تلفن هوشمند آینده: به نظر می رسد چه خواهد بود?, بزرگان اپل از تلفن هوشمند آینده رونمایی می کنند (یا نه)

بزرگان اپل از تلفن هوشمند آینده رونمایی می کنند (یا نه)

سامسونگ ، از جمله موارد دیگر ، در این مورد کار می کند صفحه انعطاف پذیر و مجبور بود مدلی را ارائه دهد که مانند یک پارچ مصری آشکار شود. توسط کاربران غیر عملی تلقی می شود ، این مدل ممکن است به محض برنامه ریزی منتشر نشود.

تلفن هوشمند آینده: به نظر می رسد چه خواهد بود ?

در سالهای اخیر ، هیچ تازه کار فن آوری وجود نداشته است که بازار را متحول کرده است. فروش تلفن های هوشمند به طور فزاینده ای در حال رشد است و فرانسوی ها هواپیمای خود را طولانی تر نگه می دارند. اما آنهایی که امروز می شناسیم هیچ ارتباطی با تلفن های هوشمند آینده ندارند. مفاهیم جدید طی چند سال پدیدار می شوند و روش ما برای استفاده از این دستگاه ها را متحول می کنند.

تلفن هوشمند آینده بدون باتری ?

تلفن های هوشمند امروز هستند کارآمد با طراحی بسیار کار بیشتر و همچنین بسیاری از ویژگی ها. از طرف دیگر ، باتری های تلفن های ما اینقدر دوام نداشته باشید با برنامه های ما که آنها را آزمایش می کند. در واقع ، ظرفیت باتری بسیار افزایش یافته است برای چند سال ، اما در عین حال مصرف ما (اینترنت ، فیلم ها ، عکس ها ، بازی ها. ) همچنین ده برابر افزایش یافته است.

تلفن هوشمند مسئول

تولید کنندگان تلفن های هوشمند در آنجا هستند شارژ مافوق صوت لیتیوم. آن اجازه می دهدسرعت بارگیری را بهبود بخشید به همان خوبی ذخیره این انرژی. این فناوری به ویژه توسط سامسونگ به دلیل استفاده از آن استفاده شده است گلکسی نوت 7 (می دانید ، باتری های این مدل ها که آتش می گیرند و اکنون توسط هواپیما ممنوع است). از آن زمان ، توسط سایر تولید کنندگان مورد استفاده قرار گرفته است که در حال حاضر هیچ مشکلی در انفجار ندارند. از نظر استقلال ، همسر 9 هواوی در است 58 ٪ فقط در نیم ساعت بار ، Google Pixel در طول کار می کند 7 ساعت با تنها 15 دقیقه زباله.

آنجا شارژ فوری کل توسط مارک ها جستجو می شود اما مشکلی وجود دارد: الف باتری بیش از حد استفاده می شود به طور خودکار منجر به کاهش زودرس در طول عمر از آن. راه حل ممکن است یک باشد تلفن هوشمند بدون باتری. دانشمندان دانشگاه واشنگتن تلفن جمع کرده اند کاملاً خودمختار در انرژی. به لطف کار می کند سیگنال های رادیویی در مقادیر زیادی در اطراف ما وجود دارد. این فناوری جدید نیست زیرا در طول جنگ سرد ، اتحاد جماهیر شوروی از آن استفاده می کرد میکروفن با فناوری مشابه. اگر تولید کنندگان بتوانند از این ویژگی برای همه دستگاه های الکترونیکی و متصل استفاده کنند ، این فناوری می تواند یک انقلاب کوچک باشد !

یک صفحه نمایش بسیار انعطاف پذیر و تاشو

تلفن هوشمند صفحه نمایش نرم

تصور این مفهوم می تواند دشوار باشد زیرا تعجب می کنیم چگونه الکترونیک تاشو خواهد شد گوشی های هوشمند. در واقع ، باتری تاشو هنوز اختراع نشده است. با این حال ، یک صفحه انعطاف پذیر برای تلفن هوشمند بدون باتری مناسب است ، نه ? تلفن هوشمند آینده می تواند به این ترتیب به راحتی در جیب بمانید یا اطراف مچ دست به عنوان یک ساعت. این مفهوم مانند قانون انعطاف پذیر استفاده شده توسط کودکان در مدرسه است که به تدریج قانون پلاستیک به راحتی قابل استفاده را جایگزین کرده است.

