سامسونگ: مارک قدیمی!, دستگاه خود را با بازیابی سامسونگ تغییر دهید | سامسونگ بلژیک

سامسونگ قدیمی

Contents

برند کره ای در صدر فروش بین المللی تلفن های هوشمند باقی مانده و تلاش های مهم ارتباطی را برای ماندن ایجاد می کند. بودجه تبلیغات آن بسیار عظیم است ، به خصوص برای محصولات سطح بالا در رقابت با اپل.

سامسونگ: مارک قدیمی !

ارقام بیرون آمده و رسمی است: سامسونگ مارک قدیمی است ! حداقل این مورد در انگلیس است ، اما ارقام فرانسه نباید بسیار متفاوت باشد. کسانی که در تلگراف منتشر شده اند نشان می دهند که این برند مورد علاقه بیش از 55 سال است ..

 • همچنین بخوانید:سامسونگ هنوز هم در بازار تلفن های هوشمند در مقابل اپل و هواوی رهبر جهان است

سامسونگ قدیمی است

Le Telegraph ، یک روزنامه مشهور انگلیس ، به تازگی چندین آمار در مورد مصرف فناوری پیشرفته را طبق گروه های سنی منتشر کرده است. نتیجه نهایی است, درخواست های سامسونگ بیش از 55 نفر.

برند کره ای در صدر فروش بین المللی تلفن های هوشمند باقی مانده و تلاش های مهم ارتباطی را برای ماندن ایجاد می کند. بودجه تبلیغات آن بسیار عظیم است ، به خصوص برای محصولات سطح بالا در رقابت با اپل.

سامسونگ می خواهد در همه نقاشی ها بازی کند. این برند می خواهد گسترده تایپ کند ، اما همچنین می خواهد در آن بماند. او همچنین با خواننده ریتا اورو ، محبوب با جوانان ، توافق کرد تا بتواند اسلحه خود را به این مخاطب بازگرداند. اما هیچ چیز کمک نمی کند. ما نمی توانیم عموماً عمومی باشیم و همه را راضی کنیم.

از این رو تلفن های هوشمند این برند عمدتاً در بین بیش از 55 سال و 45-54 ساله در انگلستان محبوب هستند. 34 ٪ از بیش از 55 تلفن سامسونگ دارند. در بین افراد 25-34 ساله ، آنها فقط 22 ٪ هستند. در عین حال, 50 ٪ از افراد 16-34 ساله آیفون دارند.

برای داشتن دید واضح تر از وضعیت سامسونگ در انگلیس ، که احتمالاً قابل مقایسه با آنچه که این برند در فرانسه می شناسد ، نقاشی های مختلفی در دسترس است. آنها چندین آمار مبتنی بر سن ارائه می دهند.

سامسونگ مارک قدیمی انگلیس

مارک سامسونگ قدیمی 55 ساله

سامسونگ تلگراف قدیمی را نشان می دهد

زمان برای سامسونگ سخت است که باید در برابر موفقیت توهم رقبای جدید چینی مانند هواوی و شیائومی بجنگد. اینها هر روز سهم بازار بیشتر را خراش می دهند. کره ای ممکن است تصمیم بگیرد که به وضوح خود را در سالمندان قرار دهد تا غرق نشود.

 • اشتراک اشتراک ->
 • توییتر
 • اشتراک گذاری
 • ارسال به یک دوست

سامسونگ قدیمی

کاهش ریکاوری در لوازم هوشمند جدید ، تلویزیون یا لوازم خانگی خود را مستقیماً در سبد خود تنظیم کنید.

کاهش فوری کاهش فوری

دستگاه قدیمی خود را رها کنید

در دسته های تعریف شده ، تقریباً همه دستگاه های قدیمی ، از جمله مارک های دیگر را می پذیریم.

