راحت ترین و ساکت ترین ماشین چیست؟?, سر و صدا ، تعلیق ، موقعیت رانندگی: راحت ترین اتومبیل های جمع و جور لحظه

سر و صدا ، تعلیق ، موقعیت رانندگی: راحت ترین تجزیه و تحلیل ما از لحظه

Contents

خلاصه مقاله

راحت ترین و ساکت ترین ماشین چیست؟ ?

لکسوس NX. در HonredJohn.هم.انگلستان (سایت وابسته به HeyCar) ، Lexus NX بهترین امتیاز را از نظر راحتی در شاخص رضایت ، یعنی 9.3/10 به دست آورد ، به لطف گروه موتور سیکلت ساکت ، اما همچنین دامنه راحت آن.

بهترین ماشین ضد صدا چیست ?

بنابراین ، بدون تعجب ، رولز رویس فانتوم و بنتلی موسلان از جمله ساکت ترین مدل های موجود در بازار هستند. با این وجود ، عنوان قهرمان بزرگ در اینجا متعلق به یک ماشین بسیار ارزان تر از دومی است ، یعنی کلاس مرسدس بنز S.

چه مارک ماشین راحت ?

راحت ترین ماشین در سال 2021 چیست ? این یک کم تحرک است که بگوییم راحت ترین ماشین برای همه بودجه ها قابل دسترسی نیست. برای نوشتن Vivacar ، در واقع بنتلی بنتایگا است که قیمت آن حدود 200،000 یورو است.

راحت ترین ماشین در سال 2022 چیست ?

1 – Citroën C5 x

برای موفقیت در هر دو Citröen C5 و C6 ، تولید کننده فرانسوی اتومبیل را که هم سدان ، ایستگاه واگن و هم SUV است ، قرار می دهد: Citroën C5 X. به پاییز بروید تا در جاده های ما پرچمدار جدید نام تجاری Aux chevrons را کشف کنید. در منو: راحتی و ظرفیت ضبط بسیار عالی.

مارک اتومبیل در سیستم تعلیق انعطاف پذیرترین است ?

در این گروه ، هوندا Accord و Toyota Camry راحت ترین تعلیق و بهترین عایق صوتی محفظه مسافر را ارائه می دهند.

نحوه انتخاب یک ماشین راحت ? توصیه ما [پادکست]

44 سوال مرتبط یافت

چه اتومبیل وقتی کمر دارید ?

MonoSpaces به طور کلی مدل هایی با بهترین دسترسی هستند. مورد علاقه ما ، Volkswagen Touran ، بر اساس همان سکوی زمین گلف Tailgate ساخته شده است ، اما 17 سانتی متر بیشتر اندازه گیری می کند و صندلی راننده 10 سانتی متر بالاتر است ، که دسترسی را بسیار تسهیل می کند.

چه اتومبیل برای یک سال 70 ساله ?

بدون شک Peugeot 108 (قیمت دسترسی به 12.500 یورو) است که ماشین سالخورده بسیار قدردانی برای بازار است. وسیله نقلیه برند شیر مخصوصاً ایمن است ، زیرا مجهز به دوربین معکوس ، محدود کننده سرعت ، اما همچنین یک سیستم شروع شیب دار است.

ماشین که بهترین تعلیق را دارد چیست؟ ?

مسلم است که اگر در مورد راحتی صحبت کنیم ، رولز رویس کانال را با فانتوم و برای اجراها برنده می کند ، لامبورگینی یک قدم جلوتر از همه است. در بخش وانت ، RAM 1500 قهرمان راحتی و برای اتومبیل برای عموم مردم ، مزدا 3 در صدر است.

راحت ترین SUV چیست ?

در میان SUV های ادغام 10 نفر برتر ، Peugeot 3008 و Renault Captur از نظر راحتی از قرعه کشی ایستادگی می کنند. در مقایسه با سایر وسایل نقلیه در رتبه بندی ، این دو SUV از راحتی بسیار بالاتری نشان می دهند ، حتی اگر عنوان راحت ترین SUV به رنو کاپور بازگردد.

ساکت ترین SUV چیست ?

