فروش خصوصی رایگان: چه موقع و چگونه می توان از پیشنهاد فعلی استفاده کرد?, فروش خصوصی رایگان – تبلیغات در بسته ها و جعبه های اینترنتی آزاد

فروش خصوصی موبایل رایگان 2022 – تبلیغات در بسته ها و جعبه های اینترنتی

Contents

تیم ما بهترین پیشنهادات را برای شما انتخاب می کند. برخی از پیوندها ردیابی می شوند و می توانند بدون تأثیرگذاری بر قیمت اشتراک شما ، کمیسیون برای mypetitforfait ایجاد کنند. قیمت ها برای اطلاعات ذکر شده و احتمالاً تکامل می یابند. مقالات حمایت شده مشخص می شوند. برای اطلاعات بیشتر اینجا را کلیک کنید.

فروش خصوصی رایگان: چه موقع و چگونه می توان از آن استفاده کرد ?

رایگان به طور مرتب فروش خصوصی را با تخفیف تا 90 ٪ ارائه می دهد. فروش خصوصی رایگان به صورت آنلاین در سایت Veepee انجام می شود و به همان اندازه در برنامه های تلفن همراه رایگان به Freeboxes مربوط می شود. از 21 اوت تا 12 سپتامبر ، رایگان در این مقاله یک فروش خصوصی دقیق را ترتیب داد.

 • ضروری
 • فروش خصوصی رایگان بعدی انجام شد 21 اوت تا 12 سپتامبر 2023 .
 • پیشنهادات رایگان فروش خصوصی هر ربع ساعت.
 • فروش خصوصی رایگان مربوط به بسته های سیار و اشتراک اینترنت.
 • فروش خصوصی رایگان در سایت وهپه.
 • در تخفیف می تواند تا آنجا پیش برود -90 ٪ !

تاریخ فروش خصوصی رایگان: وقتی جلسه بعدی است ?

فروش خصوصی بعدی رایگان بعدی فروش خصوصی رایگان از بیست و یکم آگوست در 12 سپتامبر 2023. این فروش خصوصی متمرکز بر انقلاب, فقط برای 14.99 یورو در ماه پس از آن 39.99 یورو در ماه با نامزدی 1 سال ! این پیشنهاد مجاز استکمتر از 60 € در سال صرفه جویی کنید روی شما انقلاب !

در فروش خصوصی رایگان معمولاً از چند روز تا چند هفته بسته به پیشنهادات. با این حال ، لازم است که واکنش پذیر باشید زیرا بسته های تلفن همراه و اشتراک اینترنت در دسترس هستند موجودی محدود در حین فروش خصوصی.

جزئیات این فروش خصوصی رایگان شما در زیر ارائه شده است:

09 71 07 88 21
سرویس Jechange رایگان

 • ADSL2+، VDSL2 ، فیبر به 1 گیگابایت در ثانیه
 • 270 کانال های تلویزیونی شامل (از جمله 50 زنجیر تلویزیون توسط کانال)
 • تماسهای نامحدود به مقصد ثابت و موبایل + 110
 • کانال+ سری در طول 1 سال
 • ویدیوی آمازون نخست رایگان 6 ماه
 • لیگ رایگان 1 Uber می خورد: دسترسی به حق بیمه
 • سینمای اوکی : بیش از 300 فیلم و سریال دسترسی رایگان

جزئیات مربوط به فروش خصوصی Freebox Revolution (08/21/2023 تا 12/09/2023).

در تاریخ فروش خصوصی همیشه از قبل به صورت رایگان اعلام نمی شوند. برای از دست دادن هیچ فروش خصوصی Veepee رایگان, ما به شما توصیه می کنیم مراحل شرح داده شده در آموزش در این مقاله در زیر ارائه شده است. شما دریافت خواهید کرد پست الکترونیک آ هشدار دادن چند روز قبل از شروع فروش خصوصی به شما امکان می دهد ثبت نام کنید و آن را از دست ندهید. توجه داشته باشید که تقریباً وجود دارد هر ربع ساعت و به خصوص در دوره های بعدی:

فروش خصوصی رایگان: چیست ?

فروش خصوصی رایگان در حال انجام ! از بیست و یکم آگوست در 12 سپتامبر 2023 آ فروش خصوصی رایگان در انقلاب. جعبه پرچمدار خاویر نیل فقط کاهش قیمت آن را به 14.99 یورو در ماه به مدت 1 سال 39.99 یورو در ماه, با نامزدی 1 ساله. موجود در وهپه, این فروش خصوصی رایگان ذخیره شده است 5 €/ماه یا کمتر از 60 € در سال !

اصل فروش خصوصی به صورت رایگان

با تعریف ، الف فروش خصوصی مربوط به فروش است که همه به آن دعوت نمی شوند. به طور کلی ، محصولات ارائه شده در کاهش قیمت و در دوره های محدود به موقع. بنابراین مشتریان با بهره گیری از نرخ های ترجیحی احساس انحصار می کنند.

این عمل در بخش مد به شدت گسترده است اما به زمینه های الکترونیک ، لوازم خانگی و ارتباطات از راه دور برای چندین سال.

از آنجا که این رویداد محروم است ، دریافت یک دعوت برای شرکت در یک فروش خصوصی. به طور کلی ، این سایت سازماندهی فروش آنلاین است که پس از ثبت نام دعوت را به مشتری ارسال می کند. در شرایطی که فروش خصوصی از رایگان, وهپه سایتی است که شما را برای شما ارسال می کند دعوت پس از ثبت نام.

