دوچرخه بار برقی | دکاتلون ، دوچرخه برقی | قابل استفاده

دوچرخه بار برقی | قابل استفاده

به چند سوال پاسخ دهید و دوچرخه باربری ایده آل خود را پیدا کنید.

دوچرخه بار برقی

Velocargo Longtail Arriere Loading R500 Electric

“ما بیش از 1 سال است که محموله خود را داشته ایم. ما اولین مشتریانی بودیم که آن را در سنت ناصیر خریداری کردیم ، این تیم بسیار خوشحال شد که توانستیم آن را کشف کنیم !
بعد از گذشت تنها چند هفته ، ما مجبور شدیم محکم کامل تمام پیچ های دوچرخه ، به ویژه چرخ عقب و عصا را انجام دهیم.
بچه ها 1 ساله و 3 ساله بودند ، 1 سال پس از آن که هنوز هم از پیاده روی با پدر یا مادر خوشحال شدند.
2 نگرانی کوچک برای من (مادر) است
– عدم امکان از بین بردن باتری به تنهایی: گیر کرده است و برای بیرون کشیدن آن از محل خود – حتی در کارگاه Decat و پس از چندین تماس برای خدمات پس از فروش ، قدرت زیادی می گیرد
– نوار کمی بیش از حد زیاد است به خصوص وقتی که مجبور به پایین رفتن هستید و بچه ها در هواپیما هستند !
در غیر این صورت ما آن را دوست داریم و از هر زمان ممکن استفاده می کنیم .
توصیه می کنم.””

“” با کودکان ، این پشت سر هم است “.
ما از این روزهای زیبا استفاده می کنیم تا با دوچرخه NV خود حرکت کنیم.
عزیمت با 2 بدون نگرانی و استقلال که انتظارات ما را برآورده می کند (100 ٪ از سفرهای ما در شهر)

دوچرخه سوار شده توسط دکاتلون: در بالا ؛ حتی سفری برای پس دادن “

“دوچرخه بسیار خوب کار بسیار سریع برای شهر”

Jean-Philippe 01/01/0001

“ارزش بی نظیر برای پول برای یک محموله. نکته مثبت بزرگ این دوچرخه. با وجود تمام دوچرخه خریداری شده برای آسیب رساندن به نقص باتری که نیاز به تعویض کامل دارد. در دومین دوچرخه آماده و نصب شده توسط Decathlon Services ، Derailleur سر و صدا می کند و گذرگاه های دنده ای دشوار است که گویی Derailleur به شدت بین دو سرعت شروع شده است.
خیلی بد است زیرا محصول در رانندگی خوشایند است و کمک های برقی کار را انجام می دهد “

“پس از بیش از 6 ماه استفاده بدون PBLM. مونتاژ در فروشگاه انجام شد (من تحویل را در فروشگاه انتخاب کردم). من در یک دهکده Provençal زندگی می کنم که بالا و پایین می رود. بدون PBLM. من آن را با پسر 20 کیلوگرم پشتی خود ، اسکروتراژ آن و نژادها استفاده می کنم. یا با کیسه غواصی من که بسیار سنگین است. در بالا. من از این خرید خوشحال هستم.””

