نحوه فروش خوب و خرید تلفن هوشمند مورد استفاده خود به یک فرد – دیجیتال ، بازیابی و خرید تلفن | فروش

که تلفن شما را با بهترین قیمت خریداری می کنند

Contents

بهترین پیشنهادات موبایل ، تبلت ، ساعتهای متصل شده را با هم مقایسه کنید. حداکثر 70 ٪ از قیمت جدید را پس انداز کنید !

نحوه فروش خوب و خرید تلفن هوشمند مورد استفاده خود از یک فرد

شبکه پر از سایت هایی برای خرید یا فروش تلفن هوشمند مورد استفاده شما است. چه مشتری و چه بازرگان باشید ، خطرات ذاتی در این رویکرد وجود دارد. بنابراین در اینجا چند نکته برای خرید و فروش دستگاه های قدیمی خود آورده شده است.

تبلیغات ، محتوای شما در زیر ادامه می یابد

در مواجهه با ضرب منابع و افزایش مداوم قیمت ها ، تعداد بیشتری از افراد به سمت خرید تلفن های هوشمند استفاده شده حرکت می کنند. آنها بدیهی است می توانند به شرکت های متخصص در بازپرداخت مراجعه کنند (Backmarket ، Smaaart ، Rebuy و غیره.) یا سعی کنید خوشبختی خود را در سایت های تبلیغاتی طبقه بندی شده پیدا کنید.

هیچ کمبودی از اینها وجود ندارد ، حتی اگر eBay و Leboncoin در صدر مشاوره قرار بگیرند. عبور از یک فرد اغلب به شما امکان مذاکره را می دهد ، و بنابراین یک دستگاه استفاده شده ، حتی جدید و مقرون به صرفه تر به دست می آورید. توجه داشته باشید که این انتخاب می تواند بخشی از یک رویکرد اکولوژیکی تر باشد ، که شامل مصرف جدید نیست ، به ویژه هنگامی که ده ها میلیون تلفن هوشمند هنوز در کشوهای همسایگان ما می خوابند. امروز ما نکات و یادآوری هایی را به شما می دهیم تا معامله شما تا حد ممکن انجام شود ، خواه خریدار یا فروشنده باشید.

اگر فروشنده هستید:

این چیزی است که باید بدانید چگونه خوب بخرید ، این یک مورد دیگر است که بدانید چگونه خوب بفروشید. این تلفن هوشمند شیء است که چند صد یورو هزینه دارد ، بیشتر فروش خوب به خریداران بالقوه در مورد پیشرفت و استفاده از آن اطمینان می یابد.

شواهد خرید

سیستم عامل های تبلیغاتی طبقه بندی شده مکان ویژه ای برای اشیاء دزدیده شده است. آنها به شما امکان می دهند کالاها را به سرعت بفروشید و به مایع نیاز دارید. بنابراین ، برای اطمینان از خریداران بالقوه ، همیشه جالب است که جعبه اصلی تلفن هوشمند ، بلکه کتابچه راهنمای کاربر ، شارژر و فاکتور آن را نیز تهیه کنید – اگر دستگاه را به عنوان هدیه دریافت نکرده اید.

تبلیغات ، محتوای شما در زیر ادامه می یابد

اگرچه همیشه می توان یکی را به صورت کلاهبرداری دریافت کرد ، اما همیشه منشأ تلفن هوشمند را اطمینان می دهد. حتی می تواند به شما حق ضمانت را بدهد ، مشروط بر اینکه این آخرین اجرای همیشه باشد. در سال 2017 ، موسسه کانتار استنباط کرده بود که میانگین مدت زمان استفاده از تلفن هوشمند در فرانسه 22 ماه بود. این داده ها مطمئناً در معرض تغییر هستند ، اما ضمانت دو یا سه سال غیر معمول نیست.

حساب خود را حذف کرده و تلفن هوشمند را دوباره تنظیم کنید

حتی اگر عکس های آخرین تعطیلات شما به مشتری شما علاقه ای نداشته باشد ، ضروری است که تلفن هوشمند خود را به صفر برگردانید. بدیهی است ، برای حذف عکس های خود و بستن جلسه Gmail در اینجا نخواهد بود. بنابراین به یاد داشته باشید که پرونده های مهم خود را در ابری یا روی یک سیستم ذخیره سازی. مهمتر از همه ، شما باید دستگاه خود را مجدداً تنظیم کنید و پیکربندی کارخانه را بازیابی کنید.