توجه ! در تعداد مکان ها برای شرکت در فروش حد, باید مراقب باشی ثبت نام قبل از گذشت کل سهام مکان های موجود.

رایگان و Veepee به منظور برنده شدن در مشتریان جدید ، فروش خصوصی را سازماندهی کنید. این اجازه می دهد تا تصویر اپراتور خود را قادر به ارائه باشد در میان پایین ترین بازار در بازار. مزیت فروش خصوصی به صورت رایگان همچنین بهره مندی از دهان مثبت مشتریان خود است که از پرداخت هزینه های خود خوشحال می شوند قیمت بسیار کاهش یافته آنها بسته تلفن همراه رایگان و / یا آنها اشتراک اینترنت Freebox.

شما می خواهید از یک تبلیغ Freebox لذت ببرید ?

سرویس Jechange رایگان

شما می خواهید از یک تبلیغ Freebox لذت ببرید ?

بر وهپه, رایگان فروش خصوصی را در بسته های سیار, در جعبه پیشنهادات و گاهی اوقات هر دو ، گرچه بسیار نادر است. در طول این وقایع است که شما پیدا خواهید کرد بهترین تبلیغات Freebox یا تلفن همراه رایگان.

با فروش خصوصی می توانید از آن بهره مند شوید چندین ده یورو در هر ماه در فاکتورهای ارتباطات از راه دور.

Veepee: پلتفرم مورد علاقه رایگان برای فروش خصوصی خود

نام Veepee چیزی به شما نمی گوید ? طبیعی است ! ایجاد شده در 2001 تحت نام فروش خصوصی.کم سایت در ژانویه نام خود را تغییر داد 2019 شدن وهپه. این نامگذاری به تلفظ انگلیسی از ابتدای “فروش خصوصی” اشاره دارد. بنابراین ، فروش خصوصی رایگان اکنون انجام می شود وهپه.خط.

Veepee رایگان

حتی اگر وهپه یکی از بازیکنان اصلی در فروش خصوصی آنلاین, وب سایتهای دیگری که خدمات مشابهی ارائه می دهند وجود دارند. در واقع ، بسیاری از بخش ها امروز به فروش خصوصی (منسوجات ، گردشگری ، زیبایی ، الکترونیک و غیره) فراخوانی می کنند که باعث افزایش تعداد سایتهای متخصص در فروش آنلاین خصوصی شده است.

در میان سایر وب سایت های متخصص در فروش خصوصی آنلاین ، ما به ویژه می توانیم به نمایشگاه عمومی نمایشگاه مراجعه کنیم.com ، bazarchic.com برای مد ممتاز ، سفر سفر.com برای گردشگری یا Zalando-Prive.fr برای مد و سبک زندگی.

با این اوصاف, وهپه به عنوان بخشی از فروش خصوصی خود ، شریک ممتاز رایگان است. بنابراین اگر می خواهید هر فروش خصوصی رایگان را از دست ندهید, ما به شما توصیه می کنیم که به طور مرتب این سیستم عامل را رصد کنید اعلان ها را فعال کنید در کلمات کلیدی “رایگان” یا “تلفن همراه رایگان“”. ما نحوه انجام زیر را توضیح می دهیم.

 1. جلسه وهپه.خط و حساب خود را ایجاد کنید.
 2. پس از اتصال به حساب خود ، به خود دسترسی پیدا کنید فضای شخصی از آنجا که صفحه نخست با قرار دادن مکان نما خود در منو در گوشه سمت چپ بالا و کلیک بر روی “حساب من“”
 3. سپس زیرمنو را انتخاب کنید “ترجیحات من“برای تنظیم تنظیمات اعلان خود.
 4. به بخش پایین بروید “برند من هشدار می دهد“و مارک های مورد علاقه شما را به نوار جستجو: در این حالت ما به شما توصیه می کنیم که بنویسید “رایگان” یا “تلفن همراه رایگان“و پس از ظهور نتیجه تحقیق ، روی” مشترک شدن “کلیک کنید.
 5. ما به شما توصیه می کنیم کادر ایمیل را بررسی کنید برای دریافت هشدارهای مربوط به راه اندازی فروش خصوصی رایگان بر وهپه.

فروش خصوصی رایگان: چگونه از آن استفاده کنیم ?

همانطور که قبلاً توضیح داده شد ، تعداد مکان ها محدود است و بنابراین باید به آن فکر کنیم ثبت نام در Veepee.خط – یا یک سایت دیگر اگر شریک زندگی رایگان تغییر می کند – برای اینکه بتوانید در فروش شرکت کنید و از پیشنهاد ارائه شده توسط اپراتور بهره مند شوید. اگر تو داری اعلان های فعال شده با دنبال کردن آموزش فوق ، هیچ فروش رایگان Veepee را از دست نخواهید داد.

هیچ فروش خصوصی را از دست ندهید ! نه به از دست ندهید هیچ فروش خصوصی, ما به شما توصیه می کنیم به سایت بروید محرومیت.خط و فعال کردن اعلان های پستی بر روی مارک ها و محصولاتی که بیشتر مورد علاقه شما هستند. بنابراین ، به محض اینکه از قبل مطلع خواهید شد اپراتور مورد علاقه سازماندهی می کند فروش خصوصی.

چه مدت فروش خصوصی رایگان ?

