اوقات فراغت: یک دوچرخه برقی جدید به شما امکان می دهد تا از روی آب پرواز کنید ، اکنون می توان چرخه. روی آب!

اکنون می توان چرخه ای را انجام داد. روی آب

به اشتراک بگذارید: مقاله در شبکه های اجتماعی

اوقات فراغت: یک دوچرخه برقی جدید به شما امکان می دهد تا از روی آب پرواز کنید

برای دوستداران احساس قوی در اینجا یکی از ورزش های تابستانی جدید است: دوچرخه آبی ! این دوچرخه برقی روی فویل پزشکان را از آب بیرون می کشد.

تابستان امسال یک وسیله نقلیه جدید منتشر شده است: دوچرخه برقی آبزی. این امکان را به شما می دهد تا ارتفاع ، درست بالای آب را بدست آورید. “”همانطور که کمک الکتریکی وجود دارد ، ما می توانیم بدون پدال زدن از آب خارج شویم و سپس این کمک الکتریکی است که به دست می گیرد“توضیح می دهد Kévin Pruvot ، مدیر Vel’eau. در حال حاضر ، فقط دو نقطه در فرانسه برای آزمایش این دستگاه تفریحی جدید ، میوه کار یک مهندس نیوزیلند وجود دارد.

زمان تعمید 65 یورو هزینه دارد

پزشکان خوشحال هستند. “”احساس فوق العاده کشویی. ما وقتی در ابتدا فکر نمی کنیم که داریم سرعت می گیریم. پس بسیار خوب است زیرا احساس می کنید روی آب پرواز می کنید “, یک پزشک می گوید. برای طرفین علاقه مند ، زمان تعمید 65 یورو هزینه دارد.

به اشتراک بگذارید: مقاله در شبکه های اجتماعی

/esi-block/مبارک :: محتوا/همان موضوعی/<"contentId":5989646>.html ->
اشتراک خبرنامه

تمام اخبار در فیلم

بیشتر اخبار ما را با خبرنامه ما دریافت کنید

اکنون می توان چرخه ای را انجام داد. روی آب !

سالن دریایی پاریس یک اختراع کاملاً جدید را ارائه می دهد که امکان دوچرخه سواری روی آب را فراهم می کند (تصویر)

این هفته ، در سالن دریایی پاریس ، یک اختراع جدید نیوزیلند توجه کنجکاو را به خود جلب می کند: دوچرخه برای پدال روی آب ! سال آینده در فرانسه در برابر مبلغ مرتب تقریباً 10 فروخته می شود.000 یورو برای یک مدل سطح ورودی.

دوچرخه روی آب امکان پذیر است ! یک اختراع نیوزیلند ، متفاوت از قایق پدال ، همچنین متفاوت از آبشار که شامل دوچرخه سواری در آب است ، این شاهکار کوچک را به شما امکان می دهد. سال آینده در فرانسه به بازار عرضه می شود و برای بی حوصلگی ترین ، می توان آن را در پیش نمایش این هفته در سالن دریایی پاریس واقع در Porte de Versailles کشف کرد.

10.000 یورو برای ورود به سطح

یک دسته ، یک زین ، پدال ، اما به جای چرخ ها ، این دوچرخه دارای یک سنگر ، پروانه و دو فویل افقی است ، این بال های کربن که به شما امکان می دهد از آب خارج شوید. “این یک دوچرخه آبزی است که بر روی امواج گشت و گذار می کند و احساس می کند که احساس می شود با دوچرخه سواری ، پدال زدن. این یک نوآوری بزرگ است ، تا آن زمان وجود نداشته است ، “در میکروفون اروپا 1 میریام کابرول ، توزیع کننده انحصاری فرانسه از این اختراع از طریق شرکت The Hydro Experience توضیح می دهد ، که وی پس از یک آموزش حرفه ای با همسرش تأسیس کرد.

کمک الکتریکی به شما امکان می دهد دوچرخه را از آب استخراج کرده و سپس پدال را راحت تر استخراج کنید. به گفته میریام کابرول ، تعادل آسان است: “شما شروع می کنید ، در آب هستید ، دوچرخه را فشار می دهید تا آن را غرق کند ، شما آن را برای صعود روی آن قرار می دهید. سپس احساس می کنید مانند هواپیما سوار می شوید. شما شتاب دهنده را فشار می دهید ، جبهه بالا می رود ، بالا می رود ، بالا می رود و پرستو می کنید ، بدن خود را به جلو می روید تا دوباره تعادل برقرار کنید و اینجا می روید “.

این هیدروبیک به شما امکان می دهد در دریا یا روی بدن آب قدم بزنید. استقلال کمک الکتریکی در حالت بهینه شده 4:30 است. داشتن چنین دوچرخه آبی تقریباً 10 هزینه دارد.000 یورو برای ورود به سطح. بنابراین مهمتر از همه بازار شرکت های اجاره ای حرفه ای است که هدف قرار گرفته اند.