مزایا و شیوه های خوب برای فروش در بازار برگشت ، راهنمای فروش در بازار برگشت | زنبور عسل

راهنمای فروش در بازار برگشت

➡ شما می خواهید روی سکو بفروشید و به دنبال اطلاعات عملی و مفید هستید ?
➡ باید بدانید که آیا واجد شرایط فروشنده در بازار هستید ?
➡ شما مسئولیت تجارت الکترونیکی ، مدیرعامل ، مدیران ترافیک یا مدیر بازاریابی هستید ? شما یک یا چند فروشگاه آنلاین دارید ?
➡ شما می خواهید فروش محصولات بازپرداخت شده خود را در فرانسه و بین المللی تقویت کنید ?

فروش در بازار برگشت: مزایا و نحوه انجام آن چیست ?

فروش در Back Market: مزایای آن چیست و چگونه می توان آن را انجام داد؟

در این مقاله کشف کنید که ویژگی ها و مزایای این پلتفرم و همچنین شیوه های خوب برای فروش خوب در بازار چه مواردی است.

فروش در بازار برگشت: ارائه و ویژگی های

این شرکت فرانسوی که در نوامبر 2014 ایجاد شده است ، در فروش وسایل الکتریکی و الکترونیکی بازسازی شده مانند تلفن های هوشمند ، لپ تاپ و حتی خشک کن متمرکز است !

برای فروش در Backmarket ، باید دو نوع هزینه را در نظر بگیرید:

  • اشتراک, در 50 € در ماه
  • کمیسیون 10 ٪ برای فروش هزینه (صرف نظر از محصول)

در سطح نرخ ، بازپرداخت کم و بیش از نظر رقابت ، این جدول مشهود است که به طور خلاصه ساختار هزینه را به خود می گیرد: به طور خلاصه:

مزایای فروش در بازار برگشت

شهرت مهم آن

اگرچه نسبتاً جوان است ، این پلتفرم در 8 کشور اروپایی و همچنین در ایالات متحده به خوبی تثبیت شده است و اولین مکان بازار در زمینه بازپرداخت است. بنابراین فرصت های بازار و فروش قابل توجه است: بازار بیش از 12 میلیون بازدید کننده منحصر به فرد در هر ماه ادعا می کند. سرانجام ، این یک بازار رو به رشد از زمان بنیاد خود است که گردش مالی مهمی را به دست می آورد و در سال 2020 110 میلیون یورو جمع کرده است.

برجسته ای از بهترین ارزش برای پول

بر خلاف رقبای خود ، Back Market به الگوریتم “کیفیت مالک” متکی است که بسیار جذاب ترین ارزش پول را به منظور تضمین بهترین خریداران برجسته می کند. بنابراین می توانید از دید بیشتر نسبت به سایر بازارها بهره مند شوید.

توجه : این می تواند برای شما دو برابر شود. اگر ارزش شما برای پول در مقایسه با رقابت کمتر باشد ، دید شما محدود خواهد بود. بنابراین لازم است که توجه ویژه ای به آن داشته باشید. ما در قسمت آخر به آن باز می گردیم.

خوانایی و شفافیت قیمت

برخلاف رقبای خود ، فروشنده Back Market دارای یک کمیسیون واحد است که بدون توجه به نوع محصول ، وضعیت آن یا قیمت آن 10 ٪ تعیین شده است. در مقایسه ، فروش در بازار FNAC نیاز به دانستن به تفصیل کمیسیون اعمال شده برای هر دستگاه دارد.

این همچنین برای اشتراک معتبر است. این برای بازگشت به بازار ، با 50 € بی نظیر است ، در حالی که می توان در چندین نوع رقابت کاهش یافت. به عنوان مثال ، برای فروش در آمازون ، باید بین دو نوع اشتراک را انتخاب کنید. برای eBay ، علاوه بر این ، سه نفر وجود دارد.

بنابراین شما دقیقاً هزینه های قابل استفاده برای فروش خود را می دانید.

داده های فروش و رقابت

Back Market اطلاعاتی در مورد قیمت محصولات خود ، روندهای فعلی و آینده یا سوله های جذاب (رقابت کم و حجم زیاد فروش) به شما می دهد. این تمام اطلاعاتی است که می توانید برای بهبود دید و افزایش فروش خود کار کنید.