در فروش خصوصی موبایل و رایگان معمولاً از چند روز تا چند هفته. حتی اگر مدت زمان فروش خصوصی نسبتاً طولانی به نظر برسد ، ما به شما توصیه می کنیم به Veepee بروید.خط در اسرع وقت پس از شروع فروش. در واقع ، با توجه به آن سهام پیشنهادات هستند مرزها, این اولین ورودی هایی هستند که اولین خدمت هستند !

فرکانس فروش خصوصی رایگان است ?

هر ربع ساعت, رایگان ارائه می دهد فروش خصوصی در Veepee معمولاً مربوط به او است بسته های سیار و او اشتراک اینترنت. با سازماندهی فروش خصوصی تقریباً ماهانه Veepee, رایگان معمولی ترین اپراتور است در این تمرین. دانستن فرکانس و تاریخ فروش خصوصی به منظور سازماندهی خود و همچنین ممکن است که از آن استفاده کنید تا در حد امکان از آن استفاده کنید.

شما می خواهید پیشنهادات اینترنتی موجود را مقایسه کنید ?

سرویس Jechange رایگان

شما می خواهید پیشنهادات اینترنتی موجود را مقایسه کنید ?

فروش خصوصی در سال 2023 که در آن پیشنهادات ارائه شده است ?

در طول فروش خصوصی ، پیشنهادات رایگان به کاهش قیمت از اشتراک های جعبه اینترنت وت بسته های اینترنتی. بعضی اوقات حتی در آن دستگاه هایی مانند اتفاق می افتد گوشی های هوشمند بودن توهین کردن بر اساس تعهد طولانی مدت.

فروش خصوصی موبایل رایگان

بسته تلفن همراه رایگان

فروش خصوصی تلفن همراه رایگان به وقوع پیوستن چندین بار در سال و فرصتی برای اپراتور برای فروش بسته های بالا به قیمت هر رقابت را خنثی می کند.

مقداری قیمت شکسته فروش خصوصی موبایل رایگان است تضمین شده برای زندگی و بدون تعهد, در حالی که پیشنهادات دیگر با a همراه است گوشی های هوشمند مشروط بر اینکه در طولانی مدت (به طور کلی 24 ماه) درگیر شوید.

در طول فروش خصوصی رایگان Veepee, اپراتور به ویژه تضمین های پیشنهادی موبایل رایگان را با قیمت ارائه می دهد 8.99 €/ماه برای زندگی. با این حال ، این پیشنهاد بوده است موبایل رایگان 8.99 برای زندگی توسط اپراتور خاویر نیل پیشنهاد نشده است. متأسفانه ، غیرممکن است که بدانیم چه زمانی فروش خصوصی موبایل بعدی, و نه پیشنهاد بعدی چه خواهد شد. ما هنوز هم می توانیم فرض کنیم که فروش خصوصی بعدی اپراتور می تواند در اطراف اتفاق بیفتد بازگشت به مدرسه 2023 و اینکه او آنها را قرار می دهد بسته های سیار در کانون توجه (آخرین پیشنهادات رایگان Veepee در Freebox Revolution بود).

شما می خواهید یک پیشنهاد آزاد با بسته موبایل ارائه دهید ?

سرویس Jechange رایگان

شما می خواهید یک پیشنهاد آزاد با بسته موبایل ارائه دهید ?

Veepee Free: Freebox در فروش خصوصی

جعبه اینترنت رایگان

فروش خصوصی رایگان در اشتراک اینترنت همچنین در وهپه.خط. تبلیغات Freebox اغلب مربوط به انقلاب همانطور که مورد تا 12 سپتامبر 2023 بود. با توجه به قیمت اشتراک جعبه رایگان از برنامه تلفن همراه بالاتر است ، کاهش اعطا شده قابل توجه تر است و اجازه می دهد پس انداز چندین ده یورو در هر ماه یا چند صد یورو در سال !

شما می خواهید یک پیشنهاد Freebox را بیرون بیاورید ?

سرویس Jechange رایگان

شما می خواهید یک پیشنهاد Freebox را بیرون بیاورید ?

شرایط شرکت در یک فروش خصوصی رایگان چیست ?

لذت بردن از یک فروش خصوصی رایگان, چندین شرط باید برآورده شود. ما آنها را در زیر ذکر کرده ایم:

 • شرایط فروش خصوصی رایگان
 • بودن ثبت شده در Veepee.FR (یا یک سایت فروش خصوصی آنلاین در صورت تغییر رایگان شریک زندگی)
 • آنها را پر کنید شرایط واجد شرایط بودن پیشنهاد فروش خصوصی رایگان ارائه شده.
 • عدم بهره گیری از یک پیشنهاد فروش خصوصی از رایگان در طول 13 ماه گذشته.
 • نداشتن قرارداد رایگان خود را خاتمه داد در 3 ماه قبل از اشتراک در پیشنهاد تبلیغاتی.

مزایا و مضرات فروش خصوصی رایگان

مزایای فروش خصوصی رایگان

در فروش خصوصی رایگان Veepee بسیاری فواید ::

 • قیمت های شکسته: با تخفیف هایی که می تواند تا آنجا پیش برود -90 ٪, شما می توانید چندین ذخیره کنید ده ها یورو در ماه و بنابراین چندین صدها یورو در سال در بودجه مخابرات شما !
 • برخی از بسته ها در کاهش قیمت همراه با a گوشی های هوشمند یاتجهیزات جانبی در حین فروش خصوصی موبایل.
 • رایگان اپراتوری است که بیشترین فروش را انجام می دهد: اگر توجه داشته باشید ، بدون شک جالب ترین پیشنهاد تبلیغاتی را با توجه به نیازهای خود پیدا خواهید کرد !