تحویل آنلاین در کمتر از 72 ساعت در دسترس است

دوچرخه باربری فشرده برقی - Familéö 7 سرعت سفید

اوکلو

 • برند: اوکلو
 • اندازه: 42 متر در لیتر

تحویل آنلاین در کمتر از 72 ساعت در دسترس است

دوچرخه باربری فشرده برقی - Familéö 3 سرعت سفید

اوکلو

 • رنگ ها: سفید
 • جنسیت: بزرگسال
 • برند: اوکلو

تحویل آنلاین در کمتر از 72 ساعت در دسترس است

دوچرخه حمل و نقل برقی 500W - راحتی نارنجی

Bocyclo ، دوچرخه فرانسوی

 • رنگ ها: نارنجی
 • جنسیت: زن | مرد
 • اندازه: 42 متر در لیتر

تحویل آنلاین در کمتر از 72 ساعت در دسترس است

دوچرخه باربری فشرده برقی - Familéö 3 سرعت سفید + لوازم جانبی کودکان

اوکلو

 • برند: اوکلو
 • جایگزین ها: سفید
 • جایگزین: بزرگسالان

تحویل آنلاین در کمتر از 72 ساعت در دسترس است

بازپرداخت - دوچرخه بار برقی - Bergamont Ecargoville - شرایط بسیار خوبی

ترنج

 • رنگ ها: سفید
 • جنسیت: مرد
 • برند: برگامونت

تحویل آنلاین در کمتر از 72 ساعت در دسترس است

دوچرخه باربری فشرده برقی - Familéö 7 سرعت سفید + لوازم جانبی کودکان

اوکلو

 • رنگ ها: سفید
 • برند: اوکلو
 • اندازه: 42 متر در لیتر

تحویل آنلاین در کمتر از 72 ساعت در دسترس است
تحقیقات مرتبط
دوچرخه بار برقی

مزایای دوچرخه بار برقی چیست؟ ?

در شهر ، سفرهای روزانه شما به سرعت پیچیده می شود. اگر ماشین به طور فزاینده ای در مناطق خاص شهر محدود باشد ، حمل و نقل عمومی ، از طرف آنها ، در برنامه های ثابت و منظم به شما ارسال می کند. استفاده از یک دوچرخه بار برقی سپس در سفرهای خود آزادی واقعی را به شما ارائه می دهد ، با این امکان که به راحتی وسایل یا فرزندان خردسال خود را حمل کنید. علاوه بر این ، کمک الکتریکی این مدل ها به طور مؤثر تلاش شما را برای یک روش حمل و نقل در دسترس تر و سریع تر همراه خواهد کرد. هرچه سرعت روزهای شما باشد ، رسیدن به شهر هرگز با یک دوچرخه بار برقی آسان تر نخواهد شد !

چگونه دوچرخه بار برقی خود را انتخاب کنیم ?

Decathlon با مضطرب برای انتخاب تجهیزات گسترده ای به شما ، دوچرخه های باری برقی مختلف را انتخاب و طراحی کرده است. برای اطمینان از یک تجربه مطلوب روزانه ، در این صورت مهم است که سودمندی را که می خواهید آن را تعریف کنید ، تعریف کنید. اگر این یک سوال از واریز فرزندان خود در مدرسه قبل از پیوستن به کار خود است ، برای استقبال از آنها باید از مدل ها با لوازم جانبی حمایت کنید. از طرف دیگر ، اگر به دنبال دوچرخه برای حمل و نقل تجهیزات خود یا خرید خود هستید ، بسته به نوع کالاهای منتقل شده و ترجیحات خود ، باید بین بار عقب یا جلو انتخاب کنید.

از دوچرخه خود با دکاتلون مراقبت کنید !

تکنسین ها و مشاوران Decathlon تعداد زیادی آتلیه آتلیه Vélo را در خدمات فروشگاه ایجاد کرده اند. هنگامی که متوجه اختلال عملکرد یا یک قسمت آسیب دیده در دوچرخه بار برقی خود هستید ، می توانید برای بازگرداندن دو چرخ خود روی تخصص تیم های ما حساب کنید. سپس فقط چند کلیک آنلاین برای قرار ملاقات و رزرو یک سرویس. علاوه بر این ، و برای اینکه دوچرخه بار خود را در دراز مدت نگه دارید ، تیم های ما همچنین می توانند در هر زمان و در هر زمان تعمیر و نگهداری و تجدید نظر در آن را انجام دهند. شما قادر خواهید بود تا عمر تجهیزات خود را گسترش داده و با Decathlon با آرامش در شهر اجرا کنید !

