دیزنی: هر آنچه شما باید بدانید | دیزنی فرانسه ، اشتراک دیزنی: پایان اشتراک حساب ، افزایش قیمت. تاریخ تغییرات

اشتراک دیزنی: پایان اشتراک حساب ، افزایش قیمت. تاریخ تغییرات

Contents

دسترسی به دیزنی از چند طریق امکان پذیر است+. در اینجا پیوندهای مستقیم برای بارگیری برنامه با توجه به دستگاه شما آورده شده است. ساده ترین راه دسترسی به آن از هر مرورگر اینترنتی است ، خواه در تلفن هوشمند ، رایانه لوحی ، مک یا روی رایانه شخصی قرار داشته باشید: Chrome ، Firefox ، Edge ، Opera یا Safari ، برای نامگذاری چند مورد. یک برنامه نیز برای تلفن های هوشمند و تبلت ها, در Android (برنامه فروشگاه Play) مانند iOS (برنامه فروشگاه App). این سرویس نیز در دسترس است کنسول های مختلف : Xbox One ، Xbox Series X و Xbox Series S (برنامه فروشگاه Microsoft) ، بلکه در PlayStation 4 و PlayStation 5 (برنامه فروشگاه PS) ؛ که وقتی می خواهید از یک بازی به یک سریال بروید بسیار کاربردی است. سرویس جریان نیز با آن سازگار است تلویزیون هوشمند, تلویزیون Roku یا Amazon Fire TV. همچنین می توانید از آن لذت ببرید برخی از جعبه های تلویزیون, مانند Bbox Miami ، Freebox Pop یا Mini 4K. علاوه بر این ، این پلتفرم با Google Chromecast سازگار است. برنامه ای برای Apple TV (برنامه فروشگاه App) و برای Android TV (برنامه فروشگاه Play) وجود دارد. دیزنی+ سرانجام از طریق یک برنامه اختصاصی در ویندوز 10 و ویندوز 11 (برنامه فروشگاه مایکروسافت) قابل دسترسی است. از سوی دیگر, هیچ برنامه دیزنی+ در Mac و Nintendo Switch وجود ندارد.

هر آنچه را که باید در مورد دیزنی بدانید+

دیزنی+ بهترین های دیزنی ، پیکسار ، مارول ، جنگ ستارگان ، نشنال جئوگرافیک و ستاره های ستاره را در یک مقصد جمع می کند. به خواندن ادامه دهید تا دلایل حتی بیشتر برای استفاده از دیزنی را کشف کنید+.

دیزنی+ در بسیاری از دستگاه ها قابل دسترسی است. بین تلویزیون ، رایانه ، رایانه لوحی ، تلفن ، کنسول و بسیاری دیگر انتخاب خود را انتخاب کنید. علاوه بر این ، شما امکان مشاهده 4 محتوای مختلف را در 4 صفحه به طور همزمان دارید. چندین پروفایل ایجاد کنید تا همه به مجموعه ای از مطالب متناسب با آنها دسترسی داشته باشند. همچنین می توانید فیلم ها و سریال های مورد علاقه خود را بارگیری کنید تا آنها در تمام سفرهای خود را دنبال کنند.

از محتوای جدید لذت ببرید و موارد دلخواه خود را دوباره کشف کنید.

مقصد دیزنی ، پیکسار ، مارول ، جنگ ستارگان ، ملی جغرافیایی و جهان

از کلاسیک های عالی گرفته تا سریال منحصر به فرد ، بدون فراموش کردن محتوای اصلی جدید ، دیزنی+ گزینه های سرگرمی زیادی را به شما ارائه می دهد.

اشتراک دیزنی+: پایان اشتراک حساب ، افزایش قیمت. تاریخ تغییرات

اشتراک دیزنی+: پایان اشتراک حساب ، افزایش قیمت. تاریخ تغییرات

دیزنی+ در بیانیه مطبوعاتی منتشر شده پنجشنبه ، 10 اوت ، افزایش جدید قیمت اشتراک های خود را اعلام کرد. از اقدامات جدید برای به اشتراک گذاری حساب و همچنین یک پیشنهاد تبلیغاتی ذکر شده است.

