر در چند ماه و 10 ٪ از پاریسی ها که در آوریل 2019 ، براساس بررسی اودوکسا ، گفتند مشتریان این سرویس. ناگهان ، دوازده اپراتور (آهک ، پرنده ، کندو ، ردیف …) دستگاه های خود را ارائه دادند. حتی اوسین بولت اسکوتر را به برند خود مستقر کرده بود. سپس 30 شمارش کردیم .00 و انتظار داشتیم 40.000 پایان سال 2019. به طور خلاصه ، این بازار هوای دور غربی را داشت که در آن همه چیز مجاز به نظر می رسید.

اما ، با حمله آنارشیک به این دستگاه ها ، پاریسی ها به سرعت مزاحمت هایی را که با آن پیش می روند ، کشف کردند: پیاده روهای مورد حمله اسکوتر هایی که با مخالفت با ایمنی عابران پیاده عجله می کنند ، کاربرانی که با سرعت کامل بدون کلاه ایمنی رانندگی می کنند و برانگیخته می شوند یا اقدامات جدی را انجام می دهند ، ماشین آلات با طول عمر چند هفته که یک انحراف اکولوژیکی و شیوه های اجتماعی ناگوار را تشکیل می دهند که افراد شاغل در آن نامیده می شوند ” آبدار »اسکوترها را در مورد چندین مورد در مخالفت با قوانین ایمنی شارژ کنید ..

با توجه به ایمنی جاده ، در فرانسه در فرانسه در فرانسه در فرانسه در فرانسه در برابر 10 در سال 2019 در بین کاربران EDP (تجهیزات مسافرتی شخصی) ، در اصل خراش ها رخ داده است

تالار شهر پاریس نتوانست این رانش ها را نادیده بگیرد زیرا شهروندان دائماً از آن شکایت می کردند. اما ، کد بزرگراه در مورد اسکوتر صحبت نمی کند ، نظارت بر تمرین آنها دشوار است. “ما نمی توانیم فعالیت آنها را منع یا تنظیم کنیم”, ژان لوئیس میسیکا ، سپس دستیار شهردار پاریس ، مسئول برنامه ریزی شهر است. شاید ، اما پایتخت نیز اعتراض اولیه خود را نسبت به مبتدیان در این بخش پرداخت کرده است. در تولوز یا بوردو ، جایی که هال های شهر از همان ابتدا به آنها استقبال سردتری دادند ، پیشرفت آنها کمتر خیره کننده بود.

برای سفارش کمی ، ماری پاریس ابتکارات را ضرب کرده است (حق امتیاز حداقل 45 یورو برای هر دستگاه با هزینه اپراتور ، جریمه 135 یورو هنگام رانندگی در پیاده روها …). “اپراتورها بازی را انجام دادند ، به خصوص که سرمایه اصلی آنها بازار اصلی آنها بود”, Esime Aymeric Weyland ، متخصص تحرک پایدار در سازندگان تحرک. بنابراین ، استارت آپ ها استفاده از ” آبدار »خودشان کارآفرین.

پاریس با برگزاری در ژوئن سال 2020 ، پس از فراخوان مناقصه ها ، سه اپراتور (آهک ، دات و ردیف) که می توانستند به مدت دو سال به هر 5000 دستگاه مستقر شوند ، این کار را به دست آورد. نتیجه ? پاریسی ها پیشرفت های زیادی را ندیده اند. بصری ، هنوز هم به همان اندازه کاربرانی که در خیابان های پاریس در حال سوختن چراغ های قرمز هستند. Trottinettes در پیاده روها واژگون شده یا در خارج از پارکینگ که اکنون مانند دوچرخه ها برای آنها رزرو شده است پارک شده است. مهمتر از همه ، همیشه به همان اندازه ، یا حتی بیشتر از تصادفات: با توجه به ایمنی جاده ، در فرانسه 35 کشته در سال 2022 در برابر 10 در سال 2019 در بین کاربران EDP (وسایل نقلیه مسافرتی شخصی) ، عمدتا اسکوتر رخ داده است.

اگر زمینه سیاسی محلی تکامل نیاورد ، می توانست مدت زیادی دوام بیاورد. به مناسبت انتخاب مجدد آن هیدالگو ، در سال 2020 ، دستیار مسئول حمل و نقل تغییر کرد. دیوید بلرد جایگزین کریستوف نجدوفسکی شد. همیشه سبز. اما ، در مورد این موضوع ، eelv نظر خود را تغییر داد: مهمانی که از اسکیت های سلف سرویس دفاع می کرد ، شروع به یافتن همه خطاها کرد. “دیوید بلیارد در برابر اسکوتر ها چند برابر شده است”, می گوید دنیس ساادا ، بنیانگذار Betterway ، مروج تحرک پایدار. بنابراین ، در سپتامبر سال 2022 ، بلرد به اپراتورهای تهدید كرد كه در پایان قرارداد در بهار سال 2023 در صورت عدم كاهش مزاحمت های ایجاد شده توسط خدمات خود ، تماس با مناقصه ها را مجدداً فراخوانی نكنند.

با هم ، سه راه اندازی راه حل هایی از جمله ثبت نام ماشین ها برای تسهیل در ادامه کاربران معیوب ارائه داده اند. “هیچ کس به ما پاسخ نداد. احساس کردیم که بوی بدی دارد “, آیا برای یکی از سه اپراتور فعال در پاریس توضیح می دهیم؟. در حقیقت ، اواسط ژانویه ، آن هیدالگو در اوایل ماه آوریل به تعجب همه در مورد اسکوتر ها اعلام کرد. و تصریح کرد که او اکثریت را از رأی دنبال می کند. بقیه ، ما او را می شناسیم. اگر ناپدید شدن اسکوتر در “اکنون دیده می شود شناور رایگان »برای بازگرداندن ترافیک صلح آمیز در پاریس کافی خواهد بود.

به مدت پنج روز ، این دو گزارشگر به ویژه پادشاه محمد ششم را بررسی کرده بودند و “شخصیت های نظارت بر مراکش” را ملاقات کردند.

راننده اتوبوس در Bayonne درگذشت: مهاجمان به 15 و 13 سال حبس محکوم شدند

گزارش شنوایی – Wyssem m. و Maxime G. با دائمی برای “خشونت داوطلبانه که منجر به مرگ بدون قصد دادن آن شد” در برابر فیلیپ مونگیلوت روبرو شد.

یک افسر پلیس اسلحه خود را در پاریس بیرون می آورد: روسو یک ژست “غیرقابل قبول” را محکوم می کند ، دولت و درست از آن دفاع می کند

افراد کاپوت در هنگام تظاهرات علیه “خشونت پلیس” در پاریس ، به یک ماشین پلیس ، مسدود شده در ترافیک ، با نوار آهنی حمله کردند. یکی از مأمورین سلاح گرم خود را برای چند ثانیه آزاد کرد تا مهاجمان را در احترام نگه دارد.