ریزگردانی آهک | اسکوتر الکتریکی آهک – اسکوتر پشت در نزدیکی من ، میکروموپیلیت آهک | پاریس

اسکوتر برقی آهک

قیمت سفرها در اسکوتر و دوچرخه برقی ما با توجه به شهر متفاوت است. برای اطلاع از قیمت در شهر خود ، برنامه آهک را بارگیری کنید. بارگیری برنامه رایگان است. شما فقط در مسابقه پس از پایان سفر صورتحساب خواهید شد.

اسکوتر برقی

ارائه
اسکوتر برقی Gen 4

با داشتن یک باتری قابل جابجایی و قابل تعویض ، اسکوتر برقی Gen4 مدل ما با طولانی ترین امید به زندگی است. این طراحی برای رانندگی راحت تر ، با یک عرشه گسترده تر و یک مرکز ثقل کم طراحی شده است تا شما را به شما ارائه دهد.

نحوه استفاده از آن?

اسکوتر برقی Gen4 اجازه رانندگی بصری را می دهد و ما مطمئن هستیم که شما مشکلی برای حرکت با آن نخواهید داشت. اگر شک دارید ، از مشورت ویدیوی ما در این زمینه دریغ نکنید.

تجهیزات طراحی شده برای ماندگاری.

موفقیت وسایل نقلیه ما ، از جمله موارد دیگر ، با استفاده از آنها برای تولید مواد نوآورانه که به آنها امکان دستیابی آسان ، استقلال عالی و قابلیت اطمینان اثبات شده را می دهد ، توضیح داده شده است.

پرسش

نحوه استفاده از وسیله نقلیه آهک ?

اولین قدم بارگیری برنامه آهک به تلفن شما است. پس از ایجاد حساب خود ، به سادگی یک وسیله نقلیه در نزدیکی کارت ادغام شده در برنامه را پیدا کرده و کد QR وسیله نقلیه را اسکن کنید تا آن را باز کنید. هیچ چیز ساده تر نیست.

نحوه بارگیری برنامه?

برای بارگیری برنامه آهک ، فقط اینجا را کلیک کنید و به طور خودکار به صفحه بارگیری مناسب به تلفن هوشمند خود هدایت می شوید. همچنین می توانید “آهک” را مستقیماً در App Store یا Google Play جستجو کنید. فروشگاه و Google Play

چگونه یک وسیله نقلیه در اطرافم پیدا کنیم?

برای پیدا کردن وسیله نقلیه در نزدیکی خود ، برنامه آهک را روی تلفن خود باز کنید. به لطف برنامه ادغام شده در برنامه یا به سادگی در خیابان ، یک وسیله نقلیه آهک موجود را پیدا کنید. اگر هیچ وسیله نقلیه پیدا نکردید ، از جستجوی یک منطقه وسیع تر دریغ نکنید.

آیا باید کلاه ایمنی بپوشم?

ما همیشه توصیه می کنیم هنگام رانندگی وسایل نقلیه کلاه ایمنی بپوشید. در بعضی از شهرها ، کلاه ایمنی حتی اجباری است.

آیا محدودیت های سرعت وجود دارد?

وسایل نقلیه ما سرعت محدود خود را دارند و به شما اجازه نمی دهند سریع بروید. با این حال احترام به کد بزرگراه و توجه به عابران پیاده و سایر وسایل نقلیه مهم است. همیشه سعی کنید در هنگام دسترسی یا جاده در مسیرهای چرخه رانندگی کنید.

قیمت آن چند است

قیمت سفرها در اسکوتر و دوچرخه برقی ما با توجه به شهر متفاوت است. برای اطلاع از قیمت در شهر خود ، برنامه آهک را بارگیری کنید. بارگیری برنامه رایگان است. شما فقط در مسابقه پس از پایان سفر صورتحساب خواهید شد.

پاریس

امنیت اولویت اول ما است ، ما اکیداً پوشیدن کلاه ایمنی را توصیه می کنیم. برای جابجایی کلاه ایمنی و وارد کردن کد Limecasques ، اینجا را می بینید.

نحوه آموزش در استفاده از اسکوتر برقی ?

به منظور آموزش کاربران در مورد شیوه های خوب برای پذیرش و پارک کردن در پرونده ها ، آکادمی آهک را ایجاد کرده ایم. با تشکر از دو درس هفتگی رایگان ، ما هر هفته بیش از بیست پاریسی تشکیل می دهیم. در اینجا ثبت نام کنید تا در ایمنی کامل یاد بگیرید و با کلاه ایمنی ترک کنید !

در صورت بروز مشکل چه باید کرد ?

برای گزارش مشکلی در رابطه با امنیت ، نگهداری وسایل نقلیه یا موارد دیگر ، لطفاً با خدمات مشتری تماس بگیرید. تلفن ، ایمیل یا پیام کوتاه: [از طریق ایمیل محافظت می شود] برنامه: بخش “راهنما” در شبکه های اجتماعی منو: _limeaid در توییتر

چگونه بیمه شده ام.اشمیه ?

در صورت بروز حادثه ، کلیه کاربران تحت پوشش قرار می گیرند: بیمه خودرو و مسئولیت مدنی: این بیمه خسارت جسمی یا تجهیزات ناشی از سایر وسایل نقلیه ، عابران پیاده یا هنگام استفاده از محصول آهک را پوشش می دهد.ضمانت راننده: این بیمه آسیب های بدنی را در هنگام استفاده از محصول آهک متحمل می شود ، حتی اگر به دلیل خطایی از طرف کاربر باشد.