تست Aircross Citroën C5: راحت و جادار ، موفقیت بزرگی برای رسیدن ? در شهر و با سرعت کم ، ما همچنین نسخه Essence این Aircross Citroën C5 را ترجیح دادیم. به خصوص به لطف سکوت موتور آن ، در واقع.

راحت ترین ماشین جمع و جور چیست ?

8 برتر: Citroën C4 Puretech 130 اسب بخار ، راحت ترین سدان جمع و جور.

سر و صدا ، تعلیق ، موقعیت رانندگی: راحت ترین تجزیه و تحلیل ما از لحظه

 • 1/17راحت ترین جمع و جور در سال 2022
 • 2/17صندلی لئون
 • 3/17صندلی لئون
 • 4/17فضای داخلی صندلی لئون
 • 5/17فضای داخلی صندلی لئون
 • 6/17فولکس واگن گلف 8
 • 7/17فولکس واگن گلف 8
 • 8/17فضای داخلی فولکس واگن گلف 8
 • 9/17DS 4
 • 10/17DS 4
 • 11/17فضای داخلی DS 4
 • 12/17Audi A3
 • 13/17Audi A3
 • 14/17فضای داخلی Audi A3
 • 15/17Citroën C4
 • 16/17Citroën C4
 • 17/17فضای داخلی Citroën C4
 • 17/17راحت ترین جمع و جور در سال 2022

این مدل شما را مورد علاقه خود قرار می دهد ?

سر و صدا ، تعلیق ، موقعیت رانندگی: راحت ترین تجزیه و تحلیل ما از لحظه

اگر یک اتومبیل بیش از همه به دلیل سبک خود انتخاب شود ، معیارهای دیگر بدیهی است که در هنگام خرید بازی می کنند. در میان آن راحتی ، که AM تصمیم گرفته است از همه این زوایا تجزیه و تحلیل کند. همه برای تعیین راحت ترین فشرده های لحظه. رهبر را دنبال کنید.

چه جدید باشد و چه از آن استفاده شود ، ده ها معیار برای انتخاب ماشین وجود دارد. و اگر طراحی مطمئناً ضروری است ، کاملاً ذهنی باقی می ماند. از طرف دیگر ، راحتی اندازه گیری می شود و هنگام خرید ضروری نیست. اگر کم و بیش تحمل می کنید که در یک ورزشکار “متزلزل” شوید – اگرچه استحکام تضمین کارآیی نیست … -, ما آن را بسیار کمتر از یک ماشین روزمره می پذیریم که مأموریت های آن نیز برای شما برای کار در تعطیلات است با خانواده در تابستان. با این حال ، مواردی که راحتی می کنند خودشان کاملاً متنوع هستند و اندازه گیری آنها در طول تست در امتیاز حدود سی دقیقه یا یک خانه خانه در شرکت فرد/ فروشنده همیشه آسان نیست. این بار یا این ابزارهایی که از دست داده اید ، AM از آن استفاده می کند ، تا دانش آموزان خوب و کمتر خوب را برجسته کند. در اینجا ، در جمع و جور ، راحت ترین مدل های لحظه.

یک آلمانی غالب در صدر رتبه بندی

برای ایجاد این سلسله مراتب ، ما روی 3 مورد متمرکز شدیم. سر و صدایی که ما با استفاده از یک صدا سنجی که در قسمت جلوی خودرو قرار می گیرد اندازه گیری می کنیم ، بلکه موقعیت رانندگی و در نهایت راحتی ارائه شده توسط میرایی است. برای هر یک از این سه دسته ، ما از 20 مورد اکثریت قریب به اتفاق جمع آوری های موجود در بازار ، حداقل کسانی که حداقل به آنها می دهیم ، اشاره کرده ایم … ما فقط 5 بهترین از 3 را به شما تحویل می دهیم دسته بندی ها. با توجه به کسی که بیشترین تعداد را برای شما حساب می کند ، این چیزی است که می توانید برای خرید خود ایده بگیرید ، طبقه بندی نهایی او ، میانگین یادداشت ها بدون هیچ ضریب خاصی است.

