جنون اسکوتر برقی قدرتمند بزرگسالان!, اسکوتر برقی قدرتمند: کدام مارک را انتخاب کنید?

اسکوتر برقی قدرتمند: کدام مارک را انتخاب کنید

Contents

جنگنده عالی Teverun دارای یک دو موتور با قدرت 2500W هر یک. با وجود این قدرت ، شما از رانندگی ایمن و کنترل شده بهره مند خواهید شد. در واقع, ترمزهای دیسک هیدرولیکی آن به شما اجازه می دهد با دقت و بسیار آرام ترمز کنید.

جنون اسکوتر برقی قدرتمند بزرگسالان

ما بیشتر و بیشتر در مورد آن می شنویم ، اسکوتر برقی قدرتمند بزرگسالان باد دارد! در این بخش ، موردی که همه عصبانیت است ، به ویژه درایور چرخ الکتریکی برقی است. برای چی ? قدرتمندترین اسکوتر برقی چیست ? چرا یک اسکوتر دو موتور را انتخاب کنید ? علاقه او چیست? یا مضرات آن ? در اینجا پاسخ این س questions الات را پیدا خواهید کرد.

چرا یک اسکوتر برقی قدرتمند خریداری می کنید?

انگیزه اصلی برای اتخاذ یک اسکوتر برقی قدرتمند لزوماً سرعت نیست ، بلکه بیشتر است جستجوی احساسات کشویی برای اوقات فراغت ، جستجوی یک مدل “همه زمین“چه کسی می تواند موانع کوچکی را بدون مشکلات عبور دهد ، برآمدگی های صعود کند. اما بیشتر اوقات جستجوی مدلی است که می تواند از شدیدترین دنده ها عبور کنید بدون از دست دادن سرعت زیاد.

اسکوتر دو موتور برقی

در سالهای اخیر ، نسل جدیدی از اسکوتر های سریع و عصبی شروع به ظهور کرده است:یک اسکوتر دو موتور. مانند اسکوتر VSETT10+ یا Speedway 5 Mini Motors ، بیشتر شبیه یک اسکوتر است (سینی ، دستگیره. ) که مدل قبلاً نقل شده است ، و از عملکرد شگفت انگیز بهره می برد. با یک اسکوتر بزرگسالان دو موتور قدرتمند ، خود توانایی صعود از دنده ها ده برابر افزایش می یابد.

همانطور که از نام آن پیداست ، یک اسکوتر برقی با آن است یک موتور الکتریکی بدون برس در هر دو چرخ جلو و عقب آن. ما می توانیم فقط یکی از موتورها (عقب) یا هر دو به طور همزمان را برای یک اثر تقویت فعال کنیم. اولین مدلی که در بازار ظاهر شد این است دوگانگی از مینیموتورهای برند کره ای. این نه تنها سریع است بلکه مهمتر از همه آن یک نیروی شتاب بسیار جالبی دارد. از آن زمان ، در مارک هایی مانند Zero ، Kaabo ، Weeped و غیره ضرب شده است.

تصور کنید دنده های شدید با دامنه های 9 تا 10 ٪ یا حتی بیشتر. تصور کنید که در بالای Croix Rousse در لیون ، مونت مارته در پاریس زندگی کنید ، مجبور شوید از Pech David در تولوز یا در بسیاری از شهرهای دیگر عبور کنید. یک اسکوتر برقی “کلاسیک” خوب ، دنده های نوری را به سمت متوسط ​​منتقل می کند. اما در چنین شرایطی ، به سرعت از دست دادن سرعت شروع می شود و مطمئناً باید با پای پیاده تمام کنید. در این شرایط ، یک اسکوتر برقی دوتایی قدرتمند ، بدون مشکل عبور خواهد کرد.

این مدل ها در حالی که ظاهری دقیق تر دارند سریع و قدرتمند هستند. این احساس کاملاً نزدیک به دو چرخ موتور حرکتی است و احساس آزادی حتی بیشتر به دلیل موقعیت ایستاده است.

غالباً به اشتباه ما علاقه یک اسکوتر برقی دو موتور را برای حداکثر ظرفیت سرعت آن ، بیشتر از میانگین اسکوتر در نظر می گیریم. اما علاقه ، واقعی و اساس این نوع اسکوتر برقی متولد کره ، ارائه عملکرد بهتر از نظر گشتاور موتور است. این بدان معناست که در صورت نیاز به توانایی تأمین برق می گویند. بنابراین باید ظرفیت عبور به عنوان یک صعود بسیار برتر از میانگین اسکوتر برقی بزرگسالان. بله این به شما امکان می دهد یک اسکوتر شتاب سریعتر و پویاتر روی ظرف داشته باشید ، اما این دو مزیت آخر فقط بستنی روی کیک است.