دستگاه قدیمی خود را به ما بدهید دستگاه قدیمی خود را به ما بدهید

ما آن را برای شما درمان خواهیم کرد

دستگاه قدیمی شما مقصد جدیدی دریافت می کند یا ما آن را برای شما درمان می کنیم. ما این کار را با همکاری شرکای خود مطابق با مقررات قانونی انجام می دهیم.

برای بازیافت برای بازیافت

به آنچه برای سامسونگ اعمال می شود ?

بازیابی در دسته های مختلف محصولات امکان پذیر است. شرایط قابل استفاده در دستگاه های تلفن همراه با موارد قابل اجرا در تلویزیون ، مانیتورها و لوازم خانگی متفاوت است.

رایانه و لپ تاپ

ماشین لباسشویی / خشک کن ماشین لباسشویی / خشک کن

ماشین لباسشویی و خشک کن

جاروبرقی جاروبرقی

سیار

سامسونگ مجدد

چگونه کار می کند ?

می توانید هنگام خرید یک محصول جدید ، دستگاه تلفن همراه قدیمی خود را مبادله کنید. میزان بازیابی با نوع و وضعیت دستگاه تعیین می شود. روند بازیابی توسط شریک زندگی ما L8P N مدیریت می شود.حرفهای.

 • مزیت بازیابی فوری از طریق سامسونگ.کم
 • مزیت غیرمستقیم بازیابی از طریق تأمین کننده دیگر

یک دستگاه جدید را انتخاب کنید

از طریق سامسونگ سفارش دهید.com و در صفحه محصول یا در زمان پرداخت کدام دستگاه (ها) را که می خواهید مبادله کنید نشان دهید. در هر خرید می توان حداکثر 2 محصول را مبادله کرد. فواید بازیابی و هرگونه جبران خسارت اضافی به طور مستقیم در سبد شما حل و فصل می شود.

ارسال دستگاه بازیابی

بلافاصله دستگاه جدید شما ارسال شده است ، شما اولین ایمیل را از شریک بازیابی ما (L8P) با برچسب حمل و نقل و دستورالعمل ارسال دستگاه خود به مبادله دریافت خواهید کرد. برای مبادله هر محصول ارتباط جداگانه ای دریافت خواهید کرد. البته در صورت تمایل امکان ارسال همه محصولات با هم وجود دارد. همیشه دستگاه (های) خود را طی 7 روز ارسال کنید.

مقدار بازیابی

در طی 48 ساعت پس از دریافت دستگاه مورد بحث ، یک ایمیل جدید دریافت خواهید کرد که تأیید و جبران خسارت را تأیید می کند. لطفاً توجه داشته باشید: اگر وضعیت دستگاه با معیارهایی که وارد کرده اید متفاوت باشد ، ممکن است هزینه ها فاکتور شوند.

برای اطلاعات بیشتر شرایط و ضوابط ما را اینجا ببینید

یک دستگاه جدید را انتخاب کنید

یک کهکشان جدید را از خرده فروش مورد نظر خود ، بصورت آنلاین یا فروشگاه خریداری کنید.

ارسال دستگاه بازیابی

کد IMEI کهکشان جدید خود را ذخیره کنید و به چند سوال درباره تلفن مورد نظر برای مبادله پاسخ دهید. سپس ، شما یک ایمیل تأیید از ما دریافت خواهید کرد که چگونه دستگاه قدیمی باید به شریک ما در شرکت در مبادله ارسال شود. پس از رسیدن ، دستگاه بررسی می شود.

مقدار بازیابی

شما تأیید ارزش مبادله دستگاه را دریافت می کنید و تخفیف دریافت می کنید.

برای اطلاعات بیشتر شرایط و ضوابط ما را اینجا ببینید.

لیست چک: ارسال دستگاه بازیابی من

– بازگرداندن پارامترهای کارخانه ؛ حذف کلیه داده ها و حساب ها در طی فرآیند.
– انصراف امضا شده که با دستگاه نیز ارسال می شود
– بسته بندی جامد برای حمل و نقل
– ارسال ظرف 7 روز پس از دریافت دستگاه جدید خود ؛ این مانع از مسدود شدن دستگاه جدید شما می شود.