NB : اگر تلفن هوشمند قرض داده اید و مطمئن نیستید که از حساب Google خود جدا شده اید ، بدانید که انجام این کار از راه دور از تلفن هوشمند یا رایانه شخصی دیگر امکان پذیر است. برای انجام این کار ، Gmail را باز کنید. در گوشه سمت راست پایین ، جزئیات را کلیک کرده و روی کلیک کنید “از همه جلسات وب دیگر جدا شوید”.

در اینجا روش Android آمده است:

این رویکرد با توجه به همپوشانی تولید کنندگان کمی متفاوت است. در هر صورت ، شما باید به برگه تنظیمات بروید و زیرمنو را پیدا کنید “ذخیره و بازیابی” یا “ذخیره و تنظیم مجدد”. دومی اغلب در منو است “پارامترهای دیگر”, ” تنظیمات پیشرفته “ یا “درباره تلفن”.

تبلیغات ، محتوای شما در زیر ادامه می یابد

همچنین می توانید – و به سادگی – کلمه “کارخانه” را در نوار جستجو تایپ کنید ، و باید مستقیماً گزینه را پیدا کنید. سپس همه داده ها را حذف کنید. اگر از کارت microSD استفاده می کنید ، قبل از فروش مجدد آن را فراموش نکنید.

در iOS:

در آیفون خود ابتدا باید به برگه بروید “تنظیمات”

  • سپس به منو بروید ” عمومی “

که تلفن شما را با بهترین قیمت خریداری می کنند ?

بهترین سایت های بازیابی تلفن را در چشمان یک چشم مقایسه کنید

آخرین جلد تلفن

آیفون 12

اپل آیفون 12

امروز در ساعت 01:09 بلند شد

هگزاموبیل

خریداری شده توسط:

قلب

Galaxy S21 5G

سامسونگ گلکسی S21 5G

آسانسور

خریداری شده توسط:

قلب

آیفون XS

اپل آیفون XS

بازیافت جادویی

خریداری شده توسط:

قلب

آیفون 11 طرفدار

Apple iPhone 11 Pro

هگزاموبیل

خریداری شده توسط:

قلب

Galaxy S20 Plus

سامسونگ Galaxy S20 Plus

هگزاموبیل

خریداری شده توسط:

قلب

iPhone 14 Pro Max

Apple iPhone 14 Pro Max

خریداری شده توسط:

قلب

آیفون 11

آیفون 11 اپل

هگزاموبیل

خریداری شده توسط:

قلب

iPhone 14 Pro Max

Apple iPhone 14 Pro Max

خریداری شده توسط:

قلب

iPhone 13 Pro Max

Apple iPhone 13 Pro Max

هگزاموبیل

خریداری شده توسط:

قلب

آیفون 12 طرفدار

Apple iPhone 12 Pro

خریداری شده توسط:

قلب

از سرگیری تلفن خود: 5 دلیل خوب برای اعتماد به ما !

از سرگیری تلفن خود با بهترین قیمت

زیرا ما بهترین بازپرداخت های حرفه ای را در منبع ، جایی که بهترین قیمت ها وجود دارد مقایسه می کنیم. هیچ واسطه دیگری.

کاتالوگ بازیابی تلفن های فوق العاده غنی

ما +200،000 پیشنهاد خرید را مستقیماً از بهترین خریداران حرفه ای موجود در بازار مقایسه می کنیم ، بنابراین بزرگترین کاتالوگ خرید موبایل را ایجاد می کنیم.

پرداخت سریع در برابر خرید تلفن خود

شرکای خرید ما به طور متوسط ​​2 روز پس از دریافت تلفن پرداخت می کنند. انتقال ، پول نقد در فروشگاه ، بررسی ، نحوه پرداخت آن را انتخاب می کنید.

اطلاعات دقیق در مورد پیشنهادات خرید

هر خریدار سیستمی را برای ارسال تلفن همراه عملی و ایمن ارائه می دهد. در صورت رایگان بودن حمل و نقل و در صورت حمل دستگاه در هنگام حمل و نقل ، حتماً به پیشنهادات ما نگاه کنید.