دوچرخه بار برقی | قابل استفاده

دوچرخه بار برقی

شهر ؟

همه کاره ؟

؟اندازه شما اندازه

xsحرفمگس سعادت

1M50 1M65 1M80 1M95 2M10

؟

نوع سنسور

زن و شوهر

تلاش

؟

موقعیت موتور

پدری

ایتین مارسل

دفاع

مونتروژ

کلیه بارهای قابل حمل در منطقه پاریس قابل تحویل است

در دوچرخه بار برقی با تبدیل شدن به یک وسیله حمل و نقل کامل ، به سرعت در شهرها دموکراتیک کنید. گفته می شود که دوچرخه بار برقی به دوچرخه برقی مورد علاقه دوچرخه سواران مورد نیاز تبدیل می شودکودکان ، نژادها یا کالاها را بگیرید. نسخه ای که ظرفیت بوم توسط خانواده ها به لطف کمک های برقی است. دوچرخه بار متوجه شد Longtail ، Biveur یا اسکوتر برقی این به شما بستگی دارد که مطابق نیاز خود انتخاب کنید. اگر سوالی دارید ، کارشناسان دوچرخه Cargos & Eaacute ما

کلیه بارهای قابل حمل در منطقه پاریس قابل تحویل است

در دوچرخه بار برقی با تبدیل شدن به یک وسیله حمل و نقل کامل ، به سرعت در شهرها دموکراتیک کنید. گفته می شود که دوچرخه بار برقی به دوچرخه برقی مورد علاقه دوچرخه سواران مورد نیاز تبدیل می شودکودکان ، نژادها یا کالاها را بگیرید. نسخه ای که ظرفیت بوم توسط خانواده ها به لطف کمک های برقی است. دوچرخه بار متوجه شد Longtail ، Biveur یا اسکوتر برقی این به شما بستگی دارد که مطابق نیاز خود انتخاب کنید. اگر سوالی دارید ، کارشناسان دوچرخه برقی ما در اختیار شما هستند.
Veloactive ، یکی از بازیکنان اصلی در بازار باربری برقی ، بهترین مدل های دوچرخه بار را انتخاب کرده است. همه مدل های ما هستند بلافاصله در دسترس است (به جز ذکر قبل از ارتقا) و می توانید بصورت آنلاین سفارش داده یا در فروشگاه خریداری و خریداری کنید. ملاقات در ما فروشگاه تخصصی در دوچرخه باری در جنوب پاریس, چتیلون.

برای چه کسی دوچرخه بار ?

ایده آل برای خانواده ها با کارگوهای خانوادگی و کارگوهای ابزار برای متخصصان, دوچرخه های Cargos به طور فزاینده ای در مسیرهای چرخه وجود دارند. شیوه ها ، اقتصادی ، زیست محیطی ، VAE Cargos مزایای بسیاری را ارائه می دهد.
کودکان را به مدرسه یا ورزش ببرید ? با یک دوچرخه بار برقی ، سفرهای شما به یک لحظه لذت بخش برای به اشتراک گذاشتن با خانواده تبدیل می شود. بسیار سرگرم کننده تر از سفر اتومبیل ، شما این امتیاز را خواهید داشت که از ترافیک جلوگیری کنید و کودکان را تا حد امکان نزدیک کنید بدون اینکه نگران فضای پارکینگ یا قرار دادن شما در سیم دوتایی باشید. مبارزه با خرید با دوچرخه برقی خود ? جای نگرانی نیست ، شما فضای کافی برای حمل و نقل بسته های خود و چیزهای حجیم تر مانند بسته های شیر دارید. سپس به دفتر بروید ? شما می توانید همه کارها را با یک دوچرخه بار برقی انجام دهید. این یک انتخاب عالی اقتصادی و زیست محیطی برای سفرهای روزانه شماست.

چه نوع دوچرخه بار برقی را انتخاب کنید ?