در صدر این رده بندی ، دو پسر عموی تاج را با میانگین 16.7/20 به اشتراک می گذارند. اگر صندلی لئون و VW گلف 8 در بسیاری از جنبه ها برای دهانه ها باز هستند (ارگونومی ، کیفیت مواد. ) ، لازم است که آنها یک همگن زیبا در راحتی را بشناسیم ، که با وجود یک استحکام جزئی خاص برای ژنهای آلمانی آنها ، یک سکوت نورد غیرقابل انکار و موقعیت های عالی رانندگی ، با یک میرایی نسبتاً موفق توضیح داده می شود. DS 4 در مرحله سوم تریبون بالا می رود ، به خصوص در زمینه سکوت در هیئت مدیره بسیار عالی است. Audi A3 و Citroën C4 این کل 5 را ببندید, با وجود ژانرهای بسیار متفاوت با میانگین بسیار قابل احترام.

طبقه بندی نهایی

 • 1: صندلی لئون: 16.7/20
 • اول Aequo: VW Golf: 16.7/20
 • 3: DS 4: 16/20
 • 4: 15.8/20
 • 4 Aequo Ex: 15.8/20

تمام رتبه های راحتی ما در جمع و جور های فعلی

اتومبیل های جمع و جور که بهترین موقعیت رانندگی را در سال 2022 ارائه می دهند

وسیله نقلیه نت وضعیت وضعیت ملاحظات
وسیله نقلیه گلف فولکس واگن یادداشت وضعیت 18/20 یادداشت ها به شهرت خود وفادار ، گلف موقعیت ایده آل رانندگی را ارائه می دهد. بسیاری از تنظیمات و پشتیبانی خوب.
وسیله نقلیه لئون یادداشت وضعیت 18/20 یادداشت هایی مانند گلف پسر عموی خود ، صندلی از سرنشینان خود کاملاً استقبال می کند ، هر اندازه که اندازه آنها باشد.
وسیله نقلیه Audi A3 یادداشت وضعیت 18/20 اظهارات سومین دزد “تیم VW” ، Audi A3 پشتیبانی جانبی بهتری اما کف محکم تر ارائه می دهد.
مرسدس کلاس A وسیله نقلیه توجه داشته باشید وضعیت 17/20 دامنه تنظیم کمتری نسبت به رهبران و صندلی ها حداقل پشتیبانی خوب را یادداشت می کند.
وسیله نقلیه مزدا 3 توجه به وضعیت 16/20 اظهارات La Mazda 3 موقعیت پایین رانندگی نسبتاً دلپذیر را ارائه می دهد ، اما تنظیمات کافی نیست.
وسیله نقلیه سری BMW 1 وضعیت 15/20 توجه داشته باشید که بسیار کمتر اسپرت و دلپذیر از گذشته است ، موقعیت رانندگی سری 1 صحیح است.
وسیله نقلیه DS 4 وضعیت 15/20 یادداشت های شاداب از Seags اما فاقد دامنه در تنظیمات است ، به خصوص برای رانندگی کم.
وسیله نقلیه تویوتا کرولا یادداشت وضعیت 14/20 یادداشت ها مانند ژاپنی ، پایه ها کمی کوتاه هستند و تنظیمات فاقد دامنه هستند.
وسیله نقلیه رنو مگان یادداشت وضعیت 14/20 یادداشت ها نصب فرمان رضایت می بخشد ، اما عدم دامنه تنظیمات برای بزرگ.
وسیله نقلیه Citroën C4 توجه به وضعیت 12/20 صندلی های بسیار نرم ، اما خیلی مستقیم نشسته اند. علاوه بر این ، دسترسی به تخته نیاز به بلند کردن پاهای شما دارد.