موبایل خود را در ازای دنیای مسئولانه تر فروش دهید

با فروش تلفن خود به یک حرفه ای ، شما روند صرفه جویی در مدور را که به زباله های صفر می دهد تغذیه می کنید.

یک موبایل بازپرداخت شده را با بهترین قیمت خریداری کنید

بهترین پیشنهادات موبایل ، تبلت ، ساعتهای متصل شده را با هم مقایسه کنید. حداکثر 70 ٪ از قیمت جدید را پس انداز کنید !

آسانسور

موبایل و شما

هگزاموبیل

بازیافت جادویی

شرکای خرید ما

در مورد شرکای ما و روند خرید آنها بیشتر بدانید

قبل از فروش مجدد محصول پیشرفته خود

بازیابی آیفون خود را پیش بینی کنید

تلفن های هوشمند آیفون اپل بسیار مورد توجه قرار گرفته اند و بیشترین مدل های تلفنی را نشان می دهند. اگر به تازگی یک آیفون جدید به دست آورده اید ، یا اگر قصد انجام آن را دارید ، ممکن است عاقلانه باشد که تلفن قدیمی خود را هر دو به خاطر آنچه می تواند به شما بگوید این را به شما بگوید که از اجازه دادن تلفن قدیمی خود در یک کشو جلوگیری کنید. با فروش تلفن قدیمی خود به شرکت هایی که آن را از طریق بازپرداخت تلفن قدیمی خود خریداری می کنند و به آن زندگی جدیدی می دهند ، اجازه می دهید.

ابزارهایی برای مقایسه پیشنهادات و فروش مجدد آیفون قدیمی شما.
فروش بهترین خریداران موجود در بازار را با یکدیگر مقایسه کنید و نه تنها به شما اجازه می دهد تا یک چشم انداز جهانی در مورد قیمت های بازیابی بازار بلکه بیش از همه برای به دست آوردن بهترین قیمت خرید. بیایید مثال بزنیم شما به تازگی آیفون 12 را به دست آورده اید و می خواهید بهترین قیمت خرید را برای آیفون 11 خود بدست آورید ، بنابراین فقط باید پیشنهادهایی را مقایسه کنید که گاهی اوقات می تواند به شما امکان دهد حداکثر بیش از 70 ٪ خرید آیفون 12 جدید شما.

�� ایجاد یک هشدار قیمت
همچنین می توانید با کلیک بر روی زنگ کوچک موجود در هر پیشنهاد ، فروش آیفون خود را پیش بینی کنید و در نتیجه یک قیمت خرید ایده آل را که می خواهید مطلع شوید تعریف کنید. هنگامی که یک پیشنهاد قیمت هشدار شما را برآورده می کند ، ما یک ایمیل برای شما ارسال می کنیم تا به شما اطلاع دهد. ساده و کارآمد !

‼ ️ قیمت بازیابی چندین بار در روز به روز می شود !
سیستم ما چندین بار در روز با قیمت های بازیابی شرکای خرید ما مشورت می کند. بنابراین مطمئن هستید که همیشه بهترین قیمت ها را دارید. همچنین می توانید مقاله ما را در مورد بهترین روش برای فروش آیفون خود بخوانید.

تلفن بازیافت شده در مقابل موبایل بازپرداخت: تفاوت ها چیست ?

تعریف کلمه “بازیافت” با هدف پردازش زباله های محصول ، مانند تلفن هایی که در پایان عمر وارد شده اند ، به منظور بازگرداندن برخی از مؤلفه های خود در تولید محصولات جدید است. می توانید در مورد بازیافت موبایل با مقاله ما مشورت کنید.
در همین حال ، یک تلفن بازپرداخت شده ، یک تلفن از قبل استفاده شده را که آزمایش شده ، تعمیر و/یا مرمت شده است ، تعیین می کند تا زندگی دوم را به آن بدهد. اگر صفحه تلفن خود را شکسته اید ، هنوز هم می توان آن را همانطور که هست دوباره بفروشید. برخی از شرکای ما پیشنهادات خرید صفحه شکسته را ارائه می دهند.

چرا تلفن همراه خود را بازیافت کنید ?

  • 30 تا 50 ٪ پلاستیک و مواد مصنوعی,
  • 40 تا 60 ٪ فلزات,
  • 10 تا 20 ٪ شیشه و سرامیک.