مضرات فروش خصوصی رایگان

با این حال ، وجود دارد نکات منفی در مورد فروش خصوصی رایگان نادیده گرفته نشود:

 • بهره مندی از چندین پیشنهاد تبلیغاتی در همان سال غیرممکن است: شما باید 13 ماه صبر کنید بین هر اشتراک به یک پیشنهاد فروش خصوصی رایگان.
 • در قیمت های بسیار جذاب بعضی اوقات همراه با تعهد دراز مدت (به طور کلی 12 تا 24 ماه).
 • تبلیغات ارائه می شود مدت زمان محدود و در حد مجاز سهام موجود : شما باید در این مواظب باشید !

تمام پاسخ به سؤالات مربوط به فروش خصوصی رایگان

فروش خصوصی رایگان بعدی کی است ?

آخرین فروش خصوصی رایگان برگزار شده است بیست و یکم آگوست در 12 سپتامبر 2023. با این حال ، نمی توان از قبل تاریخ فروش خصوصی بعدی رایگان دانست. هشدار داده شود که چه زمانی یک فروش خصوصی صورت می گیرد ، ما به شما توصیه می کنیم در سایت ثبت نام کنید وهپه.خط و D ‘اعلان ها را به صورت رایگان فعال کنید با دنبال کردن آموزش ما.

فرکانس فروش خصوصی رایگان است ?

فروش خصوصی رایگان تقریباً انجام می شود هر سه ماه. با استفاده از این فرکانس سه ماهه ، اپراتوری که مرتباً فروش خصوصی را سازماندهی می کند ، رایگان است.

نحوه شرکت در فروش خصوصی رایگان ?

برای شرکت در فروش خصوصی Veepee رایگان ، باید ایجاد یک حساب در سایت وهپه.خط وت ثبت نام برای فروش خصوصی در اسرع وقت. پس از ثبت ثبت نام, روز قبل یک ایمیل دریافت خواهید کرد از شروع فروش خصوصی به شما این امکان را می دهد تا مطمئن شوید که آن را از دست ندهید !

چه شرایطی برای شرکت در فروش خصوصی رایگان است ?

برای شرکت در Veepee رایگان فروش خصوصی ، باید چندین شرط برآورده شود: ثبت نام کردن در Veepee.خط, شرایط پیشنهاد را برآورده کنید در صورتی که از یک پیشنهاد تبلیغاتی یک فروش خصوصی رایگان در طول استفاده نشده 13 ماه گذشته و نه قرارداد رایگان خود را در 90 روز قبل از اشتراک.

فروش خصوصی موبایل رایگان 2022 – تبلیغات در بسته ها و جعبه های اینترنتی

فروش خصوصی موبایل رایگان

موبایل رایگان یکی از فعال ترین اپراتورها از نظر فروش خصوصی است. به طور مرتب ، از طریق سایت Veepee (قبلاً فروش-پریو.com) ، اپراتور برنامه های تلفن همراه و جعبه های اینترنتی خود را با کاهش قابل توجهی قیمت ها ارائه می دهد.

موبایل رایگان تبلیغاتی را از طریق دو روش مختلف ارائه می دهد ::

 • در وب سایت آن.
 • از طریق سکوی Veepee.

فروش خصوصی در Veepee دارای ویژگی هایی است: ::

 • آنها جذاب تر هستند.
 • آنها هرگز بیش از چند روز دوام دارند.

محتوای این صفحه توسط یک متخصص تحریریه در مورد تاریخ تأیید شده است 02/15/2022

فروش خصوصی موبایل رایگان: قیمت های شکسته در Freebox و بسته های رایگان

تبلیغات و فروش خصوصی امروزه بیش از ارز مشترک در بخش ارتباطات است. این رقابت بین چهار غول که نارنجی ، SFR ، Bouygues Telecom و رایگان هستند بسیار سخت است. رقابت بین شرکتهای تابعه بدون تعهد هر یک از آنها حتی خشن تر است. این به موبایل رایگان است که در سال 2012 به بازار حمله کرده است.

امروز ، به ویژه از طریق بسیار رقابتی باقی می ماند تبلیغات مهم در مورد پیشنهادات ثابت آن و موبایل. با این حال ، همه این تبلیغات فقط در وب سایت اپراتور نیست. همچنین می توانید Freebox و پیشنهادات موبایل رایگان را برای فروش خصوصی در سایت Veepee پیدا کنید.خط.

فروش خصوصی موبایل رایگان

موبایل رایگان به طور مرتب فروش خصوصی را در سایت Veepee در بسته ها و جعبه های اینترنتی خود ارائه می دهد.

یک پیشنهاد تبلیغاتی موبایل رایگان به طور کلی علاقه بیشتری نسبت به پیشنهادی دارد که در وب سایت اپراتور یافت می شود. ما قبلاً دیده ایم پیشنهادات موبایل از 0.99 یورو در هر ماه. با این حال ، هرچند که جالب باشد ، این پیشنهادات به همان اندازه نادر از مواردی است که در وب سایت اپراتور یافت می شود. بنابراین ، اگر عجله ای برای تهیه یک بسته جدید نداریم ، می توانیم منتظر تبلیغ رایگان فروش رایگان بعدی باشیم.