اتومبیل های جمع و جور که بهترین تعلیق ها را در سال 2022 ارائه می دهند

وسايل نقليه یادداشت تعلیق ملاحظات
وسایل نقلیه Citroën C4 یادداشت تعلیق 18/20 یادداشت ها و توقف های هیدرولیک یک کرکی منحصر به فرد می دهد. برخی از ترس ها در شهر وجود دارد.
وسایل نقلیه تویوتا کرولا یادداشت تعلیق 18/20 اظهارات اولویت برای راحتی بیشتر از کارآیی. چه چیزی را به آرامی مسافران خود بپوشید.
پژو 308 وسیله نقلیه 16/20 یادداشت تعلیق یادداشت ها این 308 راحت تر و کمی پویاتر از گذشته است. هواداران رانندگی آن را از دست می دهند ، اما خانواده برنده می شوند.
وسایل نقلیه گلف VW 16/20 یادداشت تعلیق یادداشت ها این فولکس واگن نرم باقی مانده است. از 150 اسب بخار ، او از چند عیار فیلتر کننده بیشتر لذت می برد. میرایی کنترل شده توصیه شده.
وسایل نقلیه صندلی لئون یادداشت تعلیق 15/20 یادداشت ها در اینجا تعلیق ها کاملاً مترقی هستند. محور عقب Multibras از 150 اسب بخار که از برخی از ترس ها جلوگیری می کند.
DS 4 وسیله نقلیه یادداشت تعلیق 15/20 یادداشت های چرخ های بزرگ که در اتصالات ، چشمه های تا حدودی انعطاف پذیر و میله های ضد رول سفت و سخت است.
وسایل نقلیه یادداشت تعلیق 15/20 اظهارات با سرعت کم ، محور عقب در اتصالات کمی خشک است. اما در جاده ، رنو همه چیز را با سهولت جذب می کند.
وسایل نقلیه Audi A3 یادداشت تعلیق 13/20 مزرعه اظهارات اظهار داشت ، A3 شاسی ورزشی و چرخ های بزرگ را تحمل می کند. خود را با میرایی خلبانی رفتار کنید.
وسایل نقلیه سری BMW 1 یادداشت تعلیق 12/20 یادداشت ها باید چرخ های بزرگ و شاسی ورزشی را فراموش کنید. وحشت با سرعت کم و نرمی بیش از حد از پشت در جاده.
وسایل نقلیه مزدا 3 یادداشت تعلیق 11/20 چشمه های انعطاف پذیر اما میرایی در گسل های جاده. چرخ های 18 اینچی کمکی نمی کنند.

کمترین اتومبیل های جمع و جور در سال 2022

NB: برای اندازه گیری نویز ، ما ارقام را از نسخه های بنزین قدرت میانه حفظ کرده ایم. در جدول نتایج با سه سرعت مختلف ذکر شده است ، طبقه بندی به طور متوسط ​​3 اندازه گیری انجام می شود. درک کنید که اگر DS 4 به اندازه C4 یا مزدا 3 تا 110 و 130 کیلومتر در ساعت ساکت باشد ، از 90 کیلومتر در ساعت بهتر است. برعکس ، سری 1 ، خیلی پر سر و صدا در 90 کیلومتر در ساعت ، به ویژه در 130 کیلومتر در ساعت می شود ، که موقعیت کمتر خوب آن را توضیح می دهد. سرانجام ، برای خواندن این جدول ، به یاد داشته باشید که سر و صدای درک شده هر 3 DBA دو برابر می شود.