 • مشترک شدن در دیزنی+ در فرانسه
 • جایزه دیزنی+
 • دیزنی+ از طریق کانال+
 • تعداد پروفایل و صفحه نمایش
 • نحوه دسترسی به دیزنی+?
 • کنترل والدین در دیزنی+

دیزنی ++ از آوریل 2020 خود را به عنوان یک بستر جریان اساسی در منظره سمعی و بصری تأسیس کرده است. اما کسی که تنها کسی است که تولیدات اصلی استودیو را ارائه می دهد ، یعنی می گوید فیلم های دیزنی ، Marvel Productions و تولیدات جهان جنگ ستارگان ، مانند رقیب خود Netflix ، با کاهش واضح آن روبرو شده است. درآمد. و در حالی که اعتصاب فیلمنامه نویسان و بازیگران در هالیوود نباید در این باره چیزی را برطرف کند ، گروه دیزنی+ تصمیم گرفت گاو را توسط شاخ ها ببرد. در برنامه: افزایش جدید قیمت اشتراک ها ، حتی اقدامات بیشتری برای مبارزه با اشتراک حساب و پیشنهاد با تبلیغات.

مشترک شدن در دیزنی+

نحوه عضویت در دیزنی+ در فرانسه ?

اگر تصمیم گرفتید در اشتراک مشترک شوید یا حداقل فرمول را آزمایش کنید ، ما به شما توصیه می کنیم برای سهولت بیشتر در مرحله ثبت نام از رایانه ، رایانه لوحی یا تلفن هوشمند استفاده کنید (به ناچار ساخت مانور با کنترل از راه دور آسان نیست تلویزیون شما). اولین کاری که شما باید انجام دهید این نیست که کسی غیر از رفتن به آن باشد صفحه اشتراک دیزنی+ که به شما امکان می دهد مشترک شوید. ثبت نام بسیار آسان است و در چندین مرحله انجام می شود:

 1. یک آدرس ایمیل وارد کنید
 2. شرایط اشتراک کلی را بپذیرید
 3. یک رمزعبور ایمن را انتخاب کنید
 4. بین فرمول ماهانه و فرمول سالانه انتخاب کنید و سپس جزئیات بانک خود را وارد کنید
 5. داده ها را از اشتراک خود بررسی کنید و سپس تأیید کنید

چه قیمتی برای اشتراک دیزنی+ ?

به عنوان بخشی از ورود کاتالوگ ستاره در پیشنهاد دیزنی+، قیمت اشتراک قبلاً افزایش یافته بود. در اکتبر 2023 ، بنابراین افزایش قیمت جدید پیش بینی می شود. اکنون باید ماهانه 8.99 یورو داشته باشداستاندارد, بدون تبلیغات ، و اجازه بارگیری محتوا.

منپیشنهاد حق بیمه, که مشترکین فعلی به آن هدایت می شوند و به دیزنی+ اجازه می دهد تا چهار صفحه را همزمان با کیفیت بهتر فیلم ها تماشا کنند ، در هر ماه 11.99 یورو صورتحساب می شوند.

توجه داشته باشید که دیزنی+ همچنین قصد دارد با ارائه به نوبه خود در Netflix پیروی کند با تبلیغات پیشنهاد دهید, اما بسیار در دسترس تر. برای علاقه مندان ، در هر ماه 5.99 یورو هزینه خواهد داشت.

دیزنی+ با کانال موجود است +

دیزنی+ شریک زندگی ، کانال+ مشترکین خود را برای لذت بردن از سرویس جدید جریان اشتراک ارائه می دهد. به یاد بیاورید که هنوز هم می توان از طریق یک برنامه جداگانه در دیزنی+ مشترک شدن در دیزنی+ مشترک بود ، اما برخی از مشترکین در کانال حق دارند بدون کاتالوگ.

این مورد مشترکان متعهد به پیشنهادات کامل ، انتگرال+ و سری فیلم است که می تواند از اشتراک دیزنی استفاده کند+. علاوه بر این ، برای مشترکین متعهد به خانواده و بسته های کانال+ بسته ها ، دیزنی+ به مدت 12 ماه به آنها ارائه می شود. در صورت امکان دسترسی به دیزنی+ از طریق وب سایت رسمی یا برنامه ، دیزنی+ نیز در دسترس است زنجیر 16 از طریق رمزگشایی های متصل به تلویزیون.