چه موقع و چگونه می توانیم از یک فروش خصوصی موبایل رایگان استفاده کنیم ?

به محض اینکه پیشنهاد در حال انجام است ، می توان به یک پیشنهاد تبلیغاتی در فروش رایگان خصوصی در هر زمان دسترسی پیدا کرد. برای اینکه بدانید آیا فروش خصوصی رایگان در حال انجام است ، باید اخبار اپراتور را دنبال کنید. MyPetitforfait برای گزارش هر پیشنهاد جدید برای ارائه آماده است. این از همه مهمتر است که پیشنهادات خصوصی رایگان اغلب گزارش می شود ، بدون اینکه فاش شود, طی 24 ساعت قبل از آنلاین آنها.

به محض اینکه یک فروش خصوصی آنلاین در Veepee است.FR ، شما باید به این سایت متصل شوید. هیچ نکته ای برای مراجعه به وب سایت رایگان تلفن همراه وجود ندارد ، هیچ اشاره ای به پیشنهاد ویژه در حال انجام Veepee نخواهد کرد. برای دسترسی به پیشنهادات ، خواه یک تبلیغ رایگان ویژه یا یک مارک دیگر باشد ، لازم است:

 • ثبت نام کردن, در غیر این صورت ، گرفتن اشتراک یا خرید یک محصول غیرممکن است. ثبت نام کاملاً رایگان است ؛
 • اطلاعات شخصی و اطلاعات تماس خود را وارد کنید
 • پیشنهاد مورد نظر را جستجو کنید. تبلیغات فعلی به طور کلی برجسته می شوند. با این حال ، اگر فروش رایگان ویژه برای چند روز به طول انجامید ، باید از روی صفحه نمایش حرکت کنید یا از طریق قسمت اختصاصی آن را جستجو کنید
 • پیشنهاد دسترسی به صفحه خود را انتخاب کنید. در مورد دوم ، تمام جزئیات خدمات ارائه شده توسط بسته رایگان رایگان و همچنین شرایط واجد شرایط بودن ارائه شده است
 • روی “من از پیشنهاد استفاده می کنم” کلیک کنید. سپس ما به سایت اپراتور هدایت می شویم که در آن باید اشتراک در پیشنهاد تبلیغاتی را نهایی کنیم. این فقط برای بررسی اینکه همه چیز خوب است ، و تأیید سفارش باقی مانده است.

تبلیغات و فروش خصوصی

سایت های تبلیغاتی ، مانند Veepee (که قبلاً Sale-Private) برای افرادی که به دنبال معاملات خوب هستند ، به سیستم عامل های اساسی تبدیل شده اند. بزرگترین مارک ها تبلیغات اعم از -50 ٪ یا حتی بیشتر.

بهترین پیشنهادات ممکن با فروش خصوصی چیست ?

فروش خصوصی رایگان Veepee کاملاً استثنایی باقی مانده است. هر سال فقط تعداد انگشت شماری کوچک وجود دارد. با این حال ، این اغلب پیشنهادات است جذاب تر از حد معمول. بنابراین می توانیم اشتراک تلفن همراه را با قیمت کمتر از 5 یورو یا اشتراک جعبه اینترنت در همین آستانه قیمت پیدا کنیم.

بسته های فروش خصوصی و جعبه های اینترنتی رایگان

آخرین فروش خصوصی موبایل رایگان در جعبه های اینترنتی و بسته های غیر اتصال آن.

این بسته ها اغلب با ارتباطات نامحدود و پاکت نامه های غنی از داده های تلفن همراه همراه هستند. قیمت های نمایش داده شده در طول این تبلیغات اغلب برای مدت 12 ماه متوالی اعمال می شود. بسته ها سپس به قیمتی که در آن معمولاً ارائه می شود باز می گردند.

برخی از نمونه های فروش خصوصی رایگان:

تاریخ فروش خصوصی رایگان
تاریخ فروش خصوصی رایگان ماهیت پیشنهاد قیمت پیشنهاد پس انداز ارائه شده
از 20/06/2019 تا 06/07/2019 بسته نامحدود 100 گیگابایتی با نوکیا موبایل 3.2 ارائه شده (تعهد 24 ماهه) 9.99 یورو در ماه ، برای زندگی 10 € در ماه به مدت 12 ماه + 149 € (قیمت تلفن همراه
از 31/03/2020 تا 07/04/2020 ارتباطات نامحدود + 60 گیگابایت 8.99 یورو در ماه ، به مدت 1 سال. افزایش داده ها
مارس آوریل 2021 پیشنهاد رایگان Veepee: آیفون 8 با بسته 150 گیگابایتی (24 ماه نامزدی) ارائه شده است 19.99 یورو در ماه به مدت 24 ماه آیفون 8 بازپرداخت شده ارائه شده است

فروش خصوصی رایگان: آیفون 8 که با Veepee ارائه شده است

در پلت فرم Veepee ، رایگان به طور مرتب فروش خصوصی به خصوص سودمند را ارائه می دهد که به شما امکان می دهد یک تلفن هوشمند را به صورت رایگان بدست آورید. خیلی اوقات ، مصرف کنندگان می توانند بطور مشخص از یک آیفون 8 مرمت شده ارائه شده بهره مند شوید. برای این کار ، مصرف کنندگان باید در بسته رایگان مشترک شوند و برای مدت 24 ماه درگیر شوند. بسته رایگان رایگان پیشنهاد معمول اپراتور است که شامل 150 گیگابایت از داده های موبایل 5G برای 19.99 یورو در هر ماه است.