دوچرخه برقی دم دراز , با یک قفسه چمدان دراز و تقویت شده, باتلاق یا تروتگر ? Veloactif انواع بار در سایت و فروشگاه تخصصی آن را به شما ارائه می دهد. انتخاب شما باید انجام شود بستگی به نیاز شما دارد .
ابتدا سوال را بپرسید هزینه های دریافتی چیست؟ ? یک لانگ یا دوقلو در حال حاضر ظرفیت قابل توجهی را ارائه می دهد و اجازه می دهد کودک یا خرید کودک یا خرید. اگر نیازهای قابل توجهی تری دارید ، به عنوان مثال دو یا سه فرزند خود را در اختیار داشته باشید ، تجارت آنها بیشتر نژادها را می بینید ، اسکوتر مناسب تر خواهد بود.
سمت امنیت, درگاه ها و اسکوتر ها با جعبه های سفت و سخت خود با کمربند و امکان دیدن آنها در طول سفر بیشتر ارائه می دهند.
و سپس آخرین معیار برای در نظر گرفتنچیدن. بدیهی است که فضای بیشتری برای ذخیره یک اسکوتر از یک لانگ طول خواهد داشت ، و دومی برای مثال آسان تر برای عبور از درب جلو می ماند.

Veloactif بهترین محموله های برقی را انتخاب کرده است

برای خانواده های بزرگ ما مدل را خرد کردیمخانواده فلش شهری. این امکان را به شما می دهد تا به راحتی 3 کودک را حمل کنید. مانور آسان به لطف قاب آن ، بسیار پایدار.
بچه, تولید کننده اساسی دوچرخه های Cargos ، ما با او بی تفاوت نبودیم محرک تمرینات ، قیمت های قابل دسترسی و ستاره آنها دوچرخه اسکوتر منحنی ارائه پایداری بسیار عالی و ضعف بار قابل توجه.
لکه دار کردن نمی توان انتخاب ما را با دوچرخه هایش از دست داد بار اجازه می دهد 2 کودک را در حالی که حداقل جذابیت دارند به عقب بیاورند.

لوازم جانبی و کارگاه برای محموله های برقی

به منظور. واسه اینکه. برای اینکه از پتانسیل دوچرخه بار خود استفاده کنید ما به شما پیشنهاد می دهیم بهترین لوازم جانبی : هود باران ، صندلی های کودکان ، کلاه ایمنی ، ضد پته ها و غیره. با استفاده از chatillon veloactif paris sud شما یک فروشگاه و کارگاه تخصصی در اختیار دارید ، در اینجا همیشه توصیه های عاقلانه ای از متخصصان ما خواهید یافت ، می توانید تعمیرات ، تجدید نظر ، نگهداری ، سفارش قطعات یدکی خود را انجام دهید.

تخصص در مونتاژ دوچرخه های Cargos

برای داشتن دوچرخه مورد نیاز ، شما را Veloactive می کند در خانه دوچرخه باری نصب شده 100 ٪ رزرو کنید, آماده رول. این دوچرخه ها به تخصص مونتاژ واقعی نیاز دارند ، آنها به توجه ویژه ای نیاز دارند و باید توسط متخصصان ، متخصصان محموله های برقی نصب شوند. این یکی از دلایلی است که ما یکی از مغازه های خود را برای داشتن یک مکانیک اختصاصی که آن را آماده می کند و آن را آزمایش می کند تا از امنیت کل خانواده اطمینان حاصل کند. برای حمل و نقل ما یک سرویس اختصاصی برای اطمینان از تحویل مستقیم در خانه. ما فقط IDF را تحویل می دهیم.

دوچرخه

در اینجا تمام دوچرخه های Cargos Babboe را پیدا خواهید کرد. شما یک دوچرخهسواری ورزشی و مفید یا یک دوچرخه اسکوتر قوی و پایدار را ترجیح می دهید ? با کمک الکتریکی یا نه ?

هنوز شک می کند ?

به چند سوال پاسخ دهید و دوچرخه باربری ایده آل خود را پیدا کنید.

