فرانسه با رانندگی در بزرگراه ، ماشین برقی را که به تنهایی شارژ می شود – زندگی برقی – گروه رنو را شارژ می کند ، شارژ اتومبیل های برقی را آزمایش می کند

به زودی ، ماشین برقی که هنگام رانندگی شارژ می شود

13/10/22 | جعل کردن

فرانسه با رانندگی در بزرگراه ، شارژ مجدد اتومبیل های برقی را آزمایش می کند

اتومبیل های روی A10 (تصویر تصویر)

یک بزرگراه الکتریکی ? فرانسه با آزمایش دو فناوری که به وسایل نقلیه اجازه می دهد تا با باتری های با اندازه کاهش یافته ، در فلزات نادر کمتر خوشمزه باشند ، شارژ خودروهای برقی و کامیون ها را در بزرگراه A10 در نزدیکی پاریس آزمایش می کند. از یک طرف ، کویل های مغناطیسی که در زیر قیر قرار گرفته اند ، باتری ها را با القاء مانند تلفن های همراه شارژ می کنند. از طرف دیگر ، یک ریلی که نزدیک به قیر درج شده است ، به وسایل نقلیه مجهز به اتصال به زمین اجازه می دهد.

این سیستم های “جاده های برقی” می توانند انقلاب فعلی در صنعت خودرو را تسریع کنند: آنها به وسایل نقلیه برقی اجازه می دهند تا طولانی تر رانندگی کنند ، بدون اینکه متوقف شوند و بدون اینکه باتری های خیلی سنگین و لذیذ را در مواد نادر بکشید. براساس مطالعه دانشگاه گوتبورگ (سوئد) ، “جاده های برقی” که باعث کاهش استقلال لازم برای استفاده عادی از اتومبیل از 62 به 71 ٪ و در نتیجه اندازه باتری های آنها می شود. علاوه بر این ، براساس این مطالعه ، پس اندازهای انجام شده بر روی باتری ها تا حد زیادی آنها را تأمین می کند.

اولین تست ها در ماه سپتامبر

در مورد A10 ، ایده این است که این راه حل های بالا را آزمایش کنید. این سؤال از “بلند کردن آخرین سؤالات باقی مانده است ، قبل از استقرار این فناوری ها در مقیاس بزرگ ، در صدها یا هزاران کیلومتر” ، توضیح می دهد که لوئیز دو پاسکویه ، مسئول این پروژه در وینچی است. اولین آزمایشات در سپتامبر 2023 در روئن در یک مسیر بسته در Cerema ، یک موسسه عمومی تحت نظارت وزارت انتقال زیست محیطی انجام خواهد شد.

این سیستم های شارژ پویا سپس چهار کیلومتر از مسیر راست گرا در پاریس-اورلئران ، بالادست سد عوارض سنت-آرنولت-آن-یولین نصب می شوند. شارژرها فقط با وسایل نقلیه سازگار فعال می شوند.

13/10/22 | جعل کردن

نه ، ایستگاه های شارژ برای اتومبیل های برقی نخواهد بود ..

به زودی ، ماشین برقی که هنگام رانندگی شارژ می شود ?

شارژ القایی پویا آینده ای را نشان می دهد که در آن جاده می تواند وسایل نقلیه ای را که از طریق آن عبور می کنند تأمین کند. راننده سپس یک ماشین برقی دارد که قادر به شارژ مجدد با رانندگی ، کاهش نیاز به باتری های با ظرفیت بزرگ و ایستگاه های شارژ است ..

و اگر بهترین راه برای افزایش استقلال اتومبیل های برقی پاسخ به مشکل شارژ به لطف زیرساخت های جاده ای است ? فن آوری های شارژ بی سیم القایی به شما امکان می دهد تا ایجاد جاده هایی که قادر به بارگیری وسیله نقلیه الکتریکی هستند در هنگام سوار شدن بسیار جدی در نظر بگیرید.

اتومبیل های برقی که هنگام رانندگی شارژ می شوند: چگونه کار می کند ?

شارژ مجدد القاء انتقال انرژی از یک سیم پیچ برقی (سیم پیچ سیم) به دیگری از طریق یک میدان الکترومغناطیسی است. با استفاده از دنیای خودرو ، به شما امکان می دهد با پارکینگ دومی در بالای صفحه شارژ اختصاصی ، باتری یک ماشین برقی را شارژ کنید. فقط پیش نیازها: ماشین باید “سیم پیچ گیرنده” را که در موقعیت افقی در شاسی نصب شده است ، بگیرد تا انرژی ارسال شده توسط “سیم پیچ انتقال دهنده” را که روی زمین قرار دارد دریافت کند.

شارژ توسط القاء پویا از همان اصل اما با یک ماشین متحرک سوء استفاده می کند. در این مدل ، ماشین بالاتر از جانشینی سیم پیچ های ساطع شده در جاده قرار می گیرد. هر حلقه عبور می کند ، در طی کسری از ثانیه برق دریافت می کند.

آهنگ های القایی در حال حاضر در آزمایش

آزمایشات انجام شده در چارچوب پروژه تولید اروپا منجر به ایجاد یک مسیر القایی در Sory ، در منطقه پاریس (فرانسه) ، که روی آن رنو دو Kangoo Z را منتشر کرده است.اشمیه. سازگار با شارژ بی سیم پویا. این آزمایش نشان داده است که می توان یک قدرت بار از ترتیب 20 کیلو وات را به یک وسیله نقلیه با سرعت 100 کیلومتر در ساعت تحویل داد.

جزیره گوتلند ، در سوئد ، به لطف Electron Start-up اسرائیل ، یک جاده القایی تقریباً 1.6 کیلومتر ، تا سال 2022 از آن استقبال می کند ، که اتوبوس های برق و کامیون های برقی را تأمین می کند و از شاتل بین فرودگاه و مرکز ویسبی ، مرکز ویسبی ، شهرستان. اداره حمل و نقل محلی امیدوار است که میزان انتشار CO2 مربوط به این پیوندهای منظم را به میزان قابل توجهی کاهش دهد.

چالش های شارژ با رانندگی

اگر امکان سنجی تأیید شود ، شارژ القایی پویا هنوز هم چالش های بسیاری را ایجاد می کند ، به ویژه زیرا اجرای آن نیاز به همکاری نزدیک بین چندین ذینفع ، از نظر زیرساخت های جاده ای ، شبکه برق و دنیای خودرو دارد.

در سطح فنی ، این همچنین دلالت بر تأمل در ابعاد دستگاه های شارژ ، تأمین اعتبار و ادغام آنها در جاده و همچنین در مورد عملکرد دقیق انتقال قدرت دارد.

برای اصلاح پایدار طرح انرژی وسیله نقلیه الکتریکی و کاهش وابستگی به باتری ها ، شارژ القایی پویا در واقع باید با بیشترین تعداد به اشتراک گذاشته شود ، یعنی این که می توان وسایل نقلیه با موفقیت را با نیازهای بسیار متفاوتی به وجود آورد. مسیری که باید ردیابی شود !

کپی رایت: لیمل ژان برنج