سامسونگ ، از جمله موارد دیگر ، در این مورد کار می کند صفحه انعطاف پذیر و مجبور بود مدلی را ارائه دهد که مانند یک پارچ مصری آشکار شود. توسط کاربران غیر عملی تلقی می شود ، این مدل ممکن است به محض برنامه ریزی منتشر نشود.

این نوع صفحه نمایش در حال حاضر وجود دارد تلویزیون های خمیده, اما آنها به زودی قادر خواهند بود کاملاً جمع شوند با فشار دادن یک دکمه به ترتیب مثل حجم صدا. لنت های لمسی به تدریج از این فناوری بهره مند می شوند.

یک دستیار مجازی هوشمند قادر به عبور از تمام داده های ما

دستیار مجازی Inteligent

افراد بزرگ در آرزوی بخش پیشرفته یک دستیار مجازی تنظیم کنید به این معنا که قادر به اتصال تمام داده ها کاربر بسیار شخصی ، دقیقاً مانند سیری در اپل یا دستیار گوگل اما با سطح بالا. به عنوان مثال ، او می تواند خرید آنلاین کاربر, نظارت بر سلامتی خود با یادآوری او از مصرف دارو, دستور کار خود را مدیریت کنید, شخصی را به یاد بیاورید که مدتی ذکر نکرده است و خیلی بیشتر ! دستیار مجازی قبل از اینکه حتی آن را بدانید ، نیازهای شما را می داند ، باید اعتراف کنید که کمی ترسناک است ! کاربر اینترنت نیز می تواند از دستیار موارد خاص بپرسید, به عنوان مثال به او بگویید “گردنبند را برای روز ولنتاین به همسرم بفرستید” ، در چند ثانیه ، این نرم افزار پیدا کرده و به هم وصل می شود مخاطب مخاطب, آنجا فروشگاه آنلاین یک جواهرساز و حساب بانکی. کاربر دیگر مجبور نیست با هر چیزی مقابله کند.

این فناوری یک مشکل اساسی برای نظارت بر CNIL (کمیسیون ملی حفاظت از داده ها) خواهد بود زیرا وجود دارد خطر فروش مجدد داده های شخصی. در صورت دزدی دریایی, این داده ها نیز یافت می شود در طبیعت.

بزرگان اپل از تلفن هوشمند آینده رونمایی می کنند (یا نه)

تلفن هوشمند انسانی آینده

در یک کنفرانس TED ، استارتاپ Humane ، که توسط دو کارمند سابق اپل تأسیس شده است ، اولین تظاهرات یک دستگاه قابل حمل جدید را که کاملاً در مورد هوش مصنوعی تصور می شد ، ارائه داد. روزهای تلفن های هوشمند ما شمارش می شود ?

پس از تأسیس استارتاپ انسانی ، عمران چودری و بتانی بونگیورنو ، که در گذشته برای اپل کار می کردند ، پروژه جدید خود را فاش می کنند. به طور خلاصه ویدیویی از یک کنفرانس TED ، یکی از آنها آنچه را که او دستگاه آینده را در نظر می گیرد ارائه می دهد ، که می تواند جایگزین تلفن های همراه و سایر ساعتهای متصل ما شود.

دستگاهی که کاملاً در اطراف AI طراحی شده است

انقلاب chatgpt از هر کسی فرار کرده است ، اما ما فقط در محل کاربردهای احتمالی هوش مصنوعی هستیم. عمران چودری فکر می کند که تجارت وی راهی برای استفاده از هوش مصنوعی برای ارائه نوع جدیدی از دستگاه پیدا کرده است:

“امروز ، من می خواهم با شما به اشتراک بگذارم […] نوع جدیدی از دستگاه قابل حمل ، کاملاً در اطراف هوش مصنوعی طراحی شده است. کاملاً مستقل است. برای اتصال آن به تلفن هوشمند یا دستگاه دیگری احتیاج ندارید. »»

همانطور که در عصاره ویدیویی زیر مشاهده می کنید ، چودری محصول را از نظر پیراهن خود حمل می کند. این یک جعبه کوچک با سنسورهای مختلف است. برخلاف یک دستیار آواز کلاسیک مانند سیری یا دستیار گوگل ، دومی توسط صدا ایجاد نمی شود بلکه با فشار دادن پرونده. در این صورت امکان تعامل با آن به روش های مختلف وجود دارد.