با انتخاب انتخاب شروع کنید

1 – 12 یا 20 محصول

کوه شهر باببو

 • دوچرخه باری اسپرت و مفید
 • دوچرخه بار که مانند یک دوچرخه معمولی می چرخد
 • موتور پدال قدرتمند یاماها

کوه شهر باببو

کاهش 735 یورو
کوه منحنی باببو

 • دوچرخه باربری با کیفیت با طراحی لوکس
 • ورود و خروج ایمن: مراحل کودکان
 • موتور پدال قدرتمند یاماها

کوه منحنی باببو

کاهش 735 یورو
باببو سیتی
چرخ عقب

 • دوچرخه باری اسپرت و مفید
 • دوچرخه بار که مانند یک دوچرخه معمولی می چرخد
 • دوچرخه راحت با کمک پدال برقی

باببو سیتی

حداکثر 235 € کاهش
منحنی باببو
چرخ عقب

 • دوچرخه باربری با کیفیت با طراحی لوکس
 • ورود و خروج ایمن: مراحل کودکان
 • دوچرخه راحت با کمک پدال برقی

منحنی باببو

حداکثر 235 € کاهش
باببو بزرگ
چرخ عقب

 • دوچرخه بار پایدار با یک مخزن بزرگ
 • کلاسیک با قیمت در دسترس
 • دوچرخه راحت با کمک پدال برقی

باببو بزرگ

حداکثر 235 € کاهش
باببو سگ
چرخ عقب

 • دوچرخه بار مناسب برای همه دوستداران سگ
 • دروازه: سگ شما به تنهایی وارد و سرنوشت می شود
 • دوچرخه راحت با کمک پدال برقی

باببو سگ

حداکثر 235 € کاهش
باببو برو
چرخ عقب

 • اسکوتر دوچرخه با کیفیت با طراحی لوکس
 • درب عملی قفل شده برای ورود و خروج
 • دوچرخه راحت با کمک پدال برقی

باببو برو

حداکثر 235 € کاهش
باببو مینی
چرخ عقب

 • دوچرخه ورزشی و جمع و جور شهر
 • پارک و مانور آسان است
 • دوچرخه راحت با کمک پدال برقی

باببو مینی

حداکثر 235 € کاهش
Babboe Flow-E
چرخ عقب

 • دوچرخه بار پایدار مانند یک دوچرخه معمولی می چرخد
 • طراحی منحصر به فرد ، تجربه دوچرخه سواری آشنا
 • دوچرخه باری راحت ، کمک برقی

Babboe Flow-E

حداکثر 235 € کاهش
باببو برو کوه

 • اسکوتر دوچرخه با کیفیت با طراحی لوکس
 • درب عملی قفل شده برای ورود و خروج
 • موتور پدال قدرتمند یاماها

باببو برو کوه

کاهش 735 یورو
Babboe Flow Mountain

 • دوچرخه بار پایدار مانند یک دوچرخه معمولی می چرخد
 • طراحی منحصر به فرد ، تجربه دوچرخه سواری آشنا
 • موتور پدال قدرتمند یاماها

Babboe Flow Mountain

کاهش 735 یورو
باببو مینی کوه

 • دوچرخه ورزشی و جمع و جور شهر
 • پارک و مانور آسان است
 • موتور پدال قدرتمند یاماها

باببو مینی کوه

کاهش 735 یورو

1 – 12 یا 20 محصول

دوچرخه اسکوتر: در دهه 1920 در هلند محبوب است

دوچرخه اسکوتر تقریباً یک قرن در هلند محبوب بوده است. در اوایل سال 1924 ، اولین دوچرخه های Cargos در روتردام در هلند توسط خانواده Kastein تولید شد. اینها عمدتا دوچرخه با سطل های مورد استفاده برای حمل و نقل کالا بودند. چند سال بعد ، شرکت Kastein خود را در تولید دوچرخه های چوبی Cargos راه اندازی کرد. تا اواسط قرن بعد ، هنگامی که آنها با اتومبیل جایگزین شدند ، دوچرخه های باری برای حمل و نقل نانوایی و محصولات پستی بسیار محبوب بودند ، بلکه بیماران نیز.