این یک است اشتراک تلفنی که نسبتاً کامل است در همه سطوح. اعضا ابتدا می توانند در بسیاری از شرایط از تماس های نامحدود ، پیام کوتاه و MMS استفاده کنند: در فرانسه و اروپا ، DOM ، ایالات متحده ، کانادا ، اسرائیل ، استرالیا ، آفریقای جنوبی و نیوزیلند. علاوه بر آن ، 25 گیگابایت از داده های تلفن همراه می تواند برای بیش از 70 مقصد در رومینگ استفاده شود.

بنابراین این Veepee بسیار سخاوتمندانه است ، زیرا به شما امکان می دهد تلفن هوشمند بالا به صورت رایگان. این واقعیت که بازپرداخت می شود نیز می تواند یک مزیت در نظر گرفته شود ، زیرا منابع این سیاره را نجات می دهد.

درجه تلفن های هوشمند بازپرداخت می کند

در طول فروش خصوصی خود در Veepee ، رایگان یک آیفون 8 از درجه A را ارائه داد. به طور واضح ، این بدان معنی است که تلفن هوشمند در شرایط بسیار خوبی قرار دارد ، اما می تواند برخی از آثار سایش را تقریباً نامرئی برای چشم غیر مسلح ارائه دهد ، مانند میکرو خراش ها به عنوان مثال.

جعبه های اینترنتی با کاهش قیمت برای یک سال با فروش خصوصی

علاوه بر تلفن های هوشمند ارائه شده ، مصرف کنندگان می توانند به طور مرتب از فروش خصوصی رایگان لذت ببرند که به شما امکان می دهد جعبه های اینترنتی را با کاهش قیمت ها بیرون بیاورید. به طور کلی ، ارتقاء در طول سال اول اشتراک اعمال می شود. در گذشته ، اپراتور تخفیف های استثنایی را ارائه می داد ، که اجازه می داد از یک جعبه اینترنت با قیمت بسیار پایین بهره مند شوید. امروز ، فروش خصوصی بیشتر است ، اما تخفیف های نمایش داده شده از اهمیت کمتری برخوردار هستند. بعضی اوقات انواع دیگر تبلیغات ارائه می شود ، مانند ماههای اشتراک ارائه شده برای هر اشتراک.

در اینجا فروش خصوصی جعبه اینترنت که قبلاً توسط رایگان ارائه شده است:

 • سه ماه اشتراک ارائه شده با انقلاب Freebox ؛
 • Freebox کریستال قدیمی تنها با 1.99 یورو در ماه به مدت یک سال ؛
 • Freebox Revolution ADSL با قیمت 4.99 یورو در ماه برای یک سال قابل دسترسی است
 • اخیراً ، تخفیف های کمتر شدید و به عنوان مثال انقلاب Freebox با 9.99 یورو در هر ماه فقط برای یک سال.

همه چیز در مورد مرکز رایگان

همچنین همه چیز را در مورد مغازه های مرکز رایگان بخوانید

Veepee Free: یک بسته 0.99 یورو برای فروش خصوصی

سرانجام رایگان برنامه های موبایل را برای فروش خصوصی ارائه می دهد. مصرف کننده هایی که به اندازه کافی صبور هستند تا از چنین پیشنهادهایی استفاده کنند ، معمولاً می توانند در میان سودمندترین برنامه های موبایل توسط بازار. در گذشته ، بسته های موبایل به ویژه رایگان با قیمت 0.99 یورو در هر ماه به بازار عرضه می شود.

این قیمت در طول سال اول اشتراک معتبر بود. چندین اشتراک تلفن همراه تحت تأثیر این تبلیغ قرار گرفت. به عنوان مثال رایگان به مصرف کنندگان این امکان را داده است که با 50 گیگابایت داده های تلفن همراه و ارتباطات تلفنی نامحدود از یک بسته رایگان بهره مند شوند. در طی یک فروش خصوصی رایگان دیگر ، آن بود 100 گیگابایت بسته اپراتور که در ماه کمتر از یک یورو در دسترس بود در سال اول اشتراک.

امروز ، این نوع فروش خصوصی که در Veepee یافت می شود نادر است. این به ویژه با این واقعیت توضیح داده شده است که اپراتور بسته ای را برای تبلیغ در شبه داوری به بازار عرضه می کند: سری 60 تا 80 گیگابایت رایگان با قیمت 9.99 یورو با قیمت 13.99 یورو در هر ماه.

فروش خصوصی کوتاه مدت به صورت رایگان

پیشنهادات Veepee Free اغلب بسیار جذاب است ، اما تمایل به ماندن بیش از چند روز در دسترس نیست. بنابراین ، به محض اعلام پیشنهاد از این نوع ، بهتر است بلافاصله از آن بهره مند شوید و صبر نکنید.

در صورت بروز مشکل در فروش خصوصی رایگان ، اقدامات لازم برای پیگیری چیست؟ ?

اگر با اشتراک در ارتقاء خصوصی از طریق Veepee با مشکل روبرو هستید ، روش دنبال کردن چیست؟ ? و به چه کسی باید بپردازیم ? پاسخ ساده است: شما باید با رایگان تماس بگیرید.

سکوی Veepee فقط یک واسطه است و خوب است از طریق رایگان این تبلیغات مشترک می شوند. در صورت مواجهه با مشکلی که هم با خود سفارش و هم با بسته بندی بعد از سفارش با مشکل روبرو هستید می توانید با خدمات رایگان مشتری تلفن همراه تماس بگیرید.