در یک شیب بحرانی ، که در آن یک اسکوتر برقی با موتور 500W خوب (به عنوان مثال ETWow) با دردناک در 10 کیلومتر در ساعت بالا می رود و به طور بالقوه با کمک شما می توانید در حالی که 25 کیلومتر در ساعت را بدون نگرانی با موتور دو مدل نگه دارید ، صعود کنید. نکته جالب دیگر برای افرادی که بیش از 100 کیلوگرم هستند, اسکوتر با دو موتور به از دست دادن سرعت بهتر می دهد تا بهتر در مسطح و صعودها مدیریت شود و از آنها لذت بیشتری نسبت به یک اسکوتر برقی موتور واحد ارائه دهد.

اسکوتر برقی قدرتمند: کدام مارک را انتخاب کنید ?

قبل از هر خرید ، دانستن مهم است به دنبال چه خصوصیاتی در اسکوتر خود هستید تا استفاده از آن نیازهای شما را برآورده کند. هنگام خرید اولین اسکوتر برقی خود باید معیارهای زیادی را در نظر بگیرید. در میان اینها ، ما حساب می کنیم: استقلال ، سرعت یا قدرت که ما به این مقاله علاقه مند خواهیم شد. قدرت یک اسکوتر برقی می تواند تعیین کند که آیا دومی قادر به بالا رفتن از یک شیب خواهد بود. با یک اسکوتر برقی قدرتمند ، جاده های تپه ای یا دنده های خیلی شیب دار دیگر مانعی برای شما نخواهد بود. اما چرا وسیله حمل و نقل از این نوع را انتخاب می کنید ? Weebot همه چیز را برای شما توضیح می دهد !

اسکوتر برقی قدرتمند چیست ?

اسکوتر برقی قدرتمند

وقتی می خواهید در یک اسکوتر برقی سرمایه گذاری کنید, قدرت یک معیار اساسی است. یک اسکوتر برقی بیش از حد از فیض دیگر متمایز است تعداد وات که و همچنین توانایی او در تنظیم شیب. از نظر شکل ، یک اسکوتر برقی قدرتمند تلقی می شود از 800 وات.

این قدرت را می توان توسط مؤلفه ها اغلب از ویژگی های بهتر توضیح داد. در واقع ، اسکوتر های برقی قدرتمند وسیله حمل و نقل گران تر از یک اسکوتر برقی معمولی هستند.

سیستم حرکتی به طور کلی بسیار پیشرفته تر است تا وسیله نقلیه شما بدون توجه به نوع زمینی که می توانید با آن سریعتر رانندگی کنید. برای موتور الکتریکی غیر معمول نیست که یک اسکوتر قدرتمند معمولاً به حداکثر سرعت بسیار بزرگتر برسد. ضروری است که اسکوتر شما دارای یک سیستم ترمز قابل اعتماد باشد ، اما شما همچنین باید اطمینان حاصل کنید که به کد بزرگراه احترام می گذارید تا مانع عابران یا دوچرخه سواران نشود. توجه داشته باشید که یک وسیله نقلیه قدرتمند مجاز به گردش در یک مسیر چرخه یا پیاده رو نیست زیرا به عنوان یک موتور سیکلت محسوب می شود.

همانطور که قبلاً توضیح داده شد ، اسکوتر های قدرتمند به گونه ای طراحی شده اند که به شما امکان می دهند در زمین هایی که دشوار است سوار شوید. این بدان معنی است که شما نیازی به ترس از اینکه چرخ های دستگاه شما در گل گیر بیفتند ! برای این کار باید اطمینان حاصل کنید که چرخ جلو و عقب وسیله نقلیه شما در وضعیت خوبی قرار دارد.

هرچه اسکوتر بیشتر به اجزای مجهز باشد ، وزن بیشتری دارد. بنابراین ضروری است که وسیله نقلیه شما تا حد ممکن ارگونومیک باشد. برای انجام این کار ، مدل های تاشو را ترجیح می دهند.

چرا یک اسکوتر برقی قدرتمند را انتخاب کنید ?

