ما با این اسکوتر برقی ساخته شده در فرانسه ، پاک کننده برای سیاره ، اسکوتر برقی فرانسوی چرخیدیم! | جنجال

اسکوتر برقی Zosh Zosh

اگر بسیاری از دوچرخه های برقی در فرانسه مونتاژ یا تولید شوند ، بدون اینکه در اکثریت باشند ، اسکوتر های برقی هنوز دستگاه هایی از تقریباً همه آسیا هستند. این می تواند تغییر کند ، با ابتکاراتی مانند قلم ، و خواستار یک مدل فرانسوی تا حد امکان است.

ما با این اسکوتر برقی ساخته شده در فرانسه ، تمیزتر برای سیاره ، چرخیدیم

اولین اسکوتر برقی فرانسوی از شمال آمده و به آن Plume Allure گفته می شود و اصالت و درمان نادر و نادر در این زمینه را ارائه می دهد. ما این فرصت را داشتیم که آن را امتحان کنیم ، و در اینجا اولین برداشت های ما است.

پر

اگر بسیاری از دوچرخه های برقی در فرانسه مونتاژ یا تولید شوند ، بدون اینکه در اکثریت باشند ، اسکوتر های برقی هنوز دستگاه هایی از تقریباً همه آسیا هستند. این می تواند تغییر کند ، با ابتکاراتی مانند قلم ، و خواستار یک مدل فرانسوی تا حد امکان است.

یک اسکوتر chnord

Plume از ایده یک بزرگتر از Decathlon ، Fabrice Furlan متولد شد ، که دقیقاً تحرک نرم را در آنجا اداره می کرد. از دیدن هزاران کیلومتر لازم برای طراحی و به ویژه تولید اسکوتر برقی راضی نیست ، این برند خود را که در Hauts-de-France ، در نزدیکی لیل واقع شده است ، تأسیس کرد.

هدف این بود که به 100 ٪ تولید محلی ، بسیار پیچیده نزدیک شود ، اما دستگاه از قبل به داشتن یک تضمین شده تضمین شده فرانسه افتخار می کند. این برچسب مستقل تأیید می کند که بیش از نیمی از ارزش بازار از فرانسه ناشی می شود ، که تا حد زیادی سرعت ، 82 ٪ فرانسوی و حتی “در فاصله 50 کیلومتری از محل ما” برند اضافه کنید: Electronics Eiffage ، Hybaster Plastic یا ساختار WTX.

چه چیزی باعث می شود این اسکوتر برقی نسبت به برخی از رقبای خود آلاینده تر شود.

یک پر پر

بیش از فرانسوی یا محلی ، اسکوتر برقی Plume Allure نیز بسیار زیاد است. این یک چنگال جلو دوتایی ، یک عرشه بزرگ ، چرخ های 10 اینچی ، IP65 و با یک امضای خاص را شامل می شود: یک قاب LED غول پیکر در جلو برای دیدن و به خصوص دیده می شود.

موتور عقب با اسمی 500 W و 1000 W در یک نقطه قدرتمند است ، در حالی که باتری 454 یا 702 WH از انتخاب شما (45 و 70 کیلومتر استقلال نظری) است. باتری نیز قابل ترمیم و قابل بازیافت است ، زیرا Plume با Bordeaux Gouach کار می کند و در سلولهای بازیافتی بیشتر تأمین می شود.

پوزخند

بالا و فرانسوی ، هزینه ای دارد ، اما آنقدر زیاد نیست. Pave Pace قیمت اصلی 1،299 یورو و 1،649 یورو با باتری بزرگ نشان می دهد. بله ، این بیش از یک Ninebot Max G2 یا یک Xiaomi 4 Ultra زیر 1000 یورو است ، اما شما از صنعت محلی پشتیبانی می کنید ، با یک اسکوتر برقی با دوام تر ، حتی از یک کتابچه نگهداری دیجیتال اطمینان می دهید.

ما با اسکوتر اصلی فرانسه گارانتی سوار شدیم

ما همچنین چند ده متر نمونه اولیه این پر را که توسط این برند واگذار شده بود ، گرفتیم. اول ، این راحتی است که سلطنت می کند ، توسط چنگال دوتایی و تعلیق آن. سینی غول پیکر عقب آن به شما امکان می دهد تا پاها را همانطور که می خواهید قرار دهید و دسته های فرمان 55 سانتی متر از ثبات خوب اطمینان می دهند.

اسکوتر برقی Zosh Zosh

اسکوتر Zosh در فرانسه ساخته شده است

شما به دنبال یک وسایل اصلی حمل و نقل, آلیاژ ظریف بین عملی و تحرک ، برای رفتن به محل کار یا پیاده روی در مسیرهای طبیعی ? با زوش, اسکوتر برقی بالا ساخته شده در فرانسه, شما فقط خوشبختی خود را پیدا کردید. این حالت حرکت همه را کشف کنید که به تازگی ورود به بازار اسکیت و وسایل نقلیه برقی را در بازار عرضه کرده است.