خدمات لجستیک اضافی

Back Market به لطف سه سرویس از شما برای پشتیبانی از بخش تدارکات فروش خود پیشنهاد می دهد:

  • پشتی : برای حامل DHL-Express ؛
  • مراقبت از عقب : برای واگذاری مدیریت خدمات مشتری چند زبان به Backmarket ؛
  • تحقق توسط Back Market : برای ذخیره و ارسال محصولات. این سرویس تدارکات توسط کنده برای تضمین بهترین تجربه پذیرش. یک ماژول اتوماتیک به شما امکان می دهد تا به طور خودکار تمام سفارشات خود را همزمان کنید تا مدیریت لجستیک روزانه را تسهیل کنید.

نحوه فروش خوب در Backmarket در 3 مرحله ?

مرحله 1: پیش نیازهای قانونی چیست ?

هر فعالیت بازار باید به قانون مربوط به آن احترام بگذارد: بنابراین شما باید در آن ثبت شوید RCS شرکت ها و تعهدات مربوط به گل.

این اولین مرحله نظارتی گذشته ، اکنون باید شرایط تعیین شده توسط بازار را رعایت کنید.

مرحله 2: انتخاب و “برچسب پشت”

فروشنده یک فرآیند انتخاب به نام “برچسب پشت” را طی می کند ، که برای فروش در بازار برگشت لازم است. به این ترتیب ، بازپرداخت کننده ضرورت های حقوقی را که قبلاً مفصل بود ، کنترل می کند ، سپس روی آن تمرکز می کند استانداردهای کیفیت. بسیاری از سؤالات ، در مورد جنبه های مختلف محصول فروخته شده (ظاهر ، باتری ، دوربین ، لوازم جانبی و غیره پرسیده می شود.) و ، به طور گسترده تر ، سرویس (تحویل ، بعد از خدمات -فروش و غیره.).

پذیرش سیستماتیک نیست: بازار نشان می دهد که به طور متوسط, 1 از 3 فروشنده مجاز به فروش در بازار برگشت است.

پس از اجباری بودن زمینه ها و انتخاب ، این پلتفرم به طور دقیق بررسی فرآیندهای کیفیت فروشندگان را ادامه می دهد. بنابراین آنها درخواست می کنند بازخورد مشتری و محصولات مربوط به محصولات و خدمات ؛ کارشناسان نیز استفاده می کنند دستورات mystères به منظور سنجش استانداردهای کیفی دستگاههای بازپرداخت شده یا استفاده شده.

اطلاعات بیشتر در مورد برچسب سیاه را در ویدیو کشف کنید.

مرحله 3: اهمیت ارزش پول برای افزایش فروش در بازار برگشت

قبلاً نشان داده شده بود: الگوریتم Marketplace ارزش فروشندگان را نشان می دهد بهترین قیمت قیمت. این یک گام اساسی برای لذت بردن از دید بی نظیر و در نتیجه تقویت فروش است. برای انجام این :

  • وضعیت محصول را تعیین کنید : چندین دسته توسط این سیستم عامل به منظور تسهیل در انتخاب خریداران بالقوه از “استالونه” به “مانند جدید” ارائه می شود: آیفون با برخی از نوارهای قابل مشاهده با همان قیمت سامسونگ در شرایط عالی فروخته نمی شود. قیمت های شارژ شده و برآورد ارائه شده توسط این سکو عمدتاً به این عامل بستگی دارد ، بنابراین شما باید آن را دقیقاً شناسایی کنید. به تفصیل بررسی کنید که نمرات بازار چیست.
  • قیمت رقابت های مطالعه : اکنون که وضعیت محصول را می دانید ، زمان آن رسیده است که قیمت سایر فروشندگان را برای گروه مربوطه مقایسه کنید.
  • قیمت خود را بر این اساس ضمیمه کنید : از نظر شماتیک ، حداکثر قیمت که برای خرید بیش از آن نیست باید با ارزانترین قیمت ارائه شده در گروه شما مطابقت داشته باشد. این امر باعث می شود تا جنبه “قیمت” را پوشش دهد ، اما فراموش نکنید که با “کیفیت” مرتبط است. بنابراین ایده آل ترین وضعیت ارائه محصولاتی مانند جدید یا نزدیک به این ایالت با قیمت پایین تر از رقابت است.