یک اسکوتر قدرتمندتر سرعت بهینه اما استقلال بیشتری دارد. یک اسکوتر برقی قدرتمندتر نیز متنوع تر است.

چه کسی می تواند از آن استفاده کند ?

اسکوتر برق قدرتمند برای بزرگسالان به طور کلی است مناسب تر برای رانندگان باتجربه. گاهی اوقات سرعت و شروع آنها می تواند برای یک مبتدی که قصد دارد اولین اسکوتر برقی خود را ایجاد کند ، چشمگیر باشد. بنابراین این نوع اسکوترها برای:

 • عاشقان پیاده روی در بیرون از منزل بزرگ: اسکوتر های برقی قدرتمند به طور کلی اختصاص داده شده اند به همه -استفاده زیرا آنها به طور کلی هستند خیلی سریع برای استفاده در شهر.
 • جویندگان هیجان: اسکوتر های قدرتمند اغلب موتور دوتایی دارند. اینها به شما پیشنهاد می دهند یک تجربه تجربه قوی یک بار در دست: ایده آل اگر طرفداران ورزشی هستید.
 • افراد با اندازه قوی: مهم است که بسته به وزن خود وسیله نقلیه را انتخاب کنید. هرچه مهمتر باشد ، بیشتر باید انتخاب کنید یک اسکوتر قدرتمندتر برای لذت بردن از سرعت بهینه.
 • افرادی که مایل به ایجاد شیب تمایل بالایی هستند.

انواع مختلف قدرت اسکوتر برقی برای بزرگسالان

طبق مقررات, یک اسکوتر نمی تواند از 25 کیلومتر تجاوز کند. بنابراین دارد موتورها به گونه ای طراحی شده اند که از این حد فراتر نرود. با این حال ، برخی از تولید کنندگان اجازه می دهند وسایل نقلیه آنها را بریزید با افزایش قدرت خود. بنابراین انواع مختلفی از اسکوتر بزرگسالان قدرتمند در بازار وجود دارد:

 • 250 وات اسکوتر : این اسکوتر کمترین قدرتمند است. سرعت آنها به سختی می تواند به 25 کیلومتر در ساعت برسید. برای استفاده در شهری ، بیشتر برای آنها استفاده می شود سفرهای کوتاه مدت زمان بسیار کوتاه.
 • اسکوتر 350 W : اغلب در سطح ورودی از نظر قیمت و نور برای حمل و نقل, این اسکوترها در فرانسه بسیار موفق هستند. همچنین برای استفاده شهری ، دارای یک استقلال بهتر اما شیب دار مؤثر نیستند.
 • اسکوتر 500 W : این اسکوتر ها رانندگی دارند خیلی راحت تر. آنها نماینده یک هستند تعادل کامل بین وزن و قدرت. شما می توانید با آنها در دامنه های بسیار سبک و بدون خطر افت عملکرد با آنها بپیچید. آنها می توانند به طور متوسط ​​به a برسند سرعت حدود 40 کیلومتر در ساعت.
 • اسکوتر از 1000 تا 2000 W : این اسکوترها هستند قدرتمندترین بازار اما همچنین گرانترین چون آنها دارندتعداد زیادی از ویژگی ها. این اسکوتر ها می توانند به صعود بپردازند 50 کیلومتر در ساعت به استثنای گیره. آنها می توانند در حالی که نگه دارند رانندگی کنند عملکرد بهینه صرف نظر از وزن آنها و قادر به صعود از یک شیب خواهد بود بدون خطر خرابی !

اسکوتر Eroz Pulsar 3200W Premium Eroz PulsarEroz Pulsar 3200W اسکوتر برقی Premium France تعلیق سرگرم کننده

اسکوتر برقی Eroz Pulsar Weeke – 10 اینچ (60v 21ah – 60v25ah)

5 اسکوتر برقی برتر

امروزه اسکوتر برقی ملاقات می کند یک موفقیت بزرگ با کاربران. بنابراین همیشه یافتن مدل هایی که مطابق با پروفایل هر خریدار باشد ، آسان نیست. بنابراین Weebot شما را انتخاب کرد بهترین اسکوتر برقی قدرتمند موجود در بازار:

اروز پالسار

اروز پالسار

اسکوتر برقی Eroz Pulsar Weebot از اتحاد دو مارک متولد شد. ایده آل برای ورزشکاران, او هر دو است جامد ، قوی و پایدار. او همچنین قادر خواهد بود تا سال های جستجوگر هیجان را اغوا کند حداکثر سرعت 70 کیلومتر در ساعت به طور متوسط.