برای کسانی که مایل به عضویت در کانال+ پیشنهادات نیستند اما مایل به استفاده از کاتالوگ بستر جدید جریان جدید هستند ، هیچ تعهدی وجود ندارد: این امکان وجود دارد که از دیزنی+ فقط به لطف برنامه ایجاد شده استفاده کنید.

چه تعداد پروفایل و صفحه نمایش همزمان در دیزنی+ ?

به طور منظم از پیشنهادات جریان اشتراک احتمالاً آن را می داند: اغلب می توان از نمایش در صفحه های مختلف استفاده کرد. دیزنی+ همچنین این امکان را ارائه می دهد زیرا اشتراک Premium به شما امکان می دهد به طور همزمان به چهار صفحه مختلف نگاه کنید. عملی وقتی نمی خواهید به عنوان مثال به همان چیزی که کودکان نگاه می کنید نگاه کنید. توجه داشته باشید که هر حساب مشترک برای جدا کردن لیست خواندن هر یک از اعضای خانواده ، امکان ایجاد هفت پروفایل مختلف را دارد.

نحوه دسترسی به دیزنی+ ?

برای دسترسی به دیزنی+ در فرانسه ، به سادگی به وب سایت رسمی پلتفرم بروید یا از طریق فروشگاه های مختلف برنامه به آن دسترسی پیدا کنید. توجه داشته باشید که پلت فرم جریان از طریق تلفن های هوشمند ، تبلت ها ، کنسول ها ، رایانه ها ، تلویزیون های متصل و غیره در دسترس است. در کانال+ ، دیزنی+ از طریق برنامه اختصاصی ، MyCanal یا زنجیره 16 قابل دسترسی است.

برنامه دیزنی+ در بسیاری از تکیه گاه ها می توانید با رایانه هایی که در آن مستقیماً از طریق مرورگر قابل دسترسی است ، پیدا کنید. همچنین می توانید از طریق فروشگاه App یا فروشگاه Google Play از طریق تلفن های هوشمند iOS و Android بارگیری کنید. کنسول های بازی Xbox One و PlayStation 4 نیز برای مشاهده محتوای دیزنی ارائه می دهند+. سرانجام ، تلویزیون های متصل به تلویزیون هوشمند همچنین می توانند برنامه را بارگیری کنند یا حتی آن را در میانبر در صفحه اصلی ادغام کنند.

کنترل والدین را در دیزنی فعال کنید+

برای ایجاد تغییر در محتوای موجود در نمایه خود ، باید به لیست نمایه (بالا سمت راست در صفحه مرورگر ، در پایین سمت راست در برنامه تلفن همراه) بروید و روی “اصلاح پروفایل” کلیک کنید. سپس نمایه ای را که می خواهید مدیریت کنید انتخاب کنید. سپس بر روی “طبقه بندی” کلیک کرده و دسته سنی را انتخاب کنید که در آن نمایه باید بتواند دسترسی داشته باشد. یک پروفایل 18+ بزرگسال قادر به دسترسی به کلیه مطالب موجود در کاتالوگ دیزنی+ ، از جمله سریال های شدید ، جنسی و/یا مزاحم ترین فیلم های ستاره و ستاره ها خواهد بود. البته ، مشخصات کودکانه بسته به انتخاب مسئول یا والدینی که دارای 0+ ، 6+ ، 9+ ، 12+ هستند. برای پروفایل های کودکان ، می توان یک کد پین را تنظیم کرد تا از جوانترین دسترسی به محتوایی که بسیار حساس به نظر می رسد جلوگیری شود.

از ویژگی های دیزنی استفاده کنید+

دیزنی+ تعدادی از ویژگی هایی را ارائه می دهد که ما لزوماً از آنها استفاده نمی شود. در میان اینها ، برگه “جایزه“که به مشترکان این امکان را می دهد تا در محتوای مورد علاقه کمی بیشتر شیرجه بزنند (تریلرها ، مصاحبه های ویژه ، ساخت. ). یکی دیگر از عناصر جالب در کاتالوگ دیزنی+: سازماندهی محتوا در مجموعه هایی که به شما امکان می دهد خواسته های خود را مستقیماً از منوی اصلی فیلتر کنید. همچنین توجه داشته باشید که اگر روی برگه “تحقیق” کلیک کنید ، لیستی از همه مجموعه های موجود را دریافت خواهید کرد (کانال دیزنی ، دیزنی پرنسس ، X-Men ، Toy Story ، Cars Mickey. ).