مبادله مبادله

کهکشان مورد علاقه خود را انتخاب کنید

Galaxy S23 Series Galaxy S23 Series
Galaxy Z Fold5 & Z Flip5
Galaxy Z Fold5 & Z Flip5
Galaxy Tab S9 Series
Galaxy Tab S9 Series
Galaxy Tab S8 Series
Galaxy Tab S8 Series
سریال Galaxy Book3 Series Galaxy Book3
سریال Galaxy Watch6
سریال Galaxy Watch6

پرسش

در مورد بازیابی دستگاه های تلفن همراه در اینجا با سؤالات مکرر مشورت کنید.

 • کاهش
 • چگونه کار می کند ?
 • ارسال
 • شرایط

مقدار بازیابی دستگاه من چقدر است ?

هنگام انتخاب دستگاه خود برای از سرگیری می توانید فوراً مقدار بازیابی خود را مشاهده کنید. لطفاً توجه داشته باشید که مقدار بازیابی نشان داده شده نشانگر است و مقدار بازیابی واقعی ممکن است پس از دریافت و تأیید رد و بدل شده دستگاه متفاوت باشد.

چرا مقدار بازیابی تغییر کرده است ?

مقدار بازیابی تعیین شده توسط ما ممکن است با مقدار ارتباطی در ابتدا متفاوت باشد. این مورد در صورتی است که پس از تجزیه و تحلیل ، دستگاهی که شما اعلام کرده اید با آنچه اعلام کرده اید ، به عنوان مثال از نظر نوع ، مدل ، حالت و/یا وضعیت فنی مطابقت ندارد. لطفاً توجه داشته باشید که در این حالت ، تفاوت در ارزش باقیمانده برای شما صورتحساب می شود. اگر دستگاه گرفته شده را رد کنیم و آن را به شما بازگردانیم ، کل مقدار ارزش بازیابی به شما صورتحساب می شود.

من نمی توانم دستگاه خود را در گزینه های بازیابی پیدا کنم ?

پیشنهاد بازیابی در مورد محصولات و مدل های منتخب اعمال می شود. دستگاه بازیابی شما ممکن است در این لیست ظاهر نشود. علاوه بر این ، ما به احتمال زیاد دستگاه های گرفته شده را هر از گاهی اصلاح می کنیم. این تغییرات در وب سایت ما قابل مشاهده است و از لحظه انتشار در وب سایت ما اعمال می شود.

دستگاه جدید من باید رد و بدل شود/تعمیر شود. آیا می توانم دستگاه قدیمی خود را در حالی که منتظر هستم نگه دارم ?

در صورت بروز مشکل در دستگاه جدید ، مطمئناً می توانید دستگاه قدیمی خود را طولانی تر نگه دارید. در این حالت ، لطفاً به شریک بازیابی ما اطلاع دهید و به محض اینکه دستگاه جدید شما در شرایط خوبی باشد ، دستگاه بازیابی خود را ارسال کنید.

آیا می توانم چندین محصول را مبادله کنم ?
بله امکانش هست ! با خرید می توان چندین محصول را مبادله کرد. حداکثر 2.
چه زمانی دستورالعمل ارسال را دریافت می کنم ?

شما دستورالعمل ارسال دستگاه بازیابی خود را از طریق پست الکترونیکی در همان روز دریافت دستگاه جدید خود دریافت خواهید کرد. اگر چیزی دریافت نکرده اید ، پرونده هرزنامه خود را نیز بررسی کنید.

چه مدت باید دستگاه قدیمی خود را ارسال کنم ?