به طور خلاصه ، فروش در بازار به طور خاص مزایای مختلف زیست محیطی و اقتصادی را به خود اختصاص می دهد. وضعیت خوب شرکت به بازرگانان این امکان را می دهد تا از یک مشروعیت خاص در چشم خریداران بالقوه بهره مند شوند ، که از این رو از هرگونه خطر کلاهبرداری جلوگیری می کنند. برای موفقیت و شروع توصیه ها را در ذهن داشته باشید !

راهنما فروش کردن بازار عقب

در راهنمای ما کشف کنید که چگونه می توانید فروش محصولات بازپرداخت شده خود را تقویت کنید بازار عقب ! تمام اطلاعات و ویژگی های بازار فرانسه و همچنین توصیه های ما برای ادغام موفقیت آمیز با Beezup را پیدا کنید.
اکنون در فرانسه و بین المللی بفروشید ! ��

ارقام کلیدی
اطلاعات شبکه
مخاطبان مشتری و نوع شناسی
مشاوره ادغام و بهینه سازی با Beezup

چرا در بازار برگشت فروخته می شود ?

ایجاد شده در سال 2014 ، Back Market اولین بازار است که به طور انحصاری به فروش محصولات بازسازی شده اختصاص داده شده است. بازار در حال فروش محصولات الکترونیکی مانند تلفن های هوشمند ، رایانه ها و حتی لوازم خانگی است.

این یک شرکت رشد قوی است که در آن پخش می شودبین المللی از طریق سکوی خود ، که میلیون ها بازدید کننده منحصر به فرد و موارد دیگر دارد 1500 بازرگان فعال.
در واقع ، علاوه بر دید بالای آن ، آن را نیز دارد مزایای بسیاری برای فروشندگان : یک مدیر حساب اختصاصی ، یک تیم پشتیبانی IT برای تأمین نیازهای فنی و بسیاری از خدمات داخلی برای کمک به شما در پوشش کلیه مراحل سفر مشتری.

برای پیدا کردن همه بازار و مزایای آن ، راهنمای ما را بارگیری کنید ! ��

آیا این راهنما برای شماست ?

➡ شما می خواهید روی سکو بفروشید و به دنبال اطلاعات عملی و مفید هستید ?
➡ باید بدانید که آیا واجد شرایط فروشنده در بازار هستید ?
➡ شما مسئولیت تجارت الکترونیکی ، مدیرعامل ، مدیران ترافیک یا مدیر بازاریابی هستید ? شما یک یا چند فروشگاه آنلاین دارید ?
➡ شما می خواهید فروش محصولات بازپرداخت شده خود را در فرانسه و بین المللی تقویت کنید ?

ما به شما توصیه می کنیم تا بازار را ادغام کرده و گردش مالی خود را در بازار برگشت بازار با Beezup چند برابر کنید ! ��

راهنمای فروش در بازار برگشت

ما را در LinkedIn دنبال کنید!ما را در توییتر دنبال کنید! ما را در YouTube دنبال کنید!ما را در اینستاگرام دنبال کنید!

زنبور عسل

Beezup راه حل هوشمندانه مدیریت جریان تجارت الکترونیکی برای تجارت الکترونیکی است. این چالش های سودآوری ، اتوماسیون و بین المللی شدن در دیجیتال را برآورده می کند. با تشکر از Beezup ، می توان جریان محصول خود را در کانال های مختلف خرید ، از یک بستر واحد مدیریت ، متمرکز و خودکار کرد: بازارهای بازار ، مقایسه قیمت ، وابستگی ، بازپرداخت ، تبلیغات محصول … Beezup همچنین 23 کارمند در پاریس و بوردو است. و نزدیک به 2000 مغازه بین المللی !

راهنمای ارائه شده توسط Beezup (RCS Paris n ° 514 206 291) – 10 Rue de Penthièvre 75008 Paris – تلفن: 01 83 62 47 65

© کلیه حقوق محفوظ 2021 | زنبور عسل