امروزه ، دوچرخه های Cargos شیک می شوند. به ویژه خانواده های جوان مدت زیادی در کشف این که دوچرخه باری زندگی روزمره آنها را تسهیل و غنی می کند ، طولانی نبودند. علاوه بر این ، ما بیشتر و بیشتر به یک زندگی مسئول و مفهوم پایداری جذب می شویم. کاهش استفاده از اتومبیل یکی از آنهاست. با توجه به این نکته ، دوچرخه اسکوتر برقی کاملاً جالب است ، زیرا مزایای مختلفی را ارائه می دهد. در حال حاضر ، در نسخه دو چرخ (دوچرخه دوچرخه برقی) نیز در دسترس است ، یک گزینه اقتصادی ، با احترام به محیط و به شما امکان می دهد سریع به مقصد خود برسید. ناگفته نماند که این امکان را به شما می دهد تا در زندگی روزمره کمی ورزش کنید.

مزایای دوچرخه سواری برقی Babboe

Babboe یک دوچرخه باری را که با تمام بودجه ها سازگار است ارائه می دهد. مدلهای ورودی ما از دوچرخه های دوتایی Babboe Mini هستند و اگر می خواهید حجم بار بیشتری داشته باشید ، شهر باببو. تمام دوچرخه های باببو از نیازهای کودکان الهام گرفته شده و با توجه به ترجیحات خانواده های باببو ما دائماً بهبود می یابند.

امنیت دوچرخه سواران و مسافران جوان آنها اولویت مطلق ما است. دوچرخه های Babboe Cargos با کلیه استانداردهای ایمنی مطابقت دارند و از گواهینامه های Tüv و SGS بهره مند می شوند. ما همچنین لوازم جانبی مناسبی را ارائه می دهیم تا بتوانید به سرعت ، خشک و ایمن سفر کنید. شما می توانید یکی از دوچرخه های Cargos ما را از فروشنده محلی خود ، Babboe با شبکه بزرگی از فروشندگان در سراسر فرانسه خریداری کنید. همچنین می توانید در اینجا ، در مغازه ما سفارش دهید و دوچرخه شما به صورت رایگان ، کاملاً نصب شده و آماده استفاده به شما تحویل داده می شود.

اسکوتر برقی: نه ورزش ، یا به اصطلاح راحتی ?

دوچرخه های Cargos طیف کاملی از کاربردهای مختلف را ارائه می دهند و یک مدل سازگار با همه نیازها وجود دارد. اگر از دوچرخه باری خود برای حمل و نقل کودکان استفاده می کنید و سپس به کار دوچرخه می روید ، ما یک دوقلو برقی (دوچرخه بار برقی دو چرخ) یا یک اسکوتر برقی (دوچرخه برقی سه چرخ) را به شدت توصیه می کنیم. با این حال ، اسکوتر برقی همچنین می تواند برای شرکت ها مفید باشد. Babboe راه حل ایده آل برای شرکت هایی با حمل و نقل Babboe دارد. حمل و نقل به شما امکان می دهد خدمات خود را در همه جا ارائه دهید ، در حالی که فضای تبلیغاتی موبایل دارید. از این رو نقاشان ، آرایشگاه های تلفن همراه ، شرکت ها و عوامل تمیز کننده به طرفداران واقعی حمل و نقل ما تبدیل شده اند. اسکوتر برقی نیز به لطف سگ باببو برای سگ خود با خود ایده آل است. همراه خود را برای گرفتن سبز و فراموش کردن سفرهای ناخوشایند ماشین ، از چهار همراه خود بگیرید. شما گزینه اسپرت تری را ترجیح می دهید ? یا قصد دارید از دوچرخه بار خود در مسافت های نسبتاً کوتاه استفاده کنید ? در این حالت ، بدون کمک برقی ، دوچرخه باری را انتخاب کنید.