پروفایل های مختلفی در دیزنی ایجاد کنید+

علاوه بر این ، بدانید که می توان در مجموع هفت پروفایل در هر حساب مشترک در دیزنی ایجاد کرد+. این به شما امکان می دهد تا یک لیست خواندن و پیشنهادات شخصی را برای هر یک از این پروفایل ها ایجاد و نگه دارید. در منوی ایجاد پروفایل دیزنی+، همچنین می توانید حالت پروفایل را برای کودکان فعال کنید که به شما امکان می دهد رابط و همچنین محتوای مناسب را نمایش دهید. در مشخصات کودکان ، دیزنی+ دسته های مختلفی را با فیلم های برجسته و سریال های برجسته به میکی یا پرنسس های دیزنی ارائه می دهد. کلاسیک و کارتون های انیمیشن دیزنی به طور کلی دقیقاً مانند سریال کانال دیزنی و فیلم های کوتاه تولید شده توسط پیکسار و دیزنی در تعداد موجود هستند.

زیرنویس ها را اصلاح کنید

همچنین می توان زیرنویس را در طول نماهای خود در مورد دیزنی+ تغییر داد تا اندازه زیرنویس ها افزایش یابد. پس از راه اندازی این ویدئو ، روی حباب اختصاص داده شده به زیرنویس در سمت راست بالای صفحه کلیک کنید. هنگامی که از صفحه برای انتخاب زبان نسخه و همچنین زیرنویس استفاده می شود ، باید روی چرخ شکاف در سمت راست بالای صفحه کلیک کنید. این به شما نشان می دهد که زیرنویس ها امروز چگونه به نظر می رسند. گزینه های زیر به شما امکان می دهد اندازه آنها و همچنین قلم آنها یا حتی قسمت پایین آنها را تغییر دهید تا آنها را حتی بیشتر نشان دهید.

در اطراف همان موضوع

 • چقدر دیزنی +
 • حساب دیزنی به علاوه
 • کارتون دیزنی> راهنما
 • اشتراک ویدیوی نخست: قیمت ، آزمایش رایگان ، HBO. همه چیز در سیستم عامل آمازون> راهنمای
 • SALTO: پایان سکوی جریان ، نحوه بازپرداخت ? > راهنما
 • Apple TV +: ویژگی های جدید ژوئیه 2023 ، فیلم ها و سریال ها برای دیدن ، اشتراک ، قیمت. > راهنما
 • اشتراک Netflix: کدام یک را انتخاب کنید ? قیمت ، پایان اشتراک حساب ، میخانه ها. همه دانستن> راهنما

دیزنی+: نحوه اشتراک و خاتمه اشتراک خود ?

سرویس پخش دیزنی+ از 7 آوریل 2020 در فرانسه با کاتالوگ فیلم ها و سریال های مارول ، جنگ ستارگان ، پیکسار و غیره در دسترس است. نحوه عضویت در آن و خاتمه اشتراک خود ? ما آن را با جزئیات برای شما توضیح می دهیم.

 • �� دیزنی+: دستگاه های سازگار چیست ?
 • �� چقدر دیزنی هزینه دارد+ ?
 • �� دیزنی+: بدون پیشنهاد آزمایشی رایگان
 • �� نحوه عضویت در دیزنی+ ?
 • �� چگونه اشتراک خود را در دیزنی خاتمه دهیم+ ?
 • catalog کاتالوگ دیزنی چیست + ?

دیزنی+

با بیش از سه سال خدمات خوب و وفادار ، دیزنی پلاس یا دیزنی+، یک کتابخانه بزرگ از سری و فیلم ها را در صورت تقاضا ارائه می دهد. در منو ، محتوا با نام هایی که همه ما بسیار خوب می شناسیم ، از آنجا جهان سینمایی مارول یا جنگ ستارگان. اما نه تنها. همچنین ببینید: مارول: در اینجا همه فیلم ها و سریال های اعلام شده برای سال 2024 وجود دارد. سرویس جریان شامل مخلوطی است بزرگترین کلاسیک از برنامه های دیزنی و جدید ، منحصراً برای مشترکین تهیه شده است. در 2020 و 2021 ، برنامه های اصلی دیزنی+ به عنوان لکی, فصل 2 آنها به زودی وارد می شود ، یا ماندالوریایی قادر به نشان دادن نیروی اعتصاب حیرت انگیز خدمات میکی ، که نه تنها محدود به کلاسیک های قدیمی آن نیست. با توجه به قیمت ها, دیزنی+ هزینه 8.99 یورو در هر ماه بدون تعهد یا 89.90 یورو در سال در پرداخت یکبار (15 ٪ پس انداز). در زیر ، ما همه چیزهایی را که باید در مورد دیزنی+ بدانید ، به شما کمک می کند تا به شما کمک کند ببینید که آیا این سرویس برای نیازهای جریان شما مناسب است یا خیر ، نحوه اشتراک و مهمتر از همه ، نحوه خاتمه.