این دو چرخ دارای نسبت وزن/توان بهینه با یک موتور دوتایی است که می تواند به آن برسد قدرت 2400W برای وزن پشتیبانی شده 140 کیلوگرم. با این حال ، سرعت و قدرتمند آن مترادف با رانندگی ناراحت کننده نیست: برعکس ! به لطف تعلیق های چهار برابر جلو و عقب آن ، می توانید حتی در دامنه هایی که می تواند به 35 ٪ برسد ، از یک رانندگی دلپذیر لذت ببرید.

رانندگی شما نیز به لطف ترمزهای دیسک هیدرولیک تهویه مطبوع جلو و عقب خود کنترل می شود تا به آرامی متوقف شود. در آخر ، با استفاده از ایمن و با استفاده از آن با استفاده از آن سوار شوید فانوس دریایی آن قبل از 1.1w در دسته های دسته و همچنین چراغ های توقف عقب آن. از طرف استقلال می توانید بدون ترس از شکست 70 کیلومتر رول کنید : مناسب برای سفرهای روزانه طولانی شما !

فواید

 • 2400 وات قدرت
 • 70 کیلومتر استقلال
 • سرعت 70 کیلومتر در ساعت
 • نسبت وزن/قدرت بسیار خوب

معایب

 • رزرو برای ورزشکاران و جویندگان هیجان
 • قیمت بالا به دلیل اینکه یک اسکوتر برقی بالا است !

Dualtron Thunder 2

Dualtron Thunder 2

اسکوتر های برقی Dualtron از نظر تحرک برقی مشهورترین اسکوتر هستند. همچنین یکی از سریعترین بازار, اسکوتر Dualtron Thunder 2 است با وجود 47.3 کیلوگرم فوق العاده کارآمد است. علی رغم وزنش می ماند بسیار ارگونومیک. در کوچکترین استفاده ، می توانید اسکوتر خود را با استفاده از آن ذخیره کنید عصای تقویت شده آن.

این اسکوتر برقی قدرتمند دارای دو موتور بدون برس است قدرت 1080 W. خیلی سریع ، می تواند به آن برسد 100 کیلومتر در ساعت. شما نیازی به نگرانی در مورد الگوی خود نخواهید داشت زیرا این اسکوتر می تواند تحمل کند وزن 150 کیلوگرم بدون آسیب رساندن به عملکرد آن. علاوه بر این ، برای راحتی شما ، این اسکوتر به سیستم تعلیق جلو و عقب با کمک فنرهای کارتریج و همچنین مجهز شده است چرخ های 11 اینچی.

شما نیز خواهید داشتیک صفحه LCD در دسته های اسکوتر خود برای مشورت با تمام اطلاعات موجود در دستگاه خود در زمان واقعی. در سمت روشنایی ، این دو چرخ چراغهای جلو و عقب.

فواید

 • استقلال 170 کیلومتر
 • راحتی بهینه به لطف تعلیق آن
 • نسبت قدرت قدرت بسیار خوب در مینیموتورها
 • یک پایه عقب

معایب

 • قیمت بالا به دلیل اینکه از نظر اسکوتر برقی یکی از مارک های مرجع است
 • کاربران با تجربه تری را رزرو کنید.
 • اسکوتر سنگین

نامی سوختگی

نامی سوختگی

Nami Burn-E یک اسکوتر برند برند برقی NAMI است. او دو موتور دوتایی با اينكه قدرتمند ساکت است. آنها هر کدام می توانند برسند قدرت تقریبا 1500 W. از نظر سرعت ، این اسکوتر برقی می تواند برسد 105 کیلومتر در ساعت به صورت خصوصی و بدون کوچکترین مشکل.

با وجود این قدرت و سرعت بهینه ، شما از تجربه ای بهره مند می شوید رانندگی ساکت و ایمن به لطف ترمزهای هیدرولیک Nutt با دیسک و همچنین سیستم روشنایی آن. از آن ساخته شده استیک فانوس دریایی قبل از رهبری بلکه یک شاخص که در صورت تقاطع ایجاد می شود.

این اسکوتر با آن سازگار است انواع جاده ها خواه در شهر باشید و چه در یک چوب پیاده روی کنید. این لباس در روشی که شما آن را مدیون دو آن هستید تعلیق هیدرولیکی در جلو و عقب وسیله نقلیه.