یک اسکوت الکترونیکی در Sarthe در Sougé-Le-Ganelon طراحی و ساخته شده است

Zosh در نیمه راه بین اسکوتر و E-Scoot ، یک UFO واقعی در زمینه VAE (وسایل نقلیه کمک برقی) است. رسیدگی آسان و قاطعانه اکولوژیکی ، به همان اندازه که ساکت است ، این دستگاه برقی استقلال خوبی دارد و اگر شارژر خود را فراموش نکنید ، می تواند شما را به هر جایی ببرد. یک شارژ مجدد به شما امکان می دهد چندین ده کیلومتر کشویی روی هر نوع سطح انجام دهید. به لطف چرخ های بزرگ آن ، اسکوتر برقی جدید فرانسوی All -Terrain می تواند با خیال راحت در یک مسیر چرخه مانند مسیر مورد ضرب و شتم ، در کوه های ناهموار یا میانه حرکت کند. این اسکوتر برقی مصوب فرانسوی شما را و همچنین در پیاده روهای شهر شما همراهی می کند – زیرا با کد بزرگراه مطابقت دارد و مجاز به گردش در فضای عمومی است – همانطور که در طول پیاده روی یا پیاده روی های شما در خارج ، گل یا برف. تعداد کمی اسکوتر برقی فرانسوی و سایر وسایل نقلیه متقاطع تصویب شده و اجازه گردش در انباشت در امتداد پیاده رو را می دهند. اما این مورد زوش ، اسکوتر برقی همه فرانسوی است.

یک اسکوتر برقی All -Terrain ساخته شده در فرانسه ، قابل تنظیم و بالا !

این که آیا شما آن را به عنوان یک اسکیت برقی فرانسوی یا یک اسکوتر فرانسوی درک می کنید ، Zosh مزایای بسیاری برای تعجب شما را دارد ، به ویژه با توجه به استحکام آن. چنگال آن هم سبک و هم جامد است ، دستگاه ترمز آن ، با ترمزهای دیسک Shimano یا Magura ، از نظر کارآیی عملاً بدون معادل است. این دو چرخ سازگار با محیط زیست دارای لاستیک چربی 20 × 4 ، خطوط هوایی و کمک فنرهای برش خورده است که کاملاً از حداکثر سرعت 25 کیلومتر در ساعت پشتیبانی می کنند ، یا حتی کمی بیشتر در یک ملک خصوصی. برای سفرهای شهری ، این دستگاه ایده آل است زیرا حداکثر سرعت آن بسیار بیشتر از یک عابر پیاده است.

برای رسیدن به سرعت 25 کیلومتر در ساعت ، اسکوتر برقی فرانسوی Zosh می تواند روی یک سیستم شتاب بسیار کارآمد حساب کند که برخی از هیجان ها را در دامنه ها یا سرازیری به شما ارائه می دهد. اما مطمئن باشید: سیستم ترمز آن ، بر اساس تعلیق ، یک فرآیند بستن سریع چرخ های اصلی و ترمزهای دیسک بالا ، ایمنی شما را در طول عبور تضمین می کند ، به شرط اینکه کلاه ایمنی بپوشید.

E-Scoot در Sarthe in Sougé-le-ganelon طراحی و ساخته شده است

سرانجام ، توجه داشته باشید که اسکیت باز برق فرانسوی یا اسکوتر فرانسوی کاملاً قابل تنظیم است ، از چرخ گرفته تا دستگیره ها از طریق صفحه نمایش یکپارچه LCD.

اسکوتر برقی جدید فرانسوی ، یک جواهر امضا شده

این شرکت Cochet اکنون بیش از 70 سال در Sougé-Le-Ganelon در Sarthe تأسیس شده است ، نزدیک به 40 کارمند در محل 12000 متر مربع پخش شده است. اسکوتر موتور Zosh آن ، یک انقلاب واقعی در وسایل جدید حمل و نقل ، اولین حضور در شرکت در دنیای اسکوتر مخلوط کودک و بزرگسالان است. اگر در منطقه زندگی می کنید یا برای سرگرمی های خود به آنجا می روید ، توجه داشته باشید که می توانید بازدید از راهنمایی های Vélo را به محل Cochet انجام دهید. سپس می توانید از جدی بودن این موسسه واقعی Sarthoise ، تخصصی در ماشینکاری محصولات با ارزش عالی برای پول ، اندازه گیری کامل کنید. Cochet که همیشه نزدیک به مشتریان و شرکای خود است ، پس از -فروش خدمات بسیار پاسخگو است.

Zosh E-Scoot Electric City و روش های فرانسوی

  • Zosh French Electric All-Terrain Trottinette
  • Zosh Trottinet Electric Perfect برای شهر
  • اسکوتر برقی Zosh فرانسوی
  • عکس غیر پیمانکاری