اسکوتر برقی: این تبلیغ دو برابر آمازون همه را ترک می کند., این اسکوتر برقی به لطف این برنامه فلش خوب به صدر فروش آمازون می رود.

این اسکوتر برقی به لطف این برنامه فلش خوب به صدر فروش آمازون می رود

نوشتن سرمایه در تهیه این مقاله شرکت نکرد.

اسکوتر برقی: این تبلیغ دو برابر آمازون همه را ترک می کند

از تبلیغات مضاعف آمازون در اسکوتر برقی Zwheel استفاده کنید. شما می توانید آن را با کمتر از 300 یورو دریافت کرده و در مورد این وسیله جدید برای سفر کامل در هنگام خوب بودن هوا و این باعث کاهش هزینه های سوخت شما شوید.

ارسال شده در 06/09/2023 ساعت 11:20 صبح

نوشتن سرمایه در تهیه این مقاله شرکت نکرد.

اسکوتر برقی حمل و نقل تابستانی پرچمدار تابستان است. شما می توانید کل شهر را مرور کرده و بدون انجام حمل و نقل عمومی یا ساعت های صرف ترافیک با ماشین به محل کار خود بروید. عملی تر ، اقتصادی و زیست محیطی تر ، اسکوتر برقی ZWHEEL با ارتقاء مضاعف در آمازون در دسترس است و به جای 329 یورو 269 یورو هزینه دارد. شما در حال حاضر از تخفیف فوری برخوردار هستید که قیمت آن را زیر 300 یورو پایین می آورد. اما شما همچنین از یک کوپن کاهش 30 یورو برای فعال کردن بهره مند می شوید تا تحویل هنگام پرداخت سفارش شما به طور خودکار اعمال شود. هنگام سفارش در آمازون با اشتراک اصلی ، تحویل رایگان و سریع است. به لطف این اسکوتر برقی که به شما امکان می دهد یک روش جدید برای انتقال به شهر را کشف کنید ، برای یک تجربه شهری برق آمیز آماده شوید.

این اسکوتر برقی در تبلیغ در آمازون قابل تاشو است. حمل و نقل آسان ، می توان آن را بدون استفاده از فضا قرار داد ، که به شما امکان می دهد حمل و نقل عمومی را با اسکوتر خود انجام دهید یا هنگام رفتن به تعطیلات ، آن را در صندوق عقب خودرو ذخیره کنید. دارای باتری 7.5 AH است که می تواند تا 20 کیلومتر برسد. حداکثر سرعت به لطف موتور 300 وات 25 کیلومتر در ساعت است. اسکوتر برقی Zwheel مجهز به سیستم ترمز دوتایی ، چراغ های عقب LED و لاستیک های جامد برای حداکثر ایمنی در جاده است. برای یافتن وضعیت اسکوتر در زمان واقعی (باتری ، سرعت و غیره) از برنامه اختصاصی استفاده کنید.

این اسکوتر برقی به لطف این برنامه فلش خوب به صدر فروش آمازون می رود

ترافیک را با اسکوتر برقی Aovopro فراموش کنید. آمازون در حال حاضر آن را در فاصله 290 یورو به شما ارائه می دهد. یک فرصت عالی برای تعویض ماشین خود برای وسیله حمل و نقل بسیار محبوب.

ارسال شده در تاریخ 04/21/2023 در 4:16 بعد از ظهر

نوشتن سرمایه در تهیه این مقاله شرکت نکرد.

اسکوتر برقی Aovopro ، که از تخفیف 3 ٪ در آمازون بهره می برد ، شیوه حرکت شما را تغییر می دهد. با آن ، سفرهای روزانه شما بعد دیگری خواهد داشت. اسکوتر برقی Aovopro را با 289 یورو به جای 299 یورو در آمازون پیدا خواهید کرد. علاوه بر این ، شما می توانید آن را در 4 بار پرداخت کنید و آیا در یک روز کاری تحویل داده اید. در واقع ، با عضویت در آمازون نخست ، از تحویل اولویت رایگان بهره مند می شوید. و این همه چیز نیست. این برنامه شامل بسیاری از خدمات است. بنابراین ، شما قادر خواهید بود هزاران فیلم و سریال را با جایزه ویدیویی تماشا کنید. اگر بازی های ویدیویی را دوست دارید ، Prime Gaming هر ماه با بازی های رایگان شما را پر می کند. سرانجام ، Prime Reading به شما امکان می دهد صدها عنوان را بخوانید. همه اینها ، برای 69.99 یورو در سال با یک ماه ارائه شده. آمازون نخست ، همچنین فروش فلش و دعوت به روز نخست نیز در دسترس است.

آمازون تبلیغاتی عالی در اسکوتر برقی Aovopro به شما ارائه می دهد. با آن ، انتظار بی پایان در ترافیک را به پایان رساند. شما در وقت خود صرفه جویی می کنید و شهر خود را دوباره کشف خواهید کرد. دسته آن از نظر ارتفاع قابل تنظیم است ، تا با همه پروفایل ها سازگار شود. با استفاده از آن ، شما قادر خواهید بود با سرعت خود مشورت کنید ، کیلومتر سفر کرده و بسیاری دیگر. اسکوتر الکتریکی Aovopro به شما وعده می دهد تا 30 کیلومتر استقلال. در مورد باتری آن ، در 4 ساعت بارگیری می شود. می توانید آن را در شب بارگذاری کنید ، برای روز بعد آماده خواهد بود. این اسکوتر برقی می تواند با سرعت 25 کیلومتر در ساعت برود. برای ایمنی شما به دو لاستیک 8.5 اینچی و دو ترمز مجهز شده است. علاوه بر این ، نورپردازی دارد که حتی در شب از دیگر کاربران قابل مشاهده است. بسیار جمع و جور ، همچنین می تواند به حمل و نقل عمومی یا گرفتن آن در تعطیلات خم شود.

برخی از پیوندها می توانند کمیسیون سرمایه ایجاد کنند. قیمت ها برای اطلاعات ذکر شده و احتمالاً تکامل می یابند.