شما نیز خواهید داشتیک صفحه LCD به شما امکان لذت بردن 5 حالت مختلف رانندگی. همچنین در طول سفر دیگر نیازی به ترس از باران نخواهید داشت. Nami Burn-E اسکوتر است IPX5 دارای مجوز و بنابراین به شدت ضد آب است.

فواید

 • اسکوتر معتبر IPX5
 • 5 حالت رانندگی
 • موتور ساکت

معایب

 • زمان گیاه: 8 A.M
 • اسکوتر سنگین (47 کیلوگرم)

Kaabo Wolf King GT Pro

Kaabo Wolf King GT Pro

Kaabo Wolf King GT Pro دارد 2 موتور 2000 W هر یک. این قدرت به او اجازه می دهد تا به راحتی به آن برسد 100 کیلومتر در ساعت. این دو چرخ استقلال بسیار مهمی دارد که می تواند به آن برسد 180 کیلومتر : مناسب برای سفرهای طولانی. اگرچه این یک اسکوتر قدرتمند است ، اما برای یک اسکوتر برقی در این گروه بسیار سبک است وزن خالص 52 کیلوگرم.

این یک اسکوتر All -Terrain است ! بنابراین می توانید به لطف چرخ های آن ، از یک رانندگی دلپذیر لذت ببرید خارج از جاده فوق العاده 11 اینچ با محفظه هوا و همچنین سیستم تعلیق جلو و عقب آن.

شما هم می توانید صعود در دامنه های 50 درجه با سرعتی که می تواند به 100 کیلومتر در ساعت برسید. شما همچنین از آن بهره مند خواهید شدیک صفحه LCD به شما اجازه می دهد تا انتخاب کنید 5 حالت رانندگی.

شما به لطف آن نیازی به ترس از حرکت به خیابان در تاریکی نخواهید داشت سیستم روشنایی کامل متشکل از چراغهای جلو و عقب LED.

فواید

 • صفحه LCD بزرگ
 • 5 حالت رانندگی
 • استقلال بیش از 180 کیلومتر

معایب

 • سازگار با جویندگان هیجان
 • قیمت بالا زیرا این یک اسکوتر مشهور برند است

Teverun Fighter Supreme

Teverun Fighter 11

این یکی از قدرتمندترین اسکوتر های موجود در بازار است. طراحی آن خلاقانه است یک حالت -از صفحه نمایش TFT مرکزی واقع در بالای گالوها. این دو چرخ دارد چراغهای عقب در بالای پا قرار گرفته اند.

با خود وزن 33 کیلوگرم, این یکی از سبکترین اسکوتر برقی در بازار است. با این حال ، او می تواند از وزن 130 کیلوگرم حمایت کنید همه چیز به یک حداکثر سرعت 25 کیلومتر در ساعت.

جنگنده عالی Teverun دارای یک دو موتور با قدرت 2500W هر یک. با وجود این قدرت ، شما از رانندگی ایمن و کنترل شده بهره مند خواهید شد. در واقع, ترمزهای دیسک هیدرولیکی آن به شما اجازه می دهد با دقت و بسیار آرام ترمز کنید.

سیستم تعلیق هیدرولیک آن و همچنین آن چرخ های 11 اینچی همچنین به شما امکان می دهد از راحتی رانندگی بهینه لذت ببرید. از طرف روشنایی ، می توانید با خیال راحت با آن اجرا کنید چراغهای جلو در جلو و پشت وسیله نقلیه.

فواید

 • نور برای یک اسکوتر قدرتمند (33 کیلوگرم)
 • آخرین صفحه CRI Central TFT
 • این می تواند در برابر وزن 130 کیلوگرم مقاومت کند

معایب

 • استقلال یک مدت کلاسیک
 • حداکثر سرعت 25 کیلومتر ، خیلی سریع برای یک اسکوتر قدرتمند

چگونه اسکوتر برقی قدرتمند خود را انتخاب کنیم ?

بنابراین شما نمی توانید یک اسکوتر تصادفی را انتخاب کنید. مهم است که به یک اسکوتر مراجعه کنید که مطابق با نیاز و انتظارات شما باشد. قبل از خرید اسکوتر برقی قدرتمند خود ، بنابراین باید چندین معیار را در نظر بگیرید:

نوع موتور

برای اینکه اسکوتر شما به اندازه کافی قدرتمند باشد و می تواند شیب را بدون کوچکترین مشکل تنظیم کند ، ضروری است که داشته باشدیک موتور نسبتاً قدرتمند. علاوه بر این ، هرچه موتور قدرتمندتر باشد ، می تواند بیشتر فراهم کند یک سرعت معادل که به او اجازه می دهد چرخ های خود را بچرخاند.