شما باید دستگاه قدیمی خود را ظرف هفت (7) روز پس از دریافت دستگاه جدید خود ارسال کنید. می توانید از این زمان برای انتقال داده ها و اطلاعات خود از یک دستگاه به دستگاه دیگر استفاده کنید. اگر بعد از 7 روز چیزی دریافت نکرده ایم ، یادآوری هایی را از طریق ایمیل و پیام کوتاه برای شما ارسال می کنیم. بعد از 16 روز ، ما حق مسدود کردن دستگاه جدید سامسونگ شما را محفوظ می داریم. دیگر قادر به استفاده از این دستگاه جدید نخواهید بود. ما شما را به هزینه های بازیابی و هزینه های اداری که متحمل شده ایم ، هزینه خواهیم کرد ، همانطور که در شرایط کلی ما توضیح داده شده است.

اگر برچسب دریافت نکرده ام چه کاری باید انجام دهم ?

ما به شما توصیه می کنیم ابتدا هرزنامه خود را بررسی کنید ، ایمیل می تواند در آنجا باشد. اگر در این کادر چیزی دریافت نکرده اید ، لطفاً با شریک بازیابی ما ، L8P ، در آدرس Samsung-Inruil@L8P تماس بگیرید.کم.

چه اتفاقی می افتد اگر دستگاه بازیابی من در هنگام حمل و نقل از بین برود ?

اگر از برچسب حمل و نقل در ایمیل تأیید استفاده کرده اید ، شریک L8P Exchange ما تحقیق در مورد بسته مفقود شده را آغاز می کند. اگر معلوم شود که این بسته در شبکه تدارکات PostNL از بین رفته است ، تحت پوشش بیمه ما قرار می گیرد و شما نباید با هزینه های دیگر انتظار داشته باشید.

چه اتفاقی برای دستگاه من می افتد که پس از دریافت آن رد و بدل شد ?

پس از دریافت ، ما (i) رد امضا شده را تأیید خواهیم کرد و (ii) دستگاه بازیابی شما را تجزیه و تحلیل می کنیم و بررسی می کنیم که آن (الف) با نوع ، مدل و وضعیت دستگاه بازیابی که شما اعلام کرده اید و (ب) که آن را مطابقت دارد. شرایط بهبودی را همانطور که در این شرایط عمومی بیان شده است ، برآورده می کند. ما شما را از نتیجه این تجزیه و تحلیل از طریق پست الکترونیکی مطلع خواهیم کرد.

چه اتفاقی می افتد اگر مقدار بازیابی بیشتر از میزان خرید باشد ?

اگر مقدار بازیابی بیشتر از میزان خرید باشد ، مقدار باقیمانده از بین می رود. در همه موارد ، حداقل پرداخت 10 یورو اعمال می شود.

چه زمانی برچسب حمل و نقل خود را دریافت می کنم ?

بلافاصله دستگاه جدید شما ارسال شده است ، شما همچنین اولین ایمیل را از طرف شریک Exchange ما (L8P) دریافت خواهید کرد که حاوی برچسب حمل و نقل و دستورالعمل ارسال دستگاه خود برای تصاحب است.

چگونه باید دستگاه قدیمی خود را ارسال کنم ?

می توانید دستگاه بازیابی خود را از طریق PostNL به صورت رایگان ارسال کنید ، که برای آن یک برچسب حمل و نقل دریافت خواهید کرد. دستگاه بازیابی را همراه با انصراف امضا شده در یک پاکت یا یک بسته پستی محکم ارسال کنید. توصیه می کنیم از جعبه ای که در آن دستگاه جدید سامسونگ شما تحویل داده شده است استفاده کنید و همیشه از تجهیزات محافظ استفاده کنید. برچسب حمل و نقل را روی بسته یا پاکت چسب بزنید ، همچنین OrderID (شماره سفارش) خود را در خارج از بسته ذکر کنید ، سپس همه چیز را به یک نقطه حمل و نقل Postnl بیاورید.

از کجا می توانم انصراف را پیدا کنم و امضا کنم ?

