اسکوتر آهک نرخ خود را برای محاصره ، ریزگردهای آهک | اسکوتر الکتریکی آهک – اسکوتر پشت در نزدیکی من

اسکوتر برقی

برای بارگیری برنامه آهک ، فقط اینجا را کلیک کنید و به طور خودکار به صفحه بارگیری مناسب به تلفن هوشمند خود هدایت می شوید. همچنین می توانید “آهک” را مستقیماً در App Store یا Google Play جستجو کنید. فروشگاه و Google Play

اسکوتر آهک قیمت خود را برای حبس رعایت می کند

اشتراک جدید در پاریس موجود است ، جایی که آهک همچنان به کار خود ادامه می دهد.

ارسال شده در 4 نوامبر 2020 ساعت 8:00 A.M

لیموترش

برای این حبس دوم ، Lime تصمیم می گیرد اشتراک جدیدی را در ماه ارائه دهد. برای 39 یورو ، چهار هفته را در بر می گیرد و امکان دسترسی به سفرهای نامحدود در پایتخت را فراهم می کند. هر یک از آنها بدون هزینه اضافی ذخایر می کنند به شرط اینکه حداکثر مدت 45 دقیقه را احترام بگذارد.

به این ترتیب ، آهک قصد دارد برای زنده ماندن تلاش کند. زمینه متفاوت از ماه مارس است که سفرها بسیار کمتر از اوایل ماه نوامبر بود ، اما خدمات اسکوتر برقی سلف سرویس حتی در بحران بحران نیز مشکل دارد.

در یک بیانیه مطبوعاتی ، Lime سعی می کند با تأکید بر سفر در فضای باز ، راه حل خود را ترویج کند. با تشکر از تحرک ملایم ، کاربران اسکوتر از حمل و نقل عمومی مانند مترو ، اتوبوس و تراموا جلوگیری می کنند. اما مشتریان آن همیشه تردید خواهند داشت که اسکوتر ها بعد از هر سفر ضد عفونی نمی شوند.

در هر صورت ، این بسته جدید با 39 یورو (استثنایی برای حبس ، آنچه توسط مطبوعات درک می شود) به بسته دیگری که توسط آهک ارائه شده است اضافه می کند. روزانه 9.99 یورو ، از برنامه تلفن همراه ، این سرویس امکان بازیابی تعداد اسکوتر برقی را که ما می خواهیم 24 ساعت ارائه می دهد.

آوریل گذشته ، بودجه این شرکت از اهمیت بیشتری برخوردار بود. آهک ناوگان اسکوتر برقی خود را به مراقبان ارائه داده بود ، به صورت رایگان 30 سفرهای دقیقه. در پاریس ، جایی که او همچنان به فعالیت خود ادامه می دهد ، 5000 نسخه اسکوتر مستقر شده اند. این سرویس همچنین 2،000 دوچرخه برقی ارائه می دهد.

اسکوتر برقی

ارائه
اسکوتر برقی Gen 4

با داشتن یک باتری قابل جابجایی و قابل تعویض ، اسکوتر برقی Gen4 مدل ما با طولانی ترین امید به زندگی است. این طراحی برای رانندگی راحت تر ، با یک عرشه گسترده تر و یک مرکز ثقل کم طراحی شده است تا شما را به شما ارائه دهد.

نحوه استفاده از آن?

اسکوتر برقی Gen4 اجازه رانندگی بصری را می دهد و ما مطمئن هستیم که شما مشکلی برای حرکت با آن نخواهید داشت. اگر شک دارید ، از مشورت ویدیوی ما در این زمینه دریغ نکنید.

تجهیزات طراحی شده برای ماندگاری.

موفقیت وسایل نقلیه ما ، از جمله موارد دیگر ، با استفاده از آنها برای تولید مواد نوآورانه که به آنها امکان دستیابی آسان ، استقلال عالی و قابلیت اطمینان اثبات شده را می دهد ، توضیح داده شده است.

پرسش

نحوه استفاده از وسیله نقلیه آهک ?

اولین قدم بارگیری برنامه آهک به تلفن شما است. پس از ایجاد حساب خود ، به سادگی یک وسیله نقلیه در نزدیکی کارت ادغام شده در برنامه را پیدا کرده و کد QR وسیله نقلیه را اسکن کنید تا آن را باز کنید. هیچ چیز ساده تر نیست.

نحوه بارگیری برنامه?

برای بارگیری برنامه آهک ، فقط اینجا را کلیک کنید و به طور خودکار به صفحه بارگیری مناسب به تلفن هوشمند خود هدایت می شوید. همچنین می توانید “آهک” را مستقیماً در App Store یا Google Play جستجو کنید. فروشگاه و Google Play

چگونه یک وسیله نقلیه در اطرافم پیدا کنیم?

برای پیدا کردن وسیله نقلیه در نزدیکی خود ، برنامه آهک را روی تلفن خود باز کنید. به لطف برنامه ادغام شده در برنامه یا به سادگی در خیابان ، یک وسیله نقلیه آهک موجود را پیدا کنید. اگر هیچ وسیله نقلیه پیدا نکردید ، از جستجوی یک منطقه وسیع تر دریغ نکنید.

آیا باید کلاه ایمنی بپوشم?

ما همیشه توصیه می کنیم هنگام رانندگی وسایل نقلیه کلاه ایمنی بپوشید. در بعضی از شهرها ، کلاه ایمنی حتی اجباری است.

آیا محدودیت های سرعت وجود دارد?

وسایل نقلیه ما سرعت محدود خود را دارند و به شما اجازه نمی دهند سریع بروید. با این حال احترام به کد بزرگراه و توجه به عابران پیاده و سایر وسایل نقلیه مهم است. همیشه سعی کنید در هنگام دسترسی یا جاده در مسیرهای چرخه رانندگی کنید.

قیمت آن چند است

قیمت سفرها در اسکوتر و دوچرخه برقی ما با توجه به شهر متفاوت است. برای اطلاع از قیمت در شهر خود ، برنامه آهک را بارگیری کنید. بارگیری برنامه رایگان است. شما فقط در مسابقه پس از پایان سفر صورتحساب خواهید شد.