با این حال ، بیشتر اسکوتر های قدرتمند از آنجا که در این سطح با مشکلی روبرو نیستندیک موتور دوتایی. با داشتن یک موتور دوتایی ، دو چرخ شما می تواند خیلی زیاد باشد کارآمدتر. این به لطف این است که می توانید بدون توجه به شیب جاده ، سرعت ثابت را حفظ کنید.

کارآموز

اگر یک اسکوتر برقی قدرتمند را انتخاب نکنید مناسب برای الگوی شما, حداکثر شیب که دومی می تواند افزایش یابد. انتخاب اسکوتر مهم است مناسب برای وزن شما. به همین دلیل است که این مشکل را به شما توصیه نمی شودبرای یک مدل کارآمدتر انتخاب کنید و بنابراین یک اسکوتر قدرتمند. با داشتن یک اسکوتر برقی قدرتمند بزرگسال ، می توانید حتی با اعمال وزن قابل توجهی با سرعت بهینه رانندگی کنید.

نوع تایر راست و شیب جاده

مهم است که لاستیک های خوب را انتخاب کنید تا اسکوتر برقی اسکیت نمی شود. توجه داشته باشید که ضخیم تر و گسترده تر ، روبرو شدن با جاده ها کمتر دشوار است. بنابراین یک اسکوتر را انتخاب کنید لاستیک حداقل 10 اینچ. شما می توانید با خیال راحت اما راحت ، هر نوع جاده ای را که طی می کنید اجرا کنید. لاستیک های گسترده تر نیز هستند مقاومت بیشتر در برابر شوک و بسیار طولانی تر که بهترین. بنابراین این یک است سرمایه گذاری طولانی مدت بسیار خوب.

سؤالات متداول در مورد اسکوتر های برقی قدرتمند

قدرت ایده آل برای یک اسکوتر برقی چیست؟ ?

موتور 800 وات با انواع کاربردها بلکه از قدرت بهینه سازگار است. با این نوع موتور می توانید دامنه های کوهستانی که به 22 درصد تمایل می رسند از فاصله کمی. برای اینکه کار کند ، احترام به حداکثر وزن هنوز ضروری است. بنابراین ما به شما توصیه می کنیم از وزن 90 کیلوگرم تجاوز نکنید.

چه اسکوتر باید برای سوار کردن دنده ها ?

به طور کلی ، یک موتور اسکوتر برقی با قدرت تقریبی 350 وات ممکن است موافقت کند. این به شما امکان می دهد دامنه های درجه ای از تمایل را بررسی کنید حداکثر 10 درجه. از طرف دیگر ، اگر می خواهید از یک شیب دشوارتر صعود کنید ، نمی توانید آن را با موتور این قدرت سوار کنید.

حداکثر قدرت یک اسکوتر برقی چقدر است ?

برخی از تولید کنندگان می توانند اسکوترهای برقی را به شما ارائه دهند حداکثر قدرت 3600 وات. توجه به این نکته حائز اهمیت است که این مدل ها به طور کلی به شما گران تر باز می گردند و همچنین از یک مدل معمولی کامل تر خواهند بود. از طرف دیگر ، این نوع اسکوتر اغلب برای کاربران باتجربه تر.

نتیجه گیری در مورد اسکوتر های برقی قدرتمند

انتخاب اسکوتر برقی شما همیشه آسان نیست. قبل از شروع ، تعریف ، پیشاپیش ضروری است, چه نوع استفاده ای را برای انجام آن انجام می دهید برای اینکه بتوانیم یک انتخاب مربوطه را انجام دهیم. همچنین برای داشتن یک اسکوتر بهینه قدرت باید چندین معیار اساسی را در نظر بگیرید. شما باید در نظر بگیرید الگوی کاربر اما همچنین نوع جاده که روی آن می چرخد ​​تا اسکوتر باشد کارآمد در حالی که طول عمر بهینه. توجه داشته باشید که یک مدل قدرت بالا همیشه خواهد بود قیمت بالاتر بیش از یک اسکوتر کلاسیک. بنابراین یک سرمایه گذاری قابل توجه اما بسیار مفید است.