پیشنهاد دیزنی را کشف کنید+

�� دیزنی+: دستگاه های سازگار چیست ?

دیزنی+

دسترسی به دیزنی از چند طریق امکان پذیر است+. در اینجا پیوندهای مستقیم برای بارگیری برنامه با توجه به دستگاه شما آورده شده است. ساده ترین راه دسترسی به آن از هر مرورگر اینترنتی است ، خواه در تلفن هوشمند ، رایانه لوحی ، مک یا روی رایانه شخصی قرار داشته باشید: Chrome ، Firefox ، Edge ، Opera یا Safari ، برای نامگذاری چند مورد. یک برنامه نیز برای تلفن های هوشمند و تبلت ها, در Android (برنامه فروشگاه Play) مانند iOS (برنامه فروشگاه App). این سرویس نیز در دسترس است کنسول های مختلف : Xbox One ، Xbox Series X و Xbox Series S (برنامه فروشگاه Microsoft) ، بلکه در PlayStation 4 و PlayStation 5 (برنامه فروشگاه PS) ؛ که وقتی می خواهید از یک بازی به یک سریال بروید بسیار کاربردی است. سرویس جریان نیز با آن سازگار است تلویزیون هوشمند, تلویزیون Roku یا Amazon Fire TV. همچنین می توانید از آن لذت ببرید برخی از جعبه های تلویزیون, مانند Bbox Miami ، Freebox Pop یا Mini 4K. علاوه بر این ، این پلتفرم با Google Chromecast سازگار است. برنامه ای برای Apple TV (برنامه فروشگاه App) و برای Android TV (برنامه فروشگاه Play) وجود دارد. دیزنی+ سرانجام از طریق یک برنامه اختصاصی در ویندوز 10 و ویندوز 11 (برنامه فروشگاه مایکروسافت) قابل دسترسی است. از سوی دیگر, هیچ برنامه دیزنی+ در Mac و Nintendo Switch وجود ندارد.

�� چقدر دیزنی هزینه دارد+ ?

 • 8.99 یورو در هر ماه, بدون درگیری.
 • 89.90 یورو در سال, در پرداخت واحد.

با هزینه هزینه 7.50 یورو در هر ماه (کاهش 15 ٪ در مقایسه با نرخ ماهانه) ، شما از آن بهره مند می شوید اشتراک 12 ماهه با قیمت 10. بنابراین امروزه سودآوری بیشتری برای اشتراک سالانه به دیزنی+ با قیمت 89.90 یورو سودمندتر است. از طرف دیگر ، پرداخت باید به صورت یکبار انجام شود. همچنین می توانید فرمول ماهانه را بدون تعهد 8.99 یورو انتخاب کنید ، اگر می خواهید امکان خاتمه پیشنهاد خود را در هر زمان و رایگان داشته باشید.

حساب دیزنی+, از 1 نوامبر, دو فرمول دیگر ارائه دهید. یک پیشنهاد تبلیغاتی با قیمت 5.99 یورو در هر ماه ارائه می شود. علاوه بر این ، پیشنهادی با کاهش کیفیت صفحه نمایش (FHD – استریو 5.1) با هزینه ارائه می شود 8.99 یورو در هر ماه. دومی فقط به دو دستگاه اجازه می دهد به جای چهار دستگاه به طور همزمان به سرویس متصل شوند. تنها فرمول فعلی (UHD/HDR – 4 صفحه – Dolby Atmos) به قیمت آن می رود 11.99 یورو در هر ماه.

علاوه بر این و تا 20 سپتامبر, دیزنی+ ارائه می دهد به مدت 3 ماه با قیمت 6.99 یورو در هر ماه پیشنهاد دهید, به مشترکان جدید خود. چه چیزی را باید با قیمت جذاب کشف کنیم.