به عنوان مثال ، اگر در نتیجه سفارش خود ، می توانید با خدمات رایگان مشتری تلفن همراه تماس بگیرید:

 • سیم کارت بسته برای رسیدن آهسته است
 • شما نمی توانید سیم کارت را فعال کنید
 • شما معمولاً خدمات موجود در بسته را قبول نمی کنید.

برای جلوگیری از مشکلات تا حد امکان ، در زمان اشتراک یا سفارش ، باید به تمام عناصر مندرج در رایگان توجه کنید. اطمینان حاصل کنید که تمام اطلاعات درخواست شده را بدون خطا ارائه می دهید. به طور خاص ، اگر قابلیت حمل شماره تلفن خود را انتخاب کنید ، کد ریو را پیدا کنید. هر اتفاقی می افتد, شما نباید خودتان اشتراک قدیمی خود را خاتمه دهید : این رایگان است که از آن مراقبت خواهد کرد.

مشکل فروش خصوصی موبایل رایگان

در صورت بروز مشکلی در فروش خصوصی موبایل رایگان ، لازم است با اولویت با اپراتور تماس بگیرید.

علاوه بر کد ریو ، حتماً جزئیات پستی خود را به خوبی منتقل کرده اید. سیم کارت جدید شما ، برای اشتراک در یک بسته جدید, باید طی 3 تا 5 روز کاری وارد شود حداکثر. در هر صورت ، قبل از سفارش هر آنچه که در این شب سفارش دهید ، خوب بررسی کنید ، زمان تحویل در آگهی چیست. اگر یک بار این بار چیزی دریافت نکرده اید ، به سرعت با خدمات مشتری تماس بگیرید.

خدمات مشتری رایگان تلفن همراه

همچنین نحوه تماس با خدمات رایگان مشتری تلفن همراه را بخوانید?

پیشنهادات ویژه ای که معمولاً توسط موبایل رایگان ارائه می شود چیست؟ ?

اول از همه ، موبایل رایگان تبلیغاتی را در سایت خود ارائه می دهد. این همیشه اینگونه نبوده است ، اما برای چند ماه ، اپراتور بدون تعهد تصمیم گرفته است نسخه خود را مرور کند. ما مرتباً آن را پیدا می کنیم اشتراک ارتقاء با قیمت 8.99 یورو در ماه با عموماً 50 یا 60 گیگابایت در 4G.

علاوه بر آن ، شما همچنین می توانید تبلیغاتی را در موبایل یا جعبه های اینترنتی پیدا کنید. از طرف دیگر ، رایگان راه حل حمایت مالی ارائه نمی دهد.

تبلیغات رایگان در جعبه های اینترنتی ، بسته ها و موبایل

آنچه در حال حاضر موبایل رایگان ارائه می دهد اغلب وجود دارد تبلیغاتی برای به دست آوردن یک بسته موبایل ارزان تر. به طور کلی ، رایگان علاوه بر پیشنهادهایی که به طور معمول ارائه می دهد ، بسته ای را ارائه می دهد. این پیشنهاد اضافی برای همه افرادی که در یک بسته جدید تلفن همراه رایگان مشترک هستند قابل دسترسی است. بنابراین ، از نظر بسته ارتقاء ، ما قبلاً دیده ایم:

 • 50 گیگابایت با 8.99 یورو در هر ماه به مدت 12 ماه ، سپس 100 گیگابایت بسته با قیمت 19.99 یورو در هر ماه ؛
 • 60 گیگابایت با 8.99 یورو در هر ماه به مدت 12 ماه ، سپس بسته 100 گیگابایتی با قیمت 19.99 یورو در هر ماه.

با توجه به اشتراک جعبه اینترنت, این تخفیف های فوری برای مشتریان جدید اپراتور است. این تخفیف ها به مدت 12 ماه قبل از بازده اشتراک رایگان اینترنت به حالت عادی معتبر است.

سرانجام ، برای تبلیغ در تلفن های هوشمند, تخفیف های فوری در مدل های مختلف از همه محدوده های موجود ارائه می دهد. ما باید به پیشنهادات فعلی توجه کنیم. علاوه بر آن ، اپراتور همچنین می تواند پیشنهادات بازپرداخت ارائه شده توسط خود تولید کنندگان را منتقل کند.

کدهای تبلیغاتی رایگان

همچنین تبلیغات مربوط به بسته ها و جعبه های تلفن همراه رایگان را بخوانید

در مورد پیوندهای وابستگی بیشتر بدانید

تیم ما بهترین پیشنهادات را برای شما انتخاب می کند. برخی از پیوندها ردیابی می شوند و می توانند بدون تأثیرگذاری بر قیمت اشتراک شما ، کمیسیون برای mypetitforfait ایجاد کنند. قیمت ها برای اطلاعات ذکر شده و احتمالاً تکامل می یابند. مقالات حمایت شده مشخص می شوند. برای اطلاعات بیشتر اینجا را کلیک کنید.

برنامه های خوب برای فروش تابستان 2023: یک بسته ارزان ، یک فروش خصوصی Freexbox و حداکثر 410 یورو تخفیف در تلفن هوشمند شما

رایگان بسته بندی برای فروش تابستانی 2023 را با یک بسته ارزان قیمت ، فروش خصوصی Freesbox و تخفیف های استثنایی در انتخاب تلفن های هوشمند از بزرگترین مارک ها قرار می دهد ! شما می خواهید در مورد این برنامه های خوب که به صورت رایگان امضا شده اند ، اطلاعات بیشتری کسب کنید !