وسیله نقلیه سر و صدا با سرعت 90 کیلومتر در ساعت اندازه گیری می شود سر و صدا با سرعت 110 کیلومتر در ساعت اندازه گیری می شود سر و صدا با سرعت 130 کیلومتر در ساعت اندازه گیری می شود
DS 4 PureTech 130 Eat8 Vehicle سر و صدا در 90 کیلومتر در ساعت 62 dBa اندازه گیری شد سر و صدا در 110 کیلومتر در ساعت 65 dBa اندازه گیری شد سر و صدا در 130 کیلومتر در ساعت 68 dBa اندازه گیری شد
Citroën C4 PureTech 130 وسیله نقلیه Méca سر و صدا در 90 کیلومتر در ساعت 63 dBa اندازه گیری شد سر و صدا در 110 کیلومتر در ساعت 65 dBa اندازه گیری شد سر و صدا در 130 کیلومتر در ساعت 68 dBa اندازه گیری شد
وسیله نقلیه مزدا 3 2.0 122 hc meca سر و صدا در 90 کیلومتر در ساعت 64 dBa اندازه گیری شد سر و صدا در 110 کیلومتر در ساعت 66 dBa اندازه گیری شد سر و صدا در 130 کیلومتر در ساعت 68 dBa اندازه گیری شد
Peugeot 308 PureTech 130 Eat8 Vehicle سر و صدا در 90 کیلومتر در ساعت 64 dBa اندازه گیری شد سر و صدا در 110 کیلومتر در ساعت 66 dBa اندازه گیری شد سر و صدا در 130 کیلومتر در ساعت 68 dBa اندازه گیری شد
وسیله نقلیه لئون 1.5 ETSI 150 DSG7 سر و صدا در 90 کیلومتر در ساعت 64 dBa اندازه گیری شد سر و صدا در 110 کیلومتر در ساعت 66 dBa اندازه گیری شد سر و صدا در 130 کیلومتر در ساعت 68 dBa اندازه گیری شد
Audi A3 Vehicle 35 TFSI 150 S Tronic 7 سر و صدا در 90 کیلومتر در ساعت 65 dBa اندازه گیری شد سر و صدا در 110 کیلومتر در ساعت 66 dBa اندازه گیری شد سر و صدا در 130 کیلومتر در ساعت 68 dBa اندازه گیری شد
وسیله نقلیه گلف فولکس واگن 1.5 ETSI 150 DSG7 سر و صدا در 90 کیلومتر در ساعت 65 dBa اندازه گیری شد سر و صدا در 110 کیلومتر در ساعت 67 dBa اندازه گیری شد سر و صدا در 130 کیلومتر در ساعت 68 dBa اندازه گیری شد
وسیله نقلیه BMW 1 118i DKG7 سر و صدا در 90 کیلومتر در ساعت 69 dBa اندازه گیری شد سر و صدا در 110 کیلومتر در ساعت 66 dBa اندازه گیری شد سر و صدا در 130 کیلومتر در ساعت 69 dBa اندازه گیری شد
مرسدس کلاس A 180 7G-DCT سر و صدا در 90 کیلومتر در ساعت 69 dBa اندازه گیری شد سر و صدا در 110 کیلومتر در ساعت 67 dBa اندازه گیری شد سر و صدا در 130 کیلومتر در ساعت 69 dBa اندازه گیری شد
وسیله نقلیه رنو مگان 1.0 TCE 115 Méca سر و صدا در 90 کیلومتر در ساعت 69 dBa اندازه گیری شد سر و صدا در 110 کیلومتر در ساعت 67 dBa اندازه گیری شد سر و صدا در 130 کیلومتر در ساعت 69 dBa اندازه گیری شد

چه راحت ترین اتومبیل ها (2023) ?

عملکرد و ایمنی تنها معیار انتخاب هنگام خرید وسیله نقلیه نیست. راحتی راننده ، بلکه مسافران نیز مورد توجه قرار می گیرد. در اینجا یک لیست غیر اکتشافی از راحت ترین اتومبیل های موجود در بازار آورده شده است.

طبقه بندی راحت ترین اتومبیل ها

خلاصه مقاله

10 ماشین راحت ما را کشف کنید

برای تعیین این رتبه بندی ، ما خودمان را بر اساس این معیارهای مختلف پایه گذاری کردیم:

راحت ترین ماشین چیست ?

به راحتی به راحتی بنتلی بنتایاگا

این یک تفسیر است که بگوییم راحت ترین ماشین برای همه بودجه ها قابل دسترسی نیست. برای نوشتن Vivacar ، در واقع بنتلی بنتایگا است که قیمت آن حدود 200،000 یورو است. البته گران است ، اما با این قیمت شما همه چیز را دارید که برای راحتی هر دو راننده خوشحال ، بلکه – و مهمتر از همه – مسافران.

روی این ماشین رویایی ، همه چیز به گونه ای طراحی شده است که هر سفر به یک تجربه منحصر به فرد ، یک سفر فراموش نشدنی ، در یک سکوت کلیسای جامع تبدیل شود. تعلیق البته با پیازهای کوچک است: جاده بسیار نرم به نظر می رسد.