�� دیزنی+: بدون پیشنهاد آزمایشی رایگان

متأسفانه, دیزنی+ پیشنهاد آزمایشی رایگان تری ارائه نمی دهد. این سرویس هفته آزمایش خود را در تابستان سال 2020 لغو کرد و هنوز قصد بازگرداندن آن را ندارد ، اگرچه یک پیشنهاد آزمایشی 7 روزه را به مشتریان جدید خود در ایالات متحده و سایر کشورها ارائه می دهد.

از طرف دیگر ، می توانید اشتراک خود را در هر زمان ، قبل از پایان دوره صورتحساب فعلی ، خاتمه دهید. همچنین باید بدانید که حساب دیزنی+ نمونه Netflix را دنبال کرده و به اشتراک گذاری حساب پایان می یابد. باید گفت که این رویکرد برای شرکت در N RED پرسود بود.

�� نحوه عضویت در دیزنی+ ?

برای شما مشترک شدن در دیزنی+, هیچ چیز نمی تواند ساده تر باشد ، فقط 5 دقیقه از وقت شما طول خواهد کشید. شروع کن با به لینک زیر بروید برای عضویت در سرویس:

 • اشتراک مورد نظر (در هر ماه یا سالانه) را انتخاب کنید.

مشترک شدن در دیزنی+

 • آدرس ایمیل خود را وارد کنید.

مشترک شدن در دیزنی+

 • بخوانید ، سپس شرایط کلی خدمات به سرویس را بپذیرید (که خیلی متوسط ​​نیست).

مشترک شدن در دیزنی+

 • یک رمز عبور قوی انتخاب کنید.

مشترک شدن در دیزنی+

 • بین دو اشتراک (ماهانه یا سالانه) انتخاب کنید. این سرویس بین پرداخت کارت اعتباری یا پی پال انتخابی را به شما می دهد.

حرف

 • پرداخت کنید ، سپس اعتبار کنید.

در پایان این مراحل ، دسترسی به حساب دیزنی+ خود را باز خواهید کرد و یک ایمیل تأیید دریافت خواهید کرد.

�� چگونه اشتراک خود را در دیزنی خاتمه دهیم+ ?

شما دیگر از محتوایی که دیزنی ارائه می دهد راضی نیستید+ ? رقابت بیش از حد وسوسه انگیز است ? برای خاتمه اشتراک دیزنی+آن ، راهنما را دنبال کنید.

 • برای خاتمه اشتراک خود در سرویس دیزنی+، به حساب خود وصل شوید و به منو در سمت راست بالا (در مرورگر) از دیزنی بروید+. از طرف دیگر ، می توانید به صفحه خاتمه بروید.

تصویر 1: دیزنی+: نحوه اشتراک و خاتمه اشتراک خود؟

 • از بخش حساب, روی کلیک کنید اطلاعات صورت حساب.

تصویر 2: دیزنی+: چگونه اشتراک خود را مشترک و خاتمه دهیم؟

 • روی کلیک کنید اشتراک مشترک در صفحه ای که باز می شود.

تصویر 3: دیزنی+: چگونه اشتراک خود را مشترک و خاتمه دهیم؟

 • روی کلیک کنید خاتمه را تأیید کنید.

تصویر 4: دیزنی+: چگونه اشتراک خود را مشترک و خاتمه دهیم؟

 • اگر همه چیز طبق برنامه ریزی پیش رفت ، اکنون باید به دیزنی مشترک شوید+.

تصویر 5: دیزنی+: چگونه اشتراک خود را مشترک و خاتمه دهیم؟

catalog کاتالوگ دیزنی چیست + ?

دیزنی+

چرا در دیزنی مشترک شوید+ ? از طرف کاتالوگ آن ، این سرویس می تواند روی حق رای دادن عظیمی مانند حساب کند دیزنی, پیکسار, شگفت, جنگ ستارگان, و همچنین در مستندهای امضا شده جغرافیای ملی. از آنجا که وجود دارد چندین هزار سریال و فیلم روی سکو, لیست کردن همه آنها در اینجا دشوار خواهد بود. کاتالوگ فیلم ها ، سریال ها و مستندها را پیدا کنید تا در دیزنی بیاید+.