شما را در ایمیل تأیید خود مشاهده خواهید کرد. اگر نمی توانید آن را پیدا کنید ، لطفاً با شریک بازیابی L8P ما که آن را برای شما ارسال می کند تماس بگیرید. بدون این اعلامیه امضا شده ، بهبودی نمی تواند انجام شود. حتماً آن را چاپ کرده و با دستگاه بازیابی خود ارسال کنید.

آیا دستگاه بازیابی من دریافت شد ?

وقتی دستگاه بازیابی شما را در شرایط خوبی دریافت کرده ایم ، آن را از طریق ایمیل برای شما تأیید خواهیم کرد.

چه اتفاقی برای دستگاه بازیابی من می افتد وقتی یک محصول را برمی گردانم ?

اگر خرید خود را برگردانید ، بازیابی به طور خودکار با ما لغو می شود. شریک بازیابی ما به طور خودکار تأیید می کند که خرید خود را لغو می کنید و دستگاه بازیابی شما را برای شما ارسال می کند یا سفارش بازیابی را لغو می کند.

چه اتفاقی می افتد اگر سیستم را خیلی دیر رد و بدل کنم یا اصلاً نه ?

اگر دستگاه در دوره اولیه دریافت نشود ، ما یک دوره اضافی را به شما ارائه می دهیم. اگر هنوز دستگاه را در این زمان اضافی دریافت نمی کنیم ، ما حق داریم دستگاه جدید سامسونگ شما را مسدود کنیم. دیگر قادر به استفاده از این دستگاه جدید نخواهید بود.

چگونه حساب سامسونگ خود را حذف کنم ?

ما می خواهیم تأکید کنیم که تمام رمزهای عبور و حساب کاربری ، به ویژه حساب سامسونگ شما باید قبل از ارسال دستگاه شما حذف شوند. می توانید با دنبال کردن مراحل زیر این کار را انجام دهید:

– اطمینان حاصل کنید که داده ها را در دستگاه خود رد و بدل شده در دستگاه جدید خود یا تهیه نسخه پشتیبان تهیه کرده اید.
– از طریق برنامه ها ، به تنظیمات / ابر و حساب ها / حساب ها بروید /.
– یک نمای کلی از حساب هایی که فعال کرده اید پیدا خواهید کرد
– حساب سامسونگ خود را انتخاب کرده و آن را حذف کنید
– پس از تأیید رمز عبور خود ، حساب سامسونگ حذف می شود.
– پس از حذف حساب سامسونگ ، از شما می خواهیم دستگاه خود را مجدداً تنظیم کنید.
– به تنظیمات بروید / مدیر کل / تنظیم مجدد تنظیمات کارخانه تأیید کنید که می خواهید دستگاه را مجدداً تنظیم کنید. اگر مطمئن هستید که می خواهید دستگاه را مجدداً تنظیم کنید ، سیستم را دوباره تنظیم کنید و تمام داده ها را حذف کنید. اگر نمی توانید این کار را انجام دهید ، می توانید ویدئویی را که روش فوق را در اینجا توضیح می دهد تماشا کنید

آیا من همچنین باید شارژر و یا لوازم جانبی دیگر خود را ارسال کنم ?

ارسال شارژر و/یا سایر لوازم جانبی مجاز است ، اما اجباری نیست. برای این کار جبران خسارت دیگری دریافت نخواهید کرد. لوازم جانبی ارسال شده با دستگاه گرفته شده ، از جمله موارد ، سیم کارت و کارتهای حافظه ، بازگردانده نمی شوند. سیم کارت و کارتهای حافظه دریافت شده از بین می روند.

از کجا می توانم انصراف را پیدا کنم و امضا کنم ?

شما را در ایمیل تأیید خود مشاهده خواهید کرد. اگر نمی توانید آن را پیدا کنید ، لطفاً با شریک بازیابی L8P ما که آن را برای شما ارسال می کند تماس بگیرید. بدون این اعلامیه امضا شده ، بهبودی نمی تواند انجام شود. حتماً آن را چاپ کرده و با دستگاه بازیابی خود ارسال کنید.