اولین مورد بدیهی است که با او صحبت می کند. منظور ما این است که دستگاه جمله ای را که توسط چودری از انگلیسی به فرانسوی تلفظ می شود ، ترجمه می کند و از مدل آواز عمومی خود توسط هوش مصنوعی استفاده می کند. فرایندی که یادآور ابزار مورد استفاده دیوید گوتا برای تقلید از صدای امینم است.

Humane Wearable Do on English-> ترجمه AI فرانسوی با صدای خود شما … وای. (صدا روشن)

اعتبار ویدیویی @zarifali9

موارد منحصر به فرد را در ویژگی های پوشیدنی Humane بخوانید: https: // t.عکس CO/Tyrmtypsyi.توییتر.com/cmaweu8dfs

– ری وونگ (Raywongy) 21 آوریل 2023

این دستگاه همچنین مجهز به دوربین قادر به ارائه اطلاعات است ، همانطور که می توانیم در اینجا به دست چودری مشاهده کنیم ، اگرچه تعامل با این رابط هنوز کمی تار به نظر می رسد.

من ویدئویی از پروژکتور Weauble Heumane Humane را در عمل به دست آوردم (از یک ویدیو @zarifali9 بریده شده برای من از #ted2023 توسط imranchaudhri برای من ارسال کرد)

این به نظر می رسد مجنون! اوج.توییتر.com/ddoftmcxh5

– ری وونگ (Raywongy) 21 آوریل 2023

مورد استفاده دیگر هنگامی ارائه می شود که دستگاه یک نوار شکلات را برای خواندن ترکیب آن اسکن می کند و اطلاعات مربوط به عدم تحمل یا آلرژی غذایی از صاحب آن را ارائه می دهد.

دستگاه Humane به شما کمک می کند تا تصمیم بگیرید که چه چیزی می توانید و نمی توانید بخورید بر اساس ترجیحات و محدودیت های رژیم غذایی خود. اوج.توییتر.com/pfweasnxdi

– مایکل موفینا (michaelmofina) 21 آوریل 2023

بسیاری از سوالات بی پاسخ

همانطور که در تمام ارائه های محصول ، طراحان آنها کنترل کاملی بر عناصری که مایل به نشان دادن هستند دارند. به این معنا ، نمایش چودری کاملاً تسلط یافته و نسبتاً چشمگیر است. اما آیا این “پروژکتور” همراه با یک دستیار آوازی که در AI دوپ شده است ، واقعاً پتانسیل دارد تا تلفن هوشمند ما را جایگزین کند تا آنجا که ? برای بنیانگذار Humane ، شکی نیست: “هوش مصنوعی موتور جهش بعدی به جلو در طراحی دستگاه ها خواهد بود”.

چودری همچنین از عدم حضور صفحه نمایش حمایت می کند ، افرادی که وی با کار بر روی محصولاتی مانند آیفون ، آی پد یا اپل واچ به مدت 20 سال در اپل کمک کرده است:

“برای روابط انسانی و فنی که واقعاً فراتر از صفحه نمایش در حال تحول است ، ما به چیزی متفاوت نیاز داریم […] آینده در دست یا صورت شما برگزار نمی شود. آینده فناوری تقریباً نامرئی است. »»

اکنون می توان از وزن دستگاه ، سیستم دلبستگی آن یا خطرناک بودن پروژکتور در صورتی که دومی به طور تصادفی با چشم ها در تماس باشد ، شناخت. سوال از نمایش اطلاعات پیچیده تر مانند کارت یا مسیر نیز بسته به اندازه سطح طرح ریزی مطرح می شود.

توجه داشته باشید که برخی از افراد از دستیاران صوتی تلفن های هوشمند خود استفاده نمی کنند ، زیرا آنها به سادگی نمی خواهند دیگران درخواست ها یا مکالمات خود را بشنوند. در این شرایط ، دستگاه Humane جدید بیشتر شبیه دستیار صوتی است که AI را به خوبی ادغام می کند تا محصولی که قادر به جایگزینی کامل دستگاه های ما مجهز به صفحه نمایش است.