صندلی های تهویه شده چرمی نرم از مسافران دعوت می کنند که توسط یکی از شش برنامه ماساژ مورد آزار و اذیت قرار بگیرند یا سری مورد علاقه خود را در صفحه نمایش چندرسانه ای 10.9 -اینچ مشاهده کنند ، مگر بلندگوها … به طور خلاصه ، اگر وسایل زیادی داشته باشید ، از نظر راحتی و لذت رانندگی بهتر نخواهید یافت.

برنامه خودکار جدید !

 • عکس,
 • مقایسه کردن,
 • خرید و / یا فروش با بهترین قیمت

برنامه Occazio - ماشین خود را بخرید یا بفروشید

کدام ماشین را برای پشت های شکننده انتخاب کنید ?

Volvo XC40 برای پشت شکننده

برای کسانی که از پشت رنج می برند, مشاوره اول: از اتومبیل های ورزشی خودداری کنید ! آنها سیستم تعلیق بسیار محکم دارند و مهمتر از همه ، آنها در دسترس نیستند: اگر مجبور شوید چهار نفر خم شوید تا شما را در موقعیت رانندگی قرار دهید ، ایده آل نیست.

در نتیجه ، با توجه به سه معیار مهم در نظر گرفتن در صورت درد کمر عبارتند از:

 • سیستم های تعلیق,
 • دسترسی,
 • صندلی ها

این بیشتر در کنار اتومبیل های بلند است که در آن قرار دارد و بنابراین SUV ها باید چرخانده باشید. اتومبیلی که کاملاً این دو معیار را با هم ترکیب می کند Volvo XC40 است.

راحت ترین ماشین برای سفرهای طولانی چیست ?

Citroen C5 Aicross Comfort

آنجا راحت ترین ماشین برای سفرهای طولانی کسی نیست جز Aircross Citroën C5. راحتی یک سنت در سیتروئن است. ما تعلیق هیدرو پنوماتیک ، تخصص این برند با قایق ها را سالها به یاد می آوریم. امروز ، این سیستم با کمک فنر هیدرولیک متوقف شده است ، از نظر رفتار جاده ای مؤثر است.

Aircross C5 البته مجهز به آن است. شما صندلی های “Advanced Comfort” ، محکم و نرم را اضافه می کنید ، فضایی در محفظه مسافر که ارزش یک مینی بوس را دارد ، به ویژه یک نیمکت عقب متشکل از سه صندلی مستقل ، و یک دستگاه قدرتمند برای بلعیدن کیلومتر در بزرگراه یا در بزرگراه دریافت می کنید. جاده های پخته شده بیشتر.

ماشین شهر با بیشترین راحتی چیست؟ ?

ماشین راحت C3 City

آ ماشین راحت شهر باید به راحتی مفید باشد برای اجازه دادن به ترافیک سیال در ترافیک کامل ، و به اندازه کافی کوچک که بتواند به راحتی پارک شود. به موازات آن ، باید یک فضای داخلی به اندازه کافی جادار داشته باشد تا پنج صندلی واقعی ارائه دهد.

Citroën C3 خودروی شهری است که به بهترین وجه این معیارها را برآورده می کند. فرمان به راحتی مفید است و مکان رانندگی برای لذت بخش تر شدن رانندگی افزایش می یابد.

راحت ترین اتومبیل های خانوادگی

رنو اسپیس همه راحتی

به طور کلی ، اتومبیل های خانوادگی ، که برای خانواده های بزرگ طراحی شده اند ، بسیار جادارتر از یک ماشین شهری هستند و بنابراین ، با تعریف بسیار راحت تر. با این حال ، همه مدل ها ایجاد نمی شوند. اثبات ، رنو اسپیس به لطف تجهیزات سخاوتمندانه خود ، راحتی بسیار خوبی را ارائه می دهد: تهویه مطبوع اتوماتیک ، ارتفاع قابل تنظیم راننده و فرمان. صندلی راننده دارای حافظه و عملکرد “ماساژ” است که باید پشت راننده را تسکین دهد ، به خصوص در سفرهای طولانی.