آیا تلفن های قدیمی قابل بازیابی هستند ?

حتی اگر زمان تجدید تلفن هوشمند از 18 ماه به 24 ماه گذشته باشد ، حداقل 36 ماه انجام این کار بسیار باقی مانده است. فرانسوی ها 100 میلیون موبایل را در کشوهای خود نگه می دارند.
همه این تلفن ها لزوماً از ارزش نیستند. اگر منسوخ یا شکسته شوند ، آنها برچیده می شوند و مؤلفه های اصلی آنها دوباره به صنعت تزریق می کنند.
اگر عملکردی و اخیر باشند ، تلفن ها هنوز هم ارزش دارند. برای دانستن این مقدار ریکاوری ، برآورد فوری را در مقایسه ما انجام دهید.
با بیش از 25 تولید کننده ، 7000 مدل ارجاع شده و ده ها هزار پیشنهاد از خریداران اصلی حرفه ای ، SellOnMobile تنها مقایسه کننده ای است که شما را برای خرید ارائه می دهد -حتی برای مدلهای قدیمی پیشنهادات را ارائه می دهد !

آیا می توانم بازیابی تلفن Oppo خود را به راحتی دریافت کنم ?

تولید کننده تلفن همراه OPPO یک عکس جوان بسیار ابتکاری است. تولید کننده تلفن های هوشمند از سال 2018 از سال 2018 در فرانسه مستقر شده است. بنابراین می توان از سرگیری تلفن OPPO به دست آورد زیرا این تلفن ها به خوبی در بازار فرانسه فروخته می شوند.
آیا تلفن های OPPO را می شناسید؟ ? حماسه Oppo را پیدا کنید.

چگونه باتری تلفن خود را ذخیره کنم و در آینده بازیابی خود را تسهیل کنم ?

صفحه نمایش : روشنایی صفحه تلفن همراه خود را تنظیم کنید. هرچه صفحه نمایش بزرگتر باشد ، انرژی بیشتری مصرف می کند. شما می توانید روشنایی را تنظیم کرده و شدت آن را برای صرفه جویی در باتری خود پایین بیاورید. توجه داشته باشید که عملکرد ویبراتور تلفن همراه شما نیز بسیار انرژی است !
برنامه : وقتی یک برنامه را باز می کنید و به دیگری می روید ، برنامه در واقع باز است. در پس زمینه کار می کند و از حافظه داخلی استفاده می کند.
هرچه برنامه های بیشتری در تلفن هوشمند شما باز شود ، حافظه بیشتری مصرف می کنید و بنابراین باتری می شود. از بستن همه برنامه های باز در تلفن خود دریغ نکنید و دیگر از آن استفاده نمی کنید.
سرماخوردگی : از گرم و سرد خودداری کنید. موبایل ، به ویژه آنهایی که مجهز به باتری لیتیوم یون هستند ، نسبت به اختلاف دما حساس هستند. موبایل خود را در آفتاب کامل نگذارید ، گرما با فرسودگی سریعتر فعالیت باتری را افزایش می دهد و گرمای بیش از حد آن حتی می تواند عواقب جدی بر روی اجزای آن ایجاد کند. برعکس ، شرایط بسیار سرد عملکرد تلفن شما را کند کند ، که باعث کاهش ارزش آن می شود.
برنامه ها “محافظ باتری” : راه حل معجزه. گیمرها آن را بهتر از همه می دانند. یک باتری خارجی در صورت عدم دسترسی به شارژ سنتی واقعاً فریبنده است. برنامه های “Saver Battery” Android بی شماری هستند و به شما امکان می دهند باتری تلفن خود را تا حد امکان مدیریت کنید.

این برنامه ها به شما امکان می دهند مشخصات استفاده از دستگاه خود را با توجه به استفاده از آن تا کندی در نرخ پردازنده تلفن همراه خود تغییر دهید تا باتری خود را ذخیره کنید.

سرانجام ، در iOS و Android ، یک حالت “صرفه جویی در مصرف انرژی” وجود دارد که وجوهی را برای موبایل شما مانند فعال سازی بازیابی ایمیل ، اعلان های پس زمینه و بسیاری از ویژگی های تعاملی دیگر حذف می کند.

در آخر توصیه می کنیم مقاله خود را بخوانید تا به شما در تعیین وضعیت تلفن خود کمک کند.