در مجموع, دیزنی+ بیش از 7،500 قسمت سریال و بیش از 500 فیلم را لیست می کند, تقسیم شده به 6 دسته : دیزنی ، پیکسل ، مارول ، نشنال جئوگرافیک و ستاره ، که محتوای بزرگسالان بیشتری را ارائه می دهد. بیش از 41 سری قابل دسترسی است ، از جمله آنها موسوم به, بوفی در برابر خون آشام ها یا فرزندان هرج و مرج. از طرف فیلم ها ، ساگای معروف مانند وجود دارد جان سخت یا بیگانه.

در اینجا گزیده ای از بهترین سری و فیلم های جنگ ستارگان و فیلم های ارائه شده توسط این سکو ارائه شده است.

فیلم های مارول

وابسته به مورچه
مورچه و زنبور
انتقامجو
Avengers: erule eruperon
انتقامجویان: جنگ بی نهایت

انتقامجویان: بازی آخر
پلنگ سیاه

عنکبوت
کاپیتان آمریکا: اولین انتقامجو
کاپیتان آمریکا: جنگ داخلی
کاپیتان امریکا: سرباز زمستان

کاپیتان مارول
دکتر عجیب
هالک ، پادشاهی کابوس ها
مرد آهنین 2
مرد آهنین 3
چهار فوق العاده
Fantastic 4 و گشت و گذار پول
نگهبانان Vol Galaxy.1
نگهبانان Vol Galaxy.2
ثور
ثور: دنیای تاریکی
ثور: راگناروک
نبرد ولورین از جاودانه
مردان ایکس
X-Men 2
X-Men Origins: Wolverine
X-Men: آخرالزمان
مردان ایکس: روزهای آینده گذشته
X-Men: رویارویی نهایی
X-Men: آغاز
استخر
Deadpool 2
لوگان

سریال های مارول

Avengers: تیم Super Heros
مونتاژ انتقامجویان
Falcon و سرباز زمستانی
نمایندگان هالک و S.مگس.داشتن.حرف.سخنرانی.
گشت و گذار نقره ای
نگهبانان کهکشان (فیلم های کوتاه)
ماجراهای جدید مرد عنکبوتی
چهار فوق العاده
لکی

تهاجم مخفی
مارول: نمایندگان S.سخنرانی.من.اشمیه.سعادت.د.
(فصل 1 تا 7)
Marvel Ant-Man (فیلم های کوتاه)
Marvel Avengers: تلاش برای پلنگ سیاه
Marvel Avengers: جنگ های مخفی
Marvel Avengers: Ultron Revolution
نگهبانان کهکشان
Marvel The Galaxy Guardians: Operation: Evasion
Marvel Mash-Up (بینابینی) (دسته 1)
Marvel Rising: Initiation (فیلم های کوتاه)
مرد عنکبوتی مارول
Marvel Spider-Man (فیلم های کوتاه)
Marvel Ultimate Spider-Man vs Sinister 6
غیرانسانی مارول
موشک و گروت
مرد عنکبوتی و دوستان استثنایی او
مرد عنکبوتی نهایی
(فصول 1 تا 4)
وانداویژن

فیلم های جنگ ستارگان

Rogue One: یک داستان جنگ ستارگان
انفرادی: یک داستان جنگ ستارگان
جنگ ستارگان: امپراتوری Reves
جنگ ستارگان: تهدید شبح
جنگ ستارگان: انتقام از Sith
جنگ ستارگان: حمله به کلون ها
جنگ ستارگان: بازگشت جدی
جنگ ستارگان: امپراتوری علیه حمله
جنگ ستارگان: جنگهای کلون
جنگ ستارگان: یک امید جدید
جنگ ستارگان: بیدار شدن نیرو
جنگ ستارگان: آخرین جدی
جنگ ستارگان: صعود Skywalker

سریال جنگ ستارگان

LEGO Star Wars: طلوع مقاومت
LEGO Star Wars: Tales Droid
LEGO Star Wars ماجراهای آزادکار
شورشیان جنگ ستارگان
مقاومت در برابر جنگ ستارگان
جنگ ستارگان: جنگهای کلون
جنگ ستارگان: ماندالوری (فصل 1 تا 3)

جنگ ستارگان: Ahsoka
جنگ ستارگان: دسته بد

�� شما از Google News استفاده می کنید ? راهنمای تام را به Google News اضافه کنید تا هیچ خبری مهم از سایت ما را از دست ندهید.