بسته رایگان سری رایگان: 110 گیگابایت با 12.99 یورو در ماه

در طول فروش تابستان ، موبایل رایگان یک سری محدود برای داده ها را نشان می دهد. این بسته موبایل رایگان شامل 110 گیگابایت اینترنت هر ماه با قیمت فقط 12.99 € و این برای یک دوره 12 ماهه. فراتر از آن ، این پیشنهاد به طور خودکار به 210 گیگابایت بسته 4G/5G با قیمت 19.99 یورو در ماه مهاجرت می کند.

تصویر Frew-Mobile-Serie-Limitee-150GO-12.99 € .jpg

برای جزئیات بیشتر ، این اشتراک تلفن شامل 110 گیگابایت داده در شبکه 4G/4G+ رایگان در فرانسه و 18 گیگابایت اینترنت از خارج از کشور و اتحادیه اروپا است. علاوه بر این بسته تلفنی بدون تعهد شامل تماس های نامحدود ، پیام کوتاه و MMS در سرزمین اصلی فرانسه ، از ادارات خارج از کشور فرانسه و از کل اتحادیه اروپا. و این همه چیز نیست ، رایگان به شما امکان دسترسی حق بیمه به برنامه رایگان Ligue 1 را ارائه می دهد.

Veepee Private Sale: انقلاب Freebox با تلویزیون با کانال با نیمی از قیمت

تا جمعه ، 7 ژوئیه ساعت 6 بامداد ، رایگان یک پیشنهاد فروش فوق العاده خصوصی را در انقلاب Freebox خود با تلویزیون توسط کانال ارائه می دهد. این اشتراک سه گلی با سری Premium Cannel+ Series برای 1 سال ارائه شده است و Amazon Prime در شش ماه اول با قیمت 14 فروخته می شود.99 € در ماه. این بسته Freebox پس از یک سال با قیمت پایه خود باز می گردد ، یعنی 39.99 € و دسته های تلویزیونی دارای 9 هستند.99 € و 6.99 یورو ، اگر تصمیم دارید آنها را فراتر از دوره رایگان نگه دارید.

از نظر خدمات ، این جعبه شامل یک اتصال اینترنتی است فیبر حداکثر 1 گیگابایت در ثانیه در سرعت رو به پایین و 600 مگابیت در ثانیه در جریان هرس شده (همچنین در ADSL 2+ یا VDSL2 موجود است) و همچنین یک خط تلفنی با نامحدود برای رفع بیش از 110 مقصد از جمله کلانشهر فرانسه ، DOMS و کشورها اتحادیه اروپا و به موبایل در سرزمین اصلی فرانسه و دام. برای قسمت تلویزیونی ، با تلویزیون Freebox ، به بیش از 220 کانال ، مگنتوسکوپ دیجیتال (ضبط فوری ، تأخیر ، از راه دور برنامه های تلویزیونی و کنترل مستقیم) ، پخش مجدد آزاد ، راهنمای برنامه ، رادیو رادیو ، رادیو دسترسی خواهید داشت. با تلویزیون توسط کانال ، از 50 کانال برای کل خانواده از جمله Piwi+، Paris Première ، کانال National Geographic ، Planet+، Polar+، Téva یا Newer لذت خواهید برد. شما همچنین به برنامه MyCanal دسترسی خواهید داشت تا برنامه های خود را در کجا و چه زمانی می خواهید ، حتی آفلاین مشاهده کنید. سرانجام ، شما از سریال Canal+ (1 سال) و پاداش ویدیویی (6 ماه) لذت خواهید برد.

آنجا Freebox در فروش خصوصی در Veepee منوط به تعهد 12 ماهه با هزینه های فعال سازی و شکستن هزینه های هر کدام 49 یورو است. علاوه بر این ، تأمین کننده رایگان هزینه های خاتمه شما را برای جعبه اینترنت قدیمی شما تا 100 یورو بازپرداخت می کند.

فروش روزهای رایگان: حداکثر – 410 یورو در انتخاب تلفن های هوشمند 5G بازپرداخت شده است

به عنوان بخشی از فروش تابستان 2023 ، رایگان به شما امکان می دهد یک تلفن هوشمند جدید 5G را با قیمت های Canon خریداری کنید. تا 25 ژوئیه فراگیر ، از آن استفاده کنید -4،100 یورو در انتخاب تلفن های هوشمند بازپرداخت شده است. با انتخاب Flex رایگان ، اجاره رایگان رایگان برای مشتریان تلفن همراه رایگان یا مشترکین جدید در یک بسته غیر اتصال از اپراتور ، می توانید یک تلفن هوشمند ارزان قیمت ارزان را بدست آورید.

در Samsung Galaxy Z Flip4par مثال از تخفیف فوری 210 یورو بهره می برد به دستور و 200 یورو بازپرداخت شد. با پیشنهاد Flex رایگان ، قیمت پرداخت سفارش به جای 411 یورو (یا 11 یورو با تخفیف تأخیر 200 یورو) 211 یورو است.99 € در ماه بیش از 24 ماه. در پایان LOA (اجاره با گزینه خرید) ، شما با ریختن مبلغ گزینه خرید 98 یورو یا هزینه کل 909 یورو ، بین بازگشت موبایل خود یا خرید آن را انتخاب می کنید. .