اجاره اتومبیل های برقی در پاریس با درام ، پارکینگ برای وسایل نقلیه کم مصرف و – شهر پاریس

شهر پاریس

صلاحیت این حق فقط به ویژگی های فنی وسیله نقلیه بستگی دارد. برای به دست آوردن آن ، به سادگی گواهی ثبت نام وسیله نقلیه را تهیه کنید (به شرایط زیر مراجعه کنید): این مناسب “برنامه BASSE بازدید کننده” است.

اجاره اتومبیل برقی در پاریس با پیشروی

ماشین برقی روند بزرگ امسال است. و برای این کار ، Drivrivalia انتخاب گسترده ای از اجاره اتومبیل برقی در پاریس را به شما ارائه می دهد.

اجاره اتومبیل برقی در پاریس: کدام ماشین را انتخاب کنید ?

به دنبال … هستی اجاره یک ماشین برقی در پاریس ? بسیاری از مدل های وسایل نقلیه برقی را که توسط Drivrivalia در پایتخت در دسترس شما هستند کشف کنید.

فیات 500 برقی

تسلا مدل 3

مدل تسلا y

اجاره یک ماشین برقی در پاریس با قیمت شکسته

شما به دلیل محدودیت های ترافیکی از محدودیت در سفرهای خود خسته شده اید ? شما می خواهید آخر هفته ها را پشت فرمان یک ماشین مدرن بدون اینکه بیش از حد خراب کنید ، بروید ?

پس چرا اجاره یک ماشین برقی در پاریس را انتخاب نمی کنیم ? مزیت بزرگ این است که لازم نیست سوخت بپردازید.
اما این همه چیز نیست ! با انتخاب اجاره اتومبیل برقی در پاریس در Drivrivia ، شما همچنین از شارژ برقی رایگان و نامحدود در کلیه فروشگاه های تلفن همراه در فرانسه بهره مند خواهید شد.

اجاره اتومبیل برقی در پاریس: قیمت های بی نظیر روز به روز

Drivalia نرخ اجاره اتومبیل برقی را در پاریس ارائه می دهد که از هر رقابت سرپیچی می کند. شما در واقع می توانید در حالی که از شارژ رایگان در فروشگاه های تحرک Drivalia لذت می برید ، تنها از 50 یورو در روز انتخابی Fiat 500 را اجاره کنید.

اجاره اتومبیل برقی در پاریس: قیمت ماهانه

شما یک رابطه طولانی مدت را ترجیح می دهید ? چیزی که شما لازم دارید در اختیار ما است. Drivrivalia چندین پیشنهاد از اجاره ماشین برقی ماهانه بدون مشارکت کارکلود برقی (بدون درگیری). قیمت های ماهانه را در زیر کشف کنید.

وسیله نقلیه قیمت
اقدام فیات 500th 459 €
نماد فیات 500E 479 €
فیات 500E پریما 499 €
تسلا مدل 3 999 €
تسلا y 1099 €

Carcloud Electric la Prima ، نماد ، اکشن

کارکلود برقی اشتراک ماهانه بدون کمک و بدون تعهد است. همه چیز گنجانده شده است: 1500 کیلومتر ، نگهداری ، کمک و بیمه. مزیت نهایی علاوه بر قیمت ? شما فقط هنگام دویدن پرداخت می کنید !

خوب است بدانید: با Carcloud Electric ، یک شارژر جعبه دیوار آسان برای Fiat 500E خود دارید. بنابراین می توانید وسیله نقلیه خود را مستقیماً در خانه یا محل کار خود شارژ کنید.

Carcloud Tesla 3 و Tesla y

Carcloud Tesla 3 و Carcloud Tesla y دو پیشنهاد اشتراک از جمله بیمه ، کمک ، نگهداری از تسلا شما اما همچنین شارژهای الکتریکی رایگان در کلیه ابرقهرمانان تسلا و در کلیه آژانسهای درام. بنابراین ، به سرعت از این فرمول های اجاره ای استفاده کنید که به شما امکان می دهد 100 ٪ رانندگی برقی را آزمایش کنید تسلا مدل 3 یا مدل تسلا y .

خوب است بدانید: چه برای اجاره اتومبیل برقی در طول روز یا ماه ، تمام قیمت های ما به طور سیستماتیک شامل بیمه و کمک 24/7.

خوب است بدانید: وقتی در یکی از پیشنهادات الکتریکی Carcloud ما مشترک می شوید ، شما همچنین یک شارژر جعبه دیوار آسان برای Fiat 500 E خود داشته باشید. بنابراین شما می توانید سریعاً وسیله نقلیه خود را مستقیماً در خانه یا حتی در محل کار خود شارژ کنید. و برای اینکه همیشه شما را آسان تر کند ، این تجهیزات است به راحتی نصب و رایگان ! (تجهیزاتی که باید در پایان اجاره شما برگردانده شود)

پارکینگ وسایل نقلیه با انتشار کم و 2 چرخ موتور الکتریکی

همه چیز در مورد پارکینگ وسایل نقلیه سبک با انتشار کم و 2 چرخ موتور برقی.

درخواست های پردازش درخواست ها

درخواست خدمات دیجیتال: شما در مدت زمان تخمینی 8 روز پاسخی به درخواست اشتراک خود دریافت خواهید کرد.

درخواست ها از طریق پست: ظرف 10 روز پاسخی به درخواست اشتراک خود دریافت خواهید کرد.

درخواست های تجدید حق:
درخواست های تجدید می تواند 2 ماه قبل از پایان اعتبار قانون شما انجام شود

صلاحیت این حق فقط به ویژگی های فنی وسیله نقلیه بستگی دارد. برای به دست آوردن آن ، به سادگی گواهی ثبت نام وسیله نقلیه را تهیه کنید (به شرایط زیر مراجعه کنید): این مناسب “برنامه BASSE بازدید کننده” است.

پس از صدور این بازدید کننده درست,

برای یک وسیله نقلیه سبک: شما می توانید 6 ساعت متوالی را در همان مکان پرداخت ، با قرار دادن یک پارکینگ اروپایی به صورت رایگان پارک کنید

برای 2RM برقی: می توانید در هر مکان پرداخت شده بین ساعت 9 صبح تا 8 بعد از ظهر به صورت رایگان پارک کنید.

این حقوق به مدت 1 سال معتبر است و می توان دو ماه قبل از مهلت تمدید کرد.

در صورت درخواست واجد شرایط بودن وسیله نقلیه ، قانون پارکینگ در هنگام درخواست یک قانون پارکینگ ساکن یا حرفه ای به طور خودکار ایجاد می شود.

چگونه درخواست خود را انجام دهیم ?

عدم دسترسی به برنامه قانون پارکینگ دیجیتال

درخواست قانون پارکینگ دیجیتال در روز پنجشنبه 21 سپتامبر بین ساعت 12 بعد از ظهر و 2 بعد از ظهر در دسترس نخواهد بود.
کاربران در این دوره قادر به ارسال درخواست نخواهند بود.
این سرویس به طور معمول از ساعت 2 بعد از ظهر از سر گرفته می شود.