Peugeot 5008 همچنین صندلی راننده قابل تنظیم ارتفاع را ارائه می دهد. برای کسانی که از اتومبیل های آلمانی قدردانی می کنند ، Volkswagen Touran همان راحتی Renault Espace یا Peugeot 5008 را دارد.

3 ماشین راحت جاده ای

کراس اوور و سایر SUV با دوستداران 4 × 4 که از ورزش عالی خود قدردانی می کنند بسیار موفق هستند. اما نقطه قوت آنها نیز می تواند به اشکال اصلی آنها تبدیل شود. در واقع ، برخی از تولید کنندگان بیشتر در قسمت ورزشی شرط بندی می کنند ضرر آسایش واقعی وسیله نقلیه.

1 – Volvo XC90

Volvo XC90 7 مکان

در این گروه ، وسیله نقلیه ای که به بهترین وجه ترکیب اسپرت و راحتی است ، Volvo XC90 است. این 4 × 4 7 -Seater ارائه می دهد مکان های بسیار راحت. در مورد صندلی های عقب ، دقیق تر در ردیف سوم ، آنها به اندازه کافی جادار هستند تا بتوانند افراد بزرگی را در خود جای دهند.

2 – کلاس مرسدس GLB

مرسدس کلاس GL

کلاس مرسدس GLB نیز وارد می شود دسته وسیله نقلیه راحت و کارآمد 4 × 4. این وسیله نقلیه لوکس علاوه بر توانایی خود در مرور هر نوع زمین ، یک فضای داخلی چرمی بسیار جادار را در مقایسه با میانگین 4 4 4 ارائه می دهد. همچنین یک سینه بزرگ دارد.

3 – نیسان قشقی

راحتی نیسان قاشکای 3

Nissan Qashqai 3 یکی دیگر از مدل های راحت و جادار 4 × 4 است ، هم از نظر داخلی و هم تنه. اگرچه صندلی های ردیف سوم بسیار محکم تر هستند و نمی توانند بزرگسالان را در خود جای دهند ، اما آنها به اندازه کافی جادار هستند تا بتوانند کودکان را راحت بنشینند.

پرسش

بیشترین سوالات/پاسخ ها را در راحت ترین اتومبیل ها کشف کنید.

انعطاف پذیر ترین اتومبیل ها چیست؟ ?

راحت ترین اتومبیل ها آنهایی هستند که تعادل خوبی بین عملکرد و راحتی ارائه می دهند. فن آوری های جدید مانند تعلیق کنترل الکترونیکی و سیستم های مدیریت دینامیک رانندگی (ESP) می توانند به بهبود راحتی رانندگی کمک کنند.

برخی از اتومبیل ها همچنین مجهز به صندلی های گرم ، تنظیم الکتریکی و سیستم های صوتی با کیفیت بالا هستند که می توانند به ایجاد یک تجربه رانندگی راحت تر کمک کنند.

چه تجهیزاتی می تواند راحتی یک ماشین را بهبود بخشد ?

برای بهبود راحتی یک ماشین ، چندین تجهیزات نصب شده است ، مانند صندلی های برقی با تنظیم کمر ، یک سیستم ناوبری با صفحه لمسی ، تهویه هوا اتوماتیک ، یک سیستم با وفاداری بالا و ویندوزهای رنگی.

این تجهیزات ارگونومی بهتر و آکوستیک بهتر در داخل ماشین ارائه می دهد.

چه ماشین برای ساختن یک جاده طولانی ?

اگر به دنبال یک ماشین راحت برای سفرهای طولانی هستید ، باید چندین معیار را در نظر بگیرید. اتومبیل هایی با سیستم تعلیق خوب ، یک صندلی و یک فرمان چاه و همچنین سیستم تهویه مطبوع و گرمایشی راحت ترین آنها هستند. علاوه بر این ، سطح صدا در داخل باید به حداقل کاهش یابد.

سری BMW 8 ، کلاس مرسدس بنز E و Volvo V90 امروزه مناسب ترین وسایل نقلیه در دسته های مربوطه برای انجام سفرهای طولانی هستند.

آن-چارولوت لاگیر

آن-شارلوت لائور ، روزنامه نگار ، وبلاگ نویس و